طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت دیجی کالا

همانطور که می‌دانید دیجی کالا امروزه موفق ترین فروشگاه اینترنتی در ایران به شمار می‌رود. دلیل این موفقیت را می‌توان ویژگی‌های ظاهری و امکاناتی که این سایت در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد در نظر گرفت. طراحی سایت دیجی کالا اگر به درستی انجام شود درآمد کسب و کارهای مختلف را به طور قابل توجهی افزایش خواهد داد. این وب سایت تمامی امکانات اصلی و فرعی فروشگاه‌های اینترنتی را روی سایت پیاده سازی کرده تا بتواند به بهترین نحو کالا و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهد.

این مدل از طراحی سایت باید به دست کارشناسان متخصص انجام شود تا بتواند نظر کاربران را جلب کرده و آن‌ها را به خرید تشویق کند. مجموعه‌های مختلفی برای طراحی سایت دیجی کالا وجود دارند که یکی از بهترین آن‌ها جاب تیم است. کارشناسان جاب تیم با توجه به نظر کارفرما ساخت سایت را به بهترین شکل و با رعایت استانداردها انجام خواهند داد.

نقشه راه مراحل طراحی سایت دیجی کالا در جاب تیم

نقشه راه شیوه طراحی سایت دیجی کالا از صفر تا صد در جاب تیم

اقتصادی

◀ نوع قالب: آماده با لایسنس

◀ طراحی صفحات ثابت مانند تماس با ما و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ چند زبانه بودن: خیر

◀ فرم سفارش آنلاین: خیر

◀ فرم اخذ نمایندگی: خیر

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ چت آنلاین: خیر

◀ لیست علاقه مندی و جستجوی حرفه ای: خیر

◀ دسته بندی پیشرفته و سیستم کامنت: خیر

◀ پشتیبانی فنی: 6ماهه

◀ زمان تحویل: 30 روز کاری

 

فروشگاهی

◀ نوع قالب: اختصاصی

◀ طراحی صفحات ثابت مانند تماس با ما و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ چند زبانه بودن: خیر

◀ فرم سفارش آنلاین: خیر

◀ فرم اخذ نمایندگی: خیر

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ چت آنلاین: بله

◀ لیست علاقه مندی و جستجوی حرفه ای: بله

◀ دسته بندی پیشرفته و سیستم کامنت: بله

◀ پشتیبانی فنی: 1ساله

◀ زمان تحویل: 30 روز کاری

 

فروشگاهی اختصاصی

◀ نوع قالب: اختصاصی

◀ طراحی صفحات ثابت مانند تماس با ما و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ چند زبانه بودن: بله

◀ فرم سفارش آنلاین: بله

◀ فرم اخذ نمایندگی: بله

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ چت آنلاین: بله

◀ لیست علاقه مندی و جستجوی حرفه ای: بله

◀ دسته بندی پیشرفته و سیستم کامنت: بله

◀ پشتیبانی فنی: 1ساله

◀ زمان تحویل: 40 روز کاری

 

طراحی سایت دیجی کالا از صفر تا صد در جاب تیم

جاب تیم از بهترین شرکت‌ها در زمینه طراحی سایت دیجی کالا است، این مجموعه به دلیل اینکه سال‌هاست در حوزه طراحی سایت فعالیت دارد این مدل از سایت را به طور اصولی و حرفه‌ای طراحی کرده و در اختیار کاربران قرار خواهد داد. در طراحی این مدل از سایت کارشناسان با توجه به نظر کارفرما امکانات مورد نظر را به خوبی روی وب سایت اعمال خواهند کرد تا تجربه کاربری را ارتقا بخشند.

جاب تیم برای اینکه صاحبان کسب و کار بتوانند به دید مناسبی در این زمینه دست یابند به صورت رایگان به کارفرمایان عزیز مشاوره ارائه می‌دهد، به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم در ابتدا با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا متخصصین ساخت سایت دیجی کالا دانش و تجربه خود را در این زمینه به شما ارائه دهند. همچنین از نکات مثبتی که در این مجموعه باید به آن اشاره کرد این است که کارشناسان سایت رقبا را چک کرده و برای اینکه طراحی به خوبی انجام شود پیشنهاداتی در این زمینه ارائه خواهند داد تا بتوانید از رقبای خود در فضای اینترنت به خوبی پیشی بگیرید.

طراحی سایت دیجی کالا از صفر تا صد در جاب تیم

چرا طراحی سایت دیجی کالا را به جاب تیم بسپاریم؟

عوامل مختلفی وجود دارند که به شما نشان می‌دهند که مراجعه به مجموعه جاب تیم و همکاری با کارشناسان طراحی سایت دیجی کالا در این مجموعه می‌تواند کسب و کارتان را به بهترین شکل گسترش دهد. برخی از دلایلی که نشان می‌دهد چرا باید طراحی این مدل از سایت را به کارشناسان شرکت طراحی سایت جاب تیم برسانید به شرح زیر خواهند بود.

 • از نکات مثبتی که در مجموعه جاب تیم وجود دارد باید به این موضوع اشاره کنیم که متخصصین در این شرکت همواره به دنبال رضایت مشتریان خود هستند در نتیجه نسبت به رقبا هزینه کمتری برای ساخت سایت دیجی کالا در نظر می‌گیرند. همچنین با توجه به شرایط کارفرما و حوزه کسب و کار او پکیج‌های مختلفی ارائه می‌شود تا بتواند با مشورت متخصصین مناسب ترین پکیج را انتخاب کند.
 • جاب تیم نه تنها در زمینه طراحی سایت بلکه در حوزه‌های مختلف نیز در کنار شما بوده و در صورت تمایل خدمات مختلفی را در زمینه بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو، سوشال مدیا، دیجیتال مارکتینگ و ... ارائه می‌دهد.
 • طراحان در این مجموعه همواره به دنبال بروز کردن اطلاعات خود هستند و به همین سبب با آخرین تحولات در زمینه ساخت سایت آشنایی دارند، به این صورت توانایی طراحی سایت دیجی کالا به طور کاملا تخصصی را دارا هستند.
 • یکی از ویژگی‌های مثبت در مجموعه جاب تیم این است که تا یک سال پس از ساخت سایت به طور کاملا رایگان از آن پشتیبانی کرده و این امکان را می‌دهد تا در صورت بروز مشکل با متخصصین تماس گرفته و مشکل را مطرح کنید. در این صورت طراحان به سرعت با استفاده از ترفندهای مختلف سعی می‌کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل احتمالی را رفع کنند.

مزایای طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت دیجی کالا مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه دارد و چون به نوعی یک وب سایت فروشگاهی در نظر گرفته می‌شود باعث خواهد شد تا افزایش فروش داشته و به این ترتیب درآمد بسیار بالایی کسب کنید. برخی از مهم‌ترین خدمات طراحی سایت در دیجی کالا به شرح زیر هستند.

 • قیمت این مدل از ساخت سایت ارزان و مقرون به صرفه است در نتیجه از ایجاد هزینه‌های اضافه جلوگیری کرده و باعث می‌شود تا بتوانید مبلغ بیشتری را صرفه جویی کرده و کسب و کار خود را به طور اصولی گسترش دهید.
 • در طراحی سایت دیجی کالا تعداد افزونه‌ها بالا بوده و همچنین تنوع بسیار زیادی وجود دارد که با توجه به نیاز مشتری انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد.
 • قالب بندی‌های شکیل و زیبا از مهم‌ترین مزایای طراحی سایت دی جی کالا در نظر گرفته می‌شوند چرا که این امکان را فراهم خواهند کرد تا بتوانید با در نظر گرفتن نیاز خود این مدل از ساخت سایت را به بهترین نحو انجام دهید.
 • در این مدل ساخت وب سایت امکانات مختلفی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و به این ترتیب نظر کاربر به سوی وب سایت و استفاده از محصولات آن جلب خواهد شد.

مزایای طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت دیجی کالا چقدر هزینه دارد؟

برای طراحی سایت شبیه دیجی کالا و براورد هزینه آن، باید به افراد متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا سایتی اصولی ایجاد کنید. یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه طراحی سایت دیجی کالا شرکت جاب تیم است. متخصصان جاب تیم دانش و تجربه لازم را در زمینه طراحی سایت‌هایی شبیه به دیجی کالا دارد و با ارائه خدمات متنوع خود در ایجاد یک سایت با کیفیت به شما یاری می‌رساند.

طراحی سایت دیجی کالا چقدر هزینه دارد؟

موارد قیمت گذاری طراحی سایت دیجی کالا

قیمت طراحی سایت دیجی کالا متغیر بوده و بازه مشخصی ندارد. عوامل مختلفی در تعیین قیمت طراحی این نوع سایت دخیل هستند که در ادامه به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت.

 • زبان برنامه نویسی و طراحی سایت دیجی کالا

زبان برنامه نویسی و کد نویسی اختصاصی روی قیمت تاثیر زیادی خواهد داشت. کدنویسی اختصاصی نسبت به طراحی سایت دیجی کالا با وردپرس هزینه بیشتری دارد چه که امکانات بیشتری را در اختیار کارفرما قرار داده و تجربه کاربری بهتری را فراهم می‌کند. طراحی سایت وردپرس به دلیل تم‌ها و قالب‌های آماده به نسبت راحت تر است به همین دلیل هزینه کمتری را شامل می‌شود.

 • امکانات موجود در سایت دیجی کالا

طراحی سایتی شبیه به دیجی کالا به دلیل اینکه باید امکانات ویژه و متفاوتی داشته باشد، قطعا قیمت بالاتری خواهد داشت. امکانات یک سایت تعیین کننده نهایی برای جذب مخاطب هستند. اگر یک سایت دارای امکانات و قابلیت‌های متنوع باشد و راحتی بیشتری برای کاربر به وجود آورد، فروش را افزایش می‌دهد. به همین دلیل قابلیت‌های خاص در سایت‌های شبیه به دیجی کالا نقش مهمی در معین کردن نرخ پیاده سازی وب سایت دارند.

به طور مثال امکاناتی که یک فروشگاه اینترنتی دارد با یک سایت نیازمندی متفاوت و قابل توجه است، در رابطه با سایت‌های نیازنمندی و آگهی طراحی سایت دیوار را مطالعه کنید. 

 • شرکت و تیم طراحی سایت دیجی کالا

نکته‌ی مهم در طراحی سایت دیجی کالا شرکت و تیم طراحی است که به آن مراجعه می‌کنید. همانطور که گفته شد برای طراحی فروشگاه اینترنتی شبیه به دیجی کالا با آن همه ویژگی و قابلیت باید شرکتی را مد نظر خود قرار دهید که در این حوزه سابقه داشته و با افراد متخصص کار می‌کند. جاب تیم از بهترین‌ها در طراحی سایت دیجی کالا است که پکیج‌های مختلفی را با توجه به درخواست و شرایطتان در اختیار شما قرار میدهد.

در طراحی سایت دیجی کالا چه امکاناتی ایجاد می شود؟

در طراحی سایت دیجی کالا، جاب تیم با توجه به نظر کارفرما امکانات مختلفی را پیاده سازی خواهد کرد تا وب سایت به بهترین نحو شبیه به سایت دیجی کالا باشد. برخی از مهم‌ترین امکانات در این مدل از سایت شامل موارد زیر هستند.

 • قابلیت جستجو پیشرفته: یکی از مهم‌ترین امکانات در طراحی سایت دیجی کالا امکان جستجوی پیشرفته است. به این صورت کاربر می‌تواند با فیلترهای خاص دقیقا به محصول مورد نظر دست پیدا کند.
 • ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن: واکنشگرا بودن از جمله امکاناتی است که نه تنها برای بهبود تجربه کاربری بلکه به منظور بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بسیار مهم در نظر گرفته خواهد شد. افراد با استفاده از دستگاه‌های مختلف وارد سایت خواهند شد به این ترتیب وب سایت باید به نوعی طراحی شده باشد تا در ابعاد مختلف به نمایش گذاشته شود.
 • امکان اتصال به درگاه‌های مختلف: از مهم‌ترین ویژگی‌ها در طراحی سایت دیجی کالا باید به امکان اتصال به درگاه‌های مختلف اشاره کرد. این موضوع باعث می‌شود تا کاربران بتوانند به راحتی محصولات مورد نیاز خود را از وب سایت سفارش دهند.
 • سرعت بارگذاری بالا: سرعت بارگذاری بالا از اصلی ترین ویژگی‌های در طراحی سایت دیجی کالا است در صورتی که سرعت لود شدن صفحات پایین باشد کاربر از سایت خارج شده و بی شک به سایت رقیب مراجعه خواهد کرد.
 • امکان بزرگ نمایی تصاویر: نکته مهمی که باید در طراحی سایت دیجی کالا به آن توجه داشت این است که تصاویر قابلیت بزرگنمایی داشته باشند تا کاربران بتوانند به وب سایت اعتماد کرده و از آن خرید کنند.
 • در طراحی سایت دیجی کالا چه امکاناتی ایجاد می شود

طراحی سایت دیجی کالا چقدر زمان می‌برد؟

زمان طراحی سایت دیجی کالا عموما باید در محدوده 21 تا 45 روزکاری انجام شود. این زمینه با توجه به امکانات و برنامه نویسی اختصاصی سایت تغییر پیدا می‌کند.
 جاب تیم در صدد جلب رضایت مشتریان خود برای صاحبان فروشگاه‌ها نیز شرایط خاصی را در نظر گرفته است. اگر می‌خواهید سایت را در کوتاه ترین زمان ممکن راه اندازی کرده و به کاربرانتان معرفی کنید، در ابتدا پیاده سازی سایت در جاب تیم را سفارشی کنید تا کارشناسان این آژانس طراحی سایت با وردپرس در کمتر از 7 روزکاری برایتان آماده کنند.

کدنویسی اختصاصی را نیز در 15 روز به اتمام رسانده و در اختیارتان قرار می‌دهند. تنها موردی که باید حتما به آن توجه داشته باشید تایید شدن UI است.

طراحی سایت دیجی کالا با مشاوره جاب تیم

برای طراحی سایت دیجی کالا در ابتدا باید از افراد متخصص در این حوزه مشاوره دریافت کنید. این نوع سایت‌ها از اهمیت خاصی برخوردار هستند و پیش از ایجاد آن‌ها باید به صورت اختصاصی با کارشناسان مشورت کنید. یکی از وجه تمایزهای جاب تیم نسبت به سایر شرکت‌ها ارائه مشاوره طراحی سایت رایگان است. جاب تیم به صورت حضوری در تهران و آنلاین در نقاط مختلف ایران به شما مشاوره می‌دهد.

 مشاوران طراحی سایت دیجی کالا در مورد بازار کار، قیمت، مراحل کار جاب تیم اطلاعاتی در اختیارتان قرار میدهند. همچنین به صورت جامع شما را با فرایند کار آشنا کرده تا دید بهتری نسبت به طراحی این نوع سایت داشته باشید. برای اینکه با کارشناسان جاب تیم در ارتباط باشید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا به سوالاتتان به صورت واضح و شفاف پاسخ داده شود.

طراحی سایت دیجی کالا با مشاوره جاب تیم

طراحی سایت دیجی کالا چه مراحلی دارد؟

طراحی سایت دیجی کالا فرایند خاصی دارد که مراحل آن با تایید کارفرما پیاده سازی می‌شوند. مراحل طراحی سایت به شرح زیر هستند:

 • در مرحله اول بهتر است با مشاوران جاب تیم به صورت حضوری یا مجازی مشورت کرده و انتظارات خود را با آن‌ها در میان بگذارید.
 • سپس یک فرم بریف برایتان از سوی جاب تیم ارسال می‌شود که باید آن را با دقت تکمیل کنید.
 • پس از کامل کردن فرم بریف جلسه‌ای میان کارفرما و جاب تیم صورت می‌گیرد. این جلسه به صورت حضوری یا آنلاین انجام می‌شود.
 • سپس قراردادی بین کارفرما و جاب تیم بسته خواهد شد.
 • پس از آن طراحی قالب و وایرفریم آغاز می‌شود.
 • بعد از تایید طراحی قالب برنامه نویسی سایت شروع شده و نسخه اولیه در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد.
 • پس از این مراحل تغییرات لازم روی سایت اعمال گشته و نسخه نهایی تحویل داده می‌شود.
 • در آخر مرحله طراحی سایت دیجی کالا سایت در دسترس کاربران قرار گرفته و آماده به سئو و گوگل ادز است.

سازنده سایت دیجی کالا کیست؟

اگر بخواهیم نگاهی به تاریخچه سایت دیجی کالا بی‌اندازیم باید بگوییم برای اولین بار این وب سایت در سال 1384 توسط سعید و حمید محمدی تاسیس شد. با توجه به گفته‌های این دو برادر در آن زمان هیچ منبع فارسی زبانی در زمینه عکاسی و لوازم دیجیتال نبود که به کاربران خود اطلاعات مفیدی عرضه کند. آن‌ها پس از جستجو در وب سایت‌های جارجی توانستند دوربین مورد نظر را تهیه کنند اما پس از مدتی کوتاه متوجه شدند که لنز دوربینی که سفارش داده‌اند دسته دوم است به همین دلیل به این فکر طراحی سایت دیجی کالا افتادند.

هدف آن‌ها این بود که بتوانند اطلاعاتی مفید در زمینه لوازم دیجیتال عرضه کنند تا افراد بتوانند با دید کامل در این حوزه به خرید بپردازند. از زمانی که تعداد بازدید کنندگان سایت افزایش پیدا کرد، فروش محصولات دیجیتال را شروع کرده و زمانی که استقبال مردم را مشاهده کردند اسم سایت را از فروش کالای دیجیتال به فروش دیجیتال کالا تغییر دادند. به این سبب نه تنها محصولات دیجیتال بلکه انواع کالاها را در سایت به فروش می‌رساندند. امروزه دیجی کالا پس از گوگل به پربازدیدترین سایت در کشور تبدیل شده و جزء 400 سایت پربازدید در جهان به شمار می‌رود.

آموزش طراحی سایت دیجی کالا

مراحل آموزش سایت دیجی کالا به شرح زیر خواهد بود.

 • آموزش نصب و راه اندازی ورد پرس برای لوکال هاست، سی پنل و دایرکت ادمین
 • نصب و پیکربندی افزونه المنتور
 • آموزش مگا منوی حرفه‌ای دیجی کالا
 • طراحی سرچ باکس حرفه‌ای
 • طراحی منوی استاندارد و مودال
 • طراحی و کار با اسلایدرهای حرفه‌ای
 • آموزش ساخت صفحات ویژه برای محصولات
 • افزودن بخش پرسش و پاسخ
 • راه اندازی بخش ثبت نام در سایت
 • راه اندازی قسمت پشتیبانی
 • استفاده از داده‌های داینامیک در المنتور
 • معرفی ابزارها و افزونه‌های حرفه‌ای
 • طراحی ریسپانسیو و شخصی سازی پنل ادمین
 • نکات مهم در زمینه بهینه سازی وب سایت
 • ساخت فیلترهای حرفه‌ای به همراه حساب کاربری
 • ساخت فرم ورود به روش‌های مختلف
 • آموزش کار و ساخت پست تایپ‌ها
 • آموز کار با Taxonomy در المنتور و وردپرس
 • آموزش کار با Custom Fields و وردپرس
 • آموزش  Relations در وردپرس و المنتور
 • آموزس طراحی و ساخت پنل تنظیمات
 • آموزش کار با هوک‌ها و اکشن‌ها در وردپرس
 • آموزش استفاده از زبان php برای افزودن امکانات حرفه‌ای به وب سایت
 • آموزش رنگ شناسی و نرم افزارهای ضروری
 • ایجاد کیف پول حرفه‌ای برای امتیاز دهی کاربران
 • ساخت پاپ‌ آپ‌های حرفه‌ای
 • نکات مختلف در زمینه افزایش سرعت و انتخاب بهترین هاست