طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت اقساطی، قسطی و شرایطی

طراحی سایت اقساطی یک کمک به کسب و کارهای کوچک است که توان پرداخت هزینه ها را به یکباره ندارند این امر پیشرفت و هزینه کرد به صورت پله ای است و کمک می کند بیزینس شما به یکباره دچار مخاطرات پرداختی سنگین نشود.

در این روش نیز بیزینس شما برای ما بریف خواهد شد تا بتوانیم بهترین عملکرد را در برنامه کاری خود داشته باشیم.

جاب تیم برای افزایش آگاهی و کمک به استارتاپ های تازه تاسیس طراحی سایت قسطی را به خدمات خود افزوده است. این خدمات یک پله برای سعود شما به مراحل بالاتر خواهد بود به طوری که اطمینان از طراحی سایت خود دارید و از همان ابتدا به فکر موارد تکمیلی در بیزینس خود خواهید بود.

وب سایت های طراحی شده توسط جاب تیم سطح کیفی بالایی دارند اما گاهی مشتری نمی تواند هزینه های لازم را به یکباره پرداخت کند برای همین ما روش پرداخت به صورت اقساطی را برای مشتریان گرامی در نظر گرفتیم.

می توانید برای مشاوره دقیق و راهنمایی کامل در مورد این خدمات با ما تماس مستقیم داشته باشید ما همواره سعی میکنیم برای بیزینس های نوپا خدمات بالغوه ای ارائه کنیم.

طراحی سایت قسطی

در ماموریت های بررسی وضعیت استارتاپ ها اولین مشکلی که می توانید حس کنید بحث مالی تیم مورد نظر است که آیا هزینه تبلیغات در فضای آنلاین که امر حیاتی و ضامن پیشرفت است را می تواند تامین کند یا نه؟ پس برای طراحی سایت سعی می کنند هزینه کمتری را حتی به اشتباه پرداخت کنند و عموما کار بی کیفیتی هم دریافت خواهند کرد و مشکل به مشکلات فعلی خود اضافه می کنند!

اما اگر بتوانند پرداخت طراحی را به صورت قسطی در چند مرحله انجام دهند بیشتر مشکلاتشان از لحاظ مالی حل خواهد شد.

پرداخت به هزینه طراحی قسطی سایت براساس توانایی تیم مورد نظر محاسبه می شود که کمک می کند فشار مالی کمتری به استارتاپ یا بیزینس کوچک شما وارد شود.

طراحی اقساطی سایت توسط جاب تیم

مجموعه جاب تیم متشکل از نیروهای متخصص انواع سایت های شرکتی، استارتاپی، اقتصادی، فروشگاهی و ... را در زمانبندی سریع برای شما طراحی و پیاده سازی می کند و می تواند هزینه طراحی شما را به صورت اقساطی فاکتور نماید تا شما بتوانید پرداخت های خود را انجام دهید و قبل از اتمام پرداخت سایت شما در دسترس عموم قرار گیرد

طراحی سایت خبری با امکانات کامل در جاب تیم

طراحی سایت اقساطی

مزایای طراحی قسطی توسط جاب تیم نسبت به رقبا

 • سرعت بالا
 • امکان تعیین اقساط براساس شرایط پرداخت شما
 • قیمت پایین تر
 • کیفیت بالا
 • پشتیبانی رایگان یکساله براساس قرارداد
 • مشخص بودن تمام موارد در قرارداد طراحی سایت
 • طراحی سایت تخصصی با زبان php و یا فریمورک لاراول
 • اختصاصی کردن قالب های وردپرس بنابر نیاز شما
 • تاییدیه براساس وایرفریم قبل از هر مرحله
 • و ...

مراحل و شرایط طراحی قسطی سایت

برای شما شاید سوال باشد که چه مراحلی طی خواهید کرد تا بتوانید سایت خود را در اسرع وقت در اختیار داشته باشید و چه شرایطی مدنظر قرار خواهد گرفت ما در 12 مرحله ساده این موارد را دقیق ارائه می کنیم:

 1. دریافت مشاوره رایگان از تیم ما
 2. قیمت گذاری دقیق براساس درخواست های شما (اگر نیاز به مواردی نداشته باشید پس از قیمت کلی طراحی کسر خواهد شد تا هزینه های پرداختی شما کمتر شود)
 3. تعیین تکنولوژی های لازم برای طراحی
 4. تعیین زمان دقیق طراحی
 5. عقد قرارداد و تعیین زمان پرداخت قسط ها
 6. پرداخت قسط اول
 7. طراحی وایرفریم های لازم و اخذ تاییدیه از شما
 8. شروع طراحی سایت براساس وایرفریم ها
 9. آپلود و بارگذاری بر روی هاست
 10. تست توسط تیم ما
 11. اعمال نظرات کارفرما
 12. تست نهایی کارفرما از سایت

مطالعه بیشتر برای مبحث وایرفریم: وایرفریم (wireframe) چیست؟

مشاوره برای طراحی سایت به صورت اقساطی در جاب تیم

هر تیم یا بیزینسی برای آینده ایده خود نگرانی هایی دارد و جدا از مشاوره استارتاپ نیاز دارد که بداند در قدم اول چه نوع سایتی برای وضعیت فعلی مورد نیاز است این مشاوره باید از جنس تجربه ارائه شود تجربه ای واقعی از محیط کسب و کار در فضای آنلاین نه وعده های وسوسه کننده و پوچ که امروزه زیاده دیده می شود.

ما این تجربه را برای شما به صورت مستقیم ارائه می کنیم تا بتوانید بدون نیاز به انتظار سوالات خود را مستقیما از تیم ما پرسیده و جواب بگیرید

مشاوره طراحی سایت اقساطی و قسطی

طراحی قسطی یا اقساطی سایت مناسب چه بیزینس هایی است؟

شاید برای شما سوال باشد که آیا درخواست برای طراحی با پرداخت در چند پارت آیا قبول می شود یا خیر؟ در جواب باید اعلام کنیم که تمام درخواست ها توسط تیم ما بررسی و راهنمایی های لازم انجام می شود 

آیا نوع بیزینس فعلی هم تاثیر گذار هست یا خیر؟ بیزینس شما در هر زمینه ای باشد تفاوتی برای ما ندارد و ما سعی میکنیم خدمات خوب و قابل اتکا به شما ارائه کنیم.

در طراحی سایت به صورت قسطی پشتیبانی سایت هم دارید؟

این مورد که شما به صورت قسطی سفارش طراحی دارید هیچ تاثیری بر پشتیبانی نخواهد داشت و پشتیبانی سایت براساس قرارداد در اولویت خواهد بود به زبان ساده نگران این مورد نباشید.

ویژگی های طراحی سایت به صورت حرفه ای در جاب تیم

 • پیاده سازی موارد دشوار
 • استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها
 • پتانسیل و امکان توسعه مداوم
 • سرعت لود بالا
 • ظاهر حرفه ای و ریسپانسیو در تمام پلتفرم ها
 • امنیت بالا و تضمین امنیت
 • و ...

امنیت سایت اولویت تیم ما : امنیت سایت چیست و چگونه آن را تامین کنیم؟

آیا در طراحی سایت اقساطی امکانات کمتری دریافت میکنید؟

این پرسش خیلی از مراجعه کنندگان به ما بود اما در مجموعه ما تمام امکانات توافق شده در طراحی پیاده سازی خواهد شد گرچه نحوه پرداخت به صورت قسطی یا اقساطی باشد

طراحی اقساطی برای چه نوع سایت هایی انجام می شود؟

هیچ محدودیتی برای طراحی اقساطی در هر نوع سایتی نداریم و بیشتر نیاز داریم تا امکانات مورد نیاز شما در بیزینس فعلیتون رو بشنویم تا بتونیم خدمات بهتری به شما ارائه کنیم

بیشتر بدانیم : طراحی وب سایت تخصصی