سئو سایت چند زبانه

سئو سایت چند زبانه

سئو چند زبانه برای سرویس دهی سایت های بین المللی مورد نیاز است در این روش باید به گوگل بفهمانیم هر صفحه ای در سایت مشابه کدام صفحه در زبان بعدی است.

در سایت های چند زبانه تارگت برای سئو براساس کشور هدف مشخص می شود یعنی کلمات در هر کشور از نظر جستجوی کاربران می تواند متفاوت باشد.

برخی از سایت‌ها با توجه به حوزه فعالیت خود از سئو سایت چند زبانه برای جذب کاربران بیشتر بهره می‌گیرند. هر سایت مخاطبین خاص خود را دارد و برای اینکه بتواند کسب و کارش را توسعه داده و خدماتش را به کشورهای دیگر نیز ارائه دهد باید از سئو سایت چند زبانه استفاده کند.

هر کشور زبان ویژه به خود را دارد و افراد برای استفاده از یک سایت و بهره مندی از خدمات آن یا خرید محصولات باید بتوانند زبان مخصوص به کشور خود را در سایت فعال کنند تا محتوای سایت را متوجه شوند.
سئو سایت چند زبانه در این زمینه به کمک سایت‌ها آمده و مزایای زیادی در اختیار سایت قرار می‌دهد تا افراد بیشتری از سطح جهان را دربرگیرد. فرایند و مراحل سئو سایت دو یا چند زبانه دردسرهای خاص خود را دارد اما امکان فروش و درآمد بیشتر را فراهم خواهد کرد.
 

اهمیت سئو سایت چند زبانه 

سئو سایت چند زبانه منجر به ارتقای رتبه سایت در موتورهای جستجو شده و تعداد بیشتری از کاربران را در صورت سرچ به سوی سایت هدایت خواهد کرد. 

هدف اصلی سئو چند زبانه دسترسی راحت کاربران به محتوای سایت است، اگر کاربری به زبان فارسی تسلط نداشته باشد، این نوع سئو کمک می‌کند تا بتواند محتوای مورد نظر را در سایت خوانده و آن را درک کند. 

در این صورت افراد با زبان‌های غیر فارسی نیز می‌توانند با خرید و دریافت خدمات موجب درآمد زایی شده و به سوددهی سایت یاری برسانند. البته پیش از هر کاری باید ابتدا اقدام به طراحی سایت چند زبانه نمایید.

سئوی سایت چند زبانه چیست؟

سئو سایت چند زبانه با مشاوره جاب تیم

اگر در زمینه سئو اطلاعات محدودی دارید بهتر است پیش از اقدام به سئو سایت چند زبانه با کارشناسان، مشاوره داشته باشید تا به آگاهی کامل دست پیدا کنید.  
یک مشاوره با تجربه مزیت‌های بکارگیری سئو سایت چند زبانه را برایتان شرح می‌دهد و استراتژی‌های مناسبی را در این زمینه پیشنهاد می‌کند.
 آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم یکی از مجموعه‌های حرفه‌ای در زمینه سئو سایت است که به صورت رایگان و اختصاصی به شما عزیزان مشاوره می‌دهد تا مسیر مناسب برای کسب رتبه در گوگل را بیابید. 
جاب تیم در حوزه سئو خدمات گوناگونی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد تا به بهترین نحو بتواند سئو سایت را انجام دهد. برخی از این خدمات ویژه عبارتند از:

 • ارائه گزارش به صورت روزانه و ماهانه به کارفرما 
 • ایجاد گروه تلگرام و واتساپ برای ارتباط نزدیک تر سئوکاران با کارفرما
 • سئو داخلی، خارجی و تکنیکال به صورت اختصاصی و حرفه‌ای
 • فعالیت روزانه برای سایت و تولید محتوا به صورت مستمر
 • بستن یک قرارداد تضمینی همراه با ارائه پروپوزال

مزایای سئو سایت چند زبانه

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از جاب تیم با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

هزینه سئو سایت چند زبانه

سئو سایت چند زبانه یک قیمت ثابت نداشته و عوامل مختلف هزینه آن را تعیین خواهند کرد. سئوی سایت معمولا به عواملی چون میزان محتوا، نوع خدمات، انتظارات مشتری، لوگوی انتخابی و ... بستگی خواهد داشت.
نکته‌ی حائز اهمیت در مورد هزینه سئو سایت چند زبانه عملکرد رقبا است. همچنین برای مشخص کردن قیمت این نوع سئو باید به نوع کلمات کلیدی نیز توجه داشته باشید. 

یکی از عوامل تاثیرگذار برای معین کردن هزینه سئو سایت چند زبانه، شرکتی است که به آن مراجعه می‌کنید. یکی از بهترین شرکت‌ها برای سئو سایت چند زبانه جاب تیم است.
وجه تمایز جاب تیم با سایر شرکت‌ها ضمانت بازگشت وجه است. در صورتی که در زمان مشخص شده سایت به رتبه تعیین شده نرسد، جاب تیم تمامی مبلغ دریافت شده را جهت سئو سایت چند زبانه به کارفرما بازمی‌گرداند.

زمان سئو سایت چند زبانه 

سئو سایت فرایندی است زمان بر که نیاز به صبر و حوصله دارد. با توجه به سختی کلمات کلیدی این زمان متغیر خواهد بود. اگر کلمات کلیدی سخت باشند زمان سئو نیز افزایش پیدا کرده و طولانی تر می‌شود.
سئو با روش‌های بی کیفیت سریع تر انجام می‌شود اما به همان سرعت توسط گوگل شناسایی شده و ممکن است سایت جریمه شود.توصیه می‌کنیم برای سئو سایت از راه‌هایی که مورد تایید گوگل نیستند استفاده نکنید. 

بیشتر بدانیم  : سئو سایت وردپرس به صورت حرفه ای

سئو اگر به صورت حرفه‌ای انجام شود، اگرچه زمان بیشتری را از شما می‌گیرد اما نتایج بهتری نیز به همراه خواهد داشت و سایت را به کاربران بیشتری نمایش می‌دهد و باعث می‌شود به مرور زمان درآمد شما چندین برابر شود.

مراحل سئو سایت چند زبانه

مراحل سئو سایت چند زبانه در جاب تیم فرایند خاصی دارد که به صورت مرحله به مرحله انجام خواهد شد. در تمامی مراحل جاب تیم در کنار کارفرما بوده و خواسته‌ها او را در سایت اعمال می‌کند. مراحل سئو سایت چند زبانه عبارتند از:

 • در ابتدا برای آشنایی با خدمات سئو سایت از طریق شماره‌های ذکر شده تماس بگیرید.
 • آدرس سایت از شما دریافت خواهد شد و بررسی‌های اولیه روی سایت اعمال می‌شود تا بهترین راه کار برای ارتقای سایت پیشنهاد شود.
 • کلمات کلیدی با توجه به میزان رقابت اولویت بندی می‌شوند و از نظر موتورهای جستجو نیز مورد آنالیز قرار می‌گیرند.
 • پکیج‌های مختلف بسته A، بسته A+، بسته A++ وبسته Z در اختیار کارفرما قرار گرفته تا مناسب ترین بسته را انتخاب کند، اگر کارفرما نتوانست این کار را به تنهایی انجام دهد جاب تیم وارد عمل شده و در انتخاب بسته مناسب یاری می‎رساند.
 • سئو داخلی و خارجی صفحه به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود.
 • محتوای مناسب و یونیک برای سایت تولید شده و در صفحات بارگذاری می‌شوند.
 • اطلاعات مورد نظر در سایت به نشریه‌ها معتبر پیوند داده می‌شوند تا سایت اعتبار خود را بدست آورد.
 • سئوکاران جاب تیم به صورت دوره‌ای به کارفرما فعالیت‌های خود را ارائه می‌دهند تا کارفرما بتواند روی فرایند سئو سایت چند زبانه نظارت داشته باشد.

بیشتر بدانیم : سئو سایت دندانپزشکی در جاب تیم