طراحی سایت هلدینگ

وب سایت‌ها جزء ضروری هر کسب و کاری هستند. آنها چهره آنلاین شرکت شما هستند و باید به گونه‌ای طراحی شوند که نشان دهنده برند شما باشد و به شما در دستیابی به اهداف تجاری خود کمک کند. یک وب سایت طیف گسترده‌ای از مزایا را برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک ارائه می‌دهد و ارزش بیشتر این مزایا سال به سال به طور تصاعدی افزایش می‌یابد، درست مانند خود اینترنت. در زیر دلایلی آورده شده است که به شما می‌گوید چرا طراحی سایت هلدینگ برای کسب و کار شما بسیار مهم است.

طراحی سایت هلدینگ

امکانات طراحی سایت هلدینگ

چرا طراحی وب سایت برای تجارت مهم است؟و چه مراحلی دارد؟

1. اولین برداشت را ایجاد می‌کند

وب سایت شما اغلب اولین تعاملی است که مشتریان بالقوه با کسب و کار شما خواهند داشت. این امر باعث می شود که سایت شما تأثیر خوبی بگذارد. یک وب سایت با ساختار مناسب به کاربران این احساس را می‌دهد که شما یک هلدینگ آگاه و قابل اعتماد هستید. از سوی دیگر، یک وب‌سایت با طراحی ضعیف می‌تواند مشتریان بالقوه را حتی قبل از اینکه بدانند شما چه کار می‌کنید، فراری دهد.

2. اعتبار

طراحی سایت هلدینگ به ایجاد اعتبار برای کسب و کار شما کمک می‌کند. اگر سایت شما حرفه‌ای به نظر می‌رسد، مشتریان بالقوه به احتمال زیاد اعتماد خواهند کرد که شما یک شرکت معتبر هستید. این امر به ویژه در صورتی که محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین عرضه کنید، بسیار مهم است. یک وب سایت که بد و نادرست طراحی شده باشد ممکن است باعث شود بازدیدکنندگان این سؤال را ایجاد کنند که آیا باید اطلاعات کارت اعتباری خود را در اختیار شما قرار دهند یا خیر.

در واقع هر کسی می‌تواند به راحتی یک صفحه فیس بوک یا یک حساب اینستاگرام با داده‌های جعلی، نام و دستورالعمل شما ایجاد کند و نمایه‌ها ممکن است شبیه پروفایل شما باشند؛ بنابراین، یک وب‌سایت تجاری حرفه‌ای شرکت شما را به روشی مشروع می‌کند که دیگر کانال‌های رسانه‌های اجتماعی این کار را نمی‌کنند.

3. تبادل اطلاعات

وب سایت شما باید طوری طراحی شده باشد که اطلاعات مورد نظر را به بازدیدکنندگان ارائه دهد. اگر محصول یا خدمات پیچیده‌ای دارید، وب سایت شما باید آن را به گونه‌ای توضیح دهد که به راحتی قابل درک باشد. در غیر این صورت، مشتریان بالقوه سایت شما را ترک کرده و رقیبی را پیدا می کنند که بتواند نیازهای آنها را بهتر برآورده کند.

4. تبلیغات و بازاریابی

طراحی سایت هلدینگ به شما بستری برای تبلیغ و بازاریابی کسب و کارتان می‌دهد. می‌توانید از سایت خود برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد محصولات یا خدمات خود، ارسال پیشنهادات ویژه و هدایت ترافیک به شرکت نگهدارنده خود استفاده کنید. یک وب سایت با طراحی خوب می‌تواند یک ابزار بازاریابی قدرتمند باشد که به شما کمک می‌کند به مشتریان جدید دست پیدا کنید و کسب و کار خود را توسعه دهید.

5. خدمات مشتری

همچنین میتوان از وب سایت به عنوان وسیله‌ای برای پشتیبانی مشتری استفاده کرد. شما می‌توانید از سایت خود برای ارائه سوالات متداول، اطلاعات تماس و پشتیبانی برای مشتریان خود استفاده کنید. یک وب سایت به مشتریان این امکان را می‌دهد که اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند و در صورت نیاز به کمک با شما در تماس باشند.

جذب مشتریان بیشتر با طراحی سایت هلدینگ

6. طراحی سایت هلدینگ مشتریان بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد

وب‌سایت‌های بهینه‌سازی شده می‌توانند در صفحه اول جستجوی Google ظاهر شوند و مشتریان جدیدی را جذب کنند که به‌طور خاص به دنبال شما نبودند، اما فقط در حال تحقیق در مورد یک موضوع بودند. احتمال اینکه شخصی به وب سایت شما برخورد کند بسیار بیشتر از شبکه‌های اجتماعی است. همچنین، مقایسه شما و هر کسب و کار یا پیشنهاد رقیب زمانی آسان‌تر است که همه طرف‌های درگیر یک وب سایت حرفه‌ای داشته باشند.

اگر روی تبلیغات گوگل سرمایه گذاری می‌کنید، می‌توانید ترافیک را مستقیماً به وب سایت خود هدایت کنید. در صفحه، سرنخ‌های شما تمام جزئیات را برای فراخوانی برای ایجاد انگیزه در آنها خواهند داشت. صفحات با فرم‌های بازشو داخلی و اعلان‌های فشار وب، بازدیدکنندگان وب‌سایت را تشویق می‌کنند تا در تماس باشند و دوباره بازگردند.

یک وب‌سایت 24 ساعته، هر روز از سال، از هر نقطه در سراسر جهان در دسترس است که باعث می‌شود کسب‌وکار شما حتی پس از ساعات کاری در ذهن مشتری بماند. طراحی وب سایت‌ هلدینگ دسترسی شما را گسترش می دهد و بدون وقفه شما را تبلیغ می کند.

7.  وب سایت به شما آزادی بیان می‌دهد

این دلیل دو طرف دارد؛ اولین مورد آزادی بیان شما در یک وب سایت است. شما نمی‌توانید حضور خود را در شبکه‌های اجتماعی به همان میزان سفارشی کنید. همه دارایی‌های شما باید به همان شکل دارایی‌های دیگران باشد. اگر واقعاً می‌خواهید متمایز شوید،  طراحی یک وب سایت راه حل است.

آزادی مطلق طراحی سایت هلدینگ به شما فرصتی می‌دهد تا برند خود را به شیوه‌ای منحصر به فرد ارائه دهید و صدا و شخصیت آن را به نمایش بگذارید. کنترل تصویر شما در یک صفحه وب فقط مربوط به گرافیک و چیدمان نیست. شما تصمیم می‌گیرید که چه چیزی را در آنجا منتشر کنید؛ بنابراین اگر نظرات آنلاین جالب، توصیه‌های مشتری، ویدئوها و غیره دارید، همه آنها  را می‌توانید در  فضای سایت به اشتراک بگذارید.

اگر یک گالری یا نمونه کار دارید، این فرصتی است که آن را به روشی خلاقانه به نمایش بگذارید. هر زمان که بخواهید می‌توانید هر چیزی را در یک وب سایت دوباره طراحی و تغییر دهید.

طرف دیگر کنترل کامل این است که یک صفحه وب، رسانه متعلق به شما است. شما مجبور نیستید از قوانین همیشه در حال تغییر پلتفرم‌های اجتماعی پیروی کنید و در حالی که خود پلتفرم‌ها می‌آیند و می‌روند، وب سایت شما می‌تواند برای همیشه فعال بماند. همچنین، هر کاربر اینترنتی می‌تواند بدون ایجاد حساب کاربری با وب سایت شما تعامل داشته باشد.

8. وب سایت‌ها مرکز تمام تلاش‌های بازاریابی هستند

یک وب سایت می‌تواند اولین مکانی باشد که در آن مشتریان بالقوه با شما در تعامل هستند و در مورد کسب و کار شما اطلاعات کسب می‌کنند. همچنین می‌تواند آخرین جایی باشد که آنها برای استفاده از خدمات فرود می‌آیند، زیرا آنها از یک ایمیل، یک آگهی فیسبوک یا یک پست اینستاگرام یا یک کارت ویزیت فیزیکی به سمت سایت شما هدایت شده‌اند.

شاید آنها بخواهند ایمیل‌های شما را دریافت کنند و به همین دلیل است که از سایت شما برای ثبت نام بازدید می‌کنند.

مهم نیست که کسب‌وکار شما به صورت آنلاین یا آفلاین فعالیت می‌کند، تمام تلاش‌های بازاریابی شما باید به یک صفحه وب خیره‌کننده و آموزنده شما منتهی شود.

زمانی که همه چیز به هم مرتبط بوده و وجه مشترک یک وب سایت باشد، مدیریت کمپین‌ها نیز آسان‌تر است؛ بنابراین، داشتن یک وب سایت یک اولویت و اولین قدم برای موفقیت است.

قیمت طراحی سایت هلدینگ

هزینه طراحی سایت هلدینگ

از آنجایی که وب سایت‌ها نقش مهمی در کسب و کار دارند، باید طوری طراحی شوند که نیازهای کسب و کار را برآورده کنند. هنگام طراحی وب سایت هلدینگ،  اهداف کسب و کار خود و آنچه می‌خواهید وب سایت شما به آن دست یابد را در نظر داشته باشید. علاوه بر این، مطمئن شوید که سایت شما به راحتی قابل پیمایش است و اطلاعات مورد نظر را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت هلدینگ و قرارداد طراحی سایت، و بررسی هزینه طراحی و ... همین امروز با ما تماس بگیرید.جاب تیم باعث رشد کسب و کار شما می شود.

نمونه کار طراحی سایت هلدینگ در جاب تیم

تیم جاب تیم با نمونه های طراحی سایت هلدینگ با وردپرس و یا برنامه نویسی اختصاصی لاراول،PHP ،ASP دارد، که می تواند با امکانات جذابی که به سایت شما افزوده می شود باعث رشد کسب و کار شما شده و رضایت شما را جلب نماید.

اگر یک وب سایت برای کسب و کار خود ندارید، به شما توصیه می‌کنیم که یک وب سایت ایجاد کنید. اگر مهارت‌های فنی دارید،  ایجاد سایت توسط خودتان می‌تواند یک گزینه بسیار مقرون به صرفه باشد. اما اگر مهارت‌های لازم  را ندارید، جاب تیم می‌تواند یک وب‌سایت سفارشی برای شما بسازد که بهینه‌سازی شده باشد تا به نتایج دلخواهتان برسید. شما از مزایای عالی یک وب سایت مدرن که به درستی بهینه شده است تا در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و مشتریان شما را پیدا کنند، لذت خواهید برد.  طراحی وب سایت هلدینگ شما به گونه‌ای خواهد بود که شانس بیشتری برای تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت خود به سرنخ و فروش به شما بدهد. این بهترین دارایی کسب و کار آنلاین شما خواهد شد. درباره این سرویس عالی بیشتر بدانید یا با ما تماس بگیرید تا در مورد این گزینه عالی صحبت کنید.

جمع بندی

امیدوارم دلایل مطرح شده در این مطلب تردید شما را در مورد ایجاد یک وب سایت حرفه‌ای برای کسب و کارتان برطرف کند. اگر حتی یک وب سایت معمولی ندارید، فرصت عظیمی را برای افزایش شهرت آنلاین خوب خود از دست می‌دهید. هر چه زودتر اقدام به طراحی یک وبسایت کنید زیرا مشتریان بیشتری به برند شما اعتماد خواهند کرد. این یک راه ساده و ارزان برای افزایش درآمد، افزایش اعتبار شرکت و تثبیت جایگاه خود در صنعت است.