طراحی سایت وکیل

طراحی سایت وکیل برای نمایش خدمات این حوزه در فضای آنلاین یک امر واجب برای هر شخص در این زمینه کاری است دیگر پخش تراکت در خیابان ها به پایان خود رسیده اند و باید پا به پای دنیال دیجیتال بعنوان یک وکیل پیشرفت کنید.

افراد برای اینکه بتوانند وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنند، به توضیحات و مشاهده رزومه کاری و پی بردن به نتیجه پرونده‎‎های قبلی نیاز دارند تا اعتماد لازم برای اینکه وکالت خود را به وکیل مورد نظر بسپارند، را به دست آورند. در نتیجه افراد باید وقت زیادی برای پیدا کردن وکیل مورد نظر خود صرف کنند. یک روش به صرفه برای این کار استفاده از فضای اینترنتی است تا وقت کمتری را بگذارند. بنابراین به طراحی سایت وکیل نیاز است تا با استفاده از این روش، گزینه‌های بیشتری برای انتخاب وکیل مورد نظر داشته باشند.

برخی از نمونه کارها

بسیاری از وکلا برای دیده شدن و جذب مشتریان بیشتر به طراحی سایت وکیل روی آورده‌اند تا بتوانند از این راه کسب و کار خود را گسترش دهند. به دلیل اینکه امروزه اغلب افراد برای رفع نیازهای خود بیشتر از روش‌های آنلاین کمک می‌گیرند، وکلا برای اینکه بتوانند خدماتشان را در سطح گسترده تری ارائه دهند بهتر است از طراحی سایت وکیل استفاده کنند.

طراحی سایت وکیل می‌تواند امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار داده تا زمینه اعتمادسازی در آن‌ها را فراهم کند. در این نوع سایت وکلا می‌توانند رزومه خود را در سایت قرار دهند و با کاربران به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند. این موضوع باعث افزایش اعتماد در کاربران می‌شود. طراحی سایت وکیل باعث می‌شود تعداد بیشتری از کاربران را مورد هدف قرار دهید و از این راه به کسب درآمد برسید. 

طراحی سایت وکیل چقدر هزینه دارد؟

غالبا هزینه نهایی طراحی سایت وکیل  بدون مشاوره طراحی سایت، معین و قابل بیان نیست. زیرا هزینه طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه قصد داریم این موارد را خدمت شما وکلا عزیز بیان کنیم.

 • تعدا صفحات سایت
  حجم سایت وکیل یکی از مواردی است که بر قیمت نهایی طراحی سایت اثر گذار است و هر چه تعداد صفحات و حجم سایت بیشتر باشد بدیهی است که قیمت نهایی نیز افزایش یابد.
 • خدمات و محتوا
  یکی دیگر از موارد که بر قیمت نهایی طراحی سایت وکیل اثر دارد، خدمات و محتوا سایت می باشد و این امکان وجود دارد که قیمت نهایی با توجه به نوع خدمات و محتوا متغیر باشد.
 • نوع زبان برنامه نویسی
  یکی از موثر ترین عامل بر قیمت نهایی طراحی سایت وکیل نوع طراحی سایت می باشد. با توجه به اینکه طراحی سایت سفارشی همراه با کد نویسی سفارشی امکانات و کیفیت بیشتری نسبت به طراحی سایت با قالب های آماده همانند طراحی سایت وردپرس دارد، پس طبیعی است که باعث افزایش قیمت نهایی طراحی سایت شود.
 • امکانات سایت
  در طراحی سایت وکیل میتوان از امکانات و خدمات متنوعی استفاده نمود که هر چه تعداد این امکانات بیشتر باشد مستلزم پرداخت هزینه بیشتری می باشد.

کارفرمایانی که قصد طراحی سایت وکیل را دارند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی در مورد هزینه نهایی طراحی سایت با کارشناسان ما تماس بگیرند.

طراحی سایت وکیل چقدر هزینه دارد؟

چرا به سایت وکالت احتیاج داریم؟

طراحی سایت وکالت اکثر مشکلات فیزیکی را از بین برده و به افراد اجازه می‌دهد بدون مراجعه حضوری و پرداخت هزینه گزاف از افراد با تجربه و متخصص مشاوره دریافت کنند. راه اندازی سایت وکالت امکان تعامل و ارتباط گرفتن با مخاطبین را به وجود می‌آورد و باعث می‌شود افراد در هر زمان که بخواهند با یک کلیک بتوانند سوالات خود را مطرح کرده و به پاسخ آن‌ها برسند.

زمانی که سایت به صورت حرفه‌ای طراحی شود و نیاز مخاطبین را شناسایی کند، گوگل آن را ارزشمند دانسته و کاربران را به سوی آن هدایت می‌کند.  این موضوع باعث اعتمادسازی در کاربران شده و تعداد مشتریان را نیز افزایش خواهد داد. به کسب درآمد می‌انجامد و ممکن است موجب برندسازی نیز شود. 

طراحی سایت وکیل چقدر زمان میبرد؟

زمان طراحی سایت وکیل بسته به نوع زبان برنامه نویسی، امکانات و خدمات آن قابل تغییر است اما معمولا برای طراحی سایت به 21 الی 45 روز کاری زمان احتیاج است. به عنوان مثال طراحی سایت سفارشی همراه با کد نویسی اختصاصی به واسطه پیچیدگی ها و دشواری هایی که وجود دارد نسبت به طراحی سایت وکیل با قالب های آماده مانند وردپرس به زمان بیشتری احتیاج دارد و می تواند موجب تغییر  این بازه زمانی شوند.

جاب تیم یک امکان ویژه ای را برای تمامی وکلا و افرادی که قصد طراحی سایت وکیل را در کوتاه ترین زمان ممکن و بالا ترین کیفیت دارند را ایجاد کرده است. کارفرمایانی که محدودیت زمانی داشته و در طراحی سایت عجله دارند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

طراحی سایت حقوقی وکیل چیست؟

موسسه‌های حقوقی برای اینکه بتوانند نیاز تمامی مخاطبین خود را برطرف کنند باید به فکر طراحی سایت وکیل باشند.  این نوع پیاده سازی سایت مزایای زیادی را برای کاربران و موسسات ایجاد خواهد کرد. پیاده سایت حقوقی موجب افزایش اعتماد در مخاطبین شده و به اعتبار موسسه‌های حقوقی می‌افزاید.همچنین به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند در نظر گرفته می‌شود.

در صورتی که سایت دارای ظاهری تاثیرگذار و امکانات متنوع باشد کاربران را به سوی خود جذب می‌کند. به عنوان یک ابزار آموزشی نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت و اطلاعات مفیدی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. به عنوان یک ابزار ارتباطی برای افزایش درآمد و سوددهی نیز تلقی می‌شود. در نتیجه با تمام این تفاسیر درمی‌یابیم طراحی سایت وکیل اگر به صورت اصولی انجام شود نرخ بازدید از سایت را افزایش داده و کاربران را مجاب به استفاده از خدمات سایت خواهد کرد.

بیشتر بدانیم : سئو سایت حقوقی

هدف از طراحی سایت وکیل

به طور کلی وکلا هر کدام هدف خاصی از طراحی سایت وکیل دارند که عمدتا این اهداف به صورت زیر خواهد بود:

 • کسب درآمد و فروش مستقیم
 • انجام برندینگ و کسب اعتماد بیشتر
 • معرفی خدمات خود به مشتریان
 • صرفه جویی و کاهش هزینه های جانبی
 • شناختن مشتریان خود و ارتباط گرفتن با آن ها

طراحی سایت وکیل چگونه می تواند باعث رشد کسب و کار می شود؟

در طراحی سایت وکیل برای بسیاری از مشاغل حقوقی خارج از تخصص آن‌ها است. امروزه برای ادامه رشد و تعالی دفاتر وکالت، باید حتما یک سایت وکالت مناسب داشته باشید. مهم نیست که مراجعه کننده چگونه وکیل را پیدا می‌کند به محض اینکه آنلاین شود سیل اطلاعات به سویش فرستاده می‌شود. برای مثال، گزارشی در سال 2019 ارائه شده است که طبق آن، 57% از مراجعین به دنبال وکیل بوده‌اند. همچنین نشان داده شد که متداول‌ترین روش‌های تحقیقات هم استفاده از موتورهای جستجو 17% و بازدید از سایت‌های حقوقی 17% بوده است، این به معنی این است که یعنی حتی تحقیقات هم از طریق سایت‌ها و به صورت آنلاین انجام می‌گیرند.

باید در این نکته را در نظر داشت که مشتریان احتمالا به دنبال مشاوره‌های آنلاین نیز باشند. برای کسانی که در صورت مواجه با مشکلات حقوقی، به صورت مستقیم به سراغ جستجوی اینترنتی می‌روند، وجود یک سایت وکالت و مشاوره اهمیت بالایی دارد زیرا هیچ مرجع دیگری برای مشاوره در اختیار ندارند.

طراحی سایت وکیل چگونه می تواند باعث رشد کسب و کار می شود؟

طراحی سایت وکیل با مشاوره جاب تیم

مشاوره طراحی سایت وکیل یک امر تخصصی بوده و به منظور تبادل اطلاعات و همفکری بین کارفرما و فرد متخصص در این حوزه می باشد. ضروری است که قبل از هر اقدامی جهت راه اندازی وب سایت از تجربیات یک مشاور حرفه ای راه انداری سایت جهت صرفه جویی در هزینه های جانبی و کوتاه کردن مسیر موفقیت استفاده نمایید.

مشاوران با تجربه جاب تیم، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی با توجه به نیاز ها و وضعیت کسب و کار شما هستند و لازم به ذکر است که تمامی این مشاوره ها به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای می باشد. جهت دریافت بهترین و تخصصی ترین مشاوره طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت وکیل چه مزیتی دارد؟

 1. پیگیری امور به صورت آنلاین
 2. امکان آموزش‌های حقوقی آنلاین
 3. امکان پیاده‌سازی سیستم عضویت
 4. امکان مشاوره دادن به صورت آنلاین
 5. تعبیه کردن بخشی برای محاسبات هوشمند از قبیل مهریه، ارث، دیه و …
 6. امکان دسترسی به اسناد و پرونده‌ها در هر لحظه
 7. امکان ایجاد حساب کاربری برای هر فرد
 8. قابلیت پشتیبان‌گیری از اطلاعات مهم
 9. افزایش اعتبار

سایت وکیل باید چه چیزهایی در بر داشته باشد؟

سایت وکالت باید چه چیزهایی در بر داشته باشد؟

در آموزش طراحی سایت، قبل از طراحی سایت وکیل ابتدا باید اجزا تشکیل دهنده سایت وکالت و همچنین نقش آن‌ها را مشخص کنیم. عناصر و پیج‌های مهمی که در هر سایت وکالت وجود دارند عبارتند از:

 • صفحه اصلی HOMEPAGE

صفحه اصلی یا هوم پیج در طراحی سایت وکلا به ویترین مغازه‌ها شباهت زیادی دارد. کاربران جدید باید بلافاصله متوجه شما، زمینه تخصص و اینکه چگونه می‌توانید به آن‌ها کمک کنید، شوند. در صفحه اصلی باید نام دفتر، لوگو، فعالیت‌های اصلی و همچنین یک پیام مناسب و قانع‌کننده قرار بگیرد تا کاربری که به دنبال خدمات حقوقی است به آن جذب شود. در بقیه صفحه نیز باید بیشتر به شرکا دفتر، موفقیت‌ها، اعتبارنامه‌ها و حوزه فعالیت قرار داده شود. همچنین در صفحات مهم باید لینک‌های مناسب و جملات تاثیرگذار نیز گنجانده شود.

 • صفحه خدمات SERVICE PAGE

در صفحه خدمات باید در مورد حوزه‌های حقوقی که در آن‌ زمینه‌ها تخصص دارید با جزییات توضیح دهید مثلا حقوق جزا، حقوق خانواده، طلاق، مستغلات و ... . اگر می‌خواهید چندین حوزه را ارائه ‌دهید در آن صورت صفحه خدمات باید تمامی آن‌ها را در دسترس بگذارد و لینک‌هایی را در اختیار کاربرانی که به دنبال یک حوزه خاص هستند قرار دهد.

 • صفحه در مورد ABOUT PAGE

About page  صفحه‌ای است که در آن اعتبارنامه‌ها، تجربیات و تحصیلات و دوره‌های آموزشی در آن قرار می‌گیرند. در این صفحه باید اطلاعات و عکس پرسنلی از وکیل یا وکلایی که در دفتر کار می‌کنند، قرار گیرد. علاوه بر این باید تاریخچه‌ای از فعالیت‌ها، موفقیت‌ها، اهداف و تجربیات نیز در آن شرح داده شود.

 • پرونده های حقوقی

صفحه مربوط به پرونده‌های حقوقی case studies page باید به طور مفصل پیروزی‌های هر پرونده را تشریح کند. این مدارک اجتماعی باعث می‌شوند که کاربران جدید بتوانند به توانمندی‌های وکلای سایت اطمینان پیدا کنند و وکیلی را انتخاب کنند که وکالت آن‌ها را بر عهده بگیرد.

 • صفحه تماس با ما CONTACT US PAGE

صفحه تماس با ما برای کاربرانی است که وقت مشاوره را رزرو کرده‌اند یا می‌خواهند در مورد خدمات دفتر استعلام بگیرند. این صفحه باید یک فرم تماس با جزییات برای زمان پاسخگویی دفتر به مشتری داشته باشد.

طراحی سایت وکیل چه ویژگی های دارد؟

ویژگی طراحی سایت وکیل

ساختار سایت وکالت از دو بخش مرکزی تشکیل شده است: سایت مرکزی برای معرفی کلی دفتر و مجموعه‌ای از سایت‌های کوچک‌تر که بیانگر تجربیات و دستاوردهای هر یک از شرکا و همکاران است. تمامی اینها باید در 12 بند بیان شوند که مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی یک دفتر حقوقی هستند:

 • طراحی سایت حقوقی با هدف برندینگ

طراحی سایت وکالت حرفه ای باید بیانگر برند، ارزش‌ها، اهداف و دستاوردهای دفتر حقوقی به صورت ساده و روان و امروزی باشد. باید گفت از هر سه نفر، دو نفر بازدید کننده سایت، وبسایت‌های زیبا را ترجیح می‌دهند. اصول طراحی سایت اختصاصی باید به گونه‌ای باشد که کاربر هنگام بازدید از سایت با هیچ‌گونه مشکلی مواجه نشود و سایت بتواند یک مسیر هموار را در اختیار بازدید کننده قرار دهد، زیرا هدف این است که کاربر بتواند به آسانی با دفتر حقوقی ارتباط برقرار نماید. همچنین بتواند اطلاعات مربوط به خدماتی که نیاز دارد و وکلایی که بهترین کمک را به او می‌کنند، آزادانه بیابد.

 • تکنولوژی به کار رفته در طراحی سایت وکیل

اینکه یک سایت چقدر اثربخشی دارد، به تکنولوژی ارائه آن به مشتریان و همکاران دیگر بستگی دارد. ظاهر سایت باید به صورت ریسپانسیو طراحی شده باشد تا در دستگاه‌ها و صفحات مختلف مانند لپ تاپ، موبایل و ... سازگار باشد. همچنین معماری بک‌اند سایت نیز باید به اندازه کافی قوی باشد تا بتواند یک سایت پر ویژگی را به نمایش بگذارد و به‌گونه‌ای در دسترس باشد که مدیریت آن توسط پرسنل به راحتی انجام شود و محتویات آن را آپدیت کنند بدون آنکه نیاز باشد افراد متخصص در این زمینه به کار گرفته شوند.

 • امکانات سایت حقوقی

هرچند که زیبایی در طراحی سایت وکلا لازم است اما کافی نیست. سایت باید بتواند در پوشش‌دهی اهداف دفتر حقوقی قوی عمل کند. همچنین سایت وکالت باید قابلیت اضافه کردن امکانات و ویژگی‌های مورد نیاز حقوقی را داشته باشد.

 • مقررات حقوقی

باید گفت سایت وکالت برای بازاریابی خدمات حقوقی است به همین دلیل مطابقت آن با مقررات حقوقی هر کشور یک امر ضروری می‌باشد، بنابراین آگاهی از این قوانین و ارتباط آن‌ها با طراحی سایت وکیل و عملکرد آن  برای فعالیت در چارچوب قانونی یک امر ضروری است.

 • امنیت

یکی از اجزای اصلی در طراحی وب سایت وکیل امنیت است. طراحی سایت وکیل باید در برابر آسیب‌پذیری و مسئولیت‌هایی که متوجه برند و درآمد می‌شود و هزینه زیادی نیز دارند محافظت شود. پس برای طراحی وب سایت برای وکلا باید زیبایی را با نفوذناپذیری ترکیب کرد و عملکردهایی مانند استفاده از سرورهایی که امنیت بالایی دارند ، کدگذاری، فایروال و بهره‌گیری از استانداردهای امنیت سایت را به درستی انجام داد.

 • تجربه کاربری

باید توجه کنید که تنها ویژگی در طراحی سایت وکالت، زیبایی نیست. سایت وکالت باید به راحتی قابل پیمایش و بررسی باشد تا استفاده از آن برای مشتریان و همکاران آسان باشد. امروزه مردم بیشتر از هر زمان دیگر در جریان همه چیز قرار دارند و دامنه توجه آن‌ها نیز محدود است، بنابراین انتظار دارند که به اطلاعات مورد نظر خود به سرعت و در کمترین زمان و با کمترین کلیک برسند. اگر شرکت شما در این زمینه شکست بخورد، بر برند شما تأثیر منفی می‌گذارد.

بیشتر بدانیم : طراحی رابط کاربری (UI)

 • طراحی

طراحی سایت وکیل ترکیبی از زیبایی، کیفیت تجربیات کاربری و عمق محتوای مفید است. آیا شرکت طراحی وب سایت شما می‌تواند این عناصر را به‌ورتی ترکیب کند که نشان دهنده برند، اعتبار و دستاوردهای شرکت حقوقی شما باشد؟ آیا بازدیدکننده سایت وکالت شما متوجه موقعیت خوب کاری شما می‌شود و آیا این موارد در جذابیت بصری کلی منعکس شده است؟ تمامی این موارد در تیم پیاده سازی سایت جاب تیم قابل انجام است. طراحی سایت وکلا در جاب تیم به صورتی انجام می‌گیرد که باعث تحسین جایگاه برتر دفتر وکالت از طرف بازدیدکنندگان می‌شود و با ایجاد جذابیت بصری، بیان کننده این موضوع نیز می‌باشد.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت خبری

 • مخاطب

طراحی سایت وکیل باید به‌گونه‌ای انجام شود که بتواند مخاطب مورد نظر را جذب کند. این طراحی باید بتواند نشان دهد که کارکنانی قوی در آن فعالیت می‌کنند. همچنین این سایت باید بتواند برای دانشجویان آینده‌دار حقوق و وکلا، بهترین محتوا را داشته باشد. اطلاعات باید صحیح باشند و به راحتی در دسترس بازدیدکنندگان و مخاطبان قرار گیرند.

 • محتوا

یکی از خواسته‌های وکلا این است که نویسندگان بزرگی باشند چون بخش بزرگی از کارشان را نوشتن تشکیل می‌دهد. اما نسخه‌های نوشتاری در یک سایت نیز هم علم است و هم هنر که با پروتکل‌های رسمی مانند خلاصه‌نویسی، تنظیم قرارداد و سایر اسناد حقوقی کمی تفاوت دارد. در واقع، بهترین شیوه‌های کپی رایت سایت اغلب با نوشته‌های حقوقی در تضاد و تقابل هستند. این به این دلیل است که اکثر افراد به کلمات توجه کمی دارند اما کاربران به سرعت به دنبال اطلاعات هستند و خیلی هم توجه نمی‌کنند که آیا چیزی که پیدا کرده‌اند دقیقا همان چیزی است که می‌خواستند یا نه. به همین دلیل است که کپی رایت در سایت‌های حقوقی باید کاملا رعایت شود.

بیشتر بدانیم: تولید محتوا یکتا با رعایت تمام اصول سئو

 • عکس و فیلم

بهترین روش برای معرفی یک دفتر وکالت، استفاده از ترکیب فیلم‌ها و عکس‌های اورجینال مربوط به همان دفتر است. سایت وکالت شرکا و همکاران دفتر وکالت را به عنوان رهبران حقوقی معرفی می‌کند و باعث اعتبار برند و پیشبرد اهداف آن می‌شود. کلید جذب استعداد و مشتری همین مورد است.

 • مطلوب سازی برای سئو

داشتن یک سایت اختصاصی که دارای جذابیت بصری باشد  تنها نیمی از مسیر است. یک مورد بسیار مهم، قرار گرفتن سایت در صفحات اول موتورهای جستجو است که تنها در این هنگام است که می‌توان به بازگشت سرمایه رسید. با به‌کارگیری اصول سئو می‌توان حجم قابل توجهی از مردم را که در موتورهای جستجو مانند گوگل، خدمات دفتر حقوقی را جستجو می‌کنند، به سمت سایت خود روانه کرد. برای مثال اگر یک مشتری در گوگل به دنبال مشاوره یا اطلاعات حقوقی باشد این هنر سئو است که او را به سمت یک سایت وکالت خاص می‌کشاند.

طراحی سایت وکیل چه امکاناتی دارد؟

تجربه بالا و تیم حرفه ای جاب تیم امکانات خاص و ویژه ای را در طراحی سایت وکیل در نظر گرفته است که این امکانات علاوه بر متمایز شدن و پیشی گرفتن از سایر رقبا باعث افزایش فروش و توسعه شما کارفرمایان عزیز می شود. نمونه ای از این امکانات ویژه به صورت زیر می باشد:

 • مشاوره آنلاین
  در طراحی سایت وکیل میتوان امکانی ایجاد کرد تا کاربران بتوانند به صورت آنلاین و مجازی بدون نیاز حضوری از خدمات مشاوره سایت استفاده کنند.
 • رزرو تایم مشاوره
  میتوان امکانی در سایت وکیل ایجاد نمود که کاربران و مشتریان بتوانند وقت مشاوره حضوری و غیر حضوری خود را به صورت آنلاین رزرو نمایند و با توجه به آن امور زندگی خود را برنامه ریزی کنند.
 • دریافت لایحه مجازی
  در طراحی سایت وکیل این امکان وجود دارد تا کاربران اینترنتی بتوانند به راحتی لایحه های مورد نظر خود را دریافت کنند.
 • خواندن حکم به صورت آنلاین
  یکی دیگر از امکانات جذابی که میتوان در طراحی سایت وکیل ایجاد کرد، مشاهده حکم نهایی به صورت مجازی بدون نیاز به مراجعه حضوری و مطلع شدن از حکم می باشد.
 • انجام محاسبات
  در سایت وکلا امکان جالبی میتوان قرار داد که با توجه به آن بتوان محاسبات مختلفی مانند میزان مهریه، ارثیه و دیه را به صورت کاملا صحیح و قانونی انجام داد.

طراحی سایت وکیل شامل چه مراحلی می شود؟

جاب تیم برای پیاده سازی سایت های مختلف همچون طراحی سایت وکیل مسیر و روال مشخصی را در نظر گرفته است که تمامی این مسیر به ترتیب و مرحله به مرحله تا زمان پیاده سازی سایت انجام خواهد شد:

 • مشاوره حضوری و تلفنی
  اولین قدم برای طراحی سایت وکیل استفاده از جلسه مشاوره راه اندازی سایت به صورت حضوری و تلفنی می باشد.
 • پر کردن فرم اطلاعات
  بعد از انجام مشاوره و تبادل اطلاعات بین کارفرما و طراحان سایت جاب تیم، فرم بریف و اطلاعات خدمت کارفرمایان ارسال خواهد شد تا تمامی انتظارات خود را در فرم ذکر کنند.
 • جلسه با کارفرما (آنلاین یا حضوری)
  بعد از پر کردن فرم بریف جلسه ای به صورت حضوری یا آنلاین با توجه به فرم اطلاعات بین کارفرما و جاب تیم برای اطلاعات بیشتر بر گذار خواهد شد.
 • عقد قرارداد
  اگر در جلسه توافقی دو طرفه صورت بگیرد، قراردادی بین جاب تیم و وکلا عزیز عقد خواهد شد.
 • طراحی قالب
  اولین مرحله برای طراحی سایت وکیل، طراحی قالب و وایرفریم سایت با رعایت تمامی اصول و قواعد می باشد.
 • بررسی قالب
  بعد از طراحی وایرفریم، قالب خدمت وکلا و کارفرمایان برای دریافت تایید نهایی ارسال خواهد شد.
 • شروع برنامه نویسی
  اگر وایرفریم طراحی شده از نظر کارفرما ایراداتی داشته باشد، ایرادات رفع خواهد شد و اگر ایرادی وجود نداشت بعد از تایید نهایی، برنامه نویسی طراحی سایت وکیل شروع خواهد شد.
 • تحویل نسخه اولیه
  بعد از اتمام برنامه نویسی نسخه اولیه سایت، برای کشف ایرادات احتمالی ارسال خواهد شد.
 • اعمال تغییرات در نسخه اولیه
  اگر وکلا عزیز با طراحی سایت وکیل خود مشکلی داشته باشند و یا ایرادی وجود داشته باشد، در اسرع وقت تمامی موارد و ایرادات نسخه اولیه رفع خواهد شد.
 • تایید و تحویل نهایی سایت
  بعد از اعمال تغییرات و رفع ایرادات احتمالی نسخه اولیه، نسخه نهایی آماده و خدمت کارفرمایان ارسال خواهد شد.
 • آموزش کار با پنل سایت
  آخرین مرحله طراحی سایت وکیل که جاب تیم در مراحل طراحی وب سایت خود در نظر گرفته است، آموزش کار با پنل مدیریت به صورت کاربردی به وکلا عزیز برای مدیریت سایت خود می باشد.

طراحی سایت وکیل به تنهایی نمی تواند برای شما درآمد زیادی را به همراه داشته باشد و ساده ترین مسیر برای بهبود کسب و کارتان در فضای آنلاین سئو سایت وکیل می باشد، این کار می تواند با هزینه ماهانه بسیار ناچیز درآمد روزانه خوبی را به همراه داشته باشد