خدمات گوگل ادوردز یا ادز (ads) + قیمت

خدمات گوگل ادز یا ادوردز برای ورودی گرفتن شما در نتایج جستجوی گوگل برای کلمه یا کلمات مورد نظرتان استفاده می شود برخی از بیزینس ها نیاز به تبلیغات سنگین در پیک فروش خود دارند این نوع خدمات بیشترین تبدیل مشتری را برای فروش دارد. جاب تیم با پشتیبانی 24 ساعته برای کمپین های تبلیغاتی گوگل ادز یک مجموعه پویا برای ارائه این خدمات برای شماست.

1
شارژ 250 رینگیت

شارژ 250 رینگیت


 • اکانت های ما در مالزی هست با واحد پولی رینگیت 
 • حداقل شارژ کمپین 250 رینگیت به بالا می باشد، محدودیتی در سقف شارژ وجو ندارد
 • تعرفه شارژ روزانه با توجه به نرخ ارز تعیین میگردد. جهت استعلام به صورت تلفنی یا از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید
2
شارژ 1000 رینگیت

شارژ 1000 رینگیت


در مبالغ شارژ بالا تر از 1000 رینگیت، نرخ کارمزد صرافی که 10 درصد می باشد کمتر می شود.

3
شارژ دلخواه

شارژ دلخواه


حداقل مقدار شارژ دلخواه 250 رینگیت می باشد، محدودتی در سقف شارژ وجود ندارد، هرچه مبلغ شارژ بالاتر باشد نرخ کارمزد صرافی کمتر خواهد بود

فهرست مطالب برای مطالعه

گوگل ادز یک نوع تبلیغات کلیکی در نتایج جستجوی گوگل است که کمک می کند شما بدون تلف کردن وقت در صدر نتایج جستجو برای مخاطبین نمایش داده شوید. این نوع تبلیغات یک روش جذب بازدید کننده برای سایت شماست توجه داشته باشید برای کمپین های ادز سایت نیاز دارید. و نمی توان کمپین ادز برای پیج اینستاگرام یا موارد دیگر اجرا کرد!

خدمات گوگل ادز برای چه سایت یا بیزینس هایی مناسب است؟

عموما ادز برای بیزینس هایی که رقابت زیادی در نتایج جستجو دارند عملکرد مناسبی دارد اما اگر سایت تازه تاسیس هم داشته باشید برای 3 ماه اول که سئو سایت شما در نتایج رتبه کسب کند این نوع تبلیغات مناسب خواهد بود نکته بعدی که باید در نظر داشته باشید این تبلیغات برای هر زمینه بیزینسی که نیاز دارد در نتایج جستجو دیده شود مناسب است پس محدودیتی از این لحاظ ندارید عموما زمینه بیزینس های زیر بیشترین درخواست خدمات ادز را دارند:

 1. وکالت
 2. فروش بلیط
 3. گردشگری
 4. املاک
 5. آرایشی و بهداشتی
 6. ورزشی
 7. و ...

چه دامنه هایی برای خدمات ادز تحریم شده اند؟

متاسفانه برخی از دامنه ها از طرف گوگل برای این خدمت تحریم شده اند و اگر کمپین ادز برای این دامنه ها فعال کنید امکان از دست دادن بودجه تبلیغات را خواهید داشت دامنه های رایگان و خصوصا دامنه ir برای این مورد تحریم شده اند اما کارشناسان ما در جاب تیم راه حل هایی برای دور زدن این تحریم ها به شما پیشنهاد می کنند.

مشاوره برای کمپین و خدمات گوگل ادوردز در جاب تیم

قبل از هر اقدامی برای خرید یا شارژ کمپین خود می توانید اهداف خود را برای ما تشریح کنید تا مسیری درست برای این تبلیغات برای شما ایجاد کنیم هدف نباید فقط اجرای ادز باشد بلکه اجرای دقیق و پشتیبانی 24 ساعته برای کمپین بسیار ضروری است.

قوانین تبلیغات در گوگل ادوردز (ads)

قوانین گوگل ادوردز (ads)

گوگل ادوردز قوانین و اصول خاصی را برای ارائه خدمات خود در نظر گرفته است و افراد برای افزایش تأثیر و بازدهی تبلیغات، ملزم به رعایت این قوانین هستند. این قوانین در تا به امروز موارد ذیل هستند:

 •  حفظ امنیت اطلاعات کاربران: بر اساس این مورد از اصول گوگل ادز، افرادی که قصد سوء استفاده از اطلاعات کاربران را داشته باشند، توسط این سرویس پیگیری خواهند شد.
 • ارائه محتوای مناسب برای تمام گروه‌های سنی: گوگل ادز تنها در صورتی ارائه تبلیغ را مجاز می‌کند که محتوای آن برای تمام گروه‌های سنی مناسب بوده و گروه‌های سنی پایین‌تر را مورد هدف قرار ندهد.
 • محدودیت تبلیغ محصولات الکلی: تبلیغ محصولات الکلی در تمام مناطق قابل ‌ارائه نیست، لذا در این موارد باید مطابق با قوانین منطقه‌ای ارائه شوند.
 • حق کپی رایت: گوگل ادز از حقوق پدیدآورندگان آثار حمایت می‌کند و در صورت مشاهده محتوای غیرمجاز، محدودیت‌های خود را اعمال می‌کند.
 • محدودیت تبلیغات شرط‌بندی: تبلیغات مرتبط با شرط‌بندی و قمار در همه مناطق قابل اجرا نیست، لذا تبلیغ این نوع وب‌سایت‌ها، تنها در صورت عدم مغایرت با قوانین کشور مقصد مجاز است.
 • محدودیت تبلیغات حوزه بهداشتی و دارویی: برای تبلیغ محصولات و خدمات بهداشتی و مرتبط با پزشکی، باید گواهی‌نامه‌های لازم را به گوگل ارائه دهید. توجه به قوانین کشور مقصد نیز از دیگر ملزومات ارائه تبلیغات حوزه پزشکی و سلامت است.
 • محدودیت تبلیغات سیاسی: به‌طورکلی محتوای تبلیغاتی سیاسی باید با قوانین منطقه ارائه تبلیغ، مطابقت داشته باشد.
 • رعایت قوانین کلی و تجاری: قوانین کلی منطقه در حوزه تبلیغات و تجارت، باید به کلی در محتوای تبلیغاتی لحاظ شود.

علاوه بر این، موارد زیر نیز ازجمله تبلیغاتی هستند که در گوگل ادوردز مجاز نیست:

 • تبلیغ کالاهای تقلبی: انجام تبلیغات مربوط به کالاهایی با لوگوی تقلبی یا خصوصیات متفاوت از کالای اصلی، در گوگل ادوردز ممنوع است. لذا هنگام ارائه تبلیغات لازم است که از اصالت کالا اطمینان حاصل کنید.
 • تبلیغ خدمات و محصولات خطرناک: تبلیغ محصولات یا خدماتی که اثرات زیانباری بر سلامت جسمی و روانی افراد و جامعه داشته باشند، به ‌طورکلی در گوگل ممنوع است.
 • ترویج رفتار نادرست: رفتارهای پرخطر و نادرست مانند: خشونت، نفرت و... که موجب ترویج فرهنگ غلط در جامعه خواهند شد، در تبلیغات گوگل با ممنوعیت مواجه می‌شود.
 • محتوای تبلیغاتی نامناسب: تبلیغات ارائه ‌شده باید دارای محتوای ارزشمند و منطبق با اصول فرهنگی باشد، در غیر این صورت از سمت گوگل مورد تائید قرار نمی‌گیرد.
 • تبلیغات مخرب: گوگل قصد دارد تا فضایی امن و محتوای مفید و متنوعی به کاربران خود ارائه دهد، از این ‌رو به تبلیغات حاوی اطلاعات مخرب، مجوز نشر نخواهد داد.
 • ارائه اطلاعات نادرست: استفاده از اطلاعاتی که از صحت آن‌ها اطمینان حاصل نشده است و باعث فریب کاربران خواهد شد، در گوگل ادوردز ممنوع است.

عدم رعایت قوانین و اصول تعیین ‌شده از سمت گوگل ادز می‌تواند منجر به تعلیق تبلیغ و یا اکانت گوگل شود. گاهی نیز ممکن است با وجود رعایت کردن تمام قوانین، تعلیق اکانت یا تبلیغ از سمت گوگل اتفاق بیفتد. در چنین شرایطی نیاز به هیچ‌گونه نگرانی نیست، چراکه با ارائه درخواست رسیدگی به گوگل، مشکل به سرعت بررسی و رفع خواهد شد.

چرا خدمات گوگل ادز بهتر از تبلیغات بنری در سایت ها است؟

شما برای تبلیغات در فضای مجازی گزینه های زیادی برای اجرا دارید مثل : تبلیغات بنری در سایت های بزرگ و مطرح، تبلیغات به صورت رپورتاژ آگهی، تبلیغات در ابتدای ویدیوهای آنلاین و ... اما در این نوع تبلیغات ورودی فیک یا غیر واقعی بسیار زیاد هست و نرخ تبدیل مشتری بسیار پایین است گزارش های دقیقی در این کمپین ها برای شما ارائه نمی شود و نمی توان جلوی کلیک های متداول کاربران فیک یا ربات ها را گرفت اما در ادز این موضوع فرق دارد بنابر دلایل ذیل ادز خیلی بهتر از تبلیغات بنری است:

 1. اگر کاربری در جستجو روی ادز قبلا کلیک کرده باشد برای جلوگیری از کلیک های فیک بعد از تایم خاصی دوباره امکان دیدن ادز شما را خواهد داشت.
 2. می توان بودجه را براساس نحوه نمایش در ابتدا یا انتهای صفحه و موارد دیگر کنترل کرد.
 3. زمان دقیق و تعداد نمایش براساس یک بازه زمانی قابل کنترل است.
 4. امکان توقف خدمات گوگل ادوردز در 24 ساعت به صورت شبانه روزی وجود دارد.
 5. اعتماد بیننده به این نوع تبلیغات نسبت به تبلیغات پر زرق و برق بنری بیشتر است.
 6. امنیت سایت شما و مقصد بازدید کننده در فضای آنلاین برای گوگل ضروری و خط قرمز است.
 7. بازدید کننده از سایت شما مشتری مستقیم و نیازمند خدمات یا محصول شماست.
 8. و ...

حداقل و حداکثر قیمت یک کلیک در خدمات ادز چگونه محاسبه می شود؟

همیشه برای مشتری این سوال وجود دارد که هزینه هر کلیک دقیقا براساس چه معیاری سنجیده می شود! و آیا می توان کمترین هزینه را صرف کرد؟ دقت کنید هزینه براساس یک سری پارامتر محاسبه و از شارژ شما کسر می شود این موارد را می توان به صورت زیر نام برد:

 1. میزان رقابت یا سختی کلمه مورد نظر
 2. جایگاه نمایشی در ابتدا یا انتهای صفحه اول و صفحات دیگر
 3. تعداد آگهی در تایم مورد نظر
 4. تعداد نمایش برای جستجو کنندگان
 5. و ...

عموما قیمت هر کلیک از 0.7 تا 1 دلار بسته به شرایط ذکر شده محاسبه می شود که مجموعه ما کمپین هایی با حداقل هزینه کلیک برای مشتریان ایجاد می کنند.

مثال از خدمات گوگل ادز در نتایج جستجو

برای بررسی دقیقتر و آشنا شدن شما با خدمات ادز یک مثال عملی داشته باشیم با جستجوی کلمه "بلیط هواپیما" در گوگل نتایجی در اول صفحه مشاهده میکنید که علامت ad در ابتدای لینک خود دارند مثل تصویر زیر که تبلیغات ادز گوگل می باشد

مثال از خدمات گوگل ادز در نتایج جستجو

مراحل اجرای خدمات گوگل ads توسط جاب تیم

 1. مشاوره در زمینه کاری شما
 2. تعیین بودجه مورد نیاز تبلیغاتی شما براساس سختی کلمه و بازه زمانی
 3. ساخت کمپین دقیق براساس خدمات یا محصولات شما
 4. شارژ کمپین براساس بودجه تعیین شده
 5. بررسی و بهینه کردن کمپین به صورت متداول
 6. ارائه گزارش کمپین

نحوه گزارش گرفتن از خدمات ادز

 1. دسترسی مستقیم به اکانت و مشاهده کمپین و خروجی از کمپین توسط خود کارفرما
 2. گزارش روزانه، هفتگی و پایان کمپین توسط تیم ما برای کارفرما

پلن های تبلیغاتی برای خدمات گوگل ادز

پلن های خدمات گوگل ادز

کمپین های گوگل ادز براساس ارزهای کشورهای مختلف بجز ایران قابل شارژ می باشد عموما در ایران این کمپین ها با دلار، لیر، رینگیت مالزی و ... شارژ می شوند مجموعه ما با رینگیت عملیات شارژ را انجام میدهد شما میتوانید یکی از موارد ذیل را انتخاب و از کارشناسان ما درخواست کنید:

کمپین شماره 1 کمپین شماره 2 کمپین شماره 3
۲۵۰ رینگیت مالزی ۵۰۰ رینگیت مالزی ۱۰۰۰ رینگیت مالزی
به علت نوسان قیمت ها برای استعلام دقیق قیمت با کارشناسان ما مستقیم تماس بگیرید   09308297906

چه زمانی باید درخواست خدمات ads گوگل داشته باشیم؟

این مورد بستگی به بیزینس و گردش مالی در بازار دارد ما مواردی را به ترتیب اعلام میکنیم که برای شما نیازمندی ادز را ضروری می کند

 • پیک کاری شما
 • تایم هایی که رقبای شما تعطیل هستند مثلا ساعات شب و روزهای تعطیل بازخورد بهتری خواهید داشت
 • نیاز به ارائه خدمات یا فروش محصولات بیشتر دارید
 • تبلیغات دقیق و هدفمند نیاز دارید
 • برای کشوری خاص برنامه تبلیغی دارید
 • حوزه پر رقابتی دارید و از سئو نتیجه خوبی نگرفته اید
 • تایم طولانی برای سئو سایت در راه دارید
 • و...

مطالعه بیشتر:  گوگل ادز چیست؟

مقایسه گوگل ادز و سئو

هر دو این موارد ابزاری برای دیده شدن در نتایج جستجو هستند پس نباید به اشتباه فکر کنید این دو مورد در تداخل با هم هستند!  در جدول ذیل مقایسه کوتاهی بین این دو مورد را می توانید ببینید:

ویژگی گوگل ادز سئو
مشاهده نتیجه فرایند بصورت لحظه ای دارد ندارد
هزینه کلیک و ترافیک ورودی سایت دارد ندارد
تضمین نمایش کسب و کار در نتایج جست جوی گوگل دارد ندارد
امکان هدفگیری کلمه واژه‌های پرترافیک و سخت ندارد دارد
محاسبه بازگشت سرمایه گذاری (ROI) آسان دشوار
امکان هدفگیری تعداد کلید واژه بیشتر در یک زمان واحد دارد ندارد
امکان دریافت واکنش سریع به تغییرات بازار در فرایند هدفگیری کلمات کلیدی جدید از سمت کاربران دارد ندارد
امکان نمایش در بالای لیست و پایان نتایج طبیعی دارد ندارد
امکان استفاده از کلیدواژه‌های منفی برای عدم نمایش در عبارات خاص دارد ندارد
امکان اجرایی شدن در طیف وسیعی از وب سایت‌ها دارد ندارد
بهینه سازی کیفیت و کمیت لینک‌های ورودی ندارد دارد
امکان هدایت ترافیک از ابتدای آغاز کمپین دارد ندارد

نکته : سایت شما اگر مشکوک به ویروس باشد ادز شما توسط گوگل متوقف می شود.

برخی دیگر از مزایای گوگل ادوردز:

 • این نوع اگهی ها برای جامعه هدف بسیار وسیعی نمایش داده خواهد شد ، پس طیف وسیعی از جامعه هدف شما را پوشش می دهد.
 • تبلیغات در گوگل ادز در مقایسه با دیگر شیوه های تبلیغات به صرفه تر ، پویاتر و زودبازه تر است .
 • مدیریت حرفه ای بر روی این نوع تبلیغات حکمفرماست ، یعنی میتوان برای تبلیغات در گوگل بودجه روزانه در نظر گرفت و ساعت نمایش را تعیین نمود.
 • نرخ کلیک تبلیغ گوگل را میتوان به صورت دستی تعیین نمود و با تکنیک های مختلف حتی نرخ کلیک را کاهش داد.
 • تبلیغات در گوگل در تمامی مرورگرها و در محیط فارسی و انگلیسی فعال می باشد.
 • گزارش های کامل تبلغات گوگل ادوردز با تمامی جزئیات نمایش ، کلیک ، و هزینه هر کلیک و بودجه مصرفی
 • تعیین کشور مورد نظر جهت نمایش تبلیغ گوگل ادز
 • نظارت و برسی مدام کمپ ها تا رسیدن به حد اکثر بهره وری تبلیغ.
 • عدم مزاحمت برای کاربران بدلیل هدفمند بودن این نوع از آگهی ها ، تنها در موقع سرچ توسط مشتری که بدنبال نیاز خود میباشد اگهی مرتبط نمایش داده میشود.

انتخاب بازار مناسب، اولین گام برای فروش محصول یا ارائه خدمات است. در دنیای امروز و با پیدایش تکنولوژی‌های پیشرفته، اینترنت به عنوان یکی از بهترین بازارهای معرفی و فروش محصولات مختلف شناخته می‌شود. گوگل ادوردز یکی از سرویس‌های تبلیغاتی در بستر گوگل است که نقش مؤثری در معرفی کسب‌ و کارهای مختلف در دنیای آنلاین ایفا می‌کند. در ادامه قصد داریم به بررسی مزایا و خدمات سرویس گوگل ادز بپردازیم. اگر به دنبال راهی برای انجام تبلیغات مؤثر با بازده و سودهی بالا هستید، در ادامه با جاب تیم همراه باشید.

همچنین اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه استفاده از سرویس تبلیغاتی گوگل هستید، آموزش گوگل ادوردز می‌تواند اطلاعاتی جامع در اختیار شما قرار دهد.

بهترین انتخاب شرکت خدمات گوگل ادوردز

بهترین انتخاب شرکت خدمات گوگل ادوردز، شرکتی است که با تمام قوانین و محدودیت‌های گوگل ادوردز آشنایی داشته باشد. علاوه بر آن مهم است که یک شرکت با مدیریت صحیح تبلیغات را برای شما انجام دهد. زیرا همانگونه که اشاره شد مدیریت صحیح تبلیغات منجر به فروش بیشتر و بهتر دیده شدن محصولات شما می شود. به همین دلیل برای داشتم بهترین خدمات گوگل ادوردز بهتر است با جاب تیم مشورت کنید تا از بهترین خدمات گوگل ادز برخوردار شوید. تیم حرفه‌ای جاب تیم بر تمامی قوانین و خدمات گوگل ادوردز واقف است و با مدیریتی کارآمد در راستای پیشرفت و فروش شما تلاش می‌کند. بنابراین به جرات می‌توان گفت بهترین انتخاب برای تبلیغات و خدمات گوگل ادوردز جاب تیم است.

بیشتر بخوانید " کمپین گوگل ادز و روش های بهینه سازی آن "

بهترین انتخاب شرکت خدمات گوگل ادوردز

مزایای استفاده از خدمات گوگل ادوردز

 •  یکی از بهترین خدمات گوگل ادز این است که شما می‌توانید با کمترین هزینه‌ی ممکن تبلیغات خود را شروع نمائید.
 • از دیگر خدمات گوگل ادوردز این است که می توانید تعیین نمائید به ازای هر مشتری که وارد سایت شما می شود، فقط 50 تومان ( 500 ریال) یا کمتر پرداخت کنید.
 • با استفاده از خدمات گوگل ادوردز می‌توانید ببینید که مشتریان شما با چه کلمات کلیدی وارد سایت شما می‌شوند.
 • یکی دیگر از خدمات گوگل ادز که به شما ارائه می‌دهد این است که فقط موقعی پول پرداخت می‌کنید که مشتری وارد سایت شما شده است.
 • گزارش ورود مشتری به سایت شما نیز یکی دیگر از خدمات گوگل ادوردز است.

اهداف استفاده از خدمات گوگل ادوردز

 • کسب درآمد
 • مشاهده آمار بازدید کنندگان
 • هدف گذاری بر اساس علاقمندی مخاطبین
 • نمایش تبلیغات در زمان دلخواه
 • تعریف بودجه مشخص برای تبلیغ
 • کسب بیشترین نتیجه از تبلیغات در گوگل بخاطر هدفمند بودن کلمات.
 • رقابت با بزرگترین برند ها و دیده شدن در دهکده جهانی اینترنت
 • تبلیغ برند و سایت و افزایش ترافیک وب سایت در سطح وب
 • عبور از تبلیغات کاغذی و مزاحم و قدم نهادن در تبلیغات نوین با حد اقل هزینه

خدمات گوگل ادوردز جاب تیم

جاب تیم همواره در تلاش است تا بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را در حوزه تبلیغات گوگل، به کاربران خود ارائه دهد. اما این خدمات شامل چه مواردی است؟

به‌ طور کلی خدمات گوگل ادوردز جاب تیم عبارت‌اند از:

 • ساخت و پشتیبانی اکانت اختصاصی: نخستین گام برای استفاده از خدمات گوگل ادوردز ساخت اکانت اختصاصی است که توسط جاب تیم برای شما انجام می‌شود. علاوه بر این، پشتیبانی‌های لازم ازجمله: بهینه‌سازی تبلیغ گوگل، بررسی کلمات کلیدی، ارائه گزارش‌ها و...، به‌طور کامل به کاربران جاب تیم ارائه می‌شود.
 • ارائه افزونه‌های تبلیغاتی (Ad Extension): استفاده از افزونه‌های تبلیغاتی این امکان را ایجاد می‌کند که بتوان تبلیغات را با ویژگی و امکانات بیشتری ارائه و مدیریت کرد.
 • تبلیغات ویدئویی گوگل ادوردز: با استفاده از خدمات جاب تیم در حوزه تبلیغات ویدئوی گوگل، می‌توانید محتوایی جذاب و مخاطب پسند، برای برند خود، در قالب ویدئو ایجاد کرده و آن را به صورت تبلیغ در گوگل به نمایش بگذارد.

ویژگی خدمات تبلیغ گوگل جاب تیم را می‌توان به صورت زیر بیان کرد:

 • با استفاده از این خدمات شما می‌توانید با صرف هزینه‌های مناسب، بازدهی بالایی دریافت کنید.
 • در خدمات گوگل ادوردز جاب تیم، امکان بررسی عملکرد مشتریان و اینکه با چه کلمات کلیدی وارد وب‌سایت شما شده‌اند، امکان‌پذیر است. این موضوع می‌تواند در تعیین استراتژی محتواهای شما در آینده، تأثیر مفیدی داشته باشد.
 • هزینه خدمات گوگل ادز ارائه ‌شده توسط جاب تیم، پس از دریافت بازدهی نسبی و اطمینان از کیفیت دریافت خواهد شد.

به‌ طور کلی می‌توان گفت که گوگل ادوردز با توجه به بالا بودن سطح مخاطبان، گزینه‌های مدیریتی پیشرفته و... بهترین راه برای تحقق اهداف تجاری شماست. پس ‌از اینکه با خدمات گوگل ادوردز و اهمیت آن در موفقیت کسب ‌و کار آشنا شدید، اکنون وقت آن رسیده است که به‌طور حرفه‌ای، از این خدمات برای رشد کسب‌ و کار خود استفاده کنید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی می‌توانید با مشاوران جاب تیم در ارتباط باشید.

اگر هنوز سوالی دارید؟ پس با ما در ارتباط باشید.

جهت مشاوره رایگان جهت خدمات گوگل ادوردز با شماره 09308297906 تماس بگیرید.

سؤالات متداول درباره خدمات گوگل ادز

سؤالات متداول درباره خدمات گوگل ادز

 • تبلیغات گوگل چه تأثیراتی دارد؟

گوگل ادوردز با سازوکار ویژه‌ای که ارائه می‌دهد می‌تواند بیشترین تأثیر و بازدهی را برای کسب ‌و کار شما ایجاد کند. درواقع تبلیغات گوگل به‌طور اختصاصی در نتایجی که با کلمه کلیدی تبلیغ مرتبط هستند، نمایش داده می‌شود. این یعنی جامعه هدف برای تبلیغات به خوبی انتخاب شده‌است. ویژگی بعدی روش تعیین هزینه گوگل ادوردز است که در ازای هر کلیک روی تبلیغ موردنظر محاسبه می‌شود. از این ‌رو تبلیغات گوگل می‌تواند روش خوبی برای سرمایه‌گذاری تبلیغاتی، با بیشترین بازدهی باشد.

 • استفاده از تبلیغات گوگل به چه افرادی توصیه می‌شود؟

استفاده از خدمات گوگل ادز می‌تواند روشی فوق‌العاده برای افزایش فروش محصولات و خدمات کسب ‌و کارهای مختلف باشد. البته باید توجه داشته باشید که نتایج رضایت‌بخش تنها در صورتی ایجاد می‌شوند، که خدمات تبلیغاتی توسط مرجع تخصصی و با مدیریت صحیح صورت بگیرد.

 • چرا تبلیغات گوگل تعلیق می‌شود؟

این مشکل می‌تواند به دلایل مختلفی ازجمله: درج کدهای مخرب، محتوای غلط یا ناهنجاری فرهنگی، تبلیغات شرط‌بندی، بیت کوین، روش‌های کلاه‌برداری، مجاز نبودن دامنه و...، باشد.

 • آیا گوگل ادوردز شرایط خاصی برای تبلیغ دارد؟

برای دریافت خدمات گوگل ادز تنها کافی است یک وب‌سایت معتبر و فعال با پسوندی به‌جز .ir داشته باشید. در غیر این صورت، لازم است که برای جلوگیری از تعلیق سایت توسط گوگل، دامنه وب‌سایت خود را تغییر دهید.

 • روش‌های تبلیغ در گوگل ادوردز چیست؟

برای دریافت خدمات گوگل ادز  دو گزینه برای انتخاب دارید؛ تبلیغات Search Ads، که تبلیغات را در جستجوهای مرتبط با کلمه کلیدی نمایش می‌دهد، و تبلیغات Display Ads که محتوای تبلیغات (که شامل محتوای چند رسانه‌ای هم می‌شود)، را در وب‌سایت‌های مختلف نمایش می‌دهد.

 • هزینه تبلیغات گوگل ادوردز چقدر است؟

هزینه تبلیغات گوگل، تحت تأثیر عوامل مختلفی تعیین می‌شود و نمی‌توان به‌طور دقیق، مقداری برای آن در نظر گرفت. با این ‌حال روش‌های مختلفی برای تعیین قیمت هر محتوا وجود دارد؛ به ‌عنوان ‌مثال گوگل ادز تنظیماتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانند تعداد کلیک تبلیغات خود را مشاهده و با استفاده از آن هزینه تبلیغات خود را محاسبه کنید. عوامل دیگری مانند: رتبه و کیفیت محتوا، در تعیین قیمت آن تأثیرگذارند.

 • مراحل دریافت ادز گوگل چیست؟

در ابتدا لازم است که با سایر رقبای خود که کلمه کلیدی مشترکی برای تبلیغ دارید، به رقابت بپردازید. پس ‌از آن با توجه به نتیجه مزایده، رتبه تبلیغ شما، در نتایج جستجو مشخص خواهد شد. پس از انجام این مراحل وارد سیستم تعیین قیمت دوم خواهید شد، که در آن مبلغ نهایی تبلیغ گوگل، که باید از مبلغ ارائه ‌شده توسط سایت قبل از شما بیشتر باشد، تعیین خواهد شد.

 • برای کسب رتبه بالا گوگل ادز چه باید کرد؟

برای برنده شدن در مزایده گوگل ادز و کسب رتبه بالا لازم است که:

 1. هزینه بیشتری نسبت به رقبا، بابت هر کلیک پرداخت کنید.
 2. کیفیت محتوای تبلیغاتی شما بالا باشد.
 • کیفیت تبلیغ گوگل چگونه تعیین می‌شود؟

کیفیت هر کلمه از محتوای تبلیغاتی، با امتیازی از 10 مشخص خواهد شد. به ‌طور کلی گوگل ادز، محتوای تبلیغاتی را به روش‌های زیر مورد بررسی قرار می‌دهد:

 1. ارتباط تبلیغ

محتوا تبلیغاتی باید با جستجوی کاربر مرتبط باشد و هر چه میزان این ارتباط بیشتر باشد، امتیازی بالاتری به کیفیت تبلیغ، تعلق می‌گیرد.

 1. کلیک تبلیغ

میزان کلیک بر روی تبلیغ، به ارتباط، جذابیت و کیفیت محتوای آن بستگی دارد، از این‌ رو گوگل از آن به عنوان شاخص کیفیت تبلیغات استفاده می‌کند.

 1. کاربرد تبلیغ

گوگل برای پاسخ‌ دهی به نیاز کاربران ارزش زیادی قائل است، از این ‌رو اگر محتوای شما بتواند کاربر را زمان بیشتری در صفحه شما نگه دارد، امتیاز بالاتری کسب خواهید کرد.

 • کیفیت تبلیغات گوگل چه اهمیتی دارد؟

می‌توان گفت که کیفیت تبلیغات گوگل، مهم‌ترین و تعیین ‌کننده‌ترین عامل در ارائه آن‌هاست. به ‌طورکلی بالا بودن سطح کیفیت تبلیغ می‌تواند، با وجود صرف هزینه‌های کمتر، رتبه‌های بالاتری را به محتوای تبلیغاتی اختصاص دهد. همچنین این سازوکار در صورت پایین بود سطح کیفیت، اثر برعکسی بر رتبه تبلیغ دارد.

 • خدمات جاب تیم برای ادز گوگل چیست؟

جاب تیم به شما کمک می‌کند که بتوانید محتوای تبلیغاتی مؤثر و باکیفیتی برای تبلیغات خود ایجاد کنید. همچنین با استفاده از خدمات جاب تیم می‌توانید رتبه تبلیغ خود را افزایش دهید، حتی اگر هزینه کمتری برای تبلیغات پرداخت کرده باشید.

 • کلمه کلیدی گوگل ادز چیست؟

به‌طورکلی سه نوع کلمه کلیدی در تبلیغات گوگل وجود دارد:

 1. تطبیق کلی

این عبارت‌ها معمولاً کلیک بالایی دارند و مطمئناً هزینه‌های بیشتری ایجاد می‌کنند. اما در مورد نتیجه آن‌ها نمی‌توان چندان مطمئن بود، چراکه میزان ارتباط آن‌ها با کلمه جستجو شده، کاهش می‌یابد.

 1. تطبیق عبارت

در این روش عبارت کلیدی موردنظر را برای گوگل ادز مشخص می‌کنید و گزینه‌های کنترل بیشتری برای افزایش بازدهی تبلیغ در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این روش بازدهی بهتری نسبت به روش تطبیق کلی دارد و در آن می‌توانید کلمات کلیدی نامطلوب یا منفی را، از دامنه تطابق جستجوها، حذف کنید.

 1. تطبیق دقیق

در این تبلیغات تنها خود کلمه کلیدی در نظر گرفته می‌شود و با امکانات کنترل و مدیریت جستجوی مطلوب، بیشترین بازدهی ممکن ارائه می‌شود.

 • تنظیمات مدیریت و کنترل خدمات گوگل ادز چیست؟

گزینه‌های مختلفی برای کنترل خدمات گوگل به کاربران ارائه می‌شود؛ به‌ عنوان ‌مثال آن‌ها می‌توانند زمان نمایش تبلیغ را به‌طور دقیق تعیین کنند، محدوده جغرافیای، سنی و جنسیتی برای نمایش تبلیغات خود در نظر بگیرند، امکان نمایش تبلیغ در دستگاه‌های مختلف را تنظیم کنند و...

 • زمانبندی اجرای کمپین ادز

در ساعات کاری کمتر از یک سایت زمان اجرای کمپین شما خواهد بود حالا چرا اینقدر سریع؟ بخاطر اینکه با تمام حوزه ها آشنایی داریم و دقیقا میدونیم چه محدوده کلماتی رو در چه ساعات و تایمی برای مشتری هدف قرار بدیم