طراحی سایت تجهیزات پزشکی

طراحی سایت تجهیزات پزشکی

طراحی سایت تجهیزات پزشکی برای فروش و کالیبریزه کردن خدمات فروش برای پزشکان بسیار مناسب است. امروزه با توجه به اینکه اکثر تجهیزات پزشکی به صورت وارداتی می باشند اما برای معرفی و فروش اینترنتی تجهیزات موردنیاز درمان، طراحی سایت تجهیزات پزشکی یکی از روش های مفید در این زمینه می باشد. فروش اینترنتی تجهیزات پزشکی این امکان را ایجاد می کند که برای خرید تجهیزات یک درمانگاه در یک نقطه دور افتاده از شهر لازم نیست به مرکز شهر مراجعه کرد و تنها میتوان با چند کلیک ساده در فضای مجازی به این تجهیزات دسترسی پیدا کرد.

مزایا طراحی سایت تجهیزات پزشکی

به طور کلی طراحی سایت مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه دارد که در ادامه سعی داریم تعدادی از مزایایی که طراحی سایت تجهیزات پزشکی را به شما معرفی کنیم:

 • افزایش فروش و مشتریان
  طراحی سایت باعث می شود تا تعداد بیشتری از افراد با خدمات و محصولات شما آشنا شوند که همین امر باعث می شود تا فروش و مخاطبان شما افزایش یابد.
 • تبدیل بازار های محلی به بازار فروش ملی و بین المللی
  با طراحی سایت تجهیزات پزشکی میتوانید با فروش محصولات خود را از طریق صفحه مجازی و اینترنت، برند و شرکت خود را به یک برند ملی و بین المللی تبدیل کنید.
 • در دسترس بودن شبانه روزی
  طراحی سایت تجهیزات پزشکی این مزیت را دارد که تمامی محصولات و خدمات سایت در طول 24 ساعته شبانه روز در اختیار کاربران وجود دارد.
 • صرفه جویی در هزینه تبلیغات
  طراحی سایت این مزایا را برای کسب و کار شما را به همراه خواهد داشت که می توانید به جای استفاده از تبلیغات پر هزینه سنتی از تبلیغات درون صفحات اجتماعی با قیمت مناسب استفاده کنید.
 • صرفه جویی در زمان
  از مزایای دیگر طراحی سایت تجهیزات پزشکی می توان به صرفه جویی در زمان و تسریع فرایند انجام کار ها اشاره نمود.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت پزشکی با سیستم نوبت دهی آنلاین

مشاوره طراحی سایت تجهیزات پزشکی

جاب تیم برای گسترش و پیشرفت کسب و کار و افزایش فروش تمامی سازمان و شرکت هایی که در زمینه تجهیزات پزشکی فعالیت می کنند، طراحی سایت نجهیزات پزشکی را پیشنهاد می کند که شما عزیزان می توانید از مشاوره حضوری و تلفنی جاب تیم استفاده نمایید.
به این نکته توجه داشته باشید که تمامی مشاوره طراحی سایت که توسط کارشناسان جاب تیم ارائه می شود کاملا رایگان بوده و نیازی به پرداخت مبلغی نمی باشد.

هزینه طراحی سایت تجهیزات پزشکی

هزینه طراحی سایت پزشکی

با توجه به این که طراحی سایت فروشگاهی از طراحی سایت های غیر فروشگاهی از امکانات ویژه و متنوعی برخوردار است پس بدیهی است که هزینه طراحی سایت تجیزات فروشگاهی بسیار بیشتر باشد.
عامل دیگری که بر قیمت نهایی طراحی سایت اثر دارد طراحی سایت وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی می باشد که با توجه به اینکه طراحی سایت سفارشی همراه با کد نویسی تخصصی به علت کیفیت بالا و امکانات بیشتری که نسبت  به طراحی سایت با وردپرس دارد از هزینه بالاتری بر خوردار است.
عزیزانی که در حوزه فروش و معرفی تجهیزات پزشکی که قصد طراحی سایت تجهیزات را دارند می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی و قیمت نهایی با کارشناسان جاب تیم تماس بگیرند.

امکانات طراحی سایت تجهیزات پزشکی

برای وب سایت تجهیزات پزشکی بسته به نوع آن باید یکسری امکانات را جهت رفاه کاربران و بهتر دیده شدن سایت ایجاد شود که در ادامه لیستی از این امکانات خدمت شما ارائه خواهد شد.

 •  امکان فروش اینترنتی
  اگر در سایت تجهیزات پزشکی قصد فروش محصولات وجود دارد باید امکانی وجود داشته باشد تا کاربران بتوانند به راحتی محصولات مورد نظر خود را تهیه کنند.
 • درگاه پرداخت اینترنتی
  زمانی که یک سایت امکان فروش اینترنتی دارد باید یک درگاه پرداختی ایمن نیز وجود داشته باشد تا کاربران و مشتریان بتوانند به راحتی و با آسودگی خاطر بعد از ثبت سفارش خود اقدام به پرداخت هزینه نهایی نمایند.
 • پشتیبانی آنلاین
  در طراحی سایت تجهیزات پزشکی با توجه به اینکه احتیاج به اطلاعات تخصصی در مورد تجهیزات و محصولات می باشد باید یک پشتیبانی آنلاین برای کاربران جهت دریافت اطلاعات تکمیلی وجود داشته باشد.
 • تصاویر
  درون سایت تجهیزات پزشکی برای بهتر معرفی کردن محصولات می بایست تعدادی عکس و تصویر با کیفیت و واقعی بارگذاری شود تا مشتریان بتئانند یک تصویر ذهنی از محصولات سایت داشته باشند.
 •  رزرو و پیش فروش محصولات
  در طراحی سایت تجهیزات پزشکی که کارفرما قصد فروش محصولاتی خاص با تعداد محدود را دارد باید امکانی وجود داشته باشد که مشتریان بتوانند آن محصول را رزرو یا پیش خرید کنند که همین امر در متمایز شدن سایت شما با سایر رقبا خواهد شد.
 • چند زبانه بودن
  با توجه به اینکه تجهیزات پزشکی در سر تا سر جهان مشتریان خود را دارد میتوان طراحی سایت تجهیزات پزشکی را به صورت دو زبانه هم به زبان فارسی و هم با زبان انگلیسی ایجاد کرد.
 • این امکان باعث می شود تا شانس دیده شدن سایت شما توسط کشور های مختلف را ایجاد کرد و کار برندینگ را در حوزه بین الملل انجام داد.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت دندانپزشکی

زمان طراحی سایت تجهیزات پزشکی

برای طراحی سایت معمولا به 20 الی 40 روز کاری زمان احتیاج است که این زمان متناسب با امکانات و ویژگی های سایت قابل تغییر می باشد.
موردی که تاثیر بسیار زیادی بر روی زمان تحویل پروژه دارد نوع طراحی سایت می باشد که طراحی سایت با وردپرس هم راحت تر بوده و هم زمان کمتری احتیاج دارد اما طراحی سایت با کد نویسی سفارشی به علت تخصصی تر بودن این موضوع به صرف زمان بیشتری نیاز دارد.

ویژگی های طراحی سایت تجهیزات پزشکی

در طراحی سایت علاوه بر امکاناتی که میتوان برای کاربران ایجاد نمود میتوان ویژگی هایی در جهت آسایش مدیران و بهبود و توسعه کسب و کار کارفرمایان ایجاد نمود.
نمونه ای از ویژگی هایی که میتوان برای کارفرمایان در طراحی سایت تجهیزات پزشکی ایجاد نمود به صورت زیر می باشد:

 • مدیریت
  طراحی سایت تجهیزات پزشکی این امکان را برای صاحبان و مدیران سایت ایجاد می کند که بتوانند تمامی موارد و محصولات سایت را در هر زمان از شبانه روز مدیریت کنند.
 • وبلاگ
  در طراحی سایت تجهیزات پزشکی میتوان یک بخش را به وبلاگ و مقالات در مورد تجهیزات اختصاص داد که با توجه به این بخش میتوان تعداد مشتریان و مخاطبان را افزایش داد که همین امر باعث بالا رفتن فروش نیز می شود.
 • پیگیری رسید های پرداختی
  اگر در سایت تجهیزات پزشکی امکان پرداخت آنلاین وجود داشته باشد میتوان ویژگی ایجاد کرد تا کارفرمایان و مدیران سایت به رسید های پرداختی دسترسی کامل داشته باشند و مورد بررسی قرار دهند.
 • پرسش های متداول
  در طراحی سایت تجهیزات پزشکی میتوان لیستی از سوالات متداول مشتریان و مخاطبان را همراه با پاسخ آن ها را قرار داد که همین باعث می شود کاربران بتوانند به پاسخ سوالات خود دسترسی پیدا کنند.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت داروخانه

مراحل طراحی سایت تجهیزات پزشکی

طراحی سایت تجهیزات پزشکی در جاب تیم روال و مراحل مشخصی دارد که هر کدام از مراحل به ترتیب تا پیاده سازی سایت انجام خواهند شد که این مراحل به صورت زیر می باشد:

 • مشاوره حضوری و تلفنی

کارفرمایان در اولین قدم در طراحی سایت تجهیزات پزشکی می توانند هم به صورت تلفنی و هم حضوری در تهران با مشاوران ما در جاب تیم تماس گرفته تا نیاز ها و انتظارات خود را از طراحی سایت را با ما در میان بگذارند و سپس با توجه به این موارد بهترین پیشنهادات خدمت این عزیزان ارائه خواهد شد.
همانطور که گفته شد تمامی این مشاوره ها به صورت کاملا رایگان می باشد.

بیشتر بدانیم : سئو سایت پزشکی

 • پر کردن فرم اطلاعات

بعد از انجام مشاوره طراحی سایت تجهیزات پزشکی، کارفرمایانی که قصد ثبت سفارش را دارند، فرم اطلاعات و بریف مربوط به طراحی سایت را می بایست تکمیل نمایند

 • جلسه با کارفرما (آنلاین یا حضوری)

بعد از تکمیل فرم بریف جلسه ای به صورت حضوری یا آنلاین بین کارفرما و طراحان جاب تیم صورت می گیرد.

 • عقد قرارداد

بعد از طی کردن تمامی مراحل بالا قراردادی بین کارفرما و جاب تیم عقد می شود.

 • طراحی قالب

اولین قدمی که بعد از عقد قرار داد برای طراحی سایت تجهیزات پزشکی انجام می شود طراحی وایرفریم و قالب سایت می باشد.

 • بررسی قالب

بعد از طراحی وایرفریم و قالب سایت، قالب توسط کارفرما بررسی شده و اگر مورد تایید بود مرحله بعدی آغاز خواهد شد.

 • شروع برنامه نویسی

بعد از تایید شدن قالب و وایر فریم سایت برنامه نویسی سایت شروع خواهد شد.

 • تحویل نسخه اولیه

بعد از اتمام برنامه نویسی نسخه اولیه طراحی سایت تجهیزات پزشکی خدمت کارفرما ارائه می شود.

 • اعمال تغییرات در نسخه اولیه

اگر کارفرما قصد ایجاد تغییراتی در نسخه اولیه را داشته باشد در این مرحله به جاب تیم اعلام کرده و تمامی تغییرات با خواسته کارفرما ایجاد خواهد شد.

 • تایید و تحویل نهایی سایت

بعد ایجاد تغییرات خواسته شده پروژه آماده تحویل بوده و خدمت کارفرما تحویل داده خواهد شد.

 • آموزش کار با پنل سایت

مرحله ای که جاب تیم در انتهای مراحل طراحی سایت تجهیزات پزشکی برای کارفرمایان در نظر گرفته است، آموزش کار با پنل سایت می باشد که تمامی آموزش ها در این باره به صورت تخصصی خدمت کارفرمایان ارائه خواهد شد.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت مدرسه