طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

هنوز سایت اختصاصی خودت رو نداری؟ یعنی می دونی طراحی سایت اختصاصی چیه و با این وجود هنوز داری از cms های آماده استفاده می کنی؟

یه مشاوره رایگان مهمون مایی

اگر برای کسب و کار خود به دنبال یک سایت تاثیرگذار با فروش و بازدید بالا هستید، طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. حتی اگر در حال حاضر سایت دارید، اما سرعت آن پایین است باز هم طراحی اختصاصی می‌تواند به شما کمک نماید. در این مطلب قرار است برای شما توضیح می‌دهیم که چرا طراحی سایت اختصاصی می‌تواند شما را در بین سرسخت‌ترین رقبا به رتبه اول از نظر مشتریان تبدیل کند. همچنین در ادامه، مزایای ویژه طراحی سایت تخصصی را بررسی کرده و به این سوالات پاسخ می‌دهیم که طراحی وبسایت اختصاصی چیست و چه خدماتی ارائه می‌کند.

درخواست طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی

برخی از نمونه کارها

خدماتی/شرکتی اختصاصی

◀ نوع قالب: اختصاصی

◀ طراحی صفحات ثابت مانند خدمات و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ فرم سفارش آنلاین: بله

◀ فرم اخذ نمایندگی: بله

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ چت آنلاین: بله

◀ سیستم باشگاه مشتریان: بله

◀ دسته بندی پیشرفته و سیستم کامنت: بله

◀ پشتیبانی فنی: 1ساله

◀ زمان تحویل: 40 روز کاری

 

فروشگاهی اختصاصی

◀ نوع قالب: اختصاصی

◀ طراحی صفحات ثابت مانند خدمات و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ سیستم کد تخفیف: بله

◀ فرم سفارش آنلاین: بله

◀ ویژگی محصول(سایز، رنگ، وزن و...): بله

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ چت آنلاین: بله

◀ اتصال درگاه پرداخت: بله

◀ سیستم باشگاه مشتریان: بله

◀ لیست علاقه مندی و جستجوی حرفه ای: بله

◀ دسته بندی پیشرفته و سیستم کامنت: بله

◀ سیستم حسابداری پیشرفته: بله

◀ سیستم ارسال با پیک: بله

◀ پشتیبانی فنی: 1ساله

◀ زمان تحویل: 40 روز کاری

سایت اختصاصی چیست؟

به طور کلی طراحی سایت به دو صورت انجام می‌شود، یکی از این موارد طراحی سایت با وردپرس است که از قالب‌های آماده استفاده شده و نهایت این قالب‌ها را شخصی سازی می‌کنند و از آن برای پروژه‌های مختلف استفاده می‌شود. اما یکی دیگر از این روش‌ها ساخت سایت به صورت اختصاصی است، به این صورت که ساختار پروژه را از اول طراحی می‌کنند و از طریق زبان‌های برنامه‌نویسی آن را پیاده سازی می‌کنند و کل ساختار پروژه از اول طراحی و پیاده سازی می‌شود.

طراحی سایت اختصاصی بدین معناست که شرکت طراح از cmsهای آماده مثل وردپرس و غیره استفاده نمی کند و design لازم برای شما را با یک زبان برنامه نویسی مثل php یا پایتون و یا یکی از فریم‌ورک‌های این زبان‌ها مثل لاراول و یا پایتون انجام می‌دهند.

سایت‌های اختصاصی یکی از بهترین حالت‌های ایجاد وب سایت برای شرکت‌های بزرگ با محصولات فراوان هستند و دلیل آن طراحی بهینه و اصولی است که برای شرکت‌های تجاری بزرگ استفاده می‌شود. البته که شرکت‌های کوچک هم می‌توانند سایت اختصاصی داشته باشند، اما باید بودجه آن را هم در نظر گرفت.

طراحی سایت اختصاصی مبحث گسترده‌ای است که نیازمند یک تیم کامل می‌باشد. برای طراحی سایت اختصاصی، برنامه نویسان در ابتدا به کمک زبان‌های برنامه نویسی مختلف به سراغ طراحی ظاهر سایت می‌روند که به این کار  front end گفته می‌شود و پس از اینکه ظاهر سایت آماده شد به کمک کتابخانه و زبان‌های مختلف برنامه نویسی بخش‌های مدیریتی سایت طراحی م‌ شود که به آنback end  گفته می‌شود.

نمونه طراحی پنل مدیریت سایت اختصاصی

ساخت سایت اختصاصی در جاب تیم پنل ادمین حرفه ای

ساخت سایت اختصاصی در جاب تیم سیستم حسابداریساخت سایت اختصاصی در جاب تیم صفحه محصولات

یک سایت اختصاصی، چه ویژگی‌هایی دارد؟

در واقع یک سایت اختصاصی بسیار بهتر از یک سایت وردپرسی است. موضوعی که یک سایت را مهم و برجسته نشان می‌دهد، ارائه یکسری ویژگی‌ به شرکت و برند است. در ادامه این ویژگی‌ها را برای شما بررسی کرده‌ایم که به صورت زیر است:

حرفه‌ای دیده شدن

شما برای این که نشان دهید یک شرکت حرفه‌ای هستید باید این موضوع را از طریق وب سایت مشخص نمایید و این موضوع هم فقط با یک وب سایت اختصاصی نمایش داده می‌شود، چون اگر وب سایت شما اختصاصی باشد قطعا هم ظاهر زیبا و کاربر پسندی خواهد داشت و هم سرعت خوبی برای کاربران دارد. همین دو مساله برای بالا بردن رتبه وب سایت شما تا حدودی کفایت می‌کند، البته تمام ماجرا این دو مورد نیست.

پیاده سازی انواع قابلیت‌ها

 یکی از محدودیت‌های سایت‌های وردپرسی این است که بسیاری از فیچر‌ها را نمی‌توان به اجرا در آورد و این برای یک شرکت حرفه‌ای و بزرگ مشکلات بسیاری را به وجود خواهد آورد، اما شما با ساخت سایت به صورت اختصاصی می‌توانید هر فیچری را پیاده سازی کنید و محدودیتی در این زمینه نخواهید داشت.

توسعه سایت در آینده

 شاید در نگاه اول بگویید خب با وردپرس هم می‌توان یک پروژه را توسعه داد، اما فکر کنید یک فروشگاه دارید که 20 محصول دارد، اما تا دو سال آینده تعداد محصولات شما به بالای 500 نوع مختلف خواهد رسید. در این حالت وردپرس جوابگوی نیاز شما نیست. یا فرض کنید در آینده نیاز دارید که یک امکان ویژه را به سایت اضافه کنید که با وردپرس امکان ندارد، در این حالت‌ شما نیاز دارید که سایت خود را از اول بازنویسی کنید که هم تایم زیادی از شما خواهد گرفت و هم یک هزینه اضافی برای شما ایجاد می‌شود. پس اگر نیاز به یک سایت دارید حتما باید آینده کسب و کار خود را در نظر داشته باشید که شرکت شما چقدر بزرگ می‌شود و اینکه در آینده نیاز چه فیچرهایی دارد.

ریسپانسیو بودن

بسیاری از جستجوها در حال حاضر از طریق موبایل انجام می‌شود. پس ریسپانسیو بودن سایت اهمیت زیادی دارد. ریسپانسیو بودن یا طراحی واکنش‌گرا به این معنی است که سایت به شکلی سایت طراحی شود که نشان دهد برای ابعاد‌ مختلف صفحه نمایش چه بخش‌هایی از سایت به نمایش گذاشته شود و به چه شکلی دسته‌بندی شوند. به طور مثال زمانی که کاربر با هر دستگاهی که وارد سایت شد، سایت آن را شناسایی کرده و با توجه به دستگاهی که با آن وارد شده؛ به همان شکل چیدمان را تغییر ‌دهد که برای کاربر قابل استفاده باشد.

طراحی ظاهری

طراحی سایت، زیبایی و سادگی ظاهر سایت از نکات مهم در طراحی اختصاصی سایت است. ظاهر سایت باید به گونه‌ای باشد که کاربر وقتی وارد سایت شد، دچار سردرگمی نشود و با توجه به نیازی که دارد بتواند به بخش‌های مختلف دسترسی پیدا کند و نیاز به جستجو نداشته باشد. همچنین تصاویری که در سایت آپلود شده باید با کیفیت باشند، زیرا در ظاهر سایت تاثیر‌گذار است.

داینامیک بودن

داینامیک بودن سایت یعنی بخش‌های مختلف در سایت قابلیت جا به جایی و جایگزینی داشته باشد و همیشه ثابت و خسته‌کننده نباشد. به طور مثال برای نشان دادن تخفیف‌ها، جشنواره‌ها و محصولات جدید می‌توان از این قابلیت استفاده کرد.

توضیح کامل برای محصول

بخش توضیحات محصول یک بخش مهم است که کاربر از این طریق متوجه می‌شود با چه محصولی رو به رو است و همچنین توضیحات کامل باعث می‌شود مشتری به سایت اعتماد بیشتری پیدا کند و راحت‌تر بتواند سفارش خود را نهایی کند.

داشتن نماد اعتماد الکترونیک

اگر سایت شما یک سایت فروشگاهی است، بدون شک داشتن نماد اعتماد الکترونیک یک نیاز ضروری برای سایت است. زیرا برای جلب اعتماد مشتری گزینه مهمی است.

و هم اکنون می توانید از خدمات طراحی سایت با لاراول در جاب تیم بهره مند شوید. جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید: 09308297906

مراحل ساخت وب سایت اختصاصی

ساخت یک سایت اختصاصی نیازمند تیم قوی و زمان کافی است. همچنین دارای چند مرحله است و در هر مرحله نیاز به تایید شما هست تا متخصصان ما وارد مرحله بعدی کار شوند. این مراحل از شروع جلسه با کارفرما آغاز می‌شود و تا تحویل و لانچ نهایی ادامه دارد و بعد از آن هم وارد یک بازه پشتیبانی خواهد شد. هر مرحله توسط متخصصان ما اجرا و بازبینی می‌شود و این روال تا اتمام پروژه ادامه دارد. با هم به بررسی این مراحل خواهیم پرداخت.

 • بریف ساخت سایت: برای اینکه بدانیم کارفرما دقیقا به چه چیزی نیاز دارد، یک جلسه با موضوعات و سوالات از پیش تعیین شده برگذار می‌شود. در ادامه طبق پاسخ‌های کارفرما طراحی سایت آغاز می‌شود.

 • جلسه با کارفرما: بعد از تنظیم بریف سایت یک جلسه با کارفرما برگذار خواهد شد تا نسبت به عقد قرارداد اقدام کنیم و تاریخ شروع و اتمام پروژه را تنظیم نماییم.

 • طراحی وایرفریم: بعد از جلسه با کارفرما، شروع پروژه با تیم طراح رابط کاربری و تجربه کاربری شروع خواهد شد و تیم تخصصی ما در این زمینه شروع به طراحی وایرفریم می‌کند تا یک نقشه راه از چیزی که قرار است UI آن طراحی شود به دست بیاوریم و همچنین بتوانیم نقشه اصلی ساخت سایت اختصاصی را به دست آوریم.

 • بررسی وایرفریم: بعد از آن طراحی وایرفریم باید توسط کارفرما تایید شود تا بتوان UI آن را با جزئیات بیشتری طراحی کرد. به همین دلیل یک جلسه دیگر با کارفرما تنظیم خواهد شد تا بتوان تاییدیه وایرفریم را دریافت نمود.

 • شروع طراحی UI توسط طراح رابط کاربری: بعد از تایید نهایی وایرفریم توسط کارفرما، طراح رابط کاربری شروع به طراحی UI پروژه خواهد کرد.

 • شروع برنامه نویسی: بعد از طراحی رابط کاربری و گرفتن تاییدیه تیم برنامه‌نویس حرفه‌ای ما کار خود را آغاز خواهند کرد و طبق نقشه، پیاده‌سازی مراحل مختلف کار را انجام می‌دهند. تا اتمام پیاده‌سازی روال کد نویسی ادامه خواهد داشت.

 • لانچ اولیه: بعد از این که کار برنامه‌نویس تمام و پروژه آماده شد. نسخه اولیه به کارفرما تحویل داده می‌شود.

 • اعمال تغییرات: بعد از لانچ اولیه، ممکن است کارفرما درخواست تغییرات در ظاهر سایت و امکانات آن را داشته باشد. این تغییرات در این مرحله توسط برنامه نویس اعمال خواهد شد.

 • لانچ نهایی: در این مرحله بعد از اعمال تغییرات پروژه به کارفرما تحویل داده خواهد شد.

برای طراحی سایت اختصاصی از کجا شروع کنیم؟

اگر می‌خواهید در نتایج جستجوی گوگل یکی بعد از دیگری لینک‌ها را پشت سربگذارید و در بالاترین رتبه قرار گیرید؛ این بخش را با دقت بخوانید. طراحی سایت که دقیقا متناسب با نیازهای مشتریان و مخاطبین است، یکی از حساس‌ترین اقدامات لازم در برندسازی شما محسوب می‌شود. بنابراین سوال اصلی این است که اولین و مهمترین قدم برای این کار چیست؟ از کجا شروع کنیم و این کار را به چه کسی بسپاریم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت، به سراغ تیم یا شرکتی بروید که ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • سابقه طولانی و درخشان در طراحی و توسعه وب‌سایت‌های اختصاصی داشته باشند.

 • ضمانت کیفیت ارائه دهند و از تعهد خود به رضایت شما اطمینان حاصل کنند.

 • تیمی متخصص و مجرب از طراحان، برنامه‌نویسان و متخصصان سئو را در اختیار داشته باشند.

 • به نیازها و خواسته‌های شما با دقت گوش فرا دهند و راه‌حل‌های خلاقانه ارائه دهند.

 • خدمات پشتیبانی قوی و دائمی ارائه دهند تا در طول مسیر همراه شما باشند.

قیمت طراحی سایت اختصاصی

یکی از مسائل مهم در پیاده‌سازی سایت اختصاصی قیمت پروژه است. به دلیل این که قیمت پروژه‌‌های طراحی اختصاصی بیشتر از وردپرسی است، بسیاری از کارفرمایان برای بررسی بودجه خود نیاز دارند که تمام جوانب را بررسی نمایند. این موضوع دارای پارامترهایی است که تعیین کننده قیمت پروژه است این پارامترها عبارتند از:

 • بزرگی پروژه و صفحات آن: بالطبع سایت‌هایی که صفحات بیشتری دارند و بزرگ هستند هزینه بسیار بیشتری نسبت به یک سایت با تعداد صفحات معمولی دارند.

 • امکانات ویژه: در پروژه‌هایی که یکسری امکانات خاص دارد و پیاده‌سازی آن دشوارتر از سایر پروژه‌ها است، اصولا هزینه بیشتری هم دارند.

با این حال، شاید تصور کنید که طراحی سایت اختصاصی بدون کنار گذاشتن بودجه زیاد، امکان‌پذیر نیست! اما اینطور نیست، جاب تیم قرار است شما را با قیمت‌های باورنکردنی خود سورپرایز کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و قیمت، با کارشناسان این تیم از طریق راه‌های ارتباطی در سایت تماس بگیرید.

چرا سایت اختصاصی آری؛ وردپرسی نه ؟!

در دنیای امروز داشتن یک وب سایت اختصاصی به یکی از ویژگی‌های یک برند و یا یک کسب و کار خوب تبدیل شده است. حال دلیل اینکه بیشتر کسب و کارها به جای سایت‌های وردپرسی، شیفته سایت‌های اختصاصی شده‌اند چیست؟

 • طراحی و دیزاین اختصاصی: یکی از مزیت‌های بسیار مهم ساخت سایت اختصاصی این است که شما می‌توانید در طراحی هر نوع امکانات و طرحی را پیاده سازی کنید. این یکی از اصلی‌ترین دلایل ایجاد سایت اختصاصی برای کسب و کارها است.

 • توسعه پذیری: یکی دیگر از دلایل اصلی مساله توسعه پذیری است. چون بسیار مهم است که یک کسب و کار مجازی توانایی توسعه نامحدود داشته باشد، برای مثال مهم است که یک شرکتی که در حال حاضر 50 محصول دارد در آینده بتواند محصولات خود را به بالای 1000 محصول برساند.

 • پنل ادمین اختصاصی و قدرتمند: یکی از معایب سایت‌های وردپرسی این است که داری پنل ادمین مشترک هستند، اما در سایت‌های اختصاصی این موضوع وجود ندارد و شما می‌توانید پنل اختصاصی و قدرتمند داشته باشید و این موضوع یکی از مزیت‌های بسیار خوب سایت‌های اختصاصی است.

 • تجربه کاربری و رابط کاربری اختصاصی: یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های سایت اختصاصی این است که شما می‌توانید UI/UX اختصاصی داشته باشید و هر طرحی که شما مد نظر دارید را پیاده سازی نمایید.

 • ساختار سئو محور: یکی از دلایل اینکه یک کسب و کار رشد می‌کند و سریع محبوب می‌شود این است که از نظر سئو بسیار قدرتمند است، در طراحی سایت به صورت اختصاصی محتوا و کل مراحل ساخت به صورت سئو محور است.

 • امنیت و سرعت بالا: یکی از مزیت‌های بسیار محبوب سایت اختصاصی این است که هم دارای امنیت بالاتری است و هم سرعت بسیار فوق‌العاده‌ای دارد.

طراحی سایت اختصاصی برای چه کسب و کارهایی ضروری است؟

تمام کسب و کارها نیاز به ساخت سایت اختصاصی ندارند و می‌توانند از CMSهای آماده هم استفاده کنند، اما شرکت‌هایی هم هستند که باید از سایت‌های اختصاصی استفاده کنند، در غیر این صورت در آینده مشکلات مختلفی برای آنها ایجاد می‌شود. از جمله این کسب‌وکارها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کسب و کارهایی که در داده‌های خود از api استفاده می‌کنند، به عنوان مثال صرافی‌های آنلاین که همیشه نیاز به دریافت آنی قیمت ارزهای مختلف دارند می‌بایست سایت اختصاصی داشته باشند.

 • کسب و کارهایی که برای آینده فیچرهای خاص نیاز داشته باشند.

 • بیزینس‌هایی که نیاز به پیاده سازی و استفاده از هوش مصنوعی (AI) دارند

 • بیزینس‌هایی که کاربران آنلاین زیادی در آینده داشته باشند

 • کسب و کارهایی که محصولات زیادی برای فروش دارند و یا حتی در آینده محصولات زیادی خواهند داشت

 • سایت‌های ویدئویی، برای مثال سایت‌هایی مانند یوتیوب و آپارات

بهترین شرکت طراحی سایت اختصاصی کدام است؟

شرکت‌های طراحی سایت بسیار زیادی وجود دارند. اما در این قسمت با ذکر مثال برای توضیح می‌دهیم که چرا مجموعه ما جزء بهترین شرکت‌های طراحی سایت اختصاصی است.

در شرکت ما مزایایی برای مشتریان در نظر گرفته شده است که کمک می‌کند کارفرمایان برای طراحی سایت اختصاصی به جای سایت‌های وردپرسی تصمیم گیری کنند:

پنل مدیریت قدرتمند

اگر به پنل مدیریتی سایت‌های اختصاصی نگاهی بیندازید؛ خواهید دید که با تنوع بسیار بالا در بخش امکانات و بخش‌های قابل تنظیم، می‌توانید تمامی جزئیات موردنیاز سایت خود را به سادگی و با محتوای دلخواه تغییر دهید.

علاوه بر اینکه تمامی پارامترهای موردنیاز برای SEO سایت نیز در پنل تعبیه شده است. در پنل مدیریت سایت اختصاصی طراحی شده توسط تیم ما، امکاناتی مانند جستجو، مدیریت محصولات، تگ‌های سایت، ریدایرکت، مدیریت دسته بندی، صفحات ثابت و پشتیبانی وجود دارد تا بتوانید برای مدیریت بهتر و دلخواه خود از آن‌ها بهره‌مند شوید.

طراحی منحصر بفرد

یکی از مزایای طراحی سایت اختصاصی این است که، می‌توانید مطمئن باشید قالب سایت شما در ‌سایت دیگری استفاده نخواهد شد. به همین دلیل زمانی که کاربران به ‌سایت شما وارد ‌شوند، با یک فضای جدید و منحصر به فرد روبرو خواهند شد.

قابلیت اجرا روی سایر پلتفرم‌ها

با انتخاب طراحی سایت اختصاصی ، می‌توانید به تمامی APIهای موردنیاز صفحه‌های سایت خود دسترسی داشته باشید و از آن‌ها برای همگام‌سازی سایت خود با دیگر پلتفرم‌های کسب و کار، مانند اپ موبایل یا نرم افزار نیز بهره ببرید.

کدنویسی بهینه و سرعت بالا

وقتی کدنویسی توسط برنامه‌نویس انجام شود و از صفحه‌ساز‌ها استفاده نگردد، کد‌های سایت شما به شدت بهینه شده و همین امر باعث افزایش سرعت سایت و بالا رفتن کیفیت کد‌نویسی آن می‌شود که برای موتور‌های جستجو بهینه‌تر هستند.

تکنولوژی پیاده شده در بهترین سایت‌های جهان

یک اصل اساسی در بسیاری از شرکت‌های بزرگ مانند  airbnb، dell ، godaddy و شرکت‌های فعال در کشور ایران، طراحی یک سایت اختصاصی با به کارگیری آخرین نسخه از تکنولوژی‌های PHP، Javascript برای پیاده‌سازی سایت اختصاصی است. همین موضوع باعث می‌شود تا امکان توسعه راحت، و بروزرسانی دائمی سایت همراه با خواسته‌های نسل جدید امکان‌پذیر باشد.

امنیت بالا

امنیت نیز مانند سرعت لود سایت، یکی از فاکتورهای مهم و به ظاهر نامشخصی است که برای سئو دارای اهمیت است و بسیاری از شرکت‌ها نیز آن را وعده می‌دهند. اگر دراین مورد از سئوکاران سوال کنید، مطمئنا امنیت سایت‌های اختصاصی را بدون هیچ شکی در بالاترین رتبه قرار می‌دهند. این واقعیت حتی از بررسی آمار بسیار پایین هک و نفوذ در این سایت‌ها نیز کاملا واضح است. با یک جستجوی ساده می‌توان به انبوهی از راه‌های سرقت و هک اطلاعات برای ورود به سایت‌های ارزانی که بر پایه سیستم‌های مدیریت محتوا  پیاده شده‌اند، دست یافت و اینجاست که باز هم عیار سایت‌های اختصاصی بهتر مشخص می‌شود. پس اگر حفظ اطلاعات سایت برای شما اهمیت دارد پیشنهاد ما طراحی سایت اختصاصی است.

پشتیبانی سریع

یکی از مواردی که در طراحی اختصاصی سایت مورد توجه است، بحث پشتیبانی سایت می‌باشد. پشتیبانی برای مواردی مانند بروز باگ در آینده نیاز است.

شرکت ما با تیم اختصاصی و حرفه‌ای در این زمینه، یکی از شرکت‌هایی است که شما می‌توانید طراحی سایت اختصاصی خود را به آن‌ها بسپارید. زیرا همه چیز در موعد مقرر و به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

طراحی سایت با قالب اختصاصی

مجموعه ما در میان متخصصان خود دارای بهترین طراحان رابط کاربری و برنامه نویسان است. قالب سایت شما کاملا اختصاصی طراحی خواهد شد و این قالب در هیچ کمپانی دیگری استفاده نمی‌شود.

تیم سئوی قدرتمند

 شما برای دیده شدن و پیشرفت در کسب و کار حتما نیاز به سئو سایت قدرتمندی دارید، ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که تیم سئوی مجموعه یکی از زبده‌ترین تیم‌ها در سطح تهران هستند و شما می‌توانید با خیال آسوده به صفحه اول جستجوی گوگل برای کسب و کار خود فکر کنید.

استقرار سایت بر روی بهترین سرورها

 اطمینان داشته باشید که سایت شما بر روی بهترین سرورهای دنیا بارگذاری خواهد شد و سایت اختصاصی شما از سرعت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

یک بار برای همیشه اقدام به طراحی و ساخت سایت فروشگاهی نمایید تا در تمام 24 ساعت شبانه روز درآمد داشته باشید.

مزایای طراحی سایت اختصاصی

در صورتی که شما طراحی سایت اختصاصی را انتخاب نمایید ویژگی‌های بسیاری در اختیار شما خواهد بود که شامل:

تبلیغات و بازاریابی 

سایت اختصاصی، یک فضای مجازی اختصاصی برای کسب و کار شما است. سایت به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید برند خود را به بهترین شکل ممکن معرفی کنید. شما می‌توانید با استفاده از یک طراحی منحصر به فرد و متناسب با شناخت مشتریان، ارتباط قوی با مخاطبان خود برقرار کنید. این موضوع را می‌توان یکی از مهمترین مزایای سایت اختصاصی دانست که حتی می‌توانید با استفاده از روش‌های بازاریابی آنلاین ، محصولات و خدمات خود را به گروه هدف خود معرفی نمایید و برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی، اقدامات لازم را انجام دهید.

دسترسی به محصولات و خدمات

سایت اختصاصی به مشتریان این امکان را می‌دهد که به راحتی به محصولات و خدمات مورد نظر دست پیدا نمایند. با قرار دادن اطلاعات کامل و جامع در مورد محصولات و خدمات، مشتری بدون اینکه دچار سردرگمی شود در هر ساعت شبانه روز می‌تواند به خدمات مورد نظر خود دست پیدا کند.

از دیگر موضوعات مهم در این زمینه قرار دادن امکاناتی مانند سیستم جستجو، دسته‌بندی محصولات و نمایش مشخصات و قیمتها، امکان مقایسه است که می‌تواند یک امکان برای انتخاب آسان‌تر محصولات و خدمات باشد.

قابلیت برقراری ارتباط با مشتری

با داشتن سایت اختصاصی این امکان فراهم می‌شود که تا بازخورد مشتری‌ها و نظرات و پیشنهاد‌ها را جمع‌آوری کنید. از این طریق می‌توانید با مشتری‌ها ارتباط برقرار کنید. پیگیری‌های مورد نیاز را انجام دهید و اگر نیاز به رفع مشکل بود به درستی به آن پاسخ بدهید و مشتری را راهنمایی کنید. این کار باعث ایجاد وفاداری مشتری و همچنین اعتماد‌سازی می‌شود.

 نظارت کامل

زمانی که شما به عنوان مدیر به تمام بخش‌های سایت دسترسی داشته باشید، می‌توانید اهداف کاری خود را مشخص کنید و نظارت همه جانبه انجام دهید.

توسعه سایت

از هیجان انگیز‌ترین مزایای سایت اختصاصی توسعه آن است؛ اگر سایت شما از طریق کد‌نویسی اختصاصی طراحی شده باشد، پس دسترسی شما و طراحان سایت به این تمام این کد‌ها وجود دارد. در نتیجه هر زمان که بخواهید، می‌توانید نسبت به گسترش و توسعه سایت اقدام کنید که متاسفانه این امکان برای سایت‌های با قالب آماده وجود ندارد.

اطلاع رسانی

داشتن یک سایت اختصاصی مزایای فراوانی برای کسب و کار شما دارد. به طور مثال سایت می‌تواند مانند یک کاتالوگ آنلاین برای شما عمل کند. این کاتالوگ به غیر از عکس‌های شما می‌تواند فیلم و متن وهر چیزی که بخواهید را نمایش دهد. در نتیجه شما می‌توانید یک اطلاع رسانی کامل و جذاب داشته باشید. این کاردر صرفه جویی هزینه‌ها به شما خیلی کمک می‌کند.