طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

ایجاد برند دیجیتال با سفارش طراحی وب سایت شخصی می تواند به شما کمک کند ایجاد دید بهتر برای مخاطبینتان اولین مورد مثبت طراحی است.

حرفه‌ای ترین راه برای ایجاد برند شخصی، طراحی سایت شخصی است. حضور فعال در شبکه های اجتماعی نمی‌تواند جایگزین تاثیری که یک وبسایت بر وجهه حرفه‌ای دارد شود. طراحی این نوع سایت یکی از زیرمجموعه های طراحی سایت است که به عنوان یکی از موثرترین شیوه های ثبت برند شخصی شناخته شده است و اجازه می‌دهد متناسب با حیطه کاری خود از یک برند شخصی برخوردار شوید.

جاب تیم با در اختیار داشتن یک کادر متخصص و حرفه ای، طراحی سایت شخصی شما را با بهترین کیفیت و زیبا ترین حالت ممکن انجام می دهد. فقط کافیست تا همین حالا با ما تماس بگیرید تا طی یک مشاوره رایگان شما را در جریان جزئیات و شرایط داشتن یک سایت شخصی قرار دهیم و در صورت صلاحدید شما، مراحل طراحی سایت شخصی را آغاز کنیم.

تماس جهت مشاوره رایگان

برخی از نمونه کارها

سایت شخصی چیست؟

طراحی سایت شخصی به منظور افزایش اعتبار و ایجاد وجهه حرفه‌ای می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای کسب و کارهای مختلف در نظر گرفته شود در نتیجه ساخت وبسایت شخصی باید به بهترین نحو با رعایت تمامی اصول در این زمینه به دست افراد متخصص صورت گیرد. با ساخت وب سایت شخصی می‌توانید مشتریان زیادی را به سوی خود جلب کرده و یک سابقه کار قوی به آن‌ها ارائه دهید تا اعتمادشان را بدست آورید. با این نوع سایت می‌توانید افکار، ایده‌ها و دانش خود را با مخاطبین هدف به اشتراک گذاشته و به مرور زمان موفقیت را از آن خود کنید. از نکات مثبتی که در مورد طراحی سایت شخصی وجود دارد باید به این موضوع اشاره کنیم در صورتی که بتوانید به بهترین نحو با رعایت استانداردها آن را انجام دهید بی شک به برندینگ انجامیده و اسم شما را در ذهن مخاطبین حک خواهد کرد.

طراحی وب سایت شخصی

طراحی سایت شخصی در جاب تیم

امروزه شرکت طراحی سایت در تهران خدمات طراحی سایت شخصی را برای کارفرمایان عزیز انجام می‌دهند که از جمله بهترین آن‌ها باید به جاب تیم اشاره داشته باشیم. این مجموعه به صورت صفر تا صد خدمات ساخت وب سایت شخصی را برای شما عزیزان انجام داده و تا یک سال تمامی خدمات خود را به طور کاملا رایگان پشتیبانی می‌کند در نتیجه به یکی از بهترین‌ها تبدیل شده است. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات جاب تیم بهتر است با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل فرمایید تا با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید. تمامی سوالات شما عزیزان به طور دقیق و واضح پاسخ داده می‌شود به این ترتیب تمامی ابهامات به طور کامل برطرف خواهند شد. به این ترتیب می‌توانید از پکیج‌های مختلف استفاده کرده و ساخت سایت شخصی را آغاز کنید.

قیمت طراحی سایت شخصی

قیمت طراحی سایت شخصی به پارامترهای مختلفی همچون امنیت سایت بستگی دارد که تمامی آن‌ها باید به طور دقیق در این زمینه مورد بررسی قرار گیرند تا هزینه به شکل کامل مشخص شود. برخی از مهم‌ترین معیارها در ساخت وب سایت شخصی به شرح زیر خواهد بود.

 • امکانات طراحی سایت شخصی: یکی از معیارهای مهم در ساخت و طراحی وبسایت شخصی را باید امکانات این نوع وب سایت در نظر داشته باشیم. زمانی که امکانات وب سایت بیشتر باشد بی شک هزینه نهایی در این زمینه نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 • تعداد صفحات طراحی سایت شخصی: تعداد صفحات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، زمانی که تعداد صفحات سایت زیاد باشد هزینه‌ها بالا رفته در نتیجه باید مبلغ بیشتری را بپردازید.
 • تیم طراحی سایت شخصی: در حوزه طراحی سایت شخصی یکی از پارامترهای مهم را باید تیم طراح در نظر داشته باشیم. در صورتی که تیم طراح تجربه بیشتری داشته باشد و همچنین روزمه قوی‌تری ارائه دهد بی شک برای ساخت وب سایت هزینه بالاتری را از شما دریافت خواهد کرد. در نتیجه بهتر است به این پارامترها توجه داشته باشید تا بتوانید قیمت ساخت این نوع سایت را به طور دقیق مشخص کنید.

طراحی سایت شخصی چقدر زمان می برد؟

زمان طراحی سایت شخصی وابسته به پارامترهای مختلف است البته در این زمینه باید اشاره کنیم که این فرایند در مجموعه جاب تیم حدود 30 تا 40 روزکاری زمان خواهد برد. در شرکت جاب تیم شرایط ویژه‌ای برای کارفرمایان عزیز فراهم شده است، در صورتی که تمایل داشته باشید تا ساخت سایت در زمان کوتاه‌تری انجام شود و همچنین وب سایت را در دسترس کاربران قرار دهید باید بدانید که جاب تیم می‌تواند این اقدام را برایتان انجام دهد. نکته مهمی که در زمینه طراحی وب سایت شخصی برای مشخص کردن زمان از اهمیت بسیار زیادی نوع برنامه نویسی خواهد بود. برنامه نویسی اگر به شکل کدنویسی انجام شود زمان بیشتری را شامل خواهد شد چرا که طراحی سایت به صورت اختصاصی بوده و به دست متخصصین انجام می‌شود. این در صورتی است که اگر ساخت سایت با وردپرس انجام شود بی شک زمان بسیار کاهش پیدا خواهد کرد چرا که وردپرس دارای قالب‌ها و تم‌های آماده بوده به این ترتیب فرایند ساخت سایت را آسان‌تر خواهد کرد.

مراحل سفارش طراحی سایت شخصی در جاب تیم

شیوه کلی طراحی سایت شخصی در جاب تیم به صورت زیر می‌باشد. البته مراحل انجام هر پروژه با توجه به مشخصات درخواستی، نوع سرویس انتخابی، نیازمندی های ویژه و بسیاری از موارد دیگر متفاوت می‌باشد. موارد زیر مراحل کلی از یک پروژه طراحی وبسایت شخصی در جاب تیم می‌باشد:

 1. درخواست و مشاوره : از طریق صفحه تماس با ما می‌توانید با ما در ارتباط باشید و درخواست طراحی سایت شخصی خود را برای ما ارسال کنید. بعد از این کار می‌توانید مشاوره و ارائه پیشنهادات جاب تیم را دریافت کنید.
 2. ثبت سفارش: بعد از اینکه مشاوره خود را انجام دادید سفارش طراحی وب سایت شخصی شما ثبت می‌شود.
 3. تایید سفارش: سفارش شما توسط کارشناسان فنی بررسی می‌شود و سپس تایید می‌گردد. سفارش های تایید شده امکان چاپ به صورت فاکتور به همراه قرارداد الحاقی را دارند.
 4. پرداخت: بعد از اینکه صورتحساب چاپی را مشاهده نمودید و قرارداد قرائت شد باید مبلغ پیش پرداخت را بپردازید و سپس کار طراحی سایت شخصی رسما توسط جاب تیم شروع می‌شود.
 5. جمع آوری اطلاعات: اطلاعات خود را می‌توانید به صورت آنلاین، ایمیلی یا تلفنی برای پروژه های سازمانی به صورت جلسات حضوری  به ما برسانید.
 6. دریافت تایید طرح تصویری: در این مرحله یک یا چند تصویر مطابق با توافقات صورت گرفته توسط متخصصان جاب تیم طراحی و آماده می‌شود و جهت تصمیم‌گیری برای شما ارسال خواهد شد.
 7. راه اندازی اولیه: نسخه اولیه سایت برای دریافت بازخوردها و پیشنهادهای اولیه راه‌اندازی، تحویل مشتری داده می‌شود.
 8. ارسال اطلاعات: اطلاعات اولیه خود را به صورت آنلاین ارسال نمایید.
 9. نسخه نهایی: افزودن ویژگی های درخواستی و رفع نواقص با دریافت بازخوردهای شما انجام می‌گیرد. در انتهای این مرحله تمام اطلاعات در سایت قرار گرفته و تمام درخواست ها هم پوشش داده می‌شود و نسخه نهایی اجرا می‌گردد.
 10. کنترل کیفیت: مجموعه‌ای از آزمون های کیفی مانند صحت اجرای سایت روی انواع جستتجوگرها مانند فایر فاکس، گوگل کروم و ... و همچنین صحت اجرای سایت بر روی فبلت، تبلت، موبایل و بسیاری از موارد دیگر در این مرحله بررسی می‌شود.
 11. تسویه حساب: در این مرحله با تحویل نسخه نهایی سایت باید باقیمانده مبلغ قرارداد را پرداخت نمایید.
 12. خدمات پشتیبانی و نگهداری: پشتیبانی از سایت شخصی شما به مدت یک سال توسط جاب تیم به صورت رایگان انجام می‌گیرد.

طراحی سایت شخصی مناسب چه افرادی است؟

ممکن است مشاهده کرده باشید که برخی از افراد مشهور در زمینه‌های مختلف همچون سینما، هنر، ادبیات، سیاست و ... که نسبت به سایر افراد شهرت بیشتری داشته و معروف هستند یک وب سایت شخصی داشته و در آن به فعالیت می‌پردازند. در جواب سوال طراحی سایت شخصی مناسب چه افرادی است باید بگوییم که تمامی افراد که نیازمند یک رسانه مستقل، بازاریابی و برندینگ شخصی هستند به طراحی وبسایت شخصی نیاز دارند. این نوع وب سایت برای فردی که می‌خواهند برندینگ داشته باشد و در حوزه شغلی خود مشهور شود بسیار مفید در نظر گرفته خواهد شد. در نتیجه باید بگوییم تمامی افراد می‌توانند سایت شخصی داشته باشند تا رزومه خود را به مخاطبین ارائه داده و از این لحاظ به افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر دست یابند.

طراحی سایت شخصی چه کاربردی دارد؟

اگرچه شبکه های اجتماعی ابزارهای مناسبی برای معرفی اشخاص هستند اما در اختیار داشتن یک وبسایت شخصی برای اطلاع‌رسانی متمرکز با دامنه انحصاری می‌تواند چند برابر مفیدتر باشد. برخورداری از قالب گرافیکی جذاب، منحصر بفرد و متناسب با کارکرد، برخورداری از امکانات مدیریتی و ویرایشی به همراه پشتیبانی یکساله، توسط متخصصین کارآزموده جاب تیم از نکات ضروری می‌باشد. طراحی وب سایت شخصی کاربردهای بسیار زیادی دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها باید به موارد زیر اشاره داشته باشیم.

 • ارائه رزومه آنلاین: با سایت شخصی می‌توانید خود و تخصصتان را به صورت حرفه‌ای با ارائه سوابق کاری و تحصیلی، گواهینامه‌ها و تقدیرنامه‌ها به طور کامل به کاربران معرفی کنید.
 • پورتفولیو: در صورت طراحی سایت شخصی این امکان برایتان فراهم خواهد شد تا بتوانید آثار خود را در معرض دید تمامی کاربران اینترنتی قرار داده و اطلاعات مختلفی در مورد جدیدترین اتفاقات شغل و فعالیتتان را با مخاطبینتان به اشتراک بگذارید.
 • وبلاگ شخصی: وبلاگ یکی از مهم‌ترین قسمت‌های سایت به شمار می‌رود که دامنه ثبت شده آن به است صاحب سایت است. با استفاده از وبلاگ می‌توانید تصویرسازی مناسبی از مالک آن در ذهن کاربران به وجود آمده و همچنین امکان تبادل نظر را با مخاطبینتان فراهم آورید.
 • آموزش: سایت آموزشی نیز یک نوع سایت شخصی به حساب می‌آید در نتیجه اگر به دنبال طراحی وبسایت شخصی هستید باید بدانید که با ساخت این نوع سایت زمینه آموزش برایتان فراهم خواهد شد. به این ترتیب می‌توانید از این راه به کسب درآمد بیشتر دست پیدا کنید.

سایت شخصی چه امکاناتی دارد؟

سایت شخصی باید امکانات مختلفی داشته باشد تا بتواند نظر کاربران را جلب کرده و زمینه رشد و موفقیت شما عزیزان را فراهم کند. در این حوزه باید بگوییم مهم‌ترین امکانات در طراحی وبسایت شخصی به شرح زیر خواهند بود.

 • صفحه اصلی سایت: از بهترین امکانات این نوع سایت باید به صفحه اصلی اشاره داشته باشیم که به نوعی هویت برند شخصی را نشان داده و معرف شخصیتتان خواهد بود. این صفحه بیانگر اهداف شما بوده و باید با دقت و وسواس زیاد طراحی شود.
 • بیوگرافی: این قسمت توضیح مختصری در صفحه اول به کاربران ارائه خواهد داد، همچنین در صورت تمایل می‌توانید بخشی مجزا برای آن در نظر بگیرید. در این صفحه می‌بایست به طور کامل از علایق خود و مهارت‌هایتان صحبت کنید تا کاربران بتوانند شما را بشناسند.
 • نمونه کارها: از بهترین قسمت‌های سایت شخصی باید به نمونه کارها اشاره داشته باشیم. توصیه می‌شود در این بخش تصاویر و فیلم‌های باکیفیت قرار دهید. اگر نمونه کارهای شما در مراجع معتبر است لینک آن‌ها را درون وب سایت بگذارید.
 • گالری عکس و فیلم: به طور جامع عکس و فیلم جزء مواردی هستند که در جلب اعتماد مشتری بسیار تاثیرگذار در نظر گرفته خواهند شد. در نتیجه بهتر است در بخش بیوگرافی از تصاویر محل کار، فعالیت و جلسات کاری استفاده کنید.
 • نظرات: درج نظر کاربران یکی از بهترین راهکارها برای جلب اعتماد مشتریان تازه به شمار می‌رود. زمانی که مخاطبین بتوانند نظرات کاربران سایت را مشاهده کنند متوجه میزان اعتبار شما شده و اعتمادشان نیز به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد در نتیجه به این موضوع نیز توجه کامل داشته باشید.
 • ارتباط با ما: هدف صفحه ارتباط با ما ایجاد پلی برای ارتباط با افراد مختلف است. در نتیجه باید در این قسمت راه‌های ارتباطی مختلف حقیقی و مجازی قرار دهید تا کاربران بتوانند به طور مستقیم یا مجازی با شما ارتباط بگیرند.

چرا به سایت شخصی نیاز داریم؟

طراحی سایت شخصی به منظور تفکیک زندگی حرفه‌ای و شخصی ضروری در نظر گرفته خواهد شد. در صورتی که تمایل داشته باشید تا به بهترین نحو کسب و کار خود را ادامه دهید بهتر است به دنبال ساخت سایت باشید. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهد که برای مدیریت شغل خود از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند در این زمینه باید بگوییم اگر می‌خواهید با مخاطبین به شکل اصولی و حرفه‌ای ارتباط بگیرید بهترین انتخاب طراحی سایت شخصی است. این نوع سایت باید با توجه به حوزه کاری و فعالیتی که انجام می‌دهید برایتان شخصی سازی شده باشد به این ترتیب در مجموعه‌ای چون جاب تیم به صورت خلاقانه برایتان طراحی خواهد شد.

ویژگی های یک سایت شخصی موفق

ساخت یک سایت شخصی قدم اولی است که برای برندسازی شخصی خود انجام می‌دهید. بعد از طراحی سایت چیزی که اهمیت دارد این است که چگونه سایت خود را به یک سایت شخصی موفق تبدیل کنیم. ویژگی هایی که برای طراحی سایت شخصی در ادامه ذکر شده است برای یک سایت شخصی موفق، الزامی است اما موضوع اصلی پراهمیت دیگر این است که یک کسب و کار زمانی موفق است که از نظر مخاطبان تمایز بیشتری با دیگر رقبا داشته باشد. این تمایز می‌تواند برخورد صمیمی با مشتری، پشتیبانی سایت مشتری، یک محصول منحصر بفرد و کارا باشد یا هر چیز دیگری که باعث شود مخاطب راضی تر از قبل باشد و نیازش را بهتر برطرف کند. اگر بتوانید این تمایز را برای سایت شخصی خود پیدا کنید و آن را به درستی به کار بگیرید قطعا موفق خواهیدشد.

در موفقیت طراحی سایت ویژگی های زیادی باید رعایت شوند. سایت های طراحی شده با توجه به نوع کاربری خود دارای ویژگی های خاصی می‌باشند. در اینجا به تعدادی از ویژگی های طراحی سایت شخصی می‌پردازیم:

 1. ریسپانسیو بودن در طراحی سایت شخصی: با فراگیر شدن و گسترش استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وبگردی و گشت و گذار در فضای مجازی، واکنش‌گرا بودن و ریسپانسیو بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی است. حدودا 50 درصد کاربران از موبایل و تبلت برای مشاهده سایت ها استفاده می‌کنند بنابراین اگر قالب سایت شما نمایش مناسبی در موبایل و تبلت نداشته باشد، کاربران زیادی را از دست می‌دهید.
 2. انعطاف ‌پذیری در طراحی سایت: سایت های شخصی باید به گونه ای طراحی و پیاده‌سازی شوند که کاملا با نیاز کاربر متناسب باشند و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده‌اند پاسخگوی تمامی نیازهای کاربر باشند.
 3. مدیریت آسان سایت های شخصی: یکی از ویژگی های مهمی که در طراحی سایت شخصی باید به آن توجه شود مدیریت سایت های شخصی می‌باشد. این مدیریت باید بسیار ساده و در عین حال کاربردی باشد. در سیستم های مدیریت محتوای آماده این ویژگی معمولا رعایت نمی‌شود  و مدیر سایت با فضای مدیریتی وسیعی در تعامل است و از اکثر امکانات هرگز استفاده نمی‌شود.

طراحی سایت شخصی چه امکاناتی لازم دارد؟

مراحل طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی در مجموعه جاب تیم دارای فرایند خاصی است که با توجه به نظر کارفرما و زیر نظر او انجام خواهد شد. به این ترتیب مراحل ساخت سایت شخصی به شرح زیر است.

 • در مرحله اول جلسه‌ای به شکل حضوری یا مجازی با کارفرما برگزار خواهد شد تا او بتواند هدف خود را از طراحی سایت شخصی با متخصصان در میان بگذارد. به این ترتیب کارشناسان پیشنهادات خلاقانه‌ای در این زمینه ارائه خواهند داد. در صورتی که در شهر تهران زندگی می‌کنید پیشنهاد می‌شود به صورت حضوری به مجموعه جاب تیم مراجعه کرده و با متخصصین گفتگو کنید.
 • پس از این مرحله با توافق طرفین و توضیحات ارائه داده شده وایرفریم سایت ساخته و در دسترس قرار خواهد گرفت.
 • در مرحله بعد وایرفریم توسط کارفرما مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید کارشناسان شروع به ساخت رابط کاربری خواهند کرد.
 • سپس بررسی نهایی کارفرما از رابط کاربری انجام شده و در صورت تاییدیه برنامه نویسیان در جاب تیم کدنویسی و برنامه نویسی سایت را آغاز خواهند کرد.
 • در مرحله بعد یک نسخه اولیه در اختیار کارفرما قرار گرفته و پس از اعمال تغییرات مورد نظر او نسخه نهایی آماده است.
 • در نهایت سایت در دسترس کاربران قرار گرفته و آماده به دریافت خدمات مربوط به سئو سایت شخصی و گوگل ادز خواهد بود.

مزایای سایت شخصی در مقایسه با شبکه های اجتماعی

در یک سایت شخصی امکان استفاده از قالب های متفاوت با رنگ‌بندی دلخواه وجود دارد. سفارشی‌سازی صفحات سایت شخصی که توسط طراح یا قالب های وردپرسی آماده راه‌اندازی می‌شوند به راحتی امکان پذیر می‌باشد. در مقابل امکان ویرایش و شخصی‌سازی دلخواه منوها، قالب و دکمه های موجود در صفحات اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین و ... وجود ندارد.

بیشتر بدانیم : آموزش توییتر (twitter)

شبکه های اجتماعی به طور کامل قابل‌اعتماد نیستند اما یک وبسایت به اعتبار شغل و تخصص شما می‌افزاید. صفحات شخصی اینستاگرام، توییتر و ... می‌توانند در کنار آدرس سایت شخصی به معرفی بیشتر کمک کنند اما نمی‌توانند به صورت حرفه ای جایگزین سایت شخصی شما شوند. در واقع درج آدرس شبکه های اجتماعی در قسمتی از وبسایت شخصیتان مکمل اطلاعات درج شده در آن می‌باشد.

بیشتر بدانیم : آموزش اینستاگرام (instagram)

با داشتن یک وبسایت و خرید دامنه ir یا .com به نام خود، می‌توان پرسنال برندینگ را انجام داد. بهترین وبسایت های شخصی می‌توانند تبلیغ و ترویج خدمات افراد را انجام دهند. یک سایت شخصی آنلاین علاوه بر رزومه آنلاین می‌تواند به عنوان یک برندسازی نیز مورد استفاده قرار گیرد. در نتیجه این برندسازی نیز فرصت های شغلی و حرفه ای بیشتری را ایجاد خواهد کرد.

امکان فیلتر و قطع شدن شبکه های اجتماعی طبق مناطق جغرافیایی همیشه وجود دارد. در صورتیکه مالک یک سایت شخصی می‌تواند تصمیم گیری در خصوص قطع یا وصل بودن سایت، مشاهده یا عدم دسترسی آن در هر روز یا هر ساعت را به دلخواه انجام دهد.

با داشتن یک وبسایت شخصی و درج محتوای مناسب متن و تصویر در آن می‌توان معرفی خود به موتورهای جستجو را به صورت حرفه‌ای تر انجام داد. علاوه بر این برای تبلیغ بیشتر محصول، حرفه، تخصص یا خدمت خود در این سایت می‌توان از خدمات سئو و تبلیغات گوگل ادوردز نیز کمک گرفت. اما استفاده از این ابزارها در شبکه های اجتماعی وجود ندارد و تنها می‌توان از طریق افزایش فالوورهای آن به شهرت رسید.

ویژگی های پیشنهادی جاب تیم برای طراحی سایت شخصی

ویژگی های پیشنهادی جاب تیم برای طراحی سایت شخصی

 • امکان انتخاب قالب گرافیکی مینیمال یا خلاق
 • هدایت هوشمند کاربران به زیرسایت های مخصوص با زبان های مختلف
 • امکان نمایش مناسب روی فبلت، دسکتاپ، موبایل و تبلت
 • امکان انتخاب قالب گرافیکی تک‌صفحه با نمایش قسمت های مختلف در زیر هم با اسکرول عمودی

خصوصیات فنی

 • امکان تعریف مدیر یا افراد دیگر برای ورود به قسمت مدیریت سایت
 • دارای ادیتور کامل فارسی و انگلیسی بسیار شبیه به ورد به صورت آنلاین
 • توانایی تهیه نسخه پشتیبان یا بازیابی آن با فرمت های مختلف
 • امکان افزودن سیستم نظرخواهی به تمامی صفحات سایت
 • توانایی افزودن یک یا چند صفحه فرم تماس با امکان ارسال ایمیل برای مدیران یا ذینفعان
 • امکان مدیریت سامانه با پنل فارسی یا انگلیسی و قابل کار در محیط های دسکتاپ، تبلت یا موبایل
 • امکان افزودن صفحات، ویرایش صفحات فعلی یا حذف آن
 • مدیریت کامل تصاویر یا سایر رسانه ها مانند افزودن یا حذف رسانه یا ویرایش اطلاعات مرتبط با آن
 • امکان افزودن اخبار، رخدادها با امکانات کامل ویرایش، افزودن بلاگ، مدیریت یکپارچه
 • امکان افزودن تگ و دسته‌بندی برای هر آیتم از اخبار، مقالات یا بلاگ، رویدادها
 • امکانات SEO فشرده‌سازی، اتصال به شبکه های اجتماعی

ایجاد وبسایت شخصی در جاب تیم

برای طراحی سایت شخصی در جاب تیم مراحل زیر انجام می‌شوند:

 1. نام دامنه: اولین موردی که برای طراحی سایت شخصی در جاب تیم به آن توجه می‌شود نام دامنه می‌باشد. به عنوان یک قاعده کلی، باید به محتوای سایت مربوط باشد، کوتاه و ساده باشد تا به خاطر سپرده شود. انتخاب نام دامنه مناسب تاثیر بسیار زیادی در رنکینگ سایت در موتورهای جستجو دارد. شرکت های زیادی برای ثبت دامنه وجود دارند که جاب تیم این کار را به راحتی می‌تواند انجام دهد و مقالات دامنه شما را در انتخاب نام دامنه مناسب یاری می‌کند.
 2. انتخاب وب هاستینگ: انتخاب یک هاست مناسب تاثیر زیادی در موفقیت سایت شخصی شما دارد. وب هاستینگ باعث می‌شود که فضایی فراهم شود که اطلاعات سایت در آن بارگذاری شوند. در انتخاب هاستینگ موارد زیادی وجود دارند اما هاست مناسب برای سایت شخصی، فضای زیادی هم از نظر فضای دیسک و هم پهنای باند نیاز ندارد و مهم ترین مساله آپتایم هاست است.
 3. ظاهر و لایه بندی سایت: تاثیر روانی تصاویر در محیط وب از متون آن بیشتر می‌باشد. فونت ها، رنگ ها، قالب سایت و تصاویر اطلاعات خاصی را به کاربر می‌دهند. برای طراحی مناسب سایت خود تنها نباید به قالب مورد علاقه خود و رنگ‌بندی مورد نظر خود توجه کنید بلکه ویژگی های لازم برای ایجاد کردن حس لازم در کاربر باید با دقت انتخاب شوند. تمامی فونت ها، قالب، رنگ ها و تصاویر، شخصیت سایت را معرفی می‌کنند. علاوه بر این باید هدف اصلی سایت مشخص باشد که در طراحی سایت باید به آن توجه شود. تنها رسیدگی به ظاهر سایت ختم نمی‌شود بلکه باید کاربرپسند و دسترسی اطلاعات هم ساده باشد.
 4. محتوا: زمانی که قالب سایت انتخاب شد باید محتوای سایت در آن قرار بگیرد. محتوای صفحه اصلی مهم است زیرا اولین صفحه ای که کاربر آن را مشاهده می‌کند صفحه اصلی می‌باشد. محتوای صفحه اصلی سایت باید هدف اصلی سایت را به طور واضح نمایش دهد. علاوه بر این باید این قابلیت را داشته باشد که کاربر به راحتی بتواند به صفحات داخلی سایت منتقل شود. محتوا باید با کیفیت باشد و از تلفیق متن و تصاویر تشکیل شود.
 5. بدست آوردن بازدید کننده: سایتی که کسی نتواند آن را پیدا کند و یا بازدیدکنندگان به آن دوباره مراجعه نکنند مورد مناسبی نیست. به همین دلیل در طراحی سایت شخصی باید سئو نیز لحاظ شود. نام دامنه و محتوای سایت در نمایش آن توسط موتورهای جستجو تاثیر دارد. برای پیاده‌سازی سایت شخصی خود بهتر است از یک سئوکار کمک بگیرید زیرا در نظر نگرفتن این مرحله باعث می‌شود که تمامی زحمات به باد بروند. شرکت جاب تیم با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت شخصی و انجام سئو سایت می‌تواند به شما در این زمینه کمک نماید.

البته درست است که وبسایت شخصی برای یک فرد طراحی می‌شود اما برای طراحی سایت شخصی به صورت حرفه‌ای بهتر است زیر نظر شرکت جاب تیم انجام شود تا اعتبار فرد حفظ شود و وبسایتی با ظاهر مناسب و طبق اصول داشته باشید.

مشاوره طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی جاب تیم با مشاوره رایگان

طراحی سایت شخصی شما قبل از هر چیز به مشاوره طراحی سایت نیاز دارد. برای اینکه حرفه‌ای ظاهر شوید قبل از هر چیز باید حرفه‌ای و محکم قدم بردارید. شروع هر کاری اگر با مشاوران و همفکری کارشناسان آن حوزه انجام شود احتمال موفقیت بیشتری خواهد داشت. جاب تیم قبل از شروع پروژه، آنالیزهای لازم را از نیازها، انتظارات و سلایق شما انجام می‌دهد تا ویژگی های مورد نظر را در سایت شخصی شما پیاده‌سازی کند. تنها کافی است از طریق راه های ارتباطی که ارائه شده است اقدام کنید تا از مشاوره حرفه‌ای و رایگان ما بهره مند شوید.

سایت شخصی چه تاثیری در کسب کار دارد؟

بی شک زمانی که اقدام به ساخت سایت شخصی کنید می‌توانید سطح بزرگتری از مخاطبین هدف را در برگرفته و به این ترتیب شرایطی برایتان فراهم خواهد شد تا محصولات و خدمات خود را به مشتریان بیشتری عرضه کنید. اگر طراحی سایت شخصی به دست افراد متخصص در این زمینه انجام شود و اصول بهینه سازی در موتورهای جستجو به خوبی در آن رعایت شود بی شک به رتبه‌های فوق العاده‌ای دست پیاده کرده و به این ترتیب موجب برندسازی خواهد شد. به این ترتیب اسم شما در ذهن مخاطبین اینترنت حک شده و اعتماد کاربران به راحتی جلب می‌شود. سایت شخصی اگر به شکل اصولی و استاندارد طراحی شده باشد می‌تواند زمینه موفقیت کسب و کار را فراهم کرده و به شما یاری برساند تا بتوانید به خوبی با مخاطبین ارتباط برقرار کرده و سهم بزرگتری از بازار را از آن خود کنید. به منظور دریافت خدمات در این زمینه توصیه می‌شود با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا اطلاعات مورد نیاز به طول کامل در اختیارتان قرار گیرد. مشاوران جاب تیم در کنار شما هستند تا در صورتی که در طراحی سایت شخصی ابهاماتی دارید به طور کامل آن‌ها را برطرف کنند.