سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی در جاب تیم

سئو سایت شرکتی را می‌توان به منظور بهینه سازی سایت‌های شرکتی در موتورهای جستجو در نظر گرفت. سایت‌های شرکتی معمولا از آن دسته وب سایت‌ها هستند که همواره برای جذب بیشتر مخاطب توجهی به خدمات سئو سایت ندارند. با در نظر گرفتن این موضوع و فضای ایجاد شده برای دیجیتال مارکتینگ در کشور و با توجه به وجود تعداد کم شرکت‌هایی که در این زمینه به فعالیت می‌پردازند باید گفت سئو سایت شرکتی می‌تواند بهترین انتخاب برای افزایش بازدیدکنندگان از مجموعه یا خدمات شرکت شما باشد.

سئو سایت شرکتی در جاب تیم

در جاب تیم سئو سایت شرکتی به شکل اصولی و با رعایت تمامی استانداردها و قوانین گوگل انجام می‌شود، به این ترتیب دیگر نگران نخواهید بود که رتبه‌ها در گوگل به مرور زمان از بین می‌روند. اگر به دنبال یک شرکت برای سئو سایت شرکتی خود هستید، ما شرکت سئو سایت جاب تیم را به شما معرفی می کنیم. در جاب تیم بهینه سازی انواع سایت های سرکتی با بهترین کیفیت انجام می شود تا هم کسب و کار شرکت بهبود یابد و هم برندینگ مجموعه تقویت شود.

 • متخصصین جاب تیم به صورت حرفه‌ای با استفاده از ابزارهای مختلف بهترین شرکت‌های رقیب را مورد بررسی قرار داده و تکنیک‌های پیاده سازی سئو آن‌ها را در نظر می‌گیرند تا بتوانند با ترفندهای خلاقانه بهینه سازی سایت را انجام دهند.
 • همچنین با ارائه پروپوزال دقیق جاب تیم اعتماد مشتریان خود را افزایش داده و با توجه به نظر آن‌ها سعی می‌کند تا به بهترین نحو خدمات سئو سایت را پیاده سازی کند.
 • در جاب تیم اطلاعات و دیتاها به طور کامل در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد تا بتواند با دید واضحی وارد این حوزه شده و به جنگ با رقبای خود برود.
 • در تمامی مراحل سئو سایت، یک تیم شامل بهترین متخصص سئو در کنار شما بوده و هر ماه گزارش ارائه می‌دهند تا بتوانید تمامی فعالیت‌های انجام شده روی سایت را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. به این ترتیب در صورت نیاز، تغییرات مورد نظر روی سایت اعمال خواهد شد.

نقشه راه سئو سایت شرکتی در جاب تیم

مراحل و نقشه راه سئو سایت شرکتی در جاب تیم از صفر تا صد

برخی از نمونه کارها

پکیج A

◀ مناسب برای: سایت های کم رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: خیر

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: خیر

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: خیر

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: خیر

◀ تولید محتوا سئو شده 1200 کلمه ای: ماهیانه 10 عدد

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 6ماه: 5عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A+

◀ مناسب برای: سایت های با رقابت متوسط

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده 1200 کلمه ای: ماهیانه 15 عدد

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 6ماه: 10عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A++

◀ مناسب برای: سایت های پر رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده 1200 کلمه ای: ماهیانه 20 عدد

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 6ماه: 15عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 1

پکیج Z

◀ مناسب برای: سایت های با ترافیک بالا

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده 1200 کلمه ای: ماهیانه 30 عدد

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 6ماه: 20عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 2

هدف اصلی سئو سایت شرکتی حضور برجسته و ارگانیک کسب وکارهای بزرگ در فضای مجازی است. سئو سایت شرکتی موقعیت شغلی مشاغل بزرگ را در گوگل مشخص کرده و زمینه رشد آن‌ها را فراهم میسازد. با بهینه سازی سایت می‌توانید روابط خود را با شرکا و همکاران در حوزه مربوطه گسترش داده و به رتبه و جایگاه مناسبی در گوگل دست پیدا کنید. همچنین امکان جذب غیر مستقیم برای شبکه‌های اجتماعی را فراهم خواهید کرد. با بهره مندی از سئو سایت شرکتی ترافیک وب سایت به صورت ارگانیک بالا رفته و به همین دلیل بستر مناسبی برای گسترش کسب و کار فراهم خواهد شد.

این نوع سئو در چند سال گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته و شرکت‌های بسیاری از این روش برای افزایش مخاطبین خود استفاده میکنند. 
به دلیل بالا بودن حجم رقابت در این حوزه باید در سئو سایت شرکتی رویکردی تهاجمی تر داشت و از کلمات کلیدی سخت تر استفاده کرد تا رتبه سایت را برای گوگل و کاربران ارتقا بخشید.

صفر تا صد سئو سایت شرکتی

به طور جامع صفر تا صد سئو سایت شرکتی به شرح زیر انجام خواهد شد.

 • بررسی سئو تکنیکال: در ابتدا کارشناسان باید از لحاظ فنی سایت را مورد بررسی خود قرار دهند تا در صورت مشاهده اختلالات احتمالی آن را برطرف کنند. بهینه سازی سایت از لحاظ تکنیکال جزء مراحل اولیه در سئو سایت شرکتی در نظر گرفته خواهد شد.
 • انتخاب کلمات کلیدی مناسب: کلمات کلیدی می‌بایست باتوجه به نظر کارفرما و یا با بررسی بازار کسب و کار انتخاب شوند. این کلمات باید با دقت خاصی مورد بررسی قرار گیرند تا میزان فروش را بشدت افزایش دهند.
 • تولید و انتشار محتوای سئو شده: محتوای سئو شده به گوگل یادآور خواهد شد که سایت برای کاربران ارزشمند و مفید واقع شده، به این ترتیب باعث می‌شود تا فرایند رتبه گرفتن سایت در زمان کوتاهی انجام شود.
 • انتخاب عناوین استاندارد: عناوین در سئو سایت شرکتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند چرا که به موتورهای جستجو نشان خواهند داد که هر صفحه چه محتوایی را به کاربران ارائه می‌دهد. بهتر است عنوان کمتر از 70 کاراکتر داشته باشد.
 • نوشتن توضیحات متا سئو شده: توضیحات متا می‌بایست مختصر و مفید نوشته شوند تا گوگل با خواندن آن‌ها متوجه شود که آیا صفحه مورد نظر ارزش آن را دارد که به صفحه اول ارتقا پیدا کند یا خیر.
 • لینک سازی داخلی و خارجی: دو عامل بسیار مهم که باعث می‌شوند گوگل بتواند درون سایت خزیده و تمامی محتوا و خدمات آن را مورد بررسی قرار دهد لینک سازی است. لینک سازی در صورتی که بر اساس استانداردها انجام شود تاثیرات مثبت خود را نشان خواهد داد.

  جاب تیم ارائه دهنده خدمات سئو سایت شرکتی در ایران است.

  چرا سئو سایت شرکتی را به جاب تیم بسپاریم؟

  دلایل مختلفی وجود دارند که نشان می‌دهند مراجعه به شرکت جاب تیم و همکاری با متخصصین این مجموعه می‌تواند بهترین بازدهی را برای شما به همراه داشته باشد. برخی از مهم‌ترین دلایل برای اینکه سئو سایت شرکتی را به جاب تیم بسپارید به شرح زیر خواهند بود.

  • در ابتدا باید گفت جاب تیم نسبت به رقبای خود برای سئو هزینه کمتری دریافت کرده و کیفیت بهتری را ارائه می‌دهد. به این منظور بدون نیاز به تبلیغ و با ترافیک ارگانیک می‌توانید کاربران بیشتری را به سوی وب سایت جذب کرده و خدمات یا محصولات خود را به فروش برسانید. در نتیجه می‌توان گفت جاب تیم به فکر کارفرما بوده و همکاری با آن می‌تواند برای شما مقرون به صرفه باشد.
  • از نکات مثبتی که باید در مورد این مجموعه به آن اشاره داشت تضمین سئو سایت است. جاب تیم از معدود شرکت‌هایی است که به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت نرسیدن به جایگاه مورد نظر در زمان مقرر تمامی مبلغ پرداختی را به طور کامل دریافت کنید.
  • کارشناسان در جاب تیم به طور گسترده نه تنها خدمات سئو بلکه خدمات بازاریابی، طراحی سایت، سوشیال مدیا و ... را در صورت تمایل به طور کامل در اختیار کارفرما قرار می‌دهند. به این ترتیب مجبور نخواهید بود که با شرکت‌های مختلف ارتباط داشته باشید.
  • کارشناسان در این حوزه همواره در حال بروزرسانی اطلاعات خود هستند، به همین دلیل از تمامی الگوریتم‌ها به خوبی آگاهی داشته و با استفاده از استراتژی و ترفندهای مختلف بهینه سازی سایت را انجام خواهند داد.

  چرا سئو سایت شرکتی را به جاب تیم بسپاریم؟

  قیمت سئو سایت شرکتی در جاب تیم

  قیمت سئو سایت شرکتی وابسته به پارامترهای مختلف است. توجه داشته باشید که چینش استراتژی‌ها برای بهینه سازی رتبه سایت در سایت‌ها با یکدیگر متفاوت است. دلیل این موضوع حوزه‌های کاری مختلف، نوع کلمات کلیدی، بازار رقابت و عملکرد رقبا در نظر گرفته می‌شود.

  برای مثال ممکن است در زمینه‌ای مشغول به فعالیت باشید که پتانسیل کافی برای سئو را داشته و اشباع نشده است، به این ترتیب سئو سایت آسان‌تر انجام شده و به طبع هزینه کمتری دارد. با توجه به این موضوع در ابتدا باید از افراد متخصص در این زمینه مشاوره دریافت کنید تا متوجه شوید که هزینه نهایی بهینه سازی سایت چقدر است. در صورت بررسی فعالیت رقبا، سختی تعداد کلمات کلیدی و... می‌توانید قیمت سئو را مشخص کنید. برای اینکه در این زمینه به صورت دقیق اطلاعات مورد نظر را کسب کنید از جاب تیم به طور رایگان مشاوره بگیرید.

  جاب تیم تعهد میدهد در صورتی که سئو سایت شرکتی در مدت زمان تعیین شده انجام نشود وجه پرداختی را به شما بازمیگرداند.
  جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌ی 09308297906 تماس بگیرید و با پکیج‌های متنوع جاب تیم آشنا شوید.

  سئو سایت شرکتی در جاب تیم با کمترین قیمت انجام می شود.

  سئو سایت شرکتی چه اهمیتی دارد؟

  بیشتر کاربران برای اینکه بتوانند پاسخ مناسبی برای سوالات خود بی‌یابند یا از خدمات مورد نظر استفاده کنند در گوگل جستجوهای لازم را انجام می‌دهند. شرکت‌ها در زمینه‌های مختلف برای اینکه بتوانند به طور کامل برند خود را تبلیغ کنند نیازمند دریافت خدمات سئو هستند. سئو سایت شرکتی تنها روی یک موضوع تمرکز نکرده و اولویت اصلی خودت را تبلیغ کامل شرکت قرار می‌دهد به این ترتیب می‌توانید دقیقا کاربرانی که به دنبال خدمات شما هستند را مورد هدف قرار دهید.

  توجه داشته باشید که طبق تحقیقات انجام شده حدود 75 درصد کاربران در موتورهای جستجو روی 3 لینک اول نتایج کلیک کرده و حتی به سایر سایت‌ها توجهی نمی‌کنند در نتیجه اگر سئو سایت شرکتی خود را به جاب تیم بسپارید، زمینه رشد و گسترش کسب و کار خود را به بهترین نحو فراهم خواهید کرد. اولویت شرکت‌ها باید پس از طراحی سایت، سئوی آن باشد چرا که ایجاد یک سایت بدون بهینه سازی آن اتلاف زمان و هزینه در نظر گرفته خواهد شد. برای هموار ساختن مسیر کسب و کار کافی است با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان جاب تیم بهره مند شوید.

  سئو سایت شرکتی چه مراحلی دارد 

  سئو سایت شرکتی در جاب تیم فرایندی مشخص دارد که شامل مراحل زیر است:

  • در ابتدا باید برای آشنایی با خدمات متنوع جاب تیم با شماره‌های ذکر شده تماس بگیرید.
  • جاب تیم با دریافت آدرس سایت بررسی اولیه خود را آغاز کرده و یک بریف مخصوص برایتان ارسال می‌کند.
  • متخصصین سئو در جاب تیم کلمات کلیدی مرتبط با شرکت شما را مورد بررسی قرار داده و پروپوزالی ارائه میدهند. این پروپوزال به قرارداد سئو ضمیمه می‌شود.
  • سپس پکیج‌های مختلف جاب تیم در اختیار شما قرار گرفته و متخصصان در انتخاب بهترین پکیج با توجه به سختی کلمات به شما یاری میرسانند.
  • پس از آن یک گروه در واتساپ و تلگرام ایجاد میگردد تا کارفرما به صورت مستقیم با سئوکاران در ارتباط باشد.

  مراحل سئو سایت شرکتی

  زمان سئو سایت شرکتی 

  زمان سئو سایت شرکتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. باید بدانید که سئو فرایندی زمان بر خواهد بود که نیاز به صبر دارد. 
  در صورتی که سئو با روش‌های مورد تایید روی سایت پیاده سازی شود بعد از گذشت مدت زمانی نتایج مثبت آن قابل مشاهده خواهد بود. 
  سئو سایت شرکتی با روش‌های بی کیفیت نیز انجام می‌شود اما نتایج مخربی بر روی سایت ایجاد میکند. استفاده از روش‌های مناسب که به طبع زمان طولانی تری را شامل می‌شوند باعث پیشرفت اصولی سایت شده و موجب بالا رفتن درآمد نیز می‌گردد.

  مشاوره سئو سایت شرکتی 

  جهت سئو سایت شرکتی در ابتدا باید از کارشناسان متخصص در این زمینه مشاوره دریافت کنید تا دید بهتری به این موضوع داشته باشید.
  سئو سایت شرکتی از اهمیت خاصی برخوردار است به همین دلیل باید با فردی با تجربه و ماهر در حوزه سئو مشورت کرد تا بتوان استراتژی مناسبی را در مقابل رقبا در نظر گرفت.

  مشاوران جاب تیم با تجربه‌ی کافی در حوزه سئوی سایت اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار می‌دهند. آژانس جاب تیم با تیم حرفه‌ای خود تمامی مراحل سئو را از 0 تا 100 با تضمین برایتان انجام میدهد. 
  برای دریافت مشاوره سئو  و آگاهی یافتن از نحوه‌ی کار در جاب تیم با شماره‌ی 09357669329 تماس حاصل فرمایید.

  جاب تیم مشاوره سئو سایت شرکتی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

  جاب تیم همواره در صدد جلب رضایت مشتریان خود است و خدمات ویژه‌ای را در اختیار آنان قرار میدهد. برخی از این خدمات عبارتند از:

  • انجام فعالیت روزانه در سایت و تولید محتوای مستمر
  • ارائه گزارش کار روزانه و ماهانه
  • انجام سئو سایت شامل سئو داخلی، خارجی و تکنیکال به صورت تخصصی
  • برقراری ارتباط از طریق گروه واتساپ و تلگرام
  • بستن قرارداد تضمینی و ارائه پروپوزال

  نکات مهم درباره سئو سایت شرکتی

  برخی از نکات مهم سئو سایت شرکتی که باید به صورت اصولی و با رعایت تمامی استانداردهای گوگل انجام شوند به شرح زیر خواهند بود.

  • حذف عوامل کند کننده سایت: از مهم‌ترین فاکتورهایی که روی بهینه سازی وب سایت شرکتی به صورت مستقیم تاثیرگذار است باید به سرعت سایت اشاره کرد. سایتی قدرتمند است که علاوه بر مشکلات فنی کمتر سرعت بهتری داشته باشد. به همین دلیل باید توجه داشته باشید عواملی که موجب کند شدن سایت می‌شوند، حذف شده یا بهبود پیدا کنند.
  • تولید محتوای مناسب برای کاربران: هدف گوگل از ایجاد الگوریتم‌های مختلف بالا بردن تجربه کاربری است، به همین منظور باید محتوایی درون سایت قرار گیرد که برای افراد کارآمد در نظر گرفته شود. به این ترتیب گوگل شما را ارزشمند در نظر گرفته و رتبه‌های سایت را ارتقا خواهد بخشید.
  • تجزیه و تحلیل وب سایت: یکی از نکاتی که در زمینه سئو سایت شرکتی بسیار حائز اهمیت در نظر گرفته می‌شود تجزیه و تحلیل وب سایت به وسیله سرچ کنسول است. سرچ کنسول تنها راه ارتباطی میان سئوکار و گوگل است که اطلاعات مفیدی ارائه می‌دهد تا بتوانید به بهترین شکل دیتاهای سایت را مورد بررسی قرار داده و در صورت لزوم استراتژی‌های خود را تغییر دهید.
  • بک لینک و رپورتاژ آگهی: از مهم‌ترین نکات در مورد سئو سایت شرکتی ایجاد بک لینک قدرتمند و رپورتاژ آگهی است که اگر با تجربه و تخصص بالا انجام شود بی شک سایت را به صفحه اول در گوگل ارتقا می‌دهد. اعمال تکنیک‌های سئوی خارجی روی سایت باید با دانش و تخصص کافی در این زمینه انجام شوند.
  • تدوین استراتژی با توجه به هدف کارفرما: کارشناس باید با توجه به هدف کارفرما استراتژی مناسبی بچیند تا مسیر کاربران را به سوی رسیدن به سایت هموار سازد. چینش استراتژی باید به دست افراد متخصصی چون سئوکاران جاب تیم انجام شود تا از بروز مشکلات احتمالی توسط گوگل جلوگیری کند.