طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

هنوز سایت اختصاصی خودت رو نداری؟ یعنی می دونی طراحی سایت اختصاصی چیه و با این وجود هنوز داری از cms های آماده استفاده می کنی؟

یه مشاوره رایگان مهمون مایی

آیا برای کسب‌وکارتان، به دنبال یک سایت تاثیرگذار با فروش و بازدید جادویی هستید؟ حتما پاسخ شما یک بله بزرگ است! با این حال اگر هنوز سایت خود را طراحی نکرده‌اید یا می‌خواهید به سرعت یک سایت وردپرسی را بالا بیاورید، همین الان صبر کنید! در این مطلب قرار است برای شما اثبات کنیم که چرا طراحی سایت اختصاصی می‌تواند شما را در بین سرسخت‌ترین رقبا به رتبه اول از نظر مشتریان تبدیل کند. همچنین در ادامه، مزایای ویژه طراحی سایت تخصصی را بررسی کرده و به این سوالات پاسخ می‌دهیم که طراحی وبسایت اختصاصی چیست و چه خدماتی ارائه می‌کند.

درخواست طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی

برخی از نمونه کارها

خدماتی/شرکتی اختصاصی

◀ نوع قالب: اختصاصی

◀ طراحی صفحات ثابت مانند خدمات و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ فرم سفارش آنلاین: بله

◀ فرم اخذ نمایندگی: بله

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ چت آنلاین: بله

◀ سیستم باشگاه مشتریان: بله

◀ دسته بندی پیشرفته و سیستم کامنت: بله

◀ پشتیبانی فنی: 1ساله

◀ زمان تحویل: 40 روز کاری

 

فروشگاهی اختصاصی

◀ نوع قالب: اختصاصی

◀ طراحی صفحات ثابت مانند خدمات و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ سیستم کد تخفیف: بله

◀ فرم سفارش آنلاین: بله

◀ ویژگی محصول(سایز، رنگ، وزن و...): بله

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ چت آنلاین: بله

◀ اتصال درگاه پرداخت: بله

◀ سیستم باشگاه مشتریان: بله

◀ لیست علاقه مندی و جستجوی حرفه ای: بله

◀ دسته بندی پیشرفته و سیستم کامنت: بله

◀ سیستم حسابداری پیشرفته: بله

◀ سیستم ارسال با پیک: بله

◀ پشتیبانی فنی: 1ساله

◀ زمان تحویل: 40 روز کاری

سایت اختصاصی چیست؟

به طور کلی طراحی سایت به دو صورت انجام می‌شود، یکی از این موارد طراحی سایت با وردپرس است که از قالب‌های آماده استفاده می‌شود و نهایت کاری که انجام می‌شود این است که این قالب‌ها را شخصی سازی می‌کنند و از آن برای پروژه‌های مختلف استفاده می‌کنند. اما یکی دیگر از این روش‌ها ساخت سایت به صورت اختصاصی است، به این صورت که ساختار پروژه را از اول طراحی می‌کنند و از طریق زبان‌های برنامه نویسی آن را پیاده سازی می‌کنند و کل ساختار پروژه از اول طراحی و پیاده سازی می‌شود.

طراحی سایت اختصاصی بدین معناست که شرکت طراح از cms های آماده مثل وردپرس و ... استفاده نمی کند و design لازم برای شما را با یک زبان برنامه نویسی مثل php یا پایتون و یا یکی از فریم ورک های این زبان ها مثل لاراول و یا پایتون انجام می دهد

سایت‌های اختصاصی یکی از بهترین حالت‌های ایجاد وب سایت برای شرکت‌های بزرگ و با محصولات فراوان است و دلیل آن طراحی بهینه و اصولی است که برای شرکت‌های تجاری بزرگ استفاده می‌شود. البته این را باید خاطر نشان کرد که شرکت‌های کوچک هم می‌توانند سایت اختصاصی داشته باشند و این کار به پایه گذاری اصولی از ابتدا منجر می‌شود اما باید بودجه آن هم در نظر گرفت.

نمونه طراحی پنل مدیریت سایت اختصاصی

ساخت سایت اختصاصی در جاب تیم پنل ادمین حرفه ای

ساخت سایت اختصاصی در جاب تیم سیستم حسابداریساخت سایت اختصاصی در جاب تیم صفحه محصولات

یک سایت اختصاصی، چه ویژگی‌هایی دارد؟

این موضوع که یک سایت اختصاصی بسیار بهتر از یک سایت وردپرسی است از کسی پوشیده نیست، موضوعی که خیلی مطرح است و یک سایت وردپرسی را بولد می‌کند دادن ویژگی‌هایی به شرکت و برند است که در ادامه این ویژگی‌ها را برای شما بررسی کرده‌ایم، ویژگی‌هایی که یک وب سایت اختصاصی به شرکت شما خواهد داد به صورت زیر است:

حرفه‌ای دیده شدن

شما برای این که نشان دهید یک شرکت حرفه‌ای هستید باید این موضوع را از طریق وب سایتتان مشخص کنید و این موضوع هم فقط با یک وب سایت اختصاصی قابل نشان دادن است چون اگر وب سایت شما اختصاصی باشد قطعا هم ظاهر زیبا و کاربر پسندی خواهد داشت و هم سرعت خوبی، و همین دو مساله برای بالا بردن رتبه وب سایت شما تا حدودی کفایت می‌کند، البته موضوعی که وجود دارد این است که تمام اصول این دو موضوع نیستند و اکثریت در سایت‌های اختصاصی رعایت خواهد شد.

پیاده سازی انواع قابلیت‌ها

 یکی از محدودیت‌های سایت‌های وردپرسی این است که بسیاری از فیچر‌ها را نمی‌توان به اجرا در آورد و این برای یک شرکت حرفه‌ای و بزرگ مشکلات بسیاری را به وجود خواهد آورد، اما شما با ساخت سایتتان به صورت اختصاصی می‌توانید هر فیچری را پیاده سازی کنید و محدودیتی در این زمینه نخواهید داشت.

توسعه سایت در آینده

 شاید در نگاه اول بگویید خب با وردپرس هم می‌توان یک پروژه را توسعه داد اما فکر کنید که یک فروشگاهی دارید که الان 20 محصول دارید اما تا دو سال آینده تعداد محصولات شما به بالای 500 نوع محصول مختلف خواهد رسید. در این حالت وردپرس جوابگوی نیاز شما نیست. یا فرض کنید در آینده نیاز دارید که یک امکان ویژه را به سایتتان اضافه کنید که با وردپرس امکان ندارد در این حالت‌ها شما نیاز دارید که سایت خود را از اول بازنویسی کنید که هم تایم زیادی از شما خواهد گرفت و هم این که باید پروژه شما از اول بازنویسی شود و این یک هزینه اضافی است. پس اگر نیاز به یک سایت دارید حتما باید آینده را در نظر داشته باشید که شرکت شما چقدر بزرگ می‌شود و این که چه فیچرهایی در آینده نیاز دارید.

و هم اکنون می توانید از خدمات طراحی سایت با لاراول در جاب تیم بهره مند شوید. جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید: 09308297906

مراحل ساخت وب سایت اختصاصی

ساخت یک سایت اختصاصی هم نیازمند تیم قوی و هم نیازمند زمان کافی است و به این شکل است که دارای مراحلی است و در هر مرحله نیاز به تایید شما هست تا متخصصان ما وارد مرحله بعدی شوند. این مراحل از شروع جلسه با کارفرما آغاز می‌شود و تا تحویل و لانچ نهایی ادامه دارد و بعد از آن هم وارد یک بازه پشتیبانی خواهد شد. هر مرحله توسط متخصصان ما اجرا و بازبینی می‌شود و این روال تا اتمام پروژه ادامه دارد. با هم به بررسی این مراحل خواهیم پرداخت.

 • بریف ساخت سایت: برای این که ما بدانیم دقیقا شما چه چیزی نیاز دارید باید این موضوع را از کارفرما با سوالاتی که از پیش تنظیم شده است دریابیم و طبق جواب‌هایی که شما به ما خواهید داد باید سایت شما طراحی شود.
 • جلسه با کارفرما: بعد از تنظیم بریف سایت یک جلسه با کارفرما برگذار خواهد شد تا نسبت به عقد قرارداد اقدام کنیم و تاریخ شروع و اتمام پروژه را تنظیم کنیم و از این قبیل اطلاعات، که همه این موضوعات در این جلسه مشخص خواهد شد.
 • طراحی وایر فریم: بعد از جلسه با کارفرما، شروع پروژه با تیم طراح رابط کاربری و تجربه کاربری شروع خواهد شد و تیم تخصصی ما در این زمینه شروع به طراحی وایرفریم می‌کند تا یک نقشه راه از چیزی که قرار است UI آن طراحی شود به دست بیاوریم و همچنین بتوانیم نقشه اصلی ساخت سایت اختصاصی را به دست آوریم.
 • بررسی وایرفریم: بعد از طراحی وایرفریم باید به تایید کارفرما در بیاید تا بتوان UI آن را با جزئیات بیشتری طراحی کرد به همین دلیل یک جلسه دیگر با کارفرما تنظیم خواهد شد تا بتوان تاییدیه از وایرفریم را از او گرفت.
 • شروع طراحی UI توسط طراح رابط کاربری: بعد از تایید نهایی وایرفریم توسط کارقرما، طراح رابط کاربری شروع به طراحی UI پروژه خواهد کرد.
 • شروع برنامه نویسی: بعد از طراحی رابط کاربری و گرفتن تاییدیه تیم برنامه نویس حرفه‌ای ما وارد عمل خواهند شد و طبق نقشه‌ای که به دست آورده‌اند شروع به پیاده سازی می‌کنند و تا اتمام پیاده سازی روال کد نویسی ادامه خواهد داشت.
 • لانچ اولیه: بعد از این که کار برنامه نویس تمام شد و پروژه آماده شد نسخه اولیه به کارفرما تحویل داده خواهد شد.
 • اعمال تغییرات: بعد از لانچ اولیه، احتمالا کارفرما تغییراتی را بخواهد اعمال کند، این تغییرات در این مرحله توسط برنامه نویس اعمال خواهد شد.
 • لانچ نهایی: در این مرحله بعد از اعمال تغییرات پروژه به کارفرما تحویل داده خواهد شد.

برای طراحی سایت اختصاصی از کجا شروع کنیم؟

اگر می‌خواهید در نتایج جستجوی گوگل یکی بعد از دیگری لینک‌ها را پشت سربگذارید و در بالاترین رتبه قرار بگیرید؛ این بخش را با دقت بخوانید. طراحی سایت که دقیقا متناسب با نیازهای مشتریان و مخاطبین شما باشد، یکی از حساس‌ترین اقدامات لازم در برندسازی شما است. بنابراین سوال اصلی این است که اولین و مهمترین قدم برای این کار چیست؟ از کجا شروع کنیم و این کار را به چه کسی بسپاریم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که در یک جمله، باید به سراغ تیم یا شرکتی بروید که ویژگی‌های زیر را داشته باشد، در غیر این صورت، لطفا هزینه‌های خود را دور نریزید!

 • سابقه طولانی و درخشان در طراحی و توسعه وب‌سایت‌های اختصاصی داشته باشند.
 • ضمانت کیفیت ارائه دهند و از تعهد خود به رضایت شما اطمینان حاصل کنند.
 • تیمی متخصص و مجرب از طراحان، برنامه‌نویسان و متخصصان سئو را در اختیار داشته باشند.
 • به نیازها و خواسته‌های شما با دقت و ظرافت گوش فرا دهند و راه‌حل‌های خلاقانه ارائه دهند.
 • خدمات پشتیبانی قوی و دائمی ارائه دهند تا در طول مسیر همراه شما باشند.

قیمت طراحی سایت اختصاصی

یکی از مسائل مهم در پیاده سازی سایت اختصاصی قیمت پروژه است و به دلیل این که قیمت پروژه‌هی طراحی اختصاصی بیشتر از وردپرسی است، بسیاری از کارفرمایان برای بررسی بودجه خود نیاز دارند که قیمت را سوال کنند. این موضوع دارای پارامترهایی است که تعیید کننده قیمت پروژه است این پارامترها عبارتند از:

 • بزرگی پروژه و صفحات آن: بالطبع سایت‌هایی که صفحات بیشتری دارند و برزگ هستند هزینه بسیار بیشتری نسبت به یک سایت که تعداد صفحات معمولیداشته باشد، دارد.
 • امکانات ویژه: در پروژه‌هایی که یک سری امکانات خاص دارد که پیاده سازی آن دشوارتر از سایر پروژه‌ها است، اصولا هزینه بیشتری هم دارد.

با این حال، شاید تصور کنید که طراحی سایت اختصاصی بدون کنار گذاشتن بودجه زیاد، امکان‌پذیر نیست! اگر اینطور فکر می‌کنید، جاب تیم قرار است شما را با قیمت‌های باورنکردنی خود سورپرایز کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و قیمت، با کارشناسان این تیم از طریق راه‌های ارتباطی در سایت تماس بگیرید.

چرا سایت اختصاصی آری؛ وردپرسی نه ؟!

امروزه داشتن یک وب سایت اختصاصی به یکی از ویژگی‌های یک برند و یا یک کسب و کار خوب تبدیل شده است و این موضوع از کسی پوشیده نیست، حال دلیل این که بیشتر کسب و کارها به جای سایت‌های وردپرسی، شیفته سایت‌های اختصاصی شده‌اند چیست؟

 • طراحی و دیزاین اختصاصی: یکی از مزیت‌های بسیار مهم ساخت سایت اختصاصی این است که شما می‌توانید در طراحی دست آزادی داشته باشید و هر طرحی که شما مد نظر داشته باشید قابل پیاده ساذی باشد. این یکی از اصلی‌ترین دلایل ایجاد سایت اختصاصی برای کسب و کارها می‌باشد.
 • توسعه پذیری: یکی دیگر از دلایل اصلی رو بردن به ساخت سایت اختصاصی مساله توسعه پذیری است چون این موضوع بسیار مهم است که یک کسب و کار مجازی توانایی توسعه نامحدود داشته باشد، برای مثال مهم است که یک شرکتی که در حال حاضر 50 محصول دارد در آینده بتواند محصولات خود را به بالای 1000 محصول برساند.
 • پنل ادمین اختصاصی و قدرتمند: یکی از معایب سایت‌های وردپرسی این است که داری پنل ادمین مشترک هستند اما در سایت‌های اختصاصی این موضوع وجود ندارد و شما می‌توانید پنل اختصاصی و قدرتمند داشته باشید و این موضوع یکی از مزیت‌های بسیار خوب سایت‌های اختصاصی است.
 • تجربه کاربری و رابط کاربری اخصاصی: یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های سایت اختصاصی این است که شما می‌توانید UI/UX اختصاصی داشته باشید و هر طرحی که شما مد نظر داشتید می‌توانید آن را پیاده سازی کنید.
 • ساختار سئو محور: یکی از دلایل ین که یک کسب و کار رشد می‌کند و سریع محبوب می‌شود این است که از نظر سئو بسیار قدرتمند باشد، در طراحی سایت به صورت اختصاصی همه محتوا و کل مراحل ساخت به صورت سئو محور است.
 • امنیت و سرعت بالا: یکی از مزیت‌های بسیار محبوب سایت اختصاصی این است که هم دارای امنیت بالاتری است و هم سرعت بسیار فوق‌العاده‌ای دارد.

طراحی سایت اختصاصی برای چه کسب و کارهایی ضروری است؟

همه کسب و کارها نیاز به ساخت سایت اختصاصی ندارند و می‌توانند از CMS های آماده هم استفاده کنند اما شرکت‌هایی هم هستند که باید از سایت‌های اختصاصی استفاده کنند، در غیر این صورت در آینده به مشکل برخواهند خورد. از جمله این کسب‌وکارها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کسب و کارهایی که در داده‌های خود از api استفاده می‌کنند، به عنوان مثال صرافی‌های آنلاین که همیشه نیاز به دریافت آنی قیمت ارزهای مختلف دارند می‌بایست سایت اختصاصی داشته باشند.
 • کسب و کارهایی که برای آینده فیچرهای خاص نیاز داشته باشند.
 • بیزینس‌هایی که نیاز به پیاده سازی و استفاده از هوش مصنوعی (AI) دارند
 • بیزینس‌هایی که کاربران آنلاین زیادی در آینده داشته باشند
 • کسب و کارهایی که محصولات زیادی برای فروش دارند و یا حتی در آینده محصولات زیادی خواهند داشت
 • سایت‌های ویدئویی، برای مثال سایت‌هایی مانند یوتیوب و آپارات

بهترین شرکت طراحی سایت اختصاصی کدام است؟

شرکت‌های طراحی سایت بسیار زیادی وجود دارند اما آیا می‌دانید کدام شرکت بهترین خدمات را ارائه می‌کند؟ در این قسمت ما اثبات می‌کنیم که چرا جاب تیم، جزو بهترین شرکت‌های طراحی سایت اختصاصی است.

برای نمونه، ما در مجموعه جاب تیم مزایایی برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم که کمک می کند برای طراحی سایت اختصاصی به جای سایت های با cms آماده بهتر تصمیم گیری کنند:

پنل مدیریت قدرتمند

اگر به پنل مدیریتی سایت‌های اختصاصی که یک نمونه آن در اینجا قرار داده‌ایم، نگاهی بیندازید؛ خواهید دید که با تنوع بسیار بالای امکانات و بخش‌های قابل تنظیم، می‌توانید تمامی جزئیات موردنیاز سایت خود را به سادگی و با محتوای دلخواه تغییر دهید.

علاوه بر اینکه تمامی پارامترهای موردنیاز برای SEO سایت نیز در پنل تعبیه شده است. در پنل مدیریت سایت اختصاصی طراحی شده توسط تیم ما، امکاناتی مانند جستجو، مدیریت محصولات، تگ‌های سایت، ریدایرکت، مدیریت دسته بندی، صفحات ثابت و پشتیبانی وجود دارد تا بتوانید برای مدیریت بهتر و دلخواه خود از آن‌ها بهره ببرید.

طراحی منحصر بفرد

یکی از مزایای طراحی سایت اختصاصی این است که، می‌توانید مطمئن باشید که قالب شما در ‌سایت دیگری استفاده نخواهد شد. به همین دلیل زمانی که کاربران به ‌سایت شما وارد ‌شوند، با یک فضای جدید و منحصر به فرد روبرو خواهند شد.

قابلیت اجرا روی سایر پلتفرم ها

با انتخاب طراحی سایت اختصاصی جاب تیم، می‌توانید به تمامی API های موردنیاز صفحه‌های سایت خود دسترسی داشته باشید و از آن‌ها برای همگام‌سازی سایت خود با دیگر پلتفرم‌های کسب و کارتان، مانند اپ موبایل یا نرم افزار نیز بهره ببرید.

کدنویسی بهینه و سرعت بالا

وقتی کدنویسی توسط برنامه‌نویس انجام شود و از صفحه‌ساز‌ها استفاده نگردد، کد‌های سایت شما به شدت بهینه شده و همین امر باعث افزایش سرعت سایت و بالا رفتن کیفیت کد‌نویسی آن می‌شود که برای موتور‌های جستجو بهینه‌تر هستند.

تکنولوژی پیاده شده در بهترین سایت های جهان

یک اصل اساسی در در بسیاری از شرکت‌های بزرگ مانند  airbnb، dell ، godaddy و شرکت‌های فعال در کشور خودمان، طراحی یک سایت اختصاصی با به کارگیری آخرین نسخه از تکنولوژی‌های PHP، Javascript برای پیاده‌سازی سایت اختصاصی یک اصلی اساسی محسوب می‌شود. همین باعث می‌شود تا امکان توسعه راحت، و بروزرسانی دائمی سایت همراه با خواسته‌های نسل جدید امکان‌پذیر باشد.

امنیت بالا

امنیت نیز مانند سرعت لود سایت، یکی از فاکتورهای مهم و به ظاهر نامشخصی است که برای سئو دارای اهمیت است و بسیاری از شرکت‌ها نیز آن را وعده می‌دهند. اگر دراین مورد از سئوکاران سوال کنید، مطعنا امنیت سایت‌های اختصاصی را بدون هیچ شکی در بالاترین رتبه قرار می‌دهند. این واقعیت حتی از بررسی آمار بسیار پایین هک و نفوذ در این سایت‌ها نیز کاملا واضح است. با یک جستجوی ساده می‌توان به انبوهی از راه‌های سرقت و هک اطلاعات برای ورود به سایت‌های ارزانی که بر پایه سیستم‌های مدیریت محتوا  پیاده شده‌اند، دست یافت و اینجاست که باز هم عیار سایت‌های اختصاصی بهتر مشخص می‌شود. پس اگر حفظ اطلاعات سایت برایتان اهمیت دارد پیشنهاد ما طراحی سایت اختصاصی است.

پشتیبانی سریع

یکی از مواردی که در اختصاصی بودن خیلی باید مورد توجه باشد همین بحث پشتیبانی درست سایت است. پشتیبانی برای مواردی که به صورت باگ در آینده امکان دارد مشاهده شود.

شرکت جاب تیم با تیم اختصاصی و حرفه‌ای در این زمینه، یکی از شرکت‌هایی است که شما می‌توانید طراحی سایت اختصاصی خود را به آن‌ها بسپارید و خیالتان راحت باشد که همه چیز در موعد مقرر و به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

طراحی سایت با قالب اختصاصی

 جاب تیم در میان متخصصان خود دارای بهترین طراحان رابط کاربری و برنامه نویسان است و شما می‌توانید این موضوع را در نظر داشته باشید که قالب سایت شما کاملا اختصاصی طراحی خواهد شد و این قالب در هیچ کمپانی دیگری استفاده نمی‌شود.

تیم سئوی قدرتمند

 شما برای دیده شدن و پیشرفت در کسب و کارتان حتما نیاز به سئوی سایت قدرتمندی دارید، ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که تیم سئوی مجموعه یکی از زبده‌ترین تیم‌ها در سطح تهران هستند و شما می‌توانید با خیال راحت به صفحه اول جستجوی گوگل برای کسب و کارتان فکر کنید.

استقرار سایت بر روی بهترین سرورها

 اطمینان داشته باشید که سایت شما بر روی بهترین سرورهای دنیا بارگذاری خواهد شد و سایت اختصاصی شما از سرعت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

یک بار برای همیشه اقدام به طراحی و ساخت سایت فروشگاهی نمایید تا در تمام 24 ساعت شبانه روز درآمد داشته باشید.

طراحی سایت اختصاصی را چه کسی انجام می دهد؟

ما در مجموعه جاب تیم مزایایی برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم که کمک می کند برای طراحی سایت اختصاصی به جای سایت های با cms آماده بهتر تصمیم گیری کنند:

پنل مدیریت قدرتمند

اگر به پنل مدیریتی سایت‌های اختصاصی که یک نمونه آن در اینجا قرار داده‌ایم، نگاهی بیندازید؛ خواهید دید که با تنوع بسیار بالای امکانات و بخش‌های قابل تنظیم، می‌توانید تمامی جزئیات موردنیاز سایت خود را به سادگی و با محتوای دلخواه تغییر دهید. علاوه بر اینکه تمامی پارامترهای موردنیاز برای SEO سایت نیز در پنل تعبیه شده است. در پنل مدیریت سایت اختصاصی طراحی شده توسط تیم ما، امکاناتی مانند جستجو، مدیریت محصولات، تگ‌های سایت، ریدایرکت، مدیریت دسته بندی، صفحات ثابت و پشتیبانی وجود دارد تا بتوانید برای مدیریت بهتر و دلخواه خود از آن‌ها بهره ببرید.