طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ یکی از پیچیده ترین انواع طراحی سایت است و پروسه حساسی خواهد داشت. طراحی این نوع سایت از آن لحاظ اهمیت دارد که اگر یک اشتباه کوچک در آن رخ دهد، علاوه بر ضربه زدن به شرکت اصلی به شرکت‌های زیر مجموعه نیز آسیب وارد می‌کند.

اگر طراحی سایت هلدینگ به صورت حرفه‌ای انجام شود و اصول سئو در آن رعایت شده باشد به افزایش فروش و برندسازی می‌انجامد.
با توجه به اینکه امروزه افراد برای رفع  نیازهای خود اول به اینترنت مراجعه می‌کنند، طراحی سایت امکان درآمد زایی را بالا برده و موجب رسیدن به سود خالص نیز می‌گردد.

سایت هلدینگ خدمات را به صورت 24 ساعته به کاربران ارائه داده و مشتریان زیادی را در سطح کشوری به سوی خود جذب می‌کند.
جاب تیم یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه طراحی سایت هلدینگ است که با ارائه خدمات مختلف به کارفرما مسیر طراحی سایت را هموارتر می‌سازد.

طراحی سایت هلدینگ با مشاوره جاب تیم

طراحی سایت هلندینگ از اهمیت خاصی برخوردار است به همین دلیل باید به صورت تخصصی و به دست افراد مجرب انجام شود تا از بروز مشکلات در فرایند ساخت سایت جلوگیری شود.
یکی از وجه تمایزهای جاب تیم نسبت به سایر مجموعه‌ها ارائه مشاوره اختصاصی و رایگان به صورت حضوری در شهر تهران و مجازی در شهرستان‌ها است. 

مشاوران جاب تیم تجربیات خود را با شما در میان گذاشته و تمامی سوالات را به صورت واضح پاسخ می‌دهند. موانع راه را به شما یادآور می‌شوند و پیشنهادهایی جهت بهبود طراحی سایت در اختیارتان قرار می‌دهند.
برای دریافت مشاوره از جاب تیم با شماره‌ های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

امکانات طراحی سایت هلدینگ

چرا طراحی وب سایت برای تجارت مهم است؟و چه مراحلی دارد؟

 • اولین برداشت را ایجاد می‌کند

وب سایت شما اغلب اولین تعاملی است که مشتریان بالقوه با کسب و کار شما خواهند داشت. این امر باعث می شود که سایت شما تأثیر خوبی بگذارد. یک وب سایت با ساختار مناسب به کاربران این احساس را می‌دهد که شما یک هلدینگ آگاه و قابل اعتماد هستید. از سوی دیگر، یک طراحی سایت هلدینگ ضعیف می‌تواند مشتریان بالقوه را حتی قبل از اینکه بدانند شما چه کار می‌کنید، فراری دهد.

 • اعتبار

طراحی سایت هلدینگ به ایجاد اعتبار برای کسب و کار شما کمک می‌کند. اگر سایت شما حرفه‌ای به نظر می‌رسد، مشتریان بالقوه به احتمال زیاد اعتماد خواهند کرد که شما یک شرکت معتبر هستید. این امر به ویژه در صورتی که محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین عرضه کنید، بسیار مهم است. یک وب سایت که بد و نادرست طراحی شده باشد ممکن است باعث شود بازدیدکنندگان این سؤال را ایجاد کنند که آیا باید اطلاعات کارت اعتباری خود را در اختیار شما قرار دهند یا خیر.

در واقع هر کسی می‌تواند به راحتی یک صفحه فیس بوک یا یک حساب اینستاگرام با داده‌های جعلی، نام و دستورالعمل شما ایجاد کند و نمایه‌ها ممکن است شبیه پروفایل شما باشند؛ بنابراین، یک وب‌سایت تجاری حرفه‌ای شرکت شما را به روشی مشروع می‌کند که دیگر کانال‌های رسانه‌های اجتماعی این کار را نمی‌کنند.

 • تبادل اطلاعات

طراحی سایت هلدینگ شما باید طوری طراحی شده باشد که اطلاعات مورد نظر را به بازدیدکنندگان ارائه دهد. اگر محصول یا خدمات پیچیده‌ای دارید، وب سایت شما باید آن را به گونه‌ای توضیح دهد که به راحتی قابل درک باشد. در غیر این صورت، مشتریان بالقوه سایت شما را ترک کرده و رقیبی را پیدا می کنند که بتواند نیازهای آنها را بهتر برآورده کند.

 • تبلیغات و بازاریابی

طراحی سایت هلدینگ به شما بستری برای تبلیغ و بازاریابی کسب و کارتان می‌دهد. می‌توانید از سایت خود برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد محصولات یا خدمات خود، ارسال پیشنهادات ویژه و هدایت ترافیک به شرکت نگهدارنده خود استفاده کنید. یک وب سایت با طراحی خوب می‌تواند یک ابزار بازاریابی قدرتمند باشد که به شما کمک می‌کند به مشتریان جدید دست پیدا کنید و کسب و کار خود را توسعه دهید.

 •  خدمات مشتری

همچنین میتوان از طراحی سایت هلدینگ به عنوان وسیله‌ای برای پشتیبانی مشتری استفاده کرد. شما می‌توانید از سایت خود برای ارائه سوالات متداول، اطلاعات تماس و پشتیبانی برای مشتریان خود استفاده کنید. یک وب سایت به مشتریان این امکان را می‌دهد که اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند و در صورت نیاز به کمک با شما در تماس باشند.

جذب مشتریان بیشتر با طراحی سایت هلدینگ

 • طراحی سایت هلدینگ مشتریان بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد

وب‌سایت‌های بهینه‌سازی شده می‌توانند در صفحه اول جستجوی Google ظاهر شوند و مشتریان جدیدی را جذب کنند که به‌طور خاص به دنبال شما نبودند، اما فقط در حال تحقیق در مورد یک موضوع بودند. احتمال اینکه شخصی به وب سایت شما برخورد کند بسیار بیشتر از شبکه‌های اجتماعی است. همچنین، مقایسه شما و هر کسب و کار یا پیشنهاد رقیب زمانی آسان‌تر است که همه طرف‌های درگیر یک وب سایت حرفه‌ای داشته باشند.

اگر روی تبلیغات گوگل سرمایه گذاری می‌کنید، می‌توانید ترافیک را مستقیماً به وب سایت خود هدایت کنید. در صفحه، سرنخ‌های شما تمام جزئیات را برای فراخوانی برای ایجاد انگیزه در آنها خواهند داشت. صفحات با فرم‌های بازشو داخلی و اعلان‌های فشار وب، بازدیدکنندگان وب‌سایت را تشویق می‌کنند تا در تماس باشند و دوباره بازگردند.

یک وب‌سایت 24 ساعته، هر روز از سال، از هر نقطه در سراسر جهان در دسترس است که باعث می‌شود کسب‌وکار شما حتی پس از ساعات کاری در ذهن مشتری بماند. طراحی وب سایت‌ هلدینگ دسترسی شما را گسترش می دهد و بدون وقفه شما را تبلیغ می کند.

 • وب سایت به شما آزادی بیان می‌دهد

این دلیل دو طرف دارد؛ اولین مورد آزادی بیان شما در یک وب سایت است. شما نمی‌توانید حضور خود را در شبکه‌های اجتماعی به همان میزان سفارشی کنید. همه دارایی‌های شما باید به همان شکل دارایی‌های دیگران باشد. اگر واقعاً می‌خواهید متمایز شوید،  طراحی یک وب سایت راه حل است.

آزادی مطلق طراحی سایت هلدینگ به شما فرصتی می‌دهد تا برند خود را به شیوه‌ای منحصر به فرد ارائه دهید و صدا و شخصیت آن را به نمایش بگذارید. کنترل تصویر شما در یک صفحه وب فقط مربوط به گرافیک و چیدمان نیست. شما تصمیم می‌گیرید که چه چیزی را در آنجا منتشر کنید؛ بنابراین اگر نظرات آنلاین جالب، توصیه‌های مشتری، ویدئوها و غیره دارید، همه آنها  را می‌توانید در  فضای سایت به اشتراک بگذارید.

اگر یک گالری یا نمونه کار دارید، این فرصتی است که آن را به روشی خلاقانه به نمایش بگذارید. هر زمان که بخواهید می‌توانید هر چیزی را در یک وب سایت دوباره طراحی و تغییر دهید.

طرف دیگر کنترل کامل این است که یک صفحه وب، رسانه متعلق به شما است. شما مجبور نیستید از قوانین همیشه در حال تغییر پلتفرم‌های اجتماعی پیروی کنید و در حالی که خود پلتفرم‌ها می‌آیند و می‌روند، وب سایت شما می‌تواند برای همیشه فعال بماند. همچنین، هر کاربر اینترنتی می‌تواند بدون ایجاد حساب کاربری با وب سایت شما تعامل داشته باشد.

 • وب سایت‌ها مرکز تمام تلاش‌های بازاریابی هستند

طراحی سایت هلدینگ می‌تواند اولین مکانی باشد که در آن مشتریان بالقوه با شما در تعامل هستند و در مورد کسب و کار شما اطلاعات کسب می‌کنند. همچنین می‌تواند آخرین جایی باشد که آنها برای استفاده از خدمات فرود می‌آیند، زیرا آنها از یک ایمیل، یک آگهی فیسبوک یا یک پست اینستاگرام یا یک کارت ویزیت فیزیکی به سمت سایت شما هدایت شده‌اند.

شاید آنها بخواهند ایمیل‌های شما را دریافت کنند و به همین دلیل است که از سایت شما برای ثبت نام بازدید می‌کنند.

مهم نیست که کسب‌وکار شما به صورت آنلاین یا آفلاین فعالیت می‌کند، تمام تلاش‌های بازاریابی شما باید به یک صفحه وب خیره‌کننده و آموزنده شما منتهی شود.

زمانی که همه چیز به هم مرتبط بوده و وجه مشترک یک وب سایت باشد، مدیریت کمپین‌ها نیز آسان‌تر است؛ بنابراین، داشتن یک وب سایت یک اولویت و اولین قدم برای موفقیت است.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت انگلیسی

ضرورت طراحی سایت هلدینگ

با توجه به افزایش تعداد کاربران اینترنت و گسترش فضای مجازی، شرکت های هلدینگ می توانند با استفاده از طراحی سایت هلدینگ از فرصت های ویژه درآمد زایی و سود های خالص فضای مجازی و آنلاین بهره ببرند. همچنین طراحی سایت هلدینگ می تواند در افزایش اعتبار و معرفی نام و برند شما بسیار اثر گذار باشد.

هزینه طراحی سایت هلدینگ

قیمت طراحی سایت هلدینگ

قیمت طراحی سایت هلدینگ با توجه به عوامل مختلفی تعیین خواهد شد و به صورت واضح نمی‌توان برای آن یک قیمت مشخص در نظر گرفت. 
فاکتورهای مختلفی وجود دارند که در کنار یکدیگر تعرفه نهایی طراحی سایت هلدینگ را تعیین خواهند کرد.

 • زبان برنامه نویسی سایت

زبان برنامه نویسی سایت از فاکتورهای مهم در زمینه مشخص کردن قیمت طراحی سایت هلدینگ است. طراحی این گونه از سایت‌ها معمولا به دو روش طراحی وردپرس و طراحی با کدنویسی اختصاص انجام خواهد شد.
باید توجه داشته باشیم که طراحی به صورت اختصاصی دارای امکانات بهتر و با کیفیت تری است در نتیجه قیمت بالاتری دارد. اما گاهی شرایط و ابزاری در دسترس قرار می‌گیرند که هزینه طراحی سایت ارزان تر انجام می‌شود و در نتیجه هزینه‌ها کاهش می‌یابد.
طراحی با وردپرس نیز به سبب داشتن قابلیت‌هایی چون قالب و تم آماده موجب کمتر شدن هزینه طراحی سایت هلدینگ می‌شود.

 • امکانات موجود در سایت

امکاناتی که در سایت هلدینگ قرار می‌گیرند در معین کردن هزینه طراحی نقش بسزایی ایفا می‌کنند. به هر میزان سایت امکانات بیشتر و با کیفیت تری داشته باشد، تجربه کاربری را ارتقا داده و موجب درگیر شدن کاربر در سایت می‌شود به همین دلیل امکانات سایت اگر از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند، قیمت بیشتری خواهند داشت.

 • تیم و شرکت طراح

شرکت و تیم طراحی که برای طراحی سایت هلدینگ به آن مراجعه می‌کنید در این زمینه نقش بسیار تعیین کننده‌ای خواهند داشت.
شرکت طراحی با توجه به سابقه، عملکرد و خدماتی که به شما ارائه می‌دهد مبلغی را برای طراحی سایت هلدینگ دریافت خواهد کرد.
جاب تیم از بهترین‌ها در حوزه طراحی سایت هلدینگ است که با ارائه پکیج‌های گوناگون امکان استفاده از قابلیت‌های متنوع را با توجه به شرایط و بودجه کارفرما فراهم کرده است.

زمان طراحی سایت هلدینگ

زمان طراحی سایت هلدینگ با توجه به مواردی چون امکانات و زبان برنامه نویسی متغیر خواهد بود. زمان طراحی سایت معمولا در محدوده‌ی 21 تا 45 روزکاری انجام می‌شود. 
طراحی وردپرس این مدت را به نهایتا 21 روز می‌رساند. توجه داشته باشید طراحی اختصاصی سایت به مدت زمان بیشتری احتیاج خواهد داشت.

جاب تیم برای سهامداران و رئسای هلدینگ‌ها شرایط خاصی را در نظر گرفته است. در صورت سفارشی کردن، طراحی سایت در زمانی معادل با 5 روزکاری توسط وردپرس انجام شده و 15 روزه کدنویسی اختصاصی آن تحویل داده می‌شود. تنها موردی که باید در این فرایند به آن توجه کنید تایید UI سایت است.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت اختصاصی

خدمات طراحی سایت هلدینگ

جاب تیم در صورت سفارش طراحی سایت هلدینگ خدمات متفاوتی را در این حوزه به کافرما ارائه خواهد داد. برخی از این امکانات و خدمات ویژه عبارتند از:

 • جاب تیم به صورت تخصصی به کارفرما مشاوره می‌دهد و برای رشد و پیشرفت سایت استراتژی‌های گوناگونی را در نظر می‌گیرد.
 • نیازهای فنی سایت را مورد بررسی قرار داده و توسط کارشناسان آن‌ها را برطرف می‌کند.
 • تولید محتوای سایت را برعهده گرفته و آن را در صفحات بارگذاری می‌کند.
 • برای سایت در مدت یک سال به صورت اختصاصی هاست و دامنه در نظر می‌گیرد.
 • با توجه به درخواست کارفرما خدمات سئو سایت را به بهترین شکل انجام می‌دهد تا سایت در نظر موتورهای جستجو ارزشمند شناخته شود.
 • پس از تحویل پروژه تا یک سالت به صورت رایگان از سایت پشتیبانی کرده و ایرادات احتمالی را رفع خواهد کرد.
 • تم و لوگوی سایت را با توجه به نظر کارفرما به صورت اختصاصی طراحی می‌کند.

مراحل طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ در جاب تیم یک فرایند خاص دارد که مرحله به مرحله انجام می‌شود. در تمامی این مراحل متخصصان جاب تیم در کنار کارفرما بوده و اقدامات لازم را با توجه به درخواست و نظر او روی سایتپیاده سازی خواهد کرد. مراحل طراحی سایت هلدینگ به شرح زیر هستند.

 • در مرحله اول با جاب تیم تماس بگیرید و ضمن بیان شرایط و امکانات خود با آن‌ها، مشاوره رایگان دریافت کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را در زمینه طراحی در نظر بگیرید.
 • در مرحله بعد یک فرم بریف ارسال خواهد شد که باید در صورت درخواست و تایید طراحی سایت هلدینگ آن را کامل کرده و برای جاب تیم بفرستید.
 • سپس قراردادی تضمینی میان شما و جاب تیم عقد می‌گردد.
 • پس از آن قالب و وایرفریم سایت طراحی خواهد شد و نسخه یا لانچ اولیه در اختیارتان قرار می‌گیرد.
 • بعد از تایید قالب سایت توسط شما برنامه نویسی اولیه سایت انجام می‌شود.
 • در مرحله بعد تغییرات مورد نظر روی سایت اعمال می‌گردد و نسخه نهایی تحویل داده می‌شود.

از خدمات جاب تیم بیشتر بدانیم : طراحی سایت هتل

نمونه کار طراحی سایت هلدینگ در جاب تیم

تیم جاب تیم با نمونه های طراحی سایت هلدینگ با وردپرس و یا برنامه نویسی اختصاصی لاراول،PHP ،ASP دارد، که می تواند با امکانات جذابی که به سایت شما افزوده می شود باعث رشد کسب و کار شما شده و رضایت شما را جلب نماید.

اگر یک وب سایت برای کسب و کار خود ندارید، به شما توصیه می‌کنیم که یک وب سایت ایجاد کنید. اگر مهارت‌های فنی دارید،  ایجاد سایت توسط خودتان می‌تواند یک گزینه بسیار مقرون به صرفه باشد. اما اگر مهارت‌های لازم  را ندارید، جاب تیم می‌تواند یک وب‌سایت سفارشی برای شما بسازد که بهینه‌سازی شده باشد تا به نتایج دلخواهتان برسید. شما از مزایای عالی یک وب سایت مدرن که به درستی بهینه شده است تا در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و مشتریان شما را پیدا کنند، لذت خواهید برد.  طراحی وب سایت هلدینگ شما به گونه‌ای خواهد بود که شانس بیشتری برای تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت خود به سرنخ و فروش به شما بدهد. این بهترین دارایی کسب و کار آنلاین شما خواهد شد. درباره این سرویس عالی بیشتر بدانید یا با ما تماس بگیرید تا در مورد این گزینه عالی صحبت کنید.

امیدوارم دلایل مطرح شده در این مطلب تردید شما را در مورد ایجاد یک وب سایت حرفه‌ای برای کسب و کارتان برطرف کند. اگر حتی یک وب سایت معمولی ندارید، فرصت عظیمی را برای افزایش شهرت آنلاین  خود را از دست می‌دهید. هر چه زودتر اقدام به طراحی سایت هلدینگ کنید زیرا مشتریان بیشتری به برند شما اعتماد خواهند کرد. این یک راه ساده و ارزان برای افزایش درآمد، افزایش اعتبار شرکت و تثبیت جایگاه خود در صنعت است.

بیشتر بدانیم : شرکت طراحی سایت