خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت در حقیقت فرایندی است که با اجرای اصولی و حرفه‌ای آن شرایطی به وجود می‌آید تا سایت به رتبه‌های بالا در گوگل دست پیدا کرده و به این ترتیب در نتایج جستجو ظاهر شود. با استفاده از خدمات سئو سایت حرفه ای می‌توانید خود را به کاربران حاضر در فضای اینترنت معرفی کرده و اعتماد آن‌ها را افزایش دهید.

اغلب کسب و کارها امروزه به دلیل استفاده بیش از حد مردم از فضای مجازی به این سو روی آورده و تلاش دارند تا با کمک خدمات سئو وبسایت بتوانند سطح بیشتری از بازار کار را از آن خود کنند. در نهایت باید بگوییم بهره مندی از این مدل خدمات نه تنها باعث افزایش فروش می‌شود بلکه  به مرور زمان شرایطی را برایتان فراهم خواهد کرد تا درآمد خود را بشدت بالا برده و به این صورت رقبا را کنار بزنید

برخی از نمونه کارها

پکیج A

◀ مناسب برای: سایت های کم رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: خیر

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: خیر

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: خیر

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: خیر

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 10000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 5عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A+

◀ مناسب برای: سایت های با رقابت متوسط

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 12000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 8عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A++

◀ مناسب برای: سایت های پر رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 15000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 10عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 1

پکیج Z

◀ مناسب برای: سایت های با ترافیک بالا

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 18000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 12عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 2

نمودار پیشرفت سایت ها در جاب تیم

 

تعهدات جاب تیم به مشتریانش

 

در این مرحله از خدمات سئو سایت ابزارهای مختلفی وجود دارند که کارشناسان با استفاده از آن‌ها می‌توانند به راحتی فرایند تحلیل وب سایت را انجام داده و بر این اساس تلاش کنند که با اعداد و ارقام در دست استراتژی مناسبی برای سایت بچینند. با استفاده از افزونه‌ها و امکانات مختلف نه تنها وب سایت خود بلکه سایت رقبا را می‌توان تحت نظر قرار داد و پارامترهای مختلف همچون کلمات کلیدی، تحلیل و بررسی محتوا و همچنین بهینه سازی سایت را به دقت تحت نظر گرفت. بر این اساس شرایطی مهیا خواهد شد تا نقاط قوت و ضعف رقبای خود را شناخته و از آن‌ها درس بگیرید تا سایت را در وضعیت مناسبی قرار دهید در نتیجه این موضوع باید توسط کارشناسان مجرب در این زمینه انجام شود که در جاب تیم به صورت تخصصی برایتان صورت خواهد گرفت در نتیجه نگران این موضوع نباشید.
در مرحله بعد از خدمات سئو سایت حرفه ای باید به تعیین کلمه کلیدی و استراتژی اشاره داشته باشیم. در وهله اول نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که در چه حرفه‌ای به فعالیت می‌پردازید که این موضوع در جمع آوری کلمات کلیدی به کارشناسان یاری خواهد رساند. در برخی مواقع کارشناسان ترجیح می‌دهند که برای رسیدن به جایگاه مورد نظر از استراتژی‌هایی چون بکارگیری کلمات کلیدی طولانی ترکیبی در سایت استفاده کنند. این موضوع بسته به نظر کارفرما و کارشناسان انجام خواهد شد در نتیجه توصیه می‌شود برای چیدن استراتژی سئو حتما به کارشناسان مراجعه کرده و از آن‌ها مشاوره رایگان دریافت کنید تا به آگاهی کاملی در این زمینه دست یابید. متخصصین توضیحات لازم را ارائه داده و همچنین بسته به نوع کلمه و رقابت بر سر آن تعیین خواهند کرد که برای هر واژه چه کلمه‌ای مناسب بوده و باید از چه دسته کلمات و محتوا به منظور بهینه سازی سایت استفاده شود
یکی از مراحل مهم در خدمات سئو سایت را باید اصلاح ساختار و بخش تکنیکال سایت در نظر بگیریم. در این مرحله کارشناسان باید تمام تلاش خود را بکار گیرند تا سایت را برای موتورهای جستجو از نظر فنی قابل درک سازند. در این زمینه باید بگوییم که متخصصان در جاب تیم تلاش خواهند کرد تا فرایندی را بکار گیرند تا ربات‌ها بتوانند به راحتی در سایت بخزند و صفحات را ایندکس کنند. ممکن است با خود بپرسید که رفع ایرادات فنی سایت چه اهمیتی دارد؟ زمانی که بخش تکنیکال سایت به بهترین نحو بهینه سازی می‌شود شرایطی ایجاد خواهد شد تا خزنده گوگل بتواند به راحتی تمامی سایت را تحت نظر قرار داده و این موضوع بی شک روی افزایش رتبه سایت به میزان قابل توجهی تاثیرگذار خواهد بود.
ارائه گزارشکار ماهیانه شرایطی را ایجاد می‌کند تا بتوانید به راحتی فرایندی که در یک ماه گذشته روی سایت انجام شده است را مورد نظارت خود قرار دهید. این موضوع در خدمات سئو وب سایت جاب تیم دارای اهمیت زیادی است و کارشناسان با استفاده از کانال‌های ارتباطی گوناگون همچون تلگرام و واتساپ با شما در ارتباط خواهند بود به همین دلیل شرایطی را ایجاد ساخته‌اند تا در صورت تمایل بتوانید با کارشناسان به طور رو در رو صحبت کرده و نکاتی که برایتان مهم است را با آن‌ها در میان بگذارید. این موضوع اهمیت بسیار زیادی در بازدهی خدمات سئو سایت حرفه ای خواهد داشت. همچنین در صورتی که نتایج از نظر شما رضایت بخش نباشند می‌توانید این موضوع را با متخصصین در میان بگذارید تا استراتژی مناسبی در این زمینه چیده شود.
همانطور که می‌دانید یکی از مراحل اصلی در خدمات سئو تعیین استراتژی برای لینک بیلدینگ است. لینک‌ها به نوعی شریان‌های حیاتی در فرایند بهینه سازی سایت در نظر گرفته خواهند شد. لینک باید به صورت کاربر پسند مورد استفاده قرار گیرد و موجب اذیت شدن کاربران در زمان خواندن مطالب نشود. همچنین لینک‌های شکسته باید به صورت اصولی ترمیم شوند تا گوگل به مرور زمان رتبه مناسبی برای سایت در نظر گیرد. استراتژی‌های زیادی در این مورد وجود دارد، به عنوان مثال لینک سازی باید بر پایه روابط باشد و نباید از لینک‌های غیر مرتبط در سایت استفاده کنید. یکی دیگر از راه‌های لینک بیلدینگ را باید استفاده از دیدگاه‌ها در نظر بگیریم. به این ترتیب که با تبادل نظر شرایطی را به وجود خواهید آورد تا رقیب را ترغیب به ایجاد لینک کنید. در لینک بیلدینگ باید روابط پدر فرزندی به درستی بنا شده باشد تا کیفیت مناسبی را از خود نشان داده و همچنین ارزش صفحه مناسب را به صفحه دیگر انتقال دهد.
در این مرحله از خدمات سئو سایت حرفه ای کارشناس باید با تمرکز بالا به اهدافی که محتوا را بر اساس آن‌ها تولید می‌کند توجه نشان دهد تا به درک عمیقی از بازار هدف و مشتریان دست یابد. با توجه به این موضوع شرایطی ایجاد خواهد شد تا بتواند به بهترین نحو محتوای تخصصی را نوشته و آن را در سایت انتشار دهد. همانطور که بارها به آن اشاره کردیم محتوا در سایت پادشاه است در نتیجه باید به صورتی نوشته شود که در وهله اول تمایز شما را با رقبا به مشتری نشان دهد و همچنین به بهترین نحو با کاربر ارتباط برقرار کند. محتوا در صورتی که بتواند نیاز کاربران را برطرف سازد می‌تواند به خوبی در بالا رفتن رتبه سایت تاثیرگذار باشد در نتیجه یکی از مهم‌ترین مراحل در خدمات سئو سایت به شمار خواهد رفت. کارشناس در این زمینه باید توجه داشته باشد که برای محتوا ارزش ایجاد کرده و در آن به رفع مشکلات و نیازهای کاربران بپردازد.

خدمات سئو سایت چیست؟

خدمات سئو چیست؟

به طور کلی تمامی فعالیت‌هایی که در داخل یا خارج سایت به منظور دریافت جایگاه از سمت گوگل برای کلمه‌ای خاص انجام می‌شود خدمات سئو هستند. این مدل از خدمات مادامی که وب سایت در دسترس باشد باید روی سایت پیاده سازی شود چرا که بدون بهینه سازی، سایت در نتایج حضور پیدا نکرده و به این صورت وجود آن هیچ نقطه مثبتی در کسب و کار ایجاد نمی‌کند. همانطور که می‌دانید برای وارد شدن به بازار کار در اینترنت سایت اولین قدم به شمار می‌رود اما سئو پایه و لازمه این اقدام خواهد بود.

سایت تنها اسکلت ساختمان است که سئو باید آن را مستحکم نگه دارد. انجام سئو برای سایت امروزه توسط شرکت‌های مختلفی به کارفرمایان ارائه شده که باید برای دریافت این خدمات در ابتدا تمامی آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید تا با بهترین مجموعه به همکاری بپردازید. خدمات seo از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و ممکن است سایت را به رتبه نخست رسانده و یا کاری کند که سایت مجبور به پرداخت جریمه‌های سنگین شود، در نتیجه به این موضوع توجه داشته و به مجموعه‌ای معتبر مراجعه کنید.

خدمات seo

آیا هنوز سایت شما به فروش نرسیده است؟ آیا سایت شما با کلمه کلیدی های مربوطه به صفحه اول گوگل نرسیده است؟ طبیعی است که اگر به خوبی روی سئو سایت کار نشود، حالا حالا ها سایت شما رنگ صفحه اول گوگل را هم نخواهد دید!

خدمات seo اولین و اصلی ترین قدم برای رسیدن به یک آمار خوب فروش و دیده شدن سایت می باشد. اگر قصد دارید از خدمات seo سایت استفاده نمایید، پیشنهاد می کنیم ابتدا با شماره تلفن مجموعه تماس حاصل فرمایید: 09308297906

خدمات سئو سایت از صفر تا صد

نکته مهمی که در مورد خدمات سئو وجود دارد این است که باید به صورت صفر تا صدی و به شکل تخصصی انجام شود تا بتوانید نتایج آن را به خوبی مشاهده کنید. در جاب تیم این خدمات دارای فرایندی است که مرحله به مرحله جلو رفته و به این ترتیب موجب خواهد شد تا بتوانید رشد وب سایت خود را در فضای اینترنت مشاهده کنید. توجه داشته باشید که جاب تیم از بهترین متخصص سئو در کشور است همواره کارفرما را در جریان اعمال خدمات سئو سایت حرفه ای گذاشته و همچنین تلاش می‌کند تا درخواست‌های او را در ابتدا مورد بررسی قرار داده و سپس آن‌ها را اعمال کند. همچنین در صورت بروز مشکلات احتمالی آن‌ها را برطرف کرده و تغییرات مورد نیاز را اجرا خواهد کرد تا وب سایت به نحوی مناسب در دسترس کاربران هدف قرار گیرد. صفر تا صد مراحل به دست کارشناسان و تحت نظر آن‌ها انجام خواهد گرفت به این ترتیب نیاز نیست نگران جریمه یا پنالتی شدن وب سایت باشید.

خدمات سئو در جاب تیم

از معتبرترین شرکت‌هایی که در زمینه خدمات سئو فعالیت داشته و تا کنون پروژه‌های زیادی را به سرانجام رسانده جاب تیم را به شما معرفی می‌کنیم. این شرکت سئو سایت به دلیل همکاری با نیروهای باتجربه و متخصص شرایطی را برای تمامی کسب و کارها به وجود می‌آورد تا بتوانند به راحتی شغل خود را در فضای مجازی نیز ارتقا دهند. افراد زیادی امروزه سعی دارند تا خدمات سئو سایت حرفه ای را برای وب سایت‌های مختلف اجرا و پیاده سازی کنند که اغلب سرمایه را از بین برده و موجب می‌شوند تا پروژه با شکست مواجعه شود، این عامل باعث می‌شود تا اعتماد مردم نسبت به فعالان و کارشناسان سئو کاهش پیدا کند. جاب تیم اما چندین سال است که در این حوزه مشغول به فعالیت بوده و نمونه کارهای زیادی در دسترستان قرار می‌دهد تا بتوانید علاوه بر رضایت مشتری میزان افزایش فروش هر کسب و کار را به راحتی تشخیص دهید. کلید موفقیت برای راه یافتن به نتایج جستجو مراجعه و همکاری با شرکتی همچون جاب تیم است.

خدمات تخصصی سئو

آیا سئو یک کار تخصصی است؟ صد درصد بله!

عده ای تصور دارند که خودشان از پس سئو سایتشان بر می آیند و برای صرفه جویی در هزینه ها هیچ اقدامی نسبت به همکاری با تیم تخصصی سئو ندارند. این یک باور کاملا اشتباه است!!! عزیزان خدمات تخصصی سئو نیاز به داشتن تجربه و علم به روز در این زمینه است و حتی برخی از کارشناسان سئو هم نمی توانند این کار را به درستی انجام دهند چه برسد به افراد معمولی و بدون تخصص.

بنابراین همین حالا با یک تماس ساده از خدمات تخصصی سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم بهره مند شوید تا در سریع ترین زمان ممکن و به اصولی ترین روش های ممکن سئو سایت شما را انجام دهیم.

خدمات سئو را به کی بسپاریم؟

خدمات سئو سایت حرفه ای را می‌توانید به آژانس‌های مختلف بسپارید، اما در این زمینه باید توجه داشته باشید که نمونه کارهای مناسبی در حوزه شغلی شما در اختیارتان قرار گیرد. مجموعه جاب تیم به سبب سال‌ها فعالیتی که در زمینه seo داشته با انواع کسب و کار آشنا بوده به این سبب با پرسونای مختلف آشنا است و می‌داند که کاربر هدف به دنبال چه نوع سایت و محتوایی خواهد بود. به این ترتیب پس از بستن قرارداد سئو با استفاده از استراتژی مناسب سعی می‌کند تا مسیر رسیدن کاربر به وب سایت را هموار کند.

توجه داشته باشید از مزایای مهم این مجموعه باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که نه تنها در زمینه seo بلکه در حوزه‌های مختلف همچون ساخت و ایجاد وب سایت، شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی و تبلیغات نیز فعالیت داشته و به این ترتیب طیف گسترده‌ای از خدمات را به مشتریان عزیز ارائه خواهد داد. این موضوع باعث می‌شود برای دریافت خدمات مختلف نیاز نباشد با شرکت‌های گوناگون در ارتباط باشید چرا که کارشناسان در جاب تیم در صورتی که تمایل داشته باشید این فرایند را برایتان انجام خواهند داد. همچنین در تمامی مراحل جلساتی به صورت آنلاین یا حضوری برگزار خواهد شد تا از کم و کیف فعالیت‌ها با خبر شوید به این صورت نیاز نیست نگران دریافت خدمات seo سایت باشید چرا که جاب تیم فکر همه جا را کرده است.

نمودار از نمونه پروژه های خدمات seo جاب تیم

خدمات سئو: نمونه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت در نتایج گوگل

خدمات سئو : نمونه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت در نتایج گوگل توسط جاب تیم

خدمات سئو سایت شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات سئو سایت حرفه ای باید به صورت مستمر و یکپارچه توسط شرکت سئو سایت معتبر انجام شوند تا بتوانید نتایج را به خوبی و در زمانی کوتاه مشاهده کنید. در این زمینه باید بگوییم، این مدل از خدمات شامل پارامترهای مختلفی می‌شوند که تمامی آن‌ها باید یک به یک توسط افراد کارشناس انجام شوند تا رتبه‌ها بهبود یابند. خزنده‌های گوگل سایت را مورد بررسی قرار خواهند داد و در صورتی که قوانین را رعایت کرده و محتوای مناسب به کاربران ارائه دهید، بی شک سایت را در دسترس مخاطبین قرار می‌دهند. برخی از مهم‌ترین خدمات سئو سایت شامل موارد زیر است.

خدمات سئو شامل چه مواردی می شود؟

 • تحقیق کلمات کلیدی: از مهم‌ترین خدمات باید به تحقیق کلمات کلیدی اشاره داشته باشیم، اینکه کدام کلمه کلیدی برای وب سایت از اهمیت بیشتری برخوردار است بسیار مهم خواهد بود. یک متخصص باید بتواند با توجه به بازار کار و فعالیت کاربران تشخیص دهد که سایت باید با چه کلمه‌ی کلیدی به رتبه برسد. این کلمات همان کلمه‌هایی هستند که کاربران در هنگام سرچ مورد استفاده قرار می‌دهند.
 • تولید و آپدیت محتوا: تولید محتوا و آپدیت نیز اهمیت زیادی در خدمات سئو سایت دارد. برخی از محتواها به دلایلی همچون داشتن مطالب کپی شده، بروز شدن اطلاعات، ایجاد مطالب نامرتبط و ... نیاز دارند تا آپدیت شوند. در این زمینه کارشناس محتوا باید به دقت صفحه مورد نظر را تحت بررسی قرار دهد تا محتوای نامناسب را پاک کرده و محتوای جدید و باکیفیت را جایگزین کند. همچنین در صورت بروزرسانی اطلاعات می‌بایست محتوای قدیمی را پاک شود. تولید محتوا مهم‌ترین قدمی است که شما را به کاربر متصل می‌کند در نتیجه در خدمات سئو سایت توجه کنید که محتوا کپی یا بی کیفیت نباشد.
 • لینک سازی داخلی: همانطور که گفته شد ربات گوگل وارد سایت شده و این ترتیب تلاش می‌کند تا با استفاده از لینک‌های موجود در سایت صفحات مختلف را بخواند. با توجه به این موضوع اگر از لینک سازی داخلی درست و اصولی استفاده نکرده باشید، گوگل به مشکل خورده و همچنین نمی‌تواند به صفحات مورد نظر وارد شده و نوع آن‌ها را از هم تشخیص دهد به این ترتیب به رتبه مناسب دست پیدا نخواهید کرد.
 • رفع مشکلات تکنیکال سایت: مشکلات تکنیکال یکی از پراهمیت‌ترین مباحث در خدمات سئو سایت حرفه ای به شمار می‌روند که باید توسط متخصصین مورد بررسی قرار گرفته و رفع شود. به عنوان مثال سرعت پایین یکی از مشکلات وب سایت‌ها است که موجب گیج و در نتیجه خارج شدن کاربر از سایت می‌شود در نتیجه کارشناسان باید با تکنیک‌های مختلف سرعت را افزایش دهند تا راحتی بیشتری برای مخاطبین ایجاد شود.
 • بک لینک و سئو خارجی: خدمات سئو وبسایت شامل بک لینک و فعالیت‌هایی که خارج از وب سایت می‌شود نیز است. در این زمینه باید گفت بهینه سازی سایت با فعالیت‌هایی در خارج وب سایت، بیشترین تاثیرات را برای رتبه گرفتن داشته و به این ترتیب باید به درستی و با رعایت استانداردها انجام شود چرا که در غیر این صورت باعث موجب جریمه شدن یا حتی پنالتی خواهد شد.
 • سئو محلی: در سئو محلی، گوگل با توجه به موقعیت کاربر و IP او نتایج خاصی را در اختیارش قرار خواهد داد. به عنوان مثال در صورتی که به دنبال کافه باشید و این موضوع را در گوگل سرچ کنید، آدرس کافه‌هایی در اختیارتان قرار می‌گیرد که نزدیک به شما هستند. از خدمات سئو وب سایت باید به seo محلی اشاره کنیم که با اعمال مشخصاتی چون درج آدرس، نام و مشخصات شرکت انجام خواهد شد.
 • تحلیل استراتژی رقبا: متخصصین باید بتوانند فعالیت رقبا را بررسی کرده و با توجه به آن استراتژی مناسبی برای بهبود رتبه در نظر داشته باشند. به این ترتیب می‌توانید از رقبا پیشی گرفته و کاربران بیشتری را به سوی خود جذب کنید. همچنین این موضوع باعث خواهد شد تا نقاط ضعف را شناسایی کرده و به این ترتیب بتوانید در سایتتان آن‌ها را برطرف کنید.
 • بهبود سرعت سایت: همانطور که در قسمت‌های قبل گفتیم سرعت سایت یکی از پارامترهای مهم در نظر گرفته می‌شود که در صورت پایین بودن ممکن است به افزایش نرخ پرش بی‌انجامد. کاربر زمان زیادی را برای بالا آمدن وب سایت در نظر نمی‌گیرد و به این ترتیب اگر وب سایت کند باشد از سایت خارج شده و به سایت رقبا مراجعه می‌کند در نتیجه این موضوع باید به طور دقیق تحت بررسی سئوکاران قرار گیرد.

هزینه خدمات سئو سایت حرفه ای چقدر است؟

در حقیقت هزینه بهینه سازی رتبه‌های سایت در موتورهای جستجو دارای یک قیمت معین نخواهند بود. در این زمینه عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند. از موثرترین پارامترها در این حوزه باید به رقابت کلمات کلیدی اشاره کرد. در صورتی که در بازار پررقابتی همچون فروش تلفن همراه قرار دارید، کلمات مورد نظر شما بسیار رقابتی بوده و بالا بردن رتبه با استفاده از این عبارات سخت‌تر خواهد بود و به زمان بیشتری احتیاج پیدا خواهد کرد در نتیجه هزینه seo بالا خواهد رفت. نکته مهم دیگر تولید محتوا است. با توجه به تعداد کلمات محتوا و ایجاد محتوای بصری که توسط  کارشناسان در جاب تیم انجام می‌شود هزینه نهایی Seo مشخص می‌شود.

قیمت و هزینه ها براساس جایگاه فعلی شما در نتایج، وضعیت تکنیکال سایت، وضعیت محتوا، حوزه رقابت، سختی کلمات و ... محاسبه می شود و در واقع سئو تضمینی شامل این ها نیز خواهد شد.

شروع قیمت پروژه سئو  : از ماهانه 6 میلیون تومان بدون هزینه محتوا
مرحله 1: گزارش یا برطرف کردن موارد تکنیکال مرحله 2: استراتژی سئو و محتوا مرحله 3: seo خارجی
بررسی فایل‌های جاوا اسکریپت و CSS برای بهینه سازی تحقیق کلمات کلیدی محصولات تدوین نوع لینک سازی خارجی
بهینه سازی سایز و حجم تصاویر در صورت امکان افزودن lazy load تحقیق کلمات کلیدی بخش وبلاگ ارائه پلن رپورتاژ به کارفرما
رفع خطاهای بخش coverage سرچ کنسول تولید محتوای بهینه شده و کاربر پسند تولید محتوای رپورتاژ
کاهش request های سمت هاست یا سرور برای پاسخگویی سریعتر استراتژی لینک سازی داخلی ایجاد بک لینک های چند لایه روی رپورتاژ
تدوین فعالیت های اجرا شده در گزارش ماهیانه تدوین فعالیت های اجرا شده در گزارش ماهیانه تدوین فعالیت های اجرا شده در گزارش ماهیانه

زمانبندی تقریبی بهینه سازی جایگاه کلمات در خدمات seo سایت

هر چند در خدمات سئو سایت حرفه ای نمی توان زمان دقیقی را برای رسیدن به تارگت ها تعیین کرد اما در جدول زیر زمان تقریبی آن ها را مشخص کرده ایم. دقت کنید که زمانبندی فعلی بدون در نظر گرفتن هزینه پلن تبلیغاتی کارفرما اعلام شده است این یک زمانبندی تقریبی است و احتمال دارد زودتر از زمان اعلام شده نیز شما به جایگاه مورد نظر برسید

کلمات آسان کلمات متوسط کلمات سخت
3 الی 4 ماه 6 الی 8 ماه 8 الی 12 ماه

خدمات seo توسط جاب تیم چه مراحلی دارد؟

 • در مرحله اول خدمات سئو سایت حرفه ای جاب تیم به صورت رایگان در شهر تهران و به شکل مجازی در سایر شهرستان‌ها به طور کاملا تخصصی مشاوره ارائه می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید تمامی ابهامات خود را برطرف کرده و از دانش و تجربه متخصصین SEO کمک بگیرید.
 • در مرحله بعد زمان بندی دقیق و قیمت تمامی موارد در بهینه سازی سایت مشخص خواهد شد و در یک فایل کامل در این زمینه برای کارفرما ارسال می‌شود.
 • سپس بعد از توافق بین طرفین، قراردادی میان کارفرما و جاب تیم عقد می‌شود.
 • سپس بستر مناسبی برای برقراری ارتباط با کارفرمایان شکل گرفته و این امکان به وجود می‌آید تا صاحبان کسب و کار بتوانند با کارشناسان در ارتباط باشند.
 • پس از شروع فعالیت بهینه سازی سایت گزارش ماهیانه برای کارفرما ارسال می‌شود.
 • در نهایت جلسات متناوب برگزار شده و کارفرما از تمامی فعالیت‌های انجام گرفته روی سایت به اطلاعات کافی دست پیدا خواهد کرد.

خدمات سئو توسط جاب تیم چه مراحلی دارد؟

چرا به خدمات سئو نیاز داریم؟

تمامی افرادی که برای کسب و کارشان سایتی را طراحی و راه اندازی کرده‌اند بی شک قصد دارند تا از این راه خدمات یا محصولاتشان را به افراد بیشتری بفروشند. در حقیقت ایجاد وب سایت برای جذب مشتری بیشتر است و خدمات سئو دقیقا همین کار را انجام می‌دهند. خدمات سئو سایت با صرفه جویی در هزینه تبلیغ کردن نتایج بهتری را برایتان ایجاد کرده و فروشتان را چندین برابر می‌کنند. همچنین کسب و کارهای مختلف این روزها به دنبال دریافت این مدل از خدمات هستند تا بتوانند کاربران بیشتری را از آن خود کنند در نتیجه به خدمات سئو وبسایت نیاز دارید تا بتوانید با کمک کاملترین چک لیست سئو جلوی رقبا کم نیاورده و درآمدتان را نیز بالا ببرید. صاحبان مشاغل، دیگر به صورت سنتی مدیریت کار را بر عهده نگرفته و با توجه به دنیای دیجیتال در تلاش هستند تا خود را با این فضا تطبیق دهند در نتیجه شما نیز به خدمات سئو وب سایت نیاز دارید تا با مردم ارتباط بیشتر و بهتری برقرار کنید.

چرا به خدمات سئو نیاز داریم؟

آیا خودمان می‌توانیم خدمات سئو را انجام دهیم؟

ممکن است این تصور به وجود آید که آیا خودمان می‌توانید خدمات سئو سایت‌هایی همچون سئو سایت انگلیسی را روی وب سایت انجام دهیم یا خیر؟ در این زمینه باید بگوییم seo یک فن و هنر است که باید به صورت حرفه‌ای انجام شود. در حقیقت فردی می‌تواند آن را انجام دهد که علاوه بر دانش، در این زمینه تجربه بالایی نیز داشته باشد. انجام خدمات سئو روی وب سایت برای فردی که نه دانشی داشته و تجربه این کار را دارد شدنی نیست و موجب می‌شود تا سایت در زمانی کوتاه آسیب دیده و به این ترتیب منجر به پنالتی شدن خواهد شد. توجه داشته باشید که گوگل برای اینکه سایت باکیفیت را از وب سایت نامناسب تشخیص دهد، الگوریتم‌های مختلفی را تعریف کرده تا با توجه به فعالیت سایت روی پارامترهای مختلف به صورت جدا و همزمان بررسی‌های لازم را انجام دهد.

با توجه به این موضوع برای مثال در صورتی که محتوای کپی شده در اختیار کاربر بگذارید و یا بک لینک‌های بی کیفیت ایجاد کنید گوگل متوجه شده و در ابتدا شما را جریمه و سپس پنالتی می‌کند. در نتیجه خدمات سئو سایت به تنهایی توسط افرادی که کارشناس نیستند به سایت لطمه وارد کرده و موجب می‌شود تا تمام سرمایه خود را از دست داده و مجبور به پرداخت هزینه‌های گزاف باشید تا بتوانید وب سایت را بازگردانید. در نتیجه توصیه می‌کنیم برای دریافت خدمات سئو سایت حرفه ای به شرکت‌های معتبر همچون مجموعه جاب تیم مراجعه کنید که در این زمینه تجربه دارند.

آیا خودمان می‌توانیم خدمات سئو را انجام دهیم؟

نکات مهم در خدمات سئو سایت

نکات مهمی در زمینه خدمات سئو سایت وجود دارد که باید توسط منتور سئو و کارشناسان متخصص انجام شده یا مورد توجه قرار گیرند. برخی از این نکات شامل موارد زیر هستند.

 • توجه به کلمه کلیدی اصلی: پیش از تولید محتوا حتما کلمات کلیدی مرتبط را یافته و در نهایت واژه‌ای را انتخاب کنید که بهتر می‌توانید در متن آن را مورد استفاده قرار دهید. نکته مهمی که در این زمینه باید به آن توجه داشته باشید این است که در هر مطلب باید از یک کلمه کلیدی استفاده شود. این یکی از نکات مهمی است که باید در خدمات سئو به آن دقت شود.
 • توجه به کلمات کلیدی رقبا: خدمات سئو تنها شامل خدماتی نیست که برای بهینه سازی رتبه سایت انجام می‌شود، بلکه نظارت و تحت بررسی قرار دادن فعالیت رقبا در این زمینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به این دلیل یکی از مهم‌ترین نکات خدمات بهینه سازی سایت بررسی کردن کلمات کلیدی رقبا و چگونگی رتبه گرفتن آن‌ها خواهد بود. همچنین سئو سایت وردپرس و چگونگی استفاده از تگ‌ها باید در این زمینه از سوی کارشناسان مورد توجه قرار گیرد.
 • بررسی شبکه‌های اجتماعی رقبا: از نکات مهم در خدمات سئو فعالیت در شبکه‌های اجتماعی است، برای اینکه به رتبه مناسبی دست یابید باید فعالیت‌های رقبا را در این زمینه بررسی و تحلیل کنید تا نوع هدف آن‌ها مشخص شود. چگونگی گذاشتن پست، نحوه قرار دادن عکس، ساعت پست گذاری، تعداد لایک و ... از نکات مهمی هستند که باید زیر نظر قرار گیرند.
 • اولویت بندی فعالیت‌ها: در خدمات سئو سایت حرفه ای اولویت بندی فعالیت‌ها بسیار مهم هستند. کارهایی که لازم است باید نوشته شده و سپس توسط افراد حرفه‌ای اولویت بندی شود.

خدمات مکمل سئو سایت

در کنار مواردی که اشاره کردیم مواردی هستند که به فروش سایت کمک می کنند و جزو فعالیت های تیم سئو محسوب نمی شوند مواردی مثل:

 1. فعالیت در شبکه های اجتماعی
 2. خدمات گوگل ادز
 3. مشاوره تبلیغات برند

شما می توانید از کارشناسان جاب تیم برای خدمات سئو مشاوره رایگان دریافت کنید برای شروع مشاوره با یکی از شماره های ذیل تماس بگیرید

09357669329    -    09308297906