قرارداد طراحی سایت، مفاد قرارداد و دانلود فایل

امروزه نیاز بازار برای گسترش در تمامی ابعاد صنعتگران و صاحبان بیزینس و صد البته صاحبان بیزینس های کوچک را به سمت داشتن وب سایت سوق داده است. و نیاز ملزم بازار برای تبلیغات گسترده در سطح کشور و جهانی را به وضوح نشان می دهد و این نیاز با یکسری از گزینه ها قابل اجراست یکی از این گزینه ها داشتن وب سایت است که سایت های شرکتی بزرگ برای نمایش محصولات خود از آن استفاده می کنند و بیزنیس های کوچکتر با روش های فروش مستقیم نیاز به این گزینه دارند.

حال با در نظر گرفتن الزارم برای کسب و کارهایی که می خواهند سریع رشد کنند و بتوانند خارج از محدوده خود فعالیت کنند داشتن سایت با یک قرارداد محکم الزامی می باشد در ادامه این مطلب برخی از فواید یک قرارداد طراحی سایت خوب را مطرح می کنیم

قرارداد طراحی سایت، مفاد قرارداد و دانلود فایل
قیمت :
49,000 تومان
1

نمونه قرارداد طراحی سایت

قفل شده
توضیحات

پس از خرید می توانید لینک دانلود را مشاهده کنید

2

نمونه قرارداد طراحی سایت نسخه قابل ویرایش ورد

قفل شده
توضیحات

پس از خرید می توانید لینک دانلود را مشاهده کنید

قرار داد طراحی سایت چیست؟

قرارداد طراحی سایت در واقع یک تفاهم نامه بین طراح سایت و سفارش دهنده است. این قرارداد وظایف و اختیارات طرفین قرارداد را مشخص می‌کند. و با امضا دو طرف این قرارداد اعتبار پیدا می‌کند. برای دستیابی به قرار داد طراحی سایت می‌توانید از نمونه‌هایی که در سایت آپلود شده‌اند استفاده کنید. در این نوع قراردادها عنوان، نام طرفین، مبلغ قرارداد، دامنه کاری، تعهدات و ... ذکر می‌شود.

مشاوره طراحی سایت، سئو ، شبکه اجتماعی

قرارداد وب سایت نداشتن و دردسرهای بعدی آن!

توجه کنید داشتن سند مکتوب در تمام دوران بشریت یک امر ضروری بوده است که مالکیت را مشخص می کند همچنین قراردادهایی به صورت خدماتی کارفرما و مجری را تعیین و تفکیک حد و مرز افراد را دقیق می کند. که براساس یک سری قوانین این موارد در بندهای قرارداد مطرح می شود.

نداشتن یک قرارداد معتبر امکان شکست بی چون چرای شما را تضمین می کند حال از سمت کارفرما باشد یا مجری، هیچ فرقی ندارد. نکته جالب اینجاست که داشتن قرارداد کمک می کند که ارتباط مجری و کارفرما مشخص شود و از دوندگی های بیخود برای تعیین این ارتباط در دادگاه ها جلوگیری می کند.

قرارداد وب سایت یک الزام برای کسب و کار شما می باشد حال شما مجری یا کارفرمایید.

نمونه قرارداد طراحی وب سایت

برای بستن هر قرارداد وب سایت شما نیازمندید با یک وکیل مشورت کنید اما اصولا وکلای عزیز در زمینه کارهای خدماتی اطلاعات زیادی ندارند چون عموما خود صاحب یک بیزینس نبوده اند همچنین شما ملزم به پرداخت هزینه های سنگین برای یک قرارداد خواهید بود یک قرارداد سایت استاندارد شامل موارد کلی می باشد و هر دو طرف معامله را ملزم به رعایت مفاد قرارداد می کنید اشتباه نکنید این مدل قرارداد به نفع مجری و کارفرماست.

 

نمونه قرارداد طراحی وب سایت

 

مفاد موجود در قرارداد طراحی وب سایت

عنوان قرارداد

در این قسمت تاریخ طراحی وب سایت و مشخصات کامل طرفین که شامل موارد زیر است ذکر می‌شود.

  • نام
  • نام خانوادگی
  • کد ملی
  • شماره موبایل
  • آدرس محل سکونت
  • آدرس محل کار

چنانچه یکی از طرفین قرارداد شرکت یا شخص حقوقی باشد مشخصات زیر وارد می‌شود

  • نام شرکت
  • نام مدیرعامل شرکت
  • شماره تماس شرکت
  • آدرس شرکت

موضوع قرارداد و یا دامنه همکاری

در این بخش از قرار داد طرف سفارش دهنده مشخص می‌کند که چه سایتی و با چه امکاناتی می‌خواهد. مانند سرور اختصاصی، استفاده از دو زبان، درگاه پرداخت و ...

 

مبلغ قرارداد

در این بخش از قرارداد طراحی سایت  مشخص می‌شود که متناسب با نوع درخواست، سایت مورد نظر با چه مبلغی طراحی می‌شود و شیوه پرداخت نیز در آن قید می‌شود. گاهی ممکن است به درخواست یکی از طرفین شیوه 1رداخت به صورت ماهانه و یا پروژه‌ای باشد. در هر صورت طرفین قرارداد موظف هستند که مطابق آن رفتار کنند. در این بخش علاوه بر موارد ذکر شده تعهدات فروشنده نیز ذکر می‌شود. به این منظور که چنانچه سایت مورد نظر مطابق خواسته و سفارش ذکر شده در قرارداد طراحی نشود، فروشنده چه مسئولیتی در قبال آن دارد.

شرایط فسخ قرارداد

گاهی ممکن است طرفین به هر دلیلی تمایل به ادامه همکاری با یکدیگر را نداشته باشند. در یک قرارداد طراحی سایت معتبر این بخش به منظور جلوگیری از متضرر شدن ناشی از فسخ قرارداد قید می‌شود. در این بخش مبلغ خسارت ناشی از فسخ قرارداد قید می‌شود.

ضمانت اجرا

در قرارداد طراحی سایت، ضمانت اجرا به این منظور است که طراح باید در قبال طراحی سایت به سفارش دهنده ضمانت دهد و در صورت ایجاد مشکل و یا نقص طراحی در صدد رفع آن کوشا باشد. این بند از قرارداد در واقع به کار طراح سایت اعتبار می‌بخشد.

امضا قرارداد

آخرین بند از قرارداد طراحی سایت امضا قرار داد طرفین است. آنچه که در نهایت موجب می‌شود قرارداد نوشته شده معتبر شناخته شود امضا طرفین است. این امضا به معنای قبول شرایط ذکر شده در قرار داد است. و پس از اجرا هیچ یک از طرفین نمی‌توانند شرایط موجود در قرارداد را تغییر دهند.

 

مفاد موجود در قرارداد طراحی وب سایت

 

برای اطمینان از قرارداد طراحی سایت بهتر است قراردادی را امضا کنید که موارد ذکر شده در متن بالا در آن وجود داشته باشد. مفاد قراردادی که در این متن به آن اشاره کردیم منفعت طراح و خریدار را به خوبی در نظر گرفته است. بنابراین می‌توانید با اطمینان خاطر نمونه قرارداد های طراحی سایت، که در سایت جاب تیم وجود دارند را دانلود کنید. جاب تیم سپاس گزار همراهی همیشگی شما عزیزان است.