طراحی سایت خبری: ساخت انواع وبسایت خبرگزاری

طراحی سایت خبری مناسب مجموعه هایی است که اخبار روزانه را در دسته بندی های مختلف پوشش می دهند. سایت خبری امکانات متنوعی را در دسترس کاربران قرار داده و تنها به منتشر کردن خبر بسنده نمیکند. 

طراحی سایت خبرگزاری باعث می شود تا خبرگذاری ها فضای لازم برای انتشار اخبار روزانه را در اختیار داشته باشند. سایت های خبری جزو پرمخاطب ترین سایت های دنیا هستند و امروزه پیشرفت چشم گیر فضای مجازی و دنیا اینترنت و همچنین سهولت دسترسی عموم مردم به اینترنت باعث شده تا افراد، سایت های خبری را به وجود نشریه کاغذی ترجیح دهند.ما همیشه خبرهای داغ و تازه را در فضای آنلاین پیگیری می کنیم و مثل گذشته نیاز به انتظار چاپ یک روزنامه نداریم. در عصر اطلاعات اخبار لحظه ای برای ما فراهم شده است. از این رو تمام خبرگذاری ها در کنار روزنامه و نشریه ترجیح داده اند به فضای آنلاین وارد شوند. طراحی سایت کاری تخصصی بوده و باید این کار را به یک متخصص بسپارید.

سایت خبری برای کسب و کارهای مختلف امکان برندسازی را فراهم می‌کند. یک سایت خبری در مورد قیمت شاخص‌های مهم بازار به صورت لحظه‌ای اطلاع رسانی می‌کند، این موضوع باعث اعتمادسازی در کاربران شده و تعداد بازدیدکنندگان را افزایش می‌دهد.

خبرهای مهم را تحلیل کرده و کاربران را از فعالیت‌ها و اتفاق‌های مهمی که در طول روز می‌افتد، آگاه می‌سازد. این موضوعات سبب میشوند تا سایت به بستری مناسب برای تبلیغات تبدیل شود.

مجموعه جاب تیم از بهترین شرکت‌ها برای طراحی سایت خبری است که امکانات گسترده‌ای را در دسترس مشتریان خود قرار می‌دهد.‎

صفر تا صد مراحل طراحی سایت خبری در جاب تیم

نقشه راه طراحی سایت خبری در جاب تیم

پکیج A

◀ نوع سایت: وردپرسی

◀ نوع قالب: اختصاصی

◀ طراحی صفحات ثابت مانند تماس با ما و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ پلاگین های ویژه سایت های خبری: بله

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ سرعت لود سایت: 6 تا 4 ثانیه

◀ جستجوی حرفه ای: بله

◀ پشتیبانی فنی: 6ماهه

◀ زمان تحویل: 30 روز کاری

 

پکیج Z

◀ نوع سایت: برنامه نویسی اختصاصی

◀ زبان برنامه نویسی سایت: لاراول

◀ طراحی صفحات ثابت مانند تماس با ما و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ سرعت لود سایت: زیر 2 ثانیه

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ جستجوی حرفه ای: بله

◀ پشتیبانی فنی: 1ساله

◀ زمان تحویل: 40 تا 50 روز کاری

طراحی سایت خبری در جاب تیم

طراحی سایت خبری به دلیل ماهیت اطلاع رسانی همواره نیاز به بروزرسانی دارد در نتیجه این موضوع اهمیت ساخت سایت خبری حرفه‌‌ای را مشخص می‌کند. متخصصان در جاب تیم تلاش دارند تا بتوانند این مدل طراحی سایت را به صورت حرفه‌ای و با رعایت تمامی استانداردها با کیفیت مطلوب انجام داده و آن را در اختیار کارفرما قرار دهند. توجه داشته باشید که کارشناسان طراحی سایت در جاب تیم با توجه به نیاز و سلیقه کارفرما در صورتی که به قالب یا تم منحصر به فردی در یک سایت علاقه داشته باشد آن را به خوبی روی نمای ظاهری وب سایت پیاده خواهند کرد.

همانطور که می‌دانید امروزه بسیار از خبرگذاری‌های برای اینکه بتوانند مخاطبین بیشتری را به سوی خود جذب کنند به سوی طراحی سایت خبرگزاری روی آورده و سعی می‌کنند تا از امکانات مختلف در این زمینه استفاده کنند چرا که دیگر انتشار خبر در رسانه‌هایی همچون تلویزیون و روزنامه جذابیت سابق را ندارد. به همین دلیل همکاری با جاب تیم می‌تواند به سکوی پرتابی برای جذب مخاطب تبدیل شود.

با جاب تیم خبرساز شوید. طراحی سایت خبری با بهترین امکانات

چرا طراحی سایت خبرگزاری را به جاب تیم بسپاریم؟

ممکن است با خود بپرسید چرا باید به شرکت طراحی سایت جاب تیم مراجعه کنیم وقتی مجموعه‌های دیگر نیز خدمات طراحی سایت خبرگزاری را ارائه می‌دهند؟ در این قسمت مهم‌ترین دلایلی که به شما ثابت می‌کنند همکاری با جاب تیم مزایای زیادی دارد را بیان خواهیم کرد.

 • کارشناسان در جاب تیم در زمینه طراحی سایت، تخصص کافی داشته و به همین دلیل با توجه به استانداردها در این حوزه ساخت سایت را به شکلی حرفه‌ای انجام خواهند داد. به این ترتیب برای سایت نمای ظاهری جذابی ایجاد خواهند کرد تا نظر کاربران را به خود جلب کند.
 • طراحان در جاب تیم همواره در حال بروزرسانی اطلاعات خود هستند به این ترتیب با آخرین بروزرسانی‌ها در این حوزه آشنایی داشته و تلاش می‌کنند تا تجربه کاربری را ارتقا بخشند.
 • یکی از مهم‌ترین مزیت‌های جاب تیم نسبت به سایر مجموعه‌های طراجی سایت خدمات مختلفی است که به کارفرمایان ارائه می‌دهد. در صورتی که تمایل داشته باشید جاب تیم علاوه بر طراحی سایت خبری، بهینه سازی این مدل از سایت را به شکل اصولی با استراتژی‌های مناسب انجام داده و همچنین با شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی کاربران را به بهترین نحو به سمت سایت هدایت خواهد کرد.
 • جاب تیم به شما مشاوره می‌دهد، این موضوع شاید برای برخی از افراد چندان اهمیتی نداشته باشد اما کارشناسان این مجموعه به صورت کاملا رایگان اطلاعات و دانش خود را در اختیارتان قرار داده و سعی می‌کنند تا تمامی ابهامات را در این حوزه برطرف کنند. به این ترتیب به دیدگاه مناسبی برای طراحی سایت خبرگزاری دست پیدا خواهید کرد.

قیمت طراحی سایت خبری چقدر است؟

قیمت طراحی و ساخت سایت خبری در جاب تیم وابسته به پارامترهای مختلفی خواهد بود که برخی از مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر خواهند بود.

قیمت طراحی سایت خبری به عوامل مختلفی از جمله امکانات، صفحات، زبان برنامه نویسی وغیره بستگی دارد

 • امکانات: در صورتی که کارفرما علاقه داشته باشد تا امکانات بیشتر و با کیفیت تری را در اختیار کاربران قرار دهد به طبع باید هزینه بیشتری برای طراحی سایت خبری بپردازد.
 • صفحات: تعداد صفحات نیز در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اگر سایتی تعداد صفحات بیشتری داشته باشد، گران‌تر خواهد بود.
 • زبان برنامه نویسی: کدنویسی اختصاصی نسبت به طراحی سایت با وردپرس گران‌تر بوده و همچنین امکانات بهتری را در اختیار کاربران و کارفرما قرار می‌دهد.
 • تیم طراحی: در صورتی که تیم و شرکت طراح تجربه بیشتری داشته و نمونه کارهای بیشتری را در اختیارتان قرار دهد بی شک هزینه بالاتری نیز دریافت خواهند کرد.

طراحی سایت خبری چه ضرورتی دارد؟

طراحی سایت خبری یک جایگزین مناسب برای رسانه های چاپی و کاغذی است زیرا امروزه اکثر مردم ترجیح می دهند به جای تهیه روزنامه، اخبار را از طریق اینترنت دنبال کنند. از طرفی شما با در اختیار داشتن سایت خبری می توانید اخبار روز را در سریع ترین حالت ممکن به مخاطبان خود انتقال دهید که این کار باعث جذب و افزایش مخاطب خواهد شد. از طرفی شما امکان تبلیغات و درآمدزایی بیشتری را در سایت خبری خواهید داشت بنابراین ساخت سایت خبری ضرورت زیادی برای خبرگذاری ها و مخاطبان آن ها دارد.

طراحی سایت خبری به دلیل صرفه جویی در کاغذ و تاثیر گذاری بیشتر روی کاربران ضرورت زیادی دارد.

ساخت سایت خبری با امکانات کامل در جاب تیم

از مهم‌ترین ویژگی‌ها و امکاناتی که یک سایت خبری باید داشته باشد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • آرشیو کامل خبر و امکان عضویت: آرشیو فرایند جستجوی کاربر را آسان کرده و به او این امکان را می‌دهد تا بتواند مطلب مورد نظر را در زمانی کوتاه به راحتی بی‌یابد. همچنین کاربران باید بتوانند در سایت خبری عضو شوند تا از خدمات مختلف آن استفاده کنند.
 • دسته بندی خبر و ایجاد نقشه مناسب: دسته بندی مناسب به کاربران این امکان را می‌دهد تا دقیقا به سمت هدف خود در حرکت باشند. نقشه مناسب به ربان‌های خزنده‌ اجازه می‌دهد تا بتوانند به راحتی سایت را تحت نظر قرار دهند.
 • مدیریت ساده و تعریف نویسنده: با طراحی سایت خبری در جاب تیم می‌توانید به نویسنده‌ها و ویرایشگرها این امکان را بدهید تا به آسانی در سایت به فعالیت بپردازند.
 • تعریف گروه خبری: جاب تیم این امکان را می‌دهد تا گروه‌های خبری مختلف را ایجاد کرده و به این ترتیب کاربران بیشتری را جذب کنید.
 • ویرایشگر حرفه‌ای: این ویژگی در ساخت سایت خبری یک ویرایشگر حرفه‌ای در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید به بهترین شکل مطالب خود را منتشر کنید.
 • کسب رتبه در گوگل: ساخت سایت خبری در جاب تیم به دلیل اینکه به طور اصولی انجام می‌شود برای سئو سایت نیز مناسب در نظر گرفته خواهد شد.
 • ریسپانسیو: ریسپانسیو بودن به کاربرانی که از تلفن همراه استفاده می‌کنند نیز اجازه می‌دهد تا بتوانند به آسانی از خدمات سایت خبری بهره مند شوند.

طراحی سایت خبری با وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است که به نوعی می‌توان آن را یکی از بهترین سیستم‌های مدیریت محتوا دانست. وردپرس امکانات مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. برای طراحی سایت خبری وردپرسی احتیاج به خرید هاست و دامنه خواهید داشت. پس از ثبت کردن دامنه باید وردپرس را روی هاست نصب کنید تا سایت راه اندازی شود. وردپرس سیستمی بسیار حرفه‌ای و قدرتمند دارد که اگر به شکل مناسب مورد استفاده قرار گیرد سایت را به جایگاه مطلوبی خواهد رساند.

البته باید توجه داشته باشید که برای کار با این سیستم نیاز به دانش طراحی سایت دارید در نتیجه بهتر است به شرکتی همچون جاب تیم مراجعه کنید که پروژه‌های متعددی را با این سیستم به نتیجه رسانده و آن را در کوتاه ترین زمان انجام داده است.

طراحی سایت خبری اختصاصی

طراحی سایت خبری اگر به شکل اختصاصی انجام شود می‌تواند وب سایت شما را از سایر سایت‌ها متمایز جلوه دهد. با این نوع طراحی سایت می‌توانید با در نظر گرفتن سلیقه و نظر خود طراحی را به همان شکل که دوست دارید انجام دهید، به این ترتیب احتمال جذب مخاطب را افزایش خواهید داد.

در این نوع طراحی دست برنامه نویسان برای جذاب‌تر کردن ظاهر سایت باز بوده و به همین دلیل زیبایی بصری سایت به خوبی خود را نمایان خواهد کرد. شرکت جاب تیم می‌تواند طراحی و ساخت وب سایت اختصاصی را با توجه به نظر کارفرما با رعایت تمامی استانداردها به شکل اصولی انجام دهد.

طراحی سایت خبری حرفه ای

طراحی سایت خبری حرفه‌ای باید ویژگی‌ها  و امکانات منحصر به فردی داشته باشد تا در همان 3 ثانیه ابتدایی ورود کاربران بتواند آن‌ها را به سوی سایت جذب کند. به همین دلیل در هنگام طراحی سایت خبرگزاری به موارد زیر توجه داشته باشید.

طراحی کاملا حرفه ای سایت خبری و خبرگزاری

 • برای اینکه طراحی این مدل از سایت به شکلی حرفه‌ای و اصولی انجام شود باید ریسپانسیو بودن آن به درستی مورد بررسی قرار گیرد. بیشتر کاربران در اینترنت با گوشی به جستجو می‌پردازند در نتیجه اگر سایت واکنشگرا نباشد افراد به سرعت از آن خارج خواهند شد.
 • مسیریابی آسان از مهم ترین ویژگی‌های یک سایت خبری حرفه‌ای است. کاربر باید بتواند به اخبار مورد نظر خود در سریع‌ترین زمان دست پیدا کند. به همین منظور علاوه بر ظاهر ساده، کارایی سایت نقش مهمی در جذب کاربر خواهد داشت.
 • فرایند ساخت سایت خبری باید بر پایه امنیت انجام شود. این یکی از ابتدایی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی سایت‌های خبری در نظر گرفته می‌شود. برای برقراری امنیت کاربرانتان حتما طراحی سایت را به دست شرکتی همچون جاب تیم بسپارید که به بهترین نحو امنیت سایت را برقرار کند.
 • سایت خبری باید بتواند مخاطب را به خود جذب کند به این ترتیب باید رنگ‌ها  و فونت‌های آن به درستی مورد استفاده قرار گیرند. این موضوع می‌تواند در زمانی کوتاه رضایت مشتری را جلب کرده یا تاثیرات منفی برجای بگذارد در نتیجه در طراحی سایت به صورت حرفه‌ای به شکل ظاهری توجه کنید.

طراحی پورتال خبرگزاری

برای طراحی پورتال خبری ابتدا باید برای سایت پورتالی را در نظر بگیرید که امکانات و ماژول‌های خاصی را ارائه می‌دهد تا بتوانید بهترین و معتبرترین وب سایت را به کاربران خود عرضه کنید. از امکانات مهمی که در ساخت پورتال خبرگزاری باید به آن توجه داشته باشیم امکان تولید و ارسال خبر به صورت‌های متنوع خواهد بود. همچنین در ساخت پورتال متخصص باید به نوعی آن را بکار گیرد که دارای ویراشگر باشد و بتواند در دسته بندی‌های مختلف محتوا ایجاد کند. از طرفی دقت کنید تا بتوانید آلبوم‌های متنوع تصویری یا فیلم‌های مربوط به اخبار را اضافه گردانید. همچنین توجه کنید تا پورتال عملکردی مناسب داشته باشد چرا که در زمینه بهینه سازی وب سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و روی بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو به طور مستقیم تاثیرگذار است.

طراحی وبسایت خبری با مشاوره رایگان در جاب تیم

از اهمیت طراحی سایت خبری اطلاع پیدا کردیم، با توجه به این موضوع درمی‌یابیم که دریافت مشاوره طراحی سایت پیش از اقدام به این کار بسیار حائز اهمیت است. 
مشاوره شما را از فعالیت رقبا آگاه ساخته و به سمت اقدامات مهم برای توسعه سایت سوق می‌دهد. مشاوران مجموعه جاب تیم به صورت تخصصی در این زمینه دانش و آگاهی خود را در اختیارتان قرار می‌دهند.

 • طراحی سایت خبرگزاری در جاب تیم به طوری انجام می‌شود که می‌توان در آن اخبار را در فرم‌های مختلف برای کاربران به نمایش گذاشت، این کار باعث درگیر شدن مخاطب می‌گردد.
 • امکان بازدید 10,000 نفر به صورت همزمان از سایت وجود داشته و موجب کند شدن عملکرد آن نیز نمی‌گردد.
 • پنل‌های تبلیغاتی تخصصی برای سایت طراحی می‌شود. 
 • امکان نمایش قیمت‌های بازار مالی برای محصولات و اقلام مختلف طراحی خواهد شد.
 • ظاهری کاملا مناسب و بروز ایجاد شده و طراحی سایت کاملا ریسپانسیو انجام می‌شود.
 • یک پنل مدیریتی تخصصی ایجاد شده تا هر شخصی بتواند از آن استفاده کرده و محتوا وارد سایت کند.
 • طراحی ربات خبرخوان، به منظور جمع آوری اطلاعات مفید از سایت‌های دیگر برای منتشر کردن نیز انجام می‌شود.

طراحی سایت خبری از صفر تا صد با مشاوره جاب تیم انجام می شود.

نکته‌ای که موجب تمایز جاب تیم از سایر شرکت‌ها شده رایگان بودن مشاوره‌های اختصاصی در آن است.
 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه طراحی، مراحل، قیمت و زمان دقیق طراحی سایت با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا تمامی ابهامات شما به صورت شفاف رفع شوند.

هدف از طراحی سایت خبری چیست؟

هدف اصلی طراحی سایت خبری پوشش دادن خبرهای داخلی و خارجی در زمینه‌های مختلف از جمله اقتصادی، سیاسی، ورزشی، اجتماعی و غیره است. البته شما می‌توانید با راه‌اندازی یک سایت خبری خوب و باکیفیت از طریق روش‌های مختلف کسب درآمد کنید. توجه داشته باشید تنها انتشار خبرهای بروز و جذاب برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان کافی نیست بلکه وبسایت شما باید دارای چیدمان و ساختاری بهینه باشد تا برای کاربران خسته کننده نباشد و موجب خروج زودهنگام آنها و در نتیجه کاهش رتبه سایت شما در گوگل نشود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم طراحی و ساخت سایت خبری را  به شرکت‌های متخصصی در این زمینه بسپارید.

طراحی سایت خبری چقدر زمان نیاز دارد؟

زمان طراحی سایت خبری نیز مانند قیمت آن مشخص نبوده و عوامل مختلف آن را تعیین می‌کنند. با توجه به اهمیت این نوع سایت برای کاربران، سایت خبری معمولا در زمانی بین 30 تا 60 روز طراحی می‌شود.
البته باید توجه داشته باشید که طراحی با cms wordpressبه سبب قالب‌ها و تم‌های آماده در زمان کمتری انجام می‌شود.

جاب تیم در این زمینه شرایط خاصی را در نظر گرفته تا فردی که می‌خواهد سایت به سرعت آماده سازی شود در کوتاه ترین زمان نسخه نهایی را تحویل بگیرد.
با ثبت سفارشی سایت، جاب تیم در 5 روز باوردپرس سایت را طراحی کرده و 15 روزه کدنویسی اختصاصی یا همان طراحی سایت اختصاصی آن را انجام می‌دهد. تنها توجه داشته باشید در این مدت کوتاه UI سایت تایید شده باشند.

نوع شروع قیمت (تومان) زمان اجرا (تحویل پروژه)
وردپرس 20,000,000 الی 40,000,000 30 روز کاری
برنامه نویسی اختصاصی (لاراول یا جنگو) 50,000,000 الی 70,000,000 30 الی 60 روز کاری

سایت خبری طراحی شده در جاب تیم چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین وب‌سایت‌های خبری باید دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی باشند تا بتواند کاربران بیشتری را به سمت خودشان جذب کنند. از این رو در ادامه به ویژگی‌هایی که هنگام طراحی سایت خبری باید به آن توجه کنید اشاره می‌کنیم.

 • کاربری آسان
  طراحی سایت خبری باید به گونه‌ای باشد که تمام کاربران به راحتی به تمام بخش‌های آن دسترسی پیدا کنند. فراموش نکنید که اکثر کاربران اطلاعات زیادی از سایت ندارند و ممکن است به دلیل پیدا نکردن مطلب موردنظرشان خیلی زود سایت شما را ترک کنند.
 • سرعت بالای بارگذاری صفحات
  یکی دیگر از ویژگی‌های مهم سایت‌های خبری، سرعت بالای بارگذاری صفحات است. زمانی که کاربران  به دنبال یک مطلب خبری مهم هستند سراغ وب‌سایت‌هایی می‌روند که بتوانند خیلی سریع خبر موردنظرشان را مطالعه کنند. کند بودن سایت برای کاربران کسل کننده خواهد بود و موجب خروج زودهنگام آنها از سایت می‌شود.
 • واکنش گرا بودن
  یکی از ویژگی‌های مهم که در ساخت سایت خبری باید به آن توجه کرد، طراحی سایت واکنش گرا است‌‌. امروزه افراد برای دسترسی به سایت‌های خبری از دستگاه‌های مختلف از جمله موبایل، تبلت و کامپیوتر استفاده می‌کنند. طراحی وبسایت‌های خبری باید به گونه‌ای باشد که در تمام دستگاه‌ها نمایش داده شود. در غیر اینصورت بسیاری از کاربران خود را ازدست خواهید داد.
 • قالب سایت و فونت
  قالب سایت خبری تأثیر بسیاری در جذب کاربران دارد. مخاطبان زمانی که وارد یک وبسایت خبری می‌شوند اولین چیزی که به آن توجه می‌کنند قالب سایت و فونت متن‌ها است‌. اگر فونت خوانا نباشد قطعا کاربران نمی‌توانند به راحتی مطالب را بخوانند.
 • بروزرسانی خبرها
  یکی از ویژگی‌های ضروری هر وبسایت خبری بروزرسانی مکرر خبرها است. وب‌سایت شما باید جدیدترین و بروزترین خبرها را پوشش دهد در غیر این صورت کاربران سراغ سایت‌های دیگر می‌روند. توجه داشته باشید که بروزرسانی خبرها تأثیر بسیاری در سئو سایت خبری دارد؛ زیرا باعث می‌شود که کاربران بیشتری به وبسایت شما سر بزنند که در نتیجه موجب افزایش بهبود جایگاه شما در موتورهای جستجو مانند گوگل می‌شود.
 • به فضاهای سفید سایت توجه کنید
  پیشنهاد می‌کنیم تمام صفحات سایت خبری را پر از مطلب نکنید و اجازه دهید فضاهای سفید در بین خبرهای مختلف دیده شوند. زیرا این فضاهای سفید از درهم جلوه دادن سایت جلوگیری کرده و‌ کاربران را هنگام خواندن مطالب خسته نمی‌کند.
 • نظرات
  یکی از عناصر مهم در طراحی سایت خبرگزاری، نظرات کاربران است. سایت‌های خبری هم مانند شبکه‌های اجتماعی عمل می‌کنند و مخاطبان  بعد از خواندن یک مطلب دوست دارند نظر خودشان را در مورد آن بیان کنند. پیشنهاد می‌کنیم حتما در زمان ساخت وبسایت خبری، فضایی را برای بیان نظرات کاربران در نظر بگیرید.

طراحی سایت خبری چه ویژگی‌ هایی در سایت خواهد داشت؟

مراحل طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری در جاب تیم دارای یک فرایند خاص است که به صورت مرحله‌ای و با تایید کارفرما صورت می‌گیرد. مراحل طراحی سایت در جاب تیم شامل موارد زیر هستند:

 • در مرحله اول یک مشاوره حضوی یا تلفنی بین جاب تیم و کارفرما صورت می‌گیرد تا نیازها و خواسته‌های کارفرما مشخص شود. در این مرحله پیشنهادات جاب تیم به کارفرما برای رشد و پیشرفت سایت ارائه می‌شود.
 • پس از آن فرم بریفی برای کارفرما ارسال می‌گردد تا با توجه به امکانات و شرایط مورد نظر آن را تکمیل کند.
 • پس از پر کردن فرم بریف جلسه‌ای حضوری یا آنلاین برگذار می‌شود.
 • با انجام مراحل ذکر شده قرارداد طراحی سایت بین کارفرما و جاب تیم عقد می‌گردد.
 • پس از آن اولین قدم اجرایی طراحی قالب و وایرفریم سایت است. 
 • با تایید قالب سایت توسط کارفرما برنامه نویسی آغاز می‌شود و پس از اتمام آن نسخه اولیه به کارفرما ارائه می‌شود.
 • تغییرات لازم روی سایت اعمال می‌شود و پس از آن نسخه نهایی آماده و در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد.
 • در این مرحله یک آموزش کار با پنل به صورت اختصاصی به کارفرما ارائه می‌گردد و به تمامی سوالات آن پاسخ داده می‌شود.
 • در آخر سایت در دسترس کاربران قرار گرفته و آماده به سئو و گوگل ادز است.

طراحی سایت خبری چه مراحلی دارد؟

طراحی بهترین سایت خبری

از مهم‌ترین انواع ساخت سایت باید به طراحی سایت خبری اشاره داشته باشیم، رقابت در طراحی بهترین سایت خبری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است در نتیجه باید به شرکتی مراجعه کنید که معتبر باشد و همچنین تجربه کاری زیادی در این زمینه داشته باشد. برای اینکه بتوانید بهترین سایت خبری را در اختیار کاربران قرار دهید باید به شرکتی معتبر مراجعه کنید که تجربه و تخصص بالایی دارد، از جمله بهترین شرکت‌ها جاب تیم است چرا که سال‌هاست انواع سایت خبری را طراحی کرده و با کیفیت عالی به مشتریان عرضه می‌کند.

ایجاد یک دامنه اختصاصی و استفاده از قالب‌های جذاب باید در طراحی بهترین سایت خبری به طوری مورد استفاده قرار گیرد تا نظر کاربران را جلب کرده و آن‌ها را به ماندن در سایت مجاب کند. سایت خبری حرفه‌ای باید مدیریت ساده‌ای داشته باشد و همچنین به نویسندگان و همکاران دسترسی دهد تا بتوانند به راحتی در سایت مشغول به فعالیت شوند. جاب تیم تمامی موارد را لحاظ کرده و با توجه به نیاز کارفرما امکانات متنوعی را در دسترس او قرار می‌دهد.

طراحی سایت خبری چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت خبری مزایای زیادی با خود به همراه دارد که برخی از مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر هستند.

طراحی سایت خبری مزایایی از جمله افزایش اعتبار برند، کسب درآمد و... دارد.

افزایش اعتبار برند

از مزایای ساخت سایت خبری باید به برندینگ آن برای کسب و کار شما اشاره کرد. شما با ایجاد سایت خبری می‌توانید اعتبار خود را در میان افراد جامعه افزایش دهد.

کسب درآمد

ایجاد درآمد را شاید بتوان یکی از بهترین مزایای ساخت سایت خبری دانست. برای اینکار می‌توانید در ازای دریافت هزینه‌ای قسمتی از سایت را در اختیار کاربران قرار دهید. 

همه میدانیم درآمد و کسب سود اولین شرط پایداری یک بیزینس است که سایت های خبری از این قضیه مستثنا نیستند و نیاز دارند منابع متعدد درآمدی برای خود ایجاد کنند که برخی از این موارد از سمت سایت نیاز هست تامین شود مثل :

 1. فروش بک لینک سایدبار
 2. فروش جایگاه های تبلیغاتی در صفحات مختلف
 3. درآمد از انتشار خبر
 4. درآمد از فروش رپورتاژ خبری
 5. فروش مستندات و دیتاهای سالیان مختلف

در طراحی سایت خبری تمام موارد لازم برای موارد اشاره شده رعایت می شود تا منابع درآمدی این سایت ها تامین گردد.

افزایش تعامل با کاربر

با طراحی این نوع سایت می‌توانید ارتباط بیشتری با کاربران خود برقرار کنید در نتیجه متوجه خواهید شد که هر کاربر به چه نوع محتوایی علاقه نشان داده و در حالت کلی چه مدل اخباری برای کاربران شما جذاب تر است.

تجربه کاربری بهتر

سایت خبری اگر به صورت اصولی و استاندارد طراحی شده باشد، موجب رضایت کاربران شده و در جذب مخاطب به شما یاری خواهد رساند.

طراحی سایت خبری چه امکاناتی دارد؟

اگر قصد راه‌اندازی یک سایت خبری را دارید باید امکاناتی را برای آن نظر بگیرید تا بتوانید تعداد بازدیدکنندگان خود را افزایش دهید. از امکاناتی که در زمان ساخت سایت خبری باید به آن توجه کنید؛ شامل موارد زیر است.

 • امنیت بالا در سایت خبری 
  امنیت بالا یکی از نکات مهم که در ساخت وبسایت خبری محسوب می‌شود امنیت بالا مانع از نفوذ هکرها و از بین رفتن اطلاعات مهم سایت می‌شود. شرکت‌های معتبر در زمینه طراحی سایت خبری با بهره‌گیری از نیروهای متخصص امنیت سایت شما را به طور کامل تامین می‌کنند.

 •  اطلاع رسانی با فرمت‌های مختلف
  یکی از امکانات مهم که در طراحی سایت خبرگزاری باید به آن توجه کنید؛ اطلاع رسانی با فرمت‌های مختلف است‌. یک وبسایت خبری علاوه بر انتشار اخبار متنی باید از هر مدل گزارشی به صورت ویدیو، تصویر و صوتی نیز پشتیبانی کند. قطعا توجه به این نکته باعث جذب بازدیدکنندگان بیشتری به سمت سایت شما می‌شود. به طور کلی در اصطلاح باید طراحی سایت خبری برای موبایل رسپانسیو باشد.

 • نحوه نمایش اطلاعات به کاربران
  در طراحی سایتهای خبری نحوه نمایش اطلاعات به کاربران بسیار اهمیت دارد. در واقع نوع چیدمان سایت باید به گونه‌ای باشد که کاربران در کمترین زمان بتوانند خبر موردنظرشان را مطالعه کنند.

نکات مهم در طراحی سایت خبری

جهت طراحی سایت خبری جذاب که بتواند کاربران زیادی را به شما خودش جذب کند باید به نکات زیر توجه کنید‌.

 1. نحوه خبرنویسی باید جذاب باشد تا مخاطب با خواندن آن ترغیب شوند تا آخر آن را بخوانند. هم چنین قبل از انتشار یک خبر حتما از درستی و صحت آن مطمئن شوید و به هیچ عنوان برای افزایش بازدیدکنندگان سایت از اخبار کذب استفاده نکنید؛ زیرا اینکار موجب کاهش اعتماد کاربران به وبسایت شما می‌شود و کم کم بازدیدکنندگان خود را از دست می‌دهید.
 2. دسته بندی خبرها باید به درستی انجام شود تا بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان به بخش مورد علاقه شان دسترسی پیدا کنند. خبرها را می‌توان در دسته‌بندی‌های مختلف از جمله سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی و غیره قرار داد.
 3. صفحه اصلی یکی از بخش‌های مهم در سایت‌های خبری است. چینش خبرها در صفحه اصلی‌ باید براساس آخرین خبر صورت بگیرد. هم چنین می‌توان علاوه بر دسته‌بندی بر اساس آخرین اخبار، مطالب را نیز براساس پربازدیدترین و داغ ترین نیز دسته بندی کرد.
 4. هنگام انتشار خبر، ساعت و زمان آن را نیز درج کنید. هم چنین باید از برچسب‌ها به صورت صحیح و اصولی استفاده نمایید.
 5. سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت یکی از نکات مهم هنگام طراحی و ساخت سایت خبری است. کاربران دوست دارند که در کوتاه‌ترین زمان به خبر موردنظرشان دسترسی پیدا کنند و در صورت کند بودن سایت خیلی زود  آن را ترک می‌کنند و سراغ سایت‌های دیگر می‌روند.
 6. در طراحی سایتهای خبری باید علاوه بر ظاهر زیبا به رنگ فونت و زمینه سایت هم توجه کنید تا کاربران به راحتی بتوانند خبر مورد علاقه خود را مطالعه کنند‌.

نکات مهم طراحی سایت خبری

مقایسه یک رسانه آنلاین خبری با نشریه کاغذی مثل روزنامه

طبیعی است که شما با داشتن یک رسانه آنلاین خبری می توانی با کمترین هزینه، کیفیت بهتری را نسبت به نشریه کاغذی ارائه دهید. در جدول زیر یک مقایسه دقیق از رسانه آنلاین با نشریه کاغذی را شرح داده ایم تا به طور کامل متوجه این موضوع شوید.

تشریح امکانات سایت خبری آنلاین نشریه کاغذی (آفلاین)
ویرایش اخبار بله خیر
نمایش ویدیو و گزارش تصویری (مولتی مدیا) بله خیر
آمار دقیق از بازدید برای هر خبر بله خیر
سرعت در خبررسانی بسیار سریع با تاخیر
سهولت دسترسی برای هر نوع مخاطب بسیار سریع با تاخیر
هزینه چاپ ندارد بسیار بالا
هزینه توزیع و ارسال ندارد بسیار بالا
ضرر برای محیط زیست بسیار کم بسیار بالا
امکان بررسی خبرهای گذشته و جستجو بله خیر
صرفه جویی اقتصادی خیلی زیاد خیلی کم