طراحی سایت پزشکی با سیستم نوبت دهی آنلاین

هر روز افراد بیشتری به جستجوی انواع مختلف خدمات می‌روند و خدمات پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. یک مطالعه نشان داده است که 80 درصد از کاربران اینترنت اطلاعات مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی خود را به صورت آنلاین جستجو می‌کنند. به همین دلیل بسیار مهم است که برای ورود به بازار بزرگ و نامحدود باید قدرت اینترنت و طراحی سایت پزشکی را در نظر بگیرید. ارائه این سرویس آنلاین از راهکارهای بسیار موثری است که بیماران را به پزشکان خاصی جذب می‌کند.

طراحی سایت پزشکی

 سایت پزشکی یکی از ابزارهایی است که می تواند کمک کننده پزشکان و بیماران باشد. در این سایت‌ها پزشک با توجه به سیستمی که درخواست می‌نماید می‌تواند نسبت به خدماتی که ارائه می‌کند، این هدفمندی را در وبسایت خود پیاده سازی می‌کند. در برنامه نویسی بهترین سایت‌های پزشکی تمام نیازهای بیماران و پزشکان بررسی می‌شود و در وبسایت طراحی شده پیاده سازی می‌گردد. سایت پزشکی با در نظر گرفتن نکات مشاوره ای بعد از درخواست مشتری برنامه نویسی و طراحی می‌گردد.

طراحی سایت پزشکی چیست

چرا پزشکان به طراحی سایت پزشکی نیاز دارند؟

با طراحی سایت پزشکی برای مطب خود می‌توانید از امکانات نوبت دهی آنلاین استفاده کنید که همین باعث جلب رضایت بیشتر بیماران در مطب می‌شود. علاوه بر این با طراحی یک سیستم نظرسنجی مناسب می‌توان به نقاط ضعف پرسنل مطب خود پی برد. این سیستم می‌تواند مشکلاتی را نشان دهد که یک بیمار نمی‌تواند به صورت رو در رو به شما بگوید. اما در سایت پزشکی با داشتن یک نظرسنجی می‌توانند در قالب یک فرد ناشناس مشکلات، نظرات و انتقادات خود را بیان کنند.

همچنین امکاناتی مانند نوبت دهی آنلاین و صفحه سوالات متداول و صفحه آدرس و شماره تماس باعث بهبود کیفیت خدمات به بیماران و صرفه جویی در زمان و انرژی پزشک و منشی در مطب می‌شود، به گونه ای که دیگر وقت پزشک یا منشی برای پاسخ دادن به سوالات تکراری مانند آدرس و ساعات کاری مطب تلف نمی‌شود بلکه بیماران می‌توانند با مراجعه به صفحه سوالات متداول و تماس با ما به پاسخ این سوالات برسند.

طراحی سایت اینترنتی فرصتی برای دیده شدن و مطرح شدن شما به تمامی بیماران اینترنتی در ایران می‌باشد و افزایش تعداد بیماران مطب پزشکی باعث افزایش درآمد نیز می‌گردد.

مهم ترین مزایای طراحی سایت پزشکی

از یک طرف مراجعات حضوری بیمار به مطب پزشک باعث اتلاف زمان و انرژی بیمار شده و از طرف دیگر پیامدهایی مانند افزایش ترافیک شهری، بروز اثرات منفی روحی و روانی در اثر انتظار و... را در پی دارد. اغلب این موارد با دسترسی به یک سایت پزشکی از بین می‌رود و خدمات پزشکی مناسب تری برای شهروندان ایجاد می‌گردد.

پزشکانی که به این نتیجه رسیده اند که بهتر است شعبه مطب خود را در عرصه اینترنت مطرح کنند به موفقیت های بیشتری دست یافته اند و چند قدم از همکاران خود جلوتر هستند. زیرا آنان با خدماتی مانند تشکیل پرونده الکترونیکی، نوبت دهی آنلاین و ... هم بیماران و هم خود را از اثرات نامطلوب مراجعات حضوری نجات داده اند.

بخش های مختلف یک سایت پزشکی

 • درمانگاه
 • قلب و عروق
 • عمل جراحی
 • خدمات دندانپزشکی
 • اپتومتریست
 • آزمایشگاه
 • بیمارستان عمومی
 • جراحی زیبایی
 • کلینیک کودکان
 • دامپزشکی
 • روانپزشک
 • فیزیوتراپیست
 • و...

گزینه های مهم سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی با توجه به کارکرد سایت انجام می‌شود و با توجه به اینکه این سایت ها دارای کاربردهای مختلفی هستند صفحه نخست متفاوتی دارند اما عمدتا سایت های پزشکی دارای قسمت های زیر می‌باشند:

 • درباره ما: در این قسمت طراح سایت یا خود پزشک از توانایی های خود صحبت می‌کند و افتخارات خود را بازگو می‌کند. البته در این بخش پزشک می‌تواند برای جلب توجه بیماران، رزومه تحصیلی و کاری خود را نیز به نمایش بگذارد.
 • تماس با ما:‌ این قسمت شامل فیلدهایی است که بینندگان سایت و کاربران می‌توانند نظرات، انتقادات و راهنمایی های مورد نیاز پزشکان را بگیرند.
 • رزرو آنلاین:‌ این قسمت اگر برای یک پزشک استفاده شود ویژگی های خاصی ندارد و فقط برای رزرو نوبت از آن استفاده می‌گردد. اما در بیمارستان ها این بخش دارای چند قسمت دیگر مانند تفکیک پزشکان از لحاظ تخصص، جستجو پزشک و رزرو آنلاین می‌باشد. در برخی از سامانه ها این مورد دارای آیکون انتخاب نوع محل درمان نیز می‌باشد.
 • اطلاعات پزشکی و تحقیقات: این قسمت در اکثر سایت های پزشکی وجود دارد، زیرا این قسمت مقالات علمی درمورد بیماری ها و درمان های آن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. درمورد دانشگاه های پزشکی این قسمت شامل روش های جدید درمان و داروهای جدید می‌باشد که حاصل تحقیقات دانشجویان این دانشگاه ها نیز می‌باشد.
 • ثبت کاربر: برخی سایت های پزشکی برای اینکه بیماران و پزشکان بتوانند از قسمت های مربوط به خود استفاده کنند و نیروها و بیماران جدید در سامانه اینترنتی آن ها ثبت شوند این مورد را نیز در سایت خود قرار می‌دهند. بیمارانی که در این قسمت عضو می‌شوند می‌توانند امکان رزرو آنلاین و رهگیری داشته باشند. پزشکان نیز در این قسمت می‌توانند مطلب جدید در سایت قرار دهند و یا برخی صفحات را پاک کنند.
 • ورود و خرج کاربر: کاربرانی که از قبل در سایت ثبت نام کرده اند در این قسمت می‌توانند به پنل کاربری خود وارد و خارج شوند.
 • موتور جستجو: برخی سایت های پزشکی دارای صفحات و آیکون های متفاوتی هستند. در این سایت ها یک جعبه جستجو در سایت قرار داده می‌شود تا مراجعین و کاربران بتوانند به راحتی با یک جستجوی ساده به مطالب مورد نظر خود دست پیدا کنند.

با سپردن طراحی سایت پزشکی و همچنین طراحی سایت دندانپزشکی خود به جاب تیم می‌توانید از تمامی این امکانات و امکانات تخصصی که در ادامه ذکر می‌شود را در سایت خود داشته باشید.

گزینه های مهم در طراحی سایت پزشکی

ویژگی های تخصصی طراحی وب سایت پزشکی جاب تیم

 • طراحی سایت پزشکی به صورت کاملا ریسپانسیو
 • ایجاد امنیت بسیار بالا در مدیریت محتوای وردپرس
 • سیستم نوبت دهی آنلاین
 • طراحی بخش معرفی پزشک
 • قرار دادن ارا‍ئه خدمات و تخصص ها
 • سیستم مدیریت فایل پزشکی
 • طراحی بخش مقالات پزشکی
 • طراحی بخش پرسش و پاسخ
 • طراحی بخش تصاویر و فیلم
 • درگاه اینترنتی

سرویس ها و خدمات جاب تیم در زمینه طراحی سایت پزشکی

سیستم نوبت دهی: مهم ترین سرویسی که در طراحی سایت پزشکی باید در نظر گرفته شود، برقراری سیستم نوبت دهی می‌باشد. این سرویس مهم ترین رسالت طراحی سایت پزشکی است که علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، مزایایی از جمله شلوغ نشدن مطب و داشتن آرامش بیشتر در محیط مطب را دارد.

کاربر پسند بودن: در جلسات مشاوره طراحی سایت جاب تیم، یک شمای کلی از سایت پزشکی کاربرپسند ترسیم می‌شود. در این مرحله متخصصان جاب تیم و پزشک با یکدیگر همفکری می‌کنند زیرا پزشک طبق تخصص خود اطلاعاتی را در اختیار مشاور قرار می‌دهد که روند مشاوره طراحی سایت را به سمت موفقیت هدایت می‌کند.

پرداخت آنلاین در لحظه ثبت نوبت: مشاوران طراحی سایت جاب تیم در این مرحله بر سر گزینه پرداخت آنلاین هزینه ویزیت به صورت کامل یا بخشی از آن با پزشک مشورت می‌کنند. برخی از خدمات نیز به رزرو نوبت نیاز دارند که شیوه پرداخت آن با اخذ نوبت متفاوت می‌باشد. بنابراین با توجه به اینکه نوبت رزرو می‌شود یا اخذ، کاربر بخشی یا کل هزینه را پرداخت می‌کند.

قرار دادن مطالب علمی در حیطه بیماری: دریافت اطلاعات در مورد بیماری شخص برای تمام بیماران مهم می‌باشد به همین دلیل وجود مقالات علمی در سایت می‌تواند برای بیماران مفید باشد. در این خصوص سیستم، تست آنلاین برای برخی از بیماری ها پیشنهاد می‌دهد. برای مثال تعدادی سوال به صورت آنلاین از بیمار پرسیده می‌شود تا در صورتی که مشکل به دست پزشک مربوطه قابل حل کردن بود نوبت اخذ شود. این سیستم مانع شلوغ شدن مطب می‌شود و برای رسیدگی بیماران اورژانسی زمان بیشتری خواهید داشت.

طراحی سایت ریسپانسیو: طراحی سایت کنش گرا یا ریسپانسیو مربوط به قابلیت نمایش در دستگاه های مختلف است. یک مشاور طراحی سایت می‌داند که امروزه اخذ نوبت آنلاین حتی با تلفن همراه نیز باید امکان پذیر باشد. بنابراین سایت باید به گونه ای طراحی شود که در تمامی دستگاه های تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر قابل نمایش باشد.

طراحی سایت پزشکی ریسپانسیو

تشکیل پرونده برای بیمار به صورت آنلاین: در گذشته، افراد به پرونده های درمان خودشان دسترسی نداشتند اما در سایت پزشکی بیمار باید بتواند به پرونده خود دسترسی داشته باشد و آن را مشاهده کند. در جلسه مشاوره طراحی سایت جاب تیم حتما باید در مورد میزان دسترسی بیمار به اطلاعات درمان با پزشک مشورت نمایید.

پشتیبانی آنلاین:‌ از ویژگی های برجسته جاب تیم ارائه دادن خدمات آنلاین به مشتریان خود، پشتیبانی و پاسخ گویی مناسب می‌باشد. جاب تیم دارای پشتیبانی حرفه ای و آنلاین است که در صورت بروز کوچک ترین مشکل اقدام به برطرف کردن آن می‌کند.

ارائه برنامه مناسب درآمدزایی: برای فعالیت موثر و سودآور در زمینه دیجیتال مارکتینگ، لازم است که اطلاعاتی پیش زمینه ای از شرایط رقبا و آوردن سایت به صفحه اول گوگل و همینطور تبلیغات مناسب برای دیده شدن داشته باشید.

مشاوره طراحی سایت پزشکی

چگونه در جاب تیم سفارش طراحی سایت پزشکی دهیم؟

 1. ابتدا نمونه های طراحی سایت پزشکی که در همین صفحه موجود هستند را مشاهده نمایید.
 2. سپس دفترچه یادداشتی بردارید و بر اساس مشاهداتتان از نمونه سایت های پزشکی یعنی از موارد و امکاناتی که دوست دارید در سایتتان موجود باشند و مواردی که دوست ندارید داشته باشید، نکته برداری کنید.
 3. موارد مهمی که برای طراحی وبسایت پزشکی خود یادداشت نموده اید را با مشاوران شرکت جاب تیم در میان بگذارید.
 4. طرح اولیه طراحی سایت خود را دریافت کنید و در مرحله بعدی سایت پزشکی مطابق با نیازها و سلیقه شما تحویل داده می‌شود.

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت پزشکی جاب تیم

قبل از اینکه درمورد طراحی وبسایت پزشکی تصمیمی بگیرید، جاب تیم به شما مشاوره اختصاصی در مورد امکانات مورد نیاز سایت پزشکی ارائه می‌دهد. همچنین این امکان وجود دارد، در صورتی که نیاز به امکانات و ویژگی های متمایز و بیشتری دارید، توسط جاب تیم در آن گنجانده خواهد شد. با توجه به جزئیاتی که با ما در میان می‌گذارید بهترین راهکار به شما پیشنهاد می‌گردد. اگر نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا متخصصان جاب تیم در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

مشاوره رایگان طراحی سایت پزشکی

هزینه و قیمت طراحی سایت پزشکی در جاب تیم به چه صورت است؟

قیمت طراحی سایت پزشکی در جاب تیم به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که به شرح زیر می‌باشند:

زبان برنامه نویسی: درجاب تیم با چند روش مختلف طراحی سایت پزشکی انجام می‌شود. طراحی وبسایت به صورت اختصاصی یا با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا. طراحی وبسایت پزشکی با وردپرس نسبت به کدنویسی اختصاصی دارای قیمت پایین تری می‌باشد زیرا اگر طراحی سایت با استفاده از کدنویسی دستی صورت بگیرد، زمان بیشتری را نیاز دارد که البته کیفیت سایت و انعطاف پذیری آن بالاتر خواهد بود.

اما با استفاده از وردپرس زمان کمتری نیاز می‌باشد و هزینه آن نیز کمتر خواهد بود اما از طرف دیگر به لحاظ قابلیت توسعه، عملیات سئو، امنیت، راحتی کار با کنترل پنل، قابلیت تغییرات اجمالی و بسیاری از موارد دیگر محدودیت دارد.

هزینه ای که برای طراحی وبسایت پزشکی پرداخت می‌کنید به امکانات موردنیاز سایت نیز بستگی دارد.

به عنوان مثال پزشکی، این سایت را تنها برای نوبت دهی آنلاین نیاز دارد اما پزشکی دیگر آن را برای معرفی و ارائه رزومه و آدرس و تلفن مطب لازم دارد که طبیعتا هر چه امکانات سایت بیشتر باشد هزینه بیشتری را نیز در بر خواهد گرفت.

این اطمینان را داشته باشید که در ازای هزینه ای که پرداخت می‌کنید به مزایای بسیاری دست پیدا خواهید کرد.

چرا باید طراحی سایت پزشکی را به جاب تیم بسپاریم؟

توصیه جاب تیم این می‌باشد که قبل از اینکه سفارش طراحی سایت پزشکی خود را انجام دهید، حتما آن را به شرکتی بسپارید که علاوه بر طراحی سایت، فعالیت های سئو را نیز به صورت حرفه ای انجام دهد و نمونه کارهای فراوانی در زمینه سئو کردن سایت های مختلف دارد زیرا با داشتن یک انتخاب مناسب دیگر برای سئو کردن سایت پزشکی خود نگرانی نخواهید داشت. در این زمینه نیز می‌توانید به جاب تیم اعتماد کنید، متخصصان جاب تیم با تجربه و مهارت خود می‌توانند در این زمینه تمامی نیازهای طراحی و سئو سایت پزشکی شما را به صورت کامل انجام دهند.

روند انجام طراحی سایت پزشکی در شرکت جاب تیم

 1. اولین مرحله برای درخواست  طراحی سایت پزشکی این است که با جاب تیم تماس بگیرید و به ثبت سفارش بپردازید. بعد از مطرح کردن نیازها و ویژگی های مورد نظر خود به پشتیبانی جاب تیم، به شما بهترین نوع سایت مورد نظر با تمامی ویژگی های آن ارائه می‌شود.
 2. بعد از اینکه شما ویژگی های شرح داده شده را تایید نمودید، جاب تیم اقدام به طراحی وایر فریم و طراحی لوگو و برنامه نویسی سایت پزشکی می‌کند.
 3. بعد از اینکه مراحل فوق انجام شدند می‌توانید نمای ظاهری اولیه سایت خود را مشاهده و آن را تست نمایید. بعد از تایید نهایی شما، جاب تیم به کنترل کیفی نهایی می‌پردازد و سپس سایت به شما تحویل داده می‌شود و آموزش های لازم درمورد پشتیبانی سایت به شما داده می‌شود. البته باید گفت جاب تیم تا یک سال پشتیبانی سایت را بر عهده دارد.