طراحی سایت هلدینگ

وب سایت‌ها جزء ضروری هر کسب و کاری هستند. آنها چهره آنلاین شرکت شما هستند و باید به گونه‌ای طراحی شوند که نشان دهنده برند شما باشد و به شما در دستیابی به اهداف تجاری خود کمک کند. یک وب سایت طیف گسترده‌ای از مزایا را برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک ارائه می‌دهد و ارزش بیشتر این مزایا سال به سال به طور تصاعدی افزایش می‌یابد، درست مانند خود اینترنت. در زیر دلایلی آورده شده است که به شما می‌گوید چرا طراحی سایت هلدینگ برای کسب و کار شما بسیار مهم است.

طراحی سایت هلدینگ

فهرست مطالب برای مطالعه

امکانات طراحی سایت هلدینگ

چرا طراحی وب سایت برای تجارت مهم است؟و چه مراحلی دارد؟

 • اولین برداشت را ایجاد می‌کند

وب سایت شما اغلب اولین تعاملی است که مشتریان بالقوه با کسب و کار شما خواهند داشت. این امر باعث می شود که سایت شما تأثیر خوبی بگذارد. یک وب سایت با ساختار مناسب به کاربران این احساس را می‌دهد که شما یک هلدینگ آگاه و قابل اعتماد هستید. از سوی دیگر، یک طراحی سایت هلدینگ ضعیف می‌تواند مشتریان بالقوه را حتی قبل از اینکه بدانند شما چه کار می‌کنید، فراری دهد.

 • اعتبار

طراحی سایت هلدینگ به ایجاد اعتبار برای کسب و کار شما کمک می‌کند. اگر سایت شما حرفه‌ای به نظر می‌رسد، مشتریان بالقوه به احتمال زیاد اعتماد خواهند کرد که شما یک شرکت معتبر هستید. این امر به ویژه در صورتی که محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین عرضه کنید، بسیار مهم است. یک وب سایت که بد و نادرست طراحی شده باشد ممکن است باعث شود بازدیدکنندگان این سؤال را ایجاد کنند که آیا باید اطلاعات کارت اعتباری خود را در اختیار شما قرار دهند یا خیر.

در واقع هر کسی می‌تواند به راحتی یک صفحه فیس بوک یا یک حساب اینستاگرام با داده‌های جعلی، نام و دستورالعمل شما ایجاد کند و نمایه‌ها ممکن است شبیه پروفایل شما باشند؛ بنابراین، یک وب‌سایت تجاری حرفه‌ای شرکت شما را به روشی مشروع می‌کند که دیگر کانال‌های رسانه‌های اجتماعی این کار را نمی‌کنند.

 • تبادل اطلاعات

طراحی سایت هلدینگ شما باید طوری طراحی شده باشد که اطلاعات مورد نظر را به بازدیدکنندگان ارائه دهد. اگر محصول یا خدمات پیچیده‌ای دارید، وب سایت شما باید آن را به گونه‌ای توضیح دهد که به راحتی قابل درک باشد. در غیر این صورت، مشتریان بالقوه سایت شما را ترک کرده و رقیبی را پیدا می کنند که بتواند نیازهای آنها را بهتر برآورده کند.

 • تبلیغات و بازاریابی

طراحی سایت هلدینگ به شما بستری برای تبلیغ و بازاریابی کسب و کارتان می‌دهد. می‌توانید از سایت خود برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد محصولات یا خدمات خود، ارسال پیشنهادات ویژه و هدایت ترافیک به شرکت نگهدارنده خود استفاده کنید. یک وب سایت با طراحی خوب می‌تواند یک ابزار بازاریابی قدرتمند باشد که به شما کمک می‌کند به مشتریان جدید دست پیدا کنید و کسب و کار خود را توسعه دهید.

 •  خدمات مشتری

همچنین میتوان از طراحی سایت هلدینگ به عنوان وسیله‌ای برای پشتیبانی مشتری استفاده کرد. شما می‌توانید از سایت خود برای ارائه سوالات متداول، اطلاعات تماس و پشتیبانی برای مشتریان خود استفاده کنید. یک وب سایت به مشتریان این امکان را می‌دهد که اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند و در صورت نیاز به کمک با شما در تماس باشند.

جذب مشتریان بیشتر با طراحی سایت هلدینگ

 • طراحی سایت هلدینگ مشتریان بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد

وب‌سایت‌های بهینه‌سازی شده می‌توانند در صفحه اول جستجوی Google ظاهر شوند و مشتریان جدیدی را جذب کنند که به‌طور خاص به دنبال شما نبودند، اما فقط در حال تحقیق در مورد یک موضوع بودند. احتمال اینکه شخصی به وب سایت شما برخورد کند بسیار بیشتر از شبکه‌های اجتماعی است. همچنین، مقایسه شما و هر کسب و کار یا پیشنهاد رقیب زمانی آسان‌تر است که همه طرف‌های درگیر یک وب سایت حرفه‌ای داشته باشند.

اگر روی تبلیغات گوگل سرمایه گذاری می‌کنید، می‌توانید ترافیک را مستقیماً به وب سایت خود هدایت کنید. در صفحه، سرنخ‌های شما تمام جزئیات را برای فراخوانی برای ایجاد انگیزه در آنها خواهند داشت. صفحات با فرم‌های بازشو داخلی و اعلان‌های فشار وب، بازدیدکنندگان وب‌سایت را تشویق می‌کنند تا در تماس باشند و دوباره بازگردند.

یک وب‌سایت 24 ساعته، هر روز از سال، از هر نقطه در سراسر جهان در دسترس است که باعث می‌شود کسب‌وکار شما حتی پس از ساعات کاری در ذهن مشتری بماند. طراحی وب سایت‌ هلدینگ دسترسی شما را گسترش می دهد و بدون وقفه شما را تبلیغ می کند.

 • وب سایت به شما آزادی بیان می‌دهد

این دلیل دو طرف دارد؛ اولین مورد آزادی بیان شما در یک وب سایت است. شما نمی‌توانید حضور خود را در شبکه‌های اجتماعی به همان میزان سفارشی کنید. همه دارایی‌های شما باید به همان شکل دارایی‌های دیگران باشد. اگر واقعاً می‌خواهید متمایز شوید،  طراحی یک وب سایت راه حل است.

آزادی مطلق طراحی سایت هلدینگ به شما فرصتی می‌دهد تا برند خود را به شیوه‌ای منحصر به فرد ارائه دهید و صدا و شخصیت آن را به نمایش بگذارید. کنترل تصویر شما در یک صفحه وب فقط مربوط به گرافیک و چیدمان نیست. شما تصمیم می‌گیرید که چه چیزی را در آنجا منتشر کنید؛ بنابراین اگر نظرات آنلاین جالب، توصیه‌های مشتری، ویدئوها و غیره دارید، همه آنها  را می‌توانید در  فضای سایت به اشتراک بگذارید.

اگر یک گالری یا نمونه کار دارید، این فرصتی است که آن را به روشی خلاقانه به نمایش بگذارید. هر زمان که بخواهید می‌توانید هر چیزی را در یک وب سایت دوباره طراحی و تغییر دهید.

طرف دیگر کنترل کامل این است که یک صفحه وب، رسانه متعلق به شما است. شما مجبور نیستید از قوانین همیشه در حال تغییر پلتفرم‌های اجتماعی پیروی کنید و در حالی که خود پلتفرم‌ها می‌آیند و می‌روند، وب سایت شما می‌تواند برای همیشه فعال بماند. همچنین، هر کاربر اینترنتی می‌تواند بدون ایجاد حساب کاربری با وب سایت شما تعامل داشته باشد.

 • وب سایت‌ها مرکز تمام تلاش‌های بازاریابی هستند

طراحی سایت هلدینگ می‌تواند اولین مکانی باشد که در آن مشتریان بالقوه با شما در تعامل هستند و در مورد کسب و کار شما اطلاعات کسب می‌کنند. همچنین می‌تواند آخرین جایی باشد که آنها برای استفاده از خدمات فرود می‌آیند، زیرا آنها از یک ایمیل، یک آگهی فیسبوک یا یک پست اینستاگرام یا یک کارت ویزیت فیزیکی به سمت سایت شما هدایت شده‌اند.

شاید آنها بخواهند ایمیل‌های شما را دریافت کنند و به همین دلیل است که از سایت شما برای ثبت نام بازدید می‌کنند.

مهم نیست که کسب‌وکار شما به صورت آنلاین یا آفلاین فعالیت می‌کند، تمام تلاش‌های بازاریابی شما باید به یک صفحه وب خیره‌کننده و آموزنده شما منتهی شود.

زمانی که همه چیز به هم مرتبط بوده و وجه مشترک یک وب سایت باشد، مدیریت کمپین‌ها نیز آسان‌تر است؛ بنابراین، داشتن یک وب سایت یک اولویت و اولین قدم برای موفقیت است.

ضرورت طراحی سایت هلدینگ

با توجه به افزایش تعداد کاربران اینترنت و گسترش فضای مجازی، شرکت های هلدینگ می توانند با استفاده از طراحی سایت هلدینگ از فرصت های ویژه درآمد زایی و سود های خالص فضای مجازی و آنلاین بهره ببرند. همچنین طراحی سایت هلدینگ می تواند در افزایش اعتبار و معرفی نام و برند شما بسیار اثر گذار باشد.

مشاوره طراحی سایت هلدینگ

برای کاهش هزینه های جانبی، صرفه جویی در زمان و کوتاه کردن مسیر های موفقیت بهتر است قبل از هر اقدامی برای طراحی سایت هلدینگ از مشاوره طراحی سایت استفاده نمایید.
مشاوره طراحی سایت نیازمند تخصص و مهارت بالا می باشد و امری تخصصی است که به منظور هم فکری و تعامل بین کارفرما و یک مشاور حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی سایت هلدینگ با توجه به نیاز ها و کسب و کار کارفرما جلسه ای برگذار می شود.

جاب تیم با در اختیار داشتن مشاوران با تجربه و ماهر آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره طراحی سایت حرفه ای و کاملا کاربردی به تمامی مدیران و صاحبان شرکت های هلدینگ هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری در تهران می باشد و توجه داشته باشید تمامی مشاوره و اطلاعات مهم و کاربردی که در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد کاملا رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه اضافی نمی باشد.

قیمت طراحی سایت هلدینگ

هزینه طراحی سایت هلدینگ

هزینه نهایی طراحی سایت هلدینگ معمولا یکی از مواردی است که در جلسه مشاوره طراحی سایت مطرح می شود. به طور کلی هزینه نهایی طراحی سایت به عوامل بسیار زیادی مانند امکانات سایت، نوع زبان برنامه نویسی، تیم و شرکت طراح و سایر عوامل دیگر بستگی دارد و تا زمانی که این موارد مشخص نشوند نمیتوان بازه قیمتی معینی را اعلام نمود.

در ادامه ما سعی کردیم تعدای از مواردی که بر قیمت نهایی طراحی سایت هلدینگ موثر است را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم:

 • اختصاص هاست (حرفه ای)
 • دامنه (Com یا ir)
 • طراحی سفارشی قالب
 • گزارش گیری های مختلف از محصولات، کاربران، میزان فروش، نظرات کاربران، گزارش میزان ورودی و دیگر گزارش های مورد نیاز
 • پشتیبانی و امنیت به صورت سالیانه
 • چند فروشگاهی بودن
 • درگاه پرداخت
 • بهینه سازی برای انواع موتورهای جستجو
 • آموزش نحوه استفاده
 • اجرا با cms یا برنامه نویسی اختصاصی
 • اپ اختصاصی (اندروید یا ios و هردو)

مراحل طراحی سایت هلدینگ

جاب تیم برای تمامی طراحی های سایت خود اعم از طراحی سایت هلدینگ مسیر و روال مشخصی را مشخص کرده است. تمامی مراحل طراحی سایت در جاب تیم به ترتیب و در چارچوب معین تا زمان پیاده سازی سایت انجام می شود که روال این مراحل را به صورت مختصر و مفید خدمت شما عزیزان شرح خواهیم داد:

 • مشاوره حضوری و تلفنی
  مدیران و صاحبان شرکت های هلدینگ در اولین قدم برای طراحی سایت هلدینگ می توانند هم به صورت تلفنی و هم حضوری در تهران با مشاوران ما در جاب تیم تماس گرفته تا با در میان گذاشتن نظرات و انتظارات خود از طراحی سایت با مشاوران ما بهترین راهنمایی ها و پیشنهادات را به صورت کاملا رایگان و بدون هیچ هزینه اضافی دریافت نمایند.
 • پر کردن فرم اطلاعات
  بعد از انجام مشاوره طراحی سایت مواد غذایی، کارفرمایانی که قصد ثبت سفارش را دارند، فرم اطلاعات و بریف مربوط به طراحی سایت را می بایست تکمیل کرده و کلمات کلیدی و حوزه تخصصی خود را مشخص می نمایند.
 • جلسه با کارفرما (آنلاین یا حضوری)
  بعد از تکمیل فرم بریف جلسه ای به صورت حضوری یا آنلاین بین صاحبان و مدیران شرکت ها و طراحان جاب تیم صورت می گیرد.
 • عقد قرارداد
  بعد از طی کردن تمامی مراحل بالا قراردادی بین کارفرما و جاب تیم عقد می شود.
 • طراحی قالب
  اولین قدمی که بعد از عقد قرار داد برای طراحی سایت هلدینگ انجام می شود طراحی وایرفریم و قالب سایت می باشد.
 • بررسی قالب
  بعد از طراحی وایرفریم و قالب سایت، قالب توسط کارفرما بررسی شده و اگر مورد تایید بود مرحله بعدی آغاز خواهد شد.
 • شروع برنامه نویسی
  بعد از تایید شدن قالب و وایر فریم سایت برنامه نویسی سایت هلدینگ شروع خواهد شد.
 • تحویل نسخه اولیه
  بعد از اتمام برنامه نویسی نسخه اولیه طراحی سایت هلدینگ خدمت کارفرما ارائه می شود.
 • اعمال تغییرات در نسخه اولیه
  اگر کارفرما قصد ایجاد تغییراتی در نسخه اولیه را داشته باشد در این مرحله به جاب تیم اعلام کرده و تمامی تغییرات با خواسته کارفرما ایجاد خواهد شد.
 • تایید و تحویل نهایی سایت
  بعد ایجاد تغییرات خواسته شده پروژه آماده تحویل بوده و خدمت کارفرما تحویل داده خواهد شد.
 • آموزش کار با پنل سایت
  مرحله ای که جاب تیم در انتهای مراحل طراحی سایت هلدینگ برای کارفرمایان در نظر گرفته است، آموزش کار با پنل سایت می باشد که تمامی آموزش ها در این باره به صورت تخصصی خدمت کارفرمایان ارائه خواهد شد.

نمونه کار طراحی سایت هلدینگ در جاب تیم

تیم جاب تیم با نمونه های طراحی سایت هلدینگ با وردپرس و یا برنامه نویسی اختصاصی لاراول،PHP ،ASP دارد، که می تواند با امکانات جذابی که به سایت شما افزوده می شود باعث رشد کسب و کار شما شده و رضایت شما را جلب نماید.

اگر یک وب سایت برای کسب و کار خود ندارید، به شما توصیه می‌کنیم که یک وب سایت ایجاد کنید. اگر مهارت‌های فنی دارید،  ایجاد سایت توسط خودتان می‌تواند یک گزینه بسیار مقرون به صرفه باشد. اما اگر مهارت‌های لازم  را ندارید، جاب تیم می‌تواند یک وب‌سایت سفارشی برای شما بسازد که بهینه‌سازی شده باشد تا به نتایج دلخواهتان برسید. شما از مزایای عالی یک وب سایت مدرن که به درستی بهینه شده است تا در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و مشتریان شما را پیدا کنند، لذت خواهید برد.  طراحی وب سایت هلدینگ شما به گونه‌ای خواهد بود که شانس بیشتری برای تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت خود به سرنخ و فروش به شما بدهد. این بهترین دارایی کسب و کار آنلاین شما خواهد شد. درباره این سرویس عالی بیشتر بدانید یا با ما تماس بگیرید تا در مورد این گزینه عالی صحبت کنید.

جمع بندی

امیدوارم دلایل مطرح شده در این مطلب تردید شما را در مورد ایجاد یک وب سایت حرفه‌ای برای کسب و کارتان برطرف کند. اگر حتی یک وب سایت معمولی ندارید، فرصت عظیمی را برای افزایش شهرت آنلاین  خود را از دست می‌دهید. هر چه زودتر اقدام به طراحی سایت هلدینگ کنید زیرا مشتریان بیشتری به برند شما اعتماد خواهند کرد. این یک راه ساده و ارزان برای افزایش درآمد، افزایش اعتبار شرکت و تثبیت جایگاه خود در صنعت است.