سئو سایت سالن زیبایی

سئو سایت سالن زیبایی beauty salon seo

سئو سایت سالن زیبایی اگر به صورت اصولی و حرفه‌ای انجام شود، رتبه سایت سالن زیبایی را ارتقا داده و تعداد مشتریان را افزایش می‌دهد.افراد زیادی امروزه برای یافتن سالن زیبایی و دریافت خدمات در ابتدا به موتورهای جستجو مراجعه کرده و به دنبال یک گزینه مناسب می‌گردند. 

سئو سایت سالن زیبایی با استراتژی و روش‌های تخصصی انجام می‌شود به همین دلیل باید به دست افراد متخصص بر روی سایت پیاده سازی شود تا نتیجه مثبتی داشته باشد. جاب تیم از بهترین شرکت‌ها در زمینه سئو سایت است که امکانات متنوعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. کارشناسان جاب تیم با بررسی سایت و آنالیز رقبا راهکارهای متفاوتی برای سئو سایت در نظر می‌گیرند.
 

اهمیت سئو سایت سالن زیبایی

افراد برای استفاده از خدمات زیبایی هزینه زیادی پرداخت می‌کنند، به همین دلیل جستجوهای زیادی در این زمینه انجام می‌دهند. اهمیت سئو سایت سالن زیبایی با توجه به این موضوع نمایان خواهد شد. اگر سایت از سئو خوبی برخوردار باشد در نتایج گوگل ظاهر می‌شود. 

بنابراین افراد زیادی وارد سایت شده و با خدمات مختلف آشنا می‌شوند، حتی ممکن است از خدمات سایت استفاده کنند. این امکان وجود دارد که سئو از شهرستان‌های اطراف برای سالن‌های زیبایی مشتری جذب کند. سئو سایت به جذب کاربر، افزایش فروش در سالن‌های زیبایی و در نتیجه کسب درآمد بیشتر یاری خواهد رساند. 

سئو سایت سالن زیبایی با مشاوره اختصاصی جاب تیم

سئو سایت سالن زیبایی باید به صورت اصولی و با رعایت استانداردهای گوگل انجام شود تا به نتیجه برسد، با توجه به این موضوع توصیه می‌شود پیش از اقدام به سئو سایت به افراد متخصص مراجعه کرده و در این مورد با آن‌ها مشورت کنید.
دریافت مشاوره به شما کمک می‌کند تا به دیدگاه بهتری در این زمینه برسید. کارشناسان، استراتژی‌های مناسب جهت سئو سایت سالن زیبایی را مشخص خواهند کرد. جاب تیم به صورت کاملا رایگان و تخصصی در حوزه سئو سایت به شما مشاوره داده و راهنماییتان می‌کند تا تصمیم درست و مناسبی برای سئو شدن سایت بگیرید. 

جهت دریافت مشاوره سئو و ارتباط با جاب تیم کافی است با شماره‌ های موجود در سایت تماس بگیرید. همچنین جاب تیم خدمات ویژه‌ای در این زمینه به مشتریانش عرضه می‌کند تا سئو سایت به بهترین شکل انجام شود. خدمات خاص جاب تیم عبارتند از:

 • جاب تیم سئو داخلی، خارجی و تکنیکال را به صورت اختصاصی انجام خواهد داد.
 • قراردادی تضمینی و رسمی با کارفرما بسته و به او پروپوزال ارائه می‌دهد.
 • به صورت روزانه روی سایت فعالیت انجام میدهد.
 • تولید محتوای سایت را برعهده گرفته و آن را روی صفحات سایت بارگذاری می‌کند.
 • یک گروه در واتساپ و تلگرام ایجاد می‌کند تا ارتباط نزدیک تری با کارفرما داشته باشد.
 • به صورت روزانه و ماهانه به کارفرما گزارش تحویل می‌دهد.

قیمت سئو سایت سالن زیبایی

سئو سایت سالن زیبایی قیمت دقیقی ندارد و عوامل مختلفی در مشخص کردن هزینه سئو دخیل هستند. سختی کلمات کلیدی، نوع سایت و حوزه رقابتی سه معیار مهم در تعیین قیمت سئو هستند. 
زمانی که کلمه کلیدی رقابتی تر و سخت تر باشد سئو قیمت بیشتری خواهد داشت. همچنین حوزه رقابت در سایت سالن‌های زیبایی نیز در این زمینه نقش مهمی دارد و برای قیمت سئو بسیار تعیین کننده خواهد بود.

 جاب تیم یک شرایط ویژه برای کارفرما در نظر گرفته است. از وجه تمایزهای جاب تیم میتوان به ضمانت انجام کار اشاره کرد. در صورتی که سایت در زمان مقرر در رتبه تعیین شده قرار نگیرد، تمامی وجه دریافتی به کارفرما عودت داده می‌شود.

بیشتر بدانیم : قرارداد سئو و نکات کلیدی آن به همراه فایل دانلود

زمان سئو سایت سالن زیبایی

فرایند سئو زمان بر است در نتیجه برای به ثمر نشستن آن باید صبور باشید. عواملی چون نوع کلمه و رقابت در زمان سئو سایت سالن زیبایی تاثیر زیادی دارند. اگر کلمه سخت تر باشد و در میان سرچ کاربران بیشتر مورد استفاده قرار گیرد، بی شک برای سئو شدن نیز به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.

روش‌های مختلفی برای سئو سایت وجود دارد، برخی از این راهکارها توسط گوگل تایید و برخی دیگر رد شده‌اند. استفاده از استراتژی‌هایی که مورد تایید گوگل قرار نگرفته‌اند ممکن است زمان سئو سایت سالن زیبایی را کوتاه تر کنند، اما به سایت ضربه زده و ممکن است حتی به جریمه یا پنالتی منجر شوند.

مراحل سئو سایت سالن زیبایی

سئو سایت سالن زیبایی : مراحل

سئو سایت سالن زیبایی در جاب تیم یک فرایند خاص داد که به صورت زیر انجام می‌شود.

 • در ابتدا برای دریافت اطلاعت از جاب تیم با شماره‌ی ذکر شده تماس گرفته و از کارشناسان جاب تیم مشاوره دریافت کنید و در مورد مراحل، قیمت و زمان سئو سایت به اطلاعات کافی برسید.
 • سپس آدرس سایت از شما گرفته می‌شود تا بررسی‌های لازم در مورد وضعیت سایت انجام شود. همچنین آنالیز رقبا توسط سئوکاران جاب تیم انجام خواهد شد. اگر هنوز سایت فعال ندارید، جهت طراحی سایت سالن زیبایی شما را همراهی می‌کنیم.
 • در مرحله بعد کلمات کلیدی توسط کارشناسان جستجو شده و یک پروپوزال ارائه می‌شود. این پروپوزال در قرار داد ضمیمه می‌گردد. یک فرم بریف برایتان ارسال می‌شود که باید آن را تکمیل کرده و برای شرکت بفرستید.
 • در مرحله‌ی بعد جاب تیم نمونه کارهای خود را در اختیارتان قرار می‌دهد و پکیج‌های مختلف را ارائه خواهد داد تا بهترین آن‌ها را برگزینید، اگر موفق به این کار نشدید اصلا نگران نباشید جاب تیم موظف است بهترین پکیج را انتخاب کند. گاهی تلفیق کردن چند پکیج تاثیر بهتری در نحوه سئو سایت دارد.
 • سپس یک قرارداد تضمینی میان جاب تیم و شما عقد خواهد شد.
 • گروهی در برنامه‌های تلگرام و واتساپ برای ارتباط بهتر با شما ایجاد می‌شود تا اطلاعات مورد نظر جهت بهینه سازی سایت در اختیارتان قرار می‌گیرد.
 • به صورت لحظه‌ای از مراحل انجام کار به شما گزارش ارسال خواهد شد. همچنین در پایان هر ماه یک گزارش کامل برایتان ارسال می‌شود.

بیشتر بدانیم : آموزش سرچ کنسول