طراحی سایت سالن زیبایی

طراحی سایت سالن زیبایی

روزانه بیش از 39 میلیون جستجوی کسب و کار آنلاین در حال انجام است و اگر مایلید در نتایج جستجو دیده شوید و افراد غریبه را به مشتری تبدیل کنید، به وب سایت سالن زیبایی نیاز دارید. حضور هر کسب و کاری در اینترنت الزامی است. زیرا سرمایه گذاران، مشتریان، شرکای تجاری، حتی کارمندان بالقوه به روشی سریع و آسان با کسب و کار، محصولات و خدمات شما آشنا می شوند.

حدود 80 درصد از مشتریان قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب یک سالن زیبایی معتبر در گوگل جستجو کرده و روی وب سایت‌ها کلیک می‌کنند؛ بنابراین طراحی  سایت سالن زیبایی حائز اهمیت زیرا همین وب سایت شما یکی از بهترین  و مهمترین ابزارهای بازاریابی موجود برای نمایش خدمات و محصولات شما و تبدیل نگاه کنندگان به رزرو کننده است.

طرای سایت سالن زیبایی

 

اگر وب سایت سالن زیبایی شما جذاب و کاربر پسند است و آنچه را که مشتریان شما به دنبال آن هستند را  ارائه می دهد، شانس بیشتری برای جذب بازدیدکنندگان آنلاین برای مراجعه به سالن زیبایی‌تان دارید.بدون شک طراحی  سایت سالن زیبایی و آرایشگاهی به اعتبار شما می افزاید زیرا باعث می شود که با طراحی سایت سالن  بازدیدکنندگان آنلاین به شما و کسب و کارتان اعتماد کنند.آیا دوست دارید درباره نکات  مهم در طراحی وب سایت سالن زیبایی بیشتر بدانید؟!برای کسب اطلاعات بیشتر به مطالعه ادامه دهید.

 

نکات طلایی و اهمیت طراحی سایت زیبایی

وقتی صحبت از طراحی سایت سالن زیبایی و قابلیت های مورد نیاز می شود، اکثر مردم نمی دانند از کجا شروع کنند. اولین قدم موثر برای شروع با قالب طراحی وب‌سایت سالن  این است که زیبایی شناسی، رنگ ها و برند سالن زیبایی خود و همچنین مخاطبان هدف خود را در نظر بگیرید.

تنها راهی که کاربر احساس کند به سایت مورد نظر خود رسیده است این است که طراحی رنگارنگ مطابق با موضوع خود داشته باشد. اگر یک سالن زیبایی دارید، قبل از شروع به طراحی سایت سالن زیبایی باید چندین نکته را در نظر بگیرید.

نکات طلایی و اهمیت طراحی سایت زیبایی

جذابیت بصری

امروزه تقریباً  همه کسب و کارها  یک وب سایت دارند؛ در نتیجه، رقابت در هنگام طراحی بسیار قوی است، زیرا کاربر معمولی به اندازه قبل تأثیرپذیر نیست. مسئول تزئین یک وب سایت باید اصول اولیه را کاملاً بداند زیرا جزئیات کوچک مانند فونت یا حتی رنگ ها می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند و نقطه ای برای متقاعد کردن مشتری بی تصمیم باشد.

طراحی وب سایت آرایشگاه ساده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد اگر قوانین اولیه خوش سلیقه‌گی را بدانید. با این حال، اگر می‌خواهید متمایز شوید، نکاتی را به شما ارائه می‌کنیم که باید در نظر بگیرید.

تایپوگرافی - خط اول محتوا

ممکن است بسیار ساده به نظر برسد، اما حقیقت این است که نوع تایپوگرافی نقش اساسی در انتقال پیام به عموم دارد. توصیه کلی این است که فقط از حداکثر دو فونت مختلف استفاده کنید، یکی اصلی و دیگری برای کنتراست. شما باید فونتی را انتخاب کنید که با سبک خدمات ارائه شده مطابقت داشته باشد.

محتوا: مرکز شکست یا موفقیت

مهم نیست که یک صفحه وب چقدر رنگارنگ باشد، بدون محتوای قوی، همه زحمات هدر می رود. در اینترنت محتوای یک سایت محصول آن است و بنابراین باید چشم نواز باشد، اصل باشد و قوانین سئو را رعایت کند. در غیر این صورت، وب سایت شما در مقابل رقبا دیده نمی شود.

همانطور که از نام آن پیداست، کلمه کلیدی در سالن های زیبایی، " زیبایی" است. به همین دلیل بسیار مهم است که آن را در طراحی وب سایت سالن خود بگنجانید. چه تصاویر تعاملی، انیمیشن، گیف، بنر یا تصاویر حرفه ای و زیبا، هر جزئیات طراحی وب سایت باید «زیبایی» را نشان دهد. وب سایت خود را به عنوان درب سالن مجازی خود در نظر بگیرید؛ اگر سبک، کلاس و کیفیت خدمات شما و مشتریان شما را منعکس نکند، مردم وارد  سالن نمی شوند.

این موارد را در نظر بگیرید:

  • عکس های سالن حرفه ای با کیفیت بالا
  • عکس های قبل و بعد از اصلاح
  • عکس های مکان - برای نشان دادن کسب و کار شگفت انگیز خود

ساختار

ساختار وب سایت خود را به گونه ای که تمام اطلاعات مهم به وضوح در بالا قابل مشاهده باشد و مردم در نهایت وقت خود را صرف جستجوی آن نکنند بسیار مهم است! اطمینان حاصل کنید که بالای صفحه شما شامل موارد زیر است:

  • ساعات کار
  • اطلاعات تماس
  • دکمه رزرو

همچنین فراموش نکنید که:

خدماتی را که ارائه می دهید فهرست کرده و لیست قیمت آنلاین را ارسال کنید.پیوندهایی را به کانال های رسانه های اجتماعی مرتبط خود اضافه کنید.

سازگار با موبایل موبایل

این روزها، افراد بدون توجه به جایی که هستند، بیشتر وقت خود را در مقابل یک صفحه نمایش می گذرانند، این به دلیل پیشرفت های بزرگی است که تلفن های همراه در طول سال ها داشته اند. سالن زیبایی باید برای همه کاربرانی که صفحه را از طریق تلفن همراه خود مصرف می کنند طراحی شخصی داشته باشد. اگر این کار انجام نشود، مخاطبان هدف به شدت کاهش می یابد.

فراخوان برای اقدام - بهترین راه برای تبدیل یک بیننده ساده به یک مشتری بالقوه

هنگام طراحی سایت سالن زیبایی، طراح باید در نظر داشته باشد که برای کسب و کاری که به دنبال جلب توجه و جذب مشتریان جدید است، کار می کند. به همین دلیل ارائه مشوق‌هایی به افرادی که باعث ایجاد علاقه می شوند بسیار مهم است، پیام های کوچکی مانند پیام هایی که در تبلیغات اطلاعاتی مانند «اکنون تماس بگیرید» یا حتی «برای مشاوره سلامت ثبت نام کنید».

ویدئو – قدرت خلاصه سازی سریع و موثر

هر وب سایت معتبری دارای ویدئوهایی است که به توصیف خدمات ارائه شده کمک می کند. فیلم های کوچکی که از یک دقیقه و نیم بیشتر نیستند به نشان دادن سیستم کاری یا خدمات متفاوتی که سالن دارد کمک می کند.

 

تصویرسازی قدرتمند - یک عکس ارزش هزار کلمه را دارد

حقیقت این است که وقتی برای اولین بار وارد یک وب سایت می شوید، آنچه به طور کلی مشاهده می شود، تصاویر قبل از خواندن متن است. از آنجایی که این یک سالن زیبایی است، سایت باید به اندازه کافی تصاویر چشمگیر و حرفه ای داشته باشد که خدمات و محصولات ارائه شده توسط آنها را نشان دهد. با در نظر گرفتن این موضوع، می توان به یک چیدمان نسبتا هماهنگ و آسان برای پیمایش دست یافت.

ترکیب مثبت کلمات با تصاویر

اگر یک صفحه دارای متن زیادی باشد، افراد تمایل دارند از هر چیزی که باید بخوانند خسته یا کاملاً دلسرد شوند. به همین دلیل است که هنگام طراحی سایت سالن، اهمیت ترکیب مثبت کلمات با تصاویر یا مستقیماً با طرح ها باید مورد توجه قرار گیرد.

ناوبری – حرکت و روانی مهم هستند

اهمیت سیال بودن در وب سایت بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید، زیرا اگر مسیریابی قطع شود یا برای مشتری جذاب نباشد، علاقه ای به ادامه کاوش خدمات نشان نمی دهد. به همین دلیل است که جزئیات کوچک به عنوان یک بنر همراه با حرکت که جدیدترین یا مهم ترین به روز رسانی ها را نشان می دهد چیزی است که بسیاری از مردم از آن استقبال می کنند.

چیدمان مناسب

طراحی یک وب سایت باید سازماندهی شده باشد، با هماهنگی در رنگ ها و شکل ها تا حد امکان ساده باشد. این به این معنی است که حتی اگر طرح وب سایت نسبتاً جالبی داشته باشید، کاربران می توانند با آرامش و بدون احساس خستگی حرکت کنند و به راحتی می توانند مکان خود را پیدا کنند تا هر نوع اطلاعات خاصی را که می خواهند به دست آورند.

SEO : اهمیت زیاد موتور جستجو

برای انجام جستجو در اینترنت، اکثریت قریب به اتفاق مردم دنیا از موتورهای جستجو مانند گوگل استفاده می کنند. اینها توسط یک سیستم برای رتبه بندی صفحات و اولویت دادن به آنها نسبت به سایرین هدایت می شوند. به همین دلیل است که هنگام طراحی سایت سالن زیبایی، سئو سایت نیز باید در نظر گرفته شود و بهترین راه برای داشتن سئوی مثبت، محتوای زیاد و باکیفیت، وب سایتی که سریع بارگذاری می شود و رابط کاربری راحت است.

رزرو قرار ملاقات به راحتی انجام شود

هدف از وب سایت یک سالن زیبایی این است که توسعه دهنده خود برای مشتریان خود باشد. این بدان معنی است که باید آماده ارائه انواع خدمات آنلاین باشد. شما به وب سایت خود نیاز دارید تا بتوانید برای مشتریان قرار ملاقات تعیین کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که در صورت بروز مشکل در سیستم خودکار، شماره تماس یا ایمیل را مشخص کنید.

نمایش خدمات - اهمیت نمایش نتایج

کارهای هنری استایلیست ها همان چیزی است که مشتریان را عاشق سالن زیبایی می کند. اگر در حال طراحی سایت سالن زیبایی هستید، باید نتیجه ای را که آرایشگران به دست می آورند، ترجیحاً با مقایسه قبل و بعد از دریافت خدمات توسط مشتری نشان دهید.با این کار نه تنها می‌توان توجه مخاطب را به خود جلب کرد، بلکه در عین حال قابلیت‌های حرفه‌ای سالن به مشتریان بالقوه ارائه می‌شود.

 

فونت - اندازه می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند

صرف نظر از اینکه یک وب سایت برای رایانه یا تلفن هوشمند طراحی شده است، اندازه فونت باید ایده آل باشد تا کلمات خوانا باشند.با  روند مد  همراه باشید

این امر به ویژه هنگام ارائه خدمات مرتبط با مد و ظاهر شخصی بسیار مهم است. شما باید با آخرین روندها به روز باشید و جزو کسانی باشید که باعث ایجاد آنها می شوند. این با اشتراک گذاری محتوا در رسانه های اجتماعی با استفاده از برچسب ها همراه است.

توانایی مکان یابی سالن می تواند تفاوت ایجاد کند

برای هرکسی که وب سایت را می بیند و می خواهد برای دریافت خدمات مراجعه کند؛ بنابراین بسیار مهم است که محل سالن یا سالن های زیبایی شرکت به وضوح در صفحه مشخص شود.

رزرو آنلاین سالن - خدمات 24 ساعته

این صفحه باید به کاربران اجازه دهد تا قرارها و رزروهای خود را در هر زمانی از روز در طول هفته تنظیم و سازماندهی کنند. به این ترتیب افراد می توانند همیشه در سایت فعال بمانند تا بعدا حتی برای روز بعد رزرو کنند.

مزایای طراحی سایت سالن زیبایی

اولین مزیت طراحی وبسایت سالن زیبایی ایجاد حضور آنلاین در صنعت زیبایی است که به اطلاع رسانی به  مشتریان کمک می کند که علاقه مند به خدمات رسانی به آنها هستید.مشتریان می توانند به اطلاعات کسب و کار سالن شما دسترسی فوری داشته باشند.صاحبان سالن می توانند سوابق مشتریان را برای تجزیه و تحلیل خدمات مورد تقاضای خود را پیگیری کنند

مزایای طراحی سایت سالن زیبایی

برای دریافت بازخورد از مشتری واقعی در وب سایت سالن زیبایی که باعث ایجاد علاقه در بازدیدکنندگان برای تبدیل شدن به مشتری شما و به حداکثر رساندن درآمد کسب و کار شما می شود.

شما می توانید با کمک بازخورد مشتریان کسب و کار را بهبود بخشید

 فروش ایمن محصولات سالن به صورت آنلاین

طراحی سایت سالن زیبایی نقش مهمی در ایجاد شبکه اجتماعی دارد .برای تبلیغ خدمات یا محصولات سالن خود بدون صرف هزینه برای چاپ کمک می کند.

می توانید پیام، افکار و نکات خود را با میلیون ها کاربر به اشتراک بگذاریددر کل اگر می خواهید به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهید، محصولات سالن خود را بفروشید، بازخورد مشتریان را بپذیرید، طراحی سایت کسب و کار سالن زیبایی به روشی مقرون به صرفه و کارآمد به شما کمک می کند.

طراحی سایت سالن زیبایی با جاب تیم

بدیهی است که امروزه با وجود وب‌سایت‌های بسیار زیاد، انتخاب یک وب‌سایت خاص که قابل اعتماد باشد بسیار دشوار است، اما برخی عوامل در این تصمیم دخالت می‌کنند. یکی از آن‌ها اصالت صفحه، جذابیت بصری طراحی و پیام‌هایی است که در هر قسمت از مسیریابی منتقل می‌کند، بنابراین طراح، پس از درک اصول اولیه، باید بداند که چگونه همه چیز را به طرز چشمگیری سازماندهی کند.

سالن های زیبایی را نباید در دوران مدرن رها کرد. مطمئناً حمل و نقل رقابت به طور فزاینده ای دشوارتر می شود، اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید برتر باشید. برای موفقیت در اینترنت، تنها کاری که باید انجام دهید این است که این قوانین را دنبال کنید و در کاری که انجام می دهید اشتیاق داشته باشید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ کسب‌ و کار سالن زیبایی را کاملاً درک می‌کند و می‌تواند به شما در طراحی ‌سایت سالن زیبایی مؤثر برای جذب مشتریان بیشتر به سالن شما کمک کند. از بسته‌های طراحی وب‌سایت سالن تیم ما بازدید کنید و همین امروز برای نمایش زنده وب‌سایت سالن زیبایی‌تان مشاوره طراحی سایت وردپرسی و اختصاصی  بگیرید و با ما در تماس باشید.