طراحی سایت مهاجرتی

طراحی سایت مهاجرتی توسط جاب تیم به صورت کاملا داینامیک و حرفه ای برای کسب و کارهای این حوزه انجام می شود در این مدل طراحی کاربر پسند بودن اولویت ماست.

دیگر دوران روزهایی که صرفاً مجوز کسب‌ و کارتان را دریافت ‌کنید، یک دفتر راه‌اندازی ‌کنید، یک تابلو بر سر دفتر کارتان آویزان ‌نمایید و یا سفارش یک بیلبورد ‌دهید تا شرکت خود را معرفی کنید گذشته است. در دنیای امروز برای هر کاری، هرکسی که یک گوشی هوشمند دارد و می‌تواند سایت‌های مختلف را بررسی کند تا سایت مناسب با هدف خود را بیابد.

بازار مهاجرت نیز که امروزه بسیار شلوغ است و هر شخصی بنا به اهداف مختلفی چون راه‌اندازی کسب ‌و کار، ادامه تحصیل و ... تصمیم به مهاجرت می‌گیرد، از اینرو شرکت‌های مهاجرتی زیادی این روزها فعالیت گسترده‌ای در حوزه وب و اینترنت آغاز کرده‌اند  و به دلیل رقابت بسیار زیاد این شرکت‌ها و صرف هزینه‌های بسیار زیاد برای جذب مخاطبین خود رقابت در این حوزه بسیار سخت است؛ بنابراین خیلی مهم است که طراحی سایت مهاجرتی شما به حدی حرفه‌ای صورت گرفته باشد که قابل تمییز از سایر شرکت‌های مهاجرتی باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با تمامی اصول مربوط به راه‌اندازی یک سایت مهاجرتی ایده‌آل آشنا سازیم پس ما را تا انتهای مقاله همراهی نمایید.

ویژگی های یک سایت مهاجرتی شامل چه مواردی است؟

در طراحی سایت مهاجرتی، قالب‌های وب‌سایت مهاجرت برای سایت‌های مرتبط با مشاوره ویزا، مهاجرت، گردشگری، برنامه‌های تحصیل در خارج از کشور و غیره ایده‌آل هستند. این قالب‌ها ویژگی‌های ضروری برای موفقیت وب‌سایت تخصصی شما را در اختیار شما قرار می‌دهند. چنین قالب‌های ویژه‌ای نیز به کاربرپسند کردن وب‌سایت شما کمک می کند.‌

مهاجرت به یک کشور جدید به اندازه‌ی کافی دارای برخی مشکلات است. وب‌سایت طراحی شده شما نیز از سوی دیگر نباید به مشکلات مشتریان شما بیافزاید. سایت شما باید تمام اطلاعات و خدماتی را که بازدیدکنندگان ممکن است به آن نیاز داشته باشند، به طور موثر ارائه دهد. همچنین باید سرعت بالا، بهینه‌سازی شده برای موتورهای جستجو و در همه دستگاه‌ها و اندازه‌های صفحه نمایش قابل دسترسی باشد.

امکانات سایت مهاجرتی

شما در واقع با طراحی سایت موسسه مهاجرتی خدمات مختلفی را برای مهاجرت افراد ارائه می‌دهید. طبیعتا هر شرکت مهاجرتی دارای تعدادی مشاور است که در امور مهاجرتی به مشتریان خود خدماتی از جمله تکمیل اسناد و مدارک و اخذ مجوزهای لازم برای تسهیل انتقال افراد به کشور دیگر و یا حتی جابجایی مشتری در یک منطقه و یا کشور خاص یا به چندین منطقه ارائه می‌دهند. تمامی مسیرهای ارتباطی با مشاوران ذکر شده در یک سایت مهاجرتی درج شده است. به عنوان مثال شما با پر کردن فرم خاصی که در سایت بارگذاری شده است می‌توانید با مشاوران مهاجرت در ارتباط باشید.

از دیگر امکانات یک سایت مهاجرتی این است که می‌توان از طریق آن به اخبار به‌روز و آپدیت مهاجرتی دسترسی پیدا کرد، همچنین تمامی اطلاعات جذاب و جدید در خصوص مهاجرت، نحوه دریافت ویزا، اقامت، آشنایی با کشورها و قوانین زندگی در آن‌ها و بسیاری موارد دیگر را می‌توانید در این سایت‌های مهاجرتی پیدا کنید.

در طراحی سایت شرکت مهاجرتی بایستی شرایطی را فراهم کنید تا قابلیت بارگزاری مدارک لازم از سوی مشتریانی که قصد دارند به صورت غیر حضوری برای ثبت نام خدمات مهاجرتی، اقامتی و یا مشاوره اقدام کنند وجود داشته باشد. سرعت بارگزاری مدارک در این مورد نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

طراحی سایت مهاجرتی

کاربرد طراحی سایت شرکت مهاجرتی چیست؟

هر شخصی که قصد مهاجرت به کشور دیگر را دارد اولین اقدامی که انجام می‌دهد جستجو در موتورهای جستجو برای یافتن مسیر مهاجرت است. یکی از اولین کارهای لازم برای مهاجرت این است که با یک وکیل مورد اعتماد و باسابقه ارتباط برقرار کند. یکی از راههای یافتن وکیل مراجعه به سایت‌های مهاجرتی است؛ بنابراین خیلی مهم است که طراحی سایت شرکت مهاجرتی به گونه‌ای باشد که به هنگام جستجو از سوی مخاطبان در بالای فهرست نتایج موتورهای جستجو ظاهر شود.

پس با طراحی سایت مهاجرتی حرفه‌ای شما عزیزان می‌توانید مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کرده و به کسب و کار خود رونق بیشتری ببخشید. سعی کنید یک وبسایت کاربر پسند چه از نظر ظاهر سایت و چه از نظر سرعت بارگذاری طراحی کنید تا وب سایتتان حس اعتماد بیشتری را به شرکت حقوقی شما القا کرده و مشتری را متقاعد سازد تا با شما تماس بگیرد یا فرم مهاجرتی را در وب سایت شما پر کند.

بیشتر بدانیم : سئو سایت مهاجرتی

اهمیت طراحی سایت موسسه مهاجرتی چیست؟

امروزه مهاجرت بنا به دلایل متعددی چون اهداف شغلی، تحصیلی و زندگی به کشورهای دیگر صورت می‌گیرد، از اینرو افراد در مسیر مهاجرتی خود نیاز به راهنمایی و مشاوره‌های یک فرد باتجربه و مهارت بالا دارند به همین دلیل روی به اینترنت و جستجو در بستر آن می‌آورند چرا که اینترنت دریایی از اطلاعات مهاجرتی را در اختیار این متقاضیان قرار می‌دهد.

از سوی دیگر شما به عنوان صاحب یک شرکت مهاجرتی سعی می‌کنید با طراحی سایت مهاجرتی حرفه‌ای شرکت و خدماتی را که از طریق آن ارائه می‌دهید را به مخاطبان معرفی کرده و افراد زیادی را به سمت خود جذب کنید.

اهمیت طراحی سایت موسسه مهاجرتی این است که شما از این طریق می‌توانید هم خود و هم مخاطبانتان را به اهدافتان نزدیک کنید، از یک طرف شما به عنوان صاحب کسب ‌و کار می‌توانید میزان ورودی و همچنین تعامل خود را با دیگران افزایش دهید. از سوی دیگر  مخاطبان شما نیز با دریافت اطلاعات و یافت شرکت مناسب برای مهاجرت می‌تواند پاسخ بسیاری از سوالات خود را بدون صرف هزینه‌های گزاف پیدا کنند. ارائه خدمات ۲۴ ساعته و همچنین بدون محدودیت مکانی از سوی سایت شما می‌تواند در پررنگ کردن خدمات‌دهی شما نقش داشته باشد.

از مزایای دیگری که طراحی سایت مهاجرتی برای شما خواهد داشت برندسازی است، شما با استفاده از بستر اینترنت به راحتی می‌توانید کار خود را گسترش داده و دامنه خدمات‌دهی خود را افزایش دهید و برند خود را به مشتریان خود بشناسانید.

مزایای طراحی سایت مهاجرتی چیست؟

از جمله مزایای طراحی سایت موسسه مهاجرتی برای صاحبان کسب ‌و‌ کار و مشتریان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش درآمد و کاهش در هزینه‌های جانبی

تصور کنید با طراحی سایت مهاجرتی دیگر نیازی به اجاره و یا خرید دفتر اداری، لوازم مربوطه، استخدام کارکنان مختلف و ... نداشته و هزینه‌های خود را تا حدود زیادی از این طریق کاهش می‌دهید. از سوی دیگر یک وب‌سایت حرفه‌ای و با طراحی خوب، بازدیدکنندگان بیشتری را به خود  جذب می‌کند و در نتیجه به افزایش درآمد شما کمک می‎کند.

هویت برند ثابتی را ایجاد می کند

ایجاد یک هویت برند ثابت برای ایجاد اعتبار و قابل اعتماد بودن کسب ‌و کار ضروری است و داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا داستان برند خود را به طور موثرتری به مخاطب بشناسانید.

بیشتر بدانیم : طراحی برند بوک

مزایای سایت مهاجرتی برای مشتریان

مخاطبان سایت‌های مهاجرتی نیز با مراجعه به این وب‌سایت‌ها می‌توانند در وقت و انرژی و البته هزینه‎‌های خود به میزان زیادی صرفه‌جویی کرده و از طرفی به صورت شبانه‌روزی می‌توانند از خدمات سایت‌های مهاجرتی استفاده نموده و به راحتی انواع مختلف شرکت‌های مهاجرتی را با توجه به خدماتی که در سایت‌هایشان ارائه می‌دهند مقایسه کنند.

طراحی سایت مهاجرتی

طراحی سایت شرکت مهاجرتی چه مراحلی دارد؟

برای طراحی سایت مهاجرتی ابتدا بایستی برخی ملزومات آن را فراهم آورید که عبارتند از:

خرید دامنه و هاست: دامنه در واقع نام وبسایت شما و هاست فضایی است که وبسایتتان در آن قرار می‌گیرد.

انتخاب پلتفرم:  پلتفرم‌های مختلفی برای طراحی سایت‌های متفاوت وجود دارند که سازندگان وب‌سایت به خوبی می‌توانند بدون اینکه شما حتی یک خط کد بلد باشید سایت مورد نظرتان را برایتان طراحی کنند. با اینحال وردپرس یک منبع مدیریت محتوای رایگان و منبع باز است و باید بدانید که محبوب‌ترین بستر طراحی وب‌سایت است. پس در این مرحله باید پلتفرم انتخابی خود را نصب و فعال سازید.

انتخاب قالب مناسب برای طراحی سایت مهاجرتی: قالب یا تم همان طرح  و شکل  انتخابی شما برای سایت مهاجرتی شما است. شما در این مرحله می‌توانید پیش‌نمایش همه الگوها را مشاهده کنید.

پالت رنگی و فونت: انتخاب رنگ و فونت متناسب با طراحی سایت مهاجرتی یکی از مهمترین مراحل است چرا که رنگ یکی از بزرگ‌ترین ابزارهای ارتباطی یک برند است و روانشناسی زیادی در پشت پرده درک مردم از رنگ وجود دارد.

پس از تعیین موارد ذکر شده نوبت به طراحی سایت مهاجرت می‌رسد:

هنگام طراحی سایت مهاجرتی خود، در نظر داشته باشید که انجام هر کاری چون انتخاب فونت، رنگ، تصاویر و ... به طور مستقیم با برند شما ارتباط خواهد داشت، پس سعی کنید همگی آنها در راستا و تقویت کننده همدیگر باشند و پیام یکسانی را به مخاطب ارسال کنند.

حال باید محتوای خود را بر اساس نحوه چیدمانتان به سایت اضافه کرده و بهینه‌سازی را انجام دهید تا سایتتان در رتبه‌بندی بالاتر در موتورهای جستجو مانند گوگل یا Bing قرار گیرد. بهینه‌سازی موتور جستجو و یا سئو زمانی است که شما اقداماتی را برای افزایش کیفیت وب‌سایت خود انجام می‌دهید که ممکن است شامل موارد زیر باشند:

فشرده سازی تصویر: به منظور پیشگیری از کاهش سرعت سایت تصاویر را فشرده کرده و حجم آنها را کاهش دهید تا هم سرعت بارگذاری در صفحه بالا رفته و هم برای مخاطب طولانی بودن زمان باز کردن عکس خسته کننده نشود.

تصویرسازی: مسلما استفاده از تصاویر جذاب در تبدیل یک سایت متوسط به عالی نقش مهمی را ایفا می‌کند، ولی سعی کنید در استفاده از تصاویر زیاده‌روی نکرده و سرعت سایت خود را کاهش ندهید.

متن alt تصاویر: با افزودن متن alt به یک تصویر، به طور موثر به گوگل کمک می‌کنید تا بفهمند تصویر نشان دهنده چه چیزی است.

رسپانسیو: سایت باید طوری طراحی شود که بتوان از طریق تمامی ابزار الکترونیکی مثل موبایل، تبلت یا لپ تاپ از مطالب آن استفاده شود.

لینک داخلی: با استفاده از پیوند داخلی شما کاربران را به صفحه وب دیگری در سایت خود که مطالب مرتبط با محتوای شما دارد هدایت می‌کنید. این کار نیز در سئوی مطالب بارگیری شده شما در سایت مهاجرتی‌تان بسیار تاثیرگذار است.

طراحی سایت مهاجرتی

قیمت و هزینه طراحی سایت موسسه مهاجرتی چقدر است؟

قیمت و هزینه طراحی سایت موسسه مهاجرتی به عوامل مختلفی چون ماهیت اصلی وبسایت و امکاناتی که کارفرما در نظر دارد در سایت طراحی شده خود بگنجاند بستگی دارد؛ بنابراین شما عزیزان می‌توانید برای کسب آگاهی در مورد هزینه راه‌اندازی و طراحی سایت مهاجرتی با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را جویا شوید.

 نکات مهم طراحی وب‌سایت برای شرکت‌های مهاجرتی

از جمله نکات مهم دیگر در زمینه طراحی وب‌سایت مهاجرتی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مسلما در طراحی سایت مهاجرتی علاوه بر استفاده از  تصاویر با کیفیت بالا و ساختار محتوای زیبا به منظور جذب مخاطب و ترغیب آنها به پر کردن فرم مهاجرتی مسائل دیگری نیز وجود دارند که جذابیت و پرمخاطب بودن سایت شما را افزایش می‌دهند.
  • با طراحی بسیار زیبا و چشم‌نواز سایت مهاجرتی خود می‌توانید یک فضای قابل اعتماد و آرام برای خواننده فراهم کرده و آنها را ماندن در صفحه خود ترغیب کنید.
  • وب‌سایتی که باعث ایجاد فضای آرام و قابل اعتماد می‌شود، بینندگان را به جستجوی اطلاعات و دریافت خدمات شما ترغیب می‌کند.
  • از رنگ‌هایی که حس صمیمیت را به مخاطب منتقل می‌کنند استفاده کنید.
  • سعی کنید صفحات وب‌تان از سرعت بارگذاری بالایی برخودار باشد.
  • از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید.
  • محتوای قابل اعتماد و کاملاً ساختاریافته که برای همه قشرها اعم از دانشجویان، کارگران، کارآفرینان، سرمایه گذارانی که قصد مهاجرت دارند قابل درک باشد تولید کنید.
  • طراحی سایت کاملا ریسپانسیو باشد به طوری که در تمام مرورگرها و دستگاه‌ها اعم از گوشی تلفن همراه یا دسکتاپ به درستی نمایش داده شود.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت دکوراسیون داخلی