طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی برای رزرو وقت، فروش محصولات، برندسازی و ... در کسب و کار شما ضروریست طراحی سایت دندانپزشکی چه در یک کلینیک پزشکی کار کنید و چه مطب داشته باشید همواره به برندسازی کمک کرده و به افزایش بیمار‌ها می‌انجامد. یک سایت دندانپزشکی خدمات متنوعی را در بخش درمانی و زیبایی به صورت 24 ساعته به افراد ارائه داده و به تمامی سوالات آن‌ها پاسخ می‌دهد.

به همین دلیل سهم قابل توجهی از بیمارانی که در طول روز به دندانپزشکی مراجعه می‌کنند ممکن است به دلیل وجود سایت باشد. طراحی سایت دندانپزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل باید توجه داشت که توسط افرادی انجام شود که در این زمینه دارای مهارت کافی هستند. جاب تیم یکی از بهترین شرکت‌ها برای طراحی سایت دندانپزشکی است. جاب تیم با ارائه پکیج‌ها و پیشنهادات خود سعی دارد یک سایت حرفه‌ای برای مشتریانش ایجاد کند تا آن‌ها را از رقبایشان متمایز جلوه دهد.

طراحی سایت دندانپزشکی چقدر هزینه دارد؟

طراحی سایت دندانپزشکی

هزینه طراحی سایت دندانپزشکی متغیر بوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. یک زنجیره از فاکتورهای مهم در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند تا تعرفه نهایی طراحی سایت دندانپزشکی مشخص شود. برخی از عوامل مهم در این زمینه به شرح زیر هستند.

 • زبان برنامه نویسی سایت

زبان برنامه نویسی سایت نقش مهمی در تعیین کردن قیمت نهایی طراحی سایت دندانپزشکی دارد. راه اندازی سایت یا به صورت اختصاصی انجام می‌شود یا با وردپرس صورت می‌گیرد.
 طراحی سایت با وردپرس به دلیل وجود تم‌های آماده هزینه کمتری را برای کارفرما متحمل می‌شود. در صورتی که طراحی اختصاصی سایت قیمت بالاتری داشته و امکانات بهتری نیز به کاربران ارائه می‌دهد.

 • امکانات سایت

امکانات نقش مهمی در مشخص کردن قیمت طراحی سایت دندانپزشکی دارند. بهترین راه برای ارتباط گرفتن با کاربران و بیماران دندانپزشکی، امکانات متنوع است.
 زمانی که کاربر بتواند به سرعت به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کند و یا از خدمات مختلف سایت بهره مند شود، درگیر سایت شده و خود به خود یک نوع اعتماد در او شکل می‌گیرد. 

 • شرکت و تیم طراحی سایت دندانپزشکی

شرکت و تیمی که کارفرما برای پیاده سازی سایت خود به آن مراجعه می‌کند نیز بسیار در معین کردن هزینه راه اندازی سایت مهم است. شرکت با توجه به اقدامات و سابقه کاری خود در این زمینه از کارفرما مبلغی را جهت طراحی دریافت کرده و خدمات گوناگونی را به او ارائه می‌دهد.

طراحی سایت دندانپزشکی همراه با مشاوره رایگان

طراحی وب سایت اگر به صورت حرفه‌ای انجام شود منجر به افزایش بیماران و در نتیجه کسب درآمد بیشتر خواهد شد، به همین منظور برای اقدام به طراحی سایت دندانپزشکی در ابتدا با افرادی که به صورت حرفه‌ای در این زمینه فعالیت می‌کنند گفتگو کرده و ابهامات خود را برطرف کنید. مشاوره طراحی سایت می تواند به شما کمک کند تا در انتخاب نوع وب سایت و راه اندازی کسب و کارتان همراهی کند.

جاب تیم به صورت رایگان و حضوی در تهران یا مجازی در شهرستان‌ها مشاوره ارائه داده و به تمامی سوالات شما را در این حوزه پاسخ می‌دهد. برای اینکه بتوانید با جاب تیم در ارتباط باشید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرد.

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی چه امکاناتی دارد؟

طراحی سایت دندانپزشکی

باید بدانید جاب تیم خدمات ویژه‌ای به کارفرما ارائه می‌دهد تا اعتماد او را افزایش دهد. برخی از این خدمات خاص عبارتند از:

 • در ابتدا مشاوره‌های لازم برای توسعه و رشد سایت انجام شده و با توجه به رقبا برنامه ریزی‌هایی به منظور طراحی سایت دندانپزشکی انجام می‌شود.
 • تم و قالب سایت با توجه به رقبا انتخاب شده و پیاده سازی می‌شوند.
 • محتوا به صورت مستمر برای سایت تولید شده و در سایت قرار می‌گیرد.
 • پس از تحویل پروژه یک راهنما در اختیار کارفرما قرار گرفته تا او بتواند به راحتی از پنل مدیریت استفاده کند.
 • هاست و دامنه اختصاصی تا یک سال برای سایت در نظر گرفته می‌شود.
 • در صورت درخواست کارفرما سئو سایت دندانپزشکی را بر عهده گرفته و رتبه آن را نزد موتورهای جستجو ارتقا می‌دهد.
 • جاب تیم برای یک سال به صورت رایگان از سایت پشتیبانی کرده و تمامی ایرادات آن را رفع خواهد کرد.

طراحی سایت دندانپزشکی چقدر زمان خواهد برد؟

زمان طراحی سایت دندانپزشکی  بسته به نوع زبان برنامه نویسی، امکانات و خدمات آن قابل تغییر است اما معمولا برای پیاده سازی وب سایت به 21 الی 45 روز کاری زمان احتیاج است.
به عنوان مثال طراحی سایت سفارشی همراه با کد نویسی اختصاصی به واسطه پیچیدگی ها و دشواری هایی که وجود دارد نسبت به طراحی سایت مبلمان با قالب های آماده مانند وردپرس به زمان بیشتری احتیاج دارد و می تواند موجب تغییر  این بازه زمانی شوند.

جاب تیم برای دندان پزشکان گرامی که زمان محدودی داشته و قصد طراحی سایت دندانپزشکی در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت را دارند، امکانات ویژه ای را در نظر گرفته است و با الویت قرار دادن سفارش این عزیزان طراحی وب سایت را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

زمان تحویل طراحی سایت دندانپزشکی در شرایط ویژه جاب تیم با وردپرس 5 روز کاری و طراحی سایت سفارشی همراه با کد نویسی تخصصی 15 روز کاری می باشد. البته به این نکته توجه داشته باشید که UI سایت باید در این شرایط ویژه تایید شده باشد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت داروخانه

ضرورت طراحی سایت دندانپزشکی

از آنجایی که زیبایی دندان‌ها در زیبایی چهره و در ارتباطات و تعاملات اجتماعی تأثیرگذار است در نتیجه مردم امروزه بیشتر خواهان استفاده از خدمات زیبایی دندان شده‌اند که این موضوع به گسترش فعالیت‌های بهداشتی و درمانی حوزه دندانپزشکی منجر شده است. همچنین با گسترش فضای مجازی و دنیا اینترنت و کاهش تعداد مراجعان حضوری برای دریافت مشاوره به کلینیک ها متوجه خواهید شد که طراحی سایت دندانپزشکی از اهمیت و ضرورت بالایی در دنیا امروز بر خوردار است که می تواند در افزایش تعداد مراجعه کنندگان به کلینیک دندان پزشکی و معرفی کلینیک به تعداد افراد بیشتر بسیار موثر و کارآمد باشد.

طراحی سایت دندانپزشکی چه مزیتی دارد؟

پیش از این هم گفته شد داشتن وب‌سایت برای هر کسب و کاری در حال حاضر که تکنولوژی بسیار پیشرفته‌تر شده از ملزومات و ضروریات است. مطالعات نشان می‌دهد که ۹۰ درصد افراد در گوگل به دنبال مشاغل مختلف هستند که این جستجوها شامل طراحی سایت دندانپزشکی هم می‌شود. طراحی وب‌سایت دندانپزشکی مزایای زیادی دارد و برای بسیاری از افراد مناسب است. راه اندازی سایت به بازاریابی بهتر شغل شما کمک می‌کند و برای دندان‌پزشکان و صاحبان این شغل هم مفید است.

 از جمله این مزایا می‌توان به معرفی برند، افزایش مشتری، مطلع شدن بیماران و صرفه‌جویی در وقت اشاره کرد.

 شما با داشتن یک وب‌سایت دندانپزشکی می‌توانید کسب و کارتان را به همگی معرفی کنید و با کمک سئو، سایت خود را بالا ببرید تا مخاطبان و کاربران بیشتری آن را ببینند. همان‌طور که پیش از این هم گفته شد ارائه تصاویر و ویدئوهای محل کار شما حس آرامش را به مخاطب انتقال می‌دهد و اینکه شما بتوانید اطلاعات کافی در مورد کادر درمان و دندانپزشکان خود به مخاطب ارائه کنید باعث می‌شود تا بیماران ترغیب به مراجعه به کلینیک دندانپزشکی شما شوند.

 همچنین ممکن است که در بعضی از مواقع و شرایط، بنا به دلایل مختلفی ساعت کاری شما تغییر کند یا محل مطب شما جابه‌جا شود، در این شرایط اگر شما وب‌سایتی برای اطلاع‌رسانی به مخاطبینتان داشته باشید بیماران بسیاری را از دست می‌دهید.

 مزیت دیگری هم که برای داشتن یک وب‌سایت دندانپزشکی گفته شد صرفه‌جویی در وقت کادر دندانپزشکی است. اینکه نوبت‌دهی آنلاین در طراحی سایت دندانپزشکی قرار بگیرد باعث می‌شود که بیماران نیاز به مراجعه به کلینیک برای وقت گرفتن یا پرسش سؤال‌هایشان نداشته باشند. همچنین امکانات آنلاینی که در وب‌سایت شما قرار می‌گیرد باعث صرفه‌جویی در وقت همگان می‌گردد.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت هلدینگ

هدف از طراحی سایت دندانپزشکی چیست؟

هر پزشک و دندانپزشکی هدف خاص خود از طراحی سایت دندان پزشکی را دارد که اگر بخواهیم به صورت کلی اهداف پیاده سازی سایت دندانپزشکی را به صورت کلی شرح دهیم به صورت زیر خواهد بود:

 • افزایش اعتبار و کسب اعتماد بیشتر
 • انجام برندینگ و معرفی کلینیک و مطب خود به تعداد نفرات بیشتر 
 • ایجاد بازار رقابتی در بین رقبای و سایر کلینیک ها در بستر اینترنت و فضای مجازی
 • کاهش و صرفه جویی در مخارج و هزینه های جانبی کلینیک دندانپزشکی
 • بر قراری ارتباط با مراجعه کنندگان و بیماران خود به صورت آنلاین 

اهداف بالا نشان می دهد که طراحی وب سایت دندانپزشکی تا چه حد حائیز اهمیت بوده و ضروری می باشد. درست است بسیاری از کلینیک ها بدون پیاده سازی سایت امروزه مراجعه کنندگان خود را داشته و به خوبی فعالیت خود را ادامه دهند اما در آینده با پیشرفت چشم گیر تکنولوژی طراحی سایت دندانپزشکی یک مزیت و اپشن دیگر نمی باشد بلکه به یک نیاز اساسی و اصلی تبدیل خواهد شد. پس تا دیر نشده است همین امروز اقدام به طراحی وب سایت دندانپزشکی نمایید. 

طراحی سایت دندانپزشکی چه ویژگی هایی دارد؟

طراحی سایت دندانپزشکی یک امر مهم است که ممکن چالش‌های زیادی را ایجاد کند و علت ایجاد این چالش‌ها این است که طراحی سایت دندانپزشکی نیازمند این است که تمامی گروه‌های سنی مختلف را در طراحی آن در نظر بگیرید. برای طراحی جامع و کامل هم نیاز است که با ویژگی‌هایی که ساختار سایت‌های دندانپزشکی دارند آشنا شوید و آنها را رعایت کنید. در ادامه ویژگی‌هایی که باید در طراحی وب‌سایت دندانپزشکی بدانید را به طور کامل برای شما شرح می‌دهیم.

 • سرعت

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک وب‌سایت دندانپزشکی باید داشته باشد سرعت سایت است. در واقع طراحی وب‌سایت‌های دندانپزشکی باید به گونه‌ای باشد که به‌خاطر وجود حجم انبوهی از اطلاعات و داده‌ها سرعت سایت پایین نیاید. در شرایطی که سرعت آن پایین باشد نیاز است که طراحی را به گونه‌ای انجام داد که مخاطبان را به‌خاطر این مشکل از دست ندهید.

بیشتر بدانیم : بهینه سازی سرعت سایت در وردپرس

 • استفاده از رنگ‌های زیبا

از جمله ویژگی‌های دیگری که باید در طراحی وب‌سایت دندانپزشکی به آن توجه شود رنگ‌بندی مناسب آن است. در ابتدای این بخش از مقاله اشاره شد که طراحی سایت دندانپزشکی باید به گونه‌ای باشد که برای رنج‌های سنی مختلف مناسب بوده و به‌تمامی سلایق توجه کرد. به طور کلی بهتر است که قسمت‌های خدمات مختلف و بخش‌های گوناگون دندانپزشکی با رنگ‌های سبز و آبی و در قسمت ارائه مطالب مختلف از پس‌زمینه سفید استفاده شود تا تمامی موارد ساختار ظاهری و رنگ‌بندی وب‌سایت دندانپزشکی رعایت گردد. رعایت کردن این موارد باعث می‌شود تا سایت موردنظر خسته‌کننده نباشد و چشم مخاطبان را آزار ندهد.

 • استفاده از تصاویر

در طراحی تمامی وب‌سایت‌ها عکس‌های متنوعی استفاده می‌شود؛ بنابراین شما هم برای طراحی وب‌سایت دندانپزشکی باید عکس‌های مختلفی را ارائه دهید. به‌عنوان مثال می‌توانید از نمونه کارهای دندانپزشکی و حتی نتایج مراجعه‌کنندگان در استفاده از خدمات شما استفاده کنید. ارائه دادن مطالب و این تصاویر باعث می‌شود که مراجعه‌کنندگان بتوانند در مورد انجام خدمات کلینیک دندانپزشکی شما تصمیم بگیرند. با توجه به این مسئله از جمله نکاتی که شما باید در طراحی سایت دندانپزشکی در نظر بگیرید ارائه عکس‌های قبل و بعد از ترمیم‌های دندانپزشکی مثل کاشت، لمینت، ارتودنسی و ایمپلنت است که می‌تواند مخاطبان را به طور کامل راهنمایی کند.

 • تبلیغ برند خود

هدف از طراحی وب‌سایت دندانپزشکی این است که شما بتوانید برندتان را که همان کلینیک دندانپزشکی‌تان است به طور کامل به بیماران و مخاطبان خود معرفی کنید و خدماتتان را به آنها بشناسانید. در طراحی وب‌سایت کلینیک دندان‌پزشکی باید توجه کنید که انتخاب یک نام تجاری مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد. این نام باید به شکلی باشد که در ذهن مخاطبان هک شده و زمانی که فرد قصد استفاده از خدمات شما را دارد با جستجوی نام برندتان بتواند به‌راحتی سایت شما را انتخاب کرده و نسبت به گرفتن نوبت دندان‌پزشکی خود اقدام کند.

 • دسترسی آسان به داده‌ها

یک سایت دندانپزشکی باید قابلیت امکان دسترسی آسان به همه مطالب را داشته باشد. در واقع در طراحی ساختار وب‌سایت دندانپزشکی شما باید طراحی بخش‌های مختلف را که مخاطب بتواند به‌راحتی به مسئله‌ای که مدنظر اوست دسترسی پیدا کند در نظر بگیرید. در نتیجه برای رعایت این ویژگی شما می‌توانید از طریق بولد کردن قسمت‌های مختلف و یا جداکردن بخش مختلف با رنگ‌های متضاد امکان دسترسی راحت‌تر به مخاطبتان را افزایش دهید.

 • استفاده از سایت‌های دیگر

برای شروع اقدام به طراحی سایت دندانپزشکی شما می‌توانید سایت‌های دندانپزشکی مختلف را ببینید و نقاط قوت و ضعف آنها را بررسی و تحلیل کنید. با دانستن این اطلاعات می‌توانید نقاط قوت وب‌سایتتان را بهبود ببخشید و آنها را به کار ببرید و نقاط ضعف را با رعایت اصول به نقاط قوت تبدیل کنید. نکاتی که گفته شد می‌تواند سایت شما را به یک وب‌سایت دندانپزشکی جامع برای مخاطبان و بیماران که استانداردهای لازم را دارا است تبدیل کند.

 • ارائه اطلاعات لازم

از دیگر ویژگی‌هایی که یک وب‌سایت دندانپزشکی باید دارا باشد این است که اطلاعات تماس و آدرس کلینیک‌های دندانپزشکی در آن وجود داشته باشد. مراجعه‌کنندگان و بیماران دائماً به دنبال روش‌های برقراری ارتباط با کلینیک شما هستند؛ در نتیجه لازم است که شماره‌های تماس را به گونه‌ای که مشخص باشند در وب‌سایتتان قرار دهید تا کاربران زمانی که به وب‌سایت شما مراجعه می‌کنند به‌سرعت آنها را پیدا کنند.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت لوازم یدکی خودرو

طراحی سایت دندانپزشکی چه مراحلی دارد؟

طراحی سایت دندانپزشکی یک رویه خاص دارد که باید به صورت مرحله‌ای انجام شود. یعنی مرحله به مرحله کارفرما کار را تایید می‌کند تا مرحله بعد آغاز گردد. مراحل طراحی سایت دندانپزشکی در جاب تیم عبارتند از:

 • در مرحله اول یک مشاوره به صورت حضوری یا تلفنی انجام خواهد شد تا کارفرما در ابتدا نیازهای خود را با مشاوران جاب تیم به اشتراک بگذارد. همچنین کارشناسان جاب تیم این وظیفه را دارند که بهترین پیشنهاد را به کارفرما ارائه دهند.
 • در مرحله بعد فرم بریفی برای کارفرما ارسال می‌شود تو او بتواند بر اساس امکانات و شرایط مورد نظر خود آن را تکمیل کند.
 • پس از کامل کردن فرم بریف یک جلسه به صورت مجازی یا حضوری میان کارفرما و جاب تیم برگزار خواهد شد.
 • در مرحله بعد یک قرارداد تضمینی میان کارفرما و جاب تیم عقد می‌گردد.
 • در مرحله اول پس از عقد قرارداد طراحی قالب و وایرفریم سایت انجام می‌گردد.
 • سپس با تایید گرفتن از کارفرما جاب تیم برنامه نویسی سایت را آغاز می‌کند و در نهایت یک نسخه اولیه به او ارائه می‌دهد.
 • تغییرات مورد نظر کارفرما در سایت اعمال گشته و پس از آن نسخه نهایی به او تحویل داده می‌شود. 
 • یک راهنما به کارفرما داده می‌شود تا بتواند از سایت استفاده کند و همواره به تمامی سوالات او در حوزه طراحی سایت دندانپزشکی پاسخ داده می‌شود.
 • در آخر سایت در دسترس کاربران قرار گرفته و آماده به سئو و گوگل ادز است.
 • جاب تیم با ارائه دادن خدمات متنوع خود سعی دارد رضایت کارفرما را جلب کرده و سایتی که کیفیت مطلوبی دارد را طراحی کند و در دسترس مشتریان خود قرار دهد. در تمامی مراحل در کنار کارفرما است و نظرات او را در طراحی و ساخت سایت اختصاصی لحاظ می‌کند.

نکات طراحی سایت دندانپزشکی

تمامی ویژگی‌هایی که سایت شما باید دارا باشد تا این جای مطلب گفته شد. از نکات تکمیلی که جهت طراحی سایت دندانپزشکی باید به آن توجه کنید می‌توان به معرفی دندان‌پزشکان کلینیک، رضایت مراجعه‌کنندگان، مجله پزشکی، امتیاز بیماران به خدمات دندانپزشکی، امکان رزرو نوبت و درخواست مشاوره اشاره کرد. منظور از این موارد این است که شما در طراحی سایتتان باید این موارد را هم لحاظ نموده و این خدمات را حتماً به آن اضافه کنید. هر یک از این خدمات مانند رضایت مراجعه‌کنندگان می‌تواند اعتبار بیشتری به کلینیک شما بدهد و در مقابل مراجعه‌کنندگان دیگر به‌عنوان یک کلینیک مجهز و معتبر شناخته شوید.

پشتیبانی بعد از طراحی سایت دندانپزشکی

بعد از پیاده سازی سایت نیاز به پشتیبانی هم خواهید داشت این پشتیبانی برای ارتقا بخش های طراحی شده، باگ گیری در برنامه نویسی، تضمین امنیت وب سایت و ... لازم و ضروری است ما در جاب تیم طبق قرارداد پشتیبانی یکساله رایگان برای سایت های دندانپزشکی ارائه می کنیم.

اگر شما دندانپزشک هستید و یا کادر پزشکی هستید که نیازمند طراحی سایت دندانپزشکی هستید و پس از خواندن این مقاله تصمیم به ایجاد یک وب‌سایت گرفته‌اید، می‌توانید پیاده سازی سایت خودتان را به تیم حرفه‌ای و با سابقه ما بسپارید تا به طور کامل تمامی ویژگی‌ها و امکاناتی که گفته شد برای وب‌سایت شما فراهم کنیم.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت مزون