انجام سئو سایت با ضمانت کتبی، تعرفه 1403 + نمونه کار

انجام سئو برای سایت

انجام سئو سایت برای هر کسب و کار اینترنتی ضروری است. بیزینس‌ها در حال رشد هستند و بخشی از فضای آنلاین تحت تسلط موتورهای جستجو است. موتورهای جستجو مانند یک قیف عمل کرده و مشتریان واقعی را بر اساس نیازهایی که دارند به سایت‌های مرتبط راهنمایی می‌کنند. به همین دلیل بهینه سازی برای ابزارها و سایت‌ها باید به صورت مداوم صورت انجام شود. شما به عنوان یک کارفرما، صاحب بیزینس و یا مدیر مارکتینگ نیاز دارید به صورت مستمر و موثر فعالیت داشته باشید. انجام SEO سایت می‌تواند در این مسیر به شما کمک نماید.

سئو سایت در واقع یکسری اقدامات بر اساس چند کلمه خاص است که برای شناخته شدن سایت در موتورهای جستجو استفاده می‌شود. ابتدا باید سایت به صورت کامل بررسی شده، تا یک نمای کلی از کلمات کلیدی و تایم رسیدن به هر کلمه برای مشتری مشخص شود.

پس از بررسی و ارائه زمانبندی که هیچ هزینه‌ای ندارد، مشتری می‌تواند با دید بهتر نسبت به زمان و هزینه، مدیریت کسب و کار خود را به صورت آنلاین انجام دهد. از این رو تصمیم گرفتیم در این صفحه، انجام سئو برای سایت یکی از مهم‌ترین خدمات جاب تیم است را به صورت کامل برای شما توضیح دهیم.

یه مشاوره رایگان مهمون مایی

برخی از نمونه کارها

پکیج A

◀ مناسب برای: سایت های کم رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: خیر

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: خیر

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: خیر

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: خیر

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 10000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 5عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A+

◀ مناسب برای: سایت های با رقابت متوسط

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 12000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 8عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A++

◀ مناسب برای: سایت های پر رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 15000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 10عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 1

پکیج Z

◀ مناسب برای: سایت های با ترافیک بالا

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 18000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 12عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 2

انجام سئو سایت و اهداف آن

انجام سئو سایت فعالیتی است که طبق برنامه، یکسری اهداف باید مشخص شود که در نهایت باعث ورود کاربر از موتورهای جستجو به سایت شود. سئو یکی از فعالیت‌های تاثیر گذار در فروش، برندینگ و اطلاع رسانی است.

همچنین به فرآیندی گفته می‌شود که اجرای اصولی آن سبب افزایش رتبه و جایگاه در نتایج جستجو خواهد شد. ارتقای رتبه صفحات سایت در نتایج جستجوی کاربران، جلب اعتماد سریع‌تر کاربران، رشد کسب و کار و در نهایت افزایش فروش از دیگر مزایای سئو سایت است.

انجام رویه سئو یک هدف برای مطرح شدن برندینگ و دیده شدن در کلمات پر سرچ مخاطبین در نتایج جستجو است. سئو سایت یک روش و متد تاثیرگذار طی چند ماه است و با نام‌های مختلفی تحت عنوان سفید، خاکستری و سیاه ارائه می‌شوند. دقت داشته باشید فقط روش سئو کارهای سفید قابل اعتماد است. دیگر روش‌های بیشتر باعث آسیب به کسب و کار شما می‌شود.

نقشه راه انجام سئو سایت در جاب تیم

نقشه راه انجام سئو برای سایت در جاب تیم به صورت حرفه ای و تضمینی

انجام سئو سایت در جاب تیم

انجام سئو سایت در این تیم امتیازات مختلفی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. به این ترتیب که کارشناسان همواره در کنار مشتری هستند و به همین دلیل شرایطی را مهیا می‌سازند تا مشتری بتواند به راحتی کسب و کار خود را مدیریت نموده و در فضای اینترنت بتواند رقبای خود را شکست دهد.

بر این اساس متخصصین تلاش می‎کنند تا با بهره مندی از ترفندهای مختلف و با توجه به نوع کسب و کار مشتری راهکارهای خلاقانه را بکار گیرند تا نظر گوگل را به سوی سایت جلب نمایند.

این شرکت هر ماه گزارش فعالیت‌های انجام شده را با جزئیات کامل روی سایت را مشتری ارسال می‌کند تا روند ارتقا جایگاه‌ سایت مشخص شود. همچنین در صورت تمایل مشتری می‌تواند در جلسه‌های حضوری یا مجازی شرکت کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را در این زمینه به طور کامل دریافت کنید. کارشناسان همواره در کنار کارفرما هستند تا امکانات مورد نیاز را درون سایت ایجاد کرده و تجربه کاربری را بهبود ببخشند.

انجام سئو سایت در جاب تیم با بهترین کیفیت به صورت صد درصد تضمینی

شرکت‌های مختلفی در سطح تهران وجود دارند که سئو سایت را به طور کاملا اصولی و حرفه‌ای مطابق با الگوریتم‌های گوگل روی وب سایت پیاده سازی می‌کنند، اما این شرکت یکی از معتبرترین مجموعه‌هایی است که به دلیل همکاری با کارشناسان مجرب این امکان را فراهم ساخته تا بتوانید از خدمات سئو سایت با مناسب‌ترین قیمت استفاده نمایید.

این مجموعه از معدود شرکت‌ها در استان تهران است که خدمات مختلفی را به کارفرمایان عزیز ارائه داده تا بتوانید به راحتی با شرکت در ارتباط باشید و فرآیند  گسترش کسب و کار خود را تحت نظر داشته باشید. برای انجام سئو سایت از سوی متخصصان در ابتدا با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم انجام شود.

صفر تا صد انجام سئو سایت

توصیه می‌شود برای دریافت خدمات بهینه سازی به دنبال مجموعه‌هایی باشید که این کار را به صورت تخصصی از صفر تا صد برای شما انجام می‌دهند. برخی از افراد یا شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند به دلیل تجربه کم با تمام قسمت‌ها و بخش‌های سئو آشنایی ندارند، به همین دلیل به عنوان مثال سایت را از نظر فنی و تکنیکال بررسی نمی کنند. بر این اساس باید به دنبال شرکتی باشید که این فرایند را به شکل صفر تا صد از ابتدا به طور دقیق برای شما انجام دهند. تیم ما این فرآیند و حتی برندینگ و تبلیغات را به صورت تخصصی برای کارفرما انجام می‌دهد در نتیجه نگران کسب و کار اینترنتی خود نباشید.

انجام سئو برای سایت نمونه و نتیجه آن

انجام سئو برای سایت نمونه و نتیجه آنانجام سئو برای سایت نمونه و نتیجه آن

سئو تکنیکال (Technical SEO) فرآیندی است که در آن سایت مطابق با الگوریتم‌های موتور جستجو بهینه سازی می‌شود. در این حالت در صورتی که زیر ساخت سایت بهینه سازی شده باشد، ربات‌های موتور جستجو راحت‌تر می‌توانند به داخل سایت خزش داشته باشند تا بتوانند از این طریق رتبه بندی سایت در گوگل را انجام دهند.

عناصر مهم سئو فنی شامل دسترسی موتورهای جستجو و کاربران به سایت، ایندکسینگ و معماری وب سایت است. سئو فنی بیشتر با زیرساخت‌های سایت در ارتباط است و هیچ ارتباطی با محتوای داخل سایت و کیفیت و کلمات کلیدی به کار رفته داخل آن ندارد.

انجام SEO با ضمانت بازگشت وجه

در صورتی که علاقه دارید تا از فرایند سئو بهره مند شوید توصیه می‌کنیم به دنبال شرکت‌هایی باشید که این فرایند را با ضمانت بازگشت وجه برای شما انجام می‌دهند. به این ترتیب از سرمایه‌گذاری خود بر روی سئو سایت اطمینان حاصل کرده و می‌توانید به راحتی فعالیت کارشناسان را تحت نظر داشته باشید. زمانی که شرکت ارائه دهنده خدمات انجام سئو وظایف را به صورت تضمینی و با بازگشت وجه انجام می‌دهد، بدون شک با تمام قوا تلاش می‌کند تا سایت را به رتبه‌های ذکر شده در قرارداد برساند در غیر این صورت ضرر کرده و به این ترتیب باید تمامی مبلغ دریافتی را عودت دهد. این فرآیند به شرکت خدمات SEO زیان مالی بسیاری وارد می‌کند. این تیم از جمله شرکت‌هایی است که سئو تضمینی سایت را به شما عزیزان ارائه داده و بر این اساس اگر نتواند به قرارداد پایبند باشد تمام وجه دریافتی را بازمی‌گرداند.

خدمات انجام سئو سایت شامل چیست؟

با توجه به تغییر و تحولاتی که در الگوریتم‌ موتورهای جستجو اتفاق می‌افتد باید بگوییم که خدمات انجام سئو نیز انعطاف پذیر هستند. به این ترتیب هر شرکت برای اینکه رتبه سایت را بهینه کند از استراتژی‌های مختلفی استفاده خواهد کرد، در نتیجه خدمات در این زمینه می‌تواند در شرکت‌های گوناگون متفاوت از یکدیگر باشند. از جمله مهم‌ترین خدماتی که به کارفرمایان گرامی ارائه می‌شود به موارد زیر می توان اشاره نمود.

 • کیوورد ریسرچ:

کیوورد ریسرچ نقش بسیار مهمی در انجام خدمات سئو شما دارد. فرایند پیدا کردن کلماتی که کاربران بیشتر آنها را سرچ میکنند را کیوورد ریسرچ می گویند. با استفاده از این تکنیک شما میتوانید از میزان بازدید بیشتری برخوردار باشید.

 • سئو محلی سایت:

سئو محلی مجموعه اقداماتی است که برای بهینه سازی سایت در یک منطقه جغرافیایی انجام میشود. با راه اندازی این سرویس، وب سایت شما دقیقا در موقعیت مکانی که مد نظر داشتید بازدید میگیرد و به همین ترتیب ترافیک بیشتری هم به همراه دارد.

 • SEO داخلی:

سئو داخلی مجموعه اقداماتی است که در درون سایت انجام میشود که شامل بروزرسانی تگ های عنوان، تنظیم متا دیسکریپشن، بهینه سازی تصاویر و دیگر پارامتر ها

 • سئو خارجی سایت:

سئو خارجی اقداماتی است که در خارج از سایت انجام داده میشود تا رتبه سایت شما را در موتور های جست و جوی گوگل ارتقا دهد. لینک سازی خارجی به عنوان یکی از اصلی ترین کارهای سئوی خارجی به حساب می آید.

 • SEO فنی و تکنیکال:

گوگل برای تشخیص محتوای شما نیاز به انجام سئو تکنیکال سایت دارد که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این فرایند شما اقداماتی است که شما برای خزش راحت تر ربات های گوگل انجام میدهید. توجه داشته باشید که بهینه سازی سایت از لحاظ فنی و سئو داخلی و خارجی سه گزینه اصلی هستند که باید توسط شرکت ارائه دهنده به طور دقیق و تخصصی انجام شوند. بهینه‌سازی سایت بستگی به نظر کارفرما و بودجه‌ او دارد و هیچ الزامی در انجام این کار وجود ندارد.

هزینه انجام سئو برای سایت چقدر است؟

هزینه انجام SEO به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که تمامی آنها به دقت مورد بررسی قرار گیرند. در ابتدا بهتر است پکیج‌ها را مشاهده کرده و آنها را با کسب و کار خود مطابقت دهید. همچنین در صورتی که با پکیج‌ها آشنایی ندارید شرایطی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید به راحتی با مشاوران در تماس باشید.

 به این ترتیب این امکان ایجاد می‌شود تا کارشناسان بتوانند با توجه به نوع کسب و کار و بودجه‌ای که در اختیار دارید بهترین پکیج را به شما پیشنهاد دهند. هزینه‌ بسته‌ها با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف همچون نوع کلمات کلیدی، نوع محتوا، چینش استراتژی و غیره متفاوت است که در جلسه رایگان به طور دقیق برای کارفرما شرح داده می‌شود.

همکاری با این مجموعه مزایای بسیار زیادی دارد که باعث می‌شود کسب و کار شما گسترش پیدا کرده و به دنبال آن به افزایش فروش برسید. 

متخصصان این شرکت سال‌هاست که در حوزه سئو در موتورهای جستجو فعالیت دارند به این ترتیب این امکان را فراهم خواهند کرد تا سایت در مسیر درستی قرار گیرد. این موضوع باعث می‌شود کاربران به سمت سایت شما راهنمایی شوند.

کارفرمایان می‌توانند در صورتی که سایت در زمان مقرر به رتبه مشخص شده دست پیدا نکرد، تمامی مبلغی که پرداخت کرده‌اند را به طور کامل دریافت نمایند. این موضوع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که بسیاری از شرکت‌ها از خدمات خود پشتیبانی نکرده و به این صورت علاوه بر هدر دادن زمان ارزشمند کارفرما باعث بروز خسارات مالی جدی می‌شوند.

نوع سایت

سایت های آسان و کم رقابت

سایت های معمولی

سایت های سخت و پر رقابت

قیمت

از 13.200.000 تا 15.400.000

از 18.700.000 تا 20.000.000

از 22.000.000 تا 25.000.000

هدف از انجام سئو سایت چیست؟

هدف از انجام SEO برای سایت افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر است. در صورتی که علاقه دارید تا از رقبا پیشی گرفته و همچنین مشتریان را به سمت خدمات خود راهنمایی کنید، انجام سئو سایت مناسب‌ترین گزینه برای شما است.

با فعالیت مستمر در این زمینه شرایطی ایجاد خواهد شد تا مخاطبین هدف یعنی کسانی که دقیقا به دنبال محصولات و خدمات شما هستند به وب سایت وارد شوند، به این ترتیب احتمال فروش افزایش پیدا می‌کند.

همچنین شرایطی ایجاد می‌شود تا بتوانید کاربران را با تمامی قسمت‌های سایت آشنا کرده و به طور همزمان طیف گسترده‌ای از مشتریان را تحت پوشش قرار دهید. در نتیجه هدف اصلی بهینه سازی سایت این است که کسب و کار به بهترین نحو گسترش پیدا کند. دقت داشته باشید که امروزه کسب و کارهای بسیار زیادی وجود دارند که از این طریق وارد دنیای دیجیتال شده‌اند در نتیجه اگر تمایل دارید تا بتوانید به بهترین نحو با رقبا مقابله کنید باید به دنبال انجام SEO اصولی باشید.

آیا می‌توانم سئو سایت را خودم انجام دهم؟

در گروه‌ها، انجمن‌ها، لینکدین و دیگر شبکه‌های اجتماعی و اعضای اصلی بیزینس‌های مختلف سوالات بسیاری پرسیده می‌شود مبنی بر اینکه آیا می‌توانم سئو سایت را خودم انجام دهم و دیگر سوالاتی مثل:

 • آموزش‌های سئو سایت خوب را از کدام منبع بگیرم معتبرتر است؟

 • آیا با دیدن یک دوره در مورد سئو اطلاعات لازم کسب می کنم؟

 • آیا نیروی it شرکت می‌تواند اینکار را انجام دهد؟

 • سئو سایت چقدر زمان می‌برد؟

اغلب افراد این سوالات را می‌پرسند چون اطلاع دقیقی ندارند و یا در این امر شکست خورده‌اند. برای همین ما سعی می‌کنیم همراه با یک مثال دید شما را نسبت به این خدمات گسترش دهیم.

برای اینکه بیشتر از سئو (seo) وب سایت چیست؟ اطلاعات کسب کنید میتوانید این صفحه را دنبال کنید.

شرکتی به مشخصات X در زمینه راه و شهرسازی فعالیت می‌کند و به تازگی تصمیم گرفته وارد فضای آنلاین شود. بعد از طراحی سایت توسط یک متخصص تصمیم می‌گیرد به یکی از کارآموزهای حاضر در شرکت وظیفه انجام سئو را محول کند، اما کارآموز فقط در حوزه راه و شهرسازی آموزش دیده و نهایت کاری که می‌تواند انجام دهد تولید محتوا در زمینه کاری بدون هدف است.

آیا می توانم سئو سایت را خودم انجام دهم؟

پس باید قبل از محول کردن این وظیفه به یک شخص یا یک شرکت دیگر چند سوال را از خود بپرسیم که مشخص شود آیا ما توانایی انجام این کار را داریم؟

1- آیا با پنل‌های مختلف سایت تا به الان کار کرده‌اید؟

اغلب سایت‌های طراحی شده با cms آماده مثل وردپرس یا جوملا ساخته شده‌اند و باید بتوانید افزونه‌های مورد نیاز، سئو تکنیکال و ... را انجام دهید برخی از این سایت‌ها نیز به صورت اختصاصی هستند و پنل‌ها اغلب راحتر و قابل فهمتر هستند مثل پنل های لاراولی.

2- آیا می‌دانید چه زمانی باید محتوای خود را به روز رسانی یا آپدیت کنید؟

همه می‌دانیم به روز رسانی یکی از فاکتورهای مهم موتورهای جستجو برای رتبه دادن به سایت است. برای همین باید بدانیم کی، کجا و چه زمانی کدام محتوا یا صفحه ما نیاز به بروزرسانی دارد.

3- با استراتژی سئو و انتخاب کلمات کلیدی برای تهیه یک نقشه راه (پلن) آشنایی دارید؟

استراتژی در هرکاری یک برگ برنده است. استراتژی درست همان پلن شما برای انجام سئو سایت خواهد بود که دقیقا کلمات هدف، صفحات و راه‌های رسیدن به رتبه‌های برتر را برای شما برنامه‌ریزی می‌کند.

4- ابزار لازم و توانایی استفاده از ابزارهای سئو را دارید؟

برای سئو ابزارهای مختلفی تولید شده و هرکدام کاربرد خود را دارند گاهی نیاز هست برحسب تجربه ابزارهایی در این زمینه نیز توسعه پیدا کنند هر ابزاری موارد متفاوتی را بررسی می‌کند و هنوز ابزار واحدی برای بررسی تمام موارد وجود ندارد ابزارها کمک می‌کنند ما کلمات کلیدی، گپ های رقبا، نقطه ضعف های خودمان و غیره را پیدا کنیم.

5- آیا زمان شما ارزشمند است؟

وقت طلاست ارزش زمان برای همه مشخص و بسیار مهم است. شاید شما با قراردادن تایم‌هایی برای مطالعه کمی از سئو را یاد بگیرید، اما دلیل بر دانش کافی نیست. حتما در بحث سئو اشتباهات مکرری خواهید داشت که گاهی موجب پنالتی شدن سایت نیز می‌شود. سئو یک مورد زمانبر است مثلا برای سایت تازه تاسیس کلمات آسان 3 الی 4 ماه، کلمات متوسط 6 الی 8 ماه و کلمات سنگین تا 12 ماه زمان نیاز دارد.

دقت کنید این مطلب بیشتر برای سایت‌های تازه تاسیس صدق می‌کند و سایت‌هایی وجود دارند که می‌توانند سریعتر یا کندتر نیز رشد کنند. اگر زمان برای شما ارزشمند نیست، سئو سایت را خودتان انجام دهید.

در واقع جریمه گوگل برای یک سایت است. یک اثر منفی است که بر اساس بروزرسانی‌های انجام شده در الگوریتم‌های جستجوی گوگل ایجاد شده، از این رو گوگل تصمیم می‌گیرد به عنوان جریمه رتبه بندی یک وب سایت را تغییر یا کاهش دهد. جریمه‌ها زمانی تعیین می‌شوند که یک بازبین انسانی تشخیص دهد که یک وب سایت با اصول جستجوی Google مطابقت ندارد.

در حالت پنالتی گوگل ممکن است سایت به صورت ناگهانی از نتایج جستجوهای کاربران در گوگل حذف شود. در این حالت ترافیک سایت به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. در واقع هدف گوگل از این کار جلوگیری از تقلب در رتبه بندی سایت‌ها است. از نظر گوگل مهمترین موضوع برای ارتقا جایگاه، ارائه محتوای کاربردی و کسب رضایت کاربران است.

آیا انجام سئو سایت نیاز به تخصص دارد؟

بی شک انجام سئو به تجربه، تخصص، خلاقیت و دانش نیاز خواهد داشت. بدون تخصص نمی‌توانید روند بهینه‌سازی سایت را به درستی با در نظر گرفتن ارزش‌های گوگل انجام دهید. اگر این فرآیند با استراتژی مناسب روی سایت پیاده‌سازی نشود به احتمال بسیار زیاد با الگوریتم‌های گوگل مواجه خواهید شد و به این صورت ممکن است سایت جریمه شود. این فرایند اگر ادامه پیدا کند حتی منجر به پنالتی نیز خواهد شد. در نتیجه سئو سایت فرآیندی است که باید به طور تخصصی و به دست افراد کارشناس انجام شود تا از جریمه‌های گوگل در امان بمانید. 

انجام سئو سایت در شرکت‌ها چه مراحلی دارد؟

انجام سئو در جاب تیم چه مراحلی دارد

 1. مشاوره رایگان برای سایت شما

 2. بررسی و امکان سنجی رشد کلمات پیشنهادی کارفرما

 3. تحقیق کلمات کلیدی وسیع توسط تیم ما

 4. ارائه زمانبندی و قیمت برای رشد صحیح و به صورت سفید

 5. بستن قرارداد

 6. ایجاد گروه در یکی از شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام یا واتساپ

 7. تدوین استراتژی سئو مخصوص سایت و زمینه کاری شما

 8. شروع موارد تکنیکال سئو

 9. ساخت دسته بندی‌ها و برچسب‌های مورد نیاز

 10. شروع بارگذاری محتوا (محصولات، مقالات، دسته و ...) برحسب بودجه محتوایی ماهیانه

 11. انجام تمام موارد استراتژی به صورت نکته به نکته هر ماه برای سایت شما

 12. بررسی رشد و موارد تاثیر گذار

 13. ارائه پلن‌های تبلیغاتی در فضای مجازی

 14. ارائه گزارش هفتگی و بررسی وضعیت به صورت کامل

 15. ارائه گزارش سئو به صورت کامل و حرفه‌ای از تمام موارد انجام شده در پایان 30 روز کاری

انجام سئو سایت با مشاوره رایگان

همیشه نیاز هست که از افراد متخصص در زمینه مورد نظر مشورت بگیریم و سئو هم از این قاعده مستثنی نیست، چون یک نوع سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود و بر روی برند تاثیرگذار است. در این شرکت نیز  مشاوره سئو  به صورت رایگان انجام می‌شود.

انجام سئو سایت با مشاوره رایگان

مشتری برای انجام سئو سایت چه می‌خواهد؟

نتیجه گرفتن تنها موردی هست که باید روی آن متمرکز شوید. ورودی زیاد همیشه دلالت بر مشتری داشتن نیست. ممکن است شما در روز 100 ورودی داشته باشید، اما تمام این 100 ورودی مشتری نباشند. کافیست بتوانید بیزینس خود را به نحو احسن گسترش بدید، زیرا ورودی‌ها همیشگی و ثبت نیستند گاهی روند صعودی و گاهی روند نزولی دارند. یکی دیگر از پارامتر های مهم در انجام فرایند SEO سایت بحث اعتمادسازی است و ارائه نمونه کار اعتماد سازی را بیشتر میکند. همیشه چند نمونه برای مشتری نمایش داده می‌شود تا بتواند روند و اصول سئو را درک کند.

کلمات کلیدی هدف در انجام سئو

افزایش بازدید و تعداد کلیک  دو مورد از تاثیرات سئو در سایت است. پس از آن تعداد کلمات کلیدی موجود در صفحه اول جستجو می‌تواند معیار مناسبی باشد. کلمات کلیدی در انجام فرآیند بهینه سازی برای هر سایتی می تواند متفاوت باشد. یعنی براساس زمینه کاری و نوع آشنایی مخاطبین باید کلمات کلیدی انتخاب شود. ما در اینجا با یک مثال این مورد را بیشتر توضیح می‌دهیم.

فرض کنید زمینه کاری ما خط تولید انواع دستمال کاغذی است و نیاز داریم فقط خدمات ما دیده شود. پس کلمات زیر را برای انجام هدف قرار می‌دهیم:

 • خط تولید

 • هزینه راه‌اندازی

 • نیازمندی‌ها

 • وام خط تولید

 • فروش خط تولید

دقت داشته باشید در کلمات بالا حتما کلمه دستمال کاغذی را در آخر هر ردیف درنظر بگیرید.

مثال بعدی برای روشن‌تر شدن هدف و انتخاب کلمات درست براساس جستجوهای پرطرفدار خواهد بود. یعنی هر چیزی که در زمینه دستمال کاغذی سرچ شود چه خدماتی و چه عمومی جزئی از هدف ما است، تا بازدیدکنندگان بیشتری وارد سایت  شده و با تکنیک‌های بازاریابی نرخ تبدیل درستی برای استفاده از خدمات ایجاد کنیم.

دوره زمانی فرآیند بهینه سازی

سوالات زیادی ذهن ما را در مورد این خدمات مشغول می‌کند مثلا چند ماه قرار است هزینه سئو پرداخت شود؟ بعد از چند ماه نتیجه خواهم گرفت؟ وغیره.

ما به صورت کامل پاسخ این سوالات را می‌دهیم که فرآیند انجام کار به صورت ماهیانه است. برای کلمات آسان تا ۳ماه، کلمات متوسط ۶ الی ۸ ماه و کلمات سنگین ۸ الی ۱۲ ماه زمان نیاز است. دقت کنید که این اعداد برای سایت‌های تازه راه اندازی شده در نظر گرفته شده است.

انجام سئو یک فرآیند طولانی و دائمی است و یک بازاریابی دائمی محسوب می‌شود به شرط اینکه از لحاظ افزایش مشتری و فروش به کسب و کار شما کمک کند.

سئو برای انواع سایت

یکی از سوالات کارفرمایان عزیز این است که SEO برای سایت‌های مختلف و زبان‌های مختلف به چه شکل است. بسیاری از کارفرماها در تلاش هستند تا یک تیم خوب برای اجرای پروژه به زبان فارسی یا انگلیسی و زبان‌های دیگر پیدا کنند.

این اطمینان باید به مشتری داده شود که کار شما تمام زبان‌های مختلف را پشتیبانی می‌کند. همچنین نیاز است جلسات مشاوره‌ رایگان برای کارفرما انجام شود تا پاسخ سوالات خود را به صورت کامل دریافت نماید.

انجام سئو به صورت محلی

آقای x در یک محل کار بنگاه معاملاتی را انجام می‌دهد و نیاز دارد که زمانی که کلمه ملک و املاک در منطقه مورد نظر سرچ می‌شود. موتور جستجو سایت او را نمایش دهد. در این حالت و به این فعالیت انجام سئو به صورت محلی گفته می‌شود. هدف دیده شدن در جستجو به صورت کلمات همراه با محل و شهر و غیره است. بهینه سازی محلی در واقع باعث افزایش بازدید و رتبه وب سایت یا کسب و کار شما در نتایج جستجوی گوگل، در یک منطقه جغرافیایی خاص انجام می‌شود.

انجام سئو برای سایت براساس رقابت در جستجو

معیار و سنجش سختی کلمات در انجام SEO برای سایت رقابت در کلمه و یا کلمات مورد نظر است. همیشه دقت کنید که سختی کلمات می‌تواند متفاوت باشد. برای همین بهتر است دقت کنید حتما استراتژی داشته باشید و از ابزارهای سئو کمک بگیرید. هر ابزاری نتایج متفاوتی به شما خواهد داد و سعی کنید تلفیقی از نتایج را برای بیزینس فعلی در نظر بگیرید. باید بدانید رقابت، مشخص کننده حضور شما در نتایج خواهد بود برای همین سعی کنید با برنامه حرکت کنید اگر در این راه تجربه کافی ندارید از کارشناسان کمک بگیرید.

انجام سئو برای سایت بر اساس رقابت در جستجو

تیم مناسب انجام پروژه سئو در ایران

یکی از دغدغه‌ شرکت‌های بزرگ برون سپاری پروژه خود به یک تیم در حوزه سئو است. متاسفانه شرکت‌های بزرگ نمی‌توانند با فریلنسرها کار کنند و همیشه نیازمند دریافت فاکتور رسمی و ارائه تضمین معتبر از شرکت انجام دهنده سئو هستند.

تیم ما جزو معدود شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات با فاکتور رسمی و تضمین لازم در این حوزه است و شما به عنوان یک کارفرما، شرکت، کارخانه، فرد می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

این نیازمندی برای بسیاری از بیزینس‌ها وجود دارد برای همین ما عمده دغدغه کارفرمایان و بیزینس‌ها را مطالعه و همچنین به صورت تجربی بررسی کرده‌ایم و سعی کردیم بهترین روش‌ها را برای کارفرمایان به کار بگیریم.

اگر نیاز به مطالعه بیشتری برای تصمیم گیری درباره شروع این کار دارید می‌توانید موارد زیر را مطالعه کنید:

 1. https://en.wikipedia.org/wiki/Search_engine_optimization

 2. https://developers.google.com/search/docs/fundamentals/get-started-developers

 3. https://developers.google.com/search