طراحی سایت لوازم یدکی خودرو

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو برای کسب و کار شما امری ضروریست بیشتر این مدل سایتها به صورت فروشگاهی باید طراحی شود جاب تیم این خدمات را به صورت حرفه ای برای این صنف کاری انجام می دهد.

در حال حاضر و با افزایش تأثیر اینترنت و فضای مجازی بر زندگی روزانه ما، مشاغل مختلف تا حدود زیادی به این فضا وابسته هستند. در چنین شرایطی با راه‌اندازی وب‌سایت مؤثر برای کسب و کار خود، می‌توانید از مزایای مفید این سرویس بهره‌مند شوید. به همین منظور مشاغل مختلف در سالهای اخیر به فکر راه‌اندازی وب‌سایت برای کسب و کار خود بوده‌اند.

 فروش قطعات خودرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. خرید قطعات ماشین نیز  می‌تواند کمی چالش برانگیز باشد زیرا هیچ فروشگاه خرده فروشی حضوری نمی‌تواند تمام قطعات مورد نیاز خودرو را به شما ارائه دهد. اما خرید آنها از طریق کاتالوگ آنلاین می‌تواند همان کیفیت را با قیمت‌های بی نظیر به شما بدهد. به همین منظور طراحی سایت قطعات خودرو باید با اهداف شما و اصول استانداردسازی مطابقت داشته باشد و بتواند تجربه کاربری مطلوبی را برای کاربران و مخاطبان شما رقم بزند.

خرید آنلاین لوازم یدکی خودرو بسیار راحت است. شما به سادگی نیازی به بیرون رفتن و رانندگی تا  فروشگاه را ندارید، بدون انتظار، بدون سوخت گیری یا خیلی چیزهای دیگر که ممکن است گاهی برای شما خسته کننده باشد. فقط کافیست جلوی لپ تاپ خود بنشینید، اکنون به بازار رسیده‌اید.

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو چه مزایایی دارد؟

داشتن وب‌سایت یکی از ضرورت‌های هر کسب و کار و فعالیتی است که می‌تواند فرصت‌ها و موفقیت‌های متعددی را برای شما رقم بزند. طراحی وب‌سایت لوازم یدکی خودرو نیز از این قاعده مستثنا نیست و مزایای بسیاری را به شما ارائه می‌کند که در ادامه به بیان برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت:

 • امکان دریافت سفارش و جذب مشتری از سراسر کشور
 • دسترسی بدون محدودیت زمانی و مکانی
 • افزایش میزان فروش
 • کاربری آسان
 • جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی
 • ساعات کاری منعطف
 • محیط کاری به‌روز و پرمخاطب
 • ارتقاء موقعیت خود نسبت به رقبا

همچین با طراحی سایت لوازم یدکی خودرو می‌توانید مشتریان خودتان را راضی نگه دارید زیرا در بازار آنلاین، می‌توان تامین‌کنندگانی را پیدا کرد که هزاران محصول از اجزای ترمز گرفته تا موتور و سایر لوازم جانبی را همراه با لیست قیمت ارائه می‌دهند؛ بنابراین مشتریان شانس بیشتری برای یافتن محصول موردنظر را با کیفیت مد نظرشان دارند.

بازار آنلاین 24 ساعته می‌کند. این بدان معناست که مشتریان شما  نیازی به نگرانی در مورد زمان ندارند و می توانند در هر زمان از هر کجا خرید کنند. تنها چیزی که نیاز دارند اتصال به اینترنت است. در صورتی که شما یک موجود شبگرد هستید، تجارت الکترونیک فقط برای شما مناسب است!

 

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو چقدر هزینه دارد؟

تعرفه طراحی سایت لوازم یدکی خودرو به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت و نمی‌توان به صورت دقیق برای آن یک قیمت در نظر گرفت. با بررسی عوامل مختلف در کنار یکدیگر تعرفه نهایی مشخص خواهد شد. 

 • زبان برنامه نویسی طراحی سایت لوازم یدکی خودرو

یکی از معیارهای مهم در تعیین تعرفه راه اندازی سایت لوازم یدکی خودرو زبان برنامه نویسی است. برنامه نویسی سایت لوازم یدکی خودرو به دو صورت طراحی سایت وردپرس و طراحی با کدنویسی اختصاصی انجام خواهد شد. 
قالب‌ها و تم‌های آماده در وردپرس قیمت کمتری دارند. اما کدنویسی اختصاصی به دلیل امکانات با کیفیت تر و متنوعی که در سایت ایجاد می‌کند قیمت بالاتری خواهد داشت.

 • امکانات موجود طراحی سایت لوازم یدکی خودرو

امکانات موثرترین راه ارتباطی با کاربران هستند. زمانی که سایت امکانات متنوعی را در اختیار افراد قرار دهد، آن‌ها را راغب به استفاده از سایت و در نهایت خرید می‌کند. اگر سایت امکانات بهتر و بیشتری داشته باشد قیمت نهایی طراحی سایت را افزایش می‌دهد. 

 • شرکت و تیم طراحی سایت لوازم یدکی خودرو

شرکت و تیمی که برای ایجاد سایت لوازم یدکی خودرو به آن مراجعه می‌کنید در مشخص کردن هزینه نهایی نقش تاثیرگذاری دارند. با توجه به سابقه، تجربه کاری و امکاناتی که شرکت طراح در دسترس شما قرار می‌دهد هزینه‌ای برای طراحی سایت دریافت خواهد شد. از بهترین شرکت‌ها برای طراحی سایت جاب تیم است که پکیج‌های مختلفی را به کارفرما ارائه می‌دهد تا با توجه به شرایط خود مناسب ترین بسته را انتخاب کند.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت دندانپزشکی

 

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو چقدر زمان لازم دارد؟

زمان طراحی سایت لوازم یدکی خودرو مانند قیمت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد اما معمولا در بازه‌ی 21 تا 45 روزکاری انجام می‌شود. طراحی با وردپرس این زمان را به 21 روز کاهش می‌دهد. همچنین طراحی به صورت اختصاصی علاوه بر اینکه امکانات متنوعی را برای سایت ایجاد می‌کند به زمان بیشتری نیز احتیاج خواهد داشت.  جاب تیم برای افرادی که می‌خواهند سایت در زمان کوتاه تری طراحی شود نیز شرایط ویژه‌ای را در نظر گرفته است. در صورت ثبت سفارش به صورت اختصاصی طراحی با وردپرس در 5 روز انجام شده و 15 روزه نیز کدنویسی خواهد شد.

 

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو  چه مراحلی دارد؟

راه اندازی وب سایت لوازم یدکی خودرو  طی مراحلی اصولی انجام می‌شود و پس از آن می‌تواند خدمات مختلفی مانند فروش محصولات و تعامل با کاربران را به شما ارائه کند. به طور کلی برای راه‌اندازی وب‌سایت لوازم یدکی خودرو، مراحل زیر اجرا می‌شوند:

 • ابتدا باید دامنه مناسب که بیان‌کننده نام وب‌سایت است، دریافت و سفارشی‌سازی شود؛ بهتر است این دامنه تا حد امکان کوتاه و مفید باشد. پس از اینکه نام وب‌سایت خود را انتخاب کردید، لازم است که پسوندی مناسب نیز انتخاب کرده و بدین ترتیب آدرس وب‌سایت شما تکمیل می‌گردد.
 • در مرحله بعد لازم است که از میان بهترین سرویس‌دهندگان، هاست مناسبی برای وب‌سایت انتخاب و اختصاص داده شود
 • پس از آن لازم است که پس از انجام تحقیقات مؤثر، قالب موردنظر برای طراحی سایت لوازم یدکی خودرو شناسایی شود.
 • در مرحله بعد، داده‌ها و اطلاعات موردنظر با قالب سایت مطابقت داده می‌شوند و مورد آزمایش قرار می‌گیرند.
 • در مراحل نهایی، عملکرد مطلوب وب‌سایت مورد تائید قرار گرفته و آموزش‌های لازم برای کاربری و مدیریت آن، به کارفرما ارائه می‌شود.

 

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو چه قالبی دارد؟

سازمان‌دهی دقیق و مؤثر محصولات و توضیحات مربوط به آن‌ها، از مهم‌ترین ویژگی‌ها در طراحی سایت لوازم یدکی خودرو است که تأثیر بسزایی در موفقیت کسب و کار دارد؛ بنابراین لازم است که از قالب‌هایی استفاده کنید که برای شما امکان اضافه کردن محصولات مختلف و مرتب کردن آن‌ها را فراهم کند. به عنوان مثال دسته‌ها و منوهای نواری در کنار محصولات و صفحات، می‌تواند سرعت جابه جایی بین صفحات را افزایش داده و تجربه کاربری بهتری را برای بازدیدکنندگان وب‌سایت شما فراهم کند. بنابراین در مراحل اولیه همچون  طراحی سایت خودرو، قالب‌های مختلف را مورد برسی و مقایسه قرار داده و بهترین و کاربردی‌ترین نمونه را برای وب‌سایت خود انتخاب کنید.

 

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو با مشاوره جاب تیم

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو باید به صورت اختصاصی انجام شود. با توجه به این موضوع بهتر است پیش از اقدام به طراحی سایت از افراد متخصص در این زمینه مشاوره دریافت کنید تا به دید بهتری نسبت به طراحی سایت دست یابید. یکی از مزایای جاب تیم نسبت به سایر مجموعه‌ها ارائه مشاوره و اختصاصی است. جاب تیم در تهران به صورت حضوری و در شهرستان‌ها به صورت مجازی و آنلاین به شما عزیزان مشاوره می‌دهد. 

موانع راه را نشان داده و تمامی ابهامات در این زمینه  را برطرف خواهد کرد. کارشناسان این مجموعه علم و دانش خود را در این زمینه به شما ارائه خواهند داد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌ های موجود در سایت تماس بگیرید.

بیشتر بدانیم : سئو سایت خودرو

 

چگونه وب‌سایت قطعات خودرو طراحی کنیم؟

اگر از دانش و تخصص کافی در این زمینه برخوردار هستید، می‌توانید با رعایت اصول و نکاتی که پیش از این بیان کردیم، نسبت به طراحی سایت لوازم یدکی خودرو اقدام کنید، اما در صورتی که مهارت کافی را ندارید، بهتر است فرآیندهای طراحی را به مراجع تخصصی در این زمینه بسپارید تا فرآیندهای پیچیده و تخصصی را با کیفیت بالایی برای شما انجام دهند.

چگونه وب‌سایت قطعات خودرو طراحی کنیم؟

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو، فرآیندی زمان‌بر و در عین حال ساده است اما مدیریت و کنترل فعالیت آن، دشواری‌های خاص خودش را دارد. همچنین شما باید اصول لازم برای بهینه‌سازی وب‌سایت و فروش مؤثر را به کار ببرید تا بدین ترتیب بتوانید سایت طراحی‌شده را در جایگاه مناسبی در رتبه‌بندی موتورهای جستجو قرار دهید. مشتاقانه منتظر اشتراک‌گذاری نظرات شما در زمینه طراحی وب‌سایت قطعات خودرو و همچنین آماده ارائه راهنمایی‌های لازم در مورد سئو سایت لوازم یدکی خودرو هستیم.

 

نکات مهم طراحی سایت لوازم یدکی خودرو

می‌دانیم که هدف اصلی از طراحی سایت لوازم یدکی خودرو، فروش لوازم یدکی و قطعات است، اما در بسیاری از وب‌سایت‌ها، عوامل مختلفی از جمله طراحی و ویژگی‌های به‌کاررفته، تأثیر منفی بر بازدهی و میزان فروش خواهد داشت. در ادامه با ما همراه باشید تا به بیان برخی نکات مؤثر که می‌توانند عملکرد سایت و فروش شما را افزایش دهند، بپردازیم.

 • طراحی سایت لوازم یدکی خودرو باید ساختاری استاندارد داشته باشد

کاربران پس از ورود به وب‌سایت شما، توقع دارند که ساختاری رایج را مشاهده کنند که در این ساختار، منو در بالا یا سمت چپ صفحه قرار دارد. همچنین راه‌های ارتباطی در سمت راست و بالای وب‌سایت و نمادهای اعتماد و پیوندها و قوانین، در قسمت پایینی فروشگاه به چشم می‌خورد. درواقع کاربران با این ساختار آشنایی دارند و از قبل آن را پیش‌بینی می‌کنند، بدین ترتیب کاربری وب‌سایت برای آن‌ها آسان‌تر خواهد بود.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت با php

 • از اهمیت بخش نظرات راه اندازی سایت لوازم یدکی خودرو غافل نشوید

بخش نظرات یکی از مهم‌ترین بخش‌های وب‌سایت است که در آن مشتریان تجربه خرید خود را به اشتراک می‌گذارند. بنابراین در صورتی که خدمات شما در سطوح عالی به آن‌ها ارائه شود، نظرات مثبت خود را در این قسمت بیان می‌کنند. بنابراین قسمتی از هر صفحه را به نظرات اختصاص داده و از قابل دسترس بودن آن اطمینان حاصل کنید.

 • در طراحی سایت لوازم یدکی خودرو فعالیت رقبا را بررسی کنید

برترین وب‌سایت‌های فروش قطعات خودرو را مورد بررسی قرار داده و از ساختار وب‌سایت آن‌ها ایده بگیرید. به عنوان مثال ببینید که وب‌سایت موردنظر از چه بخش‌های ساخته شده است و چه موضوعاتی را پوشش می‌دهد؛ بدین ترتیب می‌توانید درک درستی از یک طراحی کاربردی برای وب‌سایت خود بهره‌مند شوید.

 

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو باید چگونه باشد؟

همان‌طور که پیش از این هم بیان کردیم، استانداردسازی چیدمان وب‌سایت لوازم یدکی خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است و باید بهترین تجربه کاربری را به بازدیدکنندگان ارائه دهد. در ادامه نیز می‌توانید با ویژگی‌های یک وب‌سایت کاربردی و مفید، آشنا شوید:

 • منو

در طراحی سایت لوازم یدکی خودرو منو را در بالای سایت، و در صورت دسته‌بندی‌های زیاد، در سمت چپ سایت قرار دهید. توجه داشته باشید که بهتر است از قرار دادن منوهای شلوغ در هدر خودداری کنید تا هم سرعت بارگذاری و هم قابلیت دسترسی وب‌سایت، بهینه باشد.

 • برند سازی

برای افزایش تأثیر برند کسب و کار خود، لازم است که نام تجاری و لوگوی برند خود را در گوشه سمت چپ قسمت بالایی وب‌سایت، و طوری که بازدیدکنندگان بتوانند در اولین نگاه با آن مواجه شوند، قرار دهید.

 • گزینه‌های کاربری

قرار دادن قسمت جستجو را در طراحی سایت قطعات خودرو فراموش نکنید؛ این کار دسترسی به مطالب یا کالاهای موردنظر را آسان‌تر می‌کند. همچنین بررسی کنید که ساختارهای مختلف وب‌سایت شما قابل دسترسی و قابل کلیک باشند.

 • راه‌های ارتباطی

اگر می‌خواهید با مشتریان خود در ارتباط باشید و زمان کافی را برای پاسخگویی به تماس‌ها دارید، می‌توانید شماره تلفن خود در گوشه سمت راست قسمت بالایی وب‌سایت قرار دهید.

 • تصاویر

تصاویر نقش بسزایی در کیفیت وب‌سایت شما دارند، بنابراین لازم است که از تصاویری با سطح کیفیت عالی برای وب‌سایت و فروشگاه خود انتخاب کنید؛ همچنین به یاد داشته باشید که هر چه تعداد این تصاویر بیشتر باشد، برای موفقیت سایت شما بهتر است.

 • ویژگی محصولات

نام محصولات، قیمت، ویژگی‌ها و...، را به طور کامل و دقیق برای مشتری شرح داده و آن را در محل مناسب و قابل دسترسی قرار دهید.

 • ایمنی

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو حتماً باید مجهز به درگاه پرداختی با امنیت بالا باشد و بتوانید برای کاربران و مشتریان، اطمینان کافی را برای خرید ایجاد کند.