طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی به برنامه نویسی با یک cms اختصاصی یا از بیس طراحی و برنامه نویسی کردن یک سایت گفته می شود به طوری که cms تماما متعلق به شرکت مورد نظر باشد.

جاب تیم با دانش در زمینه های مختلف برنامه نویسی تحت وب مثل فریم ورک لاراول، جنگو، زبان php و پایتون توانایی طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای برای بیزینس های مختلف را داراست. طراحی به این صورت یک راه حل برای گسترش یک برند برای رقابت در فضای مجازی است و تمام نیازمندی های شما برای خدمت رسانی برای مشتریان را پاسخگو می باشد

فهرست مطالب برای مطالعه

یک بیزینس در زمینه های مختلفی امکان دارد فعالیت کند این فعالیت مثل فروش محصول، ارائه خدمات ساعتی و ... خواهد بود اما تمام خدمات یا محصولات شما در روز های اولیه تولد یک بیزینس مشخص نیست حتی اگر برنامه ریزی دقیقی داشته باشید امکان پیاده سازی شاید وجود نداشته باشد پس عموما مواردی در یک بیزینس وجود دارد که به آینده موکول شده است.

در طراحی سایت حرفه ای یا اختصاصی زمینه گسترش برای خدمات یا محصولات فراهم است و نیاز به تغییر کل پلتفرم وجود ندارد فقط کافیست در جلساتی با تیم طراحی موارد مورد نیاز خود را شرح دهید و مدت زمانی برای اجرای این گزینه های جدید صبر کنید تا بتوانید موارد جدید بیزینس خود را به مشتریان ارائه کنید.

مهمترین خدمات طراحی سایت اختصاصی

 • پیاده سازی موارد و درخواست های دشوار

برخی از خدمات یا موارد مورد نیاز در سایت شما نسبت به رقبا برای اولین بار قرار است ساخته شود یا مواردی مثل محاسبات و خدمات خاصی نیاز دارید که باید برای مشتری آرشیو و مورد استفاده قرار گیرد این موارد امکان تعدد دارند و در ادامه پیشرفت یک کسب و کار مشخص می شوند که در طراحی اختصاصی قابل پیاده سازی هستند

 • تکنولوژی، زبان یا فریم ورک لازم برای جهانی شدن

استفاده از تکولوژی های جدید، قابل توسعه و پایدار برای گسترش یک کسب و کار دارای اهمیت فراوانی است برای همین جاب تیم از آخرین نسخه های پایدار php، پایتون، فریم ورک جنگو، لاراول و ... استفاده می کند.

 • تبدیل و توسعه خدمات سایت در آینده

ممکن است در ابتدای شروع کار به همه موارد نیاز نداشته باشید و یک سایت با امکانات کمتر نیاز شما را برآورده کند پس با انتخاب سایت اختصاصی میتوانید با هزینه ای معقول کار را شروع کنید و در آینده عملیات افزودن بخش های جدید را درخواست کنید.

 • سرعت لود سایت

خدمات ما به گونه ای هست که بازدیدکنندگان سایت از لحاظ سرعت لود صفحات سایت مشکلی نداشته باشند و تمام موارد سئو تکنیکال کامل رعایت می شود

 • ظاهر

در این نوع طراحی ظاهر سایت بنابر درخواست شما و مشاوره های ما طراحی و پیاده سازی می شود ظاهر و رنگبندی سایت براساس برند شما طراحی و اجرا خواهد شد.

 • امنیت

بخاطر یکپارچه بودن و بررسی مداوم در مجموعه از سایت های اختصاصی بحث امنیت در سطح بالایی قرار دارد و هرگونه نیاز به آپدیت در بحث امنیتی از طرف تیم ما انجام می شود.

چه مدل سایت هایی بهتر است به صورت اختصاصی طراحی شوند؟

بعنوان یک کارآفرین یا صاحب کسب و کار می خواهید بدانید آیا برای بیزینس فعلی طراحی اختصاصی نیاز است یا خیر؟ و همچنین آیا در آینده با انتخاب فعلی دچار مشکلاتی خواهید شد؟

به طور خلاصه این پرسش ها را پاسخ می دهیم.

برای انتخاب طراحی اختصاصی باید در نظر بگیرید که کسب و کار شما در چه مرحله است چند نفر مخاطب آنلاین دارد توان پرداختی مجموعه در حال حاضر تا چه میزان است و آیا تیم طراحی در پرداخت انعطاف کافی را دارد یا خیر.

مورد اول جایگاه فعلی کسب و کار شماست که آیا نیازمند یک کار تخصصی است و یا با یک cms آماده هم می توان طراحی لازم را انجام داد مثال: شرکت x  فروش محصولات ورزشی انجام می دهد و حدود 4000 محصول خواهد داشت چه انتخابی مناسب این شرکت خواهد بود؟ به وضوح می توان گفت اگر تعداد محصول بیش از 200 عدد است حتما طراحی اختصاصی را انتخاب کنید اما برای کمتر از این تعداد همان cms آماده هم کافیست.

مورد بعدی تعداد مخاطبین آنلاین است دقت داشته باشید هرچقدر تعداد مخاطبین شما بیشتر باشد هاست یا سرور شما منابع بیشتری باید مصرف کند و محدودیتی در این بازه دارید برای مخاطبین آنلاین در یک لحظه حدود 200 نفر بهترین استراتژی همان اختصاصی است ولی برای کمتر از این عدد بازهم همان cms راه حل بهتری خواهد بود.

مزایای طراحی اختصاصی اختصاصی

 • طراحی و دیزاین اختصاصی
 • توسعه پذیری
 • پنل ادمین قدرتمند
 • UI/UX اختصاصی
 • ساختار سئو محور
 •  آموزش کار کردن با پنل سایت به اعضای کارکنان
 • امنیت و سرعت بالا
 • مشاوره قبل از طراحی سایت

مزایای طراحی سایت اختصاصی ساختار سئو محورمزایای طراحی سایت اختصاصی آموزش کار کردن با پنل سایت به اعضای کارکنانمزایای طراحی سایت اختصاصی امنیت و سرعت بالامزایای طراحی سایت اختصاصی مشاوره تخصصی قبل از طراحی سایت

مراحل طراحی سایت به صورت اختصاصی

 1. بریف طراحی سایت
 2. جلسه با کارفرما
 3. طراحی وایرفریم
 4. بررسی وایرفریم
 5. شروع برنامه نویسی
 6.  لانچ اولیه (نسخه اولیه)
 7. اعمال تغییرات
 8. لانچ نهایی

مزایای طراحی سایت اختصاصی در جاب تیم

پنل مدیریت قدرتمند

اگر به پنل مدیریتی سایت‌های اختصاصی که یک نمونه آن در اینجا قرار داده‌ایم، نگاهی بیندازید؛ خواهید دید که با تنوع بسیار بالای امکانات و بخش‌های قابل تنظیم، می‌توانید تمامی جزئیات موردنیاز سایت خود را به سادگی و با محتوای دلخواه تغییر دهید. علاوه بر اینکه تمامی پارامترهای موردنیاز برای SEO سایت نیز در پنل تعبیه شده است. در پنل مدیریت سایت اختصاصی طراحی شده توسط جاب تیم، امکاناتی مانند جستجو، مدیریت محصولات، تگ‌های سایت، ریدایرکت، مدیریت دسته بندی، صفحات ثابت و پشتیبانی وجود دارد تا بتوانید برای مدیریت بهتر و دلخواه خود از آن‌ها بهره ببرید. تمامی این امکانات در طراحی سایت اختصاصی توسط جاب تیم قابل ارائه است.

مزایای طراحی سایت اختصاصی در جاب تیم پنل ادمین حرفه ای

مزایای طراحی سایت اختصاصی در جاب تیم سیستم حسابداریمزایای طراحی سایت اختصاصی در جاب تیم صفحه محصولات

طراحی منحصر بفرد

یکی از مزایای طراحی سایت اختصاصی این است که، می‌توانید مطمئن باشید که قالب شما در ‌سایت دیگری استفاده نخواهد شد. به همین دلیل زمانی که کاربران به ‌سایت شما وارد ‌شوند، با یک فضای جدید و منحصر به فرد روبرو خواهند شد.

قابلیت اجرا روی سایر پلتفرم ها

با انتخاب طراحی سایت اختصاصی جاب تیم، می‌توانید به تمامی API های موردنیاز صفحه‌های سایت خود دسترسی داشته باشید و از آن‌ها برای همگام‌سازی سایت خود با دیگر پلتفرم‌های کسب و کارتان، مانند اپ موبایل یا نرم افزار نیز بهره ببرید.

کدنویسی بهینه و سرعت بالا

وقتی کدنویسی توسط برنامه‌نویس انجام شود و از صفحه‌ساز‌ها استفاده نگردد، کد‌های سایت شما به شدت بهینه شده و همین امر باعث افزایش سرعت سایت و بالا رفتن کیفیت کد‌نویسی آن می‌شود که برای موتور‌های جستجو بهینه‌تر هستند.

تکنولوژی پیاده شده در بهترین سایت های جهان

یک اصل اساسی در در بسیاری از شرکت‌های بزرگ مانند  airbnb، dell ، godaddy و شرکت‌های فعال در کشور خودمان، طراحی یک سایت اختصاصی با به کارگیری آخرین نسخه از تکنولوژی‌های PHP، Javascript برای پیاده‌سازی سایت اختصاصی یک اصلی اساسی محسوب می‌شود. همین باعث می‌شود تا امکان توسعه راحت، و بروزرسانی دائمی سایت همراه با خواسته‌های نسل جدید امکان‌پذیر باشد. جاب تیم نیز همواره از آخرین نسخه تکنولوژی و زبان‌های برنامه نویسی که پلتفرم تحت پشتیبانی جامعه اوپن سورس است،  را برای طراحی سایت اختصاصی به کار می‌برد.

امنیت بالا

امنیت نیز مانند سرعت لود سایت، یکی از فاکتورهای مهم و به ظاهر نامشخصی است که برای سئو دارای اهمیت است و بسیاری از شرکت‌ها نیز آن را وعده می‌دهند. اگر دراین مورد از سئوکاران سوال کنید، مطعنا امنیت سایت‌های اختصاصی را بدون هیچ شکی در بالاترین رتبه قرار می‌دهند. این واقعیت حتی از بررسی آمار بسیار پایین هک و نفوذ در این سایت‌ها نیز کاملا واضح است. با یک جستجوی ساده می‌توان به انبوهی از راه‌های سرقت و هک اطلاعات برای ورود به سایت‌های ارزانی که بر پایه سیستم‌های مدیریت محتوا  پیاده شده‌اند، دست یافت و اینجاست که باز هم عیار سایت‌های اختصاصی بهتر مشخص می‌شود. پس اگر حفظ اطلاعات سایت برایتان اهمیت دارد پیشنهاد ما طراحی سایت اختصاصی است.

پشتیبانی سریع

یکی از مواردی که در اختصاصی بودن خیلی باید مورد توجه باشد همین بحث پشتیبانی درست سایت است. پشتیبانی برای مواردی که به صورت باگ در آینده امکان دارد مشاهده شود.

طراحی سایت اختصاصی برای چه بیزینس هایی ضروریست؟

 1. بیزینسی که نیاز به اپلیکیشن و api دارد
 2. مواردی که در آینده باید بعنوان خدمات قابل خرید به کسب و کار خود اضافه کنید
 3. بیزینس هایی که نیاز به AI دارند
 4. کسب و کاری که تعداد کاربر فعالی در فضای آنلاین خواهد داشت
 5. کسب و کاری با امکان فروش محصول و ارائه خدمات
 6. سایت های آموزشی
 7. سایت های ویدیویی
 8. سایت های پادکستی
 9. و...

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت های اختصاصی

 1. زبان php
 2. زبان پایتون
 3. دیتابیس mysql
 4. دیتابیس mongodb
 5. فریمورک لاراول
 6. فریمورک جنگو
 7. ری اکت
 8. انگولار
 9. و...

تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی سایت اختصاصی

مشاوره رایگان طراحی سایت اختصاصی

مشتریان عزیز می توانند برای دریافت مشاوره رایگان ساخت یا طراحی سایت با قالب اختصاصی  و طراحی سایت اختصاصی انگلیسی با کد نویسی اختصاصی،  با کارشناسان جاب تیم ارتباط برقرار کنند. و در رابطه با خواسته خود مشاوره طراحی سایت را به صورت رایگان دریافت کنند. بعد از اینکه پروژه طراحی سایت نیز به پایان رسید، می‌توان آموزش های لازم به مشتری به صورت رایگان داده شود.

مشاوره رایگان طراحی سایت اختصاصی

نحوه انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت حرفه ای در تهران

شاید برای انتخاب بهترین شرکت طراحی  وب سایت سفارشی یا اختصاصی در تهران شک و ترید دارید. بهتر است در اینجا خیال شما را راحت کنیم و وجه تمایز جاب تیم برای طراحی سایت اختصاصی در تهران با کد نویسی بهینه با دیگر شرکت ها را در طراحی را به طور خلاصه بیان کنیم:

 1. طراحی سایت با قالب اختصاصی متناسب با نیازهای مشتری: طراحی سایت با قالب اختصاصی در جاب تیم با همکاری و همفکری شرکت ما طبق نیازهای مشتری و بروز ترین تکنولوژی انجام می‌شود. زمانی که صحبت از طراحی سایت اختصاصی می‌شود جایی برای وب سایت هایی مانند وردپرس وجود ندارد. زیرا در این نوع سایت ها امکانات کمی برای اختصاصی سازی وجود دارد و تغییرات انجام شده تنها به چند تغییر سطحی محدود می‌شود.
 2. قابلیت ارتقا و گسترش خدمات سایت در بلند مدت: سایت های طراحی شده توسط جاب تیم همگی قابلیت ارتقای امکانات خود را دارند. فرقی ندارد که پشتیبانی سایت شما بر عهده ما باشد یا خیر، وبسایت های طراحی شده جاب تیم این امکان را دارند که در هر زمان بسته به نیازهای شما تغییر پیدا کنند و امکانات خود را بهبود بخشند.
 3. طراحی سایت منطبق بر اصول سئو: شرکت جاب تیم یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت است بنابراین اصول سئو را به طور کامل در طراحی های خود رعایت می‌کند. هنگامی که اصول و قوانین سئو در سایت به خوبی و به درستی به کمک متخصص سئو رعایت شود، در جستجوی موتور گوگل می‌تواند در اولین سایت های نتایج نمایش داده شود و کاربران بیشتری نیز به سایت هدایت شوند.
 4. طراحی سایت منطبق بر آخرین تکنولوژی های روز دنیا: طراحی سایت در جاب تیم مطابق با متدولوژی های روز انجام می‌گیرد و امکان شخصی سازی در اغلب زمینه ها وجود دارد. استفاده از جلوه های بصری زیبا و انیمیشن ها در کنار رعایت استانداردها، تجربه خوبی از طراحی سایت را برای مشتریان جاب تیم فراهم می‌کند. به کارگیری آخرین فناوری ها در زمینه UI/UX، طراح ریسپانسیو، اجرای تم های از پیش طراحی شده، اجرای تم اختصاصی تجربه منحصر بفردی از وبسایت یا پورتال را برای مشتریان به همراه دارد.
 5. استقرار سایت روی سرور پر قدرت با امنیت بالا: در جاب تیم راهنمایی های لازم برای ثبت و خرید دامنه داده می‌شود و دامین با نام و اطلاعات شخصی شما ثبت می‌شود. خرید دامنه توسط شرکت طراح سایت به هیچ وجه کار درستی نیست زیرا هر شخصی که دامنه را خریداری می‌کند عملا صاحب آن محسوب می‌شود. استقرار سایت روی سرور پرقدرت توسط جاب تیم و با امنیت بالا انجام می‌شود.
 6. یکسال پشتیبانی رایگان سایت: یکی از مهم ترین عامل هایی که باید درانتخاب شرکت طراحی سایت مورد توجه قرار گیرد، خدمات پشتیبانی سایت می‌باشد. اگر در فضای اینترنت سایت هایی را دیده اید که دارای ساختار ناقص و نامرتب هستند، مشکل آن ها عدم پشتیبانی سایت مناسب می‌باشد. تحویل وبسایت در جاب تیم پایان کار نیست بلکه آغاز تعهدات ماست. شاید اصلی ترین مشکل در اجرای پروژه های یک سازمان یا شرکت، نبود پشتیبان مناسب باشد. در جاب تیم می‌توانید خدمات پشتیبانی سایت را تا یکسال به صورت رایگان دریافت کنید و از مشکلاتی مانند موارد ذکر شده پیشگیری به عمل آورید.

12 دلیل انتخاب جاب تیم برای طراحی اختصاصی سایت

 1. پشتیبانی سریع
 2. سازگار با همه پلتفرم ها (دستگاه ها)
 3. طراحی شیک و حرفه ای
 4. طراحی موکاپ (وایرفریم اولیه)
 5. تجربه بالای ما در طراحی سایت
 6. به روز بودن در این حوزه
 7. ایده های خوب برای سایت شما
 8. تهیه داکیومنت برای بخش Api
 9. جلسات هماهنگی با کارشناسان ما
 10. قیمت مناسب با امکانات حرفه ای
 11. آموزش و همراهی برای استفاده کامل از امکانات
 12. تضمین امنیت

تعرفه و قیمت طراحی سایت به صورت اختصاصی

برخی عوامل وجود دارند که در تعیین قیمت طراحی سایت با کدنویسی برای خرید سایت اختصاصی موثر می‌باشند:

تعرفه و قیمت طراحی سایت اختصاصی

نمونه قرارداد طراحی سایت

استاتیک یا دینامیک بودن سایت: سایت هایی که تنها دارای قابلیت نمایش هستند و نمی‌توان در آن ها تغییراتی را ایجاد کرد استاتیک می‌باشند. به همین دلیل است که سایت های استاتیک قیمت پایین تری نسبت به سایت دینامیک دارند. در سایت دینامیک مدیر وبسایت به راحتی می‌تواند تغییرات دلخواه را در آن ایجاد نماید.

آماده بودن و استفاده از cms: سایت هایی که با استفاده از کدهای از قبل ساخته شده طراحی می‌شوند هزینه تولید کمتری را شامل می‌شوند. اما سایت هایی که از پایه کدنویسی می‌شوند نیاز به صرف وقت و انرژی بیشتری دارند به همین دلیل هزینه های بالاتری را شامل می‌شوند.

عناصر گرافیکی در سایت: هر چقدر طراحی سایت امکانات بیشتری داشته باشد و عناصر گرافیکی بیشتری در آن به کار رفته باشد به همان میزان باعث افزایش قیمت طراحی سایت می‌شود.

اعتبار شرکت پشتیبانی: معمولا شرکت هایی که سابقه و رزومه کاری بالاتری دارند دارای هزینه های بالاتری نسبت به شرکت های نوپا برای طراحی سایت می‌باشند.

کیفیت انجام پروژه و رضایت مشتری، از اولویت های مجموعه جاب تیم می‌باشد. مجموعه ما تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت مشتری از ابتدا تا انتهای کار انجام می‌دهد. از طرف دیگر قیمت انجام پروژه طراحی سایت در جاب تیم مناسب است و امکان پرداخت هزینه در چند نوبت نیز وجود دارد.

برای استعلام قیمت با مجموعه جاب تیم تماس بگیرید

09357669329    -    09308297906