طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

آیا می‌خواهید انفجار اتمی درآمد را در کسب‌وکارتان تجربه کنید؟ شاید تصور کنید، این اتفاق چیزی نیست که در آینده نزدیک برای برند یا فروشگاه شما اتفاق بیافتد؛ اما بیایید رازی که کسب‌وکارهای موفق به شما نمی‌گویند را برملا کنیم؛ این راز فقط در سه کلمه خلاصه می‌شود: طراحی سایت فروشگاهی! دقیقا همین است. داشتن یک سایت فروشگاهی که در آن بتوانید تمام محصولات خود را به صورت مرتب، دسته‌بندی‌شده و با فیلترهای قیمتی و مشخصات تولید به مشتریان ارائه کنید! آیا کسب‌وکار خود را تازه استارت زده‌اید؟ اگر اینطور است، بهتر است از هم اکنون برای ساخت سایت فروشگاهی خود اقدام کنید. نگران نباشید، تیم ما از قدم اول همراه شماست تا کلید یک فروشگاه آنلاین پردرآمد را در دستان شما بگذارد. برای سفارش طراحی سایت خود تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

یه مشاوره رایگان مهمون مایی

برخی از نمونه کارها

اقتصادی

◀ نوع قالب: آماده با لایسنس

◀ طراحی صفحات ثابت مانند خدمات و بلاگ: بله

◀ امکان آپلود انواع فایل: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ سیستم باشگاه مشتریان: بله

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ فرم سفارش آنلاین: خیر

◀ فرم اخذ نمایندگی: خیر

◀ چت آنلاین: خیر

◀ اتصال درگاه پرداخت: خیر

◀ طراحی صفحات دسته بندی محصول و برند: خیر

◀ لیست علاقه مندی و جستجوی حرفه ای: خیر

◀ دسته بندی پیشرفته و سیستم کامنت: خیر

◀ پشتیبانی فنی: 6ماهه

◀ زمان تحویل: 30 روز کاری

 

فروشگاهی

◀ نوع قالب: اختصاصی

◀ طراحی صفحات ثابت مانند خدمات و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ سیستم کد تخفیف: بله

◀ فرم سفارش آنلاین: بله

◀ ویژگی محصول(سایز، رنگ، وزن و...): بله

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ چت آنلاین: بله

◀ اتصال درگاه پرداخت: بله

◀ سیستم باشگاه مشتریان: بله

◀ دسته بندی پیشرفته و سیستم کامنت: بله

◀ سیستم حسابداری پیشرفته: خیر

◀ سیستم ارسال با پیک: خیر

◀ پشتیبانی فنی: 1ساله

◀ زمان تحویل: 40 روز کاری

فروشگاهی اختصاصی

◀ نوع قالب: اختصاصی

◀ طراحی صفحات ثابت مانند خدمات و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ سیستم کد تخفیف: بله

◀ فرم سفارش آنلاین: بله

◀ ویژگی محصول(سایز، رنگ، وزن و...): بله

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ چت آنلاین: بله

◀ اتصال درگاه پرداخت: بله

◀ سیستم باشگاه مشتریان: بله

◀ لیست علاقه مندی و جستجوی حرفه ای: بله

◀ دسته بندی پیشرفته و سیستم کامنت: بله

◀ سیستم حسابداری پیشرفته: بله

◀ سیستم ارسال با پیک: بله

◀ پشتیبانی فنی: 1ساله

◀ زمان تحویل: 40 روز کاری

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

 

در ابتدایی ترین مرحله جلسه‌ای میان کارفرما و شرکت انجام خواهد شد تا کارفرما بتواند نظرات خود را با متخصصین در میان گذاشته و از پیشنهادات آن‌ها استفاده کنید.
سپس یک بریف برای طراحی سایت فروشگاهی به کارفرما ارائه خواهد شد که باید آن را تکمیل کرده و به شرکت ارسال کند.
پس از آن با برگزاری جلسه‌ای در صورتی که طرفین به توافق برسند قراردادی در این زمینه عقد خواهد شد.
سپس قالب سایت طراحی شده و پس از تایید کارفرما متخصصین برنامه نویسی را انجام خواهند داد.
پس از تایید برنامه نویسی نیز تغییرات مورد نیاز روی وب سایت صورت خواهد گرفت.
در نهایت سایت در دسترس کاربران قرار گرفته و آماده به دریافت خدمات سئو و گوگل ادز خواهد بود.

منظور از سایت فروشگاهی چیست؟

منظور از سایت فروشگاهی چیست؟

سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی وب سایتی است که به کاربران امکان می‌دهد تا کالاها، خدمات و محصولات دیجیتالی یا فیزیکی را از طریق اینترنت خریداری کنند. این نوع سایت‌ها مشابه فروشگاه‌های سنتی عمل می‌کنند؛ اما در بستر اینترنت! از طرفی به صاحبان کسب‌وکار این امکان را می‌دهند تا به طیف گسترده‌تری از مشتریان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنند.

اگر می‌خواهید سایت فروشگاهی بزنید؛ دو روش پیش روی شماست. یا می‌توانید به دنبال طراحی سایت با وردپرس باشید، یا طراحی سایت فروشگاهی را به صورت اختصاصی انجام دهید. فرق این دو روش در چیست؟

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس، همان کاری است که بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک انجام می‌دهند. هزینه کمتری نسبت به طراحی سایت اختصاصی دارد؛ اما از نظر امنیت، سفارشی‌سازی و حتی پشتیبانی، کیفیت پایین‌تری از سایت‌های طراحی شده به صورت اختصاصی دارند. بنابراین تصمیم نهایی با شماست!

طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی باید به صورت حرفه‌ای و به دست افراد متخصص انجام شود در غیر این صورت تنها موجب هدر رفتن زمان و سرمایه شما خواهد شد. ممکن است تصور کنید که سپردن ساخت سایت به دست یک فرد می‌تواند تا حد زیادی هزینه‌های شما را کاهش دهد؛ اما تجربه نشان داده است که در اغلب موارد اینطور نیست. با سپردن طراحی سایت به یک فرد، معمولا عقد قرارداد رسمی و قانونی صورت نمی‌گیرد؛ خصوصا اینکه افراد متخصص به دلیل مدیریت کردن چندین پروژه، فرصت کافی برای پشتیبانی کردن از سایت شما را ندارند؛ با این حال چه باید کرد؟

یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای طراحی سایت حرفه‌ای، سپردن تمام کارهای طراحی سایت به یک شرکت باتجربه و متخصص است. شرکت‌ها به دلیل داشتن تیم‌های حرفه‌ای، توانایی پشتیبانی آنلاین در تمام روزهای هفته را دارند؛ علاوه بر این، تمام فرایند طراحی سایت فروشگاهی از طریق شرکت، با عقد قرارداد رسمی انجام می‌شود؛ بنابراین خیالتان از مشکلات فنی یا قانونی کاملا راحت می‌شود.

فرایند تحقیق برای پیدا کردن یک شرکت باتجربه به زمان زیادی نیاز دارد. شرکت‌های زیادی اقدام به طراحی سایت فروشگاهی می‌کنند؛ اما ممکن است در خیلی از موارد، نتیجه چندان راضی‌کننده نباشد. با این حال، ویژگی طلایی جاب تیم که به آن افتخار می‌کند، همین رضایت مشتریان و سابقه طولانی در ارائه خدمات است.

خدمات طراحی سایت فروشگاهی

خدمات طراحی سایت فروشگاهی

شاید بپرسید که در صورت ثبت سفارش برای طراحی سایت فروشگاهی، چه خدماتی دریافت می‌کنم؟ در حقیقت، باید از شرکت طراح سایت، چه انتظاراتی داشته باشیم؟

 • مدیریت هاست و دامنه از سوی کارشناسان
 • ارائه مشاوره رایگان به صورت حضوری و آنلاین
 • پشتیبانی از وب سایت و رفع مشکلات احتمالی
 • سئو سایت فروشگاهی در صورت تمایل کارفرما
 • امکانات بازاریابی مختلف
 • انجام خدمات تبلیغاتی همچون خدمات گوگل ادورز
 • ایجاد تعریف محصولات و بارگذاری محتوا
 • امکان نحوه ارسال و پرداخت
 • آموزش کامل نحوه مدیریت سایت به کارفرما

خرید سایت فروشگاهی

اگر شما صاحب یک فروشگاه هستید، جهت گسترش کار و کسب درآمد بیشتر نیاز به خرید سایت فروشگاهی خواهید داشت. در صورتی که شما سایت فروشگاه آنلاین خودتان را داشته باشید، عملا یک منبع درآمد بزرگ برای شما خواهد بود و می توانید از تمام ظرفیت های آن برای فروش بیشتر استفاده کنید. اما خرید سایت فروشگاهی موضوع ساده و پیش پا افتاده ای نیست؛ چرا که اگر در همان ابتدا سایت شما اصولی طراحی نشود، شما ضرر مالی زیادی را متحمل خواهید شد. بنابراین پیشنهاد می کنیم خرید وبسایت فروشگاهی آنلاین را مستقیما به یک تیم ماهر و متخصص بسپارید. جهت مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با تیم پشتیبانی تخصصی ما تماس حاصل فرمایید: 09308297906

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

برای آگاهی از قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی بهتر است به فاکتورهای مختلفی دقت داشته باشید. به عنوان مثال شرکتی که به آن مراجعه خواهید کرد یکی از نکات مهمی است که روی هزینه موثر واقع خواهد شد. در این زمینه باید بگوییم طراحان به هر میزان که تجربه کاری بالاتری داشته باشند بی شک قیمت بیشتری از شما دریافت خواهند کرد.

از نظر دیگر امکانات و همچنین ویژگی‌هایی که قرار است روی سایت تعبیه شود نیز از پارامترهای مهمی است که هزینه طراحی سایت فروشگاهی را مشخص خواهد کرد. توجه داشته باشید که امنیت سایت هرچقدر بالاتر باشد می‌توانید به بهترین نحو به کاربران خود خدمت کنید و در این مورد باید بدانید که این موضوع هزینه بالاتری را به وجود خواهد آورد که ارزشش را دارد چرا که نظر مخاطبین را جلب کرده و به افزایش فروش نیز کمک زیادی خواهد کرد.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه طراحی سایت فروشگاهی به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت که در ادامه برخی از مهم‌ترین آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

 • دامنه و هاست از جمله نکات تاثیرگذار در این زمینه به شمار خواهند رفت. با توجه به نوع کسب و کار باید دامنه مناسبی برای خود انتخاب کنید. همچنین فضای ذخیره سازی یکی از نکاتی است که به طور مستقیم روی هزینه تاثیرات خود را اعمال خواهد کرد.
 • طراحی گرافیکی وب سایت بی شک یکی از نکاتی است که هزینه را مشخص خواهد کرد. در این زمینه اگر به دنبال یک ویترین پرزرق و برق هستید بهتر است به مجموعه‌های معتبر و معروف همچون جاب تیم بروید تا این ویژگی را به بهترین شکل در سایت اعمال کند.
 • طراحی وبسایت فروشگاهی ریسپانسیو سبب خواهد شد تا تمامی افراد بتوانند با موبایل و تبلت نیز از سایت استفاده کنند که این نیز روی قیمت وب سایت موثر واقع خواهد شد.
 • سیستم مدیریت محتوا نیز می‌تواند یکی از عوامل مهم در این زمینه در نظر گرفته شود در نتیجه بهتر است در زمان ساخت سایت به آن توجه داشته باشید.

امکانات سایت فروشگاهی

امکانات سایت فروشگاهی

یک سایت فروشگاهی امکانات مختلفی دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند به راحتی از آن استفاده کرده و همچنین در برندسازی نیز به شما یاری خواهد رساند. در این زمینه برخی از مهم‌ترین امکانات سایت فروشگاه آنلاین به شرح زیر قابل تعریف خواهد بود:

 • اتصال به درگاه‌های بانکی مختلف
 • ارائه تخفیفات و پیشنهادات ویژه
 • ارتباط با شبکه‌های اجتماعی
 • بخش ارتباط با ما و قرارگیری اطلاعات تماس
 • صفحه درباره ما برای ارائه اطلاعات به کاربران
 • برخوداری از پنل فروشگاهی
 • سوالات متداول
 •  جزئیات خرید مشتری از جمله کد رهگیری و زمان تقریبی ارسال
 • ارائه اطلاعات کامل در مورد محصول

ساخت سایت فروشگاهی را به چه کسی بسپاریم؟

یکی از چالش‌هایی که ممکن است در زمان ساخت سایت فروشگاهی با آن رو به رو شوید این است که سایت را به دست چه کسی بسپارید تا فرایند ساخت سایت به نحو احسن انجام شود. در این زمینه بهتر است به دنبال نتایج جستجو در گوگل باشید البته برخی به این موضوع اعتقادی ندارند در نتیجه پیشنهاد می‌شود نمونه کارهای شرکت‌ها را بایکدیگر مقایسه کرده و همچنین از کسب و کارهایی که در گذشته یا در حال حاضر با مجموعه مورد نظر همکاری دارند پرس و جو کنید تا به آگاهی کاملی در این حوزه دست یابید. کارشناسان در کنارتان هستند تا تمامی موارد مورد نیاز را به شما ارائه دهند. جاب تیم از بهترین‌های تهران است که تلاش دارد تا کارفرما با توجه به خواسته خود طراحی سایت را انجام داده و آن را به مشتریان ارائه دهد. در این زمینه باید بگوییم که کارشناسان با توجه به تخصص خود تلاش خواهند کرد تا امکانات مناسبی را به شما عزیزان عرضه کنند.

برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی از کجا شروع کنیم؟

سفارش طراحی سایت فروشگاهی توسط متخصصان ما به راحت‌ترین شکل ممکن انجام خواهد شد. برای ثبت سفارش بهتر است در ابتدا با ما در تماس باشید. برای برقراری ارتباط با شماره‌های موجود در وب سایت تماس گرفته و از کارشناسان در زمینه ثبت سفارش و همچنین هزینه‌ها اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید. کارشناسان تلاش خواهند کرد تا با توجه به اینکه به چه امکاناتی نیاز دارید جلسه‌های حضوری و آنلاین را برای شما برگزار کنند. در این جلسات نکات مهم همچون مالیات فروشگاه های اینترنتی و همچنین مزیت‌های رقابتی کسب و کار را از شما جویا خواهند شد تا با توجه به این موضوع برنامه مناسبی برای طراحی وب سایت در نظر گرفته و همچنین پکیج مناسب را در نظر گیرند.

چرا طراحی سایت فروشگاهی اهمیت دارد؟

چرا طراحی سایت فروشگاهی اهمیت دارد؟

طراحی سایت فروشگاهی از آن نظر اهمیت دارد که امروزه بسیاری از کسب و کارها به سبب اینکه درآمد مناسبی داشته باشند به ساخت وب سایت روی آورده‌اند به همین دلیل به نوعی باید گفت که بازار کار سنتی به پایان رسیده و عصر دیجیتال شرایطی را ایجاد ساخته است تا بتوانید با مخاطبین خود به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرده و محصولات را به فروش رسانده و درآمد مناسبی برای خود کسب کنید. به این ترتیب با پرداخت یک هزینه برای یک بار می‌توانید سایت را همیشه در دسترس کاربران قرار داده و شرایطی را ایجاد کنید که به صورت مقرون به صرفه و اقتصادی وارد بازار کار شده و مخاطبین را به بهترین نحو ممکن به سوی محصولات جذب کرده و تعداد فروش را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

خدمات جاب تیم برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

خدمات تیم طراحی سایت اختصاصی ما با آخرین متدها انجام شده و نتیجه کار با بالاترین سطح کیفیت در اختیارتان قرار خواهد گرفت. همچنین شرایطی ایجاد خواهیم کرد تا بتوانید به هر تعداد که می‌خواهید کالای مورد نظر را وارد سایت کرده و بدون محدودیت جغرافیایی محصولات خود را در اختیار کاربران قرار دهید. به این ترتیب با ساخت سایت اختصاصی سایت دارای ساختاری مناسب بوده و همچنین با گرافیک باکیفیت و زیبا در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این نوع سایت دقیقا مطابق با خواسته و نیاز کارفرما طراحی خواهد شد در نتیجه به بهترین انتخاب برای افرادی تبدیل شده است که می‌خواهند با ساخت سایت از رقبا پیشی گرفته و به افزایش درآمد برسند. سایت اختصاصی با توجه به اینکه امکانات مختلفی را در اختیارتان قرار خواهد داد هزینه بالاتری دارد که این موضوع کاملا ارزشش را خواهد داشت.

لازم به ذکر است که ما همچنین خدمات طراحی سایت با لاراول را به شما ارائه می دهیم تا یک سایت فروشگاهی حرفه ای و فوق العاده برای خودتان داشته باشید.

نکات مهم که باید پیش از ساخت سایت فروشگاهی بدانید

برخی از نکات مهمی که بهتر است پیش از ساخت سایت به آن‌ها توجه داشته باشید شامل موارد زیر خواهند بود

 • ریسپانسیو بودن سایت باید همواره از سوی کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد.
 • سایت باید داینامیک باشد تا بتوانید نظر کاربران را به سوی خود جذب کنید.
 • طراحی وبلاگ یکی از اساسی‌ترین نیازهای طراحی سایت فروشگاهی به شما خواهد رفت.
 • در ساخت سایت فروشگاهی نباید ظاهر و گرافیک را فدای مسائل فنی کنید.
 • خدمات پس از فروش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهند بود.

    در زمینه خرید و پرداخت کالا و همچنین امنیت سایت حتما به کاربر توجه کامل داشته باشید چرا که به این ترتیب می‌توانید نظر آن را جلب کنید.

تیم متخصصان ما یکی از بهترین‌ها در طراحی و ساخت سایت فروشگاهی است که تلاش کرده تا تمامی نکات مهم را پیش از ساخت سایت در نظر بگیرید به همین دلیل به هوشمندانه‌ترین انتخاب برای کسب و کارهای بزرگ تبدیل شده است. شما می توانید از مشاوره طراحی سایت به صورت کاملا رایگان استفاده کنید تا در زمینه ساخت وبسایت فروشگاهی بهترین تصمیم را بگیرید.