طراحی سایت پزشکی با سیستم نوبت دهی آنلاین

طراحی سایت پزشکی برای بهبود و تسهیل ارائه خدمات به پزشکان و بیماران صورت می‌گیرد و برحسب کار پزشک، خدمات طراحی مورد انتظار انجام می‌شود.

هر روز افراد بیشتری به جستجوی انواع خدمات می‌روند و خدمات پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. یک مطالعه نشان داده است که 80 درصد از کاربران اینترنت اطلاعات مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی خود را به صورت آنلاین جستجو می‌کنند. به همین دلیل بسیار مهم است که برای ورود به بازار بزرگ و نامحدود باید قدرت اینترنت و طراحی سایت پزشکی را در نظر بگیرید. ارائه این سرویس آنلاین از راهکارهای بسیار موثری است که بیماران را به پزشکان جذب می‌کند.

برخی از نمونه کارها

 سایت پزشکی یکی از ابزارهایی است که می تواند کمک کننده پزشکان و بیماران باشد. در این سایت‌ها پزشک با توجه به سیستمی که درخواست می‌نماید می‌تواند نسبت به خدماتی که ارائه می‌کند، این هدفمندی را در وبسایت خود پیاده سازی می‌کند. در برنامه نویسی بهترین سایت‌های پزشکی تمام نیازهای بیماران و پزشکان بررسی می‌شود و در وبسایت طراحی شده پیاده سازی می‌گردد. سایت پزشکی با در نظر گرفتن نکات مشاوره ای بعد از درخواست مشتری برنامه نویسی و طراحی می‌گردد.

طراحی سایت پزشکی با مشاوره جاب تیم

با توجه به اینکه مشاوره طراحی سایت پزشکی امری تخصصی می باشد و باید با توجه به نیاز کاربران و کارفرمایان و وضعیت کسب و کار آن ها بهترین راه و پیشنهادات ارائه شود بهتر است از مشاوره طراحی سایت تخصصی و معتبر استفاده نمایید.
پزشکان عزیزی که قصد طراحی سایت پزشکی را دارند می توانند قبل از اقدام، از مشاوره طراحی سایت حرفه ای جاب تیم که کاملا رایگان بوده بهره ببرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و راه های افزایش درآمد از طریق طراحی سایت پزشکی با مشاوران ما تماس بگیرید.

طراحی سایت پزشکی

چرا پزشکان به طراحی سایت پزشکی نیاز دارند؟

با طراحی سایت پزشکی برای مطب خود می‌توانید از امکانات نوبت دهی آنلاین استفاده کنید که همین باعث جلب رضایت بیشتر بیماران در مطب می‌شود. علاوه بر این با طراحی یک سیستم نظرسنجی مناسب می‌توان به نقاط ضعف پرسنل مطب خود پی برد. این سیستم می‌تواند مشکلاتی را نشان دهد که یک بیمار نمی‌تواند به صورت رو در رو به شما بگوید. اما در سایت پزشکی با داشتن یک نظرسنجی می‌توانند در قالب یک فرد ناشناس مشکلات، نظرات و انتقادات خود را بیان کنند.

همچنین امکاناتی مانند نوبت دهی آنلاین و صفحه سوالات متداول و صفحه آدرس و شماره تماس باعث بهبود کیفیت خدمات به بیماران و صرفه جویی در زمان و انرژی پزشک و منشی در مطب می‌شود، به گونه ای که دیگر وقت پزشک یا منشی برای پاسخ دادن به سوالات تکراری مانند آدرس و ساعات کاری مطب تلف نمی‌شود بلکه بیماران می‌توانند با مراجعه به صفحه سوالات متداول و تماس با ما به پاسخ این سوالات برسند.

طراحی سایت اینترنتی فرصتی برای دیده شدن و مطرح شدن شما به تمامی بیماران اینترنتی در ایران می‌باشد و افزایش تعداد بیماران مطب پزشکی باعث افزایش درآمد نیز می‌گردد.

مزایا طراحی سایت پزشکی

در دنیا امروز با توجه به اینکه فضای مجازی بسیار گسترش یافته است، طراحی سایت پزشکی می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد. به عنوان مثال با توجه به توسعه شهرنشینی و افزایش ترافیک یکی از معضلات بیماران در این شرایط مراجعه حضوری به کلینیک ها، بیمارستان و مراکز درمانی جهت دریافت نوبت می باشد که یکی از مزیت های طراحی سایت پزشکی حل این مشکل  می باشد.

به طور کلی سایت پزشکی مزایا بسیار زیادی برای پزشکان، بیماران و حتی بیمارستان ها دارد که در ادامه به نمونه ای از این مزایا اشاره خواهیم کرد:

 • آسایش بیشتر بیماران
 • ایجاد روش های ارتباطی بیشتر میان بیماران و پزشکان
 • متمایز شدن از سایر رقبا
 • ارائه اطلاعات بیشتر به بیماران در مورد کلینیک، پزشکان و بیمارستان

مزایای طراحی سایت پزشکی چیست؟ در دنیا امروز با توجه به اینکه فضای مجازی بسیار گسترش یافته است، طراحی سایت پزشکی می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد.

طراحی سایت پزشکی چه قدر زمان می‌برد؟

به طور کلی برای طراحی سایت پزشکی به 21 الی 45 روز کاری زمان لازم است که با توجه به نوع زبان برنامه نویسی، تعداد صفحات و امکانات سایت این بازه زمانی قابل تغییر است.
مثلا طراحی سایت پزشکی که تعداد صفحات و حجم زیادی دارد با استفاده از کد نویسی سفارشی به زمان بیشتری احتیاج دارد.
جاب تیم برای پزشکانی برای طراحی سایت پزشکی عجله دارند و زمان کافی ندارند امکانی ایجاد کرده است تا طراحی سایت پزشکی با کیفیت را در کوتاه ترین زمان ممکن اماده و تحویل کارفرمایان دهد.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت فروشگاهی

امکانات طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی با توجه به کاربرد و امکاناتی که قرار است ارائه شود طراحی می شود و میتوان امکانات ویژه ایی را برای کاربران این نوع سایت ها ایجاد کرد که هم سبب متمایز شدن شما از سایر سایت های پزشکی شده و هم باعث رفاه و آسایش بیماران خود شوید که نمونه ای از این امکانات به صورت زیر می باشد:

 • سیستم نوبت دهی
  مهم ترین سرویسی که در طراحی سایت پزشکی باید در نظر گرفته شود، برقراری سیستم نوبت دهی می‌باشد. این سرویس مهم ترین رسالت طراحی سایت پزشکی است که علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، مزایایی از جمله شلوغ نشدن مطب و داشتن آرامش بیشتر در محیط مطب را دارد.
 • کاربر پسند بودن
  در جلسات مشاوره طراحی سایت جاب تیم، یک شمای کلی از سایت پزشکی کاربرپسند ترسیم می‌شود. در این مرحله متخصصان جاب تیم و پزشک با یکدیگر همفکری می‌کنند زیرا پزشک طبق تخصص خود اطلاعاتی را در اختیار مشاور قرار می‌دهد که روند مشاوره طراحی سایت را به سمت موفقیت هدایت می‌کند. (طراحی رابط کاربری (UI))
 • پرداخت آنلاین در لحظه ثبت نوبت
  مشاوران طراحی سایت جاب تیم در این مرحله بر سر گزینه پرداخت آنلاین هزینه ویزیت به صورت کامل یا بخشی از آن با پزشک مشورت می‌کنند. برخی از خدمات نیز به رزرو نوبت نیاز دارند که شیوه پرداخت آن با اخذ نوبت متفاوت می‌باشد. بنابراین با توجه به اینکه نوبت رزرو می‌شود یا اخذ، کاربر بخشی یا کل هزینه را پرداخت می‌کند.
 • قرار دادن مطالب علمی در حیطه بیماری
  دریافت اطلاعات در مورد بیماری شخص برای تمام بیماران مهم می‌باشد به همین دلیل وجود مقالات علمی در سایت می‌تواند برای بیماران مفید باشد. در این خصوص سیستم، تست آنلاین برای برخی از بیماری ها پیشنهاد می‌دهد. برای مثال تعدادی سوال به صورت آنلاین از بیمار پرسیده می‌شود تا در صورتی که مشکل به دست پزشک مربوطه قابل حل کردن بود نوبت اخذ شود. این سیستم مانع شلوغ شدن مطب می‌شود و برای رسیدگی بیماران اورژانسی زمان بیشتری خواهید داشت.
 • طراحی سایت ریسپانسیو
  طراحی سایت کنش گرا یا ریسپانسیو مربوط به قابلیت نمایش در دستگاه های مختلف است. یک مشاور طراحی سایت می‌داند که امروزه اخذ نوبت آنلاین حتی با تلفن همراه نیز باید امکان پذیر باشد. بنابراین سایت باید به گونه ای طراحی شود که در تمامی دستگاه های تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر قابل نمایش باشد.
 • تشکیل پرونده برای بیمار به صورت آنلاین
  در گذشته، افراد به پرونده های درمان خودشان دسترسی نداشتند اما در سایت پزشکی بیمار باید بتواند به پرونده خود دسترسی داشته باشد و آن را مشاهده کند. در جلسه مشاوره طراحی سایت جاب تیم حتما باید در مورد میزان دسترسی بیمار به اطلاعات درمان با پزشک مشورت نمایید.
 • پشتیبانی آنلاین
  از ویژگی های برجسته جاب تیم ارائه دادن خدمات آنلاین به مشتریان خود، پشتیبانی و پاسخ گویی مناسب می‌باشد. جاب تیم دارای پشتیبانی حرفه ای و آنلاین است که در صورت بروز کوچک ترین مشکل اقدام به برطرف کردن آن می‌کند. (خدمات پشتیبانی سایت)
 • ارائه برنامه مناسب درآمدزایی
  برای فعالیت موثر و سودآور در زمینه دیجیتال مارکتینگ، لازم است که اطلاعاتی پیش زمینه ای از شرایط رقبا و آوردن سایت به صفحه اول گوگل و همینطور تبلیغات مناسب برای دیده شدن داشته باشید.

ویژگی طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی با توجه به کارکرد سایت انجام می‌شود و با توجه به اینکه این سایت ها دارای کاربردهای مختلفی هستند صفحه نخست متفاوتی دارند اما عمدتا سایت های پزشکی دارای قسمت های زیر می‌باشند:

 • درباره ما: در این قسمت طراح سایت یا خود پزشک از توانایی های خود صحبت می‌کند و افتخارات خود را بازگو می‌کند. البته در این بخش پزشک می‌تواند برای جلب توجه بیماران، رزومه تحصیلی و کاری خود را نیز به نمایش بگذارد.
 • تماس با ما:‌ این قسمت شامل فیلدهایی است که بینندگان سایت و کاربران می‌توانند نظرات، انتقادات و راهنمایی های مورد نیاز پزشکان را بگیرند.
 • رزرو آنلاین:‌ این قسمت اگر برای یک پزشک استفاده شود ویژگی های خاصی ندارد و فقط برای رزرو نوبت از آن استفاده می‌گردد. اما در بیمارستان ها این بخش دارای چند قسمت دیگر مانند تفکیک پزشکان از لحاظ تخصص، جستجو پزشک و رزرو آنلاین می‌باشد. در برخی از سامانه ها این مورد دارای آیکون انتخاب نوع محل درمان نیز می‌باشد.
 • اطلاعات پزشکی و تحقیقات: این قسمت در اکثر سایت های پزشکی وجود دارد، زیرا این قسمت مقالات علمی درمورد بیماری ها و درمان های آن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. درمورد دانشگاه های پزشکی این قسمت شامل روش های جدید درمان و داروهای جدید می‌باشد که حاصل تحقیقات دانشجویان این دانشگاه ها نیز می‌باشد.
 • ثبت کاربر: برخی سایت های پزشکی برای اینکه بیماران و پزشکان بتوانند از قسمت های مربوط به خود استفاده کنند و نیروها و بیماران جدید در سامانه اینترنتی آن ها ثبت شوند این مورد را نیز در سایت خود قرار می‌دهند. بیمارانی که در این قسمت عضو می‌شوند می‌توانند امکان رزرو آنلاین و رهگیری داشته باشند. پزشکان نیز در این قسمت می‌توانند مطلب جدید در سایت قرار دهند و یا برخی صفحات را پاک کنند.
 • ورود و خرج کاربر: کاربرانی که از قبل در سایت ثبت نام کرده اند در این قسمت می‌توانند به پنل کاربری خود وارد و خارج شوند.
 • موتور جستجو: برخی سایت های پزشکی دارای صفحات و آیکون های متفاوتی هستند. در این سایت ها یک جعبه جستجو در سایت قرار داده می‌شود تا مراجعین و کاربران بتوانند به راحتی با یک جستجوی ساده به مطالب مورد نظر خود دست پیدا کنند.

با سپردن طراحی سایت پزشکی و همچنین طراحی سایت دندانپزشکی خود به جاب تیم می‌توانید از تمامی این امکانات و امکانات تخصصی که در ادامه ذکر می‌شود را در سایت خود داشته باشید.

هزینه طراحی سایت پزشکی

هزینه طراحی سایت پزشکی

به طور کلی هزینه نهایی طراحی سایت پزشکی قیمت ثابت و معینی ندارد و به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که در ادامه سعی داریم موثر ترین عوامل را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم.

 • امکانات سایت
  یکی از اثر گذار ترین عوامل در هزینه نهایی طراحی سایت پزشکی امکانات متنوع سایت می باشد. مثلا سایت پزشکی که  فقط امکان نوبت دهی آنلاین نیار را دارد نسبت به سایت دیگری که هم امکان مشاوره و هم نوبت دهی آنلاین را دارد از هزینه نهایی کمتری برخوردار است.
 • زبان برنامه نویسی
  طراحی سایت پزشکی با چندین روش قابل انجام است و معمولا به دو صورت طراحی سایت وردپرس و طراحی سایت با کد نویسی سفارشی انجام می شود که طراحی سایت وردپرس از هزینه کمتری برخوردار است. علت بیشتر بودن قیمت طراحی سایت با کد نویسی سفارشی به این علت است که طراحی سایت پزشکی از این طریق امکانات و کیفیت بیشتری نسبت به طراحی سایت وردپرس را در اختیار پزشکان عزیز می گذارد.
 • تعداد صفحات
  یکی دیگر از عواملی که بر قیمت نهایی سایت اثر میگذارد تعداد صفحات و حجم سایت می باشد که هر چه تعداد صفحات بیشتر باشد مستلزم پرداخت مبلغ بیشتری می باشد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت داروخانه

به جز عوامل بالا موارد دیگری نیز وجود دارد که می توانند بر طراحی سایت اثر گذار باشند. این موارد شامل لیست زیر می باشد:

 • اختصاص دادن هاست
 • میزان فضای هاست مطلوب
 • دامنه‌ های سایت
 • طراحی قالب
 • درگاه پرداخت
 • بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • قالب موردنظر
 • نحوه ثبت نام کاربران
 • پشتیبانی فنی
 • امنیت سایت
 • مدت‌زمان دریافت پشتیبانی
 • آموزش و آنالیزها
 • دامنه (Com یا ir)
 • گزارش گیری های مختلف از محصولات، کاربران، میزان فروش، نظرات کاربران، گزارش میزان ورودی و دیگر گزارش های مورد نیاز
 • چند فرشگاهی یا یک فروشگاه
 • اجرا با cms یا برنامه نویسی اختصاصی
 • اپ اختصاصی (اندروید یا ios و هردو)


  جاب تیم با توجه به تجربه بالا در زمینه طراحی سایت، امکانات ویژه ای را برای پزشکان عزیز جهت طراحی سایت پزشکی ایجاد کرده است که می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مطلع شدن از هزینه نهایی طراحی سایت پزشکی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت عمرانی و شرکت ساختمانی

 خدمات طراحی سایت پزشکی

امکانات خاص جاب تیم در طراحی سایت پزشکی

 • طراحی سایت پزشکی به صورت کاملا ریسپانسیو
 • ایجاد امنیت بسیار بالا در مدیریت محتوای وردپرس
 • سیستم نوبت دهی آنلاین
 • طراحی بخش معرفی پزشک
 • قرار دادن ارا‍ئه خدمات و تخصص ها
 • سیستم مدیریت فایل پزشکی
 • طراحی بخش مقالات پزشکی
 • طراحی بخش پرسش و پاسخ
 • طراحی بخش تصاویر و فیلم
 • درگاه اینترنتی

مراحل طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی در جاب تیم مسیر و روال مشخصی دارد که این مسیر تا زمان پیاده سازی سایت مرحله به مرحله به ترتیب پبش خواهد رفت:

 • مشاوره حضوری و تلفنی
  اولین مرحله در طراحی سایت، استفاده از مشاوره طراحی سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می باشد.
 • پر کردن فرم اطلاعات
  بعد از برگذاری جلسه مشاوره طراحی سایت، یک فرم اطلاعات و بریف طراحی سایت خدمت پزشکان ارسال خواهد شد تا اطلاعات مورد نظر در فرم را وارد کنند.
 • جلسه با کارفرما (آنلاین یا حضوری)
  بعد از ارسال بریف یک جلسه حضوری و آنلاین با توجه به فرم اطلاعات بین پزشکان و جاب تیم برگذار خواهد شد.
 • عقد قرارداد
  بعد از اتمام جلسه و توافق دو طرفه قراردادی بین پزشکان و شرکت جاب تیم عقد خواهد شد.
 • طراحی قالب
  اولین مرحله برای طراحی سایت پزشکی، طراحی قالب و وایرفریم سایت می باشد.
 • بررسی قالب
  قالب طراحی شده و پیشنهادی خدمت کارفرمایان ارسال شده تا تاییدات لازم صادر شود.
 • شروع برنامه نویسی
  بعد از تایید قالب و وایرفریم سایت، برنامه نویسی طراحی سایت پزشکی آغاز خواهد شد.
 • تحویل نسخه اولیه
  بعد از اتمام برنامه نویسی سایت، نسخه اولیه و ابتدایی سایت آماده و خدمت پزشکان ارسال خواهد شد تا تمامی ایرادات و تغییراتی که لازم است در این مرحله شناسایی شود.
 • اعمال تغییرات در نسخه اولیه
  در این مرحله تمامی ایرادات ممکن رفع و تغییرات مد نظر پزشکان نیز اعمال می شود تا طراحی سایت تکمیل شود.
 • تایید و تحویل نهایی سایت
  بعد از اعمال تمامی تغییرات و رفع مشکلات و بعد از تایید پزشکان مراحل طراحی سایت پزشکی به اتمام خواهد رسید.
 • آموزش کار با پنل سایت
  آخرین مرحله طراحی سایت در جاب تیم، آموزش کامل و کاربردی کار با پنل مدیریت سایت به پزشکان و صاحبان سایت برای مدیریت بهتر سایت خود می باشد.

چگونه در جاب تیم سفارش طراحی سایت پزشکی دهیم؟

 1. ابتدا نمونه های طراحی سایت پزشکی که در همین صفحه موجود هستند را مشاهده نمایید.
 2. سپس دفترچه یادداشتی بردارید و بر اساس مشاهداتتان از نمونه سایت های پزشکی یعنی از موارد و امکاناتی که دوست دارید در سایتتان موجود باشند و مواردی که دوست ندارید داشته باشید، نکته برداری کنید.
 3. موارد مهمی که برای طراحی وبسایت پزشکی خود یادداشت نموده اید را با مشاوران شرکت جاب تیم در میان بگذارید.
 4. طرح اولیه طراحی سایت خود را دریافت کنید و در مرحله بعدی سایت پزشکی مطابق با نیازها و سلیقه شما تحویل داده می‌شود.

چرا باید طراحی سایت پزشکی را به جاب تیم بسپاریم؟

توصیه جاب تیم این می‌باشد که قبل از اینکه سفارش طراحی سایت پزشکی خود را انجام دهید، حتما آن را به شرکتی بسپارید که علاوه بر طراحی سایت، فعالیت های سئو را نیز به صورت حرفه ای انجام دهد و نمونه کارهای فراوانی در زمینه سئو کردن سایت های مختلف دارد زیرا با داشتن یک انتخاب مناسب دیگر برای سئو کردن سایت پزشکی خود نگرانی نخواهید داشت. در این زمینه نیز می‌توانید به جاب تیم اعتماد کنید، متخصصان جاب تیم با تجربه و مهارت خود می‌توانند در این زمینه تمامی نیازهای طراحی و سئو سایت پزشکی شما را به صورت کامل انجام دهند.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت آرایشی و بهداشتی