سئو سایت خدماتی

سئو سایت خدماتی

اکثر مشاغل خدماتی امروزه با پیشرفت تکنولوژی تلاش دارند بتوانند با همگام سازی خود با فضای مجازی خدماتشان را به کاربران ارائه داده و از این راه به درآمد برسند.
با در نظر گرفتن این موضوع متوجه کاربرد و ارزش سئو سایت خدماتی خواهیم شد. سایت‌های خدماتی زیادی با طراحی سایت سعی دارند تا سطح بیشتری از جامعه را تحت پوشش خود قرار داده و خدماتشان را به طور وسیع تری به مشتریان عرضه بدارند. سئو سایت را می‌توان یک معیار برای ارزشمند بودن سایت‌های خدماتی هم برای گوگل و هم برای کاربران در نظر گرفت.
 

اهمیت سئو سایت خدماتی

اگر سئو سایت خدماتی با روش‌های اصولی و مورد تایید گوگل انجام شود نزد این موتور جستجو ارزشمند شناخته شده و رتبه خوبی بدست می‌آورد. 
در نتیجه در معرض دید کاربران بیشتری قرار می‌گیرد و فروش بیشتری نیز خواهد داشت. سئو سایت برای اعتمادسازی در کاربران و برندینگ بسیار حائز اهمیت است. 

زمانی که کاربر سایتی را در رتبه‌ی اول گوگل مشاهده کند به طبع راحت تر به آن اعتماد کرده و ممکن است از خدمات آن بهره ببرد و حتی آن را به دیگران نیز معرفی کند. رعایت الگوریتم‌ها در این نوع سئو به معتبر ساختن سایت کمک شایانی می‌کند. 

مشاوره سئو سایت خدماتی

دریافتیم که سئو سایت خدماتی جهت افزایش درآمد و فروش بیشتر اهمیت زیادی دارد، با در نظر گرفتن این موضوع باید توجه داشته باشید که پیش از سئو سایت بهتر است از افراد متخصص در حوزه سئو مشاوره دریافت کنید تا به اطلاعات مفید رسیده و بهترین تصمیم را برای ارتقای سایت در نظر بگیرید. 

سئوکاران متخصص و با تجربه می‌توانند به منظور رشد و توسعه پیج پیشنهادات کارآمدی به شما داده و راهنماییتان کنند. جاب تیم خدمات سئو سایت را به مشتریانش عرضه می‌کند و با بررسی رقبا راه کارهای مناسب را برای کسب رتبه در گوگل بکار می‌برد.

برخی از خدمات جاب تیم عبارتند از:

  • جاب تیم سئو داخلی، خارجی و تکنیکال را به صورت تخصصی برای سایت انجام می‌دهد.
  • به صورت روزانه روی سایت فعالیت داشته و تولید محتوای مستمر دارد.
  • یک گروه مجزا در واتساپ و تلگرام ایجاد می‌کند تا کارفرما بتواند به صورت مستقیم با سئوکاران در ارتباط باشد.
  • قراردادی تضمینی با کارفرما بسته و پروپوزال ارائه می‌دهد.
  • گزارش‌های روزانه و ماهانه خود را در اختیار کارفرما قرار می‌دهد.

جاب تیم به صورت رایگان و اختصاصی به مشتریان عزیز مشاوره اراده داده و به تمامی ابهامات در زمینه سئو پاسخ می‌دهد. برای ارتباط بیشتر و آگاهی از مراحل، هزینه و زمان سئو سایت خدماتی از طریق شماره‌های 09308297906 و 09357669329 با جاب تیم در ارتباط باشید.

هزینه سئو سایت خدماتی

برای سئو سایت خدماتی نمی‌توان یک قیمت مشخص در نظر گرفت و تعرفه نهایی به عوامل گوناگونی بستگی خواهد داشت. 
حوزه رقابتی، سختی کلمات کلیدی و نوع سایت نقش مهمی در مشخص کردن قیمت سئو سایت دارند. تیم سئو سایت نیز عاملی موثر برای تعیین هزینه سئو سایت است.

جاب تیم یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه سئو سایت خدماتی است که ضمانت بازگشت وجه دارد. جاب تیم اگر در زمانی که در قرارداد ذکر شده سایت را به رتبه تعیین شده نرساند تمام مبلغ دریافتی برای سئو سایت را به کارفرما پس خواهد داد و این وجه تمایز آن با سایر شرکت‌ها است. همچنین پکیج‌های مختلفی را در دسترس مشتریان قرار می‌دهد تا بهترین بسته بر اساس بودجه و اهداف کارفرما مورد استفاده قرار گیرد.

زمان سئو سایت خدماتی

می‌توان گفت انجام سئو سایت دارای یک روال زمان بر است که برای به نتیجه نشستن آن باید صبور بود. سئو با روش‌های مختلفی انجام می‌شود.
 بکار بردن راه کارهایی که مورد تایید گوگل نیست اگرچه در زمان کوتاه تری رتبه سایت را ارتقا می‌دهند اما به همان سرعت نیز توسط گوگل شناسایی شده و ممکن است منجر به جریمه سایت شوند.

استفاده از محتواهای طولانی، کپی شده و یا لینک‌های بی کیفیت از روش‌هایی است که گوگل آن‌ها را توصیه نمی‌کند. در نتیجه باید بدانید روش‌های استاندار اگر به درستی مورد استفاده قرار گرفته و پیاده سازی شوند همواره موثر بوده و سایت را به رتبه خوبی خواهند رساند. 
در نتیجه اگر روش‌های مورد تایید اگرچه دارای زمان بیشتری هستند اما نتایج بهتری را نیز در بردارند.

مراحل سئو سایت خدماتی

اگر هنوز سایتی برای کسب و کار خدماتی خود ندارید، میتوانید با جاب تیم تماس گرفته و در زمینه طراحی سایت خدماتی مشاوره دریافت کرده و اقدام به سفارش طراحی سایت کنید. سئو سایت خدماتی در جاب تیم با توجه به رعایت تمامی استانداردها انجام شده و دارای فرایندی خاص است. مراحل سئو سایت خدماتی شامل موارد زیر است: 

  • پس از آنالیز سایت و بررسی سایت رقبا کلمات کلیدی پر قدرت در حوزه کسب و کار شناسایی می‌شوند، محتوای متنی با کیفیت برای سایت تولید شده و صفحات سایت به گونه‌ای طراحی می‌شوند تا سرعت مطلوبی داشته باشند.
  • پکیج‌های مختلف بسته A، بسته A+، بسته A++ وبسته Z در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد. اگر کارفرما نتوانست بسته مناسب را انتخاب کند، جاب تیم به او در این زمینه یاری رسانده و حتی ممکن است تلفیقی از چند پکیج را برای سئو سایت خدماتی در نظر بگیرد.
  • پس از آن گروهی در واتساپ یا تلگرام ایجاد می‌شود تا کارفرما بتواند به صورت مستقیم با سئوکاران در ارتباط باشد و روی کار آن‌ها نظارت داشته باشد.
  • سئوکاران به طور روزانه و ماهانه اقدامات خود را به کارفرما ارائه می‌دهند.

جاب تیم در تمامی مراحل سئو سایت همراه کارفرما بوده و همواره سعی دارد رضایت او را جلب کرده و خواسته‌های او را روی سایت اعمال کند.