مشاوره اینستاگرام مارکتینگ: تبلیغات هدفمند + رشد سریع پیج

در عصر کنونی تبلیغات اینستاگرام از انتخاب، به یک ضرورت تبدیل ‌شده است. مشاوره اینستاگرام برای تبلیغات را اشخاصی انجام می‌دهند که با توجه به فعالیت‌های زیادی که در اینستاگرام داشته‌اند توانسته‌اند تجارب زیادی کسب کنند و می‌توانند شما را در رسیدن به اهدافتان کمک نمایند. آن‌ها می‌توانند شما را برای دیجیتال مارکتینگ در اینستاگرام راهنمایی کنند.

دوره های حضوری Course
دوره جامع اینستاگرام حضوری
ظرفیت : 5 دانشجو
40 ساعت وضعیت : ثبت نام

در این دوره باید ها و نباید های اینستاگرام را یاد خواهید گرفت چطور یک پیج بلاگری، فروشگاهی و انواع دیگر پیج ها را مدیریت کنید چگونه استراتژی محتوا بچینید و درست هشتگ ایجاد کنید این دوره کاملا به صورت حضوری و عملی می باشد.

محل برگزاری دوره : تهران، هفت تیر

کلیه کلاس های حضوری جاب تیم به صورت نیمه خصوصی و با حداکثر ظرفیت 6 نفر برگزار می شود بدیهی هست کیفیت آموزش برای ما در اولویت می باشد.

این دوره در قالب 4 جلسه 8 ساعته ( 32 ساعت ) هفته یک جلسه می باشد.

دوره حضوری مقدماتی اینستاگرام برای چه کسانی مفید است؟

 • اینستاگرام چیست؟
 • آشنایی با اصطلاحات اینستاگرام
 • اصول ایجاد یک اکانت اینستاگرام حرفه‌ای
 • آشنایی با بخش‌های اصلی برنامه و نحوه کارکرد آن‌ها
 • آشنایی با بخش تنظیمات
 • بررسی انواع اکانت در اینستاگرام و کاربرد هر کدام
 • آموزش انتشار و تنظیمات بخش استوری
 • آموزش انتشار و تنظیمات بخش پست
 • انواع پست در اینستاگرام (آموزش ریلز)
 • اهمیت دیزاین و Layout
 • تقویم محتوایی و نکات موثر
 • انواع محتوا در اینستاگرام و اصول تولید محتوا
 • بررسی کامل بیو، هایالیت و کپشن نویسی
 • آشنایی با الگوریتم اینستاگرام
 • آشنایی با اینسایت و نحوه آنالیز آن
 • Rate Engagement
 • نحوه محاسبه و راههای افزایش آن
 • استراتژی هشتگ گذاری و افزایش ورودی از اکسپلور
 •  آشنایی با اپلیکیشنهای موبایلی تولید محتوا
 • نحوه انجام تبلیغات در اینستاگرام
 • انواع تبلیغات در اینستاگرام
 • آموزش اینفلوئنسر مارکتینگ

بهترین راهکارها برای پیشرفت بیزنس های کوچک در اینستاگرام

اساتید دوره

فهرست مطالب برای مطالعه

اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

اینستاگرام مارکتینگ یک نوع فعالیت بازاریابی اینترنتی است که در فضای اینستاگرام اجرا می‌شود. این نوع بازاریابی در اینستاگرام با روش‌های مختلفی به اجرا می‌ر سد. همانطور که می‌دانید شبکه‌های اجتماعی یک بستر مناسب را برای  تبلیغات آنلاین به وجود آورده‌اند. اخیرا نیز تغییرات فراوانی در بستر شبکه‌های اجتماعی به وجود آمده است که این تغییرات باعث شده است که بستر اینستاگرام به یک بستر محبوب برای تبلیغات و بازاریابی تبدیل شود. اما نکته‌ قابل توجه این است که اینستاگرام تنها محل قرارگیری عکس‌های شخصی نیست. اینستاگرام با وجود استوری‌ها، هشتگ‌ها و تبلیغات و ویدئوهای زنده توانسته است یک بستر قوی برای تجارت آنلاین و بازاریابی باشد .در سری مقالات آموزش اینستاگرام جاب تیم می‌توانید راهکارهای مختلفی برای موفقیت در کسب و کار خود آموزش ببینید.

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ

چرا در اینستاگرام تبلیغ کنیم؟

اینستاگرام به سرعت در حال رشد است و به نظر نمی آید که به زودی نیز متوقف شود. تعداد شرکت‌هایی که برای تبلیغات خود از اینستاگرام استفاده می‌کنند، تقریبا چند برابر شده است. از سال ۲۰۱۷ تاکنون حدود ۱ میلیون اکانت با استفاده از ویژگی‌های پروفایل تجاری در اینستاگرام تبلیغ می‌کنند. این همه رشد باور نکردنی همه  به دلیل وجود ویژگی‌های جذاب اینستاگرام است. بنابراین اینستاگرام علاوه بر رشد کسب و کار، به صورت قابل توجهی پول هم به ارمغان می‌آورد. این امر نشان دهنده میزان اهمیت وجود مشاوره اینستاگرام برای تبلیغات است.

اهداف تبلیغات در اینستاگرام

 • جذب فالوور
 • آشنا شدن کاربران با برند
 • افزایش ترافیک ورودی به پیج
 • نصب برنامه فروشگاه در صورت داشتن اپلیکیشن‌های فروشگاهی

چرا به مشاوره اینستاگرام نیاز دارید؟

با گذشت زمان و بروزرسانی‌های موفق اینستاگرام، این نرم افزار پیشرفت بسیار زیادی داشته و در هر نسخه خود رشد بسیار خوبی داشته است. این محبوبیت بی‌نظیر اینستاگرام، افزایش فوق العاده تعداد کاربران و اکانت‌ها را نسبت به اوایل فعالیت خود در پی داشته است. به دنبال تعداد بالای کاربران، افزایش تعداد کسب و کارهای اینستاگرامی و صنعت تبلیغات را خواهیم داشت. در نتیجه فضای رقابتی در این نرم افزار بسیار تنگاتنگ شده است و وجود انواع فراوان اکانت‌ها با محتواهای متفاوت، پیشرفت را در این نرم افزار به امری تقریبا دشوار و تخصصی تبدیل کرده است. فعالیت برای کسب و کار در این پلتفرم دیگر به سادگی سابق نیست و با تخصصی‌تر شدن الگوریتم‌های اینستاگرام، برای افراد عادی که مدیریت جدی یک اکانت را تجربه نداشته‌اند بسیار دشوار است.

اگر شما نیز یک کسب و کار اینستاگرامی دارید و یا به طور کلی قصد شروع یک فعالیت درآمدزا در نرم افزار اینستاگرام دارید، در مدیریت اکانت خود به تنهایی به موفقیت نخواهید رسید و حتما باید یک مشاوره اینستاگرام حرفه‌ای را داشته باشید.

مشاوره اینستاگرام

مشاوره اینستاگرام برای چه کسانی مفید است؟

مشاوره اینستاگرام برای تمام کسانی که فعالیت جدی و تجاری دارند، مفید است. تمام فعالیت‌های تجاری و تمام کسب و کارها، افرادی که از اینستاگرام برای تبلیغ تخصص خود استفاده می‌کنند، افرادی که قصد اینفلوئنسر و بلاگر شدن دارند، به مشاوره اینستاگرام نیاز خواهند داشت. با کمک گرفتن از یک مشاور اینستاگرام با تجربه و توانا، به پیشرفت و روند صعودی پیج دست خواهند یافت. بدون کرفتن مشاوره اینستاگرام از یک مشاور خوب، شک نکنید که اکانت شما پیشرفتی نخواهد داشت و تنها وقت و هزینه بسیاری را در این راه تلف خواهید کرد.

مشاوره اینستاگرام برای تمام کسانی که فعالیت جدی و تجاری دارند، مفید است

مشاوره پایه و امنیت اینستاگرام

با مشاوره‌ پایه اینستاگرام، مواردی را بررسی و رفع نقص می‌کنیم که دارای اهمیت زیادی هستند. مواردی مانند سطح امنیت پیج و بسیاری از موارد دیگر که ممکن است از دید افراد مخفی مانده باشند.

مشاوره طراحی اینستاگرام

همیشه اولین چیزی که از پیج دیده می شود، ظاهر پیج است. اگر قصد داشته باشید پیج زیبایی برای خود طراحی کنید، لازم است تکنیک‌های آن را بدانید. متخصصین جاب تیم با مشاوره طراحی اینستاگرام، نواقص احتمالی پیج شما را یافته و به  رفع آن‌ها می‌پردازند.

مشاوره تولید محتوا در اینستاگرام

یکی از مهم ترین بخش های فعالیت در مدیریت پیج اینستاگرام، تولید محتوا در اینستاگرام است. اگر تولید محتوای خوبی نداشته باشید و نتوانید محتوای جذاب و کاربرپسندی را ارائه دهید، نباید انتظار جذب کاربر یا حتی فروش محصول و خدمات خود را داشته باشید.

به همین دلیل مشاوره تولید محتوا در اینستاگرام، کمک می‌کند که نواقص تولید محتوای پیج خود را یافته و آن‌ها را برطرف کرد.

مشاوره فعالیت تعاملی خارج از اینستاگرام

فعالیت در اینستاگرام تنها به مباحث داخلی پیج مربوط نمی‌شود، بلکه باید برنامه‌ای برای انجام فعالیت‌های برنامه‎ریزی شده و هدفمند در خارج از پیج خود داشته باشید.  این فعالیت‌ها در طی دوره پشتیبانی آموزش داده می‌شود.

مشاوره تبلیغات در اینستاگرام

اگر گمان می‌کنید که تنها با تولید محتوا می‌توانید به جذب مخاطب بپردازید، اشتباه می‌کنید. تولید محتوا فعالیتی است که برای جذب مخاطب لازم و ضروری است، اما کافی نیست. برای اینکه خود را در فضای مجازی معرفی کنید به تبلیغات در منابع صحیحی نیاز دارید. جاب تیم با مشاوره اینستاگرام در زمینه تبلیغات، راهکارهای مناسب را به شما پ یشنهاد می‌کند تا بتوانید تبلیغات صحیحی را برای پیج خود هر چه سریع‌تر آغاز کنید.

مشاوره بازاریابی و جذب مشتری در اینستاگرام

همه کسب و کارها با هدف اصلی جذب مشتری در اینستاگرام فعالیت می‌کنند. بنابراین با دانستن روش‌های جذب مشتری و نحوه بازاریابی مناسب می‌توان برای پیشرفت کسب و کارها قدم‌های بزرگی برداشت. تاثیر این مورد بخصوص در نکات کوچکی چشمگیر است که ممکن است از نگاه شما مخفی مانده باشند.

مشاوره برگزاری لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام یک ابزار مناسب برای تبلیغات و معرفی محصول است. اما باید روش‌های اجرای یک لایو هدفمند را بلد بود. اگر تکنیک‌های برگزاری لایو هدفمند اینستاگرام را بدانید، می‌توانید شانس فروش محصولات خود را بالا ببرید.

تعرفه و هزینه مشاوره اینستاگرام

هزینه مشاوره اینستاگرام به خدمات مورد نیاز، نوع کسب و کار و مشکلات بخصوص پیج  شما بستگی دارد. پس از ثبت درخواست پشتیبانی، پیج اینستاگرام شما توسط متخصصین جاب تیم بررسی و تحلیل می‌شود و نتیجه تحلیل و بررسی‌ها به شما ارائه می‌گردد. در صورت نیاز به مشاوره اینستاگرام می‌توانید از خدمات پشتیبانی بهره‌مند گردید و کلیه سوالات و ابهامات خود را بیان کنید تا به بررسی آن بپردازیم.

هزینه مشاوره اینستاگرام به خدمات مورد نیاز، نوع کسب و کار و مشکلات بخصوص پیج  شما بستگی دارد

مشاوره اینستاگرام در کجا به کمک ما می آید؟

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ چه کاربردی دارد؟ چرا به مشاوره اینستاگرام نیاز داریم؟ آیا در شروع کار باید به سراغ مشاوره مربوطه رفت یا پس از طی کردن مراحلی مشخص می‌توان به سراغ آنها رفت؟

حقیقت آشکار این است که مشاوره اینستاگرام مارکتینگ باید از ابتدای شروع کار تا رسیدن به اهداف و حتی بعد از آن یعنی تحلیل نتایج به دست آمده در کنار شما دارای حضور فعال باشد. به خاطر داشته باشید که مشاوره اینستاگرام تنها یک قسمت از پیشبرد راه است و در کنار آن باید تلاش کرد تا بیزنس از جهت‌های مختلفی به پیشرفت برسد، در نتیجه به یک تلاش همه جانبه نیاز است.

تصور کنید که می‌خواهید یک فروشگاه را تاسیس کنید. ابتدا باید یک مکان مناسب برای کسب و کار خود دست و پا کنید. سپس با تحقیقات در آن منطقه، نیاز و احتیاجات مردم آن منطقه را بررسی کنید. سپس باید یک دکور مناسب را برای فروش اجناس خود و جذب مشتری انتخاب کنید. باید تبلیغات هدفمند و بازاریابی هوشمندانه داشته باشید و … .

برای تاسیس یک پیج اینستاگرام برای کسب و کار خود نیز، انجام تمامی این مراحل به یک شیوه خاص ضروری است. به خصوص اینکه محیط مجازی اینستاگرام نیز دارای الگوریتم‌های مخصوص خودش است. آیا سنجیدن موقعیت، تولید محتوای اصولی، تبلیغات موثر، جذب فالوور و بازاریابی و… از عهده کسی که تازه‌کار و بی‌تجربه است، برمی‌آید؟ قطعا خیر. راه حل تمامی مشکلات شما، مشاوره اینستاگرام مارکتینگ برای رشد و فعالیت اصولی یک اکانت است. اگر قصد شما برای فعالیت تجاری در اینستاگرام جدی است، مشاوره اینستاگرام جاب تیم برای همه ی انواع کسب و کارها، مشاوره‌های ویژه و مناسب خود را خواهد داشت. در صورتی که یک مشاور اینستاگرام حرفه‌ای و با تجربه انتخاب کنید، موفقیت کسب و کار شما تضمینی و قطعی خواهد بود.