انجام سئو برای سایت

انجام سئو برای سایت یه رویه براساس سختی کلمات بیزینس مورد نظر است و برای انجام اول یک بررسی از وضعیت سایت که آیا امکان سئو شدن را دارد یا نه انجام می شود سپس یک پروپوزال از کلمات کلیدی و تایم رسیدن به هر کلمه برای مشتری ارائه می گردد.

این رویه با استانداردهای جاب تیم کمک می کند مشتری با دید بهتر نسبت به زمان و هزینه مدیریت بیزینس خود را به صورت آنلاین انجام دهد

بررسی و ارائه زمانبندی هیچ هزینه ای برای شما ندارد و شما می توانید برای انجام سئو سایت به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

انجام سئو برای سایت

آیا می توانم سئو سایت را خودم انجام دهم؟

در گروه ها، انجمن ها، لینکدین و دیگر شبکه های اجتماعی کوفاندر و اعضای اصلی بیزینس های مختلفی از من سوال می کنند که آیا می توانم سئو سایت را خودم انجام دهم و دیگر سوالاتی مثل:

 • آموزش های سئو سایت خوب را از کدام منبع بگیرم معتبرتر است؟
 • آیا با دیدن یک دوره در مورد سئو اطلاعات لازم کسب می کنم؟
 • آیا نیروی it شرکت میتونه اینکار رو انجام بده؟
 • چقدر سئو سایت زمان می بره؟
 • و ...

اغلب افراد این سوالات را می پرسند چون اطلاع دقیقی ندارند و یا در این امر شکست خورده اند. برای همین ما سعی میکنیم همراه با یک مثال دید شما را نسبت به این خدما روشن کنیم.

شرکتی به مشخصات X در زمینه راه و شهرسازی فعالیت می کند و به تازگی تصمیم گرفته است وارد فضای آنلاین شود بعد از طراحی سایت توسط یک متخصص تصمیم می گیرد به یکی از کارآموزهای حاضر در شرکت وظیفه انجام سئو را محول کند اما کارآموز فقط در حوزه راه و شهرسازی آموزش دیده و نهایت کاری که می تواند انجام دهد تولید مطالب در زمینه کاری بدون هدف است. پس باید قبل از محول کردن این وظیفه به یک شخص یا یک شرکت دیگر چند سوال را از خود بپرسیم که مشخص شود آیا ما توانایی انجام این کار را داریم؟

 1. آیا با پنل های مختلف سایت تا به الان کار کرده اید؟
  اغلب سایت های طراحی شده با cms آماده مثل وردپرس یا جوملا ساخته شده اند و باید بتوانید افزونه های مورد نیاز، سئو تکنیکال و ... را خود انجام دهید برخی از این سایت ها نیز به صورت اختصاصی هستند و پنل ها اغلب راحتر و قابل فهمتر هستند مثل پنل های لاراولی (طراحی سایت لاراول).
 2. آیا می دانید چه زمانی باید محتوای خود را به روز رسانی یا آپدیت کنید؟
  همه می دانیم به روز رسانی یکی از فاکتور های مهم موتورهای جستجو برای رتبه دادن به سایت است برای همین باید بدانیم کی، کجا و چه زمانی کدام محتوا یا صفحه ما نیاز به بروز رسانی دارد.
 3. با استراتژی سئو و انتخاب کلمات کلیدی برای تهیه یک نقشه راه (پلن) آشنایی دارید؟
  استراتژی در هرکاری یک برگ برنده است استراتژی درست همان پلن شما برای انجام سئو سایت خواهد بود که دقیقا کلمات هدف، صفحات و راه های رسیدن به رتبه های برتر را برای شما برنامه ریزی می کند.
 4. ابزار لازم و توانایی استفاده از ابزارهای سئو را دارید؟
  برای سئو ابزارهای مختلفی تولید شده و هرکدام کاربرد خود را دارند گاهی نیاز هست برحسب تجربه ابزارهایی در این زمینه نیز توسعه پیدا کنند هر ابزاری موارد متفاوتی را بررسی می کند و هنوز ابزار واحدی برای بررسی تمام موارد وجود ندارد ابزارها کمک میکنند ما کلمات کلیدی، گپ های رقبا، نقطه ضعف های خودمان و ... را پیدا کنیم
 5. آیا زمان شما ارزشمند است؟
  وقت طلاست ارزش زمان برای همه مشخص و بسیار مهم است شاید شما با قراردادن تایم هایی برای مطالعه کمی از سئو را یاد بگیرید اما دلیل بر دانش کافی نیست حتما در بحث سئو اشتباهات مکرری خواهید داشت که گاهی موجب پنالتی شدن سایت نیز می شود سئو یک مورد زمانبر است مثلا برای سایت تازه تاسیس کلمات آسان 3 الی 4 ماه، کلمات متوسط 6 الی 8 ماه و کلمات سنگین تا 12 ماه زمان نیاز دارد دقت کنید این مطلب بیشتر برای سایتهای تازه تاسیس صدق می کند و سایت هایی وجود دارند که میتوانند سریعتر یا کندتر نیز رشد کنند. اگر زمان برای شما ارزشمند نیست انجام سئو سایت را خودتان انجام دهید

تضمین انجام سئو

تضمین انجام سئو

رتبه در سئو مالغیر محسوب می شود برای همین نمی توانید آن را بعنوان یک مورد در قرارداد بیاورید اما می توانید نسبت به جایگاه قبلی انتظار سعود داشته باشید یعنی افزایش رتبه در زمان مورد نظر براساس گزارشات در جایگاه توافقی برای همین بهتر است در قرار داد موارد برای تضمین ذکر شود

ما در قرارداد سئو حتما یک بند برای تضمین داریم تا کارفرما بداند که ضرر و زیان خود را در صورت نگرفتن نتیجه می تواند استرداد کند.

مراحل انجام سئو سایت در جاب تیم به شرح ذیل است:

 1. مشاوره رایگان برای سایت شما
 2. بررسی و امکان سنجی رشد کلمات پیشنهادی کارفرما
 3. تحقیق کلمات کلیدی وسیع توسط تیم ما
 4. ارائه زمانبندی و قیمت برای رشد صحیح و به صورت سفید
 5. بستن قرارداد
 6. ایجاد گروه در یکی از شبکه های اجتماعی مثل تلگرام یا واتساپ
 7. تدوین استراتژی سئو مخصوص سایت و زمینه کاری شما
 8. شروع موارد تکنیکال سئو
 9. ساخت دسته بندی ها و برچسب های مورد نیاز
 10. شروع بارگذاری محتوا (محصولات، مقالات، دسته و ...) برحسب بودجه محتوایی ماهیانه
 11. انجام تمام موارد استراتژی به صورت نکته به نکته هر ماه برای سایت شما
 12. بررسی رشد و موارد تاثیر گذار
 13. ارائه پلن های تبلیغاتی در فضای مجازی
 14. ارائه گزارش هفتگی و بررسی وضعیت به صورت کامل
 15. ارائه گزارش سئو به صورت کامل و حرفه ای از تمام موارد انجام شده در پایان 30 روز کاری

مشاوره انجام سئو سایت

همیشه نیاز هست که از افراد متخصص در زمینه مورد نظر مشورت بگیریم و سئو هم مستثنی نیست چون یک مورد سرمایه گذاری حساب میشه و روی برند شما خیلی تاثیر خواهد گذاشت برای همین ما همیشه مشاوره سئو برای شما به صورت رایگان ارائه میکنیم فقط کافیه با ما تماس بگیرید دقت کنید حتی اگر تیم دیگری برای شما فعالیت می کند با موضوع محرمانگی اطلاعات میتونید مشاوره انجام سئو سایت از ما بگیرید

مشاوره انجام سئو سایت

مشتری برای انجام سئو سایت چه می خواهد؟

نتیجه گرفتن تنها موردی هست که باید روی آن متمرکز شوید ورودی زیاد همیشه دلالت بر مشتری داشتن نیست شما در روز 100 ورودی داشته باشید اما همه این 100 ورودی مشتری باشند برای شما کافیست تا بتوانید بیزینس خود را به نحو احسن گسترش بدید اما این دلیل بر ثابت بودن همیشه ورودی نیست و روند سعودی یک کمک برای برندینگ و فروش شماست که انجام سئو را معنا می بخشد.

چند نمونه از انجام سئو توسط جاب تیم

بحث اعتماد این است که همیشه چند نمونه برای مشتری نمایش داده شود تا بتواند روند و اصول سئو را درک کند برای همین ما چند نمونه از موارد لازم را برای شما به صورت تصویری ارائه میکنیم تا بتوانید تصمیم گیری درستی داشته باشید

نمونه انجام سئو برای سایت

نمونه انجام سئو برای سایتنمونه انجام سئو برای سایت

چگونه خدمات انجام سئو را سفارش دهیم؟

انجام سئو نیاز به بررسی و تحلیل دارد اول باید سایت شما بررسی شود برای همین کافیه با ما تماس بگیرید و ما توضیحات کافی به شما خواهیم داد و موارد لازم مخصوصا بریف سئو را میتوانید از ما دریافت کنید.

پس از بررسی های لازم ارائه قیمت منصفانه و موارد و وظایف ما برای شما بازگو خواهد شد.

ما دو نوع راه ارتباطی با شما داریم تماس مستقیم و از طریق شبکه اجتماعی واتساپ که می توانید از طریق یکی از این موارد یاد شده با ما تماس بگیرید.