سئو تضمینی چیست؟

سئو تضمینی سایت به صورت ضمانت کتبی در قرارداد

سئو تضمینی بندی در قرارداد است که مشخص می کند تارگت هدف از سئو سایت فعلی چیست و اگر تیم سئو به تارگت مورد نظر نرسند چه تعهدی را باید انجام دهند در بیشتر قراردادها بازگشت وجه مورد توجه کارفرمایان است. در سئو تضمینی شرکت یا سئوکار به شما ضمانت می‌دهد تا در عرض مدت زمانی مشخص سایت را به رتبه معینی برساند. معمولا افراد با استفاده از نرم افزارهای ساخت بک لینک، اقدام به ساخت لینک‌ در سایت‌های اسپم کرده و از این راه سعی دارند تا رتبه سایت را ارتقا بخشند. اگر بخواهیم در حالت خوش‌بینانه به این موضوع نگاه کنیم باید بگوییم که رتبه سایت بهینه سازی خواهد شد و حتی ممکن است به صفحه اول نیز برسید، اما ناگهان سقوط می‌کند.

در حالت عادی نیز استفاده از روش‌هایی مضر موجب می‌شود تا توسط الگوریتم‌های گوگل جریمه شوید. این موضوع منجر به پنالتی شدن از سوی گوگل می‌شود. اصولا شرکت‌ها برای سئو تضمینی از روش‌های سئو کلاه سیاه استفاده می‌کنند تا گوگل را به اشتباه بی‌اندازند اما توجه داشته باشید که گوگل هیچگاه گول نمی‌خورد و جریمه‌تان خواهد کرد. با تمامی این تفاسیر زمانی که سئو وب سایت را به دست افراد متخصص بسپارید این زمینه فراهم می‌شود که با تکنیک‌های کلاه سفید سایت جای خود را در صفحه اول گوگل ثابت نگه دارد.

چندین بار در سئو سایت به صورت تضمینی شکست خوردید و به نتیجه مطلوبی نرسیدید؟

مسئله زیاد نگران کننده نیست شما یک سایت یا مجموعه ای از سایت هایی دارید که نیاز هست در کلماتی در صفحه اول گوگل باشند با فریلنسری کار کردید اما بعد از مدتی اتفاقی برای فریلنسر افتاده است! و در دسترس نیست و هیچ تضمینی برای آینده سئو شما داده نشده است. گاهی نیز با یک شرکت قرارداد سئو دارید اما هیچ بند تضمینی برای شما نوشته نشده است! همیشه اینگونه بوده است قول دادند هزینه گرفتند کلماتی رتبه گرفتند که برای بیزینس شما ارزشی نداشته و هزینه ای که پرداخت کردید برگشت نخورد!

به یاد داشته باشید تخصص تیم ها در این امر بسیار مهم است تیمی که فقط کار سئو انجام می دهد در بحث تبلیغات، برنامه نویسی و سوشال دچار ضعف است پس نمی تواند هماهنگ با بخش های دیگر اقدام و مفید باشد.

برخی از نمونه کارها

پکیج A

◀ مناسب برای: سایت های کم رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: خیر

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: خیر

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: خیر

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: خیر

◀ تولید محتوا سئو شده 1200 کلمه ای: ماهیانه 10 عدد

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 6ماه: 5عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A+

◀ مناسب برای: سایت های با رقابت متوسط

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده 1200 کلمه ای: ماهیانه 15 عدد

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 6ماه: 10عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A++

◀ مناسب برای: سایت های پر رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده 1200 کلمه ای: ماهیانه 20 عدد

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 6ماه: 15عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 1

پکیج Z

◀ مناسب برای: سایت های با ترافیک بالا

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده 1200 کلمه ای: ماهیانه 30 عدد

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 6ماه: 20عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 2

سئو تضمینی در جاب تیم ارائه می شود

سئو تضمینی یکی از خدماتی است که در شرکت سئو سایت جاب تیم به صورت اصولی به کارفرما ارائه می‌شود. متخصصان در این مجموعه با تکیه بر استراتژی‌ها و تکنیک‌های مورد تایید گوگل به سایت کمک می‌کنند تا رتبه مناسبی در گوگل بدست آورد. این نوع بهینه سازی سایت همچنین باعث ارتقا ترافیک شده و تعداد مشتریان بالقوه را نیز افزایش می‌دهد. با تمامی این تفاسیر باید بگوییم که در سئو تضمینی رتبه مشخصی در قرارداد تعیین نشده و به این ترتیب کارشناسان تنها می‌توانند تضمین کنند که سایت به صفحه اول دست پیدا خواهد کرد.

گول افرادی که قول رسیدن به رتبه یک در صفحه اول را می‌دهند نخورید چرا که هیچ چیز در گوگل ثابت و مشخص نیست و اگر به شکل اصولی و استاندارد سئو سایت انجام نشده باشد به یک باره در میان رقیبان خود سقوط خواهید کرد. کارشناسان در مجموعه جاب تیم ابتدا بازار کار را شناسایی کرده و سپس تلاش می‌کنند تا راه مناسبی برای بالا بردن رتبه سایت بی‌یابند. در صورتی که ترفندها برای بهینه سازی رتبه با توجه به الگوریتم‌ها انجام شود، گوگل سایت را ارزشمند در نظر خواهد گرفت در نتیجه نگران افت رتبه نباشید.  

خدماتی که جاب تیم در زمینه سئو تصمینی ارائه می دهد

 1. مشاوره اولیه
 2. بررسی وضعیت عمومی سایت شامل بازدید، رتبه فعلی کلمات کلیدی
 3. بررسی و تحلیل سایت فعلی شما
 4. بررسی و تحلیل رقبا در زمینه فعالیت فعلی شما
 5. بستن قرارداد سئو
 6. بررسی خطاهای مضر موجود در سایت برای سئو
 7. ارائه گزارش به تیم برنامه نویسی برای حل مشکلات یاد شده
 8. آپتیمایز کردن سرعت لود صفحات در سایتهایی که دسترسی کامل داریم یا بحث پشتیبانی سایت با مجموعه ما دارند
 9. افزودن اسکیما و دیتاهای ساختار یافته به سایت برحسب نیاز
 10. اصلاح سایت مپ و به روزرسانی درست از دید موتورهای جستجو
 11. ایجاد و اصلاح دائمی فایل robots.txt
 12. بررسی بردکرامب و به روزرسانی از لحاظ استراکچر دیتاها
 13. بررسی و اصلاح تگ ها
 14. اصلاح ui/ux و طراحی لندینگ پیج در مسیر سئو
 15. مشاوره شبکه های اجتماعی در جهت سئو
 16. آپدیت محتوا
 17. سئو تصاویر
 18. سئو ویدیو
 19. تولید محتوای تخصصی
 20. و مواردی که نسبت به نوع پروژه شما می تواند متغیر باشد

سئو تضمینی یک شمشیر دو لبه

در حقیقت باید سئو تضمینی را مانند یک شمشیر دو لبه در نظر گرفت. در این فرایند احتمال شکست وجود دارد اما در صورتی که به شرکت معتبری چون جاب تیم مراجعه کنید این احتمال به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد. اگر کارشناسان سئو از محتوای مفید و ارزشمند برای رتبه گرفتن استفاده نکرده و تنها با لینک سازی خارجی غیراصولی این فرایند را دنبال کنند بی شک سئو تضمینی موجب از بین رفتن رتبه‌ها خواهد شد. اما از سوی دیگر انجام این نوع بهینه سازی با کمک کارشناسان خبره در این حوزه باعث می‌شود تا سایت به بهترین نحو رشد کرده و نه تنها ذهنیت مثبتی در میان کاربران ایجاد کند بلکه نزد گوگل نیز مفید و ارزشمند در نظر گرفته خواهد شد.

در نتیجه به اشتباه تصور نکنید که این مدل از بهینه سازی دروغی بیش نیست. برای اینکه بتوانید از خدمات سئو سایت جاب تیم استفاده کرده و اطلاعات مورد نظر را کسب کنید توصیه می‌شود در ابتدا با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان دانش و تجربه خود را در اختیارتان قرار دهند. توجه داشته باشید که جاب تیم سئو سایت را تضمین می‌کند یعنی در صورتی که نتواند وب سایت را به رتبه مورد نظر در زمان مشخص شده برساند تمام مبلغ پرداخت شده را به صورت کامل به کارفرما عودت خواهد داد، در نتیجه با خیالی آسوده می‌توانید فرایند بهینه سازی سایت را به متخصصان بسپارید.

سئو تضمینی کار هر کسی نیست!

ممکن است تاکنون مطالب زیادی را در مورد این نوع سئو خوانده باشید که همگی آن‌ها به طور قطع به یقین می‌گویند سئو تضمینی چیزی جز یک دروغ بزرگ نیست، اما اگر این مسئله را از زاویه‌ی دیگر نگاه کنیم باید بگوییم که سئو تضمینی کار هرکسی نیست! بهینه سازی سایت باید با تجربه کافی انجام شود به همین دلیل فردی که آن را روی وب سایت پیاده سازی می‌کند باید در این زمینه دارای مهارت کافی بوده و به طور کامل از فرایند الگوریتم‌های گوگل آگاه باشد.

با توجه به این موضوع باید گفت بهینه سازی رتبه سایت به صورت تضمینی اگرچه کار سختی است اما غیرممکن نیست و در صورتی که آن را به کارشناسان متخصص جاب تیم بسپارید می‌توانید با خیالی آسوده منتظر رتبه گرفتن وب سایت در صفحه اول گوگل باشید. اما در این زمینه باید بگوییم جاب تیم رتبه خاصی را مشخص نکرده و تنها تضمین می‌کند که سایت در صفحه نخست قابل مشاهده خواهید بود.

عدم تضمین سئو بخاطر آپدیت گوگل!

ما مشتریانی از صنف های مختلف داریم این مشتریان در مورد سئو تیم قبلی صحبت می کنند و عمده دلیلی که شنیدن برای کاهش رتبه آپدیت الگوریتم گوگل می باشد! چند مورد را در نظر بگیرید برای این پاسخ ها:

 • آپدیت گوگل همیشه و به صورت دائمی وجود دارد چون ذات هوش مصنوعی همین آپدیت است پس این ضعف از تیم سئو هست که کاهش رتبه شدید داشتند
 • استراتژی سئو باید درست و عمیق باشد در استراتژی، مارکتینگ هم باید دخیل باشد در صورت کاهش شدید رتبه حتما درخواست کنید که استراتژی را تغییر دهند

نتیجه گرفتن در چندماه اول مثل تضمین سئو است

قول رتبه سریع در کلمات سخت موضوع سئو کلاه سیاه است در این باره مطمئن باشید بعد از رهایی سایت توسط تیم سئو، سایت با کاهش رتبه مواجه خواهد شد همیشه این مورد را با این مثال به ذهن بسپارید که برای یک سایت تازه تاسیس چقدر زمان میبرد تا در نتایج رتبه خوبی کسب کند

 1. کلمات آسان : 3 تا 4 ماه
 2. کلمات متوسط : 6 تا 8 ماه
 3. کلمات سخت و دشوار :  8 تا 12 ماه

برای دیگر سایتها که قبلا نیز فعالیت داشته اند زمانبندی نیازمند بررسی می باشد جاب تیم مشاوره رایگان در این باره برای شما ارائه می دهد کافیست با ما تماس داشته باشید.

سئو تضمینی

اشتباهات در سئو را دوباره تکرار نکنید مثل موارد ذیل:

 1. قرداد کلمه ای سئو ببندیم؟ در این روش فقط بر روی یک کلمه کار می شود و اگر کل سایت هم نابود شود برای سئوکار مهم نخواهد بود و فقط هم سئوکار کلمه کلیدی مورد نظر خودش می باشد پس این کار در بسیار از موارد تمام و کمال اشتباه می باشد.
 2. بند های تضمین باید چه مواردی باشد؟ بند تضمین باید مشخص کند که در صورت عدم بهینه سازی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج موتور جستجو تیم سئو یا سئوکار چگونه هزینه شما را برگشت خواهند داد.
 3. از پیشرفت کار چطور مطمئن شویم؟ پیشرفت کار و کلمات بهینه شده از طریق سرچ کنسول قابل مشاهده است اما در پایان هر ماه نیز شما می توانید یک گزارش کامل از تیم ما دریافت کنید.