طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی این امکان را می‌دهد تا بتوانید در دنیای آنلاین حضور پیدا کرده و مشتریان را به سوی خود جذب کنید. هیچ راهکاری بهتر از ساخت سایت فروشگاهی نیست چرا که تمامی محدودیت‌های روش‌های سنتی را از بین برده و همچنین امکان رشد و توسعه را نیز برایتان فراهم کرده است. به زبان ساده باید بگوییم که با ساخت سایت فروشگاهی شرایطی را مهیا خواهید ساخت تا از رقبا عقب نمانید و درآمد خوبی برای خود بدست آورید. اگر هنوز هم مشغول کسب و کار خود به طور سنتی هستید باید بگوییم که این روزها مشاغل بسیار زیادی وجود دارند که وارد فضای آنلاین شده‌اند و این موضوع سبب شده تا کاربران نیز تایم خود را هدر نداده و برای رسیدن به محصولات مورد نظر به سوی سایت روانه شوند در نتیجه بهتر است برای اینکه محکوم به نابودی نباشید به دنبال ساخت فروشگاه آنلاین باشید.

یه مشاوره رایگان مهمون مایی

برخی از نمونه کارها

اقتصادی

◀ نوع قالب: آماده با لایسنس

◀ طراحی صفحات ثابت مانند تماس با ما و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ چند زبانه بودن: خیر

◀ فرم سفارش آنلاین: خیر

◀ فرم اخذ نمایندگی: خیر

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ چت آنلاین: خیر

◀ لیست علاقه مندی و جستجوی حرفه ای: خیر

◀ دسته بندی پیشرفته و سیستم کامنت: خیر

◀ پشتیبانی فنی: 6ماهه

◀ زمان تحویل: 30 روز کاری

 

فروشگاهی

◀ نوع قالب: اختصاصی

◀ طراحی صفحات ثابت مانند تماس با ما و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ چند زبانه بودن: خیر

◀ فرم سفارش آنلاین: خیر

◀ فرم اخذ نمایندگی: خیر

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ چت آنلاین: بله

◀ لیست علاقه مندی و جستجوی حرفه ای: بله

◀ دسته بندی پیشرفته و سیستم کامنت: بله

◀ پشتیبانی فنی: 1ساله

◀ زمان تحویل: 30 روز کاری

 

فروشگاهی اختصاصی

◀ نوع قالب: اختصاصی

◀ طراحی صفحات ثابت مانند تماس با ما و بلاگ: بله

◀ چند کاربره بودن: بله

◀ بهینه سازی سرعت سایت: بله

◀ چند زبانه بودن: بله

◀ فرم سفارش آنلاین: بله

◀ فرم اخذ نمایندگی: بله

◀ نصب گواهینامه ssl: بله

◀ چت آنلاین: بله

◀ لیست علاقه مندی و جستجوی حرفه ای: بله

◀ دسته بندی پیشرفته و سیستم کامنت: بله

◀ پشتیبانی فنی: 1ساله

◀ زمان تحویل: 40 روز کاری

 

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

 

در ابتدایی ترین مرحله جلسه‌ای میان کارفرما و شرکت انجام خواهد شد تا کارفرما بتواند نظرات خود را با متخصصین در میان گذاشته و از پیشنهادات آن‌ها استفاده کنید.
سپس یک بریف برای طراحی سایت فروشگاهی به کارفرما ارائه خواهد شد که باید آن را تکمیل کرده و به شرکت ارسال کند.
پس از آن با برگزاری جلسه‌ای در صورتی که طرفین به توافق برسند قراردادی در این زمینه عقد خواهد شد.
سپس قالب سایت طراحی شده و پس از تایید کارفرما متخصصین برنامه نویسی را انجام خواهند داد.
پس از تایید برنامه نویسی نیز تغییرات مورد نیاز روی وب سایت صورت خواهد گرفت.
در نهایت سایت در دسترس کاربران قرار گرفته و آماده به دریافت خدمات سئو و گوگل ادز خواهد بود.

طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی باید به صورت حرفه‌ای و به دست افراد متخصص انجام شود در غیر این صورت تنها موجب هدر رفتن زمان و سرمایه شما خواهد شد. ممکن است تصور کنید که سپردن ساخت سایت به دست یک فرد می‌تواند در پرداخت هزینه مقرون به صرفه در نظر گرفته شود. در این زمینه باید بگوییم که بهتر است به دنبال یک شرکت باشید چرا که علاوه بر عقد قرارداد به طور رسمی و قانونی با یک تیم حرفه‌ای رو به رو خواهید بود که این موضوع باعث خواهد شد تا برای مدیریت وب سایت خود نگران هیچ موضوعی نباشید چرا که امکان پشتیبانی از سایت برایتان فراهم می‌شود. در ساخت وبسایت فروشگاهی نباید کمیت فدای کیفیت شود چرا که سرنوشت کسب و کار شما به این موضوع بستگی خواهد شد. در نتیجه توصیه می‌کنیم به دنبال شرکت‌های به نام تهران همچون جاب تیم باشید.

خدمات طراحی سایت فروشگاهی

در خدمات سایت فروشگاهی باید گفت بهتر است به دنبال شرکتی باشید که امکانات مختلفی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید وب سایت را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. برخی از مهم‌ترین خدماتی که در این زمینه در اختیارتان قرار می‌گیرد شامل موارد زیر خواهد بود.

 • مدیریت هاست و دامنه از سوی کارشناسان
 • ارائه مشاوره رایگان به صورت حضوری و آنلاین
 • پشتیبانی از وب سایت و رفع مشکلات احتمالی
 • سئو سایت فروشگاهی در صورت تمایل کارفرما
 • امکانات بازاریابی مختلف
 • انجام خدمات تبلیغاتی همچون خدمات گوگل ادورز
 • ایجاد تعریف محصولات و بارگذاری محتوا
 • امکان نحوه ارسال و پرداخت
 • آموزش کامل نحوه مدیریت سایت به کارفرما

خرید سایت فروشگاهی

اگر شما صاحب یک فروشگاه هستید، جهت گسترش کار و کسب درآمد بیشتر نیاز به خرید سایت فروشگاهی خواهید داشت. در صورتی که شما سایت فروشگاه آنلاین خودتان را داشته باشید، عملا یک منبع درآمد بزرگ برای شما خواهد بود و می توانید از تمام ظرفیت های آن برای فروش بیشتر استفاده کنید. اما خرید سایت فروشگاهی موضوع ساده و پیش پا افتاده ای نیست؛ چرا که اگر در همان ابتدا سایت شما اصولی طراحی نشود، شما ضرر مالی زیادی را متحمل خواهید شد. بنابراین پیشنهاد می کنیم خرید وبسایت فروشگاهی آنلاین را مستقیما به یک تیم ماهر و متخصص بسپارید. جهت مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با جاب تیم تماس حاصل فرمایید: 09308297906

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

برای آگاهی از قیمت طراحی سایت فروشگاهی بهتر است به فاکتورهای مختلفی دقت داشته باشید. به عنوان مثال شرکتی که به آن مراجعه خواهید کرد یکی از نکات مهمی است که روی هزینه موثر واقع خواهد شد. در این زمینه باید بگوییم طراحان به هر میزان که تجربه کاری بالاتری داشته باشند بی شک قیمت بیشتری از شما دریافت خواهند کرد.

از نظر دیگر امکانات و همچنین ویژگی‌هایی که قرار است روی سایت تعبیه شود نیز از پارامترهای مهمی است که هزینه طراحی سایت فروشگاهی را مشخص خواهد کرد. توجه داشته باشید که امنیت سایت هرچقدر بالاتر باشد می‌توانید به بهترین نحو به کاربران خود خدمت کنید و در این مورد باید بدانید که این موضوع هزینه بالاتری را به وجود خواهد آورد که ارزشش را دارد چرا که نظر مخاطبین را جلب کرده و به افزایش فروش نیز کمک زیادی خواهد کرد.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه طراحی سایت فروشگاهی به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت که در ادامه برخی از مهم‌ترین آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

 • دامنه و هاست از جمله نکات تاثیرگذار در این زمینه به شمار خواهند رفت. با توجه به نوع کسب و کار باید دامنه مناسبی برای خود انتخاب کنید. همچنین فضای ذخیره سازی یکی از نکاتی است که به طور مستقیم روی هزینه تاثیرات خود را اعمال خواهد کرد.
 • طراحی گرافیکی وب سایت بی شک یکی از نکاتی است که هزینه را مشخص خواهد کرد. در این زمینه اگر به دنبال یک ویترین پرزرق و برق هستید بهتر است به مجموعه‌های معتبر و معروف همچون جاب تیم بروید تا این ویژگی را به بهترین شکل در سایت اعمال کند.
 • طراحی وبسایت فروشگاهی ریسپانسیو سبب خواهد شد تا تمامی افراد بتوانند با موبایل و تبلت نیز از سایت استفاده کنند که این نیز روی قیمت وب سایت موثر واقع خواهد شد.
 • سیستم مدیریت محتوا نیز می‌تواند یکی از عوامل مهم در این زمینه در نظر گرفته شود در نتیجه بهتر است در زمان ساخت سایت به آن توجه داشته باشید.

چگونه با ساخت سایت فروشگاهی به درآمد برسیم؟

برای اینکه با سایت فروشگاهی به درآمد برسید حتما نباید به فکر یک کسب و کار خیلی بزرگ باشید می‌توانید فعالیت را با محصولات کمتر و همچنین تخصصی انجام دهید. به عنوان مثال بهتر است روی یک موضوع و تعداد کالای محدود تمرکز کنید به این ترتیب شرایطی ایجاد خواهد شد تا به مرور زمان کاربران و همچنین مخاطبین برند شما را شناخته و برای تهیه محصولات مورد نظر به وب سایت مراجعه کرده و آن‌ها را سفارش دهند. همچنین دقت داشته باشید که برای ساخت وب سایت نیاز نیست حتما هزینه بسیار بالایی در این زمینه بپردازید چرا که با ساخت سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا می‌توانید محصولات خود را تا حداکثر 200 محصول در این نوع سایت به فروش برسانید. در این زمینه باید در حوزه بیزینس مهارت لازم را داشته باشید و اطلاعات مناسبی را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

امکانات سایت فروشگاهی

یک سایت فروشگاهی امکانات مختلفی دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند به راحتی از آن استفاده کرده و همچنین در برندسازی نیز به شما یاری خواهد رساند. در این زمینه برخی از مهم‌ترین امکانات سایت فروشگاه آنلاین به شرح زیر قابل تعریف خواهد بود.

 • اتصال به درگاه‌های بانکی مختلف
 • ارائه تخفیفات و پیشنهادات ویژه
 • ارتباط با شبکه‌های اجتماعی
 • بخش ارتباط با ما و قرارگیری اطلاعات تماس
 • صفحه درباره ما برای ارائه اطلاعات به کاربران
 • برخوداری از پنل فروشگاهی
 • سوالات متداول
 • حزئیات خرید مشتری از جمله کد رهگیری و زمان تقریبی ارسال
 • ارائه اطلاعات کامل در مورد محصول

ساخت سایت فروشگاهی را به چه کسی بسپاریم؟

یکی از چالش‌هایی که ممکن است در زمان ساخت سایت فروشگاهی با آن رو به رو شوید این است که سایت را به دست چه کسی بسپارید تا فرایند ساخت سایت به نحو احسن انجام شود. در این زمینه بهتر است به دنبال نتایج جستجو در گوگل باشید البته برخی به این موضوع اعتقادی ندارند در نتیجه پیشنهاد می‌شود نمونه کارهای شرکت‌ها را بایکدیگر مقایسه کرده و همچنین از کسب و کارهایی که در گذشته یا در حال حاضر با مجموعه مورد نظر همکاری دارند پرس و جو کنید تا به آگاهی کاملی در این حوزه دست یابید. کارشناسان در کنارتان هستند تا تمامی موارد مورد نیاز را در شرکت جاب تیم به شما ارائه دهند. جاب تیم از بهترین‌های تهران است که تلاش دارد تا کارفرما با توجه به خواسته خود طراحی سایت را انجام داده و آن را به مشتریان ارائه دهد. در این زمینه باید بگوییم که کارشناسان با توجه به تخصص خود تلاش خواهند کرد تا امکانات مناسبی را به شما عزیزان عرضه کنند.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

سفارش طراحی سایت فروشگاهی در جاب تیم به راحت‌ترین شکل ممکن انجام خواهد شد. برای ثبت سفارش بهتر است در ابتدا با جاب تیم در تماس باشید. برای برقراری ارتباط با شماره‌های موجود در وب سایت تماس گرفته و از کارشناسان در زمینه ثبت سفارش و همچنین هزینه‌ها اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید. کارشناسان تلاش خواهند کرد تا با توجه به اینکه به چه امکاناتی نیاز دارید جلسه‌های حضوری و آنلاین را برای شما برگزار کنند. در این جلسات نکات مهم همچون مالیات فروشگاه های اینترنتی و همچنین مزیت‌های رقابتی کسب و کار را از شما جویا خواهند شد تا با توجه به این موضوع برنامه مناسبی برای طراحی وب سایت در نظر گرفته و همچنین پکیج مناسب را در نظر گیرند.

چرا طراحی سایت فروشگاهی اهمیت دارد؟

طراحی سایت فروشگاهی از آن نظر اهمیت دارد که امروزه بسیاری از کسب و کارها به سبب اینکه درآمد مناسبی داشته باشند به ساخت وب سایت روی آورده‌اند به همین دلیل به نوعی باید گفت که بازار کار سنتی به پایان رسیده و عصر دیجیتال شرایطی را ایجاد ساخته است تا بتوانید با مخاطبین خود به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرده و محصولات را به فروش رسانده و درآمد مناسبی برای خود کسب کنید. به این ترتیب با پرداخت یک هزینه برای یک بار می‌توانید سایت را همیشه در دسترس کاربران قرار داده و شرایطی را ایجاد کنید که به صورت مقرون به صرفه و اقتصادی وارد بازار کار شده و مخاطبین را به بهترین نحو ممکن به سوی محصولات جذب کرده و تعداد فروش را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

این هم هدیه جاب تیم به شما عزیزان: معرفی بهترین قالب فروشگاهی وردپرس 2023

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

جاب تیم طراحی سایت اختصاصی را حتی در خدمات سایت های فروشگاهی نیز با آخرین متدها انجام شده و بالاترین سطح کیفیت را در اختیارتان قرار خواهد داد. همچنین شرایطی را ایجاد خواهد کرد تا بتوانید به هر تعداد که می‌خواهید کالای مورد نظر را وارد سایت کرده و بدون محدودیت جغرافیایی محصولات خود را در اختیار کاربران قرار دهید. به این ترتیب با ساخت سایت اختصاصی سایت دارای ساختاری مناسب بوده و همچنین با گرافیک باکیفیت و زیبا در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این نوع سایت دقیقا مطابق با خواسته و نیاز کارفرما طراحی خواهد شد در نتیجه به بهترین انتخاب برای افرادی تبدیل شده است که می‌خواهند با ساخت سایت از رقبا پیشی گرفته و به افزایش درآمد برسند. سایت اختصاصی با توجه به اینکه امکانات مختلفی را در اختیارتان قرار خواهد داد هزینه بالاتری دارد که این موضوع کاملا ارزشش را خواهد داشت.

لازم به ذکر است که ما در مجموعه جاب تیم، خدمات طراحی سایت با لاراول را به شما ارائه می دهیم تا یک سایت فروشگاهی حرفه ای و فوق العاده برای خودتان داشته باشید.

نکات مهم که باید پیش از ساخت سایت فروشگاهی بدانید

برخی از نکات مهمی که بهتر است پیش از ساخت سایت به آن‌ها توجه داشته باشید شامل موارد زیر خواهند بود

 • ریسپانسیو بودن سایت باید همواره از سوی کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد.
 • سایت باید داینامیک باشد تا بتوانید نظر کاربران را به سوی خود جذب کنید.
 • طراحی وبلاگ یکی از اساسی‌ترین نیازهای طراحی سایت فروشگاهی به شما خواهد رفت.
 • در ساخت سایت فروشگاهی نباید ظاهر و گرافیک را فدای مسائل فنی کنید.
 • خدمات پس از فروش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهند بود.
 • در زمینه خرید و پرداخت کالا و همچنین امنیت سایت حتما به کاربر توجه کامل داشته باشید چرا که به این ترتیب می‌توانید نظر آن را جلب کنید.

جاب تیم یکی از بهترین‌ها در طراحی و ساخت سایت فروشگاهی است که تلاش کرده تا تمامی نکات مهم را پیش از ساخت سایت در نظر بگیرید به همین دلیل به هوشمندانه‌ترین انتخاب برای کسب و کارهای بزرگ تبدیل شده است. شما می توانید از مشاوره طراحی سایت در جاب تیم به صورت کاملا رایگان استفاده کنید تا در زمینه ساخت وبسایت فروشگاهی بهترین تصمیم را بگیرید.