طراحی سایت باربری

طراحی سایت باربری

طراحی سایت باربری برای شرکت های توزیع بار به صورت نقطعه ای یا شبکه ای در کل کشور مناسب است . در دنیا امروز با توجه به افزایش کاربران آنلاین که سعی دارند اکثر  نیاز های خود را از طریق موتور های جست و جو رفع کنند، بسیاری از کسب و کار ها به این فکر افتاده اند تا با طراحی سایت وارد دنیا مجازی شده و درآمد خود را افزایش دهند. طراحی سایت باربری یکی از سایت هایی می باشد که شرکت های حمل و نقل و باربری تصمیم گرفته اند تا در کنار شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام از وب سایت ها برای گسترش کسب و کار های خود استفاده کنند تا امکانات ویژه ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

طراحی سایت باربری در جاب تیم

امروزه با پیشرفت فضای مجازی و سهولت دسترسی به اینترنت بسیاری از مشاغل در حوزه های مختلف برای گسترش و توسعه کسب و کار خود، طراحی سایت را برای ورود به عرصه اینترنت انتخاب کرده اند که حوزه حمل و نقل و باربری یکی از این مشاغل می باشد. بنابراین با توجه به نکات گفته شده و پیشرفت چشم گیر فضای مجازی و همچنین تغییر الگو مردم طراحی سایت باربری لازمه بقا و پیشرفت برای صاحبان این نوع کسب و کار می باشد.

مشاوره طراحی سایت باربری

با توجه به اینکه اکثر صاحبان کسب و کار ها در زمینه باربری و حمل و نقل اطلاعاتی کافی در مورد طراحی سایت باربری نداشته شما عزیزان میتوانید جهت دریافت اطلاعات کامل از امکانات و ویژگی های سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره طراحی سایت ما بهره مند شوید. به این نکته توجه داشته باشید که تمامی اطلاعات و این مشاوره ها به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و نیاز به پرداخت هیچ مبلغ اضافه ای نیست.

مزایا طراحی سایت باربری برای کسب و کار شما؟

مزایا طراحی سایت باربری برای کسب و کار شما؟

همانطور که اطلاع دارید بسیاری از کسب و کار ها برای پیشرفت در حوزه کاری و افزایش میزان فروش خود از طراحی سایت استفاده می کنند. بنابراین طراحی سایت باربری برای شرکت های حمل و نقل و باربری امری ضروری و واجب است که مزیت های بسیاری را برای صاحبان این نوع کسب و کار خواهد داشت.
تعدادی از مزایایی که طراحی سایت برای شما عزیزان به همراه خواهد داشت به صورت زیر می باشد:

 • انجام تبلیغات موثر و مفید با هزینه کمتر
 • گسترش برندینگ و افزایش اعتماد کاربران
 • گسترش کسب و کار به همراه افزایش فروش
 • متمایز شدن از سایر رقبا

در مورد تبلیغات خصوصا تبلیغ در گوگل بیشتر بدانیم : تبلیغات یا تبلیغ گوگل چیست؟

زمان طراحی سایت باربری

جاب تیم برای طراحی سایت باربری به 20 الی 40 روز کاری زمان برای تحویل سایت به کارفرما نیاز دارد که این بازه زمانی بسته به نوع سایت و زبان برنامه نویسی قابل تغییر می باشد که می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد زمان تحویل پروژه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

امکانات طراحی سایت باربری

طراحی سایت باربری بسته به نوع سایت باید با امکاناتی متناسب با نیازهای کاربران و توقعات آن ها ایجاد شود تا بیشترین باز خورد را برای کارفرمایان را داشته باشد.
تعدادی از امکاناتی که برای سایت های باربری لازم و ضروری است به صورت زیر می باشد:

 • سفارش و رزرو آنلاین
  صاحبان این نوع کسب و کار ها باید حتما توجه داشته باشند که هنگام طراحی سایت باربری می بایست امکانی را برای کاربران ایجاد کنند تا بتوانند در هر تایمی بدون داشتن نگرانی مرسولات خود را ارسال کنند.
 • پیگیری آنلاین
  سایت باربری باید امکان پیگیری به صورت آنلاین را داشته باشد تا کاربران و مشتریان بتوانند از وضعیت سفارشات و مرسولات خود به راحتی با خبر شوند.
 • وبلاگ آموزشی
  در طراحی سایت باربری باید قسمتی برای قرار دادن اطلاعات و مقالات مرتبط مانند روش های پیگیری سفارشات، ثبت سفارش و ... قرار داده شود تا کاربران با نحوه کارکرد کارفرما بیشتر آشنا شوند.
 • صفحه خدمات همراه با هزینه ها
  جهت آشنایی و معرفی خدمات سایت باربری به کاربران و مشتریان این امکان باید در طراحی سایت باربری وجود داشته باشد که به راحتی این خدمات قابل مشاهده باشد.
 • امکان ثبت نظرات
  در طراحی سایت خبری باید این امکان وجود داشته باشد تا مشتریان سایت نظرات خود را از عملکرد و خدمت رسانی سایت و شرکت را ثبت کنند که همین امر در اعتماد سازی نیز تاثیر بسیار زیادی دارد.
 • نمایش شعبه های مختلف
  در طراحی سایت باربری باید این امکان وجود داشته باشد که اگر کارفرما صاحب چندین شعبه باشد تمامی آدرس ها و اطلاعات شعب در سایت قابل دیدن کاربران باشد.

بیشتر بخوانید  : ریدیزاین سایت

 • گالری تصاویر
  ایجاد گالری که شامل تصاویری از خدماتی است که این سایت ارائه می دهد که در جلب توجه مشتریان و افزایش اعتماد سایت بسیار موثر است.
 • عضویت در سایت
  ایجاد امکان عضویت در طراحی سایت باربری که کاربران میتوانند با پر کردن فرم شناسه شخصیتی عضو سایت شده و از خدمات و اخبار سایت مطلع شوند.

هزینه طراحی سایت باربری

هزینه طراحی سایت باربری

به طور کلی امکانات و ویژگی های مختلفی وجود دارد که بر هزینه نهایی طراحی سایت باربری اثر گذار می باشد که مهم ترین عوامل موثر بر قیمت نهایی به صورت زیر می باشد:

 • زبان برنامه نویسی
  زبان برنامه نویسی یکی از عواملی است که تاثیر زیادی بر قیمت طراحی سایت دارد که اگر  در نظر دارید تا سایت با کیفیت تری داشته باشید می توانید از برنامه نویسی سفارشی استفاده کنید و در عین حال  باید توجه داشته باشید که طراحی سایت از این روش هزینه بالاتری نسبت به طراحی سایت وردپرس دارد.
 • امکانات سایت
  یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار امکاناتی می باشد که قرار است در طراحی سایت باربری لحاظ شود که بسته به نوع امکانات قیمت نهایی قابل تغییر است.

شما عزیزان میتوانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد هزینه طراحی سایت با کارشناسان جاب تیم تماس بگیرید.

ویژگی طراحی سایت باربری

کارفرمایان و صاحبان شرکت های حمل و نقل و باربری می توانند با طراحی سایت باربری از ویژگی هایی بهره ببرند که در جهت گسترش و افزایش فروش آن ها بسیار موثر و اثر گذار می باشد. ویژگی هایی از سایت که جزو اصلی ترین و اولین ویژگی های جهت افزایش اعتماد بین برند و مخاطب می باشد به صورت زیر می باشد:

 • محاسبه زمان و هزینه
  این ویژگی در طراحی سایت باید وجود داشته باشد که کاربران بتوانند در سریع ترین حالت ممکن از میزان هزینه و زمان سفارشات خود مطلع شوند که وجود این ویژگی در دیده شدن و بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل بسیار موثر می باشد.
 • رابط کاربری ساده و آسان
  در طراحی سایت باربری باید به این نکته توجه داشت که سایت علاوه بر داشتن ظاهر ساده بسیار کاربردی باشد تا کاربران بتوانند به راحتی از امکانات و خدمات سایت استفاده کنند.
 • بهینه بودن برای موبایل
  با توجه به اینکه اکثر مخاطبان اینترنت و فضای مجازی از موبایل استفاده می کنند در طراحی سایت باربری باید به این نکته توجه داشت تا سایت در صفحه نمایش موبایل قابل مشاهده باشد و به راحتی لود شود.
 • شبکه های اجتماعی
  یکی از ویژگی های که در دیده شدن سایت و اعتماد سازی بسیار اثر گذار است ایجاد صفحاتی با نام سایت در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام می باشد که در افزایش ورودی سایت نیز کمک بسیار زیادی می کند.

برای مشاوره در زمینه شبکه های اجتماعی : مشاوره شبکه های اجتماعی: ارائه راهکار + تبلیغات هدفمند

 • پرداخت آنلاین
  از دیگر ویژگی هایی که برای سایت های باربری میتوان ایجاد نمود قرار دادن درگاه پرداختی آنلاین می باشد که کاربران میتوانند در هر زمان از شبانه روز حتی روز های تعطیل سفارش خود را ثبت کرده و جهت پرداخت هزینه آن اقدام نمایند.
 • صفحه درباره ما
  ایجاد صفحه درباره ما باعث می شود تا مخاطبان اطلاعات کاملی از سایت را کسب کنند و حتی این امکان وجود دارد که در صورت وجود افتخارات سایت را در این قسمت جهت جذب مشتری و اعتماد سازی قرار داد.
 • سوالات متداول
  همچنین این ویژگی وجود دارد که بتوان لیستی از سوالات متداول کاربران را همراه با پاسخ آنها را درون سایت بارگذاری کرد تا اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران قرار داد.

اگر از صاحبان کسب و کار در زمینه حمل و نقل و باربری می باشید و قصد طراحی سایت باربری را دارید با ما همین امروز تماس بگیرید تا با کارشناسان با تجربه ما صحبت کرده و از مشاوره رایگان در خصوص گسترش کسب و کار و افزایش فروش خود بهره ببرید.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت انگلیسی در جاب تیم به صورت حرفه ای