طراحی سایت قنادی

طراحی سایت قنادی

طراحی سایت قنادی برای حالت آموزش وبلاگی یا فروش و ارائه خدمات در این حوزه مناسب است جاب تیم یکی از قویترین تیم های این حوزه تضمین کیفیت برای طراحی را به شما می دهد. کیک و شیرینی یکی از خوراکی های محبوب مردم می باشد که صاحبان این کسب و کار می توانند برای مدرن کردن و توسعه کار خود از طراحی سایت قنادی در کنار فروشگاه خود استفاده کنند تا هم باعث افزایش فروش خود شده و هم محصولات و مهارت شیرینی پزی خود را به عده بیشتری نمایش دهند. همچنین می توانند فروشگاه خود را با طراحی سایت ها از سایر فروشگاه ها در این زمینه متمایز کنند.

با توجه به گسترش فضای مجازی و همچنین افزایش تعداد کاربران اینترنت طراحی سایت یکی از ضروریات هر نوع کسب و کاری می باشد. قنادان و صاحبان قنادی برای حفظ بقا و پیشرفت کسب و کار خود می توانند از طراحی سایت قنادی استفاده نموده و سبب افزایش میزان فروش و سود خود شوند. همچنین طراحی سایت قنادی در معرفی نام و برند شیرینی فروشی و قنادی می تواند بسیار موثر باشد و سبب تمایز شما با سایر رقبا نیز شود.

با توجه به سرعت پیشرفت فضای مجازی و دنیا اینترنت، در آینده طراحی سایت برای انواع مشاغل و کسب و کار ها یک مزیت نبوده بلکه به یک نیاز اساسی و اصلی تبدیل خواهد شد. بنابراین هر چه زودتر متناسب با حوزه کاری و فعالیت خود نسبت به طراحی سایت اقدام نمایید.

در مورد طراحی فروشگاهی اطلاعات بیشتری کسب کنیم : طراحی سایت فروشگاهی

هدف طراحی سایت قنادی

معمولا قنادان و صاحبان شیرینی فروشی ها هر کدام اهداف خاص خود را نسبت به طراحی سایت قنادی دارند. مثلا عده ای از قنادان عزیز برای کسب اعبتار بیشتر نسبت به طراحی سایت اقدام می کنند و عده ای برای افزایش میزان فروش و استفاده از تبلیغات مدرن طراحی سایت قنادی را انجام می دهند. بنابراین اهداف متفاوت می باشد اما به طور کلی هدف از طراحی سایت قنادی به پنج دسته اصلی تقسیم خواهد شد که به صورت زیر خواهد بود:

 • کسب درآمد از فضای مجازی و فرلوش بدون واسطه محصولات
 • کسب اعتماد و افزایش اعتبار شیرینی فروشی با انجام برندینگ
 • معرفی محصولات به افراد بیشتر و کاربران مجازی
 • صرفه جویی در هزینه های جانبی مانند هزینه تبلیغات
 • برقراری ارتباط بیشتر با مشتریان برای شناسایی نیاز ها و انتظارات آن ها

در مورد مشتری بیشتر بدانیم : پرسونا مشتری، نمایه مشتری یا شخصیت کاربر

طراحی سایت قنادی با مشاوره جاب تیم

مشاوره طراحی سایت قنادی

این امکان وجود دارد که بسیاری از قنادان و صاحبان این نوع کسب و کار اطلاعات دقیقی در مورد طراحی سایت قنادی نداشته باشند و نیازمند راهنمایی و مشاوره در این باره باشند و از آنجایی که مشاوره طراحی سایت امری تخصصی بوده باید در انتخاب مشاور توجهات لازم را داشته باشید. جاب تیم با در اختیار گرفتن طراحان سایت با تجربه و حرفه ای می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای دریافت اطلاعات کامل در زمینه طراحی سایت قنادی برای شما عزیزان باشد. تیم طراحی ما در جاب تیم در تلاش است تا تمامی تجربه و اطلاعات خود را به صورت کامل و کاربردی در جلسه مشاوره طراحی سایت با شما عزیزان به اشتراک گذارد. این جلسه مشاوره طراحی سایت قنادی می تواند هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری در تهران برای شما عزیزان برگذار شود.

به این نکته توجه داشته باشید که مشاوره طراحی سایت جاب تیم کاملا رایگان بوده که هم به صورت تلفنی و هم جلسه حضوری در تهران انجام می شود.

مزایا طراحی سایت قنادی

طراحی سایت قنادی مزایا و فواید زیادی را با خود به همراه دارد که اثرات زیادی بر میزان فروش و توسعه کسب و کار شما عزیزان دارد که در ادامه تعدادی از این مزایا را خدمت شما بیان می کنیم:

 • عدم وجود محدودیت جغرافیایی
  طراحی سایت قنادی این مزایا را دارد که افرادی که امکان مراجعه حضوری به فروشگاه شما را بنابر دلایلی ندارند می توانند محصولات شما را به صورت آنلاین در کوتاه ترین زمان تهیه کنند.
 • در دسترس بودن شبانه روزی
  یکی از مزایای مهمی که طراحی سایت قنادی دارد در دسترس بودن 24 ساعته سایت می باشد که کاربران می توانند در هر زمان روز حتی در روز های تعطیل محصولات و مهارت های شما را مشاهده کنند.
 • کاهش هزینه تبلیغات
  با استفاده از طراحی سایت میتوان هزینه تبلیغات را کاهش داد و میتوان تبلیغات مدرن مانند تبلیغات در صفحات اجتماعی و دنیا مجازی را جایگزین روش های پر هزینه تبلیغات سنتی کرد.
 • صرفه جویی در زمان
  امروزه افراد سعی دارند برای صرفه جویی در زمان نیاز های خود را تا حد ممکن از طریق دنیا مجازی بر طرف کنند که طزاحی سایت قنادی این مزایا را دارد که کاربران می توانند شیرینی مورد علاقه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن تهیه کنند.

چرا باید کسب و کار خود را یکپارچه سازی کنید: طراحی و پیاده سازی ERP (نرم افزار مدیریت منابع انسانی و مشتریان)

امکانات طراحی سایت قنادی

طراحی سایت قنادی از آن دسته طراحی سایت هایی است که باید از امکانات بسیار متنوعی برخوردار باشد تا بتواند نیاز های مشتریان و کاربران خود را به هر طریقی رفع کند. امکانات مهم و ضروری که حتما در این نوع سایت باید وجود داشته باشد به صورت زیر است:

 • امکان فروش آنلاین
  یکی از امکاناتی که واجب است در طراحی سایت قنادی لحاظ شود، فروشگاه اینترنتی محولات و شیرینی ها می باشد که کاربران و مشتریان بتوانند محصول مورد نظر را به راحتی خریداری کنند.
 • درگاه پرداختی
  یک فروشگاه اینترنتی مستلزم داشتن یک درگاه پرداختی ایمن نیز می باشد تا کاربران و مشتریان بتوانند بعد از انتخاب  سفارش و محصول خود به راحتی و اعتماد کامل هزینه نهایی محصول را پرداخت کنند.
 • گالری تصاویر
  تصاویر در طراحی سایت قنادی بسیار با ارزش و مهم هستند و نقش بسیار زیادی در ارتباط گرفتن کاربر با سایت را دارد که هر چه تعداد تصاویر با کیفیت و واقعی از محصولات بیشتر باشد امکان فروش محصولات نیز افزایش می یابد و توصیه ما در طراحی این نوع سایت ایجاد یک گالری حرفه ای و با کیفیت است.
 • ثبت نظرات
  در سایت های قنادی باید این نوع امکان وجود داشته باشد که کاربران و مشتریان بتوانند نظرات و تجربه خود از سایت را برای سایر کاربران ثبت کنند که در اعتماد سازی و اعتبار سایت این مورد بسیار اثر گذار است.
  علاوه بر نکات گفته شده این امکان یک مزیت نیز برای صاحبان فروشگاه دارد و آن این است که می توانند از نقاط قوت و ضعف محصولات خود مطلع شوند و در بهبود کیفیت آن ها تلاش کنند.
 • امکان ثبت سفارش آنلاین
  در طراحی سایت قنادی با توجه به نوع خدماتی که فروشگاه ارائه می دهد باید امکان ثبت سفارش وجود داشته باشد. مثلا اگر فروشگاه خدمتی مبنی بر تهیه کیک سفارشی کاربران را دارد باید یک بخش برای ثبت سفارش این خدمت وجود داشته باشد.
 • امکان ساخت حساب کاربری
  در طراحی سایت قنادی باید امکانی ایجاد شد تا مشتریان سایت بتوانند درون سایت ثبت نام کنند و عضو سایت شوند و از تخفیفات و اخبار های فروشگاه با خبر شوند.

برای طراحی خبری هم می توانید مطالعه کنید : طراحی سایت خبری

ویژگی طراحی سایت قنادی

طراحی سایت قنادی ویژگی هایی دارد که را برای کارفرمایان و صاحبان این نوع کسب و کار بسیار مفید می باشد به طوریکه توجه به این ویژگی ها می تواند در افزایش میزان فروش اثر گذار باشد.
تعدادی از ویژگی های طراحی سایت قنادی به صورت زیر می باشد:

 • روش های ارسال
  با توجه به این قسمت میتوان تمامی روش ها و اطلاعات تکمیلی در مورد شیوه های ارسال سفارشات را در اختیار مشتریان قرار داد که هر چه ارسال سفارشات سریعتر انجام شود میزان فروش بالا تر می رود.
 • وبلاگ
  کارفرمایان میتوانند در طراحی سایت قنادی با ایجاد صفحه وبلاگ و مقالات آموزش شیرینی پذیری نوعی تبلیغات برای فروشگاه خود انجام دهند و سعی در برند سازی خود کنند.
 • فروش عمده
  اگر فروشگاه امکان فروش عمده را نیز داشته باشد میتوان به اشاره به این موضوع مشتریان و میزان فروش را افزایش دادو
 • اعطا نمایندگی
  با استفاده از این ویژگی میتوان به افرادی که علاقه دارند تا از اسم برند شما استفاده کنند این امکان را داد که همین امر باعث می شود تا برند شما در موقعیت های مکانی دیگری نیز معرفی شود و میتوان آدرس شعب مختلف را درون سایت برای خرید حضوری کاربران قرار داد.
 • فرم نظر سنجی
  در طراحی سایت قنادی میتوان ویژگی را قرار داد که مشتریان بعد از ثبت سفارش خود با یک فرم نظر سنجی رو به رو شوند که نظرات خود را در مورد عملکرد سایت و کیفیت محصولات ثبت کنند که همین امر باعث می شود تا صاحبان فروشگاه نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسد.

هزینه طراحی سایت قنادی

عوامل متعددی همچون تجربه و تخصص تیم طراحی ، امکانات درون سایت و ... بر هزینه طراحی سایت قنادی موثر می باشد اما به طور کلی هزینه طراحی سایت با قالب های آماده از هزینه کمتر و معقول تری دارد و اگر قصد طراحی سایت قنادی با هزینه کمی را دارید، استفاده از سیتم مدیریت محتوا وردپرس انتخاب مناسبی می باشد.
اما اگر به دنبال طراحی سایت اصولی و حرفه ای همراه با کد نویسی اختصاصی هستید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه نهایی این نوع سایت ها با متخصصان جاب تیم تماس بگیرید.

زمان طراحی سایت قنادی

معمولا طراحی سایت قنادی با استفاده از ورد پرس به 20 روز کاری زمان نیاز دارد تا آماده شوند اما طراحی سایت قنادی با کیفیت و حرفه ای همراه با کد نویسی سفارشی به 40 روز کاری زمان احتیاج دارند.
علاوه بر اینکه نوع طراحی سایت بر زمان تاثیر دارد امکانات و ویژگی های که قرار است در سایت گنجانده شود نیز اثر گذار است و هر چه امکانات بیشتری برای سایت در نظر گرفته شود به زمان بیشتری برای تحویل سایت نیاز است.
صاحبان این نوع کسب و کار جهت دریافت اطلاعات دقیق تر در مورد زمان تحویل پروژه خود می توانند بعد از مشخص کردن امکانات و نوع طراحی سایت با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت بازرگانی

مراحل طراحی سایت قنادی

جاب تیم برای تمامی طراحی های سایت خود اعم از طراحی سایت قنادی مسیر و رویه مشخصی را مشخص کرده است. تمامی مراحل طراحی سایت در جاب تیم به ترتیب و در چارچوب معین انجام می شود که روال این مراحل را به صورت مختصر و مفید خدمت شما عزیزان شرح خواهیم داد:

 • مشاوره حضوری و تلفنی
  مدیران قنادی ها و شیرینی فروشی ها در اولین قدم برای طراحی سایت قنادی می توانند هم به صورت تلفنی و هم حضوری در تهران با مشاوران ما در جاب تیم تماس گرفته تا با در میان گذاشتن نظرات و انتظارات خود از طراحی سایت با مشاوران ما بهترین راهنمایی ها و پیشنهادات را به صورت کاملا رایگان و بدون هیچ هزینه اضافی دریافت نمایند.
 • پر کردن فرم اطلاعات
  بعد از انجام مشاوره طراحی سایت قنادی، کارفرمایانی که قصد ثبت سفارش را دارند، فرم اطلاعات و بریف مربوط به طراحی سایت را می بایست تکمیل کرده و کلمات کلیدی و حوزه تخصصی خود را مشخص می نمایند.
 • جلسه با کارفرما (آنلاین یا حضوری)
  بعد از تکمیل فرم بریف جلسه ای به صورت حضوری یا آنلاین بین صاحبان و مدیران فروشگاه ها و طراحان جاب تیم صورت می گیرد.
 • عقد قرارداد
  بعد از طی کردن تمامی مراحل بالا قراردادی بین کارفرما و جاب تیم عقد می شود.
 • طراحی قالب
  اولین قدمی که بعد از عقد قرار داد برای طراحی سایت قنادی انجام می شود طراحی وایرفریم و قالب سایت می باشد.
 • بررسی قالب
  بعد از طراحی وایرفریم و قالب سایت، قالب توسط کارفرما بررسی شده و اگر مورد تایید بود مرحله بعدی آغاز خواهد شد.
 • شروع برنامه نویسی
  بعد از تایید شدن قالب و وایر فریم سایت برنامه نویسی سایت قنادی شروع خواهد شد. (وایرفریم (wireframe) چیست؟)
 • تحویل نسخه اولیه
  بعد از اتمام برنامه نویسی نسخه اولیه طراحی سایت قنادی خدمت کارفرما ارائه می شود.
 • اعمال تغییرات در نسخه اولیه
  اگر کارفرما قصد ایجاد تغییراتی در نسخه اولیه را داشته باشد در این مرحله به جاب تیم اعلام کرده و تمامی تغییرات با خواسته کارفرما ایجاد خواهد شد.
 • تایید و تحویل نهایی سایت
  بعد ایجاد تغییرات خواسته شده پروژه آماده تحویل بوده و خدمت کارفرما تحویل داده خواهد شد.
 • آموزش کار با پنل سایت
  مرحله ای که جاب تیم در انتهای مراحل طراحی سایت قنادی برای کارفرمایان در نظر گرفته است، آموزش کار با پنل سایت می باشد که تمامی آموزش ها در این باره به صورت تخصصی خدمت کارفرمایان ارائه خواهد شد.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت تجهیزات پزشکی