قرارداد اینستاگرام (مدیریت و ادمینی)

قرارداد اینستاگرام نمونه قابل دانلود و کامل

قرارداد اینستاگرام کمک می‌کند وظایف مجری برای شما کاملا دقیق و مکتوب باشد و الزام اجرا را در بر دارد و بالعکس. اینفلوئنسر مارکتینگ امروزه یکی از بهترین شکل‌های بازاریابی است که برندها، بازاریابان و آژانس‌های روابط عمومی از آن برای جذب مخاطبان خود و به دست آوردن بازگشت سرمایه بالا استفاده می کنند.

قرارداد اینستاگرام برای مشخص کردن وظایف معنوی و اجرایی مجری و کارفرماست و بندهای مختلف از نحوه پرداخت، وظایف روزانه و تارگت کلی را می تواند شامل شود دقت کنید یکی از بندهای مهم در این نوع قرارداد حفظ محرمانگی است و باید دسترسی که به مجری داده می شود را شامل شود.

اگر موارد مختلفی مثل فیلمبرداری نیز نیاز دارید احتمال دارد قرارداد را موجب شبهه کند برای همین همیشه پیشنهاد می شود برای وظایف چند صفحه ای پیوستی با همان سربرگ به قرارداد اضافه کنید.

در صورت تخلف هر یک از طرفین در قرارداد ادمینی اینستاگرام طرف مقابل می تواند با در دست داشتن قرارداد امضا شده به دادگاه حقوقی برای شکایت مراجعه و سریعا طلب خسارت و مطالبه حق کند.

هر چه برند شما بیشتر روی اینفلوئنسرها سرمایه‌گذاری کند، در ازای آن درآمد بیشتر کسب می‌کنید؛ مشارکت در رسانه‌های اجتماعی و افزایش فروش. با این حال، اطمینان از اینکه آنچه را که انتظار دارید به دست خواهید آورد، چالش برانگیز است، به همین دلیل است که قراردادهایی مابین مجری و کارفرما بسته می‌شود.

در این نمونه قرارداد بندهایی برای مجری و کارفرما مشخص می‌شود. این بندها به صورت اصولی باید رعایت شود و ترازوی عدالت به نفع دو طرف قرارداد چه حقیقی و چه حقوقی باشد. بهترین نوع قرارداد برای یک کارفرما قرارداد پروژه‌ای است که اگر این قرارداد بسته نشود کارفرما باید قوانین کار را برای مجری انجام دهد.

خرید فایل
تعداد فایل : 1
پرسش و پاسخ : 10
قیمت :
53,900 تومان
فایل و اسناد قابل دانلود

دانلود نمونه قرارداد اینستاگرام

قفل شده
توضیحات

بعد از خرید لینک دانلود برای شما قابل نمایش خواهد بود

قرارداد اینستاگرام و شبکه اجتماعی

قرارداد اینستاگرام کمک می کند وظایف مجری برای شما کاملا دقیق و مکتوب باشد و الزام اجرا را در بر دارد و بالعکس. در این نمونه قرارداد بندهایی برای مجری و کارفرما مشخص می شود این بندها به صورت اصولی باید رعایت شود و ترازوی عدالت به نفع دو طرف قرارداد چه حقیقی و چه حقوقی باشد. بهترین نوع قرارداد برای یک کارفرما قرارداد پروژه ای می باشد که اگر این قرارداد بسته نشود کارفرما باید قوانین کار را برای مجری انجام دهد.

قرارداد اینستاگرام و شبکه اجتماعی را از اینجا دانلود کنید

قرارداد ادمینی اینستاگرام قانونی

قرارداد اینستاگرام را می‌توان به شکلهای مختلفی تنظیم کرد. میتوان برای تنظیم آن به ماده 10 قانون مدنی استناد کرد و طبق آن نمونههای مختلفی را تنظیم نمود. در ماده 10 قانون مدنی بیان شده است که: "قراردادهای خصوصی به شرط رعایت قانون وشرع ممنوعیتی ندارند." این به این معنی است که اگر متن قرارداد مخالف قانون نباشد میتوان آن را تنظیم کرد.

با توجه به شرایط کاری اینستاگرام (آموزش اینستاگرام) و با توجه به این نکته که به کارگیری مدیر یا ادمین برای عناوین مختلفی مانند رسیدگی، افزایش بازدید، برنامهریزی برای تولید محتوا یا انجام تولید محتوا انجام میگیرد، این قرارداد به صورت پیمانکاری و طبق قانون مدنی نوشته میشود. علاوه بر تنظیم این قرارداد که به صورت پیمانکاری است، طرفین میتوانند از قرارداد کار موقت، قرارداد کار از راه دور و قرارداد برای کار معین هم استفاده کنند. در این شرایط باید قرارداد بر اساس قانون کار تنظیم شود و با توجه به شرایط طرفین، بهترین قرارداد انتخاب شود.

مشاوره قرارداد اینستاگرام

 قرارداد سئو یکی دیگر از نمونه قراردادهایی است که توسط جاب تیم برای داشتن یک معاهده اصولی میتوانید استفاده کنید.

خرید قرارداد اینستاگرام

قرارداد اینستاگرام یکی از نمونه قراردادهای کار و پیمانکاری به شمار می‌آید که در آن هدایت اکانت اینستاگرام به فردی باتجربه و ماهر سپرده خواهد شد. در این زمینه برای جلوگیری از ایجاد اختلاف و به وجود آمدن چالش‌های مختلف بهتر است در زمان توافق طرفین اقدام به خرید قرارداد آماده از جاب تیم کنید، ممکن است این سوال در ذهنتان به وجود آید که چرا با وجود قراردادهای بی شماری که به صورت کاملا رایگان در سایت‌های مختلف قرار گرفته‌اند باید به مبلغی را در این زمینه پرداخت کنیم تا بتوانیم این قرارداد را تهیه کنیم؟

در این زمینه باید بگوییم قراردادهایی که در سایت‌های مختلف مشاهده خواهید کرد اغلب دارای مشکلات حقوقی هستند، به این ترتیب نمی‌توانید با استفاده از آن‌ها در صورت بروز مشکل از حق و حقوق خود به درستی دفاع کنید، اما جاب تیم قراردادی را تنظیم کرده که به طور کامل با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت دارد و به این ترتیب از ایجاد درگیری‌های احتمالی جلوگیری می‌کند. به این منظور خرید کافی است این قرارداد را به سبد خرید افزوده و مبلغ مورد نظر را بپردازید تا بتوانید آن را به راحتی دانلود کرده و هر زمان که احتیاج داشتید از این فایل استفاده کنید.

خرید قرارداد اینستاگرام از سایت جاب تیم با قیمت ویژه

نمونه قرارداد اینستاگرام و تبعات نداشتن آن!

نمونه قرارداد اینستاگرام به شما کمک می‌کند از برون سپاری کار خود اطمینان کامل داشته باشید. اگر در کسب و کار خود نمونه‌ای از این قرارداد را نداشته باشید مشکلات ذیل برای شما اتفاق خواهد افتاد و به هیچ عنوان نمی‌توانید در صورت مشکلات ایجاد شده، خسارتی از طرف معامله خود بگیرید.

 • امکان حذف شما از پیچ اینستاگرام (در اینستاگرام سطوح کاربری وجود ندارد)
 • مشخص نبودن درصد پیشرفت پیچ نسبت به روزهای اولیه
 • امکان فروش پیج به افراد دیگر از طرف مجری
 • عدم امکان شکایت و پیگیری از طریق خود اینستاگرام
 • و...

قرارداد اینستاگرام و موارد مهم آن

یک قرارداد اینستاگرام کامل شامل یک سری موارد حیاتی است که تعیین کننده عدالت برای هر کدام از طرفین معامله خواهد بود حال طرفین حقیقی باشند یا حقوقی. در ذیل به برخی از موارد مهم اشاره کرده‌ایم:

 1. مشخصات کامل طرفین
 2. موضوع قرارداد
 3. مدت انجام کار و مبلغ قرارداد
 4. تعهدات کارفرما
 5. تعهدات مجری
 6. امور محرمانه
 7. ضمانت انجام تعهدات
 8. شرایط فورس ماژور

هر کدام از موارد فوق شامل توضیحاتی کامل، در قرارداد قابل خرید برای شما است. می‌توانید این قرارداد را تهیه کنید و در قراردادهای آینده با اطمینان کامل از بستن قرارداد ادمینی اینستاگرام به کار خود ادامه دهید.

موارد مهم قرارداد اینستاگرام که باید حتما در آن قید شود

بیشتر بدانیم : دانلود نمونه قرارداد استخدام و نحوه تنظیم و نکات اداره کار

کاربرد قرارداد اینستاگرام

قرارداد پیج اینستاگرام به دلایل مختلفی تنظیم میشود. دغدغه‌های صاحبان اکانتهای اینستاگرام باعث فعالیت ادمینها و مدیران گروه در شاخه‌های مختلفی شده است. در اینجا به برخی از این فعالیت‌ها اشاره می‌کنیم:

 • بررسی میزان بازدیدها، لایکها، اکانتهای مخاطبان و بررسی مسیر علاقهمندی مخاطبان پیج
 • فعالیت در زمینه تولید محتوا مرتبط با سیاست فکری اکانت موردنظر
 • رسیدگی به سفارشات مربوط به محصول اختصاصی پیج اینستاگرام
 • پذیرش تبلیغات و هماهنگی برای انجام سفارشات تبلیغاتی
 • رسیدگی به تناسب فالو و آنفالوهای اکانت و اجرای راهکارهایی برای جلوگیری از نرخ ریزش پیج اینستاگرام
 • تولید محتوای گرافیکی، انیمیشنی و ... برای پستها و استوری‏ها
 • برقراری ارتباط و گفتگو با صاحبان کالاهای دیگر و ایجاد تبادل برای رونق و توسعه اکانت
 • توانایی ارتباط موثر و محترمانه با مخاطب و پاسخ دادن به دایرکتها و کامنتهای مردمی

قرارداد اینستاگرام کاربرد زیادی برای کارفرما و مجری یک پروژه خواهد داشت

بیشتر بدانیم : دانلود نمونه قرارداد استارتاپی، شتابدهی،مشارکت و آشنایی با آن برای شروع کنندگان یک استارتاپ ضروریست.

موضوع قرارداد اینستاگرام

موضوع قرارداد اینستاگرام دقیقا شرح وظایفی است که از ادمین یا مدیریت پیج اینستاگرام انتظار میرود. در این بخش از قرارداد اینستاگرام باید به طور دقیق و واضح بیان شود که قرارداد به چه منظوری بین طرفین برقرار شده است. همچنین درمورد چگونگی این کار هم توضیحاتی داده میشود. در ادامه مواردی از شرح وظایف ادمین بیان شده است:

 • تولید محتوای مرتبط
 • ارتباط با تبلیغات و رسیدگی به سفارش مشتریان
 • بکآ پ‌گیری و گزارش فعالیتها و اطلاعات پیج به کارفرما
 • درج پست و استوری در پیج
 • رسیدگی و پاسخگویی به پیامهای دایرکت و کامنتها
 • پیگیری نظرات مخاطبان و کاربران
 • تلاش برای حفظ محرمانگی و اسرار پیج

مفاد قرارداد ادمینی اینستاگرام

مفاد قرارداد ادمینی اینستاگرام که باید طرفین بر آن‌ها به طور کامل با یکدیگر توافق داشته باشند به طور خلاصه به شرح زیر خواهد بود.

 • شرح دقیق تعداد محتوای پست و استوری به صورت ماهیانه
 • شرح دقیق خدمات گرافیکی و ادیت ویدیو برای پیج اینستاگرام
 • شرح دقیق خدمات ادمین اعم از تعامل و تبلیغات هدفمند
 • کلیه حقوق مادی و معنوی کارفرما اعم از مالکیت اکانت و مشخص شدن حوزه اختیارات مجری

مدت کار در قرارداد اینستاگرام

در متن قرارداد اینستاگرام لازم است که به این موضوع اشاره شود که چه مدت و بازه زمانی مشغول به فعالیت و کار در اکانت موردنظر باشد. اشاره به تاریخ دقیق شروع و پایان پروژه  باعث میشود که تضمینی برای ماندن طرفین تا تاریخ موردنظر در قرارداد باشد.

بیشتر بدانیم : دانلود نمونه قرارداد تولید محتوای ویدیویی (فیلم) برای کار با گروه های فیلمبردای و تولید محتوا برای شبکه ها برای شما ضروریست.

هزینه قرارداد اینستاگرام

از موارد مهمی که مورد توجه ادمین یا مدیر سایت است و باعث تصمیم گیری بهتر برای پذیرش پروژه موردنظر میشود، مساله حقالزحمه یا هزینه قرارداد است. کارفرما باید روی مبلغ مورد ظر برای انجام کار به توافق برسند و آن را در متن قرارداد نیز درج نمایند. میزان مهارت، سابقه کار، تجربه، بازخورد و نتیجه کار از مواردی است که باعث افزایش حقالزحمه ادمین میشوند.

بیشتر بدانیم : قرارداد طراحی سایت، مفاد قرارداد و دانلود فایل متنی خیلی متفاوتر نسبت به قرارداد اینستاگرام دارد پس برای هر نوع قراردادی فایل درست آن را تهیه کنید

تعهدات کارفرما در قرارداد اینستاگرام

تعهدات کارفرما در قرارداد اینستاگرام

 • شرایط برای انجام فعالیتهای ادمین باید توسط کارفرما فراهم شود.
 • با توجه به توافقات، ادمین میتواند شرط کند که هزینه اینترنت لازم برای انجام کار بر عهده کارفرما باشد.
 • کارفرما باید حقوق و حقالزحمه ادمین را در زمان تعیین شده بپردازد.
 • کارفرما میتواند به کار ادمین نظارت پیوسته و مداوم داشته باشد و اگر نیازی به تغییرات باشد میتواند از او بخواهد که آنها ر اعمال کند.
 • کارفرما باید به ادمین اعتماد داشته باشد و به او اجازه دهد با توجه به خلاقیتهای خود بازخورد مخاطب را بسنجد.
 • ممکن است کارفرما اطلاعاتی مانند عکس یا محتوا برای انتشار را در اختیار ادمین قرار دهد، اگر به این کار نیاز است باید آنها را در اسرع وقت به ادمین برساند.
 • کارفرما باید تعیین کند که آیا کار باید از راه دور انجام شود یا مکانی را در اختیار ادمین قرار میدهد.

برای سایت نیز امکان دارد به ادمین سایت نیاز داشته باشید برای همین می توانید از خدمات ما استفاده کنید

تعهدات مجری در قرارداد اینستاگرام

 • مجری نمیتواند در جهت منافع شخصی به تولید محتوا یا انجام تبلیغات بپردازد.
 • مجری قرارداد اینستاگرام باید از افشا شدن اطلاعات خصوصی اکانت جلوگیری نماید.
 • مدیر سایت باید به صورت روزانه گزارش فعالیتهایی که انجام میدهد را در اختیار کارفرما قرار دهد.
 • ادمین نباید عقاید سیاسی یا اجتماعی خود را از طریق اکانت مورد نظر به مخاطبان انتقال دهد.
 • هرگونه سواستفاده از اکانت مورد نظر، از نظر قانون خطا است و با ادمین برخورد خواهد شد.

بیشتر بدانیم : ادمین اینستاگرام : شرح وظایف + شرایط یکی از خدمات پرتقاضا است که جاب تیم برای بیزینس های مختلف انجام می دهد.

چرا به قرارداد اینستاگرام نیاز داریم؟

بسیاری از افراد در حرفه‌های مختلف از شبکه اجتماعی اینستاگرام به منظور تبلیغات استفاده می‌کنند، پیج نیاز به مدیر و ادمین دارد تا بتواند به خوبی رشد کند. به این ترتیب برای اینکه بتوانید یک فرد حاذق و مجرب را برای مدیریت این شبکه اجتماعی برگزینید نیازمند یک قرارداد معتبر خواهید بود. قرارداد اینستاگرام معمولا به صورت پیمانی تنظیم شده و در جاب تیم بر اساس قوانین مدنی بسته می‌شود. با بکارگیری این قرارداد رسمی و خصوصی که توسط وکلا و کارشناسان رسمی در دادگستری تنظیم شده است، به هیچ عنوان دچار مشکلات قضایی نشده و می‌توانید در صورت بروز چالش‌های مختلف به راحتی از حق خود دفاع کنید. به این ترتیب با پرداخت هزینه‌ای ناچیز از خسارات مادی بسیار بزرگ در آینده جلوگیری خواهید کرد.