طراحی سایت وردپرس

وردپرس یکی از بهترین سرویس‌های طراحی سایت است که می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای وب‌سایت‌های مبتنی بر محتوا با تجارت‌های الکترونیک باشد. با این سیستم شما می‌توانید به راحتی محتواهای خود را مدیریت کرده و فعالیت خود را با توجه به سازوکار و بودجه پروژه، گسترش دهید. درواقع شما با استفاده از خدمات مناسب برای طراحی سایت وردپرس، می‌توانید مسیر رسیدن به اهداف خود در حوزه دیجیتال را فراهم کنید. برای آشنایی بیشتر با جنبه‌های مختلف طراحی سایت با وردپرس، در ادامه با ما همراه باشید.

طراحی سایت وردپرس

فهرست مطالب برای مطالعه

طراحی سایت وردپرس

یکی از قدرتمند ترین CMS ها و سیستم مدیریت محتوا در دنیا امروز وردپرس می باشد. در حال حاضر همانطور که آمار ها نشان می دهند بسیاری از سایت ها معتبر و معروف چه ایرانی چه خارجی از این CMS قدرتمند در طراحی سایت های خود استفاده می کنند.

طراحی سایت با وردپرس امکانات بسیار زیاد و متنوعی را در اختیار طراحان سایت قرار می دهد و به علت تنوع بسیار زیاد قالب های آماده و افزونه های مختلف همچمون افزونه اسکیما پرو و همچنین پر دامنه بودن این سیستم مدیریت محتوا، طراحان سایت را مجاب کرده است تا طراحی سایت خود را با استفاده از وردپرس انجام دهند.

طراحی سایت وردپرس به افزونه های متنوع و قالب های آماده محدود نشده و یکی دیگر از نکات مثبت طراحی سایت وردپرس امکان کد نویسی های مختلف در طراحی سایت می باشد.

کاربرد طراحی سایت وردپرس

از خدمات طراحی وب‌سایت ور پرس می‌توانید برای ساخت فروشگاه‌های اینترنتی استفاده کنید و محصولات یا خدمات خود را در بستری استاندارد و مطمئن، به فروش برسانید. علاوه بر ویژگی‌ها و امکانات مختلف وب‌سایت وردپرس، گزینه‌های بازاریابی ویژه‌ای از این پلتفرم در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که نقش مهمی در موفقیت برند آن‌ها دارند. اگر به دنبال راهی برای افزایش بازدید فعالیت و کسب ‌و کار خود هستید، طراحی سایت وردپرس می‌تواند برای شما مفید باشد.

این پلتفرم تمام امکانات لازم برای سازگاری وب‌سایت با موتورهای جستجو و ارتقاء رتبه را برای شما فراهم کرده و تنها با کمی استراتژی و دقت، می‌توانید وب‌سایت خود را در مرکز توجه نتایج جستجو قرار دهید.

طراحی سایت وردپرس چگونه انجام می شود

طراحی سایت وردپرس چگونه انجام می شود؟

پیش از این با مفهوم وب‌سایت وردپرس آشنا شدید و درک مناسبی از سازوکار این سرویس محبوب به دست آوردید، اما طراحی سایت وردپرس چگونه انجام می شود؟

در مراحل ابتدایی طراحی سایت وردپرس لازم است که برنامه‌ریزی درستی برای فعالیت وب‌سایت خود در نظر بگیرید، چراکه بخش عمده‌ای از موفقیت شما به این مرحله بستگی دارد. درواقع شما باید ویژگی‌های کلیدی، عملکرد و تجربه کاربری را مورد بررسی قرار داده و معیارهای مطلوب خود را با آن‌ها مطابقت دهید. در این مرحله شما اهداف خود را مشخص کرده و سازوکارهای مورد نیاز برای تحقق آن‌ها از طریق وب‌سایت را مشخص خواهید کرد. پس از آن نیز مراحل طراحی قالب و صفحات مختلف انجام شده و سایت برای ورود به مراحل راه‌اندازی، آماده‌سازی می‌شود و با ارائه آموزش‌های لازم، در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد.

به طور کلی بهتر است قبل از هر نوع اقدامی در طراحی سایت سعی کنید طی یک جلسه حضوری یا تلفنی مشاوره طراحی سایت از نظرات، پیشنهادات و تجربه های یک طراح که آشنا به حوزه طراحی سایت و کسب های کار های اینترنتی بوده استفاده نمایید.

شما می توانید نمونه کار های طراحی سایت لاراول را نیز مشاهده کنید

مزایای طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت با وردپرس می‌تواند مزایا و امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار دهد؛ درواقع شما برای بهره‌مندی و استفاده مؤثر از این مزایا، باید از خدمات طراحی سایت وردپرس بهره ببرید تا با اعمال تنظیمات استاندارد، عملکردی بهینه در سایت مشاهده شود. در ادامه می‌توانید برخی از این مزایا را مورد بررسی قرار دهید:

 • امنیت بالا
 • سادگی و راحتی در استفاده 
 • قالب‌های متنوع
 • مدیریت آسان و راحت و محتوا 
 • سرعت بالا و مناسب مناسب
 • سازگار با دستگاه‌های مختلف
 • پشتیبانی دائم و آنلاین وردپرس
 • تنوع رسانه‌های قابل اشتراک
 • وجود انواع افزونه ها و پلاگین های کاربردی
 • وجود انواع قالب ها و تم های آماده

نکات مهم در طراحی سایت با وردپرس

برای دریافت نتایج مطلوب و اثربخش از طراحی وب‌سایت وردپرسی، باید به برخی اصول و نکات توجه داشته باشد که در ادامه به بیان برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت:

 • طراحی سایت وردپرس را به متخصصان با‌تجربه در این زمینه بسپارید؛ درواقع وب‌سایت شما باید توسط توسعه‌دهندگان وب و متخصصان حوزه دیجیتال مارکتینگ مورد ارزیابی قرار گرفته و به تائید نهایی دست پیدا کند.
 • ایده‌های خود را برای طراحی سایت وردپرس، با دقت و به طور جامع با توسعه ‌دهندگان وب‌سایت در میان بگذارید و از آن‌ها نظرخواهی کنید.
 • از سرویس‌هایی برای طراحی سایت وردپرس استفاده کنید که شامل خدمات پشتیبانی و مشاوره باشد؛ بدین ترتیب تا زمانی که با سیستم وب‌سایت آشنایی پیدا کنید، راهنمایی‌های لازم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

قیمت طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس، یکی از پر تقاضاترین خدمات توسعه وب‌سایت است که هزینه انجام آن، به نوع فعالیت، ویژگی‌های درخواستی، قالب سایت، امکانات و... بستگی دارد. علاوه بر این دریافت پشتیبانی وب‌سایت نیز نقش مؤثری در تعیین قیمت نهایی طراحی وب‌سایت وردپرس دارد؛ بنابراین لازم است که پس از برنامه‌ریزی‌های لازم و تعیین ویژگی‌های مطلوب، تعرفه‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهید. همچنین برای اطلاع از قیمت دقیق طراحی وب‌سایت با ورد پرس می‌توانید همین حالا با مشاوران ما در تماس باشید.

 لازم به ذکر است که این هزینه‌ها به خدماتی از جمله اختصاص دامنه، میزبانی سرویس، ذخیره‌سازی و پهنای باند، طراحی قالب، پلاگین‌ها، تأمین امنیت و... بستگی دارد.

خدمات طراحی وب‌سایت وردپرس

خدمات طراحی سایت وردپرس

امکانات و خدمات مختلف به صورت مرحله به مرحله در فرآیند طراحی وب‌سایت وردپرس، در اختیار کاربران قرار می‌گیرد؛ در ادامه می‌توانید شرح این خدمات را مشاهده کنید:

 • مشاوره‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم برای موفقیت وب‌سایت، به کارفرما ارائه‌شده و نیازهای فنی سایت مشخص خواهند شد.
 • دامنه اختصاصی، با توجه به فعالیت کارفرما، به سایت اختصاص داده خواهد شد و پس از آن سرور اختصاصی به وب‌سایت تعلق خواهد گرفت.
 • ایده‌های خلاقانه و فعالیت رقبا مورد بررسی قرار خواهد گرفت و با توجه به آن‌ها، تم و قالب اختصاصی وب‌سایت وردپرس، مشخص خواهد شد. تم و قالب‌بندی وب‌سایت با لوگوی وب‌سایت شما سفارشی شده و با اهداف شما مطابقت پیدا می‌کند و پس از تائید نهایی، روی وب‌سایت قرار می‌گیرد.
 • صفحات مختلف وب‌سایت ساخته شده و محتوا از طریق وردپرس وارد این صفحات خواهد شد. این صفحات به گونه‌ای طراحی می‌شوند که آسان‌ترین کاربری را برای مدیریت وب‌سایت داشته باشند و بتوانند سرعت و کیفیت مطلوبی را به کاربران ارائه دهند.
 • وب‌سایت راه‌اندازی شده به کارفرما ارائه خواهد شد و پس از بررسی‌های لازم و دریافت راهنمایی جامع در رابطه با نحوه عملکرد وب‌سایت و گزینه‌های مدیریتی مختلف آن، به کارفرما ارائه‌ شده و پس از آن به طور مداوم پیگیری و پشتیبانی خواهد شد.

ویژگی‌های یک سایت وردپرسی خوب

طراحی سایت وردپرس به صورت اصولی و حرفه ای که زیر نظر جاب تیم است همراه با ویژگی های کاربردی بسیاری است که تعدادی از این ویژگی به صورت زیر خدمت شما عزیزان شرح داده ایم:

 • وب‌سایت وردپرس باید سرعت بارگذاری بالایی در دستگاه‌های مختلف داشته باشد.
 • وب‌سایت باید مطابق با کسب ‌و کار و فعالیت مورد نظر، سفارشی شده باشد.
 • سایت وردپرسی باید مطابق با بهترین روش‌های بهینه‌سازی و رتبه‌بندی موتورهای جستجو ساخته شده باشد.
 • گزینه‌های امنیتی نقش مهمی در طراحی سایت وردپرس ایفا می‌کنند که باید به‌طور پیشرفته در سایت اعمال شوند.
 • سایت وردپرسی باید دارای امکانات کاربردی برای ارسال انواع رسانه‌ها باشد.

حالا که به ویژگی‌های مختلف طراحی سایت وردپرس آشنا شدید، می‌توانید با اطمینان بیشتری از این خدمات استفاده کرده و در مسیر موفقیت کسب ‌و کار و فعالیت خود قرار بگیرید. اگر لزوم ارائه اطلاعاتی اضافه بر مطالب ذکرشده می‌بینید، مشتاقانه در قسمت نظرات منتظر اشتراک‌گذاری آن هستیم. درنهایت اگر به راهنمایی بیشتری در خصوص انتخاب خدمات طراحی سایت با وردپرس و اطمینان از متناسب بودن آن با فعالیت شما، می‌توانید با کارشناسان ما در جاب تیم در ارتباط باشید.

وب سایت شما نقشی اساسی در تعیین موفقیت یا شکست شما به عنوان یک کسب و کار ایفا می‌کند. یک بررسی یا تبلیغات بد می‌تواند تمام تلاش‌های شما را از بین ببرد و از آنجایی که اینترنت مکانی بی ثبات برای حضور است و هرگز شانس دوم را به شما نمی‌دهد. به همین دلیل طراحی سایت را باید در اولین بار درست انجام دهید. وجود یک تیم طراحی وب شگفت انگیز در همه احتمالات را از بین می‌برد.

وب سایت‌ها در معرض سطح شدیدی از قضاوت‌های فوری هستند، بنابراین به یک تیم باتجربه و کاردست نیاز دارید تا همه چیز را به نفع شما به پایان برساند.