ریدیزاین سایت

ریدیزاین سایت

ریدیزاین سایت فرایند تغییر دکوراسیون آنلاین سایت است در باز طراحی سعی بر این است که آدرس های فعلی سایت حفظ شود.

این کار به صورت تخصصی برای بیزینس هایی ضروری است که سایت قبلی جوابگوی مشتریان نیست. این کار در چند مرحله انجام می شود تیم طراحی با دانش روز، جلسات مختلفی برای طراحی با کیفیت با شما خواهد داشت. روشن شدن رویه طراحی برای شما اطمینان کاملی از کار نهایی ایجاد خواهد کرد جاب تیم با داشتن تیم مجرب در این زمینه در تمام مراحل مشاوره های کاملی برای شما دارد شما می توانید مشاوره رایگان و کامل از تیم ما دریافت کنید.

بسیاری از کسب و کارها جهت گسترش و توسعه تجارت خود اقدام به راه‌اندازی سایت می‌کنند اما ممکن است بعد از مدتی به دلایل مختلف از جمله بهینه سازی وبسایت، افزایش رتبه سایت، نرخ تبدیل کاربر به مشتری و غیره نیاز به اعمال تغییرات و باز طراحی سایت داشته باشند. باز طراحی سایت اگر به صورت صحیح و اصولی انجام شود تاثیر زیادی در پیشرفت کسب و کارها دارد. در این نوشته درباره باز طراحی‌ وب‌سایت و هم چنین بهترین زمان برای اجرای اینکار می‌پردازیم. اگر قصد ریدیزاین وبسایت خود را دارید خواندن این مقاله را از دست ندهید.

برخی از نمونه کارها

ریدیزاین سایت چیست؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دانش برنامه نویسی، طراحی سایت نسبت به چند سال گذشته بسیار تغییر کرده است. بسیاری از کسب و کارها که زمان زیادی از طراحی وبسایتشان گذشته است قطعا جهت اضافه کردن برخی از امکانات با محدودیت‌هایی مواجه می‌شوند که جهت رفع این مشکل نیاز به ریدیزاین سایت دارند. مشاغل مختلف جهت توسعه کسب و کار خود اقدام به طراحی سایت می‌کنند اما در صورتی راه‌اندازی وب‌سایت سایت می‌تواند در رشد و پیشرفت آنها تاثیرگذار باشد که به صورت بهینه طراحی شده باشد. وبسایت‌هایی که قدیمی هستند یا درست طراحی نشده‌اند قطعا نمی‌توانند رتبه خوبی در موتورهای جستجو بدست بیاورند و درنتیجه تاثیری در گسترش و توسعه کسب و کارها نخواهند داشت و از این رو نیاز به بازطراحی دارند.

ریدیزاین سایت چیست؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که نیاز دارید ویترینی جدید از کسب و کار خود به مشتریان نشان دهید به دلایل ذیل این امکان برای شما وجود ندارد:

 1. تکنولوژی استفاده شده برای سایت شما قدیمی باشد
 2. طراحی ظاهری سایت مطلوب نباشد
 3. نیاز به موارد جدیدی است که با سیستم قبلی امکان توسعه نیست
 4. پشتیبانی سایت خوبی برای تکنولوژی قبلی پیدا نمیکنید
 5. باگ های متعدد در سایت قبلی است که قابل حل شدن نیست
 6. نداشتن داکیومنت یا مستندات سایت فعلی شما
 7. از طراحی فعلی راضی نیستید
 8. وب سایت شما منعکس کننده درستی از برندتان نیست
 9. عدم ریسپانسیو سایت
 10. از دست دادن بخشی از کاربران خصوصا کاربران تلفن همراه در نتایج جستجو
 11. عدم انعکاس درست محصولات، خدمات و ... در سایت شما
 12. مشکل عدم بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
 13. عدم پشتیبانی از استراتژی های بازاریابی
 14. کنترل کاملی به سایت ندارید
 15. امنیت پایین سایت

این موارد ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق افتاده باشد و متاسفانه بعضی از موارد تحت کنترل بیزینس شما نبوده است. راه حل درست و اصولی برای این مورد طراحی با تکنولوژی های روز و همکاری با یک تیم موفق در این زمینه است.

اگر می خواهید سایت مربوط به کسب و کار خودتان را داشته باشید از صفحه طراحی سایت با وردپرس بازدید نمایید.

ریدیزاین سایت را به چه کسی بسپاریم؟

بازطراحی وب سایت یکی از خدماتی است که باید به صورت حرفه‌ای انجام و پیاده سازی شود تا علاوه بر بهبود تجربه کاربری موجب ارتقای رتبه سایت در موتورهای جستجو شود. به این منظور می‌بایست به افرادی که در این زمینه دارای تخصص و تجربه کافی هستند مراجعه شود. جاب تیم از بهترین شرکت‌ها در سطح تهران است که علاوه بر خدمات ساخت سایت، ریدیزاین سایت را نیز ارائه داده و در این زمینه امکانات مختلفی را به کارفرمایان عزیز عرضه خواهد داد.

همچنین کارشناسان به سبب اینکه به طور حرفه‌ای در این زمینه به فعالیت پرداخته و دانش و تجربه کافی دارند به بهترین نحو نیاز کارفرما را شناسایی کرده و در صورت مشاهده مشکل به بهترین نحو آن را برطرف خواهند کرد. به این جهت برای دریافت خدمات متنوع جاب تیم از جمله ریدیزاین وب سایت توصیه می‌شود در ابتدا از طریق شماره‌های درج شده در سایت با متخصصان در این زمینه تماس گرفته و از آن‌ها مشاوره دریافت کنید.

ریدیزاین یا بازطراحی سایت را به چه کسی بسپاریم

خدمات ریدیزاین سایت را به جاب تیم بسپارید

خدمات ریدیزاین سایت در جاب تیم به شکلی حرفه‌ای و اصولی انجام شده و به این ترتیب باعث می‌شود تا بتوانید به بهترین نحو با استفاده از ترفندهای خلاقانه از رقبا پیشی گرفته و مخاطبین زیادی را به سوی وب سایت جذب کنید. به دلیل اینکه دنیای وب امروزه با سرعت زیادی در حال تغییر است باید طراحی وب سایت خود را باتوجه به ترندهای روز دنیا انجام دهید تا بتوانید کاربران را سرگرم کرده و توجه آن‌ها را به سوی سایت جلب کنید. کارشناسان در مجموعه جاب تیم خدمات بازطراحی سایت را به نحوی انجام خواهند داد که تغییرات مورد نظر را اعمال کرده و تجربه کاربری را افزایش خواهند داد.

این موضوع باعث می‌شود تا ترخ تبدیل در سایت افزایش پیدا کرده و به این منظور بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو نیز ساده‌تر انجام خواهد گرفت. ممکن است برخی از این تغییرات بسیار جزئی و در حد جابجایی آیفون باشد اما همین اقدامات ساده به صورت مستقیم روی ارتقا رتبه سایت و همچنین تبدیل کاربر به مخاطب تاثیر بسیار بالایی خواهند داشت. کارشناسان جاب تیم تمامی موارد مورد نظر در این مبحث را بررسی کرده و در صورت مشاهده اختلالات آن‌ها را با استفاده از تکنیک‌های مختلف رفع کرده یا بهبود خواهند بخشید. توجه داشته باشید که اگر یک بار برای همیشه طراحی سایت اختصاصی را به جاب تیم بسپارید، بعد ها دیگر نیاز به ریدیزاین نخواهید داشت.

تعرفه هزینه ریدیزاین سایت

در شرکت جاب تیم تعرفه ریدیزاین سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که همگی آن‌ها باید به طور کامل مورد بررسی قرار گیرند. بسته به نوع سایت و خدماتی که نیاز دارد این تعرفه متغیر خواهد بود. از مهم ترین پارامترهایی که روی هزینه بازطراحی سایت تاثیر گذار است باید به موارد زیر اشاره داشته باشیم.

تعرفه هزینه ریدیزاین سایت

 • تهیه هاست: فضای میزبای یکی از مهم‌ترین عواملی است که در نرخ بازطراحی وب سایت به شکل مستقیم تاثیرگذار خواهد بود. به هر میزان هاست فضای بیشتری را در اختیار بگذارد هزینه ریدیزاین نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 • پشتیبانی از ریدیزاین سایت: پشتیبانی در مشخص کردن هزینه بازطراحی نقش بسیار پررنگی را ایفا خواهد کرد. شرکتی که به آن مراجعه می‌کنید باید از خدماتی که ارائه می‌دهد پشتیبانی کند تا در صورت مشکلات احتمالی آن‌ها را از بین ببرد.
 • قالب طراحی: بسته به نوع قالب طراحی، هزینه در این زمینه متغیر خواهد بود. اگر طبق نیاز کارفرما از قالبی ساده استفاده شود بی شک هزینه بازطراحی سایت پایین‌تر از زمانی است که قالب اختصاصی برای طراحی بکار برده شود.
 • نصب و آموزش ابزارهای بهینه سازی سایت: جاب تیم از شرکت‌هایی است که در صورت تمایل کارفرما ابزارهای بهینه سازی رتبه سایت را نصب و آموزش‌های لازم را ارائه خواهد داد. این موضوع می‌تواند روی قیمت موثر واقع شود.
 • طراحی لوگو: طراحی لوگو در بازطراحی وب سایت یکی از خدماتی است که جاب تیم به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در صورت ساخت لوگو قیمت بازطراحی افزایش پیدا خواهد کرد.
قیمت و هزینه زمان اجرا و تحویل
دوست عزیز قیمت دقیقی نمی توان مشخص کرد شما می توانید مشاوره رایگان از ما دریافت کنید در مشاوره، سایت شما بررسی و قیمت اعلام خواهد شد. زمان باز طراحی بستگی به نوع سایت دارد و عموما 30 الی 60 روز کاری طول خواهد کشید.

ریدیزاین سایت چقدر زمان می برد؟

مدت زمان ریدیزاین سایت یا طراحی مجدد وب سایت به موارد مختلفی بستگی دارد که برخی از آن‌ها به شرح زیر خواهند بود.

 • پیچیدگی و اندازه وب سایت: وب سایت‌ها از هر لحاظ با هم متفاوت بوده و در نتیجه هر کدام اندازه مختلفی دارند. برای وب سایت‌های کوچک که پیچیدگی کمتری داشته زمان کمتری در نظر گرفته می‌شود، این در صورتی است که وب سایت‌های بزرگ برای این کار به زمان بیشتری احتیاج خواهند داشت.
 • تغییرات مورد نظر: اگر تغییراتی که کارفرما به آن‌ها نیاز دارد کم و محدود باشند زمان کاهش پیدا کرده اما تغییرات بنیادین و بزرگ به زمان بیشتری احتیاج خواهند داشت در نتیجه به این موضوع نیز توجه داشته باشید.
 • توانایی تیم طراح: تجربه و توانایی تیم طراح به صورت مستقیم روی زمان اعمال تغییرات تاثیر می‌گذارد. برخی از تیم‌های با تجربه که تعداد نفرات بیشتری برای باز طراحی وب سایت در اختیار دارند شرایطی را برای مشتریان خود فراهم خواهند کرد تا بتوانند در زمانی کوتاه از خدمات ریدیزاین استفاده کنند. به همین دلیل بهتر است به مجموعه‌های معتبر چون جاب تیم مراجعه شود.
 • هماهنگی با کسب و کار: بازطراحی سایت باید با سایر فعالیت‌های کسب و کار و خدماتی که ارائه می‌شود هماهنگ باشد در غیر این صورت به زمان بیشتری برای اعمال تغییرات جدید روی وب سایت نیاز خواهد بود.

بهترین ریدیزاین سایت 

بهترین ریدیزاین سایت باید توسط افراد متخصص و کارشناس انجام شود تا سایت به صورت حرفه‌ای و استاندارد در اختیار مخاطبین قرار گیرد. شرکت‌های مختلفی ریدیزاین را بر عهده گرفته‌اند که از جمله بهترین آن‌ها باید به شرکت جاب تیم اشاره داشته باشیم که با توجه به نیاز مشتریان خدمات خود را شخصی سازی کرده و به این ترتیب باعث خواهد شد تا بتوانید تغییراتی که مد نظر دارید را به راحتی روی وب سایت اعمال کنید. در این مجموعه با توجه به نیاز کارفرما جلساتی به صورت مجازی یا حضوری برگزار می‌شود.

در ابتدا نوع مخاطب شناسایی شده و با توجه به سلیقه و علایق او باز طراحی وب سایت انجام خواهد شد. همچنین بهترین باز طراحی امکانی را برای کسب و کار به وجود خواهد آورد تا بتواند فرایند برندسازی را بهبود و سرعت بخشد و همچنین هویت برند را به مخاطبین نشان دهد. این فعالیت یک تحول عظیم در کسب و کار به حساب آمده و در صورتی که بتوانید به یک مجموعه معتبر مراجعه کنید بازطراحی به صورت اصولی برایتان انجام خواهد گرفت و تمامی ساختار کدنویسی چک خواهد شد.

چه زمانی به ریدیزاین سایت سایت نیاز داریم؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چه زمانی نیاز به بازطراحی داریم؟ توجه داشته باشید که زمان مشخصی برای اینکار وجود ندارد و تا زمانی که وب‌سایت کارایی مناسبی داشته باشد نیاز به ریدیزاین سایت نیست. توجه داشته باشید که سایت‌ها هم مانند هر کالای دیجیتالی عمر مفید دارند و بعد از مدتی نیاز به بروزرسانی و اعمال تغییراتی جزیی یا کلی خواهند داشت تا بهترین نتیجه را برای صاحبان کسب و کارها به همراه داشته باشند. به طور میانگین هر سایت بعد از یک و نیم الی دو و نیم سال  بعد از راه‌اندازی نیاز به بازطراحی دارد. البته این زمان با توجه به نوع کسب و کار متفاوت است.  فاکتورهای زیادی وجود دارند که با توجه به آنها می‌توان زمان مناسب برای بازطراحی سایت را تشخیص داد. این فاکتورها عبارتند از:

اهداف و برند شما تغییر کرده یا خیر؟

قبل از اینکه اقدام به بازطراحی کنید این سوال را از خودتان بپرسید که آنها وبسایت شما متناسب با برند و هویت کسب کارتان است یا خیر؟ اگر از زمان راه‌اندازی سایت تا به امروز اهداف و برند شما تغییر نکرده است پس نیازی به اعمال تغییرات در ظاهر سایت نخواهید داشت.

میزان بودجه تان جهت بازطراحی سایت چقدر است

یکی از فاکتورهایی که هنگام ریدیزاین سایت باید در نظر بگیرید میزان بودجه‌ای است که باید صرف اینکار کنید. توجه داشته باشید که اگر کسب و کار کوچکی دارید و بودجه لازم جهت بازطراحی وبسایت را ندارید پیشنهاد می‌کنیم بودجه خود را صرف راه‌های تبلیغاتی  دیگر مانند تبلیغات کلیکی کنید.  اگر سایت شما قدیمی است و کارایی لازم را ندارد قطعا بهترین روش بازطراحی وب‌سایت است. مطمئنا شما با اعمال تغییرات در شکل و ظاهر سایت یا تغییر کلی ساختار آن می‌توانید کسب و کار خود را گسترش دهید و در تجارت خود  پیشرفت کنید.

کارایی و سرعت سایت چگونه است

یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که در ریدیزاین یا بازطراحی سایت تاثیرگذار است کارایی و سرعت سایت می‌باشد‌. برای بررسی کارایی وب سایت بهترین روش این است که خود را به جای کاربر در نظر بگیرید.هم چنین سایت را از نظر تجربه کاربری، مدت زمان ماندن کاربر در سایت، بانس ریت و نرخ تبدیل بررسی کنید. در صورتی که سایت شما از سرعت و کارایی بالایی برخوردار باشد لازم نیست جهت بازطراحی اقدام کنید. اگر وبسایت شما باگ های زیادی داشته باشد سرعت بارگذاری صفحات سایت  کاهش می‌یابد که در این صورت به بازطراحی نیاز خواهد داشت.

سایت خود را با سایر رقبا مقایسه کنید

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، صنعت طراحی سایت دستخوش تغییرات بسیاری شده است. شما در هر نوع کسب و کاری که فعالیت داشته‌ باشید قطعا رقبای زیادی دارید. اگر رقبای شما وبسایت خود را بروزرسانی کرده و امکانات بیشتری را به سایت خود افزوده باشند ولی شما همچنان با همان سایت قدیمی کار کنید مطمئنا کاربران زیادی را از دست خواهید داد. برای اینکه از رقبای خود عقب نیافتید و بتوانید اعتماد کاربران بیشتری را به سمت خودتان جلب کنید پیشنهاد می‌کنیم به فکر ریدیزاین سایت خود باشید.

رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو چگونه است

برای بررسی رتبه وبسایت در نتایج گوگل کافیست نام کسب و کار خود را در گوگل جستجو کنید اگر تقریبا شش ماه از راه‌اندازی وبسایت شما می‌گذارد ولی هنوز در صفحه اول گوگل دیده نمی‌شوید قطعا مشکلی وجود دارد. هدف از طراحی سایت معرفی و گسترش کسب و کار است و اگر بعد از چند ماه موفق نشوید رتبه خوبی در گوگل بدست بیاورید باید تغییرات زیادی در سایت خود ایجاد کنید. در این صورت با بررسی مشکلات سایت و ریدیزاین سایت می‌توانید به بهبود و ارتقای رتبه وبسایت خود کمک کنید.

چه تغییراتی در بازطراحی سایت صورت می‌گیرد؟

ریدیزاین باعث ایجاد تغییرات جزئی یا کلی روی سایت می‌شود البته میزان این تغییرات به نوع کسب و کار بستگی دارد. از مهم‌ترین تغییراتی که در باز طراحی سایت صورت می‌گیرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

چه تغییراتی در بازطراحی سایت صورت می گیرد

برندسازی

 برندسازی تاثیر بسیاری در گسترش و پیشرفت کسب و کارها دارد که متاسفانه بسیاری از مشاغل بدون توجه به این مسأله اقدام به طراحی سایت می‌کنند و بعد از مدتی تصمیم به برندسازی می‌گیرند. بازطراحی در جهت برندسازی باعث تغییر رنگ و ظاهر سایت با توجه هویت برند می‌شود. هم چنین لوگو و برخی از المان های وب‌سایت بر اساس برند تغییر می‌کنند.   

ریسپانسیو کردن سایت

در زمان گذشته وارد شدن به سایت‌ها فقط از طریق کامپیوتر امکان پذیر بود ولی در حال حاضر با توجه گسترش استفاده از دستگاه‌های موبایل، ریسپانسیو بودن سایت‌ها بسیار اهمیت دارد. قطعا تعداد کاربرانی که از طریق موبایل قصد وارد شدن به سایت شما را دارند بسیار زیاد است و در صورت ریسپانسیو یا واکنش گرا نبودن وبسایت، کاربران زیادی را ازدست خواهید داد. منظور از واکنش گرا بودن این است که سایت شما برای دستگاه‌های مختلف نمایش داده شود و بتوانید از این طریق تعداد بازدیدکنندگان وبسایت خود را افزایش دهید و به گسترش کسب و کار خود کمک کنید. اگر سایت شما قدیمی است و با دستگاه‌های موبایل سازگار نیست حتما جهت بازطراحی وبسایت اقدام نمایید.

بهبود تجربه کاربری

بهبود تجربه کاربری یکی از نکاتی است که اگر در طراحی سایت به آن توجه شود موجب افزایش بازدهی بیشتر وبسایت و در نتیجه افزایش تعداد بازدیدکنندگان می‌شود. اگر سایت شما قدیمی است و دسترسی به برخی از قسمت‌های وبسایت برای کاربران امکان پذیر نیست باید به دنبال ریدیزاین  بروید.

بروز بودن

امروزه روش‌ها و فناوری‌های جدیدی در زمینه طراحی سایت وجود دارد که تاثیر بسیاری در بهینه سازی وبسایت و جلب مشتریان بیشتر دارد. استفاده از این روش‌ها قطعا موجب بهبود تجربه کاری می‌شود. اگر مدت زمان زیادی از ساخت سایت شما می‌گذارد؛ بازطراحی وبسایت قطعا مفید خواهد بود. هم چنین اگر آپدیت های جدیدی که گوگل منتشر می‌کند با سایت شما سازگار نباشد مطمئنا به مشکل بر می‌خوردید به همین دلیل باید سراغ ریدیزاین بروید.

ریدایزین جدید با جاب تیم

قطعا برای طراحی جدید و عدم دچار شدن به مشکلات قبلی نیاز به یک تیم حرفه ای اما قابل اعتماد دارید که یک کار درست و قابل توسعه برای شما ایجاد کنند. جاب تیم با امکان طراحی در زمینه های ذیل می تواند ریدیزاین سایت شما را به صورت حرفه ای انجام دهد.

 1. فروشگاهی
 2. شرکتی
 3. شخصی
 4. و....

ریدیزاین سایت چه مراحلی دارد

 • جهت دریافت خدمات بازطراحی وب سایت به منظور جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکل احتمالی به مراحل زیر توجه داشته باشید. فرایند ریدیزاین سایت در جاب تیم به شرح زیر خواهد بود.

 • تجزیه و تحلیل وب سایت قدیمی: در مرحله اول طراحان با نگاهی ریزبین و نکته سنج به سراغ وب سایت رفته و نقاط قوت و ضعف آن را مورد بررسی قرار می‌دهند تا در صورت مشاهده مشکلات خاص آن‌ها را شناسایی کنند.
 • اولویت‌ها: در مرحله بعد طراحان باتوجه به نیاز و درخواست کارفرما اولویت‌ها را مشخص می‌کنند تا بتوانند به بهترین شکل تغییرات مورد نظر را اعمال کنند.
 • شناسایی مخاطب هدف: مخاطب در طول زمان تغییر پیدا خواهد کرد به همین منظور برای اینکه سایت، طراحی مناسبی داشته باشد باید در ابتدا مخاطبین را شناسایی و با توجه به رفتار و عملکرد آن‌ها فرایند ریدیزاین انجام شود.
 • شناسایی بخش‌های قابل تغییر: طراحان در جاب تیم پس از اینکه به طور کامل سایت را تحت نظر قرار دادند، فهرست‌هایی تهیه خواهند کرد تا قسمت‌هایی که نیاز به تغییر ندارند را مشخص کنند. به این ترتیب معلوم خواهد شد که چه بخش‌هایی از سایت می‌بایست تغییر پیدا کند.
 • تعریف اهداف جدید: سپس اهداف جدید با توجه به علاقه مندی کارفرما تعریف می‌شود تا سایت علاوه بر زیبایی کارایی بالایی نیز داشته باشد.
 • برنامه ریزی برای بازطراحی سایت: در نهایت کارشناسان جاب تیم برای بازطراحی وب سایت برنامه ریزی کرده و با توجه به اطلاعاتی که در دست دارند تلاش می‌کنند تا فرایند ریدیزاین را به بهترین نحو روی سایت پیاده سازی کنند.

ریدیزاین سایت چه مراحلی دارد

ریدیزاین سایت اختصاصی در جاب تیم چه مراحلی دارد؟

 1. جلسات گروهی ایده پردازی به روش Brainstorming با کارفرما
 2. ارائه پیشنهادات و همفکری برای یافتن بهترین راه حل ها
 3. تحلیل دیتابیس
 4. ارائه وایرفریم
 5. طراحی ui سایت
 6. تست صفحات طراحی شده در پلتفرم های مختلف: موبایل، تبلت، تلویزیون های هوشمند و کامپیوترهای شخصی (Responsive)
 7. بازبینی و اعمال تغییرات نهایی در سایت با نظرات کارفرما (Presentation)
 8. تحویل سایت به کارفرما

چند نمونه از تکنولوژی های جدید برای ریدیزاین سایت

منظور از تکنولوژی زبان های برنامه نویسی، فریم ورک ها و کتابخانه های موجود است که به دو دسته فرانت و بک تقسیم می شوند

چند زبان و فریمورک خوب برای ریدیزاین در بخش backend سایت

 1. php
 2. پایتون
 3. asp
 4. لاراول
 5. جنگو
 6. و...

برای بخش فرانت موارد ذیل

 1. html
 2. سی اس اس
 3. react.js
 4. انگولار
 5. بوت استرپ
 6. و....

مشاوره طراحی مجدد یا باز طراحی سایت

ریدیزاین سایت چقدر اهمیت دارد؟

طراحی مجدد سایت به چندین دلیل دارای اهمیت است که از مهمترین آن باید به تغییر در شکل ظاهری سایت و همچنین برطرف شدن ایرادات کد اشاره داشته باشیم. در ریدیزاین سایت ساختار کدنویسی بروزرسانی شده و تمامی مشکلات رفع خواهند شد به این ترتیب باید بگوییم ریزیداین این امکان را برایتان فراهم خواهد کرد تا بتوانید با مشتریان ارتباط بهتری برقرار کرده و به پیشرفت عملکرد وب سایت در موتورهای جستجو نیز یاری خواهد رساند.

در حقیقت باز طراحی یک شروع نو و پرقدرت در فضای مجازی در نظر گرفته شده و پتانسیلی را ایجاد خواهد کرد تا بتوانید مخاطبین جدید را به سوی خود جذب کنید. هنگامی که مدت زمانی از ساخت سایت بگذرد، امکانات و شکل ظاهری ممکن کشش مناسب برای جلب نظر کاربران را نداشته و به این ترتیب نمی‌توانید به افزایش فروش دست پیدا کنید در نتیجه این موضوع باعث خواهد شد تا از رقبا عقب مانده و سهم زیادی از بازار را از دست بدهید.

تفاوت ریدیزاین و طراحی سایت

تفاوت‌های فاحشی میان ریدیزان و طراحی وب سایت وجود دارد که از مهم آن‌ها باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که در ساخت سایت کارشناسان، طراحی وب سایت را از مرحله صفر شروع کرده و قدم به قدم با توجه به نیاز کارفرما سایت را می‌سازند. در این فرایند هیچ سایتی در گذشته در دسترس نبوده و متخصصین با توجه به حوزه فعالیت و نظر کارفرما شروع به ایجاد وب سایت خواهند کرد. این در صورتی است که ریدیزاین سایت زمانی انجام خواهد شد که سایتی را در اختیار داشته باشید و بخواهید خدمات، امکانات، طراحی و در کل ظاهر آن را با توجه به نیاز مخاطبین تغییر دهید. همچنین در ریدیزاین سعی خواهد شد تا اشتباهات کدنویسی اصلاح شده و با در نظر گرفتن پرسونا امکانات دلخواه کارفرما روی وب سایت اعمال می‌شود، در نتیجه خدمات ریدیزاین و طراحی سایت با یکدیگر متفاوت بوده و هر کدام موضوعات مختلف را تحت پوشش خود قرار خواهند داد.

ویژگی هایی نهایی وبسایت باز طراحی شده

 • استاندارد بودن از لحاظ برنامه نویسی
 • سرعت لود بالا براساس استانداردهای گوگل و تجربه کاربری
 • دسترسی سریع و آسان به تمام سایت برای بازدیدکنندگان
 • طراحی و توسعه و امکان پشتیبانی در آینده