سئو تضمینی

برای کسب و کارهای این یک امر مهم تلقی می شود که وارد فضای آنلاین شوند در فضای آنلاین مبحثی با عنوان سئو وجود دارد که با اقداماتی متداول کمک می کند کسب و کار شما در نتایج جستجو برای کاربران دیده شود جاب تیم خدمات مختلفی در زمینه سئو ارائه می دهد و برای تمام این موارد تضمین در قرارداد کتبی در بندی مستقل ذکر می کند.

سئو تضمینی یا ضمانت سئو کمک می کند شما از قراردادی که با تیم سئو دارید مطمئن شوید مطمئن از جایگاه و ورودی های سایت در مدت قرارداد و عدم سقوط در آینده ای نزدیک که امروزه بیشترین صدمه را متوجه کارفرماها کرده است.

حتما به یاد داشته باشید برای دریافت این موارد باید کلماتی از پیش تعریف کرده باشید اما اگر به این موارد مسلط نیستید کارشناسان ما دقیق برای شما این موارد را به صورت یک گزارش کتبی ارسال خواهند کرد.

 

سئو تضمینی سایت به صورت ضمانت کتبی در قرارداد

چندین بار در سئو سایت به صورت تضمینی شکست خوردید و به نتیجه مطلوبی نرسیدید؟

مسئله زیاد نگران کننده نیست شما یک سایت یا مجموعه ای از سایت هایی دارید که نیاز هست در کلماتی در صفحه اول گوگل باشند با فریلنسری کار کردید اما بعد از مدتی اتفاقی برای فریلنسر افتاده است! و در دسترس نیست و هیچ تضمینی برای آینده سئو شما داده نشده است. گاهی نیز با یک شرکت قرارداد سئو دارید اما هیچ بند تضمینی برای شما نوشته نشده است! همیشه اینگونه بوده است قول دادند هزینه گرفتند کلماتی رتبه گرفتند که برای بیزینس شما ارزشی نداشته و هزینه ای که پرداخت کردید برگشت نخورد!

به یاد داشته باشید تخصص تیم ها در این امر بسیار مهم است تیمی که فقط کار سئو انجام می دهد در بحث تبلیغات، برنامه نویسی و سوشال دچار ضعف است پس نمی تواند هماهنگ با بخش های دیگر اقدام و مفید باشد.

چرا جاب تیم در قرارداد سئو تصمین ارائه می کند؟

مجموعه جاب تیم با تربیت نیروهای متخصص در این زمینه و مطالعه بر روی تغییرات و نیازمندی های این حوزه و ارائه مشاوره های مختلف در شروع یک پروژه به صورت تخصصی تماما به متخصصان خود اعتماد دارد و می تواند در قرارداد بند تضمین را برای شما اضافه کند.

چرا جاب تیم در قرارداد سئو تصمین ارائه می کند؟

اقدامات ما در سئو

 1. مشاوره اولیه
 2. بررسی وضعیت عمومی سایت شامل بازدید، رتبه فعلی کلمات کلیدی
 3. بررسی و تحلیل سایت فعلی شما
 4. بررسی و تحلیل رقبا در زمینه فعالیت فعلی شما
 5. بستن قرارداد سئو
 6. بررسی خطاهای مضر موجود در سایت برای سئو
 7. ارائه گزارش به تیم برنامه نویسی برای حل مشکلات یاد شده
 8. آپتیمایز کردن سرعت لود صفحات در سایتهایی که دسترسی کامل داریم یا بحث پشتیبانی سایت با مجموعه ما دارند
 9. افزودن اسکیما و دیتاهای ساختار یافته به سایت برحسب نیاز
 10. اصلاح سایت مپ و به روزرسانی درست از دید موتورهای جستجو
 11. ایجاد و اصلاح دائمی فایل robots.txt
 12. بررسی بردکرامب و به روزرسانی از لحاظ استراکچر دیتاها
 13. بررسی و اصلاح تگ ها
 14. اصلاح ui/ux و طراحی لندینگ در مسیر سئو
 15. مشاوره شبکه های اجتماعی در جهت سئو
 16. آپدیت محتوا
 17. سئو تصاویر
 18. سئو ویدیو
 19. تولید محتوای تخصصی
 20. و مواردی که نسبت به نوع پروژه شما می تواند متغیر باشد
 • تضمین داریم
 • گزارش سئو ماهیانه ارائه میکنیم به صورت دقیق و جامع
 • تیم تولید محتوای تخصصی به صورت ویدیویی هم داریم
 • اطمینان کامل ارائه میکنیم که تمام خدمات سئو را ارائه میکنیم

عدم تضمین سئو بخاطر آپدیت گوگل!

ما مشتریانی از صنف های مختلف داریم این مشتریان در مورد سئو تیم قبلی صحبت می کنند و عمده دلیلی که شنیدن برای کاهش رتبه آپدیت الگوریتم گوگل می باشد! چند مورد را در نظر بگیرید برای این پاسخ ها:

 • آپدیت گوگل همیشه و به صورت دائمی وجود دارد چون ذات هوش مصنوعی همین آپدیت است پس این ضعف از تیم سئو هست که کاهش رتبه شدید داشتند
 • استراتژی سئو باید درست و عمیق باشد در استراتژی، مارکتینگ هم باید دخیل باشد در صورت کاهش شدید رتبه حتما درخواست کنید که استراتژی را تغییر دهند

نتیجه گرفتن در چندماه اول مثل تضمین است

قول رتبه سریع در کلمات سخت موضوع سئو کلاه سیاه است در این باره مطمئن باشید بعد از رهایی سایت توسط تیم سئو، سایت با کاهش رتبه مواجه خواهد شد همیشه این مورد را با این مثال به ذهن بسپارید که برای یک سایت تازه تاسیس چقدر زمان میبرد تا در نتایج رتبه خوبی کسب کند

 1. کلمات آسان : 3 تا 4 ماه
 2. کلمات متوسط : 6 تا 8 ماه
 3. کلمات سخت و دشوار :  8 تا 12 ماه

برای دیگر سایتها که قبلا نیز فعالیت داشته اند زمانبندی نیازمند بررسی می باشد جاب تیم مشاوره رایگان در این باره برای شما ارائه می دهد کافیست با ما تماس داشته باشید.

سئو تضمینی

اشتباهات در سئو را دوباره تکرار نکنید مثل موارد ذیل:

 1. قرداد کلمه ای سئو ببندیم؟ در این روش فقط بر روی یک کلمه کار می شود و اگر کل سایت هم نابود شود برای سئوکار مهم نخواهد بود و فقط هم سئوکار کلمه کلیدی مورد نظر خودش می باشد پس این کار در بسیار از موارد تمام و کمال اشتباه می باشد.
 2. بند های تضمین باید چه مواردی باشد؟ بند تضمین باید مشخص کند که در صورت عدم بهینه سازی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج موتور جستجو تیم سئو یا سئوکار چگونه هزینه شما را برگشت خواهند داد.
 3. از پیشرفت کار چطور مطمئن شویم؟ پیشرفت کار و کلمات بهینه شده از طریق سرچ کنسول قابل مشاهده است اما در پایان هر ماه نیز شما می توانید یک گزارش کامل از تیم ما دریافت کنید.