سئو تضمینی سایت با ضمانت بازگشت وجه، نمونه کار + سفارش

سئو تضمینی سایت به صورت ضمانت کتبی در قرارداد

سئو تضمینی وب سایت پیشنهاد ویژه به افراد و شرکت‌هایی است که بارها برای سئو وب سایت خود با تیم‌های سئو مختلف کار کرده‌اند، اما هیچ نتیجه‌ای نگرفتند. در سئو تضمینی این مجموعه به شما ضمانت کتبی تحت قرارداد داده می‌شود که در صورت عدم انجام تعهدات خود، تمامی هزینه‌های صورت گرفته از سمت شما را بازگرداند. مهمترین خدماتی که در بخش سئو تضمینی به شما ارائه می‌دهیم عبارتند از:

 
شماره خدمات ارائه شده
1. مشاوره اولیه
2.

بررسی وضعیت عمومی سایت شامل بازدید، رتبه فعلی کلمات کلیدی

3. بررسی و تحلیل سایت فعلی شما
4. بررسی و تحلیل رقبا در زمینه فعالیت فعلی شما
5. بستن قرارداد سئو
6. بررسی خطاهای مضر موجود در سایت برای سئو
7. ارائه گزارش به تیم برنامه نویسی برای حل مشکلات یاد شده
8. افزودن اسکیما و دیتاهای ساختار یافته به سایت برحسب نیاز
9. اصلاح سایت مپ و به روزرسانی درست از دید موتورهای جستجو
10. ایجاد و اصلاح دائمی فایل robots.txt

 

شماره خدمات ارائه شده
11. بررسی بردکرامب و به روزرسانی از لحاظ استراکچر دیتاها
12. آپتیمایز کردن سرعت لود صفحات در سایتهایی که دسترسی کامل داریم
13. تولید محتوای تخصصی
14. بررسی سئو ویدئو
15. بررسی سئو تصاویر
16. آپدیت محتوایی
17. مشاوره شبکه های اجتماعی در جهت سئو
18. اصلاح ui/ux و طراحی لندینگ پیج در مسیر سئو
19. بررسی و اصلاح تگ ها
20. و مواردی که نسبت به نوع پروژه شما می تواند متغیر باشد

برخی از نمونه کارها

پکیج A

◀ مناسب برای: سایت های کم رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: خیر

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: خیر

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: خیر

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: خیر

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 10000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 5عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A+

◀ مناسب برای: سایت های با رقابت متوسط

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 12000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 8عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A++

◀ مناسب برای: سایت های پر رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 15000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 10عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 1

پکیج Z

◀ مناسب برای: سایت های با ترافیک بالا

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 18000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 12عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 2

سئو تضمینی سایت چیست؟

یکسری تکنیک و روش‌های تخصصی وجود دارد که با استفاده از آنها وضعیت سایت بهبود پیدا می‌کند. این کار باعث افزایش رتبه سایت در گوگل می‌شود. سئو تضمینی بر اساس یک قرارداد بین کارفرما و شرکت سئو انجام شده و در این قرارداد اهداف و استراتژی‌های خاص ذکر شده و کار توسط متخصصین انجام می‌شود.

سئو تضمینی وب سایت با ضمانت بازگشت وجه

برای دریافت سئو تضمینی بهتر است در ابتدا به دنبال شرکت‌هایی باشید که این فرایند را به صورت تخصصی و کاملا تضمینی برای شما انجام ‌دهند. به این ترتیب از ضمانت بازگشت وجه اطمینان حاصل فرمایید. برخی از شرکت‌ها همچون تیم ما در قرارداد خود ذکر می‌کنند، در صورتی که نتوانند وب سایت را در مدت زمان مشخص به جایگاه مورد نظر برسانند، تمامی مبلغ دریافتی را به طور کامل به شما عودت خواهند داد. این کار یک مزیت بزرگ به شمار می‌رود. همچنین از هدر رفتن زمان و سرمایه شما جلوگیری خواهد کرد. زمانی که شرکت مورد نظر تضمین کند که خدمات بهینه سازی سایت با ضمانت بازگشت وجه انجام می‌شود، اطمینان داشته باشید که انجام سئو سایت را به بهترین نحو پیاده سازی خواهند کرد، چرا که در غیر این صورت شرکت متضرر شده و باید تمامی مبلغی که کارفرما پرداخت کرده را به صورت تمام و کمال در اختیار او قرار دهد.

در seo تضمینی، شرکت‌های حرفه‌ای به طور کامل در قرارداد ذکر می‌کنند که وب سایت را به رتبه مورد نظر می‌رسانند. در غیر این صورت وجه دریافتی را به شکل کامل باز می‌گردانند. تعداد بسیار زیادی از مجموعه‌ها وعده seo تضمینی می‌دهند، اما فقط به طور لفظی این کار را انجام می‌دهند. اما مجموعه ما در قرارداد خود به شکل کتبی ارتقای رتبه سایت را تضمین می‌کند در نتیجه جای هیچ نگرانی نیست.

به دلیل وجود یک بند در قرار داد شرکت موظف است تا به قولی که داده عمل کند به همین دلیل اعتماد در این زمینه افزایش پیدا می‌کند. برای بهینه‌سازی سایت به طور تضمینی توصیه می‌شود تا به شرکتی مراجعه کنید که قراردادی کامل و واضح را در اختیار شما قرار داده و اگر سئو را به شکل تضمینی انجام می‌دهد، آن را در قرارداد نیز ذکر کند. به همین دلیل پیش از برون سپاری بهینه سازی سایت این مورد را به طور کامل بررسی نمایید.

چندین بار در سئو سایت به صورت تضمینی شکست خوردید و به نتیجه مطلوبی نرسیدید؟

این مسئله نگران کننده نیست. شما یک سایت یا مجموعه‌ای از سایت‌هایی دارید که نیاز هست طبق یکسری کلمات خاص در صفحه اول گوگل باشند. با یک فریلنسر در این زمینه همکاری داشتید، اما بعد از مدتی فریلنسر دیگر در دسترس نیست و هیچ تضمینی هم برای آینده سئو شما داده نشده است. گاهی نیز با یک شرکت قرارداد سئو دارید، اما هیچ بند تضمینی برای شما نوشته نشده است. در واقع شما هزینه‌های مربوطه را پرداخت کرده‌اید اما هیچ نتیجه‌ای برای سایت و رتبه آن در گوگل نداشته است.

به یاد داشته باشید تخصص تیم‌ها در این امر بسیار مهم است. تیمی که فقط کار سئو انجام می‌دهد در بحث تبلیغات، برنامه نویسی و سوشال مدیا دچار ضعف است پس نمی‌تواند هماهنگ با بخش‌های دیگر کار کند و اقدام مفیدی داشته باشد.

سئو تضمینی در جاب تیم ارائه می‌شود

سئو تضمینی یکی از خدماتی است که در شرکت سئو سایت ما به صورت اصولی به کارفرما ارائه می‌شود. متخصصان در این مجموعه با تکیه بر استراتژی‌ها و تکنیک‌های مورد تایید گوگل به سایت کمک می‌کنند تا رتبه مناسبی در گوگل به‌دست آورد. این نوع بهینه سازی سایت همچنین باعث ارتقا ترافیک شده و تعداد مشتریان بالقوه را نیز افزایش می‌دهد. با تمامی این تفاسیر باید بگوییم که در سئو تضمینی رتبه مشخصی در قرارداد تعیین نشده و به این ترتیب کارشناسان تنها می‌توانند تضمین کنند که سایت به صفحه اول گوگل می‌رسد.

تبلیغات بسیاری وجود دارد که ادعا دارند سایت شما را به صفحه اول گوگل می رسانند. فریب این افراد را نخورید. هیچ چیز در گوگل ثابت و مشخص نیست و اگر به شکل اصولی و استاندارد سئو سایت انجام نشده باشد به صورت ناگهانی در میان رقیبان خود سقوط خواهید کرد. کارشناسان در مجموعه ما ابتدا بازار کار را شناسایی کرده و سپس تلاش می‌کنند تا راه مناسبی برای بالا بردن رتبه سایت پیدا کنند. در صورتی که ترفندها برای بهینه سازی رتبه با توجه به الگوریتم‌ها انجام شود، گوگل سایت را ارزشمند در نظر خواهد گرفت در نتیجه دیگر نیازی نیست نگران افت رتبه سایت باشید.

سئو تضمینی وب سایت واقعی است

فرایند بهینه سازی وب سایت اگر به صورت تخصصی و با توجه به ارزش‌های گوگل صورت گیرد به طور تضمینی نیز انجام می‌شود در نتیجه کاملا واقعی است و ادعایی پوچ نخواهد بود. در حقیقت باید در ابتدا منظور از سئو تضمینی را به طور کامل دریابید، اینکه انتظار داشته باشید تا سایت در مدت زمانی کوتاه رتبه گرفته و به بهترین شکل در موتورهای جستجو کاربران را به سوی خود جلب کند بدون شک اقدامی غیرممکن است. چیزی که باعث می‌شود بگوییم سئو تضمینی دروغ نبوده و واقعی است تخصص کارشناسان ما در این زمینه می‌باشد. کارشناسان ما به دلیل اینکه به شکل تخصصی در این حوزه فعالیت دارند با تمامی قوانین آشنایی داشته و همچنین از ترفندهای مختلف برای رتبه گرفتن وب سایت استفاده می‌کنند. به همین دلیل نیاز نیست نگران بهینه سازی وب سایت خود باشید، چرا که تیم ما این کار را به صورت تخصصی برای شما انجام می‌دهد.

در سئو تضمینی سایت چه مواردی تضمین می‌شود؟

در صورتی که می‌خواهید از خدمات سئو تضمینی برخوردار شوید بهتر است به این موضوع دقت داشته باشید که چه خدمات و مواردی وجود دارند که می‌توان آنها را تضمین نمود. به عنوان مثال هیچ شرکتی نمی‌تواند بگوید که سایت مورد نظر را در طول 2 هفته به رتبه یک خواهد رساند. چرا که این موضوع قابل اجرا نیست، در نتیجه بهینه سازی سایت به شکل تضمینی باید به صورت معقولانه انجام شود. از مواردی که می‌توانید به آن اطمینان کنید رساندن سایت به صفحه اول گوگل خواهد بود، محتوا اگر با کیفیت مناسب در گوگل قرار گیرد و همچنین لینک‌سازی داخلی و خارجی آن به صورت درست انجام شود، بدون شک سایت پس از مدتی رتبه گرفته و با استفاده از ترفندهای مختلف به صفحه اول دست پیدا خواهد کرد. این موضوع می‌تواند بسیار سودآور باشد.

سئو تضمینی چقدر هزینه دارد؟

در حوزه مشخص کردن قیمت سئو تضمینی باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که مهارت و تخصص کارشناس در این زمینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به طور مستقیم در هزینه این کار تاثیرگذار است. قابلیت‌ها و دانش یک متخصص می‌تواند از عوامل مهم در هزینه باشد. نوع وب سایت در این مدل از بهینه سازی سایت نیز بسیار مهم است. هر سایت استراتژی مربوط به خود را دارد و در صورتی که رقبا عملکردی مناسب از خود نشان دهند، بدون شک شما نیز باید مبلغ بیشتری بپردازید تا بتوانید نظر کاربران را به سوی خود جلب نمایید.

در seo تضمینی نکته مثبتی که وجود دارد این است که کارفرما دیگر نیاز نیست از لحاظ مادی نگران هزینه‌ای که پرداخت می‌کند باشد. چرا که مجموعه‎‌ای چون شرکت ما به دلیل اینکه بهینه سازی را به طور تضمینی انجام می‌دهد در صورتی که نتواند سایت را به رتبه مورد نظر ارتقا دهد، این امکان را فراهم کرده تا تمامی هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید به طور کامل در اختیار شما قرار داده شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه بهتر است با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا مشاوران به طور کامل راهنمای‌های لازم را ارائه داده و به این ترتیب بتوانید بهترین مسیر را برای کسب و کار خود انتخاب نمایید.

سئو تضمینی توسط بهترین متخصصین

نکته مهمی که در حوزه سئو تضمینی باید به طور کامل به آن توجه داشته باشید این است که فرایند این نوع بهینه سازی وب سایت باید به دست بهترین متخصصان انجام شود. SEO تضمینی را فقط شخصی می‌تواند انجام دهد که به این کار تسلط داشته باشد و تمامی نکات و ترفندها را به طور کامل بداند. یک متخصص با انواع وب سایت‌ها آشنا است و به همین دلیل مخاطبین هدف را به خوبی شناسایی می‌کند. همچنین کلمات مناسب برای بهینه کردن سایت را مورد استفاده قرار داده و به این ترتیب باعث خواهد شد تا وب سایت به رتبه مناسبی دست پیدا کند.

همانطور که گفتیم seo تضمینی فرایند سخت و عجیبی نیست. تنها به نیروهای متخصصی چون کارشناسان تیم ما نیاز دارد. یک کارشناس تلاش می‌کند تا با توجه به اهداف کارفرما زمینه مناسب برای رشد کسب و کار را به وجود آورد و به این ترتیب وب سایت را به رتبه مورد نظر خواهد رساند. برای دریافت خدمات seo تضمینی به مجموعه‌ای مراجعه فرمایید که کار خود را به طور جامع و کامل همانند تیم ما به کارفرمایان عزیز ارائه می‌دهد.

سئو تضمینی چه مزایایی دارد؟

سئو تضمینی مزایای زیادی با خود به همراه دارد که از جمله مهم‌ترین آ‌‌ن‌ها باید به موارد زیر اشاره نمود.

 • یکی از نکات مثبت در مورد این مدل بهینه سازی وب سایت افزایش قابل توجه ترافیک است. زمانی که متخصصان بتوانند به شکل تضمینی سایت را به رتبه‌هایی در صفحه اول برسانند، بدون شک کاربران بیشتری به سایت ورود پیدا می‌کنند و به همین دلیل می‌توانید کاربران بیشتری را به مشتری تبدیل کنید.

 • از مهم‌ترین مزایای این کار باید به برندسازی اشاره کنیم. با seo تضمینی نه تنها سایت خود را برای گوگل ارزشمند می‌کنید، بلکه در ذهن مخاطبین نیز ماندگار شده و به این ترتیب کاربران در صورت نیاز به برند شما مراجعه خواهند کرد تا بتوانند نیازهای خود را رفع نمایند.

 • در این زمینه باید به کاهش هزینه‌ها نیز اشاره داشته باشیم. در روش‌های سنتی بازاریابی و تبلیغات هزینه بسیار زیادی را برای صاحب کسب و کار به وجود می‌آورد، اما در صورتی که از خدمات seo تضمینی بهره مند شوید، می‌توانید مبلغ بیشتری را صرفه جویی کرده و همچنین درآمد بالاتری را کسب کنید.

 • یکی دیگر از مهم‌ترین نکات مثبت پیشی گرفتن از رقبا است. با سئو تضمینی به صفحه یک دست پیدا کرده و به این ترتیب بدون شک سطح بسیار گسترده‌ای از کاربران را تحت پوشش خود قرار خواهید داد.

seo تضمینی یک شمشیر دو لبه

در حقیقت باید سئو تضمینی را مانند یک شمشیر دو لبه در نظر گرفت. در این فرایند احتمال شکست وجود دارد، اما در صورتی که به شرکت معتبری چون مجموعه ما مراجعه کنید، این احتمال به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد. اگر کارشناسان سئو از محتوای مفید و ارزشمند برای رتبه گرفتن استفاده نکرده و تنها با لینک سازی خارجی غیراصولی این فرایند را دنبال کنند، بدون شک seo تضمینی موجب از بین رفتن رتبه‌ها خواهد شد. اما از سوی دیگر انجام این نوع بهینه سازی با کمک کارشناسان خبره در این حوزه باعث می‌شود تا سایت به بهترین نحو رشد کرده و نه تنها ذهنیت مثبتی در میان کاربران ایجاد کند، بلکه نزد گوگل نیز مفید و ارزشمند در نظر گرفته خواهد شد.

در نتیجه به اشتباه تصور نکنید که این مدل از بهینه سازی دروغی بیش نیست. برای اینکه بتوانید از خدمات سئو سایت ما استفاده نمایید و اطلاعات مورد نظر را کسب کنید، توصیه می‌شود در ابتدا با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان دانش و تجربه خود را در اختیار شما قرار دهند.

سئو به صورت تضمینی کار هر کسی نیست!

ممکن است تاکنون مطالب زیادی را در مورد این نوع سئو خوانده باشید که همگی آن‌ها به طور قطع به یقین می‌گویند seo تضمینی چیزی جز یک دروغ بزرگ نیست، اما اگر این مسئله را از زاویه‌ی دیگر نگاه کنیم باید بگوییم که در واقع سئو تضمینی کار هرکسی نیست! بهینه سازی سایت باید با تجربه کافی انجام شود. به همین دلیل فردی که آن را روی وب سایت پیاده سازی می‌کند باید در این زمینه دارای مهارت کافی بوده و به طور کامل از فرایند الگوریتم‌های گوگل آگاه باشد.

با توجه به این موضوع باید گفت بهینه سازی رتبه سایت به صورت تضمینی اگرچه کار سختی است، اما غیرممکن نیست و در صورتی که آن را به کارشناسان متخصص بسپارید، می‌توانید با خیال آسوده منتظر رتبه گرفتن وب سایت در صفحه اول گوگل باشید. اما در این زمینه باید بگوییم تیم ما رتبه خاصی را مشخص نکرده و تنها تضمین می‌کند که سایت در صفحه نخست قابل مشاهده خواهد بود.

عدم تضمین سئو بخاطر آپدیت گوگل!

ما مشتریانی از صنف‌های مختلف داریم این مشتریان در مورد تیم سئو قبلی صحبت می‌کنند و عمده دلیلی که برای کاهش رتبه از تیم‌ها شنیده‌اند، آپدیت الگوریتم گوگل است. اما دو پاسخ در مقابل این دلیل وجود دارد.

 • آپدیت گوگل همیشه و به صورت دائمی وجود دارد. چون ذات هوش مصنوعی همین آپدیت است. پس این ضعف از تیم سئو است که باعث کاهش رتبه شدید سایت شده است.

 • استراتژی سئو باید درست و عمیق باشد. در استراتژی، مارکتینگ هم باید دخیل باشد در صورت کاهش شدید رتبه حتما درخواست کنید که استراتژی را تغییر دهند.

نتیجه گرفتن در چندماه اول مثل تضمین سئو است

قول رتبه سریع در کلمات سخت موضوع سئو کلاه سیاه است. مطمئن باشید بعد از رهایی سایت توسط تیم سئو، سایت با کاهش رتبه مواجه خواهد شد. همیشه این مورد را با این مثال به ذهن بسپارید که برای یک سایت تازه تاسیس چقدر زمان میبرد تا در نتایج سرچ، رتبه خوبی کسب کند.

 1. کلمات آسان : 3 تا 4 ماه

 2. کلمات متوسط : 6 تا 8 ماه

 3. کلمات سخت و دشوار :  8 تا 12 ماه

برای دیگر سایت‌ها که قبلا نیز فعالیت داشته‌اند زمانبندی باید موارد زیر بررسی شود. مجموعه ما برای این مورد یک مشاوره رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

سئو تضمینی

مدت زمان سئو تضمینی سایت‌هایی که از قبل فعالیت داشتند چگونه تعیین می‌شود؟

رساندن سایت به صفحه اول گوگل توسط کلمات کلیدی که در قرارداد مشخص شده یک کار و پروژه زمان‌بر هست. این مدت زمان به یکسری از فاکتورهای تخصصی بستگی دارد که شامل:

• سایت‌های رقبا در چه وضعیتی قرار دارند

• میزان رقابت در چه سطحی است

• میزان سختی کلمات کلیدی به چه صورت است که در این حالت سه دسته بندی برای کلمات وجود دارد

• تعداد رپورتاژ در چه حدی قرار دارد

• وضعیت فعلی سئو سایت به چه شکل است

• وضعیت بک لینک‌ها

قرارداد خدمات سئو تضمینی معمولا به صورت یکساله بسته می‌شود. اما این بازه زمانی می‌تواند بر اساس نیازهای سایت و همچنین صلاحدید متخصصان کمتر یا بیشتر شود. با توجه به ارائه گزارش توسط شرکت و همچنین بازدید سایت و جذب مشتری، روند رشد سایت برای کارفرما کاملا مشهود خواهد بود. اگر در این میان با شرکت و یا متخصصی برخورد کردید که ادعا داشت سایت را در مدت زمان کوتاهی مثل 3 ماه یا 6 ماه به صفحه اول گوگل می‌آورد، در اینجا می‌توان گفت که متخصص قصد دارد از تکنیک‌های سئو کلاه سیاه استفاده نماید. برای جلوگیری از این کار بهتر است با شرکت‌های معتبر همکاری داشته باشید و همچنین در زمان عقد قرارداد سئو تضمینی سایت، این مسئله را ذکر نمایید.

اشتباهات در سئو را دوباره تکرار نکنید مثل:

 1. قرداد کلمه ای سئو ببندیم؟ در این روش فقط بر روی یک کلمه کار می‌شود و اگر کل سایت هم نابود شود برای سئوکار مهم نیست. زیرا سئوکار فقط بر روی کلمه کلیدی مورد نظر خود کار می‌کند. پس این کار در بسیار از موارد تمام و کمال اشتباه است.

 2. بندهای تضمین باید چه مواردی باشد؟ بند تضمین باید مشخص کند که در صورت عدم بهینه سازی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج موتور جستجو، تیم سئو یا سئوکار چگونه هزینه شما را برگشت خواهند داد.

 3. از پیشرفت کار چگونه مطمئن شویم؟ پیشرفت کار و کلمات بهینه شده از طریق سرچ کنسول قابل مشاهده است، اما در پایان هر ماه نیز شما می‌توانید یک گزارش کامل از تیم ما دریافت نمایید.