سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی باعث ارتقای سایت به صفحه اول موتورهای جستجو می‌شود. جالب است بدانید غالب بر 87 درصد بیماران پیش از اینکه به پزشک مراجعه کنند برای یافتن مراکز درمانی یا پزشک از جستجوی آنلاین استفاده می‌کنند. با توجه به این موضوع اگر سایت پزشکی از سئوی حرفه‌ای برخوردار باشد، کاربران بیشتری به سوی آن هدایت شده و از خدمات متنوع سایت بهره مند خواهند شد.

عوامل و فاکتورهای مختلفی در سئو پزشکی موثر است باید بدانید گوگل در موارد پزشکی حساسیت بالایی نشان می دهد و هر گونه اطلاعات غلط و تبلیغات بیش از حد را اسپم می داند.

این علم و توان یک مجموعه است که می تواند در این حوزه سئو فعالیت کند قبلا هم اشاره کردیم این حوزه بسیار حوزه سختی است سئو پزشکی کمک می کند خدمات سایت برای مخاطبین در رتبه های اول نمایش داده شود تا بیماران بیشتری را مطب یا دکتر مورد نظر بتوانند جذب کنند.

سئو سایت پزشکی یک اقدام تخصصی است که باید به دست افرادی که در این زمینه تبحر و دانش کافی دارند انجام شود. یکی از شرکت‌هایی که در حوزه سئو سایت پزشکی به بهترین نحو عمل کرده و خدمات مختلفی را به مشتریان خود عرضه می‌کند جاب تیم است. متخصصین جاب تیم به بکارگیری روش‌های مختلف سعی می‌کند سایت را به جایگاه مناسب رسانده و زمینه توسعه و رشد کسب و کار پزشکی را فراهم کنند. 
 

اهمیت سئو سایت پزشکی

جستجوی مراکز درمانی در سال گذشته در اینترنت به دو برابر افزایش پیدا کرده است. زمانی که کاربر سایت را در صدر نتایج گوگل مشاهده کند بیشتر به آن اعتماد کرده و از خدماتش استفاده می‌کند.
سئو سایت پزشکی باعث افزایش ترافیک ارگانیک سایت بدون نیاز به تبلیغات خواهد شد. موجب بالا رفتن تعداد کاربران سایت شده و به برندینگ نیز می‌انجامد.

سئو سایت پزشکی و اهمیت آن

زمانی که سئو به درستی روی سایت پیاده سازی شود منجر به سوددهی و کسب درآمد بیشتر خواهد شد. سئو سایت پزشکی از صرف هزینه و زمان اضافی نیز جلوگیری کرده و باعث می‌شود سایت بتواند به صورت شبانه روز به کاربران خدمات خود را ارائه دهد. تمامی این موارد اهمیت سئو سایت پزشکی را نشان می‌دهند. امروزه به دلیل استفاده بیش از حد مردم از فضای مجازی و اینترنت به هر میزان بتوانید با این فضا همگام شوید زمینه توسعه کسب و کار خود را فراهم کرده‌اید.

سئو سایت پزشکی با مشاوره جاب تیم

با توجه به اینکه سئو سایت پزشکی از اهمیت زیادی برخوردار است باید بدانید که مشورت گرفتن در این موضوع نیز مهم بوده و دیدگاه تازه‌ای در زمینه سئو سایت پزشکی به شما خواهد داد.
جاب تیم به صورت کاملا تخصصی و رایگان مشاوره ارائه می‌دهد. مشاوران جاب تیم به صورت کاملا شفاف تجربیات خود را با شما در میان می‌گذارند و سوالاتی که ممکن است برای شما ابهاماتی به وجود آورده باشند را نیز پاسخ می‌دهند.

 برای دریافت مشاوره از جاب تیم با شماره‌ های موجود در سایت تماس بگیرید. همچنین برای سئو سایت دندانپزشکی نیز می‌توانید به جاب تیم مراجعه کرده و به بهترین نحو سئو را روی سایت پیاده سازی کنید. در صورت سفارش سئو سایت پزشکی خدمات مختلفی ارائه می‌گردد. برخی از این خدمات شامل موارد زیر هستند. 

 • قراردادی تضمینی میان جاب تیم و کارفرما بسته خواهد شد و پروپوزال ارائه می‌گردد.
 • سئو بخش داخلی، خارجی و تکنیکال در جاب تیم به صورت اختصاصی انجام می‌شود.
 • تولید محتوای سایت انجام شده و روی سایت قرار می‌گیرد.
 • به صورت روزانه و ماهانه گزارش ارائه خواهد شد.
 • گروه‌های در واتساپ و تلگرام برای ارتباط نزدیک تر کارفرما با سئوکاران ایجاد می‌شود.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت داروخانه

قیمت سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی یک قیمت دقیق ندارد و بسته به عواملی چون سختی کلمات کلیدی، حوزه رقابت و نوع سایت می‌توان یک قیمت مشخص برای آن در نظر گرفت. اگر کلمات کلیدی که کارفرما برای سئو سایت آن‌ها را در نظر دارد در میان کاربران از محبوبیت زیادی برخوردار باشند، برای سئو شدن نیز به هزینه بیشتری احتیاج خواهند داشت.

وجه تمایز جاب تیم با سایر شرکت‌ها ضمانت انجام کار است. در صورتی که سایت به رتبه مورد نظر که در قرارداد ذکر شده است دست پیدا نکند، جاب تیم وظیفه خود می‌تواند تمام مبلغ دریافتی جهت سئو سایت را به کارفرما عودت دهد.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت اقساطی، قسطی و شرایطی

زمان سئو سایت پزشکی

زمان سئو سایت پزشکی مانند قیمت آن به معیارهای مختلفی وابسته است. نوع کلمات و رقابت در این زمینه نقش بسزایی دارند. اگر کلمات کلیدی رقابتی تر باشند به مدت بیشتری برای سئو سایت پزشکی نیاز خواهند داشت.

روش‌های مختلفی برای سئو سایت وجود دارد که استفاده از برخی آن‌ها مانند بکار بردن لینک‌های بی کیفیت اگرچه سئو سایت را سرعت می‌بخشد اما به سایت ضربه زده و حتی ممکن است باعث جریمه یا پنالتی شود.
 متخصصین سئو توصیه می‌کنند برای سئو سایت از روش‌های مورد تایید گوگل استفاده شود. این روش‌ها اگرچه فرایندی طولانی تر دارند، اما به بهترین شکل سایت را سئو می‌کند.

مراحل اجرای سئو سایت پزشکی در جاب تیم

سئو سایت پزشکی و مراحل اجرای آن در جاب تیم

سئو سایت پزشکی در جاب تیم یک فرایند خاص دارد، سئو به صورت مرحله‌ای انجام شده و با تایید کارفرما روی سایت پیاده سازی خواهد شد. مراحل سئو سایت پزشکی عبارتند از:

 • در ابتدا با جاب تیم تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید. نیازها و شرایط خود را با کارشناسان در میان بگذارید تا پیشنهادهایی مفید در این زمینه به شما ارائه شود.
 • در مرحله بعد آدرس سایت دریافت خواهد شد تا بررسی‌های لازم جهت تعیین وضعیت سایت صورت گیرد، سئوکاران استراتژی‌های مناسب جهت سئو سایت پزشکی را در نظر خواهند گرفت.
 • سپس یک فرم بریف ارسال می‌شود که باید آن را تکمیل کرده و برای شرکت جاب تیم بفرستید.
 • کلمات مرتبط با حوزه پزشکی مورد بررسی قرار گرفته و سئوکاران در این زمینه یک پروپوزال ارائه می‌دهند. این پروپوزال در قرارداد کارفرما ضمیمه خواهد شد.
 • نمونه کارها و پکیج‌ها مختلف جاب تیم در اختیارتان قرار گرفته تا با توجه به امکانات مورد نظر خود بسته مناسب را در نظر بگیرید. جاب تیم وظیفه دارد این انتخاب بسته به شما یاری برساند. گاهی تلفیق کردن چند بسته ممکن است تاثیرات مثبتی روی سایت بگذارد.
 • سپس قراردادی میان جاب تیم و شما عقد می‌گردد.
 • گروه‌ها و کانال‌های ارتباطی مختلفی ایجاد می‌شود تا بتوانید به راحتی روی فعالیت‌های صورت گرفته بر سئو سایت نظارت داشته باشید.
 • سئوکاران در پایان هر ماه یک گزارش کامل برای شما ارسال خواهند کرد.

بیشتر بدانیم : سئو سایت خبری