مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار جاب تیم

تمامی افراد برای ایجاد یک تغییر و تحول بزرگ در حوزه فعالیت خود نیازمند مشاوره کسب و کار خواهند بود. در برخی موارد مدیران یک کسب و کار در راه اندازی تجارت خود موفق عمل می‌کنند اما در بهبود وضعیت شغلی و رشد و گسترش کسب و کارشان با مشکلات متعددی رو به رو شده و نمی‌توانند به تنهایی از پس آن‌ها برآیند. در این زمان اهمیت استفاده از این مشاوره نمایان خواهد شد.

دریافت مشاوره از افراد متخصص و باتجربه را می‌توانید یک گزینه کلیدی و طلایی برای بسط دادن آینده شغلی خود در نظر بگیرید. با بهره مندی از این نوع مشاوره‌ها می‌توانید تجارت و بیزینس را به کاربران زیادی معرفی کرده و فعالیت‌های خود را سازماندهی کنید. در این حوزه مشاوران با توجه به تجربه کاری که دارند تکنیک‌ها و ترفندهای مختلف را با شما در میان می‌گذارند تا به زاویه دقیقی در این زمینه برسید.

مشاوره کسب و کار چیست؟

در یک تعریف جامع باید بگوییم که مشاوره کسب و کار دانش و علم لازم برای راه اندازی کسب و کار را به کارفرما ارائه داده و به منظور ادامه حیات یک تجارت اطلاعات بسیار سودمندی را در اختیارتان قرار خواهد داد. به این ترتیب با استفاده از آن می‌توانید زمینه پیشرفت را به بهترین شکل فراهم کرده و در نهایت حتی موجب برندسازی در بیزینس خود شوید. مهم‌ترین مزیتی که این نوع مشاوره در اختیارتان قرار خواهد داد تخصص و مهارت کارشناسان این حوزه در نظر گرفته خواهد شد که موجب تحقق اهداف در کسب و کار و همچنین صرفه جویی در هزینه‌ها خواهد شد. در حقیقت باید بگوییم که این شیوه مشاوره از سرمایه‌های شما چه به صورت معنوی و چه به طور مادی محافظت خواهد کرد در نتیجه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و به تمامی کسب و کارها توصیه می‌شود.

مشاوره کسب و کار چیست؟

خدمات مشاوره کسب و کار در جاب تیم

مجموعه‌های مختلفی به منظور ارائه مشاوره کسب و کار وجود دارند که یکی از معتبرترین آن‌ها جاب تیم است. این شرکت به دلیل اینکه با انواع بازار کار در ارتباط است به خوبی مشتریان و انواع پرسونا را می‌شناسد در نتیجه به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به خوبی به کاربران هدف دست یافته و آن‌ها را به سوی خود جذب کنید. کارشناسان جاب تیم به طور حرفه‌ای به مسائل و دغدغه‌های شما گوش فرا داده و برای حل مشکلات ایده‌‌هایی خلاقانه ارائه می‌دهند.

همچنین متخصصین جاب تیم به سبب اینکه سال‌هاست در این زمینه به طور حرفه‌ای مشغول به کار هستند با چالش‌های پیش رو به طور کامل آشنایی دارند در نتیجه این موضوع باعث می‌شود تا به شکل حرفه‌ای و استاندارد در این زمینه یاریتان کنند تا به صورت مناسب و با استراتژی کارآمد به رفع مشکلات کسب و کار بپردازید. در این زمینه توصیه می‌کنیم برای دریافت خدمات مشاوره از جاب تیم با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا به متخصصین متصل شوید. به این ترتیب زمانی برای دریافت مشاوره به صورت اینترنتی یا حضوری در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مشاوره کسب و کار در جاب تیم با بهترین کیفیت توسط متخصصین کسب و کار

در جلسه مشاوره کسب و کار چه می گذرد؟

در جلسه مشاوره کسب و کار 8 نکته مهم در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا بتوانید به طور حرفه‌ای تجارت خود را به سمت هدفی که دارید هدایت کنید. این نکات مهم به شرح زیر خواهند بود.

 • تعیین اهداف تجاری: برای موفقیت باید قبل از شروع هر گونه فعالیت در زمانی اندک برنامه ریزی و هدف‌گذاری کنید.
 • شناختن تجارت: با تحلیل استراتژیک در حوزه فعالیتتان می‌توانید سریع‌تر پیشرفت کرده و با شناخت تجارت خود به طور هوشمندانه عمل کنید.
 • فعالیت در شبکه‌های اجتماعی: به دلیل آنلاین شدن اغلب کسب و کارها باید بگوییم که این موضوع روی رشد و پیشرفت شما بسیار موثر خواهد بود.
 • شناخت رقبا: با بررسی مداوم و شناخت بهترین‌های صنعت خود می‌توانید نقاط قوت و ضعف آن‌ها را شناسایی کرده و آن‌ها را در کسب و کارتان اعمال کنید.
 • مدیریت سرمایه: مدیریت سرمایه از نکات مهم است که به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید موفقیت شرکت خود را تضمین کنید.
 • برقراری ارتباط صحیح با همکاران: ارتباط صحیح با همکاران برای پیش برد مقاصد اهمیت بسیار زیادی دارد و همچنین در این نوع مشاوره توانایی کارمندان سنجیده خواهد شد.
 • سنجیدن خطرات احتمالی: در این نوع مشاوره خطرات احتمالی برای کسب و کار شناسایی شده و به این ترتیب می‌توانید خود را از سرنگون شدن در مقابل رقبا نجات دهید.
 • داشتن نظم و خلاقیت: داشتن نظم و خلاقیت در هر کسب و کاری عامل اصلی موفقیت خواهد بود. در طول جلسات باید به دنبال راهکارهایی باشید که با استفاده از آن‌ها تجارت خود را بهبود بخشید.
 • رشد هوشیارانه: رشد اگر به مرور زمان و با احتیاط انجام شود بی شک مهمان همیشگی شما بوده و کیفیت و بازاریابی حوزه‌ای که در آن به فعالیت می‌پردازید را به بهترین نحو بهینه خواهد کرد.

مشاوره کسب و کار چقدر زمان می برد؟

زمان مشاوره کسب و کار متغیر بوده و پارامترهای مختلفی در تعیین آن دخالت دارند از جمله مهم‌ترین این پارامترها باید به حوزه فعالیت شما اشاره داشته باشیم. برخی از کسب و کارها به دلیل گسترده بودن به زمان بیشتری برای مشاوره احتیاج پیدا خواهند کرد. همچنین فعالیت رقبا و بازاری که در آن فعالیت دارید نیز در این زمینه عاملی تعیین کننده در نظر گرفته خواهد شد. به طور جامع زمان این نوع مشاوره از 1 ساعت شروع شده و تا چندین ساعت ادامه پیدا خواهد کرد. مشاورین تلاش خواهند کرد تا با توجه به نیاز و خواسته شما از تمامی لحظات مشاوره به خوبی استفاده کرده و اطلاعات سودمندی در اختیارتان قرار دهند تا به درک و آگاهی بیشتری در حوزه شغلی خود دست یابید. همچنین در طول جلسات ایده‌ها و راهکارهای مناسبی در اختیارتان قرار خواهد گرفت، با توجه به این موضوعات باید بگوییم که مشاوره بسیار مفید فایده واقع شده و در زمان و سرمایه صاحبان کسب و کار صرفه جویی خواهد کرد.

مشاوره کسب و کار چگونه برگزار می شود؟

اصولا مشاوره کسب و کار به صورت حضوری برگزار می‌شود، در مجموعه جاب تیم اما به سبب اینکه کارشناسان همواره به دنبال جلب رضایت از سوی کارفرمایان عزیز هستند تلاش شده است تا شرایطی به وجود آید که هموطنان عزیز چه در تهران و چه در سایر شهرستان‌ها بتوانند به راحتی از خدمات مشاوره در این مجموعه بهره مند شوند. به این ترتیب علاوه بر مشاوره به صورت حضوری شرایطی را ایجاد کرده‌اند تا تمامی افراد بتوانند از این خدمات به صورت آنلاین نیز بهره مند شوند.

مشاوره کسب و کار آنلاین

در مشاوره کسب و کار آنلاین شرایطی برایتان ایجاد می‌شود تا بتوانید به طور مجازی با مشاوران در سراسر ایران در ارتباط باشید. به این ترتیب می‌توانید در google meet با متخصصان جاب تیم در ارتباط برقرار کرده و از تخصص آن‌ها استفاده کنید تا به زاویه دید مناسب در کسب و کارتان دست یابید. برخی از افراد تصور کنند که به دلیل آنلاین بودن ممکن است طرفین نتوانند به خوبی با هم گفتگو کنند این در صورتی است که متخصصان به خوبی به شما گوش می‌دهند در نتیجه نیاز نیست نگران این موضوع باشید.

مشاوره تلفنی کسب و کار در جاب تیم به صورت تماس تصویری یا صوتی انجام می شود.

مشاوره کسب و کار حضوری

در مشاوره کسب و کار حضوری طرفین به صورت رو در رو با هم ارتباط برقرار می‌کنند به این ترتیب شرایطی برایتان فراهم می‌شود تا بتوانید به طور تخصصی با مشاوران صحبت کرده و با مشکلات خود را در زمینه کسب و کار با آن‌ها در میان بگذارید. به این ترتیب کارشناسان بررسی‌های لازم را انجام داده و استراتژی مناسب به جهت رشد مسیر شغلی در اختیارتان قرار می‌دهند.

مشاوره حضوری کسب و کار در دفتر جاب تیم تشکیل می شود.

چرا به مشاوره کسب و کار نیاز داریم؟

برخی از مهم‌ترین این دلایل به شرح زیر خواهند بود.

 • در صورت همکاری با مشاور کسب و کار می‌توانید با فردی که در این زمینه مهارت کامل دارد به همکاری پرداخته و در حوزه فعالیتتان آگاهی بیشتری کسب کنید تا چالش‌ها را در زمینه‌های مختلف با موفقیت پشت سر بگذارید.
 • در صورتی که کسب و کار با یک تغییر ناگهانی رو به رو شود به یک تغییر اساسی نیاز پیدا خواهد کرد. استفاده از مشاوره کسب و کار می‌تواند موجی از ایده‌های هوشمندانه برای جلوگیری از مشکلات ایجاد کند و فرایند تغییر را به بهترین شکل انجام دهد.
 • مشاوران به سبب تخصص و تحصیلات اکادمیگ به بهترین شکل روی محیط کاری اشراف داشته و با راهکارهای خلاقانه دانش و تجربه خود را در اختیارتان قرار خواهند داد تا تصویری بزرگتر و چشم اندازی وسیع از آینده شغلی بدست آورید.
 • مشاور به طور موشکافانه مسائل را تحت نظر قرار داده و در صورت مشاهده نشتی‌های کسب و کار آن را در اختیارتان قرار داده و برای حل مشکل راه حل‌های مختلف ارائه می‌دهد.
 • با استفاده از این نوع مشاوره مسیر پیشرفت بیزینس خود را هموار خواهید ساخت. به این ترتیب آموزش‌های اصولی برای رشد کسب و کار را به مشاوران بسپارید تا به طور تخصصی این فرایند را انجام دهند.

بهترین مشاوره کسب و کار

بهترین مشاور در این زمینه علاوه بر اینکه دانش و آگاهی بالایی دارد باید با تجربه باشد تا استراتژی‌های مناسب برای رسیدن به هدف کارفرما را طراحی و با او در میان بگذارد. از مهم‌ترین صفات مشاور کسب و کار باید به پاسخگویی آن اشاره داشته باشیم. مشاور باید به نوعی با کارفرما گفتگو کند که تمامی ابهامات او را به طور کامل از بین ببرد. همچنین باید به خوبی به صحبت‌های کارفرما را بشنود و نیاز کسب و کار را شناسایی کند. بهترین مشاوره می‌بایست اطلاعاتی دقیق برای ارائه جمع آوری کند و جلسه‌ی مفیدی را ترتیب دهد تا طرفین سود کنند.

مشاوره کسب و کار در جاب تیم به صورت حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا بتوانید به طرز باور نکردنی تغییرات لازم را برای رشد شرکت خود ایجاد کنید. بهترین مشاور در ابتدا باید بتواند نشتی‌ها و مشکلات را یافته و راه حلی مناسب با حداقل هزینه در این زمینه ارائه دهد تا موفقیت کسب و کار را تضمین کند.

مشاوره‌ای خوب و مناسب در نظر گرفته می‌شود که به صورت بی طرف به عنوان یک شخص ثالث دیدگاه مناسبی در اختیار شما قرار دهد. مشاوران جاب تیم به دلیل تجربه بالایی که دارند و به سبب اینکه در زمینه‌های مختلف فعالیت داشته‌اند به خوبی با انواع کسب و کار آشنا هستند. به این دلیل با مسیرهای هموار آشنایی داشته و استراتژی‌ها و روش‌های تجاری مناسب را مورد استفاده قرار خواهند داد. مشاور کسب و کار باید برای طولانی مدت در کنار شما باشد و به صورت حرفه‌ای موانع و چالش‌ها را کنار زند همچنین باید ارتباط خوبی با منتورینگ کسب و کار برقرار نماید تا تمامی کار ها با بهترین کیفیت انجام شود.

مشاور کسب و کار کیست؟

مشاور کسب و کار فردی است که رزومه کاری قوی در حوزه مشاوره داشته و یا خود به تنهایی صفر تا صد بیزینسی یا تجارتی را در گذشته راه اندازی کرده و این زمینه اطلاعات بسیار زیادی دارد. این فرد می‌بایست انواع مشتریان و کاربران را شناخته و تلاش ‌کند تا با توجه به نیاز و اهداف کارفرما مسیر شغلی را در سمت و سوی مناسب هدایت کند. به نوعی می‌توان گفت مشاور کسب و کار باید در زمینه بازاریابی نیز فعالیت داشته باشد و همچنین راه‌های مناسب تبلیغات را بشناسد تا بتوانید با کمک او در میان کاربران ذهنیت مثبتی برای خود ایجاد کنید. مشاور کسب و کار همچنین می‌بایست تجربه زیادی داشته باشد و در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو نیز فعالیت داشته باشد.  به طور کلی یک مشاور می‌بایست در حوزه‌های مختلف شغلی به فعالیت پرداخته باشد تا بتواند اطلاعات مناسبی در اختیارتان قرار دهد.

مشاوره کسب و کار مناسب چه مشاغلی است؟

مشاوره کسب و کار برای تمامی مشاغل مناسب بوده و تمامی افراد در هر کسب و کاری می‌توانند از خدمات مشاوره استفاده کنند. در حقیقت فرقی نمی‌کند به چه کاری مشغول باشید در صورتی که علاقه دارید تا یک فضای مناسب برای تجارت و بیزینس خود به وجود آورید و مشکلات پیش رو را به کمک افراد مجرب رفع کنید بهتر است به دنبال بهره مندی از خدمات مشاوره باشید چرا که با پرداخت هزینه‌ای مقرون به صرفه می‌توانید مسیر شغلی خود را در سمت و سوی مناسب قرار داده و به این ترتیب درآمدتان را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. این نوع مشاوره همچنین برای افرادی که می‌خواهند مشتریان را افزایش داده و به کاربران هدف دسترسی داشته باشند مناسب بوده و اطلاعات مناسبی در مورد مشتریان در دسترس آن‌ها قرار می‌دهد به این ترتیب باید بگوییم که هر کسب و کاری در ابتدای راه و همچنین در طول مسیر نیازمند بهره مندی و همکاری با مشاورانی است که تبحر لازم برای شکوفایی کسب و کار را دارا باشند.

چرا کسب و کار اینترنتی ضروری است؟

اگر شما هم طرفدار کسب و کارهای اینترنتی باشید، قطعا می‌دانید این نوع از کسب درآمد چه جذابیت‌هایی دارد. اما اگر هنوز با جذابیت‌های ناب این کسب و کار آشنا نیستید، توصیه می‌کنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. در ادامه به بررسی مزایا و جذابیت‌های این نوع کسب و کار می‌پردازیم.

در کسب درآمد اینترنتی محدودیت زمانی ندارید

اغلب افراد به دلیل کارهای منزل، سختی رفت و آمد، هزینه‌های گزاف رفت و آمد و خستگی کار در خارج از منزل از رفتن به سرکار صرف نظر می‌کنند، اما راهی ساده‌تر برای کسب درآمد وجود دارد.

با شروع یک کسب و کار اینترنتی می‌توانید برای انجام فعالیت‌هایتان برنامه‌ریزی کنید و تایم خود را در رفت و آمد از دست ندهید. همچنین اگر فرزند کوچکی دارید، دیگر نیاز نیست برای آن پرستار بگیرید تا بتوانید به محل کار بروید؛ چراکه شما محل کار را به خانه آورده‌اید.

در کسب در آمد اینترنتی محدودیت مکانی وجود ندارد

بسیاری از مشاغل حضوری، بدون حضور در محیط کار کاری را از پیش نمی‌برند. همچنین گاها پیش می‌آید که مسیر منزل تا محل کار خیلی زیاد باشد. به همین دلیل فرد متحمل وقت و هزینه‌های گزاف رفت‌و‌آمد می‌شود. پس این یک ویژگی رویایی است.

فرض کنید روی مبل منزل نشسته‌اید و در حال نوشیدن چایی هستید و کسب درآمد می‌کنید. چه راهی از این بهتر که به دور از هر خطر و خستگی بتوانید در آغوش خانواده به درآمد برسید.

با کسب درآمد اینترنتی همیشه جیبتان پر پول است

گاهی پیش می‌آید که در روزهای تعطیل هفته به پول نیاز پیدا می‌کنید اما به دلیل فعالیت حضوری امکان کسب درآمد وجود ندارد. پس با شروع یک کسب و کار اینترنتی می‌توانید در هر زمانی به درآمد برسید.

فرقی ندارد جمعه باشد یا شنبه، روز شهادت باشد یا ولادت و صبح باشد یا شب در هر زمان و مکانی می‌توانید شروع به فعالیت و هزینه آن را از کارفرما دریافت کنید. اینگونه نه تنها جیب‌تان همیشه پر پول است، بلکه دیگر نگران مخارج زندگی نیز نیستید.

در کسب درآمد اینترنتی نیازی به سرمایه ندارید

به نظرتان کسب و کاری وجود دارد که نیازی به سرمایه نداشته باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که یکی از مزیت‌های حیرت‌انگیز کسب و کار اینترنتی، امکان کار در هر سنی است. مسلما افراد با سن پایین سرمایه‌ای ندارند. باید این نوید را به شما بدهیم که در هر سنی باشید می‌توانید بدون سرمایه اولیه شروع به‌کار کنید.

البته داشتن سرمایه اولیه باعث پیشرفت سریع‌تر شما می‌شود. قابل توجه است که این مزیت شامل حال تمامی مشاغل اینترنتی نمی‌شود. از جمله مشاغلی که نیاز به سرمایه ندارند می‌توان به انجام کارهای پروژه‌‌ای آنلاین، ساخت یک پیج یا کانال با پست‌های جذاب، استخدام شرکت‌های مختلف به‌صورت دورکاری وغیره اشاره کرد.

انواع درآمد از طریق اینترنت

راه‌های زیادی برای ایجاد درآمد از طریق کسب و کار اینترنتی وجود دارد. داشتن یک ذهن خلاق و دادن ایده‌های ناب می‌تواند شروع یک کسب و کار عالی باشد. در ادامه بحث به معرفی تعدادی از کسب درآمدهای اینترنتی می‌پردازیم.

کسب درآمد از طراحی سایت بدون نیاز به کدنویسی

این نوع درآمد، مختص کسانی است که علم برنامه‌نویسی را ندارند اما دوست دارند در این خصوص کسب و کاری داشته باشند. گرچه در این نوع کسب و کار نیازی به علم برنامه‌نویسی و کدنویسی نیست اما شما باید آموزش‌های اولیه طراحی سایت و وردپرس را بگذرانید. این آموزش‌ها بسیار راحت و کاربردی هستند.

کسب درآمد از برنامه‌نویسی تحت وب

کسب درآمد از برنامه‌نویسی وب، مختص کسانی است که علم کدنویسی و برنامه‌نویسی را دارند. این حرفه چه به‌صورت حضوری و چه اینترنتی بسیار پول‌ساز است. برای داشتن کسب و کار اینترنتی موفق، باید سعی کنید همیشه بروز باشید و زبان‌های برتر برنامه‌نویسی را فرا بگیرید.

طراحی اپلیکیشن و بازی موبایل

امروزه عصر کار و بازی با اپلیکیشن‌های موبایل است. به طوریکه مردم بیشتر نیازهای خود را از این طریق برطرف و به همین سبب در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنند. به همین دلیل حاضرند که برای داشتن این اپلیکیشن‌ها هزینه کنند. گاهی ممکن است شما ایده داشته باشید اما ندانید چطور می‌توانید به ایده خود جامه عمل بپوشانید. در این صورت می‌توانید به توسعه‌دهندگان مراجعه کنید. همکاری با تیم توسعه‌دهندگی می‌تواند ایده شما را به واقعیت تبدیل کند.

کسب درآمد از شبکه اجتماعی

شاید ساده‌ترین راه کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی، در دست گرفتن مدیریت کانال یا پیج شرکت یا فروشگاه خاصی باشد. این راه علاوه بر نداشتن محدویت سنی، سختی کاری زیادی نیز ندارد. اما راه‌های دیگری نیز برای کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی وجود دارد که عبارتند از:

 • ایجاد صفحه‌‌ای در اینستاگرام و قرار دادن مطالب بروز
 • جذب فالوور واقعی برای پیج‌ها
 • تولید ویدئو و محتوا برای گرفتن بازدید بالا و جذب فالوور

کسب درآمد از بازارهای اینترنتی

امروزه با وجود پیشرفت مشاغل اینترنتی، توسعه‌دهندگان زیادی سعی در برپایی سایت یا ساخت اپلیکیشن‌هایی در این خصوص داشته‌‌اند. برنامه‌هایی چون دیجی‌کالا، باسلام، پاساژ یک بازار اینترنتی هستند و این امکان را به شما می‌دهند که با برپایی یک فروشگاه در این برنامه اقدام به فروش محصولات دست‌ساز یا صنعتی خود کنید.

حداکثر درآمد کسب و کار اینترنتی چقدر است؟

در درآمدهای اینترنتی عدد و رقم دقیقی وجود ندارد. چراکه میزان درآمد شما بستگی به کیفیت کار و میزان عملکرد شما دارد. فرض کنید شما یک فریلنسر هستید، در این صورت حداکثر درآمد بستگی به میزان پروژه‌های قبولی از سمت شما دارد.

برای طراحی سایت بدون نیاز به کدنویسی، بر اساس کیفیت و خروجی کار شما، درآمدی بین 500 تا 4 میلیون وجود دارد. البته این درآمد هر ساله تغییر می‌کند و نمی‌توان آن را دقیق و همیشگی دانست. کار طراحی اپلیکیشن، کاملا بستگی به توسعه و استفاده کاربران دارد. اما معمولا این کسب و کار از میزان درآمد بالایی برخوردار است.

اگر از بین کسب و کارهای اینترنتی سئو را انتخاب کنید، در ماه درآمدی بین 1.5 تا 10 میلیون خواهید داشت. دقت کنید میزان درآمد شما به پروژه محول شده و میزان مهارت و دانش شما بستگی دارد.

در حوزه دیجیتال مارکتینگ نیز عواملی همچون میزان مهارت، نوع فعالیت، ساعات فعالیت وغیره در تعیین درآمد نقش دارند. برای مثال اگر شما مدیریت یک شبکه اجتماعی را بپذیرید، چنانچه عملکرد مناسبی داشته باشید می‌توانید بین 500 تا 4 میلیون درآمد کسب کنید.

مواردی که در مشاوره کسب و کار ارئه می شود

متاسفانه افراد بی تجربه یا کم تجربه تحت عنوان مشاوره سئو اقدام به ارائه خدمات به دیگران می کنند ولی افراد بعد از شرکت در این جلسات مشاوره، هیچ نتیجه مثبتی را حس نخواهند کرد. برای اینکه شما جاب تیم را با خیال راحت انتخاب کنید، در ادامه برخی از خدماتی که در جلسات مشاوره کسب و کار به شما ارئه می دهیم را معرفی خواهیم کرد:

مشاوره بازاریابی و فروش

شرکت‌ها و سازمان‌ها برای اینکه بتوانند تجارت خود را گسترش دهند و به سودآوری برسند نیاز به مشاوره بازاریابی یا همان مشاوره مارکتینگ دارند. بازاریابی روش‌های مختلفی دارد که انتخاب بهترین روش متناسب با نوع کسب و کار نیاز به تخصص و تجربه دارد. خدمات مشاوره کسب و کار جاب تیم از انواع روش‌های بازاریابی و افزایش فروش آگاه است و بهترین راهکار را به سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه می‌دهد. مشاوره بازاریابی برای سازمان‌ها و تولیدکنندگانی که قصد فروش کالای خود را دارند بسیار مهم‌ است،؛ زیرا برای بقا و سودآوری نیاز به فروش محصولات یا خدمات دارند. مشاوره مارکتینگ جاب تیم علاوه بر اینکه به افزایش فروش و سودآوری کمک می‌کند، فرصت‌های زیادی را جهت رشد و پیشرفت سازمان ایجاد می‌نماید.

مشاوره مدیریت منابع انسانی

یکی دیگر از خدمات مشاوره کسب و کار جاب تیم، مشاوره مدیریت منابع انسانی است که به رشد منابع انسانی کارآمد کسب و کارها و سازمان‌ها کمک می‌کند‌. همانطور که می‌دانید منابع انسانی یکی از سرمایه‌های اصلی هر سازمانی به شمار می‌رود که در رشد و پیشرفت یک مجموعه تاثیرگذار است. با توجه به اینکه یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران استفاده صحیح از مهارت و توانایی افراد در راستای به تحقق رسیدن اهداف سازمانی است، مشاوره مدیریت منابع انسانی اهمیت بسیار زیادی دارد. مشاوره مدیریت منابع انسانی مجموعه جاب تیم با ارزیابی منابع انسانی سازمان، شما را در شناخت بهتر نیروی انسانی یاری می‌کند. هم چنین تمام مشکلات و ضعف‌های سازمان در بخش‌های فرآیند استخدام، وفاداری کارکنان، آموزش، برنامه ریزی صحیح، مدیریت عملکرد کارکنان را رفع کرده و با هدایت صحیح منابع انسانی، شما را  در رسیدن به اهداف سازمانی کمک می‌کند.

مشاوره مدیریت و برنامه‌ریزی استراتژیک

بخش مشاوره مدیریت و برنامه‌ریزی استراتژیک جاب تیم با بهره‌گیری از مشاوران متخصص در  این زمینه به تعیین و برنامه ریزی استراتژی سازمان‌ها کمک می‌کند. در واقع استراتژی یک ابزار مهم و ضروری جهت رسیدن به اهداف سازمانی است. هر شرکت و سازمانی می‌تواند استراتژی متفاوتی را انتخاب کرده و براساس آن کسب و کار و تجارت خود را پیش ببرد. برنامه‌ریزی استراتژی مستلزم دانش، علم و تجربه در این زمینه است و در اینجاست که مشاوره مدیریت استراتژیک اهمیت پیدا می‌کند. به طور مثال اگر یک شرکت برای کاهش هزینه‌های خود بخواهد یکی از بخش‌های شرکت را تعطیل کند؛ مشاوره برنامه ریزی استراتژیک  بهترین استراتژی را جهت بهبود شرایط ارایه می‌دهد.

مشاوره تبلیغات و برندینگ

یکی دیگر از خدمات مشاوره کسب و کار مجموعه جاب تیم، مشاوره تبلیغات و برندینگ است. شما برای بیشتر دیده شدن در بازار نیاز به مشاور برندینگ دارید. مشاوران باتجربه و متخصص این مجموعه، سازمان‌ها را در جذب  مشتریان بیشتر و حفظ آنها کمک می‌کنند. همانطور که می‌دانید تبلیغات نقش مهمی در توسعه کسب و کارتان دارد. سازمان‌ها می‌توانند با تبلیغات و ایجاد تمایز بین محصولات و خدمات خود با سایر رقبا، مشتریان بیشتری را به سمت خودشان جذب کنند و سهم بزرگ‌تری از بازار فروش را به خودشان اختصاص دهند. از این رو مشاور تبلیغات و برندینگ به کسب و کارها کمک می‌کند که بهترین استراتژی تبلیغاتی را برای رسیدن به اهدافشان پیاده کنند.

مشاوره کسب و کار در جاب تیم چه مزایایی دارد؟

 • پیدا کردن مشکلات و چالش‌ها: بسیاری از شرکت‌ها و استارتاپ ها ممکن است با چالش‌های زیادی از جمله کاهش سود، مسایل مالی و مشکلات مدیریتی مواجه شوند. مشاوران کسب و کار جاب تیم می‌توانند تمام مسایل و جزییات را بررسی کنند و با پیدا کردن ریشه مشکلات آنها را برطرف نمایند.

 • ارایه راه حل مناسب: تمام کسب و کارها و مشاغل دارای اهداف و استراتژی های مختلفی هستند که برای رسیدن به آنها تلاش می‌کنند. اما ممکن است در مسیر رسیدن به اهداف با مشکلات بسیاری مواجه شوند که بررسی آنها نیاز به مهارت و تخصص داشته باشد. با استفاده از خدمات مشاوره این مجموعه می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان و کمترین هزینه به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها: سازمان‌ها و شرکت‌ها برای توسعه کسب و کار خود باید روش‌های زیادی را امتحان کنند تا بتوانند به هدفشان برسند. قطعا این آزمون و خطاها بسیار هزینه‌بر و وقت‌گیر هستند. مشاور کسب و کار جاب تیم با داشتن دانش و تخصص در زمینه  برنامه ریزی و تعیین استراتژی می‌تواند به کسب و کارها در جهت تحقق اهدافشان کمک نماید. قطعا  استخدام مشاور کسب و کار یک هزینه نیست بلکه نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

 • افزایش سطح بهره‌وری: تمام  شرکت‌ها در مسیر پیشرفت و توسعه کسب و کارشان حرکت می‌کنند اما گاهی شرکت‌ها نمی‌توانند از حداکثر توان خود برای رسیدن به اهدافشان استفاده کنند.مشاوران جاب تیم با دانش و آگاهی بالا در این زمینه،  با ارزیابی‌ مسیر حرکتی و تعیین مراحل به صورت گام به گام به افزایش سطح بهره‌وری کسب و کارتان کمک می‌کنند.

 • بهره مندی از دیدگاه‌های خارجی: مشاوره ذهنیت و دیدگاه تازه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد. به این ترتیب با نظراتی آشنا می‌شوید که ممکن است در گذشته به آن‌ها توجه نکرده باشید. طراحی کمپین‌ها و طرح‌های تجاری جدید می‌تواند چالش برانگیز باشد و زمان زیادی را صرف کند، با توجه به این موضوع مشاور کسب و کار یاری می‌رساند تا سریع‌تر و به صورت حرفه‌ای تر این اقدام را پیاده سازی کنید.
 • استفاده از نظر و بینش تخصصی: مشاوره کسب و کار نظرات را به صورت تخصصی و با خلاقیت بسته به حوزه فعالیت شما در اختیارتان قرار می‌دهد. این مدل از مشاوره با یافتن ضعف‌های مالی به شما کمک می‌کند تا آن‌ها را به بهترین نحو برطرف کنید.
 • دریافت مشاوره برای شروع پروژه: شاید بتوانیم بگوییم که مشاوره کسب و کار این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید در مورد مشتری و بازار مورد نظر خود یک برنامه هدفمند و مناسب ایجاد کرده و به فروش مناسبی دست پیدا کنید.

چرا باید خدمات مشاوره کسب و کار جاب تیم را انتخاب کنیم ؟

همانطور که اشاره کردیم جاب تیم خدمات متنوعی را در زمینه بازاریابی و فروش، منابع انسانی، مدیریت و برنامه‌ریزی استراتژیک و تبلیغات و برندینگ ارائه می‌دهند که به بهبود و ارتقای کسب و کارهای مختلف کمک می‌کند. فرقی نمی‌کند که تازه کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده‌اید یا قصد رشد و توسعه تجارت خود را دارید در هر صورت مشاوران مجموعه جاب تیم می‌توانند شما را به اهداف موردنظرتان برساند. یکی از ویژگی‌های که جاب تیم را از سایر شرکت‌های مشاوره کسب و کار متمایز می‌کند این است که این مجموعه در حوزه دیجیتال مارکتینگ از تخصص  و دانش بالایی برخوردار است و از این رو می‌تواند خدمات باکیفیت‌ و متنوعی را ارائه دهد. با توجه به اهمیت و تاثیر دیجیتال مارکتینگ بر تمام کسب و کارها و مشاغل کوچک و بزرگ، استفاده از خدمات مشاور کسب و کار جاب تیم می‌تواند شما را در رشد و توسعه کارتان بسیار کمک نماید. همچنین اگر تا کنون کسب و کاری نداشته اید و قصد دارید از صفر شروع کنید، می توانید از خدمات مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی در جاب تیم استفاده کنید. این خدمت فقط مخصوص افرادی است که می خواهند کسب و کار خود را از صفر راه اندازی نمایند.

مشاوره کسب و کار چه اهمیتی دارد؟

فرقی نمی‌کند که شما در چه حوزه‌ای مشغول به فعالیت هستید یا کسب و کار کوچک دارید یا بزرگ، در هر صورت شما به مشاوره کسب و کار نیاز خواهید داشت. برخی از افراد تصور می‌کنند که مشاوره  فقط برای کسب و کارهای بزرگ است در حالیکه کسب و کارهای کوچک و تازه تأسیس هم می‌توانند از راهنمایی مشاوره استفاده کنند و با رفع مشکلات و چالش‌های خود به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا نمایند. هر کسب و کاری ممکن است با  تغییرات ناگهانی روبرو شود که در صورت عدم  مدیریت صحیح باعث ورشکستگی یا ضررهای مالی زیادی به آن شود. حضور یک مشاور کسب و کار می‌تواند به شما برای پشت سر گذاشتن این بحران کمک کند. همانطور که قبلا هم گفتیم هر شخصی جهت مشاوره مناسب نیست و باید دارای تحصیلات آکادمی و هم چنین از تخصص و مهارت بالایی در این زمینه برخوردار باشد.

شروع یک کسب و کار همواره یک اقدام چالش برانگیز در نظر گرفته می‌شود. این موضوع مخصوصا برای کارآفرینانی که تجربه یا دانش کافی در این زمینه ندارند نیز سخت‌تر خواهد بود. دریافت مشاوره از آن لحاظ اهمیت دارد که تجارت مورد نظر از لحاظ تحقیقات در بازار از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار خواهد گرفت. مشاوران سعی می‌کنند تا با استفاده از بینش خود خطرات را به حداقل رسانده و شانس موفقیت کارآفرینان را به بالاترین حد برسانند.

مشاوره کسب و کار انتقاد سازنده دارد به این صورت به بهبود پایدار یاری رسانده و تا حد ممکن جلوی ضعف تجارت را خواهد گرفت. علاوه بر تمامی این موضوعات مشاوران شبکه‌ای از ارتباطات و منابع را در اختیار دارند که برای راه اندازی کسب و کارهای نوپا مفید واقع خواهد شد.مشاوره کسب و کار اهمیت زیادی در افزایش سود و برند سازی دارد

چگونه یک شرکت مشاوره کسب و کار خوب پیدا کنیم؟

شرکت‌های زیادی در زمینه مشاوره کسب و کار فعالیت می‌کنند که انتخاب بهترین آنها همیشه دغدغه مدیران و صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ بوده است. درواقع بهترین شرکت مشاوره می‌تواند چالش و مشکلات سازمان و شرکت‌ها را شناسایی کرده و با رفع آنها به افزایش سوددهی آنها کمک کند. پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین شرکت مشاور کسب و کار حتما به آدرس اینترنتی آنها مراجعه کرده و روزمه و سابقه کاری آنها را بررسی کنید.

آیا برای راه اندازی کسب و کار نیاز به مشاوره داریم؟

بی شک برای راه اندازی کسب و کار به مشاوره نیاز پیدا خواهید کرد. در این زمینه باید بگوییم که راه اندازی یک کسب و کار نوپا کار راحتی نبوده و اغلب با موانع بسیار زیادی رو به رو خواهید شد، در نتیجه اگر یک متخصص در کنار شما نباشد که مقابله با این موانع را برایتان آسان کند بی شک به مشکل بر خواهید خورد. در مشاوره راه اندازی کسب و کار ایده‌های شما بازبینی و ارزیابی می‌شوند تا بتوانید بازدهی بیشتری از آن‌ها دریافت کنید.

همچنین در این زمینه رقبا و فعالیت آن‌ها به طور دقیق مورد بررسی قرار خواهند گرفت و با توجه به بودجه و سرمایه کارفرما برنامه ریزی‌های لازم به منظور طراحی و پیاده سازی مسیر موفقیت انجام خواهد شد. در مشاوره راه اندازی کسب و کار می‌توانید قراردادهای حقوقی، مالیاتی، بیمه‌ای و ... را در اختیار مشاورین قرار دهید تا به طور کامل مورد بررسی قرار گیرند. به این ترتیب علاوه بر اینکه با یک شبکه ارتباطی گسترده در ارتباط هستید می‌توانید به مشتریان نزدیک شده و نظر آن‌ها را به سوی برند خود جلب کنید.

تمام شرکت‌ها و مشاغل برای توسعه کسب و کارشان به یک مشاور خارج از مجموعه نیاز دارند تا از بیرون مشکلات و نقاط ضعف آنها را بررسی کند و راهکارهای مناسب ارائه دهد. مشاور کسب و کار بهترین شخصی است که می‌تواند شما را در رسیدن به اهدافتان کمک نماید.  برای بهره مندی از جلسات حرفه ای مشاوره کسب و کار در جاب تیم با شماره تماس های درج شده در سایت تماس بگیرید تا در اسرع کارشناسان ما اقدام به تشکیل جلسه تلفنی، آنلاین و یا حضوری نمایند.