سئو سایت خدماتی

در دنیای امروزی برای اعتبار بخشیدن به کسب و کار خدماتی، نیاز هست استراتژی هایی در فضای الکترونیک، اجرا شود که اعتماد کاربران را جلب نماید. برای ایجاد فضای امن جهت ارائه خدمات و محصولات خود بهینه سازی موتورهای جستجو را جدی بگیرید. شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو همانند بیزینس های خدماتی، با اجرای اصولی موجب می شوند کسب و کار شما ارتقا یافته و درآمد حاصل از خدمات شما افزایش یابد. در واقع  سرنوشت سایت شما در گرو خدماتی است که آژانس های دیجیتال مارکتینگ جهت بهینه‌سازی صفحات سایت می دهند و در نتیجه سبب افزایش رتبه و جایگاه در نتایج جستجو می گردند. در نتیجه بهبود رتبه صفحات در نتایج جستجوی کاربران و افزایش بازدید حاصل تلاشی است که مشاوران سئو سایت خدماتی کار انجام می دهند.

سئو سایت خدماتی

فهرست مطالب برای مطالعه

اهمیت سئو سایت خدماتی

بهتر است بدانید که سئو و رعایت الگوریتم های آن در سایت های خدماتی بسیار اهمیت دارد. با توجه به نوع خدماتی که ارائه می کنید باید بتوانید اعتماد کاربران را جلب کنید و به کسب و کارتان اعتبار ببخشید. اهمیت سئو سایت خدماتی از جایی شروع شد که کاربران می خواستند درخواست خود را در گوگل سرچ کنند و کسانی که به سئو سایت خود اهمیت بیشتری داده بودند یعنی در نتایج صفحات برتر گوگل بودند برای انتخاب کاربر در اولویت بیشتری قرار داشتند و هر چه قدر شرایط خدماتی ان ها از طریق فضای مجازی بهتر ارائه می شد، نتیجه بهتری در جذب مخاطب و درآمد بیشتر مشاهده می گردید.

هدف از اجرای سئو سایت خدماتی

اگر صاحب یک کسب و کار باشید به عنوان مدیر آن شرکت، با توجه به خدمات و محصولاتی که ارائه می کنید، می دانید که پیدا کردن مشتری هدف، بسیار مهم می باشد. زمانی افزایش درآمد وفروش برای شرکت شما محقق می شود که بتوانید محصولات و خدمات خود را به کسانی معرفی کنید که نیاز به این خدمات و محصولات داشته باشند. بنابراین با یافتن مشتریان هدف، فروش خوبی نسیب شرکت خواهد شد.
از این رو هدف از اجرای بهینه سازی و سئو سایت خدماتی این است که بتوانید مخاطبین هدف را پیدا کرده و محصولات و خدمات خود را معرفی کنید و با جذب این افراد فروش خوبی را رقم بزنید. 

قیمت و تعرفه سئو سایت خدماتی

فاکتورهای بسیاری هستند که بر روی هزینه سئو سایت خدماتی شما اثر می گذارند. شرکت های خدماتی دیجیتال مارکتینگ و سئو، با توجه به استراتژی و حوزه فعالیت شرکت شما، تعرفه های مختص خود را دارند. 
قبل از این که به هزینه سئو سایت خدماتی خود بها بدهید حتما سعی کنید بدون در نظر گرفتن هزینه، در جهت بهبود رتبه در میان رقبای خود، انتخاب و شناخت درستی از تیم سئو سایت خود داشته باشید. با انتخاب پکیج های مناسبی که آژانس جاب تیم ارائه می کند با نظر کارشناسان سئو، در جهت پیاده سازی درست و اصولی سئو، می توانید از نتیجه و عملکرد سئو سایت خود اطمینات حاصل نمایید. زیرا جاب تیم تنها شرکتی است که متعهد به قرارداد خود در مدت زمان تعیین شده می باشد و در صورتی که در مدت زمان مقرر استراتژی مشخص شده به شما تحویل نگردد وجه به شما عودت داده خواهد شد. در واقع هدف جاب تیم، فقط گرفتن هزینه نیست در درجه اول با ارائه پیشنهادات اصولی و جالب، انواع بسته ها و پکیج های تلفیقی سئو، کسب رضایت مشتری می باشد. 

مراحل اصول سئو سایت خدماتی در جاب تیم 

احتمالا می دانید که با در نظر گرفتن کاربران هنگام بهینه سازی صفحات، سایت کاربر پسند و موبایل فرندلی دارید. یک سایت خدماتی زمانی مورد تایید کاربر است که از سرعت بالایی برخوردار باشد و در نتیجه شما با رضایت کاربر و ورودی ارگانیک بیشتر در سایت مواجه می شوید. برای توسعه سایت خدماتی خود در جهت بهینه سازی، موتورهای جستجو از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. انجام سئو سایت خدماتی کمی زمان بر می باشد و باید طبق اصول و الگوریتم های گوگل باشد. رعایت این اصول طبق یک فرآیندی مرحله به مرحله انجام می شود.


شما به عنوان یک شخصی که سایت خدماتی دارید باید حتما اصول اولیه را برای بهینه سازی سایت رعایت کنید. در اولین قدم باید صبور باشید، در قدم بعدی باید بتوانید یک نام مناسب برای کسب و کار خود انتخاب نمایید، در آخرین قدم نیز سئو محلی را پیاده سازی نمایید.


انتخاب نام سایت و برند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در صورتی که هنوز سایتی در زمینه بیزینس خود ندارید، حتما با شرکت کردن در جلسات مشاوره در حوزه طراحی سایت با افراد متخصص جاب تیم، بهترین نام را برای سایت خود در نظر بگیرید تا در کسب و کار خود به بهترین شکل ممکن موفقیت هایی را کسب نمایید. در این قسمت بامراحل بهینه سازی و سئو سایت خدماتی در جاب تیم صبحت خواهیم کرد:

 • پیاده سازی اصول سئو داخلی سایت خدماتی

رعایت اصول سئو داخلی در سایت خدماتی بر اساس الگوریتم هایی می باشد که موتورهای جستجو در نظر گرفته اند. در واقع برای بهینه سازی سایت، باید اصولی را در داخل صفحات به منظور جذب کاربران بیشتر و ترافیک بالای سایت رعایت نمایید. هر چه میزان تعداد کاربرانی که روی سایت شما کلیک می کنند بیشتر باشد می توانید تجربه کاربری خوبی داشته باشید، این یعنی جذب کاربر در مدت زمان بیشتری بر روی سایت. یکی از مهمترین مراحل سئو سایت خدماتی به دلیل نوع خدماتی بودن آن، همین سئو داخلی است که برای بهبود تجربه کاربری، باید 3 عامل زیر را جز مراحل اصلی سئو لحاظ نمایید:

 • تحقیقات سریع و پر قدرت کلمات کلیدی

درپروژه های سئو سایت خدماتی، یکی از مهمترین کارهایی که توسط تیم تخصصی سئو، انجام داده میشود تحقیق کردن در مورد کلمات کلیدی مناسب بیزینس شما می باشد و متقابلا پیدا کردن کلماتی که توسط کاربران بسیار جستجو می شود. کارشناسان سئو با استفاده از ابزارهای دقیق  و پرکاربرد، در زمینه تحقیق کلمات کلیدی مناسب  اقدامات لازم را بر روی سایت خدماتی شما انجام خواهند داد.

 • ایجاد محتوای متنی با کیفیت

بهتره بدانید که یکی از اصولی که باید در سئو سایت خدماتی رعایت شود داشتن محتوای با کیفیت و منحصر به فرد در صفحات سایت می باشد. به همین منظور آژانس جاب تیم، برای داشتن عملکرد مناسب، تیم محتوا نویس مجربی را تشکیل داده که با تولید محتواهای یونیک و پیاده سازی قوانین و الگوریتم های گوگل، بستری مناسب برای شما در جهت داشتن رتبه و جایگاه عالی در نتایج گوگل ایجاد نماید.

 • اهمیت سرعت بارگذاری در سایت خدماتی

یک سایت خدماتی برای دیده شدن در صفحات اول گوگل و بهینه بودن از نظر موتورهای جستجو، باید صفحات آن با سرعت بالایی لود شود در غیر این صورت، کارشناسان جاب تیم، با استفاده از ابزارها و دانش سئو تجربی خود، هر گونه اروری که موجب کاهش سرعت سایت می شود را آنالیز کرده و در سریع ترین زمان ممکن مشکلات را بر طرف می نماید.

 • نقش سئو خارجی در سایت خدماتی  

گاهی اوقات نیاز دارید کارهایی را در بیرون از سایت، جهت سئو سایت خدماتی انجام دهید که در این بخش هم تیم متخصص سئو جاب تیم طوری عمل می کند که با پیاده سازی اصولی که در زیر به آن اشاره شده بهترین در از نظر گوگل باشید:

 • ایجاد لینک خارجی در سایت های معتبر

یکی از کارهای مهمی که در خارج از سایت برای بهینه سازی و کسب رتبه بهتر بر روی سئو سایت خدماتی توسط کارشناسان جاب تیم انجام می شود، ایجاد لینک های خارجی و استفاده از اعتبار سایت های قدرتمند می باشد. در واقع بک لینک ها و رپورتاژها در سایت های خارجی مرتبط در کسب رتبه بهتر بسیار تاثیرگذار است از این رو کارشناسان در بازه زمانی مشخص به صورت مستمر با توجه به عملکرد سایت شما، از این روش ها برای گرفتن اعتبار از سایت دیگر استفاده خواهند کرد.

 • فعالسازی شبکه های اجتماعی سایت خدماتی

فعالیت در شبکه های اجتماعی نیز که یکی دیگر از اصولی است که در سئو خارجی به کار برده می شود، در سئو سایت خدماتی بسیار اهمیت دارد. در واقع یکی دیگر از مهمترین اموری که کارشناسان جاب تیم برای سئو سایت شما در نظر گرفته اند فعالیت های مستمر در سوشال مدیا بیزینس شما جهت برندینگ و بهبود رتبه در نتایج گوگل می باشد.

مراحل انجام خدمات سئو سایت خدماتی در جاب تیم

 • اگر به این فکر افتاده اید که بر روی سئو سایت خدماتی خود کار کنید و مجموعه بزرگ جاب تیم را برای شروع انتخاب کرده اید طبق این مراحل می توانید با شماره 09308297906 با مجموعه آژانس جاب تیم در تماس باشید.
 • آدرس سایت را برای کارشناسان ارسال نمایید تا سایت را مورد بررسی اولیه قرار دهیم. در درجه اول باید فرم بریف اطلاعات مرتبط با شرکت را پر کنید و برای ما ارسال نمایید.
 • کارشناسان مجموعه، کلماتی که مرتبط با کسب و کار شماست را بررسی می نمایند و پروپوزالی را برای شما تهیه خواهند نمود. تیم سئو در صدد بررسی های بیشتر و دقیق تر در جهت تشخیص کلمات کلیدی مناسب برمی آید.  
 • با توجه به بررسی های انجام شده توسط کارشناسان ما پروپوزالی تخصصی سئو به شما ارائه می شود. این پروپوزال به قرارداد کارفرما ضمیمه خواهد شد. سپس در این بخش از کار پروپوزال نمونه کارها و پکیج هایی با عنوان بسته A، بسته A+، بسته A++ وبسته Z به شما معرفی خواهد شد. با توجه به تشخیص سئوکاران مجموعه، پکیجی برای شما در نظر گرفته می شود. در واقع این وظیفه تیم سئو جاب تیم است که با توجه به سختی کلمات، کارفرما را متقاعد نماید، کدام پکیج ها را انتخاب کند که تاثیر بیشتری بر روی سئو سایت خدماتی او داشته باشد. 
 • در بعضی مواقع نیز استفاده از تلفیقی از پکیج ها برای مسیر سئو سایت خدماتی شما مناسب تر می باشد تا سایتان بازدهی بیشتری داشته باشید. در صورتی که این موارد ذکر شده مورد تایید کارفرما باشد عقد قراردادی بین کارفرما و شرکت جاب تیم بسته می شود. 
 • برای ارتباط برقرار کردن با تیم سئو و کارفرما گروه واتساپ و تلگرامی توسط تیم سئو ساخته می شود. از این طریق تمامی کارهایی که سئوکاران در جهت بهینه سازی در سایت شما انجام می دهند ارسال خواهد شد.
 • گزارشات لحظه ای سئو سایت خدماتی که به صورت ماهیانه نیز برای شما گزارش های جامعی ارسال خواهیم کرد.
 • روال انجام امور سئو از طریق کانال های ارتباطی جهت کارفرما قابل مشاهده می باشد. ما متعد هستیم در بازه زمانی تعیین شده، با توجه به موارد درج شده در قرارداد، اگر در سایت مشتری به نتیجه مورد نظر نرسیم، هزینه عودت داده می شود.

گروه جاب تیم علاوه بر انجام امور سئو سایت، به بررسی ماهانه عملکرد آن می‌پردازد. این مجموعه با تشکیل یک گروه واتساپی، گزارش‌های ماهیانه را برای کارفرما ارسال می‌کند. در این گزارش، عملکرد سایت و نتیجه آنالیزهای ماهیانه به اطلاع کارفرما خواهد رسید. این موضوع به بهبود هر چه بیشتر و سریع‌تر وضعیت سایت کمک شایانی خواهد کرد. 

مدت زمان اجرای سئو سایت خدماتی

زمان پیاده سازی اصول سئو، توسط تیم متخصص و کارشناسان زبده جاب تیم با توجه به پروپوزالی که ارسال می شود تقریبا مشخص می باشد. ولی از آنجا که رعایت اصول در سئو سایت خدماتی، بسیار تخصصی است و نیاز به اجرای ترفندهای متفاوت دارد ممکن است کمی زمان بر باشد. ولی در هر صورت بر اساس انتخاب پکیج ها توسط کارشناس سئو، زمان را تخمین زده و به مشتری اعلام خواهیم کرد. البته این را در نظر بگیرید که افزایش درآمد در فضای اینترنت، با توجه به رقابتی بودن فضا، کار آسانی نیست اما اگر بهینه سازی سایت خود را به افراد حاذق بسپارید حتما شاهد نتایج خوبی خواهید بود.

نمونه کار سئو سایت خدماتی در جاب تیم
همبشه به دنبال شرکت های مطرح و با تجربه باشید با مشاهده نمونه کار هر شرکتی می توان متوجه شد که از نظر عمکلرد در چه رتبه ای قرار دارد. با توجه به سوابق درخشانی که در این سال ها آژانس جاب تیم از رضایت مشتریان داشته و عملکرد درست و مناسب تیم متخصص و با مهارت خود، می توانید متوجه تعهد و اعتبار ارزشمند این شرکت باشید. مطمئنا با انتخاب درست یک تیم سئو با مهارت، می توانید به زودی به کسب وکار خود شهرت و اعتبار خاصی را بدهید. تعدادی از نمونه کارهای ارائه شده در تصویر تقدیم نگاه گرم شما کاربران عزیز می گردد.

مشاوره سئو سایت خدماتی

برای آگاهی از روند اجام سئو سایت، مشاوران سئو سایت خدماتی چه کمکی می تواند بکند؟ باید یک کارشناس سئو با داشتن تجربه کافی و مهارت های هوشمندانه خود، بتواند استراتژی مناسبی برای سایت شما بچیند. مشاوره سئو با توجه به نوع کار شما  و کسب اطلاعات از نحوه فعالیت شما در ابتدای کار، مراحل انجام سئو را به شما شرح می دهد و در مورد خدماتی که آن شرکت در زمینه سئو می تواند برای شما ارائه کند صحبت خواهد کرد و با توجه به تشخیص کارشناسان متخصص در این زمینه مسیری برای سایت شما مشخص می شود. 
مجموعه جاب تیم در خدمات رسانی در این بخش به عنوان یک سئوکار حرفه ای زبان زده خاص و عام است و پکیج هایی را به شما ارائه می کند و در نهایت با تشخیص خود مسیر و زمانی را برای کسب رتبه برتر در گوگل در نظر می گیرد و در این مسیر راهنمایی و پشتیبانی لازم و گزارش کامل و دقیقی را به صورت ماهیانه ارائه خواهد کرد.