ارسال مطلب جاب تیم

برای ارسال مقالات خودتون در جاب تیم: از قسمت بالای سایت، ابتدا یک حساب کاربری بسازید، در صورت داشتن حساب کاربری از قسمت "ورود/عضویت" وارد حساب کاربری خود شوید.
بعد از ورود به اکانت خود، هم در نسخه موبایل و هم در دسکتاب، نام و نام خانوادگی خود را مشاهده می کنید. با کلیک کردن بر روی نام خود یک منو برای شما باز خواهد شد.


دسکتاپ

 

موبایل

ابتدا با کلیک بر روی گزینه پروفایل اطلاعات حساب کاربری خود اعم از عکس،تخصص و... را تکمیل نمایید. سپس وارد قسمت "ارسال مطلب" شوید.


با انتخاب قسمت قالب، میتوانید برای زیر عنوان های خود اهمیت مشخص کنید.


برای بارگزاری تصویر در مقاله خود روی تصویر در منو توضیحات کلیک نمایید.

با کلیک بر روی گزینه "فهرست نمایی سرور" صفحه ای برای شما باز خواهد شد. روی علامت + کلیک کرده وفایل تصویر مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در صورت نیاز در کنارمنو بازگزاری عکس طبق تصویر بالا، میتوانید سایز عکس خود را تغییر دهید. پس از آن با کلیک بر روی گزینه :پذیرش" عکس شما بارگزاری خواهد شد.در پایان پس از اتمام نگارش مقاله خود بر روی دکمه "ثبت" کلیک کنید.

نکته تصاویر به صورت اتوماتیک در نمایش مقاله وسط چین می شود

برای بارگذاری کد نیز باید بر روی گزینه "قرار دادن کد قطعه"  کلیک کنید به صورت تصویر ذیل

کد در متن

 

راهنمای انتخاب عنوان و زیر عنوان های مقاله

عنوان مقاله ای که مد نظر دارید نگارش شود در گوگل بنویسید قبل از اینکه دکمه enter رو بزنید خود گوگل پیشنهاداتی به شما خواهد داد. (google suggestion)
مثال:

موارد پیشنهادی گوگل رو برای خودتون یادداشت کنید. در مرحله بعد دکمه enter رو بزنید. صفحه را تا پایین اسکرول کنید. در انتهای صفحه نیز گوگل متداول ترین و مربوط ترین  سرچ ها را به شما پیشنهاد خواهد داد. ( google related) 
مثال:

و باز هم موارد پیشنهادی گوگل رو برای خودتون یاد داشت کنید. در مرحله بعد سایت هایی که در صفحه اول گوگل هستن را بررسی میکنیم. عناوینی که سایت های دیگر برای خود انتخاب کردند را یادداشت میکنیم. چند سایت اول را نیز بازکرده ، محتوای آنان را بررسی میکنیم و زیر عنوان هایی که در مقالات استفاده شده را ثبت میکنیم. اکنون یک فایل متشکل از google suggestion ، google related ، عناوین سایت های که صفحه اول گوگل هستند و زیر عنوان آنها دارید. بر حسب موضوع مقاله خود از این عناوین و زیر عنوان ها استفاده کنید.