طراحی بنر سایت

بدون شک برای همه ما پیش آمده است که وارد یک وب سایت شدیم و با بنرهایی که ما را به سوی دریافت خدمات می‌برند، مواجه شده‌ایم. در واقع بنرهای یک وب سایت، شالوده‌ی این وب سایت هستند که تمامی ویژگی‌های محصولات آن را به دیگران معرفی می‌کنند. این بنرها در حوزه‌های مختلف تبلیغاتی قرار می‌گیرند تا ترافیک سایت را افزایش دهند. حال در اینجا اگر شما طراحی بنر سایت را بلد نباشید و یا آن را به افراد متخصص در این زمینه نسپارید، ضرر خواهید کرد.

طراحی بنر سایت به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که طی آن یک بنر خاص با محتوایی خاص تدوین شده و در معرض دید تمامی افرادی که از یک وب سایت دیدن می‌کنند، قرار می‌گیرد. این بنر اغلب باید شکل و شمایلی تاثیر گذار و جذاب داشته باشد تا مشتری را به سوی خدمات و محصولات یک برند فرا خواند.

اگر سایت شما نیاز به یک بنر جذاب و شیک دارد، پیشنهاد می کنیم طراحی آن را به جاب تیم بسپارید. در مجموعه جاب تیم ما بهترین متخصصین را در اختیار داریم تا طراحی بنر سایت شما را با بهترین کیفیت انجام دهند.

15 %

بنر کوچک

حداکثر سایز 500 در 500 پیکسل

10 %

بنر بزرگ

حداکثر سایز 2000 در 2000 پیکسل

طراحی بنر سایت را به کجا بسپاریم؟

طراحی بنر سایت را باید به دست افرادی بسپارید که در این زمینه تجربه کافی داشته و همچنین از علم و خلاقیت بالایی برخوردار هستند. از معتبرترین شرکت‌ها در این زمینه جاب تیم است که سعی دارد با توجه به نیاز کارفرما به بهترین شکل بنر را طراحی کرده و در دسترس قرار دهد. این مجموعه به دلیل اینکه با انواع بازار کار در ارتباط است شرایطی را برای کارفرمایان فراهم کرده تا با توجه به نیازشان بنر را برای کسب و کار خود شخصی سازی کنند. همچنین به بهترین نحو تمامی المان‌ها را در کنار یکدیگر قرار می‌دهد تا کاربر از مشاهده بنر خسته نشود. به دلیل طراحی جذاب و منحصر به فرد شرایطی را فراهم می‌کند تا کاربر ترغیب به کلیک روی بنر شود. توجه داشته باشید که جاب تیم این آمادگی را دارد که در کنار بنر سایت ، طراحی برند بوک شما را هم با قیمت بسیار مناسب انجام دهد.

سفارش طراحی بنر سایت با بهترین کیفیت

جاب تیم یکی از بهترین طراحان بنر سایت در تهران است که با استفاده از خلاقیت و به کمک عکس‌ها و متون جذاب این امکان را برایتان فراهم می‌کند تا بتوانید به راحتی کاربران هدف را به سوی وب سایت خود سوق دهید. این موضوع اگر به شکل حرفه‌ای انجام شود موجب کسب درآمد و حتی افزایش فروش خواهد شد. در جاب تیم کارشناسان با بهره مندی از دانش و تجربه خود و با توجه به بازار کار تلاش می‌کنند تا طراحی بنر سایت را به شکلی انجام دهند که به طور مستقیم روی محصول یا خدمات شما متمرکز باشد.

همچنین اندازه مناسبی برای بنرها در نظر گرفته و پیشنهادات ویژه‌ای در اختیارتان قرار می‌دهد تا طراحی بنر سایت بازدهی بیشتری برای بالا بردن درآمد داشته باشد. متخصصان در این حوزه با ایجاد CTA مناسب باعث جذب کاربران بیشتر خواهند شد. از مزایای همکاری با جاب تیم باید به این موضوع اشاره کرد که همکاران متخصص با ایجاد تصاویر متحرک و طراحی بنر تبلیغاتی تاثیرگذاری بنر را افزایش داده و آن را به نوعی طراحی خواهند کرد که سازگار با محیط سایت و همچنین برجسته باشد. این موضوع باعث می‌شود تا بتوانید توجه افراد حاضر در سایت را به سوی بنر جذب کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

سفارش طراحی بنر سایت با بهترین کیفیت

طراحی بنر وب سایت توسط چه کسی انجام می شود؟

طراحی بنر سایت توسط شرکت‌های تبلیغاتی مختلفی انجام می‌شود که در بین آن‌ها باید به جاب تیم اشاره کنیم. این مجموعه به دلیل همکاری با نیروهای خبره و حرفه‌ای آماده پذیرش انواع سفارشات بوده و همچنین شرایطی را برایتان مهیا خواهد کرد تا بتوانید با یک تبلیغ هرچند کوچک کاربران بسیاری را به سوی وب سایت هدایت کنید. طراحی بنر سایت در این مجموعه توسط افراد متخصص که سال‌هاست در این زمینه فعالیت دارند انجام می‌شود. تمامی موارد مورد نیاز روی بنر اعمال خواهد شد، همچنین در این زمینه باید بگوییم متخصصین با توجه به آشنایی با بازار کار پیشنهادات خلاقانه ارائه می‌دهند تا بتوانید با پرداخت هزینه‌ای معقول درآمد خود را چندین برابر کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و برگزاری مشاوره به صورت کاملا رایگان با شماره‌های درج شده در وب سایت جاب تیم تماس حاصل فرمایید تا تمامی ابهاماتتان برطرف شود.

طراحی بنر مناسب برای کاربری سایت

بنری مناسب برای کاربری سایت است که پارامترهای مختلفی را در این زمینه رعایت کرده و به نوعی مطابق با تمامی استانداردها باشد. در این زمینه معیارهای زیر برای یک بنر کاربردی و مناسب موثر واقع خواهند شد.

 • اندازه در طراحی بنر سایت: بنر در اندازه‌های مختلف طراحی می‌شود. جاب تیم یکی از بهترین شرکت‌ها در این حوزه است که تولید بنر را در ابعاد استاندارد با بهترین کیفیت برای شما انجام خواهد داد. ابعاد استاندارد بنر به شرح زیر هستند.
 1. 120 در 600 پیکسل
 2.  728 در 90 پیکسل
 3. 300 در 250 پیکسل
 4. 970 در 250 پیکسل
 5. 300 در 100 پیکسل
 • تیتربندی مناسب در بنر: در طراحی بنر سایت متخصصان جاب تیم در ابتدا طراحی لوگو شرکت را برای آگاهی از برند به طور برجسته پیاده سازی کرده و سپس با توجه به محصول یا خدمات مورد نظر شما شرایط استثنایی را به مشتریان و کاربران پیشنهاد خواهند داد.
 • سادگی و زیبایی: یکی از نکات مهم که باید در طراحی بنر سایت به آن توجه داشت سادگی در کنار جذابیت است. کاربران به بنرهای شلوغ و شلخته توجه زیادی نکرده در نتیجه آن را مطالعه نخواهند کرد. به این ترتیب این موضوع را در نظر داشته باشید.
 • استفاد از کال تو اکشن مناسب: یک cta مناسب باعث می‌شود تا بتوانید تعداد بسیار زیادی از کاربران را به سوی وب سایت جذب کنید. این موضوع نرخ کلیک را نیز افزایش خواهد داد.
 • استفاده از متن تبلیغاتی حرفه‌ای: متن تبلیغاتی باید با فرمت مناسب، سایز متعادل و کوتاه نوشته شده باشد تا کاربر بتوانند آن را مطالعه کند. توصیه می‌شود از سایز کمتر از 10 به هیچ عنوان استفاده نکنید.

طراحی بنر مناسب کاربری سایت

مزایای طراحی بنر سایت چیست؟

طراحی بنر برای سایتی که نوپا است و به تازگی وارد بازار فروش شده است و همچنین برای سایتی که‌ چندین و چند سال است که در یک زمینه خاص فعالیت دارد، می‌تولند مزایایی داشته باشد. با طراحی چنین بنرهایی علاوه بر این آگاهی مشتریان از یک برند افزایش پیدا می‌کند و به اصطلاح برندینگ صورت گیرد و ویژگی‌های این برند برای تمامی افراد شفاف سازی می‌شود، هزینه‌های تبلیغات هم کاهش پیدا می‌کنند و در مقابل، بازدهی تبلیغات بالا می‌رود. از این رو تبلیغات بنری را یک شیوه‌ی نوین از تبلیغات می‌دانند که می‌تواند برای مشتری و برای مؤسسات تولیدی و فروشگاهی سودآور باشد. افزون بر این موارد، شما می‌توانید میزان اثر بخشی کمپین‌های تبلیغات بنری خود را تیز با معیارهای مختلف بسنجید و در صورت لزوم نقاط ضعف بنرهای تبلیغاتی خود را برطرف کنید.

مراحل طراحی بنر سایت

اگر به دنبال افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر هستید و قصد دارید تا مسیر کاربران را به سوی وب سایت خود هموار سازید بهترین انتخاب جاب تیم است. مراحل طراحی بنر سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم بسیار ساده بوده و به دلیل اینکه در زمان ثبت سفارش دچار مشکل نشوید بهتر است به فرایند زیر توجه داشته باشید.

 • در ابتدا می‌بایست با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و از کارشناسان واحد گرافیک مشاوره دریافت کنید تا به دیدگاه مناسبی در این زمینه دست یابید.
 • سپس بریف طراحی سایت بنر برایتان ارسال می‌شود که باید آن را به دقت تکمیل کرده و برای متخصصین جاب تیم ارسال کنید.
 • در مرحله بعد کارشناسان زمان تحویل بنر را تخمین زده و آن را به شما اعلام خواهند کرد.
 • پس از مشخص کردن مدل بنر می‌بایست اطلاعاتی در مورد ظاهر آن ارائه دهید تا طراحان بدون داشتن ابهام کار خود را آغاز کنند.
 • سپس متخصصین بنر را طراحی و آن را برایتان ارسال می‌کنند تا بتوانید همواره از آن استفاده کنید.
 • همچنین در صورت داشتن مشکلات احتمالی کافی است با واحد پشتیبانی جاب تیم تماس بگیرید تا اشکالات به طور کامل اصلاح شوند.

مراحل طراحی بنر سایت

قیمت طراحی بنر سایت

قیمت طراحی بنر سایت باتوجه به قابلیت‌های مورد استفاده در آن تعیین خواهد شد. به عنوان مثال بنرهای اقتصادی جذابیت بصری بالایی داشته و کارشناسان جاب تیم به نوعی آن را طراحی خواهند کرد که توجه تمامی افراد را به سوی خود جلب کنند. این مدل از بنرها به دلیل ساختار ساده‌تری که دارند هزینه پایین‌تری نیز خواهند داشت. در مقابل بنرهایی همچون بنرهای سه بعدی یا بنرهای تایپوگرافی که به شکل ویژه‌ای طراحی شده و برای اعلام کردن تاریخ یا تخفیف مورد استفاده قرار خواهند گرفت هزینه‌ی بیشتری دارند.

نرخ دقیق طراحی بنر سایت زمانی مشخص می‌شود که کارفرما به طور دقیق نیاز و خواسته خود را با طراحان در جاب تیم در میان بگذارد. به این ترتیب کارشناسان نمونه‌های مشابه را در اختیار گذاشته و تلاش می‌کنند تا بنر دقیقا مطابق با معیار کارفرما طراحی شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر توصیه می‌شود با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید تا با کارشناسان صحبت کرده و تمامی ابهامات خود را در این زمینه برطرف کنید. همچنین نرخ دقیق توسط متخصصین به شما اعلام خواهد شد. 

به طور کلی تمامی بنرهایی که برای یک وب سایت طراحی می‌شوند، از قیمت‌های مختلفی برخوردار هستند. حال این قیمت با توجه به عوامل گوناگونی مثل نوع نرم افزاری که برای طراحی بنر به کار گرفته می‌شود، میزان کیفیتی که بنر دارد و اندازه‌ی آن، تغییر پیدا می‌کند. بدیهی است که به هر میزان که بنرهای تبلیغاتی شما پیشرفته‌تر و جذاب‌تر باشند، قیمت آن‌ها هم افزایش می‌یابد. برخی از بنرهای خاص هم وجود دارند که بازدهی فوق العاده‌ای دارند انا با قیمتی بسیار بیشتر از آنچه که فکرش را می‌کنید فروخته می‌شوند. در اینجا بهتر است که شما با شرکت در دوره‌های طراحی بنر سایتی که جاب این برگزار می‌کند، نکات مهم طراحی یک بنر را یاد بگیرید و سپس آن‌ها را برای تدوین بهترین و تاثیر گذارترین بنر، به کار ببندید.

تعرفه طراحی بنر سایت

دلیل اهمیت طراحی بنر برای یک وب سایت

طراحی بنر سایت از آن جهت اهمیت دارد که اگر بر پایه‌ی اصول تدوین شده در این زمینه انجام بگیرد، می‌تواند کاربر را به قسمت‌های مختلف یک وب سایت سوق دهد و او را با محصولات این سایت آشنا کند. حال اگر بنرهای وب سایت شما که تبلیغاتی هم هستند، بتوانند با جذابیت خود بر روی ذهن مشتری تاثیر بگذارند، توانایی این را خواهند داشت که فروش این وب سایت را افزایش دهند و مشتریانی واقعی و بالفعل را جذب کنند.

 اگر شما بنری جذاب را با توجه به آنچه که آموخته‌اید طراحی کنید، می‌توانید تمرکز مشتری را به محصولات خودتان هدیه دهید و در نهایت هم پیروز میدان باشید. این اتفاق در نهایت موفقیت یک وب سایت در عرصه فروش را به همراه دارد. شما می‌توانید جهت طراحی بنرهای تبلیغاتی وب سایت خود در هر نوع و هر مضمونی با ما در جاب تیم در ارتباط باشید و با شرکت‌ در دوره‌های مخصوص، نحوه ساختن بنرهایی اثر گذار و عالی را یاد بگیرید.

نرم افزارهای لازم برای طراحی بنر سایت

نرم افزارهای مختلفی در زمینه طراحی بنر سایت وجود دارند که در ادامه به معرفی برخی از کاربردی‌ترین آن‌ها خواهیم پرداخت.

 • برنامه EASY BANNER CREATOR: از برنامه‌های کاربردی است که به دلیل سهولت کار با آن به این اسم شناخته شده و فرمت مخصوص به خود (EBBF) را دارد. برای کار با آن نیاز به دانش خاصی نداشته و می‌توانید با استفاده از قالب، فونت و پالت رنگی که طیف وسیعی را در اختیارتان قرار می‌دهد بنر مورد نظر را طراحی کنید.
 • برنامه EXIMIOUSSOFT BANNER MAKER: این برنامه یکی از قدرتمندترین‌ها برای طراحی بنر سایت و گیف‌های متحرک بوده که روی ویندور قابل نصب است. محیط گرافیکی آسانی داشته و بیش از 2000 طراحی پیش فرض و 200 دکمه آماده در اختیارتان قرار می‌دهد. با استفاده از آن می‌تواند فرمت‌های مختلفی از فایل تهیه کنید.
 • برنامه BANNER DESIGNER PRO: این برنامه در دو سیستم عامل ویندوز و مک قابل استفاده بوده و از فرمت‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند. از نکات مثبت آن باید به این موضوع اشاره کرد که امکان انجام کار به صورت همزمان روی چند بنر را فراهم کرده است.
 • برنامه :BANNER DESIGN STUDIO نرم افزاری مخصوص ساخت بنر متحرک است که رابط کاربری ساده‌ای دارد. دارای انواع مختلفی از افکت تصویری متحرک و غیر متحرک بوده و همچنین بیشتر از 4000 آیکون و تصویر از پیش ساخته شده در اختیارتان قرار می‌دهد.

طراحی بنر وب سایت با فتوشاپ

نرم افزارهای زیادی وجود دارند که امروزه برای طراحی بنر سایت به کار گرفته می‌شوند اما بهترین این نرم افزارها، نرم افزاری به نام فتوشاپ است که قابلیت‌های زادی دارد. افرادی که به دنبال ساخت بنرهای متحرک هستند و یا افرادی که می‌خواهند اجسام را به صورت سه بعدی در بنرهای سایت خود به نمایش در بیاورند، می‌توانند از این برنامه استفاده کنند. البته این را هم بدانید که ممکن است برخی از بنرها به چند نرم افزار خاص نیاز داشته باشند تا بهتر طراحی شوند و بهتر دیده شوند. اگر به دنبال این هستید که آثار گرافیکی ماندگاری را خلق کنید و از آن برای افزایش فروش خود بهره ببرید، با ما در جاب تیم تماس بگیرید و از مشاوره‌های رایگان ما برخوردار شوید‌.

طراحی بنر وب سایت با فتوشاپ

نکات مهم در طراحی بنر وب سایت

 • همواره توجه داشته باشید که هنگام طراحی بنر سایت اندازه‌ها و معیارهایی که با فضای طراحی بنر هماهنگ شده‌اند را در نظر بگیرید و از میزان استاندارد این اندازه‌ها تجاوز نکنید. بدیهی ست که بنرهایی که طبق اصول مربوط به فضا طراحی شوند، بیشتر از سایر بنرها مقبول هستند.
 • برای این که بتوانید به کمک بنرهایی که طراحی کرده‌اید، مشتریان را به سمت خرید سوق دهید، باید اطلاعات خلاصه‌ای را از ویژگی‌های محصولات خود در این بتر بگنجانید و در صورت لزوم لوگوی برند خود را تیز در آن چاپ کنید.
 • این که متنی که شما به کار گرفته‌اید ساده و خوانا باشد، نقش زیادی در افزایش فروش دارد. در واقع مشتریان تمایل دارند که برندهایی را برای برطرف کردن نیازهای خود انتخاب کنند که تبلیغاتی بدون دردسر و ساده را نشر داده‌اند.
 • برای جذب مخاطب باید رنگ‌هایی که نظر افراد را جذب می‌کنند را انتخاب کنید و تصاویری جذاب را در بنر به چاپ برسانید.
 • اطلاعات مندرج در بنرهای تبلیغاتی یک وب سایت علاوه بر این که باید خلاصه باشند، باید مفید هم باشند.