خدمات سئو سایت با نمونه کار + تعرفه 1403

خدمات سئو (SEO) 1403، با ارائه ضمانت بازگشت وجه

خدمات سئو یکی از محبوب‌ترین خدماتی است که در حال حاضر از سوی شرکت‌های فعال در دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌شود. اما چرا خدمات سئو تا این حد مهم و رقابتی شده است؟

یه مشاوره رایگان مهمون مایی

تصور کنید زمانی که مشتریان به دنبال خرید یک محصول هستند، با جستجوی نام محصول در گوگل، اولین سایتی که برای آنها نمایش داده می‌شود، سایت شما باشد. این موضوع معمولا برای برندهای مطرح به خوبی دیده می‌شود؛ اما راز طلایی آنها چیست؟ آیا کسب‌وکارهای دیگر هم می‌توانند در صدر نتایج گوگل قرار بگیرند؟

واقعیت این است که رسیدن به نتایج اول گوگل و به دنبال آن، افزایش شگفت‌انگیز فروش و بازدید، اصلا یک رؤیا نیست! روزانه میلیون‌ها سایت در حال رقابت با هم هستند تا در میان کلمات کلیدی موردنظر خود، در نتایج جستجوی گوگل در رده بالا قرار گیرند.

اگر شما هم می‌خواهید در رتبه‌های بالا قرار بگیرید، در اولین قدم باید به فکر سئو سایت خود باشید. خدمات سئو، مهم‌ترین کاری است که صاحبان سایت‌های مختلف باید انجام دهند و به همین دلیل مجموعه ما سالهاست در این زمینه خدمات حرفه‌ای با قیمت مناسب را ارائه می‌کند. اما برای اینکه بدانید سئو سایت چیست؟ در ادامه با ما همراه باشید.

برخی از نمونه کارها

پکیج A

◀ مناسب برای: سایت های کم رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: خیر

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: خیر

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: خیر

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: خیر

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 10000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 5عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A+

◀ مناسب برای: سایت های با رقابت متوسط

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 12000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 8عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A++

◀ مناسب برای: سایت های پر رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 15000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 10عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 1

پکیج Z

◀ مناسب برای: سایت های با ترافیک بالا

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 18000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 12عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 2

نمودار پیشرفت سایت ها در جاب تیم

 

تعهدات جاب تیم به مشتریانش

 

در این مرحله از خدمات سئو سایت، ابزارهای مختلفی وجود دارند که کارشناسان با استفاده از آن‌ها می‌توانند به راحتی فرایند تحلیل وب سایت را انجام داده و بر اساس آن تلاش کنند که با اعداد و ارقام در دست استراتژی مناسبی برای سایت برنامه ریزی نمایند. با استفاده از افزونه‌ها و امکانات مختلف نه تنها وب سایت خود بلکه سایت رقبا را می‌توان تحت نظر قرار داد و پارامترهای مختلف همچون کلمات کلیدی، تحلیل و بررسی محتوا و همچنین بهینه سازی سایت را به دقت تحت نظر گرفت. بر این اساس شرایطی مهیا خواهد شد تا نقاط قوت و ضعف رقبای خود را شناخته و از آن‌ها استفاده نمایید تا سایت را در وضعیت مناسبی قرار دهید در نتیجه این موضوع باید توسط کارشناسان مجرب در این زمینه انجام شود که در تیم ما بررسی‌های لازم به صورت تخصصی صورت خواهد گرفت.
مهمترین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که در چه حرفه‌ای به فعالیت می‌پردازید. این موضوع در جمع آوری کلمات کلیدی به کارشناسان کمک خواهد کرد. در برخی مواقع کارشناسان ترجیح می‌دهند که برای رسیدن به جایگاه مورد نظر از استراتژی‌هایی چون بکارگیری کلمات کلیدی طولانی ترکیبی در سایت استفاده کنند. این موضوع بنا به تشخیص نظر کارفرما و کارشناسان انجام خواهد شد در نتیجه توصیه می‌شود برای چیدن استراتژی سئو حتما به کارشناسان مراجعه کرده و از آن‌ها مشاوره رایگان دریافت کنید تا به آگاهی کاملی در این زمینه دست یابید. متخصصان توضیحات لازم را ارائه داده و همچنین با توجه به نوع کلمه و رقابت بر سر آن تعیین خواهند کرد که باید از چه دسته کلمات و محتوا به منظور بهینه سازی سایت استفاده شود.
در این مرحله کارشناسان باید تمام تلاش خود را بکار گیرند تا سایت را برای موتورهای جستجو از نظر فنی قابل درک سازند. متخصصان در مجموعه ما تلاش خواهند می‌کنند تا زیر ساخت کار را آماده نمایند. در این صورت شرایطی فراهم می‌شود که به ربات‌های گوگل اجازه می‌دهد به راحتی در سایت بخزند و صفحات را ایندکس کنند. ممکن است با خود بپرسید که رفع ایرادات فنی سایت چه اهمیتی دارد؟ زمانی که بخش تکنیکال سایت به بهترین نحو بهینه سازی می‌شود شرایطی ایجاد خواهد شد تا خزنده گوگل بتواند به راحتی تمامی سایت را تحت نظر قرار داده و این موضوع بدون شک بر روی افزایش رتبه سایت به میزان قابل توجهی تاثیرگذار خواهد بود.
ارائه گزارش کار ماهیانه شرایطی را ایجاد می‌کند تا بتوانید به راحتی فرایندی که در یک ماه گذشته روی سایت انجام شده است را بررسی نمایید. این موضوع دارای اهمیت زیادی است و کارشناسان با استفاده از کانال‌های ارتباطی گوناگون همچون تلگرام و واتساپ با شما در ارتباط خواهند بود، به همین دلیل شرایطی را ایجاد ساخته‌اند تا در صورت تمایل بتوانید با کارشناسان به صورت رو در رو صحبت کرده و نکاتی که برای شما مهم است را مطرح نمایید. همچنین در صورتی که نتایج از نظر شما رضایت بخش نباشند، می‌توانید این موضوع را با متخصصین در میان بگذارید تا استراتژی مناسبی در این زمینه چیده شود.
همانطور که می‌دانید یکی از مراحل اصلی در خدمات سئو تعیین استراتژی برای لینک بیلدینگ یا همان لینک‌سازی است. لینک‌ها به نوعی شریان‌های حیاتی در فرایند بهینه سازی سایت هستند. لینک باید به صورت کاربر پسند مورد استفاده قرار گیرد و برای کاربر حین خواندن مطلب ایجاد مزاحمت نکند. همچنین لینک‌های شکسته باید به صورت اصولی ترمیم شوند تا گوگل به مرور زمان رتبه مناسبی برای سایت در نظر گیرد. استراتژی‌های زیادی در این مورد وجود دارد، به عنوان مثال لینک سازی باید بر پایه روابط باشد و نباید از لینک‌های غیر مرتبط در سایت استفاده کنید. یکی دیگر از راه‌های لینک‌سازی به این صورت است که با تبادل نظر، شرایطی ایجاد می‌کنید تا رقیب از لینک‌های مورد نظر شما استفاده نماید.
در این مرحله کارشناس باید با تمرکز بالا به اهدافی که محتوا را بر اساس آن‌ها تولید می‌کند توجه نشان دهد تا به درک عمیقی از بازار هدف و مشتریان دست پیدا نماید. با توجه به این موضوع شرایطی ایجاد خواهد شد تا بتوانید به بهترین نحو محتوای تخصصی را نوشته و آن را در سایت انتشار دهید. مهمترین قسمت هر سایت محتوای آن است در نتیجه باید به صورتی نوشته شود که در مرحله اول شما را متمایز از رقبا نشان دهد و همچنین به بهترین نحو با کاربر ارتباط برقرار کند. محتوا در صورتی که بتواند نیاز کاربران را برطرف سازد، بدون شک در بالا رفتن رتبه سایت تاثیرگذار خواهد بود. کارشناس در این زمینه باید توجه داشته باشد که برای محتوا ارزش ایجاد کرده و در آن به رفع مشکلات و نیازهای کاربران بپردازد.

منظور از خدمات سئو سایت چیست؟

خدمات سئو سایت چیست؟

برای آشنایی با خدمات سئو سایت، بهتر است ابتدا نگاهی به مفهوم «سئو» داشته باشیم. به زبان ساده، سئو مخفف عبارتSearch Engine Optimization و به معنی بهینه‌سازی موتور جستجو ترجمه می‌شود. در واقع، سئو به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که با هدف افزایش رتبه و بازدید یک وب‌سایت در نتایج جستجوگرها، به خصوص گوگل انجام می‌شود.

با انجام خدمات سئو، شما به موتورهای جستجو کمک می‌کنید تا محتوای وب‌سایت شما را بهتر درک کنند و آن را در نتایج جستجوی مرتبط به کاربران نمایش دهند. در نتیجه، ترافیک ورودی به وب‌سایت شما افزایش می‌یابد و افراد بیشتری می‌توانند از محتوای آن استفاده نمایند. در واقع سئو انجام کارهای لازم برای بیشتر دیده شدن محتوای سایت شماست.

خدمات سئو سایت، به تمام اقداماتی گفته می‌شود که در داخل یا خارج سایت انجام می‌شود تا سایت شما در کلمات کلیدی خاصی (کلماتی که توسط مشتریان در گوگل جستجو می‌شود) در رتبه اول لیست نتایج گوگل قرار بگیرد. سئو تا زمانی که وب سایت در دسترس باشد باید روی سایت پیاده سازی شود، زیرا بدون بهینه سازی، سایت در نتایج گوگل دیده نمی‌شود و به این صورت وجود آن هیچ نقطه مثبتی در کسب و کار ایجاد نخواهد کرد.

انجام سئو سایت  توسط شرکت‌های مختلفی به کارفرمایان ارائه می‌شود که باید برای دریافت این خدمات در ابتدا تمامی آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید تا با بهترین مجموعه به همکاری بپردازید.

برای فتح قله گوگل، هنوز دیر نشده!

آیا هنوز سایت شما به فروش نرسیده است؟ آیا سایت شما با کلمه کلیدی‌های مشخص شده به صفحه اول گوگل نرسیده است؟ طبیعی است که اگر به خوبی روی بهینه سازی سایت کار نشود، سایت شما رنگ صفحه اول گوگل را هم نخواهد دید.

خدمات seo اولین و اصلی‌ترین قدم برای رسیدن به فروش خوب و دیده شدن سایت است. اگر قصد دارید از خدمات seo سایت استفاده نمایید، پیشنهاد می کنیم ابتدا با شماره تلفن مجموعه ما تماس حاصل فرمایید: 09308297906

هرکدام از افراد مجموعه ما، بهترین متخصص سئو در کشور هستند؛ تمام فرایند بهینه‌سازی سایت شما در نهایت اصول حرفه‌ای توسط کارشناسان انجام خواهد شد. در صورتی که بهینه‌سازی یا سئو سایت خود را به ما بسپارید، از همان دقایق ابتدایی تا کسب رتبه اول گوگل، در کنار شما و همراه با شما خواهیم بود.

همچنین کارشناسان ما، در صورت بروز مشکلات احتمالی، آن‌ها را برطرف کرده و تغییرات مورد نیاز را اجرا خواهند کرد تا وب سایت به نحوی مناسب در دسترس کاربران هدف قرار گیرد. صفر تا صد مراحل کار به دست کارشناسان و تحت نظر آن‌ها انجام خواهد گرفت. به این ترتیب نیاز نیست نگران جریمه یا پنالتی شدن وب سایت باشید.

خدمات سئو در جاب تیم

خدمات سئو در جاب تیم

شرکت سئو سایت  تیم ما به دلیل همکاری با نیروهای باتجربه و متخصص شرایطی را برای تمامی کسب و کارها به وجود می‌آورد تا بتوانند به راحتی شغل خود را در فضای مجازی نیز ارتقا دهند. افراد زیادی امروزه سعی دارند تا خدمات سئو سایت حرفه ای را برای وب سایت‌های مختلف اجرا و پیاده سازی کنند که اغلب باعث از دست رفتن سرمایه شده و در نهایت پروژه با شکست مواجه می‌شود، این عامل باعث می‌شود تا اعتماد مردم نسبت به فعالان و کارشناسان سئو کاهش پیدا کند.

اما شرکت ما چندین سال است که در این حوزه مشغول به فعالیت بوده و نمونه کارهای زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید علاوه بر رضایت مشتری میزان افزایش فروش هر کسب و کار را به راحتی بررسی نمایید. کلید موفقیت برای راه یافتن به نتایج جستجو مراجعه و همکاری با این شرکت است.

خدمات تخصصی سئو

خدمات تخصصی سئو

سئو یک کار بسیار تخصصی است. عده‌ای تصور دارند که می توانند کار سئو سایت را شخصا انجام دهند و برای صرفه جویی در هزینه‌ها هیچ اقدامی نسبت به همکاری با تیم تخصصی ندارند. اما این یک باور کاملا اشتباه است. خدمات تخصصی سئو نیاز به داشتن تجربه و علم به روز در این زمینه نیاز دارد و حتی برخی از کارشناسان هم نمی‌توانند این کار را به درستی انجام دهند.

بنابراین همین حالا با یک تماس ساده از خدمات تخصصی سئو بهره مند شوید تا در سریع‌ترین زمان و به اصولی‌ترین روش‌های ممکن بهینه سازی سایت شما انجام شود.

خدمات سئو را به کی بسپاریم؟

خدمات سئو را به کی بسپاریم؟

خدمات حرفه‌ای سئو سایت را می‌توانید به آژانس‌های مختلف بسپارید، اما در این زمینه باید توجه داشته باشید که نمونه کارهای مناسبی در حوزه شغلی هدف در اختیار شما قرار دهند. این شرکت به سبب سال‌ها فعالیتی که در زمینه seo داشته با انواع کسب و کارها و پرسونای مختلف آشنا است و می‌داند که کاربر هدف به دنبال چه نوع سایت و محتوایی خواهد بود. در نتیجه پس از بستن قرارداد سئو با استفاده از استراتژی مناسب سعی می‌کند تا مسیر رسیدن کاربر به وب سایت را هموار نماید.

توجه داشته باشید از مزایای مهم مجموعه ما این است که نه تنها در زمینه seo بلکه در حوزه‌های مختلف همچون ساخت و ایجاد وب سایت، شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی و تبلیغات نیز فعالیت داشته و به این ترتیب طیف گسترده‌ای از خدمات را به مشتریان عزیز ارائه خواهد داد.

این موضوع باعث می‌شود برای دریافت خدمات مختلف نیاز نباشد با شرکت‌های گوناگون در ارتباط باشید، چرا که کارشناسان ما در صورتی که تمایل داشته باشید این فرایند را برای شما انجام خواهند داد. همچنین در تمامی مراحل جلساتی به صورت آنلاین یا حضوری برگزار خواهد شد.

خدمات سئو سایت شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات سئو سایت حرفه‌ای باید به صورت مستمر و یکپارچه توسط شرکت سئو سایت معتبر انجام شود تا بتوانید نتایج را به خوبی و در زمانی کوتاه مشاهده نمایید. در این زمینه باید بگوییم، این مدل از خدمات شامل پارامترهای مختلفی می‌شوند که تمامی آن‌ها باید یک به یک توسط افراد کارشناس انجام شوند تا رتبه‌ها بهبود پیدا نمایند. ربات‌های خزنده‌ گوگل سایت را مورد بررسی قرار خواهند داد و در صورتی که قوانین را رعایت کرده و محتوای مناسب به کاربران ارائه دهید، سایت را در دسترس مخاطبین قرار می‌دهند.

خدمات سئو سایت شامل چه مواردی می‌شود؟

تحقیق کلمات کلیدی

 از مهم‌ترین خدمات باید به تحقیق کلمات کلیدی اشاره نمود. در اینجا بررسی می‌شود که کدام کلمه کلیدی برای وب سایت از اهمیت بیشتری برخوردار است. یک متخصص باید بتواند با توجه به بازار کار و فعالیت کاربران تشخیص دهد که سایت باید با چه کلمه‌ی کلیدی به رتبه برسد. این کلمات همان کلمه‌هایی هستند که کاربران در هنگام سرچ مورد استفاده قرار می‌دهند.

تولید و آپدیت محتوا

 

تولید محتوا و آپدیت نیز اهمیت زیادی در روند رشد و بهینه سازی سایت دارد. برخی از محتواها به دلایلی همچون داشتن مطالب کپی شده، بروز شدن اطلاعات، ایجاد مطالب نامرتبط و غیره نیاز دارند تا آپدیت شوند. در این زمینه کارشناس محتوا باید به دقت صفحه مورد نظر را تحت بررسی قرار دهد تا محتوای نامناسب را پاک کرده و محتوای جدید و باکیفیت را جایگزین کند.

همچنین در صورت بروزرسانی اطلاعات باید محتوای قدیمی پاک شود. تولید محتوا مهم‌ترین قدمی است که شما را به کاربر متصل می‌کند در نتیجه توجه کنید که محتوا کپی یا بی‌کیفیت نباشد.

لینک سازی داخلی

همانطور که گفته شد ربات گوگل وارد سایت شده و این ترتیب تلاش می‌کند تا با استفاده از لینک‌های موجود در سایت صفحات مختلف را بخواند. با توجه به این موضوع اگر از لینک سازی داخلی درست و اصولی استفاده نکرده باشید، گوگل به مشکل خورده و همچنین نمی‌تواند به صفحات مورد نظر وارد شده و نوع آن‌ها را از هم تشخیص دهد به این ترتیب به رتبه مناسب دست پیدا نخواهید کرد.

رفع مشکلات تکنیکال سایت

مشکلات تکنیکال یکی از پراهمیت‌ترین مباحث در خدمات سئو سایت حرفه‌ای به شمار می‌روند که باید توسط متخصصین مورد بررسی قرار گرفته و رفع شود. به عنوان مثال سرعت پایین یکی از مشکلات وب سایت‌ها است که باعث خارج شدن کاربر از سایت می‌شود. در نتیجه کارشناسان باید با تکنیک‌های مختلف سرعت را افزایش دهند تا مخاطب بتواند با سرعت بیشتری در صفحات را لود کند.

بک لینک و سئو خارجی

در این زمینه باید گفت بهینه سازی سایت با فعالیت‌هایی در خارج وب سایت، بیشترین تاثیرات را برای رتبه گرفتن داشته و به این ترتیب باید به درستی و با رعایت استانداردها انجام شود چرا که در غیر این صورت باعث موجب جریمه شدن یا حتی پنالتی خواهد شد.

سئو محلی

در سئو محلی، گوگل با توجه به موقعیت کاربر و IP او نتایج خاصی را در اختیارش قرار خواهد داد. به عنوان مثال در صورتی که به دنبال کافه باشید و این موضوع را در گوگل سرچ کنید، آدرس کافه‌هایی برای شما نمایش داده می‌شود که نزدیک به شما هستند. از خدمات سئو وب سایت باید به seo محلی اشاره کنیم که با اعمال مشخصاتی چون درج آدرس، نام و مشخصات شرکت انجام خواهد شد.

تحلیل استراتژی رقبا

متخصصین باید بتوانند فعالیت رقبا را بررسی کرده و با توجه به آن استراتژی مناسبی برای بهبود رتبه در نظر داشته باشند. به این ترتیب می‌توانید از رقبا پیشی گرفته و کاربران بیشتری را به سوی خود جذب کنید. همچنین این موضوع باعث خواهد شد تا نقاط ضعف را شناسایی کرده و به این ترتیب بتوانید در سایتتان آن‌ها را برطرف کنید.

بهبود سرعت سایت

همانطور که در قسمت‌های قبل گفتیم سرعت سایت یکی از پارامترهای مهم در نظر گرفته می‌شود که در صورت پایین بودن ممکن است به افزایش نرخ پرش بی‌انجامد. کاربر زمان زیادی را برای بالا آمدن وب سایت در نظر نمی‌گیرد و به این ترتیب اگر وب سایت کند باشد از سایت خارج شده و به سایت رقبا مراجعه می‌کند در نتیجه این موضوع باید به طور دقیق تحت بررسی سئوکاران قرار گیرد.

هزینه خدمات سئو سایت حرفه ای چقدر است؟

هزینه خدمات سئو سایت حرفه ای چقدر است؟

در حقیقت هزینه بهینه سازی رتبه‌های سایت در موتورهای جستجو دارای یک قیمت معین نخواهند بود. در این زمینه عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند. از موثرترین پارامترها در این حوزه باید به رقابت کلمات کلیدی اشاره کرد. در صورتی که در بازار پررقابتی همچون فروش تلفن همراه قرار دارید، کلمات مورد نظر شما بسیار رقابتی بوده و بالا بردن رتبه با استفاده از این عبارات سخت‌تر خواهد بود و به زمان بیشتری احتیاج پیدا خواهد کرد.

در نتیجه هزینه seo در این حالت بالا می‌رود. نکته مهم دیگر تولید محتوا است. با توجه به تعداد کلمات محتوا و ایجاد محتوای بصری که توسط  کارشناسان انجام می‌شود هزینه نهایی Seo مشخص می‌شود.

قیمت و هزینه‌ها براساس جایگاه فعلی شما در نتایج، وضعیت تکنیکال سایت، وضعیت محتوا، حوزه رقابت، سختی کلمات وغیره محاسبه می‌شود و در واقع سئو تضمینی شامل این موارد نیز خواهد شد.

مرحله 1: گزارش یا برطرف کردن موارد تکنیکال مرحله 2: استراتژی سئو و محتوا مرحله 3: seo خارجی
بررسی فایل‌های جاوا اسکریپت و CSS برای بهینه سازی تحقیق کلمات کلیدی محصولات تدوین نوع لینک سازی خارجی
بهینه سازی سایز و حجم تصاویر در صورت امکان افزودن lazy load تحقیق کلمات کلیدی بخش وبلاگ ارائه پلن رپورتاژ به کارفرما
رفع خطاهای بخش coverage سرچ کنسول تولید محتوای بهینه شده و کاربر پسند تولید محتوای رپورتاژ
کاهش request های سمت هاست یا سرور برای پاسخگویی سریعتر استراتژی لینک سازی داخلی ایجاد بک لینک های چند لایه روی رپورتاژ
تدوین فعالیت های اجرا شده در گزارش ماهیانه تدوین فعالیت های اجرا شده در گزارش ماهیانه تدوین فعالیت های اجرا شده در گزارش ماهیانه

زمانبندی تقریبی بهینه سازی جایگاه کلمات در خدمات seo سایت

هر چند در خدمات سئو سایت نمی‌توان زمان دقیقی را برای رسیدن به تارگت‌ها تعیین کرد، اما در جدول زیر زمان تقریبی آنها را مشخص کرده‌ایم. دقت کنید که زمانبندی فعلی بدون در نظر گرفتن هزینه پلن تبلیغاتی کارفرما اعلام شده است این یک زمانبندی تقریبی است و احتمال دارد زودتر از زمان اعلام شده نیز شما به جایگاه مورد نظر برسید.

کلمات آسان کلمات متوسط کلمات سخت
3 الی 4 ماه 6 الی 8 ماه 8 الی 12 ماه

نحوه انتخاب کلمه کلیدی

انتخاب کلمه کلیدی یکی از مهمترین اجزا کار است که باید با تحقیق و مطالعه بسیار انجام شود. در ادامه نحوه انتخاب کلمه کلیدی را به صورت جز به جز شرح می‌دهیم.

 • مثل یک مشتری فکر کنید

برای شروع کار تحقیقاتی کلمات کلیدی، ابتدا مشخص کنید که مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند. چالش‌ها، نیازها و اینکه چگونه پیشنهاد شما این نیازها را برطرف می‌کند، تعریف کنید. سپس ببینید چه اطلاعاتی را می‌توانید در مورد رفتار آنلاین آنها جمع آوری کنید. ابزارهای محبوبی مانند Google Analytics، Google Trends و تجزیه و تحلیل رسانه‌های اجتماعی می‌توانند در این مسیر به شما کمک نمایند.

هنگامی که درک کاملی از اینکه مخاطبان شما چه کسانی هستند و نقاط مورد علاقه آنها چیست، خود را به جای آنها قرار دهید. از خود بپرسید: "اگر می‌خواستم یکی از این محصولات یا خدمات را پیدا کنم، چه چیزی را در گوگل تایپ می‌کردم؟" . این موضوعات به عنوان نقطه شروع برای تحقیق کلمات کلیدی شما خواهد بود.

 • رقبا را بررسی کنید

لیستی از رقبای اصلی خود تهیه کنید و به وب سایت آنها بروید تا ببینید چه کلمات کلیدی را هدف قرار داده‌اند. برای کمک به شناسایی کلمات کلیدی مورد نظر، محتوا را بخوانید و متاتگ‌ها را مشاهده کنید. نگاه کردن به کلمات کلیدی رقیب خود نه تنها به شما کمک می‌کند تا ببینید چه چیزی را فراموش کرده‌اید، بلکه به گسترش فهرست ایده های خود نیز کمک می‌کند.

 • به کلمات کلیدی طولانی دفت کنید

در حالی که کلمات کلیدی طولانی حجم جستجوی کمتری دارند، معمولاً ترافیک بیشتری را جذب می‌کنند. در این موارد رقابت کمتری وجود دارد و راحت‌تر می‌توان توسط این کاملت به رتبه‌خوبی رسید. مطمئن شوید که کلمات کلیدی طولانی را انتخاب کنید که به مشخص کردن محصول یا خدمات شما کمک می‌کند.

 • معیارهای کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل کنید

قبل از نهایی کردن فهرست کلمات کلیدی خود، ارزیابی معیارهای مرتبط با هر کلمه کلیدی ضروری است. اگر از تبلیغات گوگل استفاده می‌کنید، می‌توانید از ابزار مختلف برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی هدف استفاده نمایید. با استفاده از این ابزار و ابزارهای دیگر مانند SEMRush، Moz، و RavenTools داده‌های ارزشمندی را در مورد معیارهایی مانند روندها، حجم جستجو، دشواری کلمات کلیدی و نرخ کلیک ارائه می‌دهند. به دنبال کلمات کلیدی با تعادل سالم بین حجم جستجو و رقابت باشید. همچنین فصلی بودن کلمات کلیدی را در نظر بگیرید. برخی کلمات ممکن است در زمان‌های خاصی از سال عملکرد بهتری داشته باشند.

 • نتایج را زیر نظر بگیرید 

پس از انتخاب کلمات کلیدی خود، نظارت بر آنها و تجزیه و تحلیل نتایج را فراموش نکنید.  به طور مرتب استراتژی کلمات کلیدی خود را بازبینی و به روز کنید. مراقب کلمات کلیدی در حال ظهور، تغییرات در رفتار کاربر و تحولات صنعت باشید. ابزارهای سئو می‌توانند با ارائه هشدارها و توصیه‌ها به خودکارسازی این فرآیند کمک کنند. 

ابزارهای جستجو کلمه کلیدی 

ابزارهای جستجوی کلمه کلیدی می‌توانند در مسیر یافتن کلمات به شما کمک نمایند. این ابزار به دو دسته رایگان و غیر رایگان تقسیم می‌شوند. که شامل:

ابزار رایگان

 • ابزار Google Keyword Planner

 • ابزار Google Trends

 • ابزار KeywordTool.io

 • ابزار Google Search Console

 • ابزار SpyFu

 • ابزار Bing Webmaster Tools

 

ابزار غیررایگان

 • ابزار KWFinder

 • ابزار SEMrush

 • ابزار Ahrefs

 • ابزار Serpstat

خدمات seo چه مراحلی دارد؟

در مرحله اول خدمات سئو سایت حرفه‌ای شرکت ما به صورت رایگان در شهر تهران و به شکل مجازی در سایر شهرها مشاوره کاملا تخصصی به شما ارائه می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید تمامی ابهامات خود را برطرف کرده و از دانش و تجربه متخصصین SEO کمک بگیرید.

 • در مرحله بعد زمان‌بندی دقیق و قیمت تمامی موارد در بهینه‌سازی سایت مشخص خواهد شد و در یک فایل کامل برای کارفرما ارسال می‌شود.

 • سپس بعد از توافق بین طرفین، قراردادی میان کارفرما و جاب تیم عقد می‌شود.

 • سپس بستر مناسبی برای برقراری ارتباط با کارفرمایان شکل گرفته و این امکان به وجود می‌آید تا صاحبان کسب و کار بتوانند با کارشناسان در ارتباط باشند.

 • پس از شروع فعالیت بهینه سازی سایت گزارش ماهیانه برای کارفرما ارسال می‌شود.

 • در نهایت جلسات متناوب برگزار شده و کارفرما از تمامی فعالیت‌های انجام گرفته روی سایت مطلع می‌شود.

چرا به خدمات سئو نیاز داریم؟

تمامی افرادی که برای کسب و کار هدف سایتی را طراحی و راه اندازی کرده‌اند، قصد دارند تا از این راه خدمات یا محصولات خود را به به فروش برسانند. در حقیقت ایجاد وب سایت برای جذب مشتری بیشتر است و خدمات سئو دقیقا همین کار را انجام می‌دهد. این خدمات با صرفه جویی در هزینه تبلیغات نتایج بهتری را ایجاد کرده و فروش را چندین برابر می‌کنند.

همچنین کسب و کارهای مختلف این روزها به دنبال دریافت این مدل از خدمات هستند تا بتوانند کاربران بیشتری را از آن خود نمایند، در نتیجه به خدمات seo وبسایت نیاز دارید تا بتوانید در جدول رقابت باقی بمانید و درآمد خود را افزایش دهید. صاحبان مشاغل، دیگر به صورت سنتی مدیریت کار را بر عهده نگرفته و با توجه به دنیای دیجیتال در تلاش هستند تا خود را با این فضا تطبیق دهند. در نتیجه سایت شما نیز باید به حد کافی بهینه شود تا با مردم ارتباط بیشتر و بهتری برقرار نمایید.

آیا خودمان می‌توانیم خدمات سئو را انجام دهیم؟

ممکن است این تصور به وجود آید که آیا خودمان می‌توانیم سئو سایت‌هایی همچون سئو سایت انگلیسی را روی وب سایت انجام دهیم یا خیر؟ در این زمینه باید بگوییم seo یک فن و هنر است که باید به صورت حرفه‌ای انجام شود. در حقیقت فردی می‌تواند آن را انجام دهد که علاوه بر دانش، در این زمینه تجربه بالایی نیز داشته باشد.

اجرای سئو روی وب سایت برای فردی که نه دانشی داشته و نه تجربه این کار را دارد، شدنی نیست و موجب می‌شود تا سایت در زمانی کوتاه آسیب دیده و به این ترتیب منجر به پنالتی شدن خواهد شد. توجه داشته باشید که گوگل برای اینکه سایت باکیفیت را از وب سایت نامناسب تشخیص دهد، الگوریتم‌های مختلفی را تعریف کرده تا با توجه به فعالیت سایت روی پارامترهای مختلف به صورت جدا و همزمان بررسی‌های لازم را انجام دهد.

با توجه به این موضوع برای مثال در صورتی که محتوای کپی شده در اختیار کاربر بگذارید و یا بک لینک‌های بی‌کیفیت ایجاد کنید گوگل متوجه شده و در ابتدا شما را جریمه و سپس پنالتی می‌کند. در نتیجه فعالیت‌های مربوط به سئو به تنهایی توسط افرادی که کارشناس نیستند به سایت لطمه وارد کرده و موجب می‌شود تا تمام سرمایه خود را از دست داده و مجبور به پرداخت هزینه‌های گزاف باشید تا بتوانید وب سایت را بازگردانید.

در نتیجه توصیه می‌کنیم برای دریافت خدمات سئو سایت حرفه‌ای به شرکت‌های معتبر همچون مجموعه ما مراجعه نمایید که در این زمینه تجربه دارند.

نکات مهم در خدمات سئو سایت

برخی از نکاتی که باید در خدمات سئو به آن توجه شود، عبارت‌اند از:

توجه به کلمه کلیدی اصلی

پیش از تولید محتوا حتما کلمات کلیدی مرتبط را یافته و در نهایت واژه‌ای را انتخاب کنید که بهتر می‌توانید در متن آن را مورد استفاده قرار دهید. نکته مهمی که در این زمینه باید به آن توجه داشته باشید این است که در هر مطلب باید از یک کلمه کلیدی استفاده شود.

توجه به کلمات کلیدی رقبا

نظارت و تحت بررسی قرار دادن فعالیت رقبا در روند سئو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به این دلیل یکی از مهم‌ترین نکات خدمات بهینه سازی سایت بررسی کردن کلمات کلیدی رقبا و چگونگی رتبه گرفتن آن‌ها خواهد بود. همچنین سئو سایت وردپرس و چگونگی استفاده از تگ‌ها باید در این زمینه از سوی کارشناسان مورد توجه قرار گیرد.

بررسی شبکه‌های اجتماعی رقبا

برای اینکه به رتبه مناسبی دست یابید باید فعالیت‌های رقبا را در این زمینه بررسی و تحلیل کنید تا نوع هدف آن‌ها مشخص شود. چگونگی گذاشتن پست، نحوه قرار دادن عکس، ساعت پست گذاری، تعداد لایک و غیره از نکات مهمی هستند که باید زیر نظر قرار گیرند.

اولویت‌بندی فعالیت‌ها

در خدمات سئو سایت حرفه‌ای اولویت بندی فعالیت‌ها بسیار مهم هستند. کارهایی که لازم است باید نوشته شده و سپس توسط افراد حرفه‌ای اولویت بندی شود.

خدمات مکمل سئو سایت

در کنار مواردی که اشاره نمودیم، مواردی هستند که به فروش سایت کمک می‌کنند و جزو فعالیت‌های تیم سئو محسوب نمی‌شوند مواردی مثل:

 • فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

 • خدمات گوگل ادز

 • مشاوره تبلیغات برند

شما می توانید از کارشناسان جاب تیم برای خدمات سئو مشاوره رایگان دریافت کنید برای شروع مشاوره با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید:

09357669329    -    09308297906 

منابع این نوشته:

commonplaces.com