مشاوره سئو سایت

مشاوره سئو به فرآیند و روال برنامه ریزی شده ای گفته می شود که متخصصین این حوزه برای رشد کلمات یک وب سایت براساس چالش های فعلی پیشنهاد می کنند که موجب رشد جایگاه کلمات در نتایج جستجو شود.

یه مشاوره رایگان مهمون مایی

مشاوره سئو سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است در نتیجه به منظور اینکه از این نوع مشاوره به صورت تخصصی بهره مند شوید بهتر است به دنبال مجموعه‌های متخصص و مجرب باشید تا با فرایند کاری شما به صورت اصولی آشنایی داشته باشند.

جاب تیم را باید یکی از بهترین آژانس‌ها در این زمینه در نظر داشته باشیم چرا که تلاش دارد تا با توجه به اهداف شما پیشنهادات خلاقانه‌ای را در دسترس قرار داده و به این ترتیب برنامه و پلن مناسبی را عرضه کند. بر این اساس در ابتدا با جاب تیم تماس بگیرید تا به بخش مشاوره سئو سایت متصل شوید. به این ترتیب زمانی مشخص خواهد شد تا به شکل آنلاین یا حضوری از خدماتی که در جاب تیم به شما عرضه می‌کند آگاهی پیدا کنید.

برخی از نمونه کارها

خدمات مشاوره سئو سایت

خدمات مشاوره سئو سایت طیف گسترده‌ای را شامل خواهد شد که کارشناسان با توجه به نظر کارفرما و همچنین صلاحدید خود این فعالیت را انجام می‌دهند. در این زمینه متخصصین با بررسی سئو داخلی، خارجی و تکنیکال سایت اطلاعات ارزشمندی را در اختیارتان قرار خواهند داد. همچنین به منظور شروع کسب و کار نیز به شما یاری خواهند رساند و در مورد بهبود قیف فروش تجربه خود را با شما در میان می‌گذارند. مشاور سئو سایت باید تلاش کند با توجه به نوع بازار کار ترفندهای مناسبی را پیشنهاد کرده و بازخورد کاربران را به صورت صحیح تجزیه و تحلیل کنید. همچنین از نکات مهمی که در این زمینه باید به آن اشاره داشته باشیم این است که مشاوران باید روش صحیح ارتباط درست با کاربران را به کارفرما آموزش دهند تا میزان تعامل کاربران به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا کند.

مشاوره سئو حرفه ای در جاب تیم

مشاوره سئو یکی از سرویس‌هایی است که توسط شرکت سئو سایت جاب تیم به صورت حرفه‌ای به کسب و کارها ارائه می‌شود تا زمینه بهینه سازی وب سایت به بهترین شکل برای موتورهای جستجو فراهم شود. با دریافت این نوع مشاوره نرخ بازدید از سایت افزایش پیاده کرده و رتبه بندی در نتایج گوگل به صورت ارگانیک بهبود بخشیده می‌شود.

در حقیقت کارشناسان seo با توجه به بازار کسب و کار تلاش می‌کنند تا استراتژی‌های مناسب را برای افزایش بازدید از سایت یافته و آن را در اختیار کارفرما قرار دهند. این نوع مشاوره مناسب برای افرادی است که در زمینه سئو مبتدی و سردرگم بوده و نمی‌دانند که باید از کجا شروع کنند. همچنین در صورتی که سایت رتبه‌های خود را از دست داده و اکنون با افت جایگاه رو به رو شده است، پیشنهاد می‌شود در قدم اول به مشاوران متخصص جاب تیم مراجعه شود تا کارشناسان سایت را مورد بررسی قرار داده و در صورت مشاهده مشکل آن را با کارفرما در میان بگذارند.

مشاوره seo از صفر تا صد

در ابتدا برای اینکه بتوانید از خدمات مشاوره seo در جاب تیم بهره مند شوید باید هدف خود را از برگزاری این نوع مشاوره مشخص کنید. جاب تیم در صورتی که هنوز سئو وب سایت را آغاز نکرده باشید، استراتژی‌های مناسبی را در اختیارتان قرار داده و در این زمینه پیشنهادات خلاقانه‌ای ارائه می‌دهد تا زمینه رشد کسب و کار را به بهترین نحو پیاده سازی کنید.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید ضمن عقد قرارداد بهینه سازی سایت خود را به دست متخصصین این مجموعه بسپارید. یکی از مهم‌ترین خدمات مشاوره سئو در جاب تیم نیز برای زمانی است که سئو وبسایت به صورت اصولی انجام نگرفته باشد، در این صورت با مشاهده نشتی‌های وب سایت اشکلات آن در اختیارتان گذاشته خواهد شد.

برخی از مهم‌ترین خدمات مشاوره سئو جاب تیم به شرح زیر هستند.

 • بررسی مشکلات سئو وبسایت: در ابتدا جاب تیم مشکلات سایت را بررسی کرده و در جلسه آن را به صورت دقیق و با جزئیات کامل بیان خواهد کرد، همچنین راه حل‌های مناسبی را برای رفع آن‌ها در اختیارتان قرار می‌دهد.
 • بررسی دقیق رقبا: تا زمانی که درک مناسب و عمیقی در مورد seo وب سایت رقبا نداشته باشید نمی‌توانید استراتژی مناسبی بچینید، در نتیجه با دریافت مشاوره سئو از جاب تیم می‌توانید نقاط قوت و ضعف رقبا را یافته و روش‌های مناسبی را برای از بین بردن یا بکارگیری آن‌ها در سایت مورد استفاده قرار دهید.
 • آموزش: در جلسات مشاوره سئو، کارشناسان تا جایی که بتوانند اطلاعات و دانش خود را در این حوزه در اختیارتان قرار خواهند داد. به همین دلیل اگر در زمینه بهینه سازی وب سایت ابهاماتی داشته باشید مجموعه جاب تیم سعی می‌کند تا آن‌ها را به بهترین نحو رفع کرده و جلوی اشتباهات را از همان ابتدای کار بگیرد.
 • چیدن استراتژی: در نهایت با در نظر گرفتن نیاز و هدف شما برای برگزاری مشاوره سئو، جاب تیم در صورت تمایل استراتژی مناسبی برای سئو داخلی، خارجی و تکنیکال سایت ارائه داده و تلاش می‌کند تا در از بین بردن ایرادات سایت کمک کند. توجه داشته باشید که در این جلسه جاب تیم فعالیتی روی سایت انجام نداده و تنها پیشنهاداتی در اختیار کارفرما قرار می‌دهد.

در جلسه مشاوره سئو چه خدماتی ارائه می شود؟

در جلسه مشاوره سئو خدمات مختلفی به کارفرما ارائه می‌شود تا او به دیدگاه مناسبی در مورد سایت دست یابد و همچنین از ایده‌های خلاقانه کارشناسان استفاده کند تا درآمد کسب و کارش را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در این زمینه از مهم‌ترین خدمات در جلسه مشاوره سئو باید به موارد زیر اشاره داشته باشیم.

 • بررسی سایت و مشکلات آن: ابتدایی ترین خدمتی که در جلسات SEO به کارفرما عرضه می‌شود نتایج تحلیل و بررسی سایت است. مشاوران به جهت بالا بردن بازدهی جلسه مشاوره لیستی از اقدامات قابل انجام روی سایت را ارائه خواهند داد.
 • توضیح مشکلات و نقاط ضعف به کارفرما: دومین نکته مهمی که در مشاوره سئو باید به آن اشاره داشته باشیم توضیح مشکلات و نقاط ضعف سایت به کارفرما در نظر گرفته می‌شود. کارشناسان در ابتدا باید سایت را به طور کامل تحت نظر قرار داده و مشکلات آن را با کارفرما در میان بگذارند تا ایده‌هایی مناسب برای رفع مشکلات بیابند.
 • تحلیل نیاز کاربران: یکی از بزرگترین اشتباهات سئوکاران عدم بررسی نیاز مخاطبین است که این موضوع عموما به بی تجربه بودن کارشناسان مربوط خواهد شد. مشاوران نیاز مخاطبین را بررسی کرده و انواع پرسونای هدف را مورد توجه قرار خواهند داد. این موضوع باعث خواهد شد تا بتوانید مسیر رسیدن کاربر به سایت را برای خود هموار سازید.
 • بررسی رقبا: در جلسات مشاوره سئو، سایت رقبا بررسی می‌شود و فعالیت‌های انجام شده روی وب سایت به طور دقیق مورد بررسی قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که اقدامات و استراتژی رقبا در زمینه رتبه گرفتن بسیار مهم است و می‌تواند به شما یاری برساند تا از آن‌ها پیشی بگیرید.

مشاوره سئو چقدر زمان می برد؟

زمان مشاوره سئو به پارامترهای مختلفی بستگی دارد، در این زمینه ابتدا باید آدرس سایت را در دسترس کارشناسان قرار داده و با آن‌ها گفتگو کنید. کارشناسان می‌بایست به دقت فعالیت‌های انجام شده روی سایت را تحت نظارت قرار دهند تا مشاوران دریابند به چه خدماتی نیاز دارید. زمان مشاوره سئو متغیر بوده و با توجه به نیاز کارفرما و اهداف آن قابل تغییر است. اصولا این جلسات به طور حضوری یا مجازی برگزار می‌شوند. جلسات از 1 ساعت تا 5 ساعت طول خواهند کشید. حداقل زمان 1 ساعت خواهد بود. مشاوران با در نظر گرفتن اینکه چه نیازی دارید راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه خواهند داد در نتیجه زمان مشاوره سئو به شرایط کارفرما و سوالات آن وابسته است.

مشاوره سئو چگونه انجام می شود؟

به منظور بهره مندی از مشاوره سئو در شرکت‌‌ جاب تیم باید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان تمامی ابهامات را در این زمینه برطرف کرده در نتیجه شرایطی را به وجود خواهند آورد تا بتوانید به راحتی سوالات خود را مطرح کنید. مشاوره‌ها به شکل حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند. در صورتی که در شهر تهران زندگی می‌کنید توصیه می‌کنیم تا به طور حضوری به جاب تیم مراجعه کنید، به این ترتیب مشاوران به طور رو در رو با شما صحبت کرده و همچنین این موضوع بازدهی ارتباط را افزایش خواهد داد. همچنین مشاور‌ان تلاش کرده‌اند تا ارتباط به طور آنلاین نیز موثر واقع شود و کارشناسان در این زمینه به طور دقیق پاسختان را خواهند داد در نتیجه هیچ جای شک و دو دلی برای برقراری ارتباط به شکل آنلاین نخواهد بود.

مشاوره سئو آنلاین

شرکت جاب تیم برای صرفه جویی در وقت و هزینه شما اقدام به ارائه خدمات مشاوره آنلاین سئو نموده است. طبق این خدمات شما می توانید به صورت تماس صوتی یا تصویری جلسه مشاوره سئو را با ما برقرار کنید. کارشناسان مجموعه جاب تیم با صبر و حوصله تمامی نکات و راهنمایی های لازم را به شما منتقل می کنند و شما در سریع ترین زمان ممکن می توانید از خدمات مشاوره seo استفاده کنید. توجه داشته باشید که شیوه ارائه آنلاین جلسه به انتخاب شما خواهد بود و جاب تیم این تضمین را می دهد که جلسات مشاوره آنلاین سئو با بهترین کیفیت تشکیل شود.

مشاوره آنلاین سئو در جاب تیم به صورت تماس صوتی یا تصویری انجام می شود.

مشاوره سئو تلفنی

از دیگر خدمات ارزنده جاب تیم، مشاوره تلفنی سئو است، در هر نقطه ای از ایران که باشید می‌توانید با ما تماس بگیرید و برای seo سایتتان و سفارش آن، از ما خدمات مشاوره سئو حرفه‌ای دریافت کنید. کارشناسان ما در مورد برنامه‌های سئو سایت شما با نهایت صبر و به صورت کاملا تخصصی صحبت می‌کنند و بهترین راهکارها را برای برندسازی خدمات سایت تان ارائه می‌دهند. اگر خودتان نیز به سئو علاقه‌مندید و می‌خواهید با اصول بهینه سازی سایت آشنا شوید و از تکنیک‌های آن برای بهینه‌سازی سایت خود استفاده کنید می‌توانید در دوره‌‎های آموزش سئو جاب تیم شرکت کنید و حتی از این راه کسب درآمد کنید و نیازی به سئوکاران برای بهبود رتبه سایتتان نداشته باشید.

مزیت مشاوره تلفنی و آنلاین سئو سایت

امکان استخدام نیروی حضوری یا تمام وقت به عنوان سئوکار به هر دلیل برای بسیاری از دارندگان سایت وجود ندارند. به همین دلیل مشاوره تلفنی و آنلاین seo وب سایت یک راه ایده‌آل برای چنین افرادی است. مزیت مشاوره تلفنی و آنلاین سئو سایت، این است که بدون نیاز به استخدام نیروی کار حضوری، به راحتی به سئو کار ماهر و حرفه‌ای را در اختیار دارید و می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز مشکل و نیاز خود را به صورت آنلاین برطرف کنید و سوالات خود در مورد سئو سایت را به صورت تلفنی بپرسید.

علاوه براین می‌توانید با خیال راحت پروژه seo سایت خود را به مشاور سئو بسپارید. اما مسئله‌ای که مورد توجه است، بحث اعتماد به سئوکار است که آیا در عمل مهارت کافی برای اجرای بهینه‌سازی و ارتقاء سایت را دارد یا نه؟ بسیاری از افراد هستند که ادعای تسلط بر تکنیک‌های بهینه سازی در تمامی زمینه‌ها را دارند، اما در عمل تسلط و تجربه کافی را ندارند، به همین دلیل باید در این زمینه رزومه آن‌ها را بررسی کنید تا با اطمینان کافی کارتان را به آن‌ها بسپارید.

چرا مشاوره سئو اهمیت دارد؟

آیا مشاوره سئو اهمیتی دارد؟ می‌دانید که مشاوره سئو برای چه کسانی مناسب است و در چه مواقعی می‌توان مشاوره سئو رایگان دریافت کرد؟

شما می‌توانید در هر زمان برای رسیدن به اهداف سئو سایت خود از خدمات مشاوره حرفه‌ای سئو بهره‌مند شوید. می‌توانید از همان ابتدای تصمیم به طراحی سایت برای خرید دامنه و انتخاب نام دامنه سایت، امکانات سایت، نوع طراحی کاربرپسند سایت، نوع تولید محتوای سایت، نحوه افزایش ترافیک سایت و … مشاوره سئو را نیز دریافت کنید. بهترین زمانی که شما بهتر است مشاوره سئو را انجام دهید، همان ابتدای طراحی سایت است که بتوانید استراتژی سئو سایت را از پایه بچینید و طبق برنامه‌ریزی انجام گرفته پیش روید.

ممکن است با خود تصور کنید که دریافت مشاوره سئو چه اهمیتی دارد وقتی می‌توان به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات سئو مراجعه کرد تا فرایند بهینه سازی سایت را به بهترین شکل انجام دهند. در این مورد باید گفت مشاور فردی است که از جهات گوناگون سایت را مورد هدف خود قرار می‌دهد و با تبحری که دارد مشکلات احتمالی سایت را خاطر نشان خواهد کرد. 

ممکن است گاهی استخدام چنین فردی ارزان نباشد اما هر ریال آن ارزش خواهد داشت. مشاور با پیشنهادات و توصیه‌های خود اعتبار برند را افزایش داده و کمک می‌کند بتوانید وفاداری مشتریان نسبت به خود را افزایش دهید. استراتژی‌های مختلف را با یکدیگر ترکیب کرده تا سایت نه تنها از نظر موتورهای جستجو بلکه از نظر کاربران نیز کارآمد و ارزشمند در نظر گرفته شود. مشاوره سئو به این دلیل اهمیت دارد که سبب می‌شود بتوانید در مدت زمانی کوتاه توجهات بیشتری را به خود جلب کرده و عملکردی مثبت از خود بروز دهید. پیشنهاد می کنیم در اسرع وقت قرارداد مشاوره سئو را با فرد مدنظر و متخصص خودتان منعقد کنید تا از این پس سایت شما با استراتژی درست پیشرفت را تجربه کند.

مشاوره سئو رایگان

یکی از بهترین خدماتی که شرکت جاب تیم به مشتریان ارائه می‌دهد، مشاوره سئو سایت (تلفنی، آنلاین و حضوری) است. شما با مشاوران جاب تیم تماس می‌گیرید و درمورد کلمات کلیدی و موضوعاتی که می‌خواهید در سایتتان روی آن‌ها کار شود توضیحاتی را بیان می‌کنید. با آنالیز جزیی رقبا و کلمات کلیدی مشاوره سئو به صورت تخصصی توسط مشاوران ارائه می‌شود و شما نیز با تکنیک‌‌هایی که جاب تیم برای انجام سئو سایت می‌دهد آشنا خواهید شد.

مهم‌ترین مزیت در مورد مشاوره سئو در جاب تیم رایگان بودن آن است. جاب تیم به صورت حضوری در شهر تهران و به شکل مجازی برای سایر شهرستان‌های ایران جلسات مشاوره را به طور رایگان برگزار می‌کند. به این ترتیب می‌توانید بدون پرداخت هزینه از نظرات کارشناسان این حوزه استفاده کرده و به دیدگاه مناسبی در زمینه بهینه سازی سایت دست پیدا کنید. برای دریافت مشاوره و برقراری جلسات حضوری و آنلاین کافی است در ابتدا با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

جاب تیم ارائه دهنده مشاوره رایگان سئو

بهترین مشاوره سئو

بهترین مشاوره سئو، مشاوره‌ای است که با توجه به نوع و وضعیت فعلی سایت و حوزه کسب و کار انجام شود. مشاور SEO باید توصیه‌ها و نکاتی را مورد بررسی قرار دهد که به شما کمک کند در میان رقبا خود را متمایز جلوه دهید.

بهترین مشاوره ترفندهای کارآمدی را در اختیار مراجع کنندگان قرار می‌دهد که نه تنها ترافیک سایت را افزایش دهند بلکه به مرور زمان درآمد خود را نیز به میزان قابل توجهی بالا ببرند. یکی از بهترین ارائه دهندگان مشاوره سئو جاب تیم است که با نیروهای خبره و مجرب تمامی تکنیک‌ها و روش‌های اصولی seo را در اختیار شما گذاشته و در صورت تمایل فرایند بهینه سازی را نیز روی وب سایت پیاده سازی خواهد کرد. 

مشاور سئو کیست؟

در حالت جامع اگر بخواهیم مشاور سئو را تعریف کنیم باید بگوییم، این مشاور فردی است که تلاش می‌کند بتواند با بررسی‌های لازم زمینه رشد کسب و کار را برای شما فراهم سازد. این متخصص باید سعی کند تا نشتی‌های سایت را گرفته و ترافیک ارگانیک را بالا ببرد. مشاور سایت باید به کوچک ترین جزئیات توجه داشته باشد تا نتایج را در گوگل جا به جا کند.

البته توجه داشته باشید که مشاور تنها توصیه‌های لازم را انجام می‌دهد و خود فرایند بهینه سازی وبسایت برعهده متخصص سئو خواهد بود. مشاور سئو باید فردی باشد که هم به سئو داخلی و هم به سئو خارجی تسلط کافی داشته باشد، از الگوریتم‌های موتورهای جستجو به خوبی آگاهی باشد و تولید محتوا را به خوبی بشناسد. به این صورت با مشاهده سایت در کوتاه ترین زمان مشکل آن را شناسایی کرده و در اختیار شما قرار خواهد داد.

مشاور سئو کیست؟

وظایف مشاور سئو

مشاور سئو باید بتواند از ابزارها و تکنیک‌های مختلف استفاده کند تا مسیر افزایش رتبه و اعتبار سایت را مشخص کند. برخی از مهم ترین وظایف این مشاور به شرح زیر خواهند بود:

 • آنالیز سئو سایت: اولین کاری که مشاور سئو باید انجام دهد، آنالیز سئو سایت و تجزیه و تحلیل آن به منظور بهبود و بهینه سازی نتایج موتورهای جستجو است.
 • تجزیه و تحلیل رقبا: از مهم ترین وظایف مشاور باید به تجزیه و تحلیل عملکرد رقبا اشاره کرد. مشاوره باید نوع فعالیت، تولید محتوا، کلمات ارگانیک و ... رقبا را مورد بررسی قرار دهد.
 • تحقیق و کلمات کلیدی گسترده: تحقیق کلمات کلیدی به کارشناسان کمک می‌کند تا کلمات و عباراتی که کاربران در حین جستجو محصولات بکار می‌برند را بهتر درک کنند.
 • تولید محتوا: محتوا پادشاه است و مشاوران باید توجه داشته باشند که سئو محتوا برای گوگل اهمیت زیادی دارد و اگر استانداردها در آن رعایت شود، گوگل سایت را به صفحه نخست راه خواهد داد.
 • سئو تکنیکال: مشاور باید بهینه سازی معماری وب سایت را بشناسد و روش‌هایی را امتحان کند که ایندکس کردن را برای موتورهای جستجو آسان تر می‌کنند.

ویژگی مشاور سئو

برای اینکه دریابید یک مشاوره سئو چقدر در حوزه فعالیت خود تجربه دارد بهتر است به موارد زیر توجه فرمایید.

 • مشاور باید در زمینه کسب و کار شما پروژه‌هایی را به اتمام رسانده باشد، این موضوع باعث افزایش اطمینان شده و نشان می‌دهد که مشاور سئو در این حوزه به چه میزان تجربه دارد.
 • مشاور باید تعدادی از مراجع کنندگان خود را به شما معرفی کند تا بتوانید با آن‌ها مشورت کنید.
 • یک مشاور سئو باید پیشنهادات مثبت و خلاقانه‌ای در زمینه کلمات کلیدی و پیاده سازی آن‌ها ارائه دهد.
 • یکی از مهم ترین ویژگی‌های مشاور میزان اطلاعات او است، مشاور سئو باید در زمینه منطقه جغرافیایی و شهری که در آن ساکن هستید اطلاعات کاملی داشته باشد.
 • مشاور و راهنما باید بتواند پیش بینی کند که آیا فرایند کار به نتیجه خواهد رسید یا باید مسیرهای دیگر را امتحان کرد.
 • مشاور باید در زمینه طراحی وب سایت با اصول سئو، آگاهی کاملی داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو در این زمینه به شما یاری برساند
 • مشاور باید پیش از همه چیز برنامه ریزی داشته باشد تا زمان رسیدن به هدف مطلوب را به صورت دقیق مشخص کند.
 • از مهم ترین ویژگی‌ها در مورد مشاوره سئو باید به افزایش رتبه سایت با توجه به هزینه مورد نظر کارفرما اشاره کرد.

ویژگی مشاور سئو شامل تخصص کامل در سئو، تسلط در پیاده سازی ایده ها، پیشبینی و برنامه ریزی دقیق و.. است