مشاوره اینستاگرام مارکتینگ

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ: تبلیغات هدفمند + رشد سریع پیج

مشاوره اینستاگرام برای تبلیغات را اشخاصی انجام می‌دهند که با توجه به فعالیت‌های زیادی که در اینستاگرام داشته‌اند توانسته‌اند تجارب زیادی کسب کنند و می‌توانند شما را در رسیدن به اهدافتان کمک نمایند. آن‌ها می‌توانند شما را برای دیجیتال مارکتینگ در اینستاگرام راهنمایی کنند. بنابراین با یک مشاوره خوب در زمینه اینستاگرام مارکتینگ می توانید به اهداف خود در زمینه کسب و کار در اینستاگرام برسید.

با گذشت زمان و بروزرسانی‌های موفق اینستاگرام، این نرم افزار پیشرفت بسیار زیادی داشته و در هر نسخه خود رشد بسیار خوبی داشته است. این محبوبیت بی‌نظیر اینستاگرام، افزایش فوق العاده تعداد کاربران و اکانت‌ها را نسبت به اوایل فعالیت خود در پی داشته است. به دنبال تعداد بالای کاربران، افزایش تعداد کسب و کارهای اینستاگرامی و صنعت تبلیغات را خواهیم داشت. در نتیجه فضای رقابتی در این نرم افزار بسیار تنگاتنگ شده است و وجود انواع فراوان اکانت‌ها با محتواهای متفاوت، پیشرفت را در این نرم افزار به امری تقریبا دشوار و تخصصی تبدیل کرده است. فعالیت برای کسب و کار در این پلتفرم دیگر به سادگی سابق نیست و با تخصصی‌تر شدن الگوریتم‌های اینستاگرام، برای افراد عادی که مدیریت جدی یک اکانت را تجربه نداشته‌اند بسیار دشوار است.

اگر شما نیز یک کسب و کار اینستاگرامی دارید و یا به طور کلی قصد شروع یک فعالیت درآمدزا در نرم افزار اینستاگرام دارید، در مدیریت اکانت خود به تنهایی به موفقیت نخواهید رسید و حتما باید یک مشاوره اینستاگرام حرفه‌ای را داشته باشید.

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

اینستاگرام مارکتینگ یک نوع فعالیت بازاریابی اینترنتی است که در فضای اینستاگرام اجرا می‌شود. این نوع بازاریابی در اینستاگرام با روش‌های مختلفی به اجرا می‌ر سد. همانطور که می‌دانید شبکه‌های اجتماعی یک بستر مناسب را برای  تبلیغات آنلاین به وجود آورده‌اند. اخیرا نیز تغییرات فراوانی در بستر شبکه‌های اجتماعی به وجود آمده است که این تغییرات باعث شده است که بستر اینستاگرام به یک بستر محبوب برای تبلیغات و بازاریابی تبدیل شود. اما نکته‌ قابل توجه این است که اینستاگرام تنها محل قرارگیری عکس‌های شخصی نیست. اینستاگرام با وجود استوری‌ها، هشتگ‌ها و تبلیغات و ویدئوهای زنده توانسته است یک بستر قوی برای تجارت آنلاین و بازاریابی باشد .بنابراین در هر شبکه اجتماعی که باشید، باید مشاوره شبکه های اجتماعی را تجربه کنید تا بیشترین نتیجه را بگیرید.

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

مشاوره اینستاگرام در جاب تیم

مشاوره اینستاگرام در جاب تیم خدمات مختلفی را به کارفرمایان عزیز ارائه داده و همواره تلاش دارد تا با توجه به حوزه کسب و کار اشکالات احتمالی پیج را تحت نظر گرفته و راه حل‌هایی برای رفع آن‌ها ارائه دهد. مشاوران در این مجموعه در ابتدا به طور کامل و با ریزبینی تمام اکانت و فعالیت‌های صورت گرفته روی آن را مورد بررسی قرار داده تا مزیت‌های رقابتی را بیابند. همچنین تحقیقات را در بازار کسب و کار انجام داده و رقبا را مورد توجه قرار می‌دهند تا با در نظر گرفتن عملکرد و فعالیت آن‌ها پیشنهاداتی خلاقانه برای ارتقا پیج و جذب فالوور بیشتر به کارفرما ارائه دهند.

توجه داشته باشید که در این نوع مشاوره کارشناسان به هیچ عنوان فعالیتی را روی سایت انجام نداده و تنها به شما مشاوره ارائه می‌دهند تا از روند فعالیت خود در اینستاگرام به خوبی آگاه شوید. برای اینکه به طور کامل در این زمینه اطلاعات مورد نیاز را بدست آورده و تمامی ابهامات خود را به طور کامل برطرف کنید پیشنهاد می‌شود تا در ابتدا با شماره‌های موجود در سایت جاب تیم تماس بگیرید. کارشناسان مشاوره اینستاگرام در جاب تیم تمامی دانش و تجربه خود را در اختیارتان قرار خواهند داد تا به دیدگاه مناسبی در این زمینه برسید.

به مشاوره اینستاگرام چرا نیاز دارید؟

خدماتی که در مشاوره اینستاگرام ارائه می‌دهیم

برخی از مهم ترین خدماتی که در مشاوره اینستاگرام جاب تیم به کارفرمایان عزیز ارائه می‌شود به شرح زیر هستند.

 • مشاوره تولید محتوا: جاب تیم در ابتدا تمامی محتواهای موجود در پیج را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهد. به این ترتیب محتوای متنی و بصری که شامل کپشن، پست، استوری و هایلایت هستند تحت نظر قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع نقاط قوت و ضعف محتوا را به کارفرما ارائه می‌دهد.
 • مشاوره ارتقا پیج: مشاوران پس از اینکه به طور کامل فعالیت رقبا را مورد بررسی قرار دادند راه حل‌هایی در این زمینه ارائه می‌دهند تا بتوانید پیج را ارتقا داده و کاربران را به سوی آن جذب کنید. همچنین به جهت امنیت پیج پیشنهاداتی عرضه خواهند کرد.
 • مشاوره تبلیغات: متخصصان و مشاوران اینستاگرام در جاب تیم با توجه به حوزه کسب و کار و بازاری که در آن به فعالیت می‌پردازید، راه‌های تبلیغاتی موثر را معرفی خواهند کرد تا بتوانید به بهترین نحو روند برندسازی را نیز انجام دهید.
 • ارائه پیشنهاد برای جذب فالوور: در مشاوره اینستاگرام جاب تیم، به دلیل اینکه کارشناسان در این حوزه دارای تجربه بالایی هستند پیشنهاداتی خلاقانه ارائه داده و راه حل‌هایی در اختیارتان قرار خواهند داد تا بتوانید فالووهای فعال را به سمت خود جذب کنید.

مزایای استفاده از مشاوره اینستاگرام در جاب تیم

برخی از مهم‌ترین مزایای استفاده از مشاوره اینستاگرام جاب تیم به شرح زیر خواهد بود:

 • اجرای سریع کمپین‌ها: در مشاوره اینستاگرام جاب تیم، به دلیل اینکه کارشناسان در این زمینه دارای تخصص کافی هستند با در نظر گرفتن بازار کار تلاش می‌کنند تا بتوانید کمپین‌های خود را با بازدهی بالا انجام دهید.
 • دسترسی راحت به اینفلوئنسرها: همچنین به دلیل اینکه متخصصان جاب تیم در این زمینه با شبکه بسیار گسترده‌ای از اینفلوئنسرها در ارتباط هستند دسترسی راحتی را برایتان فراهم خواهند کرد.
 • تحلیل اصولی پیج: مشاوره اینستاگرام موجب می‌شود تا تمامی نقاط قوت و ضعف پیج مشخص شود. به این ترتیب می‌توانید با کمک مشاوران به مرور زمان نقاط ضعف را حذف و نقاط قوت را بهبود بخشید.
 • تولید محتوای مناسب: کارشناسان سعی می‌کنند نیاز کاربران را بشناسند به این ترتیب پیشنهاداتی در اختیارتان قرار خواهند داد تا بتوانید با استفاده از آن‌ها با توجه به سلیقه مشتریان خود محتوای متنی و بصری مناسبی تولید و منتشر کنید.

مشاوره اینستاگرام برای چه کسانی مفید است؟

مشاوره اینستاگرام برای تمام کسانی که فعالیت جدی و تجاری دارند، مفید است. تمام فعالیت‌های تجاری و تمام کسب و کارها، افرادی که از اینستاگرام برای تبلیغ تخصص خود استفاده می‌کنند، افرادی که قصد اینفلوئنسر و بلاگر شدن دارند، به مشاوره اینستاگرام نیاز خواهند داشت. با کمک گرفتن از یک مشاور اینستاگرام با تجربه و توانا، به پیشرفت و روند صعودی پیج دست خواهند یافت. بدون کرفتن مشاوره اینستاگرام از یک مشاور خوب، شک نکنید که اکانت شما پیشرفتی نخواهد داشت و تنها وقت و هزینه بسیاری را در این راه تلف خواهید کرد.

پیشنهاد ویژه: استراتژی بازاریابی در اینستاگرام

مشاوره اینستاگرام برای چه کسانی مفید است؟

مشاوره پایه و امنیت اینستاگرام

با مشاوره‌ پایه اینستاگرام، مواردی را بررسی و رفع نقص می‌کنیم که دارای اهمیت زیادی هستند. مواردی مانند سطح امنیت پیج و بسیاری از موارد دیگر که ممکن است از دید افراد مخفی مانده باشند.

مشاوره طراحی اینستاگرام

همیشه اولین چیزی که از پیج دیده می شود، ظاهر پیج است. اگر قصد داشته باشید پیج زیبایی برای خود طراحی کنید، لازم است تکنیک‌های آن را بدانید. متخصصین جاب تیم با مشاوره طراحی اینستاگرام، نواقص احتمالی پیج شما را یافته و به  رفع آن‌ها می‌پردازند.

مشاوره تولید محتوا در اینستاگرام

یکی از مهم ترین بخش های فعالیت در مدیریت پیج اینستاگرام، تولید محتوا در اینستاگرام است. اگر تولید محتوای خوبی نداشته باشید و نتوانید محتوای جذاب و کاربرپسندی را ارائه دهید، نباید انتظار جذب کاربر یا حتی فروش محصول و خدمات خود را داشته باشید.

به همین دلیل مشاوره تولید محتوا در اینستاگرام، کمک می‌کند که نواقص تولید محتوای پیج خود را یافته و آن‌ها را برطرف کرد.

مشاوره فعالیت تعاملی خارج از اینستاگرام

فعالیت در اینستاگرام تنها به مباحث داخلی پیج مربوط نمی‌شود، بلکه باید برنامه‌ای برای انجام فعالیت‌های برنامه‎ریزی شده و هدفمند در خارج از پیج خود داشته باشید.  این فعالیت‌ها در طی دوره پشتیبانی آموزش داده می‌شود.

مشاوره تبلیغات در اینستاگرام

اگر گمان می‌کنید که تنها با تولید محتوا می‌توانید به جذب مخاطب بپردازید، اشتباه می‌کنید. تولید محتوا فعالیتی است که برای جذب مخاطب لازم و ضروری است، اما کافی نیست. برای اینکه خود را در فضای مجازی معرفی کنید به تبلیغات در منابع صحیحی نیاز دارید. جاب تیم با مشاوره اینستاگرام در زمینه تبلیغات، راهکارهای مناسب را به شما پ یشنهاد می‌کند تا بتوانید تبلیغات صحیحی را برای پیج خود هر چه سریع‌تر آغاز کنید.

مشاوره بازاریابی و جذب مشتری در اینستاگرام

همه کسب و کارها با هدف اصلی جذب مشتری در اینستاگرام فعالیت می‌کنند. بنابراین با دانستن روش‌های جذب مشتری و نحوه بازاریابی مناسب می‌توان برای پیشرفت کسب و کارها قدم‌های بزرگی برداشت. تاثیر این مورد بخصوص در نکات کوچکی چشمگیر است که ممکن است از نگاه شما مخفی مانده باشند.

مشاوره برگزاری لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام یک ابزار مناسب برای تبلیغات و معرفی محصول است. اما باید روش‌های اجرای یک لایو هدفمند را بلد بود. اگر تکنیک‌های برگزاری لایو هدفمند اینستاگرام را بدانید، می‌توانید شانس فروش محصولات خود را بالا ببرید.

مشاور اینستاگرام کیست؟

مشاور اینستاگرام در حقیقت فردی است که به تمامی نکات و پارامترهای مورد نیاز برای رشد و موفقیت پیج احاطه داشته و می‌داند باید هر پیج را چگونه با استفاده از استراتژی و ترفندهای مختلف گسترش دهد. یک مشاور اینستاگرام باید در زمینه تولید محتوا و تبلیغات اینستاگرام دانش کافی داشته باشد تا بتواند زمینه موفقیت پیج را به بهترین نحو فراهم سازد. مشاوران در جاب تیم به بهترین نحو علاوه بر بررسی پیج، رقبا را نیز مورد بررسی قرار داده و به این ترتیب کمکتان می‌کنند تا بتوانید در مسیری همواره به اهداف خود دست پیدا کنید.

برای آگاهی بیشتر در زمینه دریافت خدمات مشاوره اینستاگرام از شرکت جاب تیم بهتر است در ابتدا با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. جالب است بدانید که جاب تیم از معدود مجموعه‌هایی است که علاوه بر مشاوره مجازی، به شکل حضوری مشاوره رایگان ارائه می‌دهد. به این ترتیب این امکان برایتان فراهم می‌شود تا بتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را در این زمینه بدست آورید. مشاوران اینستاگرام دانش و تجربه خود را در اختیارتان قرار داده و تمامی ابهامات را برطرف خواهند کرد.

وظایف مشاور اینستاگرام

برخی از اساسی‌ترین وظایف مشاور اینستاگرام در جاب تیم به شرح زیر خواهد بود.

 • ارائه زمان‌بندی مناسب برای تبلیغات: تبلیغات زمانی می‌توانند کارایی و اثربخشی مناسبی از خود بروز دهند که در زمانی مناسب به اشتراک گذاشته شوند. به این ترتیب در مشاوره اینستاگرام، کارشناسان جاب تیم ساعت‌های پربازدید را بررسی کرده و با توجه به حضور مخاطبین هدف زمان مناسبی را برای تبلیغات در نظر بگیرند.
 • تدوین استراتژی مناسب با توجه به بودجه کارفرما: یک مشاور باتجربه باید باتوجه به بودجه کارفرما در بلند مدت و کوتاه مدت استراتژی‌های مناسبی بچیند تا بتواند در مدت زمانی کوتاه تعداد بیشتری از فالووران را به سوی پیج جذب کند.
 • شناخت صحیح مخاطب: شناخت مخاطب به مشاور اینستاگرام کمک می‌کند تا بتواند با توجه به علاقه و سلیقه مخاطب کمپین مناسبی برای شما در نظر بگیرد. مشاور باید موقعیت جغرافایی ، محدوده سن، جنسیت، میزان تحصیلات، عنوان شغلی، علایق کاربر بر اساس لایک و کامنت را مورد بررسی قرار دهد تا بتواند به طور کامل مخاطبین پیج را بشناسد.
 • تحلیل پیج رقبا: از مهم‌ترین وظایف در مشاوره اینستاگرام جاب تیم باید به تدوین استراتژی پس از تجزیه و تحلیل پیج رقبا اشاره کرد. در این فرایند مشکلات پیج مشخص شده و سپس برنامه ریزی تبلیغاتی مناسبی پیاده سازی می‌شود.

مشاوره اینستاگرام چقدر هزینه دارد؟

هزینه مشاوره اینستاگرام به خدمات مورد نیاز، نوع کسب و کار و مشکلات بخصوص پیج  شما بستگی دارد. پس از ثبت درخواست پشتیبانی، پیج اینستاگرام شما توسط متخصصین جاب تیم بررسی و تحلیل می‌شود و نتیجه تحلیل و بررسی‌ها به شما ارائه می‌گردد. در صورت نیاز به مشاوره اینستاگرام می‌توانید از خدمات پشتیبانی بهره‌مند گردید و کلیه سوالات و ابهامات خود را بیان کنید تا به بررسی آن بپردازیم.

 مشاوره اینستاگرام چقدر هزینه دارد؟

مشاوره اینستاگرام در کجا به کمک ما می آید؟

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ چه کاربردی دارد؟ چرا به مشاوره اینستاگرام نیاز داریم؟ آیا در شروع کار باید به سراغ مشاوره مربوطه رفت یا پس از طی کردن مراحلی مشخص می‌توان به سراغ آنها رفت؟

حقیقت آشکار این است که مشاوره اینستاگرام مارکتینگ باید از ابتدای شروع کار تا رسیدن به اهداف و حتی بعد از آن یعنی تحلیل نتایج به دست آمده در کنار شما دارای حضور فعال باشد. به خاطر داشته باشید که مشاوره اینستاگرام تنها یک قسمت از پیشبرد راه است و در کنار آن باید تلاش کرد تا بیزنس از جهت‌های مختلفی به پیشرفت برسد، در نتیجه به یک تلاش همه جانبه نیاز است.

تصور کنید که می‌خواهید یک فروشگاه را تاسیس کنید. ابتدا باید یک مکان مناسب برای کسب و کار خود دست و پا کنید. سپس با تحقیقات در آن منطقه، نیاز و احتیاجات مردم آن منطقه را بررسی کنید. سپس باید یک دکور مناسب را برای فروش اجناس خود و جذب مشتری انتخاب کنید. باید تبلیغات هدفمند و بازاریابی هوشمندانه داشته باشید و … .

برای تاسیس یک پیج اینستاگرام برای کسب و کار خود نیز، انجام تمامی این مراحل به یک شیوه خاص ضروری است. به خصوص اینکه محیط مجازی اینستاگرام نیز دارای الگوریتم‌های مخصوص خودش است. آیا سنجیدن موقعیت، تولید محتوای اصولی، تبلیغات موثر، جذب فالوور و بازاریابی و… از عهده کسی که تازه‌کار و بی‌تجربه است، برمی‌آید؟ قطعا خیر. راه حل تمامی مشکلات شما، مشاوره اینستاگرام مارکتینگ برای رشد و فعالیت اصولی یک اکانت است. اگر قصد شما برای فعالیت تجاری در اینستاگرام جدی است، مشاوره اینستاگرام جاب تیم برای همه ی انواع کسب و کارها، مشاوره‌های ویژه و مناسب خود را خواهد داشت. در صورتی که یک مشاور اینستاگرام حرفه‌ای و با تجربه انتخاب کنید، موفقیت کسب و کار شما تضمینی و قطعی خواهد بود.

مشاوره اینستاگرام در کجا به کمک ما می آید؟

چرا در اینستاگرام تبلیغ کنیم؟

اینستاگرام به سرعت در حال رشد است و به نظر نمی آید که به زودی نیز متوقف شود. تعداد شرکت‌هایی که برای تبلیغات خود از اینستاگرام استفاده می‌کنند، تقریبا چند برابر شده است. از سال ۲۰۱۷ تاکنون حدود ۱ میلیون اکانت با استفاده از ویژگی‌های پروفایل تجاری در اینستاگرام تبلیغ می‌کنند. این همه رشد باور نکردنی همه  به دلیل وجود ویژگی‌های جذاب اینستاگرام است. بنابراین اینستاگرام علاوه بر رشد کسب و کار، به صورت قابل توجهی پول هم به ارمغان می‌آورد. این امر نشان دهنده میزان اهمیت وجود مشاوره اینستاگرام برای تبلیغات است.

اهداف تبلیغات در اینستاگرام

 • جذب فالوور
 • آشنا شدن کاربران با برند
 • افزایش ترافیک ورودی به پیج
 • نصب برنامه فروشگاه در صورت داشتن اپلیکیشن‌های فروشگاهی