سفارش طراحی لندینگ پیج یا صفحه فرود

در اصطلاح بازاریابی، طراحی لندینگ پیج، یک صفحه از سایت شما محسوب می‌شود که با یک هدف خاص طراحی شده است. صفحه فرود یا لندینگ پیج یک صفحه ساده و مجزا است که با هدف جذب کاربران طراحی می‌گردد و دلیل نامگذاری آن هم این است که کاربر برای اولین بار به این صفحه رجوع می‌کند و اصطلاحا در آن فرود می‌آید. بعضی از کارشناسان سئو تاکید دارند که صفحه فرود باید یک صفحه مجزا از سایت باشد و بدون هیچ ساید بار دیگر طراحی شود،  تا ذهن مخاطب را پرت نکند.

سفارش طراحی لندینگ پیج یا صفحه فرود

لندینگ پیج یا صفحه فرود چیست؟

 لندینگ پیج یا صفحه فرود صفحاتی از سایت هستند که کاربران با کلیک روی بنرهای تبلیغاتی شما در سایت‎های دیگر و یا از طریق موتورهای جستجو به آن‎ها وارد می‌‎شوند و یا اصطلاحا در آن فرود می‌‎آیند. اهمیت طراحی لندینگ پیج یا صفحات فرود در بازاریابی آنلاین به اندازه‎ای بالا است که در صورت ایجاد یک صفحه فرود مناسب و طراحی شده با اصول روانشناسی آنلاین، برای جذب مشتریان جدید تاثیر بسیار زیادی دارد.

لندینگ پیج یا صفحه فرود چیست

طراحی لندینگ پیج ایده آل، جذاب و کارآمد

برای طراحی لندینگ پیج یا ساختن صفحه فرود، ابتدا به یک متن قوی نیازمندیم. می‌توانید در صفحه فرود با نوشتن یک مقاله جذاب یا یک فیلم یا متن، ذهن بازدیدکنندگان را درگیر کنید. حتی پزشکان نیز می‌توانند از این امکان برای ارتباط با مشتری‌های خود استفاده نمایند. هدف جاب تیم اجرای اصولی کمپین‌های تبلیغاتی و مدیریت هزینه‌های آن است تا سیر صعودی تعداد مشتریان و در نتیجه افزایش فروش را برای آن‌ها در پی داشته باشد.

هدف طراحی لندینگ پیج

معمولا اهداف طراحی لندینگ پیج یکی از موارد زیر است:

 • تبلیغ و فروش

در چنین حالتی، لندینگ پیج حاوی اطلاعات مربوط به کالا و خدمات سایت است که با قرار دادن یک دکمه، مخاطبین را دعوت به خرید از سایت می‌کند. در این صفحات معمولا یک عکس از محصول مورد نظر به همراه توضیحی مختصر در آن قرار می‌گیرد.

 • ارتباط با کاربر

در چنین صفحه‌ای، یک پیشنهاد جذاب قرار می‌گیرد که کاربر را وادار به پر کردن یک فرم و درج اطلاعاتی مانند نام، آدرس ایمیل و ... می‌کند. برای مثال با ارائه پیشنهادات و جوایز، کاربران را تشویق به این کار می‌کنند.

در صورت استفاده از اول لندینگ پیج استاندارد، به تدریج در طی زمان و با افزایش اطلاعات جمع‌آوری شده، لیستی از مشتریان بالقوه خواهید داشت که می‌توانید آن‌ها را به مشتری دائمی تبدیل کنید.

 •  راهنمایی کاربر به صورت قدم به قدم

در برخی مواقع هدف اصلی طراحی لندینگ پیج، تشویق کاربر به گشت و گذار در سایت و آشنایی با محصولات و خدمات موجود است. باید بدانید که این روش یکی از اصلی‌ترین روش‌های بازاریابی اینترنتی محسوب می‌گردد.

سفارش طراحی لندینگ پیج در جاب تیم

شرکت جاب تیم، با داشتن بهترین نیروهای مجرب، شما را به دنیای دیجیتال وارد می‌کند و برای پیشرفت کسب و کارتان دریچه‌ای نو باز می‌کند. در جاب تیم در کوتاه‌ترین زمان، بهترین کیفیت برای سفارش طراحی لندینگ پیج مشتریان عزیز فراهم می‌گردد. از ویژگی‌های منحصربفرد جاب تیم، کار تیمی و پیگیری صفر تا صد پروژه‌های درخواستی است.

سفارش طراحی لندینگ پیج در جاب تیم

مراحل طراحی لندینگ پیج در 4 مرحله

اگر قصد سفارش لندینگ پیج را دارید و نمی‌دانید که مراحل آن در جاب تیم به چه صورت انجام می‌شوند برای اطمینان مراحل زیر را مرور نمایید. در اینجا 4 مرحله برای طراحی لندینگ پیج که در جاب تیم انجام می‌شود را شرح می‌دهیم:

مراحل طراحی لندینگ پیج در جاب تیم

 1. ایجاد طرحی کلی از کمپین و پیشنهاد و طراحی لندینگ پیج

ابتدا یک طرح و برنامه‌ریزی کلی آماده می‌شود و با توجه به درخواست مشتری تعیین می‌شود که روی چه چیزی تمرکز شود. فهرستی از پیشنهادها برای یک کمپین تهیه شده و در مورد مطلب صفحه اندیشیده می‌گردد.

در این مرحله شناخت مخاطب کمک می‌کند که یک متن هدفمندتر ایجاد شود. قطعا کاربری که از طریق پیج اینستاگرام با سایت آشنا شود با کاربری که از طریق جستجو در گوگل به سایت وارد شده است با هم تفاوت دارند.

بعد از اینکه شناخت کافی از مشتریان به دست آمد، انواع خاصی از پیشنهادات قابل ارائه فهرست می‌شود و کار طراحی لندینگ پیج شروع می‎گردد. ابتدا باید یکی از بهترین پیشنهادات لیست انتخاب شود تا به مشتری ارائه گردد. این پیشنهادات می‌تواند موارد زیادی مانند سرویس رایگان برای خریدهای بالای 100 هزار توامن یا تخفیف 30 درصدی برای خرید اول و ...  باشد.

 1. تهیه فهرستی از مزایا و راه‌­حل‌­ ها

اینکه چه محصولی قرار است به فروش برسد اهمیتی ندارد، چیزی که برای کاربران مهم است این است که این خرید چه مزیتی برایشان دارد و چه نفعی با خرید یا استفاده از خدمات به آن‌ها می‌رسد. تمام مزیت طراحی صفحه فرود در این است که بتواند بیان کند چگونه محصول و یا خدمات می‌تواند مشکل کاربران را حل کند. بنابراین برای نوشتن صفحه فرود باید از متن شفاف و مختصر استفاده کرد. تحقیقات بیان می‌کنند که هر چه کلمات بیشتری در این صفحه استفاده شود، به همان انداز هم نرخ تبدیل کاهش می‌یابد. در این مرحله خود را جای کاربر قرار می‌دهیم و از خود این سوالات را می‌پرسیم:

 • چگونه مشکل مرا درک می‌کند؟

 • برای آسان‌تر کردن شغل و زندگی خود باید به دنبال چه باشم؟

 • بعد از خرید ین محصول یا خدمت کار یا زندگی من چگونه می‌شود؟

حداقل پاسخ یکی از این سوالات را باید بدانیم تا بتوانیم مزیت‌های  خدمت یا محصول را برای مشتری به صورت مختصر و شفاف بیان کنیم.

مراحل طراحی لندینگ پیج شفاف سازی

 1. ایجاد نوعی دکمه فراخوان که نتوان از آن گذشت

نوع جمله فراخوان عمل و لینک آن در صفحه فرود تاثیر بسیار زیادی در نرخ تبدیل خواهد داشت. این آخرین مرحله در لندینگ پیج است. تا این مرحله یا توانسته‌ایم کار بر را متقاعد کنیم تا اقدامی که از او خواسته‌ایم را انجام دهد و یا نتوانسته‌ایم و کاربر صفحه فرود را ترک می‌کند.

هر صفحه فرود تنها باید یک فراخوان داشته باشد. صفحه فرودی که تنها یک فراخوان داشته باشد نرخ تبدیل بیشتری را از آن خود می‌کند. بهترین فراخوانی‌ها به شرح زیر هستند:

 • در کاربر حس اعتماد ایجاد کنید، مانند "بیایید ببینیم چه پیشنهادی برای شما داریم"

 • کلمات جذاب برای انجام کاری مانند "گرفتن" و "داشتن" استفاده کنید.

 • حس فوریت را در کاربر ایجاد کنید، برای مثال به کار بردن جمله "دانلود فوری نسخه آزمایشی 30 روزه" به کاربر می‌گوید که تنها 30 روز فرصت استفاده از آن را دارد و زودتر باید تصمیم بگیرد.

دکمه مربوط به این فراخوانی باید با کل متن مرتبط باشد و دارای طراحی جذاب و چشمگیری باشد تا کاربر را برای کلیک کردن ترغیب کند.

 1. تمرکز روی اثرگذاری طراحی صفحه فرود

طراحی لندینگ پیج خوب می‌تواند بر احساس کاربران در باره شرکت، محصول یا خدمات تاثیر زیادی داشته باشد و حتی می‌تواند باعث تغییر تصمیم آن‌ها شود. طراحی صفحه فرود تاکید می‌کند که با برند شرکت سازگار بوده و مخاطبان هدف را جذب نماید.

در این مرحله صفحه فرود باید به چند بخش تقسیم شود:

 • سرتیترها

 • متن پیشنهاد

 • فراخوانی

 • ارائه شواهد برای اثبات اجتماعی عملکرد

این اثبات آخرین بخش برای ترغیب کاربران به خرید است و اعتبار  و اعتماد برند را نشان می‌دهد. این شواهد به کار نشان می‌دهند که چه تعداد از کاربران خرید کرده‌اند و یا نظر مشتری قبلی چه بوده است و یا کدام رسانه‌ها شرکت و یا محصول مورد نظر را پوشش می‌دهند.

بنابراین با توجه به مراحلی که در جاب تیم برای طراحی لندینگ پیج انجام می‌گیرد می‌توانید سفارش لندینگ پیج خود را به ما بسپارید.

مراحل طراحی لندینگ پیج

تعرفه طراحی لندینگ پیج

همانطور که در مقاله‌های دیگر جاب تیم بیان کردیم، برآورد هزینه مربوط به این دسته از کارها  شامل فاکتورهای متفاوتی است. محاسبه تعرفه سفارش طراحی لندینگ پیج مانند طراحی سایت است و با افزایش میزان خواسته‌ها و امکانات در لندینگ پیج، هزینه طراحی هم بالاتر می‌رود. برخی از فاکتورهای دخیل در تعیین هزینه طراحی لندینگ پیج شامل موارد زیر است:

 • استفاده از المان‌های گرافیکی خاص

 • افزایش میزان محتوا صفحه

 • طراحی فرم‎های خاص

 • نمایش آنلاین اطلاعات (مانند نمایش آنلاین قیمت طلا، دلار و ...)

هر چقدر امکانات مورد نیاز و به کار رفته در صفحه فرود بیشتر شود تعرفه آن نیز بالاتر خواهد بود.

طراحی لندینگ پیج اختصاصی در جاب تیم

طراحی لندینگ پیج اختصاصی در جاب تیم به این منظور انجام می‌گیرد که برای یک شرکت یا سازمان و حتی برند شما یک سایت ایجاد کنیم که مخصوص شخصیت و هویتتان باشد و بتواند کالا یا خدمات شما را به نمایش بگذارد. به همین دلیل طراحی لندینگ پیج که یکی از خدمات اختصاصی است باید توسط متخصصین آن انجام گیرد، تا با یک هدف مشخص خدمات شما را معرفی کند و به جذب مخاطب بپردازد.

طراحی لندینگ پیج اختصاصی برای افرادی که به دنبال دیده شدن هستند و به طراحی متفاوت‌تری نسبت به رقبای خود نیاز دارند، دارای ارزش بسیار بالایی است. در طراحی لندینگ پیج اختصاصی توسط جاب تیم از جدیدترین قالب‌ها، متدهای طراحی، ترکیب رنگ شیک و شعارهای مخصوص استفاده می‌کنیم تا بازدید سایتتان را بالا ببریم و به رشد کسب و کارتان رونق دهیم.

طراحی لندینگ پیج اختصاصی در جاب تیم

ایجاد و طراحی لندینگ پیج عالی، در ابتدا با پیشنهاد شما به کاربران شروع می‌شود و با ارائه یک طرح کلی از مزایای کاربران و راه‌حل‌های ارائه شده ادامه پیدا می‌کند؛ در پایان نیز با تمرکز بر فراخوانی و پارامترهای تعیین کننده‌ای که رد پیشنهاد شما را برای کاربران مشکل می‌کند، تکمیل می‌شود. برای سفارش طراحی صفحه فرود خود می‌توانید با مشاوران جاب تیم تماس بگیرید.