انجام سئو سایت

انجام سئو برای سایت

انجام سئو سایت یک رویه براساس سختی کلمات بیزینس مورد نظر است و برای انجام اول یک بررسی از وضعیت سایت که آیا امکان سئو شدن را دارد یا نه؟ انجام می شود سپس یک پروپوزال از کلمات کلیدی و تایم رسیدن به هر کلمه برای مشتری ارائه می گردد.

این رویه با استانداردهای جاب تیم کمک می کند مشتری با دید بهتر نسبت به زمان و هزینه مدیریت بیزینس خود را به صورت آنلاین انجام دهد

بررسی و ارائه زمانبندی هیچ هزینه ای برای شما ندارد و شما می توانید برای انجام سئو سایت به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

بیزینس ها در حال رشد هستند و بخشی از فضای آنلاین در سیطره موتورهای جستجو است این مورد مثل یک قیف عمل کرده و مشتریان واقعی را در خود جای می دهد برای همین بهینه سازی باید برای این ابزارها به صورت مداوم صورت پذیرد حال شما بعنوان یک کارفرما، صاحب بیزینس و یا مدیر مارکتینگ نیاز دارید در این بخش وب حضور مستمر و موئر داشته باشید برای همین ما برای شما این موضوع را به زبان ساده تشریح می کنیم.

یه مشاوره رایگان مهمون مایی

برخی از نمونه کارها

پکیج A

◀ مناسب برای: سایت های کم رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: خیر

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: خیر

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: خیر

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: خیر

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 10000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 5عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A+

◀ مناسب برای: سایت های با رقابت متوسط

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 12000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 8عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A++

◀ مناسب برای: سایت های پر رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 15000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 10عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 1

پکیج Z

◀ مناسب برای: سایت های با ترافیک بالا

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 18000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 12عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 2

انجام سئو سایت و اهداف آن

انجام سئو سایت مفهوم فعالیتی است که با برنامه و به صورت مداوم برای اهداف ورودی ارگانیک در موتورهای جستجو انجام می شود و یکی از فعالیت های تاثیر گذار در فروش، برندینگ و اطلاع رسانی است.

همچنین به فرآیندی گفته می شود که اجرای اصولی آن سبب افزایش رتبه و جایگاه در نتایج جستجو خواهد شد. ارتقای رتبه صفحات سایت در نتایج جستجوی کاربران، جلب اعتماد سریع‌تر کاربران، رشد کسب و کار و در نهایت افزایش فروش از نتایج سئو سایت است.

انجام رویه سئو یک هدف برای مطرح شدن برندینگ و دیده شدن در کلمات پر سرچ مخاطبین در نتایج جستجو است. انجام سئو سایت یک روش و متد چندماهه است و با روش های مختلفی با عنواین سفید، خاکستری و سیاه نامیده می شود. دقت داشته باشید فقط روش سفید کارا و قابل اتکا می باشد و دیگر روش های موجود بیشتر به کسب و کار شما ضربه می زند تا مفید واقع گردد.

نقشه راه انجام سئو سایت در جاب تیم

نقشه راه انجام سئو برای سایت در جاب تیم

انجام سئو سایت در جاب تیم

انجام سئو سایت با جاب تیم امتیازات مختلفی را در اختیارتان قرار خواهد داد. به این ترتیب که کارشناسان همواره در کنارتان هستند و به همین دلیل شرایطی را مهیا می‌سازند تا بتوانید به راحتی کسب و کار خود را مدیریت کرده و در فضای اینترنت نیز رقبا را شکست دهید. بر این اساس متخصصین تلاش می‎کنند تا بهره مندی از ترفندهای مختلف با توجه به نوع کسب و کار راهکارهای خلاقانه را بکار گیرند تا نظر گوگل را به سوی وب سایت جلب کنند.

جاب تیم هر ماه با جزئیات کامل گزارش فعالیت‌های انجام شده روی سایت را برایتان ارسال می‌کند تا بتوانید با مطالعه دقیق روند ارتقا جایگاه‌ها را مشاهده کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید در جلسه‌های حضوری یا مجازی شرکت کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را در این زمینه به طور کامل دریافت کنید. کارشناسان همواره در کنارتان هستند تا امکانات دلخواه را درون سایت ایجاد کرده و تجربه کاربری را افزایش دهند.

انجام سئو سایت در جاب تیم با بهترین کیفیت به صورت صد درصد تضمینی

شرکت‌های مختلفی در سطح تهران وجود دارند که سئو سایت را به طور کاملا اصولی و حرفه‌ای مطابق با الگوریتم‌های گوگل روی وب سایت پیاده سازی خواهند کرد، جاب تیم یکی از معتبرترین این مجموعه‌هاست که به دلیل همکاری با کارشناسان مجرب این امکان را فراهم ساخته تا بتوانید از خدمات سئو سایت با مناسب‌ترین قیمت استفاده کنید. این مجموعه از معدود شرکت‌هایی در استان تهران است که خدمات مختلفی را به کارفرمایان عزیز ارائه داده و به این سبب باعث شده تا بتوانید به راحتی با یک شرکت در ارتباط باشید و فرایند  بسط و گسترش کسب و کار را به یک مجموعه بسپارید. برای انجام سئو سایت از سوی متخصصان جاب تیم در ابتدا با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا بتوانید به دیدگاهی واضح در این زمینه برسید.

صفر تا صد انجام سئو سایت

توصیه می‌شود برای دریافت خدمات انجام سئو به دنبال مجموعه‌هایی باشید که این کار را به صورت تخصصی از صفر تا صد برایتان انجام می‌دهند. برخی از افراد یا شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند به دلیل کم تجربگی تمامی قسمت‌ها و بخش‌های سئو را نمی‌شناسند به همین دلیل به عنوان مثال سایت را از نظر فنی و تکنیکال را بررسی نخواهند کرد. بر این اساس باید به دنبال شرکتی باشید که این فرایند را به شکل صفر تا صدی از ابتدا به طور دقیق برایتان انجام دهند. جاب تیم این فرایند را و حتی برندینگ و تبلیغات را به طور تخصصی انجام می‌دهد در نتیجه نگران کسب و کار اینترنتی خود نباشید.

انجام سئو با ضمانت بازگشت وجه

در صورتی که علاقه دارید تا از این خدمات بهره مند شوید توصیه می‌کنیم به دنبال شرکت‌هایی باشید که این فرایند را با ضمانت بازگشت وجه برایتان انجام می‌دهند. به این ترتیب از هدر رفتن سرمایه خود اطمینان حاصل کرده و می‌توانید به راحتی روی فعالیت کارشناسان نظارت کنید. زمانی که شرکت ارائه دهنده خدمات انجام سئو وظایف را به صورت تضمینی و با بازگشت وجه انجام می‌دهد بهترین متخصصین را گرد آورده و با تمام قوا تلاش می‌کند تا سایت را به رتبه‌های ذکر شده در قرارداد برساند در غیر این صورت ضرر کرده و به این ترتیب باید تمامی مبلغ دریافتی را عودت دهد که این فرایند بشدت به شرکت خدمات انجام SEO ضرر خواهد زد، در نتیجه این موضوع می‌تواند در انتخاب شرکت بسیار تعیین کننده باشد. جاب تیم از جمله شرکت‌هایی است که سئو تضمینی سایت را به شما عزیزان ارائه داده و بر این اساس اگر نتواند به قرارداد پایبند باشد تمام وجه دریافتی را بازمی‌گرداند.

در انجام سئو چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

با توجه به تغییر و تحولاتی که در الگوریتم‌های موتورهای جستجو اتفاق می‌افتد باید بگوییم که خدمات انجام سئو نیز انعطاف پذیر هستند. به این ترتیب هر شرکت برای اینکه رتبه سایت را بهینه کند از استراتژی‌های مختلف استفاده خواهد کرد، در نتیجه خدمات در این زمینه می‌توانند در شرکت‌های گوناگون متفاوت از یکدیگر باشند. در این زمینه قطعیتی وجود نداشته و باید گفت که خدمات متناسب با الگوریتم‌ها دائما در حال تغییر هستند. از جمله مهم‌ترین خدماتی که در این فعالیت به کارفرمایان گرامی ارائه می‌شود باید به موارد زیر اشاره داشته باشیم.

 • SEO محلی سایت
 • SEO صوتی
 • SEO محتوای درون سایت
 • SEO خارجی سایت
 • SEO فنی و تکنیکال

توجه داشته باشید که بهینه سازی سایت از لحاظ فنی و سئو داخلی و خارجی سه گزینه اصلی هستند که باید توسط شرکت ارائه دهند به طور دقیق و تخصصی انجام شوند. بر این اساس بهینه سازی سایت از لحاظ محلی یا صوتی بستگی به نظر کارفرما و بودجه‌ی او خود خواهد داشت و لزومی در انجام این کار نخواهد بود در نتیجه این موضوع را در زمان دریافت خدمات سئو سایت در نظر داشته باشید.

هزینه انجام سئو سایت چقدر است؟

هزینه انجام سئو به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که تمامی آن‌ها باید به دقت مورد بررسی قرار گیرند. در ابتدا بهتر است پکیج‌ها را مشاهده کرده و آن‌ها را با کسب و کار خود مطابقت دهید. همچنین در صورتی که با پکیج‌ها آشنایی ندارید شرایطی در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا بتوانید به راحتی با مشاوران در تماس باشید، به این ترتیب این امکان ایجاد می‌شود تا کارشناسان بتوانند با توجه به نوع کسب و کار و بودجه‌ای که در اختیار دارید بهترین بسته را انتخاب کنند. هزینه‌ی بسته‌ها با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف همچون نوع کلمات کلیدی، نوع محتوا، چینش استراتژی و ... متفاوت خواهد بود که در جلسه رایگان به طور دقیق برایتان شرح داده می‌شود.

چرا انجام سئو سایت خود را به جاب تیم بسپاریم؟

همکاری با این مجموعه مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه دارد که باعث می‌شود تا کسب و کار به خوبی گسترش پیدا کرده و به دنبال آن به افزایش فروش برسید. از مهم‌ترین دلایلی که ضرورت انجام سئو سایت به دست کارشناسان جاب تیم را نمایان می‌سازند باید به موارد زیر اشاره داشته باشیم.

 • متخصصان این شرکت سال‌هاست که در حوزه سئو در موتورهای جستجو فعالیت دارند به این ترتیب این امکان را فراهم خواهند کرد تا وب سایت در مسیر درستی قرار گیرد و زمینه سرازیر شدن کاربران به سایت را نیز به وجود خواهند آورد.
 • از مهم‌ترین نکات در مورد جاب تیم باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که این امکان را برایتان فراهم خواهد کرد تا بتوانید در صورتی که سایت در زمان مقرر به رتبه مشخص شده دست پیدا نکرد تمامی مبلغی که پرداخت کرده‌اید را به طور کامل دریافت کنید. این موضوع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که بسیاری از شرکت‌ها از خدمات خود پشتیبانی نکرده و به این صورت علاوه بر هدر دادن زمان ارزشمند شما موجب تلف شدن هزینه‌ها و خسارات مالی جدی می‌شوند.
 • کارشناسان این مجموعه همواره به طور رو در رو با شما در ارتباط هستند، به این ترتیب می‌توانید به طور ماهانه از روند فعالیت سایت گزارش کاملی دریافت کنید و فعالیت‌های انجام شده برایتان به نمایش درخواهند آمد، همچنین با توجه به نظر شما تغییرات مورد نظر روی وب سایت اعمال خواهند شد.

هدف از انجام سئو سایت چیست؟

در حقیقت باید بگوییم که هدف از انجام سئو سایت افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر است. در صورتی که علاقه دارید تا از رقبا پیشی گرفته و همچنین مشتریان را از چنگ آن‌ها درآورید باید بگوییم که این کار راه حل مناسب برای این فرایند خواهد بود. با فعالیت مستمر در مورد یاد شده شرایطی ایجاد خواهد شد تا مخاطبین هدف یعنی کسانی که دقیقا به دنبال محصولات و خدمات شما هستند به وب سایت وارد شوند، به این ترتیب احتمال خرید افزایش پیدا خواهد کرد و همچنین شرایطی ایجاد می‌شود تا بتوانید کاربران را با تمامی قسمت‌های سایت آشنا کرده و به طور همزمان طیف گسترده‌ای از مشتریان را تحت پوشش قرار دهید. در نتیجه هدف اصلی بهینه سازی سایت این است که کسب و کار به بهترین نحو گسترش و بسط پیدا کند. همچنین دقت داشته باشید که امروزه کسب و کارهای بسیار زیادی وجود دارند که از این طریق وارد دنیای دیجیتال شده‌اند در نتیجه اگر تمایل دارید تا بتوانید به بهترین نحو با رقبا مقابله کنید باید به دنبال انجام SEO باشید.

آیا می توانم سئو سایت را خودم انجام دهم؟

آیا می توانم سئو سایت را خودم انجام دهم؟

در گروه ها، انجمن ها، لینکدین و دیگر شبکه های اجتماعی کوفاندر و اعضای اصلی بیزینس های مختلفی از من سوال می کنند که آیا می توانم سئو سایت را خودم انجام دهم و دیگر سوالاتی مثل:

 • آموزش های سئو سایت خوب را از کدام منبع بگیرم معتبرتر است؟
 • آیا با دیدن یک دوره در مورد سئو اطلاعات لازم کسب می کنم؟
 • آیا نیروی it شرکت میتونه اینکار رو انجام بده؟
 • چقدر سئو سایت زمان می بره؟
 • و ...

اغلب افراد این سوالات را می پرسند چون اطلاع دقیقی ندارند و یا در این امر شکست خورده اند. برای همین ما سعی میکنیم همراه با یک مثال دید شما را نسبت به این خدما روشن کنیم.

بیشتر بدانیم : سئو (seo) وب سایت چیست؟

شرکتی به مشخصات X در زمینه راه و شهرسازی فعالیت می کند و به تازگی تصمیم گرفته است وارد فضای آنلاین شود بعد از طراحی سایت توسط یک متخصص تصمیم می گیرد به یکی از کارآموزهای حاضر در شرکت وظیفه انجام سئو را محول کند اما کارآموز فقط در حوزه راه و شهرسازی آموزش دیده و نهایت کاری که می تواند انجام دهد تولید مطالب در زمینه کاری بدون هدف است. پس باید قبل از محول کردن این وظیفه به یک شخص یا یک شرکت دیگر چند سوال را از خود بپرسیم که مشخص شود آیا ما توانایی انجام این کار را داریم؟

 1. آیا با پنل های مختلف سایت تا به الان کار کرده اید؟
  اغلب سایت های طراحی شده با cms آماده مثل وردپرس یا جوملا ساخته شده اند و باید بتوانید افزونه های مورد نیاز، سئو تکنیکال و ... را خود انجام دهید برخی از این سایت ها نیز به صورت اختصاصی هستند و پنل ها اغلب راحتر و قابل فهمتر هستند مثل پنل های لاراولی (طراحی سایت لاراول).
 2. آیا می دانید چه زمانی باید محتوای خود را به روز رسانی یا آپدیت کنید؟
  همه می دانیم به روز رسانی یکی از فاکتور های مهم موتورهای جستجو برای رتبه دادن به سایت است برای همین باید بدانیم کی، کجا و چه زمانی کدام محتوا یا صفحه ما نیاز به بروز رسانی دارد.
 3. با استراتژی سئو و انتخاب کلمات کلیدی برای تهیه یک نقشه راه (پلن) آشنایی دارید؟
  استراتژی در هرکاری یک برگ برنده است استراتژی درست همان پلن شما برای انجام سئو سایت خواهد بود که دقیقا کلمات هدف، صفحات و راه های رسیدن به رتبه های برتر را برای شما برنامه ریزی می کند.
 4. ابزار لازم و توانایی استفاده از ابزارهای سئو را دارید؟
  برای سئو ابزارهای مختلفی تولید شده و هرکدام کاربرد خود را دارند گاهی نیاز هست برحسب تجربه ابزارهایی در این زمینه نیز توسعه پیدا کنند هر ابزاری موارد متفاوتی را بررسی می کند و هنوز ابزار واحدی برای بررسی تمام موارد وجود ندارد ابزارها کمک میکنند ما کلمات کلیدی، گپ های رقبا، نقطه ضعف های خودمان و ... را پیدا کنیم
 5. آیا زمان شما ارزشمند است؟
  وقت طلاست ارزش زمان برای همه مشخص و بسیار مهم است شاید شما با قراردادن تایم هایی برای مطالعه کمی از سئو را یاد بگیرید اما دلیل بر دانش کافی نیست حتما در بحث سئو اشتباهات مکرری خواهید داشت که گاهی موجب پنالتی شدن سایت نیز می شود سئو یک مورد زمانبر است مثلا برای سایت تازه تاسیس کلمات آسان 3 الی 4 ماه، کلمات متوسط 6 الی 8 ماه و کلمات سنگین تا 12 ماه زمان نیاز دارد دقت کنید این مطلب بیشتر برای سایتهای تازه تاسیس صدق می کند و سایت هایی وجود دارند که میتوانند سریعتر یا کندتر نیز رشد کنند. اگر زمان برای شما ارزشمند نیست انجام سئو برای سایت را خودتان انجام دهید

آیا انجام سئو سایت نیاز به تخصص دارد؟

بی شک انجام سئو به تجربه، تخصص، خلاقیت و دانش نیاز خواهد داشت. بدون تخصص نمی‌توانید روند بهینه سازی سایت را به درستی با در نظر گرفتن ارزش‌های گوگل انجام دهید. اگر این فرایند با استراتژی مناسب روی سایت پیاده سازی نشود به احتمال بسیار زیاد با الگوریتم‌های گوگل مواجه خواهید شد و به این صورت ممکن است سایت جریمه شود. این فرایند اگر ادامه پیدا کند حتی منجر به پنالتی نیز خواهد شد. در نتیجه سئو سایت فرایندی است که باید به طور تخصصی و به دست افراد کارشناس انجام شود تا از گزند جریمه‌های گوگل در امان بمانید. به این منظور با جاب تیم تماس گرفته و از کارشناسان به طور رایگان مشاوره دریافت کنید.

انجام سئو سایت در جاب تیم چه مراحلی دارد؟

انجام سئو در جاب تیم چه مراحلی دارد

 1. مشاوره رایگان برای سایت شما
 2. بررسی و امکان سنجی رشد کلمات پیشنهادی کارفرما
 3. تحقیق کلمات کلیدی وسیع توسط تیم ما
 4. ارائه زمانبندی و قیمت برای رشد صحیح و به صورت سفید
 5. بستن قرارداد
 6. ایجاد گروه در یکی از شبکه های اجتماعی مثل تلگرام یا واتساپ
 7. تدوین استراتژی سئو مخصوص سایت و زمینه کاری شما
 8. شروع موارد تکنیکال سئو
 9. ساخت دسته بندی ها و برچسب های مورد نیاز
 10. شروع بارگذاری محتوا (محصولات، مقالات، دسته و ...) برحسب بودجه محتوایی ماهیانه
 11. انجام تمام موارد استراتژی به صورت نکته به نکته هر ماه برای سایت شما
 12. بررسی رشد و موارد تاثیر گذار
 13. ارائه پلن های تبلیغاتی در فضای مجازی
 14. ارائه گزارش هفتگی و بررسی وضعیت به صورت کامل
 15. ارائه گزارش سئو به صورت کامل و حرفه ای از تمام موارد انجام شده در پایان 30 روز کاری

انجام سئو سایت با مشاوره رایگان

همیشه نیاز هست که از افراد متخصص در زمینه مورد نظر مشورت بگیریم و سئو هم مستثنی نیست چون یک مورد سرمایه گذاری حساب میشه و روی برند شما خیلی تاثیر خواهد گذاشت برای همین ما همیشه مشاوره سئو برای شما به صورت رایگان ارائه میکنیم فقط کافیه با ما تماس بگیرید دقت کنید حتی اگر تیم دیگری برای شما فعالیت می کند با موضوع محرمانگی اطلاعات میتونید مشاوره انجام سئو سایت از ما بگیرید

مشاوره انجام سئو سایت

مشتری برای انجام سئو سایت چه می خواهد؟

نتیجه گرفتن تنها موردی هست که باید روی آن متمرکز شوید ورودی زیاد همیشه دلالت بر مشتری داشتن نیست شما در روز 100 ورودی داشته باشید اما همه این 100 ورودی مشتری باشند برای شما کافیست تا بتوانید بیزینس خود را به نحو احسن گسترش بدید اما این دلیل بر ثابت بودن همیشه ورودی نیست و روند سعودی یک کمک برای برندینگ و فروش شماست که انجام سئو را معنا می بخشد.

چند نمونه از انجام سئو توسط جاب تیم

بحث اعتماد این است که همیشه چند نمونه برای مشتری نمایش داده شود تا بتواند روند و اصول سئو را درک کند برای همین ما چند نمونه از موارد لازم را برای شما به صورت تصویری ارائه میکنیم تا بتوانید تصمیم گیری درستی داشته باشید

انجام سئو برای سایت نمونه

انجام سئو برای سایت نمونهانجام سئو برای سایت نمونه

چگونه خدمات انجام سئو را سفارش دهیم؟

انجام سئو نیاز به بررسی و تحلیل دارد اول باید سایت شما بررسی شود برای همین کافیه با ما تماس بگیرید و ما توضیحات کافی به شما خواهیم داد و موارد لازم مخصوصا بریف سئو را میتوانید از ما دریافت کنید.

پس از بررسی های لازم ارائه قیمت منصفانه و موارد و وظایف ما برای شما بازگو خواهد شد.

ما دو نوع راه ارتباطی با شما داریم تماس مستقیم و از طریق شبکه اجتماعی واتساپ که می توانید از طریق یکی از این موارد یاد شده با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی هدف در انجام سئو

برای مشخص بودن دقیق رویه سئو بعد از افزایش بازدید و تعداد کلیک تعداد کلمات کلیدی موجود در صفحه اول جستجو می تواند معیار مناسبی باشد.

کلمات کلیدی در انجام فرآیند سئو برای هر سایتی می تواند متفاوت باشد یعنی براساس زمینه کاری و نوع آشناییت مخاطبین باید کلمات کلیدی انتخاب شود ما در اینجا با یک مثال این مورد رو بیشتر روشن می کنیم

فرض کنید زمینه کاری ما خط تولید انواع دستمال کاغذی است و نیاز داریم فقط خدمات ما دیده شود پس کلمات ذیل رو برای انجام هدف قرار میدیم:

 1. خط تولید
 2. هزینه راه اندازی
 3. نیازمندی ها
 4. وام خط تولید
 5. فروش خط تولید
 6. و ...

دقت داشته باشید در کلمات بالا حتما کلمه دستمال کاغذی را در آخر هر ردیف درنظر بگیرید

مثال بعدی برای روشن تر شدن هدف و انتخاب کلمات درست براساس جستجوهای ترند خواهد بود یعنی هر چیزی که در زمینه دستمال کاغذی سرچ شود چه خدماتی و چه عمومی مورد هدف ما خواهد بود تا بازدیدکنندگان بیشتری وارد سایت و با تکنیک های بازاریابی نرخ تبدیل درستی برای استفاده از خدمات ایجاد کنیم

دوره زمانی فرآیند سئو

سوالات زیادی ذهن ما را در مورد این خدمات مشغول می کند مثلا چند ماه قرار است هزینه سئو پرداخت شود؟ بعد از چند ماه نتیجه خواهم گرفت؟ و ...

ما به صورت کامل پاسخ میدیم که فرایند انجام به صورت ماهیانه است و برای کلمات آسان تا ۳ماه، کلمات متوسط ۶ الی ۸ ماه و کلمات سنگین ۸ الی ۱۲ ماه

دقت کنید که این اعداد برای سایت های بدون قدرت و تازه راه اندازی شده در نظر گرفته شده است.

دقت کنید که انجام سئو یک فرآیند طولانی و دائمی است و یک بازاریابی دائمی محسوب می شود به شرط اینکه از لحاظ افزایش مشتری و فروش به کسب و کار شما کمک کند.

سئو برای انواع سایت

سئو برای سایت های مختلف و زبان های مختلف یکی از سوالات کارفرمایان عزیز است که در تلاش هستند تا یک تیم خوب برای اجرای پروژه به زبان فارسی یا انگلیسی و زبان های دیگر پیدا کنند.

این اطمینان را باید به مشتری داد که جاب تیم سئو تمام زبان های مختلف را پشتیبانی می کند شما می توانید با دریافت مشاوره های مختلف و رایگان از ما سوالات خود را پرسیده و پاسخ های مناسب دریافت کنید.

انجام سئو به صورت محلی

آقای x در یک محل کار بنگاه معاملاتی را انجام می دهد و نیاز دارد که فقط از ملک و املاک منطقه مورد نظر بعد از سرچ در موتورهای جستجو به سایتش ختم شود

در این حالت و به این فعالیت انجام سئو به صورت محلی گفته می شود. و هدف دیده شدن در جستجو به صورت کلمات همراه با محل و شهر و ... است.

انجام سئو برای سایت براساس رقابت در جستجو

معیار و سنجش سختی کلمات در انجام سئو برای سایت رقابت در کلمه و یا کلمات مورد نظر است. همیشه دقت کنید که سختی کلمات می تواند متفاوت باشد برای همین بهتر است دقت کنید حتما استراتژی داشته باشید و از ابزارهای سئو کمک بگیرد هر ابزاری نتایج متفاوتی به شما خواهد داد و سعی کنید تلفیقی از نتایج را برای بیزینس فعلی در نظر بگیرید.

باید بدانید رقابت مشخص کننده حضور شما در نتایج خواهد بود برای همین سعی کنید با برنامه حرکت کنید اگر در این راه تجربه کافی ندارید با جاب تیم تماس بگیرد.

انجام سئو برای سایت بر اساس رقابت در جستجو

تیم مناسب انجام پروژه سئو در ایران

یکی از دغدغه های شرکت های بزرگ برون سپاری پروژه خود به یک تیم مناسب در حوزه سئو است. متاسفانه شرکت های بزرگ نمی توانند با فریلنسرها کار کنند و همیشه نیارمند دریافت فاکتور رسمی و ارائه تضامین از شرکت انجام دهنده سئو هستند.

جاب تیم جزو معدود شرکت های ارائه دهنده این خدمات با فاکتور رسمی و تضامین لازم در این حوزه است و شما بعنوان یک کارفرما، شرکت، کارخانه، فرد و ... می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید

این نیازمندی برای بسیاری از بیزینس ها وجود دارد برای همین ما عمده دغدغه های کارفرمایان و بیزینس ها را مطالعه و همچنین به صورت تجربی بررسی کردیم و سعی کردیم جواب پرسش های به وجود آمده را به زبان ساده پاسخ دهیم. 

اگر نیاز به مطالعه بیشتری برای تصمیم گیری حول محور شروع این کار دارید می توانید موارد ذیل را مطالعه کنید:

 1. https://en.wikipedia.org/wiki/Search_engine_optimization
 2. https://developers.google.com/search/docs/fundamentals/get-started-developers
 3. https://developers.google.com/search