سئو تضمینی سایت

سئو تضمینی سایت به صورت ضمانت کتبی در قرارداد

سئو تضمینی پیشنهاد ویژه به افراد و شرکت هایی است که بار ها برای سئو وب سایت خودشان با تیم های سئو مختلف کار کرده اند ولی هیچ نتیجه ای نگرفتند. در سئو تضمینی جاب تیم به شما ضمانت کتبی تحت قرارداد می دهد که در صورت عدم انجام تعهدات خود، تمامی هزینه های صورت گرفته از سمت شما را بازگرداند. این کار فقط و فقط از کارشناسان متخصص و مجرب جاب تیم بر می آید. مهمترین خدماتی که در بخش سئو تضمینی به شما ارائه می دهیم عبارت اند از:

 
شماره خدمات ارائه شده
1. مشاوره اولیه
2.

بررسی وضعیت عمومی سایت شامل بازدید، رتبه فعلی کلمات کلیدی

3. بررسی و تحلیل سایت فعلی شما
4. بررسی و تحلیل رقبا در زمینه فعالیت فعلی شما
5. بستن قرارداد سئو
6. بررسی خطاهای مضر موجود در سایت برای سئو
7. ارائه گزارش به تیم برنامه نویسی برای حل مشکلات یاد شده
8. افزودن اسکیما و دیتاهای ساختار یافته به سایت برحسب نیاز
9. اصلاح سایت مپ و به روزرسانی درست از دید موتورهای جستجو
10. ایجاد و اصلاح دائمی فایل robots.txt

 

شماره خدمات ارائه شده
11. بررسی بردکرامب و به روزرسانی از لحاظ استراکچر دیتاها
12. آپتیمایز کردن سرعت لود صفحات در سایتهایی که دسترسی کامل داریم
13. تولید محتوای تخصصی
14. بررسی سئو ویدئو
15. بررسی سئو تصاویر
16. آپدیت محتوایی
17. مشاوره شبکه های اجتماعی در جهت سئو
18. اصلاح ui/ux و طراحی لندینگ پیج در مسیر سئو
19. بررسی و اصلاح تگ ها
20. و مواردی که نسبت به نوع پروژه شما می تواند متغیر باشد

برخی از نمونه کارها

پکیج A

◀ مناسب برای: سایت های کم رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: خیر

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: خیر

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: خیر

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: خیر

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 10000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 5عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A+

◀ مناسب برای: سایت های با رقابت متوسط

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 12000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 8عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: ندارد

پکیج A++

◀ مناسب برای: سایت های پر رقابت

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 15000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 10عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 1

پکیج Z

◀ مناسب برای: سایت های با ترافیک بالا

◀ سئو داخلی: بله

◀ سئو تکنیکال و سرعت سایت: بله

◀ تحلیل سایت و رقبا: بله

◀ بررسی باگ ها و بهینه سازی کدهای سایت: بله

◀ اصلاح UI/UX سایت از نظر سئو: بله

◀ تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی: بله

◀ ارائه پلن بهبود درآمد سایت: بله

◀ تولید محتوا سئو شده ماهانه: 18000 کلمه

◀ تعداد کلمات کلیدی سئو شده در 12ماه: 12عدد

◀ تعداد رپورتاژ ماهیانه: 2

سئو تضمینی سایت با ضمانت بازگشت وجه

برای دریافت سئو تضمینی بهتر است در ابتدا به دنبال شرکت‌هایی باشید که این فرایند را به صورت تخصصی و کاملا تضمینی برایتان انجام می‌دهند به این ترتیب از ضمانت بازگشت وجه اطمینان حاصل فرمایید. برخی از شرکت‌ها همچون جاب تیم در قرارداد خود ذکر خواهند کرد در صورتی که نتوانند وب سایت را در مدت زمان مشخص به جایگاه مورد نظر برسانند تمامی مبلغ دریافتی را به طور کامل به شما عودت خواهند داد که این مزیت بزرگی به شمار رفته و بر این اساس از هدر رفتن و از بین رفتن هزینه و سرمایه شما جلوگیری خواهند کرد. زمانی که شرکت مورد نظر تضمین کند که خدمات بهینه سازی سایت با ضمانت بازگشت وجه انجام خواهد گرفت اطمینان داشته باشید که انجام سئو سایت را به بهترین نحو پیاده سازی خواهد کرد چرا که در غیر این صورت بشدت ضرر کرده و باید تمامی مبلغی که کارفرما پرداخته است را به صورت تمام و کمال در اختیار او قرار دهد.

در seo تضمینی، شرکتی چون جاب تیم به طور کامل در قرارداد ذکر خواهد کرد که وب سایت را به رتبه مورد نظر رسانده و در غیر این صورت وجه دریافتی را به شکل کامل برمی‌گرداند. تعداد بسیار زیادی از مجموعه‌ها وجود دارند که وعده seo تضمینی می‌دهند اما فقط به طور لفظی این کار را انجام خواهند داد، اما جاب تیم در قرارداد خود به شکل کتبی ارتقای رتبه سایت را تضمین می‌کند در نتیجه جای هر گونه شکی را از بین خواهد برد.

به دلیل وجود یک بند در قرار داد شرکت موظف است تا به حرفی که زده عمل کند به همین دلیل اعتماد در این زمینه افزایش پیدا خواهد کرد. برای بهینه سازی سایت به طور تضمینی توصیه می‌شود تا به شرکتی مراجعه کنید که قراردادی کامل و واضح را در اختیارتان قرار داده و اگر سئو را به شکل تضمینی انجام می‌دهد مانند جاب تیم آن را در قرارداد نیز ذکر کند. به همین دلیل پیش از برون سپاری بهینه سازی سایت این مورد را نیز به طور کامل مورد توجه خود قرار دهید.

چندین بار در سئو سایت به صورت تضمینی شکست خوردید و به نتیجه مطلوبی نرسیدید؟

مسئله زیاد نگران کننده نیست شما یک سایت یا مجموعه ای از سایت هایی دارید که نیاز هست در کلماتی در صفحه اول گوگل باشند با فریلنسری کار کردید اما بعد از مدتی اتفاقی برای فریلنسر افتاده است! و در دسترس نیست و هیچ تضمینی برای آینده سئو شما داده نشده است. گاهی نیز با یک شرکت قرارداد سئو دارید اما هیچ بند تضمینی برای شما نوشته نشده است! همیشه اینگونه بوده است قول دادند هزینه گرفتند کلماتی رتبه گرفتند که برای بیزینس شما ارزشی نداشته و هزینه ای که پرداخت کردید برگشت نخورد!

به یاد داشته باشید تخصص تیم ها در این امر بسیار مهم است تیمی که فقط کار سئو انجام می دهد در بحث تبلیغات، برنامه نویسی و سوشال دچار ضعف است پس نمی تواند هماهنگ با بخش های دیگر اقدام و مفید باشد.

سئو تضمینی در جاب تیم ارائه می شود

سئو تضمینی یکی از خدماتی است که در شرکت سئو سایت جاب تیم به صورت اصولی به کارفرما ارائه می‌شود. متخصصان در این مجموعه با تکیه بر استراتژی‌ها و تکنیک‌های مورد تایید گوگل به سایت کمک می‌کنند تا رتبه مناسبی در گوگل بدست آورد. این نوع بهینه سازی سایت همچنین باعث ارتقا ترافیک شده و تعداد مشتریان بالقوه را نیز افزایش می‌دهد. با تمامی این تفاسیر باید بگوییم که در سئو تضمینی رتبه مشخصی در قرارداد تعیین نشده و به این ترتیب کارشناسان تنها می‌توانند تضمین کنند که سایت به صفحه اول دست پیدا خواهد کرد.

گول افرادی که قول رسیدن به رتبه یک در صفحه اول را می‌دهند نخورید چرا که هیچ چیز در گوگل ثابت و مشخص نیست و اگر به شکل اصولی و استاندارد سئو سایت انجام نشده باشد به یک باره در میان رقیبان خود سقوط خواهید کرد. کارشناسان در مجموعه جاب تیم ابتدا بازار کار را شناسایی کرده و سپس تلاش می‌کنند تا راه مناسبی برای بالا بردن رتبه سایت بی‌یابند. در صورتی که ترفندها برای بهینه سازی رتبه با توجه به الگوریتم‌ها انجام شود، گوگل سایت را ارزشمند در نظر خواهد گرفت در نتیجه نگران افت رتبه نباشید.

سئو تضمینی واقعی است

فرایند بهینه سازی وب سایت اگر به صورت تخصصی و با توجه به ارزش‌های گوگل صورت گیرد به طور تضمینی نیز انجام می‌شود در نتیجه کاملا واقعی است و ادعایی پوچ نخواهد بود. در حقیقت باید در ابتدا منظور از سئو تضمینی را به طور کامل دریابید، اینکه انتظار داشته باشید تا سایت در مدت زمانی کوتاه رتبه گرفته و به بهترین شکل در موتورهای جستجو کاربران را به سوی خود جلب کند بی شک اقدامی غیر ممکن است. چیزی که باعث می‌شود بگوییم سئو تضمینی دروغ نبوده و واقعی است تخصص کارشناسان ما در این زمینه می‌باشد. کارشناسان جاب تیم به دلیل اینکه به شکل تخصصی در این حوزه فعالیت دارند با تمامی قوانین آشنایی داشته و همچنین ترفندهایی برای رتبه گرفتن وب سایت بکار خواهند گرفت به همین دلیل نیاز نیست نگران بهینه سازی وب سایت خود باشید چرا که جاب تیم این کار را به صورت تخصصی برایتان انجام می‌دهد.

در سئو تضمینی سایت چه مواردی تضمین می‌شود؟

در صورتی که می‌خواهید از خدمات سئو تضمینی برخوردار شوید بهتر است به این موضوع نیز دقت داشته باشید که چه خدمات و مواردی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را تضمین کرد. به عنوان مثال هیچ شرکتی نمی‌تواند بگوید که صفحه مورد نظر را در طول 2 هفته به رتبه یک خواهد رساند چرا که این موضوع شدنی نیست، در نتیجه بهینه سازی سایت به شکل تضمینی باید به صورت معقولانه انجام شود. از مواردی که می‌توانید به آن اطمینان کنید رساندن سایت به صفحه اول گوگل خواهد بود، محتوا اگر با کیفیت مناسب در گوگل قرار گیرد و همچنین لینک سازی داخلی و خارجی آن به صورت درست انجام پذیرد بی شک سایت پس از مدت زمانی رتبه گرفته و با استفاده از ترفندهای مختلف به صفحه اول دست پیدا خواهد کرد. بر این اساس این موضوع می‌تواند بسیار سودآور باشد.

سئو تضمینی چقدر هزینه دارد؟

در حوزه مشخص کردن قیمت سئو تضمینی باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که مهارت و تخصص کارشناس در این زمینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به طور مستقیم تاثیرگذار است. قابلیت‌ها و دانش یک متخصص می‌تواند از عوامل مهم در هزینه باشد. نوع وب سایت در این مدل از بهینه سازی سایت نیز بسیار حائز اهمیت در نظر گرفته می‌شود. هر سایت استراتژی مربوط به خود را دارد و در صورتی که رقبا عملکردی مناسب از خود نشان دهند بی شک شما نیز باید مبلغ بیشتری بپردازید تا بتوانید نظر کاربران را به سوی خود جلب کنید.

در seo تضمینی نکته مثبتی که وجود دارد این است که کارفرما دیگر نیاز نیست از لحاظ مادی نگران هزینه‌ای که پرداخت می‌کند باشد چرا که مجموعه‎‌ای چون جاب تیم به دلیل اینکه بهینه سازی را به طور تضمینی انجام می‌دهد در صورتی که نتواند سایت را به رتبه مورد نظر ارتقا دهد این امکان را فراهم کرده تا تمامی هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید را به طور کامل در اختیارتان قرار دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه بهتر است با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا مشاوران به طور کامل راهنمای‌های لازم را ارائه داده و به این ترتیب زاویه دید مناسبی برایتان ایجاد کنند.

سئو تضمینی توسط بهترین متخصصین

نکته مهمی که در حوزه سئو تضمینی باید به طور کامل به آن توجه داشته باشید این است که فرایند این نوع بهینه سازی وب سایت باید به دست بهترین متخصصین انجام شود. SEO تضمینی را فقط شخصی می‌تواند انجام دهد که به این کار تسلط داشته باشد و تمامی نکات و ترفندها را به طور کامل بداند. یک متخصص با انواع وب سایت آشنا بوده و به همین دلیل مخاطبین هدف را به خوبی شناسایی می‌کند. همچنین کلمات مناسب برای بهینه کردن سایت را مورد استفاده قرار داده و به این ترتیب باعث خواهد شد تا وب سایت به رتبه مناسبی دست پیدا کند.

به این ترتیب seo تضمینی همانطور که گفتیم فرایند سخت و عجیبی نیست تنها به نیروهای متخصص چون کارشناسان جاب تیم نیاز دارد. یک کارشناس تلاش می‌کند تا با توجه به اهداف کارفرما زمینه مناسب برای رشد کسب و کار را به وجود آورد و به این ترتیب وب سایت را به رتبه مورد نظر خواهد رساند. برای دریافت خدمات seo تضمینی به مجموعه‌ای مراجعه فرمایید که کار خود را به طور جامع و کامل همانند جاب تیم به کارفرمایان عزیز ارائه می‌دهد.

سئو تضمینی چه مزایایی دارد؟

سئو تضمینی مزایای زیادی با خود به همراه دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها باید به موارد زیر اشاره داشته باشیم.

 • یکی از نکات مثبت در مورد این مدل بهینه سازی وب سایت افزایش قابل توجه ترافیک خواهد بود. زمانی که متخصصان بتوانند به شکل تضمینی سایت را به رتبه‌هایی در صفحه اول برسانند بی شک کاربران بیشتری با سایت ورود پیدا کرده و به همین دلیل می‌توانید کاربران بیشتری را به مشتری تبدیل کنید.
 • از مهم‌ترین مزایا باید به برندسازی اشاره داشته باشیم، با seo تضمینی نه تنها خود را برای گوگل ارزشمند می‌کنید بلکه در ذهن مخاطبین نیز ماندگار شده و به این ترتیب کاربران در صورت نیاز به برند شما مراجعه خواهند کرد تا بتوانید نیاز آن‌ها را درک و رفع کنید.
 • در این زمینه باید به کاهش هزینه‌ها نیز اشاره داشته باشیم. در روش‌های سنتی بازاریابی و تبلیغات هزینه بسیار زیادی را برای صاحب کسب و کار به وجود می‌آورد اما در صورتی که از خدمات seo تضمینی بهره مند شوید می‌توانید مبلغ بیشتری را صرفه جویی کرده و همچنین درآمد بالاتری کسب کنید.
 • یکی دیگر از مهم‌ترین نکات مثبت را می‌توان پیشی گرفتن از رقبا در نظر داشته باشیم، با سئو تضمینی به صفحه یک دست پیدا کرده و به این ترتیب بدون شک سطح بسیار گسترده‌ای از کاربران را تحت پوشش خود قرار خواهید داد.

seo تضمینی یک شمشیر دو لبه

در حقیقت باید سئو تضمینی را مانند یک شمشیر دو لبه در نظر گرفت. در این فرایند احتمال شکست وجود دارد اما در صورتی که به شرکت معتبری چون جاب تیم مراجعه کنید این احتمال به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد. اگر کارشناسان سئو از محتوای مفید و ارزشمند برای رتبه گرفتن استفاده نکرده و تنها با لینک سازی خارجی غیراصولی این فرایند را دنبال کنند بی شک seo تضمینی موجب از بین رفتن رتبه‌ها خواهد شد. اما از سوی دیگر انجام این نوع بهینه سازی با کمک کارشناسان خبره در این حوزه باعث می‌شود تا سایت به بهترین نحو رشد کرده و نه تنها ذهنیت مثبتی در میان کاربران ایجاد کند بلکه نزد گوگل نیز مفید و ارزشمند در نظر گرفته خواهد شد.

در نتیجه به اشتباه تصور نکنید که این مدل از بهینه سازی دروغی بیش نیست. برای اینکه بتوانید از خدمات سئو سایت جاب تیم استفاده کرده و اطلاعات مورد نظر را کسب کنید توصیه می‌شود در ابتدا با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان دانش و تجربه خود را در اختیارتان قرار دهند. توجه داشته باشید که جاب تیم سئو سایت را تضمین می‌کند یعنی در صورتی که نتواند وب سایت را به رتبه مورد نظر در زمان مشخص شده برساند تمام مبلغ پرداخت شده را به صورت کامل به کارفرما عودت خواهد داد، در نتیجه با خیالی آسوده می‌توانید فرایند بهینه سازی سایت را به متخصصان بسپارید.

سئو به صورت تضمینی کار هر کسی نیست!

ممکن است تاکنون مطالب زیادی را در مورد این نوع سئو خوانده باشید که همگی آن‌ها به طور قطع به یقین می‌گویند seo تضمینی چیزی جز یک دروغ بزرگ نیست، اما اگر این مسئله را از زاویه‌ی دیگر نگاه کنیم باید بگوییم که سئو تضمینی کار هرکسی نیست! بهینه سازی سایت باید با تجربه کافی انجام شود به همین دلیل فردی که آن را روی وب سایت پیاده سازی می‌کند باید در این زمینه دارای مهارت کافی بوده و به طور کامل از فرایند الگوریتم‌های گوگل آگاه باشد.

با توجه به این موضوع باید گفت بهینه سازی رتبه سایت به صورت تضمینی اگرچه کار سختی است اما غیرممکن نیست و در صورتی که آن را به کارشناسان متخصص جاب تیم بسپارید می‌توانید با خیالی آسوده منتظر رتبه گرفتن وب سایت در صفحه اول گوگل باشید. اما در این زمینه باید بگوییم جاب تیم رتبه خاصی را مشخص نکرده و تنها تضمین می‌کند که سایت در صفحه نخست قابل مشاهده خواهید بود.

عدم تضمین سئو بخاطر آپدیت گوگل!

ما مشتریانی از صنف های مختلف داریم این مشتریان در مورد سئو تیم قبلی صحبت می کنند و عمده دلیلی که شنیدن برای کاهش رتبه آپدیت الگوریتم گوگل می باشد! چند مورد را در نظر بگیرید برای این پاسخ ها:

 • آپدیت گوگل همیشه و به صورت دائمی وجود دارد چون ذات هوش مصنوعی همین آپدیت است پس این ضعف از تیم سئو هست که کاهش رتبه شدید داشتند
 • استراتژی سئو باید درست و عمیق باشد در استراتژی، مارکتینگ هم باید دخیل باشد در صورت کاهش شدید رتبه حتما درخواست کنید که استراتژی را تغییر دهند

نتیجه گرفتن در چندماه اول مثل تضمین سئو است

قول رتبه سریع در کلمات سخت موضوع سئو کلاه سیاه است در این باره مطمئن باشید بعد از رهایی سایت توسط تیم سئو، سایت با کاهش رتبه مواجه خواهد شد همیشه این مورد را با این مثال به ذهن بسپارید که برای یک سایت تازه تاسیس چقدر زمان میبرد تا در نتایج رتبه خوبی کسب کند

 1. کلمات آسان : 3 تا 4 ماه
 2. کلمات متوسط : 6 تا 8 ماه
 3. کلمات سخت و دشوار :  8 تا 12 ماه

برای دیگر سایتها که قبلا نیز فعالیت داشته اند زمانبندی نیازمند بررسی می باشد جاب تیم مشاوره رایگان در این باره برای شما ارائه می دهد کافیست با ما تماس داشته باشید.

سئو تضمینی

اشتباهات در سئو را دوباره تکرار نکنید مثل موارد ذیل:

 1. قرداد کلمه ای سئو ببندیم؟ در این روش فقط بر روی یک کلمه کار می شود و اگر کل سایت هم نابود شود برای سئوکار مهم نخواهد بود و فقط هم سئوکار کلمه کلیدی مورد نظر خودش می باشد پس این کار در بسیار از موارد تمام و کمال اشتباه می باشد.
 2. بند های تضمین باید چه مواردی باشد؟ بند تضمین باید مشخص کند که در صورت عدم بهینه سازی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج موتور جستجو تیم سئو یا سئوکار چگونه هزینه شما را برگشت خواهند داد.
 3. از پیشرفت کار چطور مطمئن شویم؟ پیشرفت کار و کلمات بهینه شده از طریق سرچ کنسول قابل مشاهده است اما در پایان هر ماه نیز شما می توانید یک گزارش کامل از تیم ما دریافت کنید.