قالب بنر تبلیغاتی

قالب بنر تبلیغاتی

اگر شما هم در زمینه بازاریابی و تبلیغات دیجیتالی فعال باشید، حتما می‌دانید که تبلیغات بنری جزو آن دسته از تبلیغاتی هستند که امروزه تاثیرات زیادی را بر روی ذهن مخاطب می‌گذارند. چنین تبلیغاتی باید در قالب‌هایی جذاب و خیره کننده ارائه شوند تا تاثیر زیادی داشته باشند. به همین دلیل است که بسیاری از وب مستران و افرادی که با اصول تبلیغات بنری آشنایی دارند، به دنبال قالب بنر تبلیغاتی در انواع مختلف هستند. به طور کلی قالب بنر به آن الگویی اطلاق می‌شود که به عنوان یک راهنما فرآیند ساخت بنر را پیش می‌برد. شما عزیزانی که به دنبال چنین قالب‌هایی هستید، در ادامه ما را همراهی کنید. لازم به ذکر است که می‌توانید سفارشات ساخت قالب بنر را نیز در جاب تیم به ثبت برسانید.

قالب بنر آماده

قالب‌های بنر آماده به آن دسته از قالب بنر تبلیغاتی گفته می‌شود که در آن‌ها طراحی‌های گرافیکی با توجه به یک موضوع خاص انجام شده‌اند و در نهایت با ساختار بصری که شما از یک بنر تبلیغاتی انتظار دارید هم هماهنگ می‌شوند. قالب بنر آماده قالبی است که قابلیت ویرایش شدن دارد. یعنی شما می‌توانید آنچه را که نمی‌خواهید از این قالب ساخته شده حذف کنید و آنچه را دوست دارید، به آن بفزایید.

 مهم‌ترین ویژگی قالب‌ بنر تبلیغاتی آماده این است که همه چیز در آن مشخص است. منظور ما از همه چیز رنگ بنر، پس زمینه، اندازه قلم، فونت قلم، عناصر گرافیکی و سایر اجزا است که همگی قابلیت ویرایش شدن هم دارند. این که شما بتوانید بهترین قالب آماده را دانلود کنید، بستگی به آن چیزی دارد که از یک قالب انتظار دارید. برای مثال فردی که قرار است یک ربات خاص دیجیتالی را تبلیغ کند، نمی‌تواند از قالبی که طراحی گرافیکی گل دارد، استفاده نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در جاب تیم در ارتباط باشید.

وکتور و مزایای آن در قالب بنر تبلیغاتی

در میان قالب‌های آماده‌ی بنری خیلی پیش می‌آید که شما با وکتورها مواجه شوید. بنابراین مهم است که بدانید که ‌وکتور چیست و کاربرد آن در کجاها است. در واقع وکتورها که به گرافیک برداری هم معروف هستند، نوعی تصاویر گرافیکی می‌باشند که بر اساس نقطه‌هایی دیجیتال در صفحه کارتزین به وجود می‌آیند. این تصاویر توسط این تقطه‌ها به هم متصل شده و در نهایت یک شکل خاص را به وجود می‌آورند. امروزه از وکتورها برای نشان دادن آثار و محصولات کوچک و بزرگی که یک سازمان ارائه می‌کند، بهره می‌گیرند. در کل وکتورها دارای دو نوع شطرنجی و رستر هستند. در پاسخ به این سوال که چرا باید وکتورها را به کار بگیریم، دلایلی مطرح شده‌اند که در واقع مزایای وکتورها را نشان می‌دهند:

  • وکتورها قابلیت ویرایش شوند و یا بهتر بگوییم دست کاری شدن را دارند. این امر باعث می‌شود که یک فرد به طور خلاقانه‌تری قالب بنر تبلیغاتی خود را بسازد و‌ مورد استفاده قرار دهد.
  • وکتورها قابلیت این را دارند که از پس زمینه خود جدا شده و یا حتی عناصر خود را از دست بدهند. این در حالی است که هیچ مشکلی در ساختار وکتور به وجود نمی‌آید.
  • رنگ های به کار گرفته شده در وکتورها قابلیت تغییر پیدا کردن دارند.
  • وکتورها زمانی که تغییر سایز پیدا کنند، کیفیت خود را از دست نمی‌دهند. بنابراین شما می‌توانید این طراحی‌های گرافیکی را در هر مقیاسی به کار ببندید.
  • اغلب اوقات وکتورها برای بروشورهای الکترونیکی و سایر موارد چاپی مناسب به شمار می‌آیند.
  • اغلب اوقات چاپگرها وکتور را برای این که بتوانند به هدفی که از تبلیغات مد نظر دارند برسند، مورد استفاده قرار می‌دهند.

کاربرد قالب بنر تبلیغاتی

قالب‌های بنری که امروزه توسط نرم افزارهای مختلف تولید شده و در اختیار افراد قرار می‌گیرند، کاربردهای مختلفی هم دارند چرا که اشکال و طراحی آن‌ها با یکدیگر گوناگون است. شرکت‌ها، رستوران‌ها، مدارس و مشاغلی که به نحوی با بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ سر و کار دارند، به قالب بنر تبلیغاتی نیاز پیدا می‌کنند. در واقع چنین سازمان‌هایی برای این ک بتوانند مخاطب را کنجکاو کنند و او را مشتاق به دانستن ویژگی‌های یک محصول کنند، از این قالب‌ها بهره می‌برند. چنین قالب‌هایی تمامی جزییات یک محصول را در بر می‌گیرند و کنجکاوی یک مشتری یا یک میهمان را تا حد زیادی از بین می‌برند. پس وکتورها انتخابی بسیار مناسب جهت تبلیغات به شمار می‌آیند.

همین امر باعث شده است که خیلی از وب مستران و یا حتی بازاریابان به جای این که هزینه‌های کلانی را برتی تبلیغات کنار بگذارند، بنرها را به کار می‌گیرند تا هم هزینه‌های خود را کاهش دهند و هم مجددا بتوانند از بنر استفاده کنند. شما برای این که بتوانید برترین قالب‌های طراحی بنر را که متناسب با نیازهایتان نیز هست را پیدا کنید، کافی است که در وب سایت‌های مختلفی از جمله جاب تیم کاوش نمایید و سپس بنر مد نظر خود را دانلود کنید. به همین راحتی!

کاربرد قالب بنر

مراحل ساخت قالب بنر

حال اگر شما هم تصور می‌کنید که می‌توانید خودتان قالب بنری که به آن نیاز دارید را بسازید، باید همین حالا دست به کار شوید و با دنبال کردن مراحل زیر، قالبی بی نظیر را بسازید. این مراحل باید در نرم افزار edraw max دنبال شوند.

  1. در گام اول نرم افزار مذکور را باز کنید و یک حساب کاربری برای خودتان بسازید. اگر قبلا حساب کاربری داشته‌اید، کافی است که تنها وارد این حساب بشوید.
  2. در مرحله دوم شما باید به دنبال الگوهای قالب بنر باشید. در این مرحله لازم است که شما بخش طراحی گرافیک نرم افزار edraw max را باز کنید و سپس در صفحه‌ای که مختص زیر گروه‌ها است، بنر را انتخاب نمایید. در اینجا یک سری الگوی استاندارد به شما نمایش داده می‌شود که می‌تواند شما را بهتر راهنمایی کند و قالب‌های ساخته شما را بهبود دهد.
  3. حال نوبت به باز کردن الگو می‌رسد. اگر از الگوهای پیش ساخته بهره ببرید، کمی جلوتر می‌افتید. اگر الگوهای پیش ساخته این نرم افزار مورد پسند شما واقع نشدند، می‌توانید از قسمت الگوی خالی، یک الگوی منحصر به فرد را بسازید.
  4. در مرحله آخر هم باید قالب بنری که ساخته‌اید را سفارشی سازی کنید و آن دسته از کاراکترایی که مد نظرتان هست را در آن جای دهید و سپس بنر را به وجود بیاورید. به همین راحتی!

سفارش قالب بنر تبلیغاتی در جاب تیم

دیگر تا کنون همه ما می‌دانیم که بنر و تبلیغات بنری یکی از موثرترین راهکارها برای دیده شدن است. در واقع بنرها باعث می‌شوند که پیام‌هایی که یک برند دارد، در قالب شعار به مخاطبان ارائه شود. شما عزیزانی که تمایل به دانلود قالب بنر تبلیغاتی دارید، می‌توانید در وب سایت ما قالب مد نظر خود را انتخاب کرده و سپس آن را دانلود کنید. در صورتی که تمایل به سفارشی سازی کردن این قالب دارید، با ما در جاب تیم در تماس باشید.

کلام آخر

ما در این مطلب در مورد قالب بنر تبلیغاتی با شما صحبت کردیم. قالب بنر به الگویی گرافیکی گفته می‌شود که برای سازماندهی یک بنر تبلیغاتی به کار گرفته می‌شود و این قالب در انواع مختلف آماده و سفارشی عرضه می‌شود. وکتورها یکی از بهترین قالب‌های بنری هستند که اغلب از پیش ساخته شده‌اند و قابلیت ویرایش شدن هم دارند. قالب‌های بنر می‌توانند یک سازمان را به هدف تبلیغاتی خود برسانند و از این جهت بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. شما عزیزانی که می‌خواهید قالب بنری را برای تبلیغات بنری خود طراحی کنید، می‌توانید از ما در این زمینه مشاوره بگیرید. پس همین حالا با ما در ارتباط باشید.