سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی را می‌توان به منظور بهینه سازی سایت‌های شرکتی در موتورهای جستجو در نظر گرفت. سایت‌های شرکتی معمولا از آن دسته وب سایت‌ها هستند که همواره برای جذب بیشتر مخاطب توجهی به خدمات سئو سایت ندارند. با در نظر گرفتن این موضوع و فضای ایجاد شده برای دیجیتال مارکتینگ در کشور و با توجه به وجود تعداد کم شرکت‌هایی که در این زمینه به فعالیت می‌پردازند باید گفت سئو سایت شرکتی می‌تواند بهترین انتخاب برای افزایش بازدیدکنندگان از مجموعه یا خدمات شرکت شما باشد.

از جمله مهم‌ترین انواع بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو سئو سایت شرکتی است که باید به دست افراد متخصص و کارشناسان این حوزه انجام شود تا بتواند سایت را به رتبه مناسبی در میان رقبا ارتقا دهد. این مدل از بهینه ساختن وب سایت به منظور برندسازی و ارائه خدمات مختلف کسب و کارها به مشتریان و مخاطبین خاص انجام می‌شود و اقدامی هوشمندانه به منظور بالا بردن درآمد خواهد بود. با کمک سئو سایت شرکتی می‌توانید کسب و کار خود را به بهترین نحو گسترش داده و حتی با کشورهای خارجی به طور مستقیم ارتباط برقرار کنید.

برای انجام این مدل از سئو باید به افرادی مراجعه شود که به راحتی با کمک آن‌ها بتوانید خود را از رقبا متمایز جلوه داده و سطح گسترده‌ای از کاربران هدف را تحت پوشش قرار دهید. از بهترین شرکت‌ها در حوزه بهینه سازی سایت باید به جاب تیم اشاره داشته باشیم که به طور گسترده خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه داده و به این ترتیب این امکان را فراهم خواهد ساخت تا در مدت زمانی مشخص به جایگاه مناسبی دست پیدا کنید. برای بهره مندی از خدمات این مجموعه به شما توصیه می‌شود تا با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و از کارشناسان به طور رایگان مشاوره دریافت کنید تا بتوانید با توجه به بازار کار برای ارتقای سایت بهترین تصمیم را بگیرید.

سئو سایت شرکتی در جاب تیم

در جاب تیم سئو سایت شرکتی به شکل اصولی و با رعایت تمامی استانداردها و قوانین گوگل انجام می‌شود، به این ترتیب دیگر نگران نخواهید بود که رتبه‌ها در گوگل به مرور زمان از بین می‌روند. اگر به دنبال یک شرکت برای سئو سایت شرکتی خود هستید، ما شرکت سئو سایت جاب تیم را به شما معرفی می کنیم. در جاب تیم بهینه سازی انواع سایت های سرکتی با بهترین کیفیت انجام می شود تا هم کسب و کار شرکت بهبود یابد و هم برندینگ مجموعه تقویت شود.

 • متخصصین جاب تیم به صورت حرفه‌ای با استفاده از ابزارهای مختلف بهترین شرکت‌های رقیب را مورد بررسی قرار داده و تکنیک‌های پیاده سازی سئو آن‌ها را در نظر می‌گیرند تا بتوانند با ترفندهای خلاقانه بهینه سازی سایت را انجام دهند.
 • همچنین با ارائه پروپوزال دقیق جاب تیم اعتماد مشتریان خود را افزایش داده و با توجه به نظر آن‌ها سعی می‌کند تا به بهترین نحو خدمات سئو سایت را پیاده سازی کند.
 • در جاب تیم اطلاعات و دیتاها به طور کامل در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد تا بتواند با دید واضحی وارد این حوزه شده و به جنگ با رقبای خود برود.
 • در تمامی مراحل سئو سایت، یک تیم شامل بهترین متخصص سئو در کنار شما بوده و هر ماه گزارش ارائه می‌دهند تا بتوانید تمامی فعالیت‌های انجام شده روی سایت را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. به این ترتیب در صورت نیاز، تغییرات مورد نظر روی سایت اعمال خواهد شد.

نقشه راه سئو سایت شرکتی در جاب تیم

نقشه راه سئو سایت شرکتی در جاب تیم از صفر تا صد

برخی از نمونه کارها

پکیج A

◀ مناسب برای: سایت های کم رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: خیر

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: خیر

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: خیر

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: خیر

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 10000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 5عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A+

◀ مناسب برای: سایت های با رقابت متوسط

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 12000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 8عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A++

◀ مناسب برای: سایت های پر رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 15000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 10عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 1

پکیج Z

◀ مناسب برای: سایت های با ترافیک بالا

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 18000

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 12عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 2

هدف اصلی سئو سایت شرکتی حضور برجسته و ارگانیک کسب وکارهای بزرگ در فضای مجازی است. سئو سایت شرکتی موقعیت شغلی مشاغل بزرگ را در گوگل مشخص کرده و زمینه رشد آن‌ها را فراهم میسازد. با بهینه سازی سایت می‌توانید روابط خود را با شرکا و همکاران در حوزه مربوطه گسترش داده و به رتبه و جایگاه مناسبی در گوگل دست پیدا کنید. همچنین امکان جذب غیر مستقیم برای شبکه‌های اجتماعی را فراهم خواهید کرد. با بهره مندی از سئو سایت شرکتی ترافیک وب سایت به صورت ارگانیک بالا رفته و به همین دلیل بستر مناسبی برای گسترش کسب و کار فراهم خواهد شد.

این نوع سئو در چند سال گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته و شرکت‌های بسیاری از این روش برای افزایش مخاطبین خود استفاده میکنند. 
به دلیل بالا بودن حجم رقابت در این حوزه باید در سئو سایت شرکتی رویکردی تهاجمی تر داشت و از کلمات کلیدی سخت تر استفاده کرد تا رتبه سایت را برای گوگل و کاربران ارتقا بخشید.

جاب تیم ارائه دهنده خدمات سئو سایت شرکتی در ایران است.

سئو سایت شرکتی از صفر تا صد در جاب تیم

جاب تیم صفر تا صد seo سایت را برایتان به شیوه اصولی و استاندارد انجام خواهد دارد تا بتوانید در زمان مورد نظر به رتبه دلخواه دست پیدا کنید، به این ترتیب صفر تا صد سئو سایت شرکت در جاب تیم به شرح زیر خواهد بود.

 • شناسایی رقبا: در ابتدا کارشناسان با توجه به بازار کار رقبا را شناسایی و فعالیت آن‌ها را زیر نظر خواهند گرفت تا بتوانند کاربر هدف را به سوی خود جلب کرده و نتایج اول گوگل را بدست آورید.
 • انتخاب قالب مناسب: با انتخاب یک قالب زیبا این امکان برایتان فراهم خواهد شد تا مخاطبین بیشتری را به سوی وب سایت جذب کرده و نرخ پرش را به میزن قابل توجهی کاهش دهید، همچنین با قالب مناسب سرعت سایت بالا خواهد رفت.
 • تحقیق کلمات کلیدی: یکی از مهم‌ترین اقدامات کارشناسان جاب تیم تحقیق کلمات کلیدی با استفاده از ابزارهایی چون kwfinder و keyword tool و moz است که کمک می‌کند تا بتوانید کسب و کار نوپای خود را در نتایج به کاربران نشان دهید.
 • برندسازی: از مهم‌ترین اصول در زمینه سئو سایت شرکتی در مجموعه جاب تیم برندسازی خواهد بود که نام شرکت را در ذهن مخاطب حک کرده و به این ترتیب سیگنال مثبتی برایتان ایجاد می‌کند.
 • استفاده از افزونه‌های سئو: برای بهینه سازی بهتر وب سایت و افزایش ویژگی و امکانات آن، می‌توانید از افزونه وردپرس استفاده کرده و به این صورت تمامی صفحات را برای گوگل و کاربران ارتفا دهید.
 • سئو فنی سایت: این قسمت به بخش‌ فنی مربوط است که از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود، از مهم‌ترین قسمت‌های آن باید به سرعت سایت، ریسپانسیو بودن و استفاده از اسکیما اشاره کنیم که کارشناسان جاب تیم به طور اختصاصی آن را تحت نظر می‌گیرند.
 • بهینه سازی محتوا: محتوا از نظر گوگل اهمیت بسیار زیادی دارد در نتیجه متخصصان جاب تیم به دقت هرچه تمام‌تر تلاش خواهند کرد تا محتوا کپی نباشد و لینک سازی داخلی در آن به درستی اعمال شود.
 • بررسی تایتل و متا دیسکریپشن: اولین برخورد کاربر با سایت در حقیقت مشاهده عنوان و متا دیسکریپشن آن خواهد بود، کارشناسان با توجه به سرچ کاربران یک عنوان جذاب و توضیحات واضح و کاربردی برای صفحه در اختیار قرار می‌دهند تا رضایت مخاطبین را جلب کنند.
 • بهینه سازی تصاویر: سئوکاران جاب تیم با استفاده از تصاویر باکیفیت و حجم پایین این امکان را برایتان فراهم خواهند کرد تا بتوانید حتی تصاویر را در گوگل بهینه و کاربران بیشتری را به سایت جذب کنید.
 • ریسپانسیو: از مهم‌ترین قدم‌ها در سئو سایت شرکتی باید به ریسپانسیو بودن آن اشاره داشته باشیم، امروزه بسیاری از افراد برای بازدید از سایت به گوشی موبایل خود مراجعه می‌کنند در نتیجه سایت باید در ابعاد مختلف برای دستگاه‌های گوناگون قابل استفاده باشد.

چرا سئو سایت شرکتی را به جاب تیم بسپاریم؟

امروزه مجموعه‌های بسیار زیادی برای ارائه خدمات سئو سایت شرکتی وجود دارند که می‌توانید بهینه سازی سایت را به آن‌ها برون سپاری کنید، از بهترین این شرکت‌ها جاب تیم است که به دلیل داشتن یک تیم خبره در سال‌های اخیر در حوزه‌های مختلف به فعالیت پرداخته به این ترتیب با انواع بازار کار آشنا است. جاب تیم بر خلاف بسیاری از شرکت‌ها خدماتی که به مشتریانش ارائه می‌دهد را به طور تمام و کمال تضمین خواهد کرد، به این منظور که اگر سایت در زمان مشخص شده در قرارداد به صفحه مورد نظر دست پیدا نکند جاب تیم این شرایط را برایتان فراهم کرده که تمام مبلغ پرداخت شده را به طور کامل پرداخت کند. به این ترتیب دیگر نیاز نیست نگران هزینه‌هایی باشید که برای این کار پرداخت کرده‌اید.

همچنین کارشناسان در این زمینه به طور کامل با الگوریتم‌ها در گوگل آشنا هستند و با توجه به آخرین تغییرات، فعالیت خود را روی سایت انجام خواهند داد. متخصصان در سئو سایت شرکتی با در نظر گرفتن عوامل مختلف همچون بررسی سایت رقبا و فعالیت‌ آن‌ها، استراتژی مناسبی را برای وب سایت چیده و آن را پیاده سازی خواهند کرد. همچنین به طور ماهانه یک گزارش کامل از میزان رشد سایت و افزایش رتبه‌ها در دسترستان قرار گرفته و با کارشناسان به شکل رو در رو ارتباط خواهید داشت.

دلایل مختلفی وجود دارند که نشان می‌دهند مراجعه به شرکت جاب تیم و همکاری با متخصصین این مجموعه می‌تواند بهترین بازدهی را برای شما به همراه داشته باشد. برخی از مهم‌ترین دلایل برای اینکه سئو سایت شرکتی را به جاب تیم بسپارید به شرح زیر خواهند بود.

 • در ابتدا باید گفت جاب تیم نسبت به رقبای خود برای سئو هزینه کمتری دریافت کرده و کیفیت بهتری را ارائه می‌دهد. به این منظور بدون نیاز به تبلیغ و با ترافیک ارگانیک می‌توانید کاربران بیشتری را به سوی وب سایت جذب کرده و خدمات یا محصولات خود را به فروش برسانید. در نتیجه می‌توان گفت جاب تیم به فکر کارفرما بوده و همکاری با آن می‌تواند برای شما مقرون به صرفه باشد.
 • از نکات مثبتی که باید در مورد این مجموعه به آن اشاره داشت تضمین سئو سایت است. جاب تیم از معدود شرکت‌هایی است که به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت نرسیدن به جایگاه مورد نظر در زمان مقرر تمامی مبلغ پرداختی را به طور کامل دریافت کنید.
 • کارشناسان در جاب تیم به طور گسترده نه تنها خدمات سئو بلکه خدمات بازاریابی، طراحی سایت، سوشیال مدیا و ... را در صورت تمایل به طور کامل در اختیار کارفرما قرار می‌دهند. به این ترتیب مجبور نخواهید بود که با شرکت‌های مختلف ارتباط داشته باشید.
 • کارشناسان در این حوزه همواره در حال بروزرسانی اطلاعات خود هستند، به همین دلیل از تمامی الگوریتم‌ها به خوبی آگاهی داشته و با استفاده از استراتژی و ترفندهای مختلف بهینه سازی سایت را انجام خواهند داد.

چرا سئو سایت شرکتی را به جاب تیم بسپاریم؟

مزایای استفاده از خدمات سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی در صورتی که به درستی روی سایت اعمال شود نتایج مثبتی را با خود به همراه خواهد داشت. از مهم‎‌ترین مزایای این کار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • در صورتی که این فرایند با توجه به الگوریتم‌ها انجام شود موجب خواهد شد تا بتوانید در صفحه اول موتورهای جستجو همچون گوگل برسید، به این ترتیب مشتریان بیشتری به سمت شما جذب خواهند شد و بدون صرف زمان اضافه می‌توانید خدمات خود را به آن‌ها ارائه دهید.
 • از مهم‌ترین مزایای دریافت خدمات بهینه سازی سایت باید به این موضوع اشاره کنیم که اگر سایت به خوبی سئو شده باشد این امکان را برایتان فراهم خواهد کرد تا با کشورهای خارجی نیز ارتباط برقرار کنید و به این ترتیب سطح بسیار گسترده‌تری از مشتریان را تحت پوشش خود درآورید.
 • با این اقدام نه تنها خود را از نظر گوگل ارزشمند جلوه می‌دهید بلکه ذهنیت مثبتی برای کاربران ایجاد کرده و فرایند برندسازی را تسریع خواهید بخشید. به این ترتیب مردم برند شما را شناخته و راحت‌تر به آن اعتماد خواهند کرد. این موضوع باعث خواهد شد تا بتوانید کسب و کار خود را گسترش داده و به نوعی از رقبا پیشی بگیرید.

قیمت سئو سایت شرکتی در جاب تیم

قیمت سئو سایت شرکتی وابسته به پارامترهای مختلف است. توجه داشته باشید که چینش استراتژی‌ها برای بهینه سازی رتبه سایت در سایت‌ها با یکدیگر متفاوت است. دلیل این موضوع حوزه‌های کاری مختلف، نوع کلمات کلیدی، بازار رقابت و عملکرد رقبا در نظر گرفته می‌شود.

برای مثال ممکن است در زمینه‌ای مشغول به فعالیت باشید که پتانسیل کافی برای سئو را داشته و اشباع نشده است، به این ترتیب سئو سایت آسان‌تر انجام شده و به طبع هزینه کمتری دارد. با توجه به این موضوع در ابتدا باید از افراد متخصص در این زمینه مشاوره دریافت کنید تا متوجه شوید که هزینه نهایی بهینه سازی سایت چقدر است. در صورت بررسی فعالیت رقبا، سختی تعداد کلمات کلیدی و... می‌توانید قیمت سئو را مشخص کنید. برای اینکه در این زمینه به صورت دقیق اطلاعات مورد نظر را کسب کنید از جاب تیم به طور رایگان مشاوره بگیرید.

در حقیقت سئو سایت شرکتی وابسته به عوامل مختلفی است که تمامی آن‌ها باید یک به یک مورد بررسی قرار گیرند، در این زمینه پکیج‌های مختلفی وجود دارد که باید بسته به حوزه فعالیت و عملکرد رقبای خود در این زمینه پکیج مناسب را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید. جاب تیم در ابتدا صفحه 4 پکیج با امکانات مختلف در اختیارتان قرار داده است تا بتوانید با توجه به شرایط و بودجه‌ای که در اختیار دارید بسته مناسب را به کمک متخصصان انتخاب کنید. قیمت سئو سایت شرکتی به موارد زیر بستگی دارد:

 • تعداد کلمات کلیدی: در حقیقت باید بگوییم به هر میزان کلمات کلیدی افزایش پیدا کند بی شک هزینه بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو نیز بالاتر خواهد رفت چرا که کلمات بیشتر به استراتژی پیچیده‌تر و همچنین تلاش بیشتر متخصصان نیاز خواهد داشت.
 • سختی کلمات کلیدی: سختی کلمات کلیدی از مهم‌ترین معیارها برای سئو سایت شرکتی است که به طور مستقیم روی قیمت نهایی تاثیرگذار خواهد بود، در صورتی که کلمات انتخاب شده سخت‌تر باشند یعنی به زمان بیشتر و همچنین بکارگیری ترفندهای سخت‌تر احتیاج خواهند داشت به همین دلیل هزینه سئو را افزایش می‌دهند.
 • رقبا: همانطور که گفتیم کارشناسان، سایت را از جهات مختلف مورد بررسی قرار می‌دهند به این منظور رقبا را تحت نظر قرار گرفته و فعالیت آن‌ها را بررسی خواهند کرد تا بتوانند با توجه به عملکرد آن‌ها سئو سایت شرکتی را قیمتگذاری کنند.
 • وضعیت سئو سایت شرکتی: اگر پیش از مراجعه به جاب تیم از خدمات سایر شرکت‌ها استفاده کرده باشید کارشناسان در ابتدا وضعیت وب سایت را مورد توجه قرار خواهند داد تا بتوانند پکیج مناسب را برایتان پیدا کنند.
 • انتظارات کارفرما: در نهایت این شما هستید که روی قیمت و هزینه این مدل از بهینه سازی وب سایت موثر خواهید بود، انتظارات شما و شرایطی که دارید نقش مهمی را در مشخص کردن هزینه ایفا خواهند کرد. به هر میزان بخواهید تا سایت به رتبه بهترین ارتقا یابد بی شک قیمت آن نیز بالا خواهد رفت.

جاب تیم تعهد میدهد در صورتی که سئو سایت شرکتی در مدت زمان تعیین شده انجام نشود وجه پرداختی را به شما بازمیگرداند.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌ی 09308297906 تماس بگیرید و با پکیج‌های متنوع جاب تیم آشنا شوید.

سئو سایت شرکتی در جاب تیم با کمترین قیمت انجام می شود.

خدمات سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی کمی متفاوت‌تر از سایت‌های دیگر خواهد بود به همین منظور باید به دست افراد متخصص انجام شود تا بتوانید خود را با بیزینس‌های مشابه متمایز جلوه دهید. برخی از مهم‌ترین نکات در زمینه خدمات سئو سایت شرکتی به شرح زیر خواهند بود.

 • کیورد تاگتینگ: از مهم‌ترین خدمات سئو سایت شرکتی انتخاب صفحات مناسب است، متخصصان باید برای هر کلمه صفحه‌ی درست را برای فرود در نظر بگیرند. به این منظور کاربر با سرچ کلمه‌ی دلخواه به صفحه‌ای که کارشناسان می‌خواهند وارد می‌شود. این موضوع وابسته به تجربه کارشناسان سئو سایت شرکتی بوده و به همین دلیل همواره توصیه می‌شود تا حتما به شرکتی مراجعه کنید که حرفه‌ای بوده به بهترین نحو خدمات خود را به کارفرمایان عزیز ارائه می‌دهد.
 • تدوین استراتژی: تدوین استراتژی از مهم‌ترین خدمات در این زمینه محسوب خواهد شد، متخصصان باید با در نظر گرفتن این که چه هدفی از ساخت وب سایت دارید و ترجیح می‌دهید چه مشتریانی را به سوی خود جذب کنید استراتژی مناسبی را برای سایت در نظر بگیرند.
 • بک لینک و رپورتاژ: از مهم‌ترین خدمات کارشناسان بهینه سازی وب سایت می‌توان بک لینک و ریپورتاژ را در نظر داشته باشیم. با ایجاد بک لینک باکیفیت و رپورتاژ سایت به رتبه مناسبی در موتورهای جستجو همچون گوگل دست پیدا خواهد کرد.
 • تولید محتوا و بهینه سازی سایت: مجموعه‌ای که برای بهینه سازی سایت به آن مراجعه می‌شود باید بتواند از لحاظ تولید محتوا نیز به بهترین نحو سایت را بهبود بخشد، به این ترتیب کارشناسان می‌بایست بر روی تولید محتوای باکیفیت احاطه داشته باشند.
 • بهینه سازی سرعت: از فاکتورهای مهم در زمینه سئو سایت شرکتی می‌توان بهینه سازی سرعت را در نظر داشته باشیم که موجب کاهش مشکلات فنی شده و کاربران را راضی نگه می‌دارد تا زمان بیشتری را در سایت بگذرانند.

سئو سایت شرکتی چه اهمیتی دارد؟

بیشتر کاربران برای اینکه بتوانند پاسخ مناسبی برای سوالات خود بی‌یابند یا از خدمات مورد نظر استفاده کنند در گوگل جستجوهای لازم را انجام می‌دهند. شرکت‌ها در زمینه‌های مختلف برای اینکه بتوانند به طور کامل برند خود را تبلیغ کنند نیازمند دریافت خدمات سئو سایت هستند. سئو سایت شرکتی تنها روی یک موضوع تمرکز نکرده و اولویت اصلی خودت را تبلیغ کامل شرکت قرار می‌دهد به این ترتیب می‌توانید دقیقا کاربرانی که به دنبال خدمات شما هستند را مورد هدف قرار دهید.

توجه داشته باشید که طبق تحقیقات انجام شده حدود 75 درصد کاربران در موتورهای جستجو روی 3 لینک اول نتایج کلیک کرده و حتی به سایر سایت‌ها توجهی نمی‌کنند در نتیجه اگر سئو سایت شرکتی خود را به جاب تیم بسپارید، زمینه رشد و گسترش کسب و کار خود را به بهترین نحو فراهم خواهید کرد. اولویت شرکت‌ها باید پس از طراحی سایت، سئوی آن باشد چرا که ایجاد یک سایت بدون بهینه سازی آن اتلاف زمان و هزینه در نظر گرفته خواهد شد. برای هموار ساختن مسیر کسب و کار کافی است با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان جاب تیم بهره مند شوید.

سئو سایت شرکتی چه مراحلی دارد 

مراحل سئو سایت شرکتی در جاب تیم دارای یک فرایند مشخص با استراتژی متفاوت است که مرحله به مرحله پیش خواهد رفت. در تمامی مراحل با توجه به نظر کارفرما تغییرات مورد نظر اعمال خواهند شد.

 • در مرحله اول کافی است تا از مشاوران جاب تیم به طور رایگان مشاوره دریافت کنید. به این ترتیب کافی است تا در ابتدا با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل کرده و با کارشناسان صحبت کنید تا بتوانید زمانی را برای برگذاری مشاوره در نظر بگیرید، کارفرمایان عزیز می‌توانند به صورت حضوری در شهر تهران و مجازی در سایر شهرستان‌ها مشاوره دریافت کنند تا به دیدگاه مناسبی در این زمینه برسند.
 • در مرحله دوم کارشناسان زمان دقیق برای سئو سایت شرکتی و همچنین پکیج و قیمت مناسب را ارسال خواهند کرد تا بتوانید با در نظر گرفتن شرایطی که دارید بهترین انتخاب را برای بهینه سازی وب سایت در نظر بگیرید.
 • پس از توافق میان دو طرف قراردادی میان جاب تیم و کارفرما عقد خواهد شد، توجه کنید که جاب تیم از جمله شرکت‌هایی است که سئو سایت شرکتی را تضمین خواهد کرد به این ترتیب نگران هدر رفتن هزینه‌های خود نباشید.
 • سپس بستری مناسب برای ارتباط گرفتن با کارشناسان قراهم می‌شود تا صاحب کسب و کار بتواند به صورت مستقیم و رو در رو با سئوکاران جاب تیم در تماس باشد.
 • در مرحله بعد در هر ماه یک گزارش کامل برای کارفرما ارسال می‌شود تا بتواند روند پیشرفت سایت را مشاهده کنید.
 • در نهایت جلساتی به طور متناوب برگزار می‌شوند تا کارفرما بتواند نتیجه فعالیت‌های انجام گرفته روی سایت را مشاهده کند.

مراحل سئو سایت شرکتی

زمان سئو سایت شرکتی 

زمان سئو سایت شرکتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. باید بدانید که سئو فرایندی زمان بر خواهد بود که نیاز به صبر دارد. 
در صورتی که سئو با روش‌های مورد تایید روی سایت پیاده سازی شود بعد از گذشت مدت زمانی نتایج مثبت آن قابل مشاهده خواهد بود. 
سئو سایت شرکتی با روش‌های بی کیفیت نیز انجام می‌شود اما نتایج مخربی بر روی سایت ایجاد میکند. استفاده از روش‌های مناسب که به طبع زمان طولانی تری را شامل می‌شوند باعث پیشرفت اصولی سایت شده و موجب بالا رفتن درآمد نیز می‌گردد.

مشاوره سئو سایت شرکتی 

جهت سئو سایت شرکتی در ابتدا باید از کارشناسان متخصص در این زمینه مشاوره دریافت کنید تا دید بهتری به این موضوع داشته باشید.
سئو سایت شرکتی از اهمیت خاصی برخوردار است به همین دلیل باید با فردی با تجربه و ماهر در حوزه سئو مشورت کرد تا بتوان استراتژی مناسبی را در مقابل رقبا در نظر گرفت.

مشاوران جاب تیم با تجربه‌ی کافی در حوزه سئوی سایت اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار می‌دهند. آژانس جاب تیم با تیم حرفه‌ای خود تمامی مراحل سئو را از 0 تا 100 با تضمین برایتان انجام میدهد. 
برای دریافت مشاوره سئو  و آگاهی یافتن از نحوه‌ی کار در جاب تیم با شماره‌ی 09357669329 تماس حاصل فرمایید.

جاب تیم مشاوره سئو سایت شرکتی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

جاب تیم همواره در صدد جلب رضایت مشتریان خود است و خدمات ویژه‌ای را در اختیار آنان قرار میدهد. برخی از این خدمات عبارتند از:

 • انجام فعالیت روزانه در سایت و تولید محتوای مستمر
 • ارائه گزارش کار روزانه و ماهانه
 • انجام سئو سایت شامل سئو داخلی، خارجی و تکنیکال به صورت تخصصی
 • برقراری ارتباط از طریق گروه واتساپ و تلگرام
 • بستن قرارداد تضمینی و ارائه پروپوزال

نکات مهم درباره سئو سایت شرکتی

برخی از نکات مهم سئو سایت شرکتی که باید به صورت اصولی و با رعایت تمامی استانداردهای گوگل انجام شوند به شرح زیر خواهند بود.

 • حذف عوامل کند کننده سایت: از مهم‌ترین فاکتورهایی که روی بهینه سازی وب سایت شرکتی به صورت مستقیم تاثیرگذار است باید به سرعت سایت اشاره کرد. سایتی قدرتمند است که علاوه بر مشکلات فنی کمتر سرعت بهتری داشته باشد. به همین دلیل باید توجه داشته باشید عواملی که موجب کند شدن سایت می‌شوند، حذف شده یا بهبود پیدا کنند.
 • تولید محتوای مناسب برای کاربران: هدف گوگل از ایجاد الگوریتم‌های مختلف بالا بردن تجربه کاربری است، به همین منظور باید محتوایی درون سایت قرار گیرد که برای افراد کارآمد در نظر گرفته شود. به این ترتیب گوگل شما را ارزشمند در نظر گرفته و رتبه‌های سایت را ارتقا خواهد بخشید.
 • تجزیه و تحلیل وب سایت: یکی از نکاتی که در زمینه سئو سایت شرکتی بسیار حائز اهمیت در نظر گرفته می‌شود تجزیه و تحلیل وب سایت به وسیله سرچ کنسول است. سرچ کنسول تنها راه ارتباطی میان سئوکار و گوگل است که اطلاعات مفیدی ارائه می‌دهد تا بتوانید به بهترین شکل دیتاهای سایت را مورد بررسی قرار داده و در صورت لزوم استراتژی‌های خود را تغییر دهید.
 • بک لینک و رپورتاژ آگهی: از مهم‌ترین نکات در مورد سئو سایت شرکتی ایجاد بک لینک قدرتمند و رپورتاژ آگهی است که اگر با تجربه و تخصص بالا انجام شود بی شک سایت را به صفحه اول در گوگل ارتقا می‌دهد. اعمال تکنیک‌های سئوی خارجی روی سایت باید با دانش و تخصص کافی در این زمینه انجام شوند.
 • تدوین استراتژی با توجه به هدف کارفرما: کارشناس باید با توجه به هدف کارفرما استراتژی مناسبی بچیند تا مسیر کاربران را به سوی رسیدن به سایت هموار سازد. چینش استراتژی باید به دست افراد متخصصی چون سئوکاران جاب تیم انجام شود تا از بروز مشکلات احتمالی توسط گوگل جلوگیری کند.