دوره پروژه محور انگولار ساخت فروشگاه اینترنتی(آموزش انگولار پیشرفته)

اطلاعات دوره

مدت دوره

01:37:43

تعداد ویدیوها

9

تعداد پرسش ها

0

افزودن به لیست علاقه مندی هااشتراک گذاری این مطلب
مصطفی لوائی
در مورد مدرس : "من همیشه می توانم آزادانه انتخاب کنم، اما باید بدانم که اگر انتخاب نکنم، باز هم انتخابی کرده ام."

دوره پروژه محور انگولار ساخت فروشگاه اینترنتی(آموزش انگولار پیشرفته)

اطلاعات دوره

مدت دوره

01:37:43

تعداد ویدیوها

9

تعداد پرسش ها

0

افزودن به لیست علاقه مندی هااشتراک گذاری این مطلب

آموزش انگولار

انگولار (angular) چیست؟

انگولار (angular) یک فریم ورک جاوا اسکریپت می باشد! بله یک فریم ورک که بر پایه تایپ اسکریپت می باشد متن باز و توسط گوگل توسعه داده می شود. به یاد داشته باشید که انگولار یک زبان سروری نمی باشد و تمام بخش های مختلف می تواند توسط مرورگر کلاینت اجرا شود. 

انگولار (angular) چیست

آموزش انگولار کاربردی (دوره پروژه محور فروشگاه با انگولار)

آموزش انگولار به صورت کاربردی و حرفه ای در بین آموزش های خوب خالی بود در این دوره به صورت حرفه ای و کاربردی یک فروشگاه را هندل خواهیم کرد حالا چرا کاربردی؟! بخاطر اینکه نکات بسیار جالب و حرفه ای تو این دوره قدم به قدم برای آموزش شما عزیزان آماده شده است.

سخن مدرس درمورد دوره پروژه محور انگولار:

طی سال های متمادی مشاهده کردم که افراد بسیاری وارد دنیای برنامه نویسی می شوند. با یک زبان آشنا و سپس سعی می کنند با یک فریم ورک یک پروژه تحت وب رو هندل کنند. اما متاسفانه آموزش های در دسترس به زبان فارسی هیچکدام پروژه محور نمی باشد چطور؟ ببینید دقیقا توضیح بدم که کسی میتونه یک آموزش خوب رو برای شما آماده کنه که واقعا به صورت عملی چندین پروژه هندل کرده باشه!!!

آیا می خواهید در مصاحبه استخدام انگولار خجالت زده شوید؟

نه! کسی نمی خواهد در مصاحبه های شغلی خجالت زده شود و شما بعنوان یک برنامه نویس سعی می کنید هر روز توانایی و دانش خود را افزایش دهید اما هر روز یک تکنولوژی جدید و مباحث جدیدتر اضافه می شود و فقط تنها یک راه حل برای شما باقی می ماند که بتوانید به بهترین شکل ممکن در مصاحبه های استخدام موفق شوید بنظر می رسد خود شما هم به این نکته توجه دارید که آشنایی و استفاده از هر تکنولوژی یا زبان برنامه نویسی مخصوصا انگولار به صورت کاربردی نیازمند مطالعه داکیومنت آن می باشد اما آیا فقط با مطالعه داکیومنت می توانید مدعی یادگیری باشید؟ با خواندن داکیومنت شما یک برنامه نویس نیستید و باید تمرین انجام دهید آیا دقت کرده اید که با تمرین چه چیزی به دست می آورید؟ درست است شما با تمرین های متوالی روش حل مسئله را می آموزید که به شما کمک می کند در هر پروژه ای بتوانید راه حل های ساده و مناسبی پیدا کنید در دوره انگولار علاوه بر یادگیری انگولار شما با روش حل مسئله آشنا خواهید شد.

پرسش و پاسخ در مورد دوره فروشگاه با انگولار:

شما می توانید از طریق تلگرام و یا اینستاگرام و همچنین از طریق سیستم پرسش و پاسخ خود این دوره (پایین صفحه) درخواست ها، نظرات و انتقادات خود را با ما درمیان بگذارید و از پشتیبانی ما بهره مند شوید. این پاسخ گویی به صورت کامل و گام به گام خواهد بود و به شما کمک خواهد کرد که بدون دغدغه این دوره را یاد بگیرید.

داستان شکل گیری آموزش انگولار پیشرفته :

چندین سال هست که زبان های برنامه نویسی درخور تغییراتی بزرگ شده اند و فریم ورک انگولار نیز به نوبه خود تغییرات بسیاری را تجربه کرد همچنین همه کسانی که وارد دنیای برنامه نویسی می شوند پس از یادگیری بخش هایی از یک زبان یا فریمورک، علاقه مند به پیاده سازی پروژه های بزرگ دارند اما با اولین تلاش دچار شکست می شوند چرا؟

 • به صورت اصولی یاد نگرفته اند.
 • نمی دانند شروع پروژه باید از کجا باشد؟
 • اعتماد بنفس برای اجرا و پایان دادن به پروژه را ندارند
 • نمی دانند چه پیش زمینه های را باید قبل از یادگیری این زبان می آموختند.
 • پشتیبانی و منابع کاملی در دسترس ندارند
 • تجربه درگذر زمان به دست می آید تجربه روش های حل مساله را ندارند
 • و ...

چرا این مشکلات پیس می آید؟ و چگونه باید این مشکلات را حل کنیم؟

جواب بسیار ساده است ما دانش این کار را داریم اما دانش ما در حد تئوری می باشد و به صورت عملی با دیدن چند ارور در یک پروژه خود را کنار می کشیم و نمی توانیم پروژه را به پایان برسانیم اما نباید نگران باشید ما در این دوره بسیاری از نکات ریز و درشت که در حین اجرای یک پروژه مورد نیاز شما خواهد بود را آموزش می دهیم و شما با بسیاری از امکانات انگولار و حتی فراتر و همچنین با روش های حل مسئله آشنا خواهید شد.

وضعیت دوره انگولار (angular):

این دوره درحال تکمیل شدن می باشد اما هدف طرح نکات بسیار زیاد می باشد و برای اولین بار شما می توانید در طول دوره درخواست های خود را برای ما ارسال کنید تا در این دوره برای شما آموزش داده شود.

آموزش انگولار پیشرفته، درآمد و آینده شغلی شما

همه کسانی که وارد دنیای برنامه نویسی می شوند جدا از بحث علاقه باید به دنبال کسب درآمد و ایجاد آینده ای روشن برای خود باشند فریم ورک انگولار در بسیاری از پروژه های بزرگ مورد استفاده قرار گرفته است و با تغییراتی که در نسخه های جدید داشته بسیار پیشرفته تر از قبل در اختیار برنامه نویسان قرار گرفته است اما نکته جالب استفاده از این فریمورک در سیستم های بانکی می باشد که همیشه نیاز به پشتیبانی و ارتقا جدای بحث پروژه های جدید دارد از این رو بسیاری از آگهی های برنامه نویسی تحت وب (قسمت فرانت) درخواست برنامه نویس مسلط به فریم ورک انگولار  رو دارند پس شما با یادگیری این فریم ورک قدرتمند می توانید با خیال راحت در مصاحبه های استخدامی شرکت کنید. قدم جاب تیم در آینده شغلی شما دوستان چیست؟ جاب تیم از بین کسانی که در این دوره شرکت کرده اند نفراتی را برای انجام پروژه های خود انتخاب می کند تا از توانمندی شما پس از شرکت در این دوره به نحو احسن استفاده کند. 

آینده شغلی انگولار

 

چرا  باید در دوره پروژه محور انگولار شرکت کنم؟

دوره انگولار

در این دوره سعی شده است که در هر بخشی نکات لازم گفته شود شما چه حرفه ای باشید چه مبتدی از این دوره می توانید هزاران نکته یاد بگیرید در نوع آموزش سعی شده است در هر بخشی توضیحات لازم داده شود و شما احتیاج به دوره دیگری برای یادگیری نداشته باشید همچنین این امکان برای شما میسر شده است تا سوالات شما در این دوره به صورت قسمت های تکمیلی جواب داده شود در این دوره شرکت کنید زیرا:

 • استاد مصطفی لوایی نویسنده کتاب جامع انگولار مدرس این دوره فوق العاده می باشد
 • انگولار یکی از محبوب ترین فریم‌ورک‌های فرانت در دنیاست و بازار کار خوبی در کل دنیا و ایران دارد.
 • انگولار را به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور یاد می‌گیرید.
 • پروژه‌های کاربردی و مورد نیاز تمامی شرکت‌ها را پیاده سازی می‌کنید.
 • از Best Practice ها در طراحی پروژه های واقعی استفاده می‌کنید.
 • در زمینه استفاده از API های مختلف مهارت پیدا می‌کنید.
 • می‌توانید به عنوان یک برنامه نویس انگولار در بخش Front مشغول به فعالیت شده و در شرکت های زیادی استخدام شوید.
 • با یادگیری برنامه نویسی انگولار مشغول به کسب درآمد دلاری شوید و از سایت‌های خارجی پروژه بگیرید.
 • اگر یکی از دانشجویان برتر در پایان دوره باشید توسط جاب تیم استخدام خواهید شد.

پیش نیازهای دوره فروشگاه با انگولار

به طور کلی شما باید با موارد ذیل بعنوان پیش نیاز آشنا باشید

 • HTML
 • CSS
 • JavaScript
 • TypeScript
 • Document Object Model

رزومه من بعد از شرکت در دوره انگولار

 • می‌توانید به‌ عنوان یک متخصص و توسعه دهنده در شرکت ها استخدام شوید.
 • شما یک برنامه نویس frontend هستید.
 • با یادگیری انگولار خیلی راحت می توانید فریم ورک های دیگر را نیز درک کنید
 • شما آماده انجام انواع پروژه ها در سطوح مختلف خواهید بود

سطح دوره انگولار فروشگاه به صورت پروژه محور :

سطح این دوره از مبتدی تا پیشرفته را پوشش داده است و قدم به قدم در اجرای یک پروژه پیش خواهد رفت. گرچه قبلا آموزش مبتدی منتشر شده بود ولی در این دوره هم قرار بر این شد که برای راحتی شرکت کنندگان و پوشش تمام نکات آموزش از صفر تا صد انگولار را پوشش دهد.

بعد از خرید دوره فروشگاه با انگولار چه پشتیبانی هایی وجود خواهد داشت:

افرادی که دوره را به‌صورت جامع تهیه کنند از دانشجویان دوره متخصص انگولار کاربردی محسوب شده و از امکانات و مزایای ویژه‌ای برخوردار خواهند شد. امکاناتی مانند:

 • دسترسی به محتوای کامل دوره
 • دسترسی رایگان به آپدیت‌ها
 • پشتیبانی 
 • ارزیابی فنی در انتهای دوره
 • امکان ارتباط با مدرس از طریق تلگرام
 • امکان پاسخ دهی به سوالات شما در طول دوره به صورت ویدیویی در این دوره
 • امکان استخدام در گروه مهندسین جاب تیم

مزایای دوره آموزش فریم ورک انگولار

 • این آموزش کلید شروع اصولی شما در برنامه نویسی با فریم ورک انگولار می باشد
 • این دوره با قیمت ناچیزی برای ورود به بازار کار آماده شده است
 • بلافاصله بعد از پرداخت می توانید دانلود دوره را شروع کنید
 • واحد کیفی ما سطح علمی، صدا، تصویر و شیوه بیان دوره را تایید می کند

آموزش پروژه محور انگولار

آموزش پروژه محور انگولار یکی از آموزش های خوبی می باشد که در فضای مجازی وجود نداشت و اما به همت جاب تیم این آموزش استارت خورده و برای استفاده شما دوستان آماده گردیده است و در این آموزش یک پروژه فروشگاهی انجام می شود تا شما دوستان بتوانید به صورت کامل و حرفه ای با انگولار آشنا شوید. این آموزش قطعا بهترین آموزش در دنیای وب به زبان فارسی خواهد بود.

آموزش صفر تا صد و کامل انگولار

برای آموزش انگولار به صورت صفر تا صد باید دید که آیا این حرف حقیقت دارد یا نه ؟! اولا در یک پروژه شما نمی توانید مدعی این باشید که تمام ریز جزییات رو توضیح دادید مثلا در پروژه فروشگاه یکسری روش برای حل مسئله وجود دارد و در یک پروژه سیستم بانک روش های دیگه. اما می توان مدعی شد که صفر تا صد یک فروشگاه رو میتونه یاد بگیره.

فیلم آموزش حرفه ای طراحی سایت با انگولار

چرا آموزش حرفه ای به صورت فیلم برای طراحی سایت با انگولار مورد نیاز می باشد؟ بسیاری از دوستان بارها و بارها در لینکدین و ... همیشه سوالاتی میپرسند که متاسفانه در فیلم های آموزشی موجود در سایت های مختلف موجود نمی باشد یا اساتید واقعا به صورت حرفه ای با انگولار آشنا نیستند. اما نیازی به نگرانی نیست ما در این دوره سعی می کنیم تمام سوالات شما دوستان رو جواب بدیم.

مصطفی لوائی
در مورد مدرس : "من همیشه می توانم آزادانه انتخاب کنم، اما باید بدانم که اگر انتخاب نکنم، باز هم انتخابی کرده ام."


نظرات
0