سئو سایت شرکتی

سئو وبسایت شرکتی، برای شرکت هایی اهمیت دارد که دارای سایتی هستند که مشخصا در زمینه معرفی و ارائه نوع خدمات کسب و کار و بیزینس مرتبط با برندشان در جهت بهینه سازی سایت شرکتی خود، خودشان فعالیت می کنند یا این مسئولیت را به تیم متخصص در این زمینه سپرده اند. در اینجا سوالی که مطرح می شود این است که چرا به سئو سایت شرکتی نیاز داریم؟ از آنجا که موتورهای جستجو، نتایجی را در اختیار شما قرار می دهند که، شما آن را جستجو کرده اید. بنابراین برای این که بتوانید مشتریان بیشتری را جذب نمایید و در نهایت با افزایش درآمد بالایی روبرو شوید، پیشنهاد می کنم حتما اولویت کار خود را بر روی سئو و بهینه سازی وب سایت شرکتی خود قرار دهید. در صورتی که در حال حاضر یک سایت شرکتی دارید، حتما از تجربه آژانس یا شرکت های متخصص که در زمینه سئو سایت، خدماتی ارائه می کنند، استفاده کنید. این کار را به افراد بی تجربه نسپارید زیرا با توجه به مهم بودن جایگاه سایت شما در میان رقبای هم صنف خود، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به یاد داشته باشید که در اجرای سئو هر سایتی، آنالیز رفتار مخاطب، برنامه های رقیب و تدوین استراتژی، اولین و مهمترین مرحله رشد یک کسب و کار ست.

فهرست مطالب برای مطالعه

نکات و اصول مهم سئو سایت شرکتی

رعایت اصول سئو در هر نوع وب سایتی از یک قاعده و قانون مشترک پیروی می کند. ولی در هر سایت باید استراتژی مختص آن سایت را بررسی نمود و با رعایت این اصول در سئو سایت شرکتی، به بهبود وضعیت آن سایت در نتایج صفحه گوگل کمک کرد. در زیر به تعدادی از این اصول اشاره کرده ایم که با بهره وری از هر کدام در قسمت های مختلف سایت، بهترین استراتژی را پیاده سازی کرد. تک تک این اصول به تنهایی باعث می شود موتورهای جستجو رتبه و جایگاه خاصی را برای سایت شرکتی شما در نظر بگیرند. تیم متخصص سئو جاب تیم کلیه عوامل را بررسی نموده و طی مراحل مختلف در پروژه شما پیاده سازی خواهد کرد.

 • مشاوره سئو و بررسی کامل سایت رقبا
 • ارائه گزارش لحظه ای و ماهانه دقیق
 • پشتیبانی توسط تیم تخصصی سئو 
 • تحلیل و ادغام کلمات کلیدی و Long Tail
 • ایجاد تولید محتوای متنی و تصویری جذاب
 • بررسی آدرس های صفحات سایت شرکتی و ویرایش آن ها
 • ایجاد لینک سازی داخلی و خارجی با استراتژی مشخص
 • بهینه سازی و بهبود بخشیدن سرعت همه صفحات سایت
 • تولید محتوای با کیفیت و یونیک
 • استفاده از بهترین ابزارهای تحلیلی سایت و سئو
 • ایجاد شرایطی جهت افزایش رتبه سایت

هدف از اجرای سئو سایت شرکتی چیست؟

اگر صاحب یک کسب و کار باشید به عنوان مدیر آن شرکت، با توجه به خدمات و محصولاتی که ارائه می کنید، می دانید که پیدا کردن مشتری هدف، بسیار مهم می باشد. زمانی افزایش درآمد وفروش برای شرکت شما محقق می شود که بتوانید محصولات و خدمات خود را به کسانی معرفی کنید که نیاز به این خدمات و محصولات داشته باشند. بنابراین با یافتن مشتریان هدف، فروش خوبی نسیب شرکت خواهد شد.از این رو هدف از اجرای بهینه سازی و سئو سایت شرکتی این است که بتوانید مخاطبین هدف را پیدا کرده و محصولات و خدمات خود را معرفی کنید و با جذب این افراد فروش خوبی را رقم بزنید. 
مدیران شرکت ها به خوبی می دانند هر کسب و کاری فضای رقابتی مختص خود را دارد و رقیبان شما درصدد این هستند که از هر طریقی (با رعایت اصول سئو بر روی سایت شرکتی خود، روی کلمات کلیدی خاصی، فروش بالایی داشته باشند.) رقبای خود را کنار بزنند.

آژانس jobteam به منظور افزایش فروش و کنار زدن رقبای هم صنف شما در این فضای اینترنتی، فرآیندی خلاقانه، هوشمندانه و تضمینی جهت اجرای سئو سایت شرکتی برای شما در نظر گرفته است و از این طریق سایت شرکتی شما برای تعدادی کلمات کلیدی اصلی و long Tail، که توسط کاربر، بسیار جستجو می شوند، بهینه خواهد شد.

مزیت های سئو سایت شرکتی

عوامل بسیاری هستند که با بهینه سازی و سئو سایت شرکتی خود، یک امتیاز و مزیت برای آن سایت تلقی می شوند. در این قسمت به چند مورد مهم از آن ها اشاره می کنیم:

 • افزایش ورودی وب سایت 

ترافیک سایت، هر چقدر بیشتر باشد نشان دهنده جایگاه خوبی از سایت شما در نتایج گوگل است و در نتیجه مشتری با شما تماس می گیرد. بنابراین سعی کنید برای حفظ مشتری و ورودی های خود حتما در درجه اول طراحی سایت قابل قبول و محتوای با کیفیت و جذابی داشته باشید.

 • کسب اعتبار و برندینگ

برای این که یک کسب و کار، اعتبار لازم را داشته باشد، هر چقدر تعداد مشتریان شما از سایت بیشتر و خدمات و محصولاتی که به دست مشتری می دهید بهتر باشد، بنابراین برند و محصولات شما به ذهن سپرده می شود و درمدت زمان کمی، کسب و کار شما اعتبار بالاتری خواهد داشت.

 • سود و درآمد بالا در بیزینس

وقتی بر روی سئو سایت شرکتی، اصولی را پیاده سازی می کنید که در راستای بهبود رتبه در گوگل می باشد. با افزایش ورودی، مشتری بیشتری خواهید داشت و کم کم اعتبار بیشتری کسب می کنید. با شناخت برند با توجه به نوع محصولات و خدمات شما، صد در صد فروش افزایش یافته و روی درآمد و سود کسب و کار شما تاثیر مستقیم می گذارد.

 • بازگشت سرمایه بدون تبلیغ

با رعایت اصول سئو در سایت و افزایش ورودی، دیگر نیازی به تبیلغ برای کار خود ندارید، در واقع این دفعه مشتری دنبال شماست. یعنی هر کسی که یک بار از شما خدمات یا محصول مورد نظر را گرفته باشد به افراد دیگر نیز معرفی خواهد کرد و با کمترین هزینه، تبلیغات لازم خودکار انجام می شود.

مراحل انجام خدمات سئو سایت شرکتی در جاب تیم

برای آشنایی با مراحل خدمات سئو که آژانس جاب تیم برای مشتریان خود در نظر گرفته، باید بدانید که در ابتدا می توانید با شماره 09308297906 با مجموعه آژانس جاب تیم در تماس باشید. کارشناسان با ارسال آدرس سایت شما، آنالیز اولیه را انجام داده و از شما خواستار این هستند که بریف یا فرم اطلاعات مرتبط با بیزینس خود را پر کرده و برای شرکت ارسال کنید. متخصصین سئو، کلماتی که مرتبط با کسب و کار شماست را بررسی می نمایند و پروپوزالی به شما ارائه می کنند. بررسی و تشخیص کلمات کلیدی مناسب توسط تیم تخصصی سئو جاب تیم صورت می پذیرد. پروپوزالی تخصصی به شما ارائه می شود. پروپوزال سئو به قرارداد کارفرما ضمیمه خواهد شد.

در این مرحله نیز پروپوزال نمونه کارها و پکیج هایی با عنوان بسته A، بسته A+، بسته A++ وبسته Z برای شما ارسال می شود. ولی شما به تنهایی نمی توانید تشخیص دهید که از کدام پگیج استفاده کنید و این وظیفه تیم سئو جاب تیم است که با توجه به سختی کلمات، کارفرما را متقاعد نماید که کدام یک از این پکیج ها می تواند تاثیر بیشتری بر روی سئو سایت شرکتی شما داشته باشد. البته گاهی اوقات صلاح بر این است که از تلفیقی از پکیج ها استفاده کنید تا بازدهی بیشتری داشته باشید. سپس در این مرحله عقد قرارداد بین کارفرما و شرکت جاب تیم بسته می شود. 

گروه واتساپ و تلگرامی توسط تیم سئو ایجاد خواهد شد و از طریق این گروهها با کارفرما در ارتباط خواهیم بود. کلیه کارهایی که متخصصین سئو، بر روی سایت شما جهت بهینه سازی انجام می دهند، در این کانال ها به شما اطلاع داده خواهد شد. علاوه بر گزارشات لحظه ای، در واقع یک گزارش نهایی و کامل هر ماه از همه کارهای انجام شده ارسال می شود. در نهایت، روال انجام امور سئو از طریق کانال های ارتباطی جهت کارفرما قابل مشاهده می باشد.

یکی از ویژگی هایی که شرکت جاب تیم را با آژانس های دیگر که در زمینه خدمات و ارائه سئو سایت های شرکتی فعالیت می کنند، متمایز می نماید اجرای بند ضمانت انجام کار، می باشد. در صورتی که در بازه زمانی مشخص شده، با توجه به موارد درج شده در قرارداد، نتوانیم به نتیجه مورد نظر برسیم، هزینه مشتری عودت داده  خواهد شد.

مراحل سئو در سایت شرکتی

برای شروع بهینه سازی سایت، در ابتدا باید کاربران را در نظر بگیرید تا یک سایت کاربر پسند و ریسپانسو داشته باشید. احتمالا می دانید یک سایت شرکتی زمانی مورد تایید کاربر است که از سرعت بالایی برخوردار باشد و در نتیجه شما با رضایت کاربر و ورودی ارگانیک بیشتر در سایت مواجه می شوید. برای توسعه سایت شرکتی خود در جهت بهینه سازی، موتورهای جستجو از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. انجام سئو سایت شرکتی کمی زمان بر می باشد و باید طبق اصول و الگوریتم های گوگل باشد. رعایت این اصول طبق یک فرآیندی مرحله به مرحله انجام می شود در ادامه همراه ما باشید تا با این فرآیند آشنا شوید.
شما به عنوان یک شخصی که سایت شرکتی دارید باید حتما اصول اولیه را برای بهینه سازی سایت رعایت کنید. در اولین قدم باید صبور باشید، در قدم بعدی باید بتوانید یک نام مناسب برای کسب و کار خود انتخاب نمایید، در آخرین قدم نیز سئو محلی را پیاده سازی نمایید.
انتخاب نام سایت و برند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در صورتی که هنوز سایتی در زمینه بیزینس خود ندارید، حتما با شرکت کردن در جلسات مشاوره در حوزه طراحی سایت با افراد متخصص جاب تیم، بهترین نام را برای سایت خود در نظر بگیرید تا در کسب و کار خود به بهترین شکل ممکن موفقیت هایی را کسب نمایید. در این قسمت بامراحل بهینه سازی و سئو سایت شرکتی در جاب تیم صبحت خواهیم کرد:

پیاده سازی اصول سئو داخلی سایت شرکتی

رعایت اصول سئو داخلی در سایت شرکتی بر اساس الگوریتم هایی می باشد که موتورهای جستجو در نظر گرفته اند. در واقع برای بهینه سازی سایت، باید اصولی را در داخل صفحات به منظور جذب کاربران بیشتر و ترافیک بالای سایت رعایت نمایید. هر چه میزان تعداد کاربرانی که روی سایت شما کلیک می کنند بیشتر باشد می توانید تجربه کاربری خوبی داشته باشید، این یعنی جذب کاربر در مدت زمان بیشتری بر روی سایت. یکی از مهمترین مراحل سئو سایت شرکتی به دلیل نوع خدماتی بودن آن، همین سئو داخلی است که برای بهبود تجربه کاربری، باید 3 عامل زیر راجز مراحل اصلی سئولحاظ نمایید:

 • تحقیقات سریع و پر قدرت کلمات کلیدی

در پروژه های سئو سایت شرکتی، یکی از مهمترین کارهایی که توسط تیم تخصصی سئو، انجام داده میشود تحقیق کردن در مورد کلمات کلیدی مناسب بیزینس شما می باشد و متقابلا پیدا کردن کلماتی که توسط کاربران بسیار جستجو می شود. کارشناسان سئو با استفاده از ابزارهای دقیق  و پرکاربرد، در زمینه تحقیق کلمات کلیدی مناسب  اقدامات لازم را بر روی سایت شرکتی شما انجام خواهند داد.

 • ایجاد محتوای متنی با کیفیت

 همانطور که می دانید یکی از اصولی که باید در سئو سایت شرکتی رعایت شود داشتن محتوای با کیفیت و منحصر به فرد در صفحات سایت می باشد.  به همین منظور آژانس جاب تیم، برای داشتن عملکرد مناسب، تیم محتوا نویس مجربی را تشکیل داده که با تولید محتواهای یونیک و پیاده سازی قوانین و الگوریتم های گوگل، بستری مناسب برای شما در جهت داشتن رتبه و جایگاه عالی در نتایج گوگل ایجاد نماید.

 • اهمیت سرعت بارگذاری در سایت شرکتی

یک سایت شرکتی برای دیده شدن در صفحات اول گوگل و بهینه بودن از نظر موتورهای جستجو، باید صفحات آن با سرعت بالایی لود شود در غیر این صورت، کارشناسان جاب تیم، با استفاده از ابزارها و دانش سئو تجربی خود، هر گونه اروری که موجب کاهش سرعت سایت می شود را آنالیز کرده و در سریع ترین زمان ممکن مشکلات را بر طرف می نماید.

نقش سئو خارجی در سئو سایت شرکتی   
گاهی اوقات نیاز دارید کارهایی را در بیرون از سایت، جهت سئو سایت شرکتی انجام دهید که در این بخش هم تیم متخصص سئو جاب تیم طوری عمل می کند که با پیاده سازی اصولی که در زیر به آن اشاره شده بهترین در از نظر گوگل باشید:

 • ایجاد لینک خارجی در سایت های معتبر

یکی از کارهای مهمی که در خارج از سایت برای بهینه سازی و کسب رتبه بهتر بر روی سئو سایت شرکتی توسط کارشناسان جاب تیم انجام می شود، ایجاد لینک های خارجی و استفاده از اعتبار سایت های قدرتمند می باشد. در واقع بک لینک ها و رپورتاژها در سایت های خارجی مرتبط در کسب رتبه بهتر بسیار تاثیرگذار است از این رو کارشناسان در بازه زمانی مشخص به صورت مستمر با توجه به عملکرد سایت شما، از این روش ها برای گرفتن اعتبار از سایت دیگر استفاده خواهند کرد.

 • فعالسازی شبکه های اجتماعی سایت شرکتی

فعالیت در شبکه های اجتماعی نیز که یکی دیگر از اصولی است که در سئو خارجی به کار برده می شود، در سئو سایت شرکتی بسیار اهمیت دارد. در واقع یکی دیگر از مهمترین اموری که کارشناسان جاب تیم برای سئوسایت شما در نظر گرفته اند فعالیت های مستمر در سوشال مدیا بیزینس شما جهت برندینگ و بهبود رتبه در نتایج گوگل می باشد.

 • ایجاد سئو محلی در سایت شرکتی

احتمالا شما هم وقتی در گوگل سرچ می کنید می خواهید آن محصول یا خدماتی را که نیاز دارید در نزدیک ترین محل جغرافیایی خود پیدا کنید. برای این که گوگل شما را به کاربران مختص همان شهر یا استان نشان دهد به همین منظور شرکت جاب تیم  اقدامات لازم را جهت سئو محلی شرکت انجام خواهند داد تا هویت برند و شرکت شما در محدوده جغرافیایی که فعالیت می کنید، برای کاربران در گوگل مشخص گردد. در واقع با ثبت کردن مکان فیزیکی شرکت به همراه شماره تلفن و آدرس دقیق در گوگل مپ این اتفاق برای سایت شما می افتد. زمانی که سئو محلی برای شما ایجاد شده باشد 75 درصد از مشتریان محلی تمایل دارند با جستجو کردن در گوگل از نزدیک ترین مکان که گوگل نمایش می دهد، خرید نمایند. موتورهای جستجو در سئو محلی از اطلاعات ثبت شده شما در گوگل استفاده می کنند. و اکثر مشتریان بالقوه شما در صورتی که سئو محلی شما فعال باشد، برند و شرکت شما را می شناسند این یک مزیت برای سئو سایت شرکتی شما محسوب می شود.

تعرفه و هزینه سئو سایت شرکتی چه میزان است؟

در ابتدا باید بدانید که فاکتورهای بسیاری هستند که بر روی هزینه سئو سایت شرکتی شما اثر می گذارند. شرکت های خدماتی دیجیتال مارکتینگ و سئو، با توجه به استراتژی و حوزه فعالیت شرکت شما، تعرفه های مختص خود را دارند. 
قبل از این که به هزینه سئو سایت شرکتی خود بها بدهید حتما سعی کنید بدون در نظر گرفتن هزینه، در جهت بهبود رتبه در میان رقبای خود، انتخاب و شناخت درستی از تیم سئو سایت خود داشته باشید. با انتخاب پکیج های مناسبی که آژانس جاب تیم ارائه می کند با نظر کارشناسان سئو، در جهت پیاده سازی درست و اصولی سئو، می توانید از نتیجه و عملکرد سئو سایت خود اطمینات حاصل نمایید. زیرا جاب تیم تنها شرکتی است که متعهد به قرارداد خود در مدت زمان تعیین شده می باشد و در صورتی که در مدت زمان مقرر استراتژی مشخص شده به شما تحویل نگردد وجه به شماعودت داده خواهد شد. در واقع هدف جاب تیم، فقط گرفتن هزینه نیست در درجه اول با ارائه پیشنهادات اصولی و جالب، انواع بسته ها و پکیج های تلفیقی سئو، کسب رضایت مشتری می باشد. 

تعیین زمان در پیاده سازی سئو سایت شرکتی؟

زمان پیاده سازی اصول سئو، توسط تیم متخصص و کارشناسان زبده جاب تیم با توجه به پروپوزالی که ارسال می شود تقریبا مشخص می باشد. ولی از آنجا که رعایت اصول در سئو سایت شرکتی، بسیار تخصصی است و نیاز به اجرای ترفندهای متفاوت دارد ممکن است کمی زمان بر باشد. ولی در هر صورت بر اساس انتخاب پکیج ها توسط کارشناس سئو، زمان را تخمین زده و به مشتری اعلام خواهیم کرد. البته این را در نظر بگیرید که افزایش درآمد در فضای اینترنت، با توجه به رقابتی بودن فضا، کار آسانی نیست اما اگر بهینه سازی سایت خود را به افراد حاذق بسپارید حتما شاهد نتایج خوبی خواهید بود.

نمونه کار سئو سایت شرکتی در جاب تیم

با توجه به سوابق درخشانی که در این سال ها آژانس جاب تیم از رضایت مشتریان داشته و عملکرد درست و مناسب تیم متخصص و با مهارت خود ، می توانید متوجه تعهد و اعتبار ارزشمند این شرکت باشید. مطمئنا با انتخاب درست یک تیم سئو با مهارت، می توانید به زودی به کسب وکار خود شهرت و اعتبار خاصی را بدهید. تعدادی از نمونه کارهای ارائه شده در تصویر تقدیم نگاه گرم شما کاربران عزیز می گردد.

در این آموزش ما تلاش کردیم بگوییم که سئو سایت شرکتی انقدر اهمیت دارد که باعث می شود در مدت زمان مشخصی، برند شما برای کاربران به قدری معروف شود که منجر به فروش چشمگیری شود. پس توصیه ما را جدی بگیرید و شروع کنید به سئو کردن سایت شرکتی خود و همیشه این را در نظر بگیرید که از رقبای خود در بیزینس پیشی بگیرید در صورتی که سایت شرکتی شما با توجه به خدماتی که ارائه می دهد بهینه شده باشد مطمئنا نسبت به رقیب در نتایج گوگل در جایگاه بهتری خواهید بود.