سئو سایت سالن زیبایی

کاربران و مخاطبان بالقوه و هدف سایت سالن زیبایی با مشاهده نمونه کارهای منحصر به فرد و جذاب و ارائه خدمات خاص در سایت سالن زیبایی، با اطمینان بیشتری به شما اعتماد می کنند. بهتر است بدانید که برای تبلیغات سالن آرایشگری، خدمات سئو سایت سالن زیبایی از کم هزینه ترین و بهترین روش ها می باشد، به همین منظور، توصیه می کنیم برای این که در دسترس قشر وسیعی از کاربران فضای اینترنت باشید و برای کاهش هزینه و افزایش درآمد پبشنهادات جاب تیم را در جهت بهینه سازی سایت جدی بگیرید. شما باید بکوشید برای داشتن جایگاه برتر در نتایج صفحات گوگل، با استراتژی های خاصی فرآیند سئو سالن خود را شروع کنید تا در گوگل بهتر دیده شوید. اجرای سئو در وب سایت سالن زیبایی یک سرمایه گذاری بلند مدت و بازگشت سود بیشتری همراه است.

سئو سایت سالن زیبایی beauty salon seo

فهرست مطالب برای مطالعه

 

سالن های زیبایی در ایام مختلف سال و با برگزاری جشن ها و مراسم ها همیشه بازار گرمی دارند. همزمان با رشد فضای اینترنت، بسیاری از مدیران سالن زیبایی در سال های اخیر، به سمت برندسازی آنلاین گرایش پیدا کردند. بهینه سازی و خدماتی از این قبیل که در زمینه سئو سایت سالن زیبایی می باشد به این افراد کمک می کند تا در بازار رقابتی آنلاین، سهم بیشتری داشته باشند. برای دیده شدن برند، هر چه میزان بهینه سازی قوی تر باشد، کاربران در نتایج جستجو در گوگل، راحت تر شما را پیدا می کنند.

شما برای اینکه بتوانید خدمات زیبایی خود را به افراد بیشتری معرفی کنید نیاز به تبلیغات هدفمند دارید. همانطور که می‌دانید روش‌های زیادی بابت تبلیغات وجود دارد که یکی از بهترین و موثرترین آنها راه‌اندازی سایت است. امروزه کاربران زیادی برای پیدا کردن یک سالن زیبایی خوب و با خدمات باکیفیت‌، در گوگل جست و جو می‌کنند. قطعا اگر شما یک سایت خوب نداشته‌ باشید  مشتریان زیادی را از دست خواهید داد. شما با سرمایه‌گذاری روی سئو سالن زیبایی می‌توانید از تبلیغات رایگان بزرگترین موتورهای جستجوی جهان از جمله گوگل بهره مند شوید. شما با تمرکز روی سئو سایت می‌توانید در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیرید و بیشتر دیده شوید و بتوانید خدمات خود را به کاربران بیشتری معرفی کنید. هم چنین شما علاوه بر شهر خود می‌توانید از شهرستان‌های اطراف هم مشتری جذب کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

سئو سایت سالن زیبایی چه اهمیتی دارد؟

برای همه خانم ها خیلی مهم است که در قبال هزینه ای که پرداخت می کنند به دنبال انتخاب سالن زیبایی با بهترین خدمات باشند. اجرای اصول سئو انتخاب مهمی برای پیشرفت سایت شماست. معیار اکثر این خانم ها جستجو در گوگل است در صورتی که جایگاهی در صفحات سرچ نداشته باشید، از لیست انتخاب مخاطبات هدف، حذف می شوید. تنها با به کاربردن قوانین سئو می توانید از بزرگترین موتور جستجوگر، در جهت دیده شدن بهره مند شوید. بنابراین با ارائه خدمات خاصی از کسب و کار خود در سایت سالن زیبایی جز نتایج صفحه اول گوگل باشید تا مخاطبین هدف بیشتری شما را در گوگل مشاهده کنند و در نتیجه بازدید از سایت شما بیشتر خواهد شد. اهمیت بهینه سازی سایت سالن زیبایی به قدری است که منجر به افزایش ترافیک سایت و درآمد حاصل از فروش شما از سایت می شود.
 

مراحل سئو سالن زیبایی

مراحل مهم سئو سایت سالن زیبایی در جاب تیم 

اگر شما یک سالن زیبایی دارید بهتر است قبل از اینکه سئو سایت را به شرکت‌های معتبر در این زمینه واگذار کنید اطلاعاتی را در مورد سئو سالن زیبایی کسب نمایید. با ما همراه باشید تا شما را با مراحل سئو سایت سالن زیبایی جاب تیم آشنا کنیم. برای شروع بهینه سازی خود، در ابتدا کاربران را در نظر بگیرید تا یک سایت کاربر پسند و ریسپانسو داشته باشید. احتمالا می دانید یک سایت شرکتی زمانی مورد تایید کاربر است که از سرعت بالایی برخوردار باشد و در نتیجه شما با رضایت کاربر و ورودی ارگانیک بیشتر در سایت مواجه می شوید. 

 

 • تحقیق سریع و پر قدرت کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی یکی از اصول مهم در سئو وب سایت است. در واقع به کلمات و عبارتی که کاربران در نوار جستجو موتورهای جستجو وارد می‌کنند، کلمات کلیدی یا عبارت کلیدی می‌گویند. در ابتدا شما باید کلمات کلیدی که کاربران برای پیدا کردن شما استفاده می‌کنند را انتخاب کنید و آنها را در محتواهای سایت خود به کار ببرید تا به بیشتر دیده شدن وب سایت شما کمک‌ کند. به طور مثال ممکن است شما بعد از بررسی متوجه شوید که کاربران از کلمات کلیدی از جمله سالن زیبایی، بهترین سالن زیبایی، قیمت خدمات سالن زیبایی و غیره بیشتر استفاده می‌کنند؛ از این رو شما می‌توانید با تولید محتوا و به کار بردن این کلمات، کاربران بیشتری را به سمت سایتتان جذب نمایید.

 

 • ایجاد محتوای متنی با کیفیت

 همانطور که می دانید یکی از اصولی که باید در سئو سایت سالن زیبایی رعایت شود داشتن محتوای با کیفیت و منحصر به فرد در صفحات سایت می باشد.  به همین منظور آژانس جاب تیم، برای داشتن عملکرد مناسب، تیم محتوا نویس مجربی را تشکیل داده که با تولید محتواهای یونیک و پیاده سازی قوانین و الگوریتم های گوگل، بستری مناسب برای شما در جهت داشتن رتبه و جایگاه عالی در نتایج گوگل ایجاد نماید.
 

 • اهمیت سرعت بارگذاری در سایت سالن زیبایی

سرعت در صفحات سایت بسیار اهمیت دارد و یکی از ارکان اصلی سئو می باشد. یک سایت سالن زیبایی برای دیده شدن در صفحات اول گوگل و بهینه بودن از نظر موتورهای جستجو، باید صفحات آن با سرعت بالایی لود شود در غیر این صورت، کارشناسان جاب تیم، با استفاده از ابزارها و دانش سئو تجربی خود، هر گونه اروری که موجب کاهش سرعت سایت می شود را آنالیز کرده و در سریع ترین زمان ممکن مشکلات را بر طرف می نماید.

 

 • اجرای سئو خارجی در سایت سالن زیبایی  

یکسری قوانین در گوگل وجود دارد که در خارج از صفحات سایت، جهت سئو سایت سالن زیبایی باید انجام شود. در این بخش هم تیم متخصص سئو جاب تیم طوری عمل می کند که با پیاده سازی اصولی که در زیر به آن اشاره شده بهترین از نظر گوگل باشید:

 

 • لینک خارجی در وب سایت ها

یکی از نکات مهمی که در جهت بهینه سازی و کسب رتبه بهتر، در سایت های خارجی بر روی سئو سایت سالن زیبایی توسط کارشناسان جاب تیم اجرا می شود، ایجاد بک لینک و بهره مند شدن از اعتبار سایت های بیرونی است. در واقع بک لینک ها و رپورتاژها در سایت های خارجی مرتبط در کسب رتبه بهتر بسیار تاثیرگذار است از این رو متخصصین در بازه زمانی مشخص به صورت مستمر با توجه به عملکرد سایت شما، از این روش ها برای گرفتن اعتبار از سایت دیگر استفاده خواهند کرد.

 

 • ایجاد و فعالیت در شبکه های اجتماعی سایت سالن زیبایی

فعالیت در سوشال مدیا نیز که یکی دیگر از قوانین مطرح شده در سئو خارجی است، در اجرای سئو سایت سالن زیبایی بسیار اهمیت دارد. در واقع یکی دیگر از مهمترین اموری که کارشناسان جاب تیم برای سئوسایت شما در نظر گرفته اند فعالیت های مستمر در سوشال مدیا بیزینس شما جهت برندینگ و بهبود رتبه در نتایج گوگل می باشد.
 

مراحل انجام خدمات سئو سایت سالن زیبایی در جاب تیم

 • برای آشنایی با مراحل خدمات سئو که آژانس جاب تیم برای مشتریان خود در نظر گرفته، باید بدانید که در ابتدا می توانید با شماره 09308297906 با مجموعه جاب تیم در تماس باشید.
 • کارشناسان با ارسال آدرس سایت خود، آنالیز اولیه را انجام داده و از شما خواستار این هستند که بریف یا فرم اطلاعات مرتبط با بیزینس خود را پر کرده و برای شرکت ارسال کنید.
 • متخصصین سئو، کلماتی که مرتبط با کسب و کار شماست را بررسی می نمایند و پروپوزالی به شما ارائه می کنند.
 • بررسی و تشخیص کلمات کلیدی مناسب توسط تیم تخصصی سئو جاب تیم صورت می پذیرد.
 • پروپوزالی تخصصی به شما ارائه می شود. پروپوزال سئو به قرارداد کارفرما ضمیمه خواهد شد.
 • در این مرحله نیز پروپوزال نمونه کارها و پکیج هایی با عنوان بسته A، بسته A+، بسته A++ و بسته Z برای شما ارسال می شود. ولی شما به تنهایی نمی توانید تشخیص دهید که از کدام پگیج استفاده کنید و این وظیفه تیم سئو جاب تیم است که با توجه به سختی کلمات، کارفرما را متقاعد نماید که کدام یک از این پکیج ها می تواند تاثیر بیشتری بر روی سئو سایت سالن زیبایی شما داشته باشد.
 • البته گاهی اوقات صلاح بر این است که از تلفیقی از پکیج ها استفاده کنید تا بازدهی بیشتری داشته باشید.
 • سپس در این مرحله عقد قرارداد بین کارفرما و شرکت جاب تیم بسته می شود. 
 • گروه واتساپ و تلگرامی توسط تیم سئو ایجاد خواهد شد و از طریق این گروهها با کارفرما در ارتباط خواهیم بود. کلیه کارهایی که متخصصین سئو، بر روی سایت شما جهت بهینه سازی انجام می دهند، در این کانال ها به شما اطلاع داده خواهد شد.
 • علاوه بر گزارشات لحظه ای، در واقع یک گزارش نهایی و کامل هر ماه از همه کارهای انجام شده ارسال می شود.
 • در نهایت، روال انجام امور سئو از طریق کانال های ارتباطی جهت کارفرما قابل مشاهده می باشد.

یکی از ویژگی هایی که شرکت جاب تیم را با آژانس های دیگر که در زمینه خدمات و ارائه سئو سایت های سالن زیبایی فعالیت می کنند، متمایز می نماید اجرای بند ضمانت انجام کار، می باشد. در صورتی که در بازه زمانی مشخص شده، با توجه به موارد درج شده در قرارداد، نتوانیم به نتیجه مورد نظر برسیم، هزینه مشتری عودت داده  خواهد شد.

مزایای سئو برای سالن های زیبایی

 • افزایش ترافیک وب‌سایت: یکی از مزیت های سئو برای سالن های زیبایی است و تنها گوگل می تواند باعث این افزایش ورودی شود. برای سئو وقت بگذارید تا بتوانید ترافیک بیشتری داشته باشید.
 • اعتماد بیشتر بازدیدکنندگان: کاربرانی که در فضای اینترنت با توجه به نیازشان جستجو کرده و به سایت شما رسیده اند، اعتماد زیادی به سایت شما خواهند داشت. ولی حس افرادی که با اصرار شما وارد سایت می شوند در مقایسه با حس مخاطبی که خودش جستجو کرده و سایت را دیده، بسیار متفاوت است.
 • وقت گذاشتن برای سئو، یک سرمایه گذاری بلندمدت است: شما می توانید در شبکه های اجتماعی خود پست قرار دهید، در سایت های دیگر بنر تبلیغاتی قرار دهید، گوگل ادز انجام دهید و رپورتاژ بروید. شما باید هر کدام را مقطعی انجام دهید و در بلند مدت اثر آن را ببینید.
 • سئو برای شما هزینه زیادی ندارد: سئو هزینه ای مثل گوگل ادز، مانند پرداخت  به ازای کلیک، ندارد. ربات ها 24 ساعته در حال خزش در سایت شما هستند و محتوای مفید شما را ایندکس می نمایند.
 • از بازاریابی محتوا پشتیبانی می کند: برای گرفتن رتبه خوب از گوگل باید محتوای کاربر پسند و جذاب تولید کنید که حاوب تصویر، ویدئو و متن با کبفیتی باشد. کلمات کلیدی خود را در متن قرارداده و اصول سئو داخلی را کامل رعایت نمایید. سعی کنید محتوای خود را بروز نمایید تا موتورهای جستجو ارزش بیشتری به شما بدهند..
 • یک مزیت رقابتی ایجاد نمایید:سرمایه گذاری روی سئو بسیار مهم است برای پیشی گرفتن از رقبای خود باید روی سئو سزمایه گذاری نمایید. قرار گرفتن در نتایج صفحه اول با وجود رقبا کمی دشوار استف بنابراین با آنالیز رفتار رقبای خود و برند سازی، فضای رقابتی را ایجاد نمایید سهمی از بازار را بدست بگیرید. 
 • می توانید مخاطبان بیشتری جذب نمایید: سئومی تواند شرایطی ایجاد نماید که مخاطبان هدف خود را در یک مقطع زمانی خاص جذب کنید.
 • به شما کمک می کند در جستجوهای محلی رتبه بهتری کسب کنید: افرادی که آماده خرید هستند تمایل دارند تا از نزدیک ترین محل به محل خود خرید نمایند، برای همین استراتژی سئو محلی مهم است..

مراحل تکمیلی اصول سئو سایت سالن زیبایی

 • متصل کردن سایت به سرچ کنسول

برای اینکه گوگل وبسایت شما را به رسمیت بشناسد و بتوانید  آمار و  اطلاعات سایت تان را مشاهده کنید، باید وب‌سایت تان را به سرچ کنسول متصل نمایید. در واقع سرچ کنسول یک ابزار رایگان آنلاین است که گوگل در اختیار صاحبان سایت‌ها قرار می‌دهد. با اتصال وبسایت به سرچ کنسول علاوه بر اینکه گوگل ارزش بیشتری برای شما قائل است می‌توانید از آماری که از سئو سایت بدست می‌آورید؛  در جهت بهینه سازی وب‌سایت استفاده کنید. به طور مثال این ابزار کمک می‌کند که متوجه شوید سرعت سایت تان چقدر است یا چه تعداد از مطالب سایت مفید نمی‌باشند.

 

 • از بلاگ غافل نشوید

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در سئو سالن زیبایی، تولید محتوا در وب بلاگ سایت است. شما هر چقدر بتوانید کلمات کلیدی مرتبط را بیشتر در وبلاگ به کار ببرید قطعا می‌توانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه با نحوه محتوا نویسی آشنا شوید حتما سایت‌های رقبا را بررسی کنید.

 

 • سئو محلی انجام دهید

به جست و جویی که در گوگل توسط  کاربرانی که در نزدیکی محل کسب و کار شما انجام می‌شود را جستجوی محلی می‌گویند. اگر سئو محلی را انجام دهید کاربران که به دنبال سالن زیبایی در محل موردنظر شما هستند؛ سایت سالن زیبایی‌ شما  را در نتایج جستجو مشاهده می‌کنند. برای انجام سئو محلی مراحل زیر را انجام دهید:

 • در قدم اول باید آدرس تان را در گوگل ثبت کنید.
 • آدرس نقشه کسب و کارتان را در صفحه تماس با ما یا درباره ما قرار دهید.
 • مخاطبان را تشویق کنید که نظرشان را در نقشه کسب و کارتان ثبت کنند.
 • محتواهایی جذاب با عناوین نام شهرستان خود را منتشر کنید.

 

 • برندسازی

هرچقدر سئو سالن زیبایی قوی تر باشد قطعا وبسایت شما  در معرض دید کاربران بیشتری قرار می‌گیرد و برند شما بیشتر شناخته می‌شود. مطمئن باشید هرچقدر برند شما شهرت بیشتری کسب کند، اعتبار شما نزد گوگل نیز افزایش پیدا می‌کند. برندسازی چگونه به سئو سایت کمک می‌کند؟ هر چقدر برند شناخته شده تری داشته باشید زمانی که کاربران در نوار جستجو نام تان یا نام تان را به همراه کلمات کلیدی جست و جو می‌کنند، بیشتر وارد سایت شما می‌شوند. هم چنین به خاطر معروف، بیشتر به شما بک لینک می‌دهند از این رو گوگل اعتبار و ارزش بیشتری برای شما قائل است و باعث ارتقای رتبه شما در نتایج موتورهای جستجو می‌شود. به همین سادگی می‌توانید از رقبایتان پیشی بگیرید و درآمد بیشتری کسب کنید.

 

 • از منشن بدون لینک استفاده کنید

منشن به معنای اشاره کردن و دیده شدن است. شاید قبلا در فضای اینترنت هروقت میخواستید نام برند خود را بنویسید لینک آن هم قرار می‌دادید اما امروزه یکی از نکاتی که در سئو سایت اهمیت دارد، منشن بدون لینک می‌باشد. در واقع گوگل به نام برند شما در دنیای اینترنت بدون لینک هم اهمیت قائل است. شما می‌توانید در فضای وب و شبکه‌های اجتماعی در بخش کلمات سایت‌های دیگر نام سایت خود را بنویسید و به گوگل نشان دهید که معتبر هستید‌. هرچقدر تعداد این منشن ها بیشتر باشد اعتبار سئو سالن زیبایی شما هم افزایش پیدا می‌کند.

 

 • افزودن اسکیماها به سایت

اسکیماها یک سری کد هستند که گوگل راحت تر می‌تواند با آنها ارتباط برقرار کند. زمانی که شما اسکیماها را به سایتتان اضافه کنید موتورهای جستجو از جمله گوگل سایت شما را بهتر می‌شناسد و قدرت سئو سایت افزایش پیدا می‌کند. در واقع استفاده کردن از این کدها به بهبود سئو سالن زیبایی بسیار کمک می‌کند.

 

 • سراغ بک‌لینک نروید

بسیاری از صاحبان سایتهای سالن زیبایی بدون داشتن دانش اقدام به خرید بک لینک بی ارزش می‌کنند که تأثیر منفی بر سئو ‌سالن زیبایی می‌گذارد و باعث نزول رتبه آنها در نتایج موتورهای جستجو می‌شود. پس اگر اطلاعاتی درباره بک‌لینک ندارید پیشنهاد می‌کنیم اصلا سراغ اینکار نروید.

 

تعرفه و هزینه سئو سایت سالن زیبایی چه میزان است؟

هزینه سئو سالن زیبایی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و از این رو نمی‌توان یک تعرفه ثابت برای آن مشخص کرد. شما می‌توانید از خدمات سئو سایت سالن زیبایی جاب تیم استفاده کنید تا بتوانید بهترین خدمات را بالاترین کیفیت و قیمت مناسب دریافت نمایید. اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را ارتقاء دهید می‌توانید از خدمات سئو‌ سایت سالن زیبایی این مجموعه استفاده کنید. 
آیا تا به حال در مورد هزینه اجرای سئو از کسی مشاوره گرفته اید؟ اصلا می دانید سئو چیست و چه لزومی دارد که صاحبان کسب و کار سالن زیبایی بر روی سئو سایت خود هزینه کنند؟ اگر هنوز نمی دانید که چرا باید برای سئو هزینه کنید دست نگدارید و قبل از دانستن هزینه، ببیند در مقابل هزینه چه خدماتی به شما ارائه می شود. هزینه ای که برای بهینه سازی سایت سالن زیبایی، به شما پیشنهاد داده می شود در قبال افزایش مشتری ثابت، درآمد بالا و فروش بالای محصولات می باشد که اصلا نیاز نیست که به مقدار آن فکر کنید چون اتفاقی که برای کسب و کار شما می افتد بسیار ارزشمندتر است.

البته که هزینه سئو سایت سالن زیبایی، ارتباط مستقیمی با سختی کلمات یا واژهای مختص آن دارد. کارشناسان متخصص جاب تیم با مهارتی که دارند، در پروپوزال تخصصی ارائه شده، از پکیج هایی برای سایت شما استفاده می نمایند که تعرفه آن توسط افراد مشاور سئو مشخص می باشد و در طی مراحل انجام فرآیند سئو توسط شرکت جاب تیم تعیین می شود.

تعیین زمان در پیاده سازی سئو سایت سالن زیبایی؟

از آنجا که سئو سالن زیبایی یک کار بسیار تخصصی است و بستگی به کلمات کلیدی بیزینس شما دارد. اجرای فرآیند سئو باید توسط افراد و تیم‌های متخصص در این زمینه انجام شود و زمان مشخصی برای آن وجود ندارد. با توجه به رقابتی بودن فضای اینترنت، کسب درآمد کار سختی است اما با انجام سئو سایت توسط افراد حرفه‌ای می‌توانید در عرض مدت زمان کوتاهی درآمد بالایی بدست بیاورید.

نمونه کار سئو سایت سالن زیبایی در جاب تیم

جاب تیم در طی این سال ها با کسب تجارب خود در زمینه سئو با بیزینس های مختلف، توانسته نمونه کارهایی از این کسب و کارها در این قسمت ارائه نماید که تقدیم نگاه گرم شما کاربران می نماییم.

جاب تیم متشکل از تیمی حرفه‌ای و متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی وب‌سایت آماده ارایه خدمات با بالاترین کیفیت است. شما با استفاده از این خدمات می‌توانید در عرض مدت زمان کوتاهی‌ رتبه سایت خود را ارتقاء دهید و آن را در نتایج صفحه اول موتورهای جستجو قرار بدهید. توجه داشته باشید که سئو سایت یک کار وقت گیر و هزینه بر است و کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف متفاوت است. جاب تیم با ارائه خدمات باکیفیت‌ سئو سالن زیبایی، شما را در داشتن یک وبسایت بهینه بسیار کمک می‌کند.

سئو سالن زیبایی یک کار تخصصی است و در صورتی که اشتباهی در آن صورت بگیرد تاثیر منفی در کسب و کار شما می‌گذارد و تمام هزینه‌هایی که تا کنون پرداخت کرده‌اید به هدر می‌رود. به همین دلیل حتما سئو سایت سالن زیبایی را به تیم حرفه‌ای  و متخصص در این زمینه بسپارید‌ تا از کیفیت خدمات مطمئن باشید.