طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی یک فرصت برای ارائه خدمات به صورت آنلاین است. تمامی کسب و کار های خدماتی نظیر نظافت منزل، خدمات درمانی و سایر خدمات می توانند برای شرح نوع و ارائه خدمات به تعداد افراد بیشتر از طراحی سایت خدماتی استفاده نمایند.مدیران شرکت های خدماتی در هر زمینه کاری می توانند با استفاده از طراحی سایت از مزایا و فواید صفحات مجازی و دنیا اینترنت برای توسعه و بهبود وضعیت کسب و کار استفاده نمایند. همچنین طراحی سایت خدماتی در دنیا امروز یکی از بهترین روش های مناسب و مقرون به صرفه برای انجام تبلیغات مدرن جهت معرفی نام و برند شرکت شما عزیزان می باشد.

جاب تیم سعی دارد تا با توجه به زمینه و حوزه کسب و کار شما عزیزان متناسب ترین طراحی سایت خدماتی را ارائه دهد و متناسب با نوع خدمات شما اقدام به طراحی سایت می نماید. طراحی سایت فواید و مزایا بسیار زیادی برای شما عزیزان به همراه دارد و باعث می شود تا کسب و کار شما جلوه قانونی پیدا کرده و سبب افزایش اعتماد کاربران به برند نیز می شود.

یکی از نکاتی که باید در طراحی سایت خدماتی در نظر گرفته شود طراحی و استفاده از گرافیک و قالب های تصویری متناسب با کسب و کار شما می باشد و استفاده از گرافیک و قالب های از پیش تعیین شده در این نوع طراحی سایت کاملا اشتباه است. طراحان ما در جاب تیم سعی دارند تا با بهره گیری از تجربه و دانش خود در زمینه طراحی سایت خدماتی، بهترین و متناسب ترین طراحی سایت را با رعایت تمامی نکات خدمت شما عزیزان ارائه دهند.

ضرورت و اهمیت طراحی سایت خدماتی

در دنیا امروز با پیشرفت چشم گیر فضای مجازی و سهولت دسترسی عموم مردم به اینترنت باعث شده تا تمامی کسب و کار ها مانند فروشگاه ها، املاک، خدمات و سایر حوزه های کاری طراحی سایت را برای گسترش حوزه فعالیت کاری خود انتخاب کنند. به عنوان مثال شما دو شرکت نظافت منزل را که از هر نظر با هم برابر هستند را در نظر بگیرید با این تفاوت که یکی از شرکت ها دارای سایت خدمات حرفه ای بوده و دیگری به صورت سنتی فعالیت خود را ادامه می دهد. بدیهی است که شرکت اول فرصت بیشتری برای تبدیل مخاطبان به مشتریان خود دارد.

بنابراین با صرف نظر از این که شرکت خدماتی شما چقدر بزرگ یا کوچک است، طراحی سایت خدماتی می تواند در افزایش میزان فروش و مشتریان، گسترش وضعیت کسب و کار و همچنین معرفی و تبلیغ برند شما اثر گذار باشد.

بیشتر بدانیم : خدمات گوگل ادوردز یا ادز (ads) + قیمت

مشاوره طراحی سایت خدماتی

مشاوره طراحی سایت خدماتی

عزیزانی که قصد طراحی سایت خدماتی را داشته بهتر است قبل از هر گونه اقدامی جهت طراحی سایت از اطلاعات و تجربه یک طراح حرفه ای طی یک جلسه مشاوره طراحی سایت بهره ببرند. مشاوره طراحی سایت یک امر تخصصی بوده که به منظور تبادل اطلاعات میان کارفرما و فردی متخصص در حوزه طراحی سایت و راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری برگذار می شود. معمولا این جلسه به صورت تلفنی، حضوری و مجازی برگذار می شود.

در جلسه مشاوره طراحی سایت خدماتی، تیم حرفه ای طراحی سایت جاب تیم تمامی دانش خود را در زمینه طراحی سایت با شما کارفرمایان عزیز به اشتراک گذاشته و به شما در پیش بینی و جلوگیری از هر گونه مشکل احتمالی در مراحل ابتدایی و اولیه طراحی سایت خماتی کمک خواهند نمود. همچنین تیم طراحی سایت جاب تیم توانایی شناسایی فرصت های ویژه برای حضور قدرتمند شما در عرصه اینترنت و فضای مجازی را نیز دارد.

جاب تیم با در اختیار داشتن مشاورینی حرفه ای و با تجربه، مشتاقانه آماده پاسخگویی به نیاز شما عزیزان در زمینه طراحی سایت می باشد و لازم به ذکر است که تمامی مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان بوده و نیاز بع پرداخت هیچ هزینه نمی باشد. برای ارتباط با تیم طراح و مشاوران طراحی سایت ما همین الان تماس بگیرید.

بیشتر بدانیم : مشاوره استارتاپ‌ و ارائه خدمات تخصصی مشاوره استارت اپ

مزایا طراحی سایت خدماتی

دنیای امروز، دنیا اینترنت و فضای مجازی می باشد و هر نوع کسب و کاری می تواند برای توسعه و گسترش وضعیت کسب و کار خود از مزایای فضای مجازی و اینترنت استفاده نماید. طراحی سایت خدماتی با مزایا بسیار زیادی برای صاحبان و مدیران شرکت های خدماتی به همراه است که در ادامه سعی داریم تعدادی از این مزایا را خدمت شما عزیزان شرح دهیم:

 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و شبانه روزی و فارغ از هر محدودیت زمانی
 • کاهش 50 درصدی هزینه های جانبی شرکت های خدماتی
 • افزایش سرعت خدمت رسانی
 • امکان پیشرفت و رشد سریع در کوتاه ترین زمان
 • معرفی برند و افزایش شانس دیده شدن برند شما به تعداد افراد بیشتر
 • افزایش اعتماد مشتریان و مخاطبان
 • افزایش و جلب رضایت مشتریان به واسطه پاسخگویی سریع و در کمترین زمان

امکانات طراحی سایت خدماتی

به طور کلی شرکت های خدماتی، امکانات متنوعی را جهت رفاه و آسایش مشتریان خود ارائه می دهند که این امکانات می تواند با توجه به نوع خدمات شرکت متفاوت باشد. ما در ادامه این مقاله سعی داریم تا با توجه به این موضوع امکانات ضروری که در هر نوع طراحی سایت خدماتی باید وجود داشته باشد را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم:

 • سفارش آنلاین

در هر نوع طراحی سایت خدماتی باید امکان ثبت سفارش آنلاین در سایت وجود داشته باشد تا کاربران و مشتریان شرکت خدماتی بتوانند خدمات مورد نظر خود را به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری و تلفنی با پر کردن یک فرم اطلاعات ثبت سفارش کنند.

 • منو و دسته بندی خدمات

برای سهولت دسترسی کاربران به بخش ها و خدمات مختلف سایت باید در طراحی سایت خدماتی دسته بندی و یک منو متناسب ایجاد شود تا کاربران با استفاده از آن ها بتوانند خدمات مورد نظر خود را به راحتی ثبت سفارش کنند.

بیشتر بدانیم : سئو سایت خدماتی

 • صفحه درباره ما

در طراحی سایت خدماتی باید یک قسمت از سایت جهت معرفی شرکت و سازمان خدماتی اختصاص داده شود تا کاربران با استفاده از این بخش اطلاعات کافی در مورد شرکت و نوع خدمات آن آشنا شوند. با ارائه افتخارات شرکت در این بخش میتوان سبب افزایش اعتماد کاربران به شرکت خدماتی نیز شد.

 • صفحه تماس با ما

یکی از بخش ها و امکانات مهمی که در طراحی سایت خدماتی باید به آن توجه داشت، ایجاد یک صفحه مختص به معرفی راه های دسترسی کاربران مانند نشانی شرکت، موقعیت مکانی گوگل مپ، شماره تماس و ایمیل به خدمات شرکت می باشد.

 • امکان ثبت نظرات

یکی از امکانات مهمی که در طراحی سایت خدماتی میتوان ایجاد نمود امکان ثبت نظرات کاربران و مشتریان می باشد که با توجه به این امکان کاربران می توانند نظرات و تجربه خود از شرکت خدماتی را به اشتراک گذارند. وجود این امکان می تواند در توسعه کسب و کار و میزان فروش شرکت خدماتی نیز بسیار اثر گذار باشد.

بیشتر بدانیم : خدمات پشتیبانی سایت + موارد، هزینه و تعرفه ها

زمان طراحی سایت خدماتی

زمان طراحی سایت به طور کلی به عوامل زیادی بستگی دارد تا بتوان زمان بسیار دقیقی را اعلام نمود. در جاب تیم معمولا طراحی سایت ها به 21 الی 45 روز کاری (سه الی شش هفته) زمان نیاز دارند تا خدمت کارفرمایان و مشتریان تحویل داده شود. عواملی که بر زمان طراحی سایت خدماتی اثر می گذارد مواردی همچون نوع طراحی سایت و زبان برنامه نویسی، امکانات، تعداد صفحات و حجم سایت و چنین مواردی بستگی دارد.

برای طراحی سایت خدماتی به روش سفارشی و کد نویسی مجزا با توجه به امکانات و تخصصی که لازم است جاب تیم به 21 الی 45 روز کاری زمان احتیاج دارد اما طراحی سایت وردپرس به دلیل وجود افزونه ها و ابزار های متفاوت و همچنین آماده بودن قالب ها برای تحویل این نوع طراحی سایت حداکثر 21 روز کاری زمان لازم است.

یکسری شرایط خاص وجود دارد که کارفرمایان و مدیران شرکت های خدماتی در طراحی سایت خود عجله داشته و تمایل دارند با توجه محدودیت زمانی که به وجود آمده است سریع ترین راه طراحی سایت را انتخاب کنند. جاب تیم شرایط ویژه ای را برای این عزیزان در نظر گرفته است که می توانند بعد از ثبت سفارش و عقد قرارداد در کوتاه ترین زمان ممکن سایت خود را با بالاترین کیفیت طراحی و تحویل بگیرند.

زمان تحویل طراحی سایت خدماتی در شرایط ویژه با وردپرس 5 روز کاری و طراحی سایت سفارشی همراه با کد نویسی تخصصی 15 روز کاری می باشد. البته به این نکته توجه داشته باشید که UI سایت باید در این شرایط ویژه تایید شده باشد.

بیشتر بدانیم : طراحی رابط کاربری (UI) سایت

ویژگی های طراحی سایت خدماتی

به طور کلی در طراحی سایت علاوه بر امکاناتی که جهت رفاه و آسایش کاربران ایجاد می شود باید ویژگی های نیز وجود داشته باشد تا بتواند با سایر سایت ها مشابه رقابت کند تا سبب افزایش میزان فروش شرکت خدماتی شود. نمونه‌ای از ویژگی های حوزه‌ی خدماتی طراحی سایت بیمه است، که می تواند سبب افزایش تعداد بازدید کنندگان و فروش سایت شوند. در ادامه مواردی را مرور می‌کنیم:

 • رابط و تجربه کاربری

در طراحی سایت خدماتی باید به این نکته توجه داشت که کاربران بتوانند به راحتی با مفهوم و نوع خدمات سایت آشنا شوند و اطلاعات کسب کنند. همچنین طراحی سایت باید به گونه ای باشد که کاربران بتوانند به سهولت در بخش ها مختلف سایت مانند منو ها، زیر منوها، دسته بندی و سایر بخش های سایت حرکت کنند.
بنابراین رابط و تجربه کاربری دو عنصر مهم در طراحی سایت می باشند که اگر این دو مورد در طراحی سایت به خوبی رعایت شود باعث می شود تا کاربر ارتباط بهتری با سایت بگیرد و دیرتر سایت را ترک کند.

 • رسپانسیو بودن در موبایل

امروزه اکثر کاربران اینترنت از موبایل و گوشی های همراه برای وب گردی استفاده می کنند. به همین دلیل در طراحی سایت باید به این نکته توجه داشت که سایت در موبایل و تلفن های هوشمند به درستی بارگذاری شود و یا در اصطلاح سایت برای موبایل رسپانسیو باشد.

 • سرعت لود بالا

یکی دیگر از ویژگی هایی که باعث می شود تا کاربران با سایت ارتباط بگیرند و سایت را زود ترک نکنند، طراحی سایت خدماتی با سرعت لود بالا می باشد که هر چه زمان کمتری طول بکشد تا سایت به طور کامل برای کاربران قابل مشاهده باشد بهتر است.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت ارزان

هزینه نهایی طراحی سایت خدماتی

هزینه طراحی سایت خدماتی

هزینه نهایی طراحی سایت خدماتی همانند زمان طراحی سایت به موارد بسیار زیادی وابسته است و معمولا هزینه طراحی سایت جزو مواردی می باشد که در جلسه مشاوره طراحی سایت مطرح می شود. در ادامه مقاله سعی داریم مواردی که بر هزینه نهایی و تعرفه طراحی سایت اثر دارند را خدمت شما عزیزان شرح دهیم.

به طور کلی سه مورد وجود دارد که تاثیر بسیار زیادی بر روی هزینه نهایی طراحی سایت خدماتی خواهند داشت که به صورت زیر خواهند بود:

 • زبان برنامه نویسی سایت
  اولبن عاملی که تاثیر به سزایی بر قیمت نهایی طراحی سایت دارد نوع طراحی و زبان برنامه نویسی سایت می باشد. طراحی سایت خدماتی را معمولا به دو صورت طراحی سایت سفارشی همراه با کد نویسی اختصاصی و طراحی سایت با قالب های آماده انجام می شود.
  با توجه به این که طراحی سایت سفارشی همراه با برنامه نویسی مجزا از امکانات و کیفیت بالاتری نسبت به قالب های آماده ای همچون طراحی سایت وردپرس را دارد، بدیهی است که این نوع طراحی سایت از مبلغ و هزینه نهایی بیشتری بر خوردار باشد.
 • امکانات سایت
  دومین عامل موثر بر قیمت نهایی طراحی سایت خدماتی، تعداد و تنوع امکانات سایت می باشد. هر چه تعداد این امکانات بیشتر باشد هزینه نهایی طراحی سایت نیز افزایش پیدا می کند.
 • طراح و تیم طراحی
  یکی دیگر از عواملی که بر قیمت نهایی طراحی سایت خدماتی می تواند اثر گذار باشد، طراح و شرکت طراحی سایت می باشد. طراح با توجه به مهارت و تجربه خود می تواند در تعیین قیمت نهایی طراحی سایت اثر گذار باشد. بنابراین این امکان وجود دارد که هر تیم یا شرکت طراحی با توجه به میزان تجربه و مهارت خود در طراحی سایت یک بازه قیمتی متفاوتی را اعلام نمایند.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت خرید بلیط

عوامل ذکر شده جزو موثر ترین عوامل در تعیین قیمت نهایی طراحی سایت خدماتی بوده که خدمت شما عزیزان شرح دادیم. اما به این نکته توجه داشته باشید که عوامل دیگری نیز وجود دارند که ممکن است بر تعرفه طراحی سایت اثر گذار باشند که لیستی از این موارد را برای شما آماده کرده ایم:

 • اختصاص هاست
 • دامنه (com یا ir)
 • طراحی سفارشی قالب
 • چند فرشگاهی یا یک فروشگاه
 • پشتیبانی و امنیت به صورت سالیانه
 • درگاه پرداخت
 • بهینه سازی برای انواع موتورهای جستجو
 • آموزش نحوه استفاده
 • اجرا با cms یا برنامه نویسی اختصاصی
 • اپ اختصاصی (اندروید یا ios و یا هر دو)

جاب تیم با به کارگیری طراحان حرفه ای و با تجربه آماده عقد قرار داد جهت طراحی سایت سالن زیبایی با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت با شما عزیزان می باشد. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و بازه قیمتی همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت دیجی کالا

مراحل طراحی سایت خدماتی

به طور کای جاب تیم مسیر و روال مشخصی را برای طراحی سایت های مختلف در نظر گرفته است که این رویه تا زمان اتمام طراحی سایت به ترییب مرحله به مرحله پیش خواهد رفت. در ادامه سعی کردیم مسیر طراحی سایت خدماتی را خدمت شما عزیزان به صورت کاملا مختصر شرح دهیم تا متوجه نحوه انجام مراحل طراحی سایت شوید.

مسیر و روال جاب تیم برای طراحی سایت خدماتی به صورت زیر خواهد بود:

 • مشاوره حضوری و تلفنی
  کارفرمایان در اولین قدم در طراحی سایت خدماتی می توانند هم به صورت تلفنی و هم حضوری در تهران با مشاوران ما در جاب تیم تماس گرفته تا نیاز ها و انتظارات خود را از طراحی سایت را با ما در میان بگذارند و سپس با توجه به این موارد بهترین پیشنهادات خدمت این عزیزان ارائه خواهد شد. همانطور که گفته شد تمامی این مشاوره ها به صورت کاملا رایگان می باشد.
 • پر کردن فرم اطلاعات
  بعد از انجام مشاوره طراحی سایت خدماتی، کارفرمایانی که قصد ثبت سفارش را دارند، فرم اطلاعات و بریف مربوط به طراحی سایت را می بایست تکمیل نمایند
 • جلسه با کارفرما (آنلاین یا حضوری)
  بعد از تکمیل فرم بریف جلسه ای به صورت حضوری یا آنلاین بین صاحبان و مدیران شرکت های خدماتی و طراحان جاب تیم صورت می گیرد.
 • عقد قرارداد
  بعد از طی کردن تمامی مراحل بالا قراردادی بین شرکت خدماتی و جاب تیم عقد می شود.
 • طراحی قالب
  اولین قدمی که بعد از عقد قرار داد برای طراحی سایت خدماتی انجام می شود طراحی وایرفریم و قالب سایت می باشد.
 • بررسی قالب
  بعد از طراحی وایرفریم و قالب سایت، قالب توسط کارفرما بررسی شده و اگر مورد تایید بود مرحله بعدی آغاز خواهد شد.
 • شروع برنامه نویسی
  بعد از تایید شدن قالب و وایر فریم سایت برنامه نویسی سایت شروع خواهد شد.
 • تحویل نسخه اولیه
  بعد از اتمام برنامه نویسی نسخه اولیه طراحی سایت خدماتی خدمت کارفرما ارائه می شود.
 • اعمال تغییرات در نسخه اولیه
  اگر کارفرما قصد ایجاد تغییراتی در نسخه اولیه را داشته باشد در این مرحله به جاب تیم اعلام کرده و تمامی تغییرات با خواسته کارفرما ایجاد خواهد شد.
 • تایید و تحویل نهایی سایت
  بعد ایجاد تغییرات خواسته شده پروژه آماده تحویل بوده و خدمت کارفرما تحویل داده خواهد شد.
 • آموزش کار با پنل سایت
  مرحله ای که جاب تیم در انتهای مراحل طراحی خدماتی برای کارفرمایان در نظر گرفته است، آموزش کار با پنل سایت می باشد که تمامی آموزش ها در این باره به صورت تخصصی خدمت کارفرمایان ارائه خواهد شد.

با توجه به نکات گفته شده اعم از امکانات، ویژگی ها، مراحل طراحی سایت خدماتی متوجه شدید که یکی از روش های کاربردی جهت توسعه و گسترش کسب و کار و افزایش میزان سود خالص شرکت های خدماتی طراحی سایت می باشد. عزیزانی که قصد طراحی سایت حرفه ای و با تمامی امکانات روز دنیا را در برنامه خود دارند جاب تیم یکی از گزینه های صحیح  جهت طراحی سایت خدماتی می باشد.

بیشتر بدانیم : طراحی وب سایت تخصصی