طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه به صورت 0 تا 100 توسط جاب تیم انجام می شود. بسیاری از کارگذاری ها و افرادی که در زمینه بیمه در حال فعالیت هستند با توجه به گسترش فضای مجازی و افزایش تعداد کاربران اینترنت برای توسعه کسب و کار خود و افزایش تعداد مشتریان تصمیم بر طراحی سایت بیمه گرفته اند. با توجه به اینکه صنعت بیمه یکی از رقابتی ترین صنعت های کاری در ایران می باشد، طراحی سایت بیمه می تواند در پیشی گرفتن از رقبا بسیار موثر و اثر گذار باشد.

طراحی سایت بیمه با مشاوره جاب تیم

طراحی سایت بیمه پیش از هر اقدامی نیاز به یک مشاوره طراحی سایت به منظور تبادل اطلاعات و همفکری برای کاهش هزینه های جانبی و کوتاه کردن مسیر موفقیت استفاده نمایید.
به این نکته توجه داشته باشید که مشاوره طراحی سایت یک امر تخصصی بوده که در جهت بهبود و گسترش کسب و کار انجام می شود به همین دلیل ضروری است که از تجربیات مشاوران حرفه ای و با تجربه استفاده کنید.
بنابراین با نکات گفته شده مشاوره طراحی سایت در طراحی سایت بیمه نقش بسیار پر رنگ و چشم گیری دارد که بهتر است قبل از هر تصمیمی در این باره با متخصصان تعامل داشته باشید.

جاب تیم با در اختیار داشتن مشاورینی حرفه ای و با تجربه، مشتاقانه آماده پاسخگویی به نیاز شما عزیزان در زمینه طراحی سایت  بیمه می باشد، کافی است همین امروز با مشاوران ما تماس بگیرید.

ضرورت طراحی سایت بیمه

امروزه با توجه به سهولت و دسترسی آسان مردم به اینترنت و فضای مجازی، مردم سعی دارند تا تمامی امور کاری و همچنین نیاز های روزمره خود را به صورت آنلاین و مجازی تهیه نمایند. بنابراین میتوان نتیجه گرفت که استفاده از روش های خدمت رسانی قدیمی دیگر موثر  و کارآمد نیستند. به همین دلیل بسیاری از صاحبان کسب و کار ها همچون کارگذاری های بیمه طراحی سایت را برای ورود به دنیا مجازی و اینترنت انتخاب کرده اند.

بنابراین طراحی سایت بیمه در دنیای امروزی جزو ضروریات این کسب و کار می باشد که این اقدام می تواند با مزایای و امکانات بسیار زیادی برای کارفرمایان عزیز به همراه باشد که در ادامه سعی داریم تعدادی از مزایا و امکانات طراحی سایت بیمه را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت داروخانه

مزایا طراحی سایت بیمه

مزایا طراحی سایت بیمه

با توجه به اینکه امروزه افراد سعی دارند تا امور و کارهای اداری خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام دهند، طراحی سایت بیمه می تواند مزایا بسیاری زیادی را برای کارگذاری و کارفرمایان عزیز به همراه داشته باشد.

در ادامه سعی داریم تعدادی از مزایای طراحی سایت بیمه را به صورت مختصر خدمت شما عزیزان معرفی نماییم:

 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته
 • ارائه خدمات به تمامی تقاط کشور و فازغ از هر گونه محدودیت زمانی
 • افزایش میزان فروش و گسترش کسب و کار
 • افزایش اعتبار و برندینگ

همچنین بخوانید: طراحی سایت دیوار

زمان طراحی سایت بیمه

معمولا برای طراحی سایت بیمه به 21 الی 45 روز کاری (سه الی شش هفته) زمان لازم است اما همانند هزینه نهایی طراحی سایت عوامل بسیار زیادی وجود دارد که سبب تغییر این بازه زمانی می شوند که میتوان از این عوامل به موارد زیر اشاره نمود.

 • تعداد صفحات
  یکی از عواملی که می تواند بر این بازه زمانی اثر بگذارد حجم سایت و تعداد صفحات آن می باشد و هر چه تعداد صفحات بیشتر باشد برای اتمام طراحی سایت بیمه زمان بیشتری لازم است.   
 • طراحی سایت سفارشی
  یکی از مهم ترین عواملی که باعث می شود تا اتمام طراحی سایت طولانی شود طراحی سایت سفارشی همراه با کد نویسی می باشد که این افزایش بازه زمانی به علت تخصصی بودن این نوع طراحی نسبت به طراحی سایت با قالب های آماده همانند وردپرس می باشد.
 • شرکت و تیم طراحی سایت
  زمان طراحی سایت نیز به مهارت و تجربه تیم طراحی و شرکت طراحی سایت نیز بستگی دارد که هر چه مهارت یک طراح بیشتر باشد زمان طراحی سایت بیمهکوتاه تر خواهد شد.
 • نوع سایت
  سایت ها انواع مختلفی مانند سایت خبری، فروشگاهی، آموزشی، خدماتی و ... دارند که هر کدام از این نوع سایت ها می توانند باعث تغییر این بازه زمانی بشوند. فروشگاه‌های آنلاین معمولا به زمان بیشتری برای اتمام نیاز دارند مانند طراحی سایت دیجی کالا که با توجه به امکانات سایت در دسته‌ی پروژه‌های سنگین قرار می‌گیرد.

به طور کلی میتوان گفت که طراحی سایت بیمه به روش سفارشی و کد نویسی مجزا با توجه به امکانات و تخصصی که لازم است به 21 الی 45 روز کاری زمان احتیاج است اما طراحی سایت وردپرس به 21 روز کاری زمان برای تحویل پروژه نیاز است.

یکسری شرایط خاص وجود دارد که کارفرمایان و افراد در طراحی سایت بیمه خود عجله داشته و محدودیت زمانی دارند. جاب تیم شرایط ویژه ای برای این عزیزان در نظر گرفته است که می توانند بعد از ثبت سفارش و عقد قرارداد در کوتاه ترین زمان ممکن سایت با بالاترین کیفیت تحویل داده خواهد شد.
زمان تحویل طراحی سایت بیمه در شرایط ویژه با وردپرس 5 روز کاری و طراحی سایت سفارشی همراه با کد نویسی تخصصی 15 روز کاری می باشد. البته به این نکته توجه داشته باشید که UI سایت باید در این شرایط ویژه تایید شده باشد.

همچنین بخوانید: طراحی سایت ارزان

امکانات طراحی سایت بیمه

امکانات طراحی سایت بیمه

در طراحی سایت بیمه میتوان امکانات متنوع بسیار زیادی را ایجاد کرد که در بعضی از موارد این امکانات می توانند سبب تمایز سایت و پیشی گرفتن از سایر رقبا شوند.
نمونه ای از امکاناتی که باید در طراحی سایت ایجاد کرد و جزو موارد ضروری در طراحی سایت بیمه می باشند به صورت زیر می باشد:

 • امکان خرید آنلاین در سایت بیمه

در طراحی سایت بیمه باید امکانی ایجاد نمود تا کاربران بتوانند به راحتی انواع بیمه ها مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه خودرو، بیمه آتش سوزی و سایر بیمه ها را بدون نیاز به مراجعه حضوری و کاملا آنلاین خریداری نمایند.

 • طراحی سایت بیمه و ایجاد بخش بلاگ

بخش بلاگ می تواند مانند تبلیغات برای سایت بیمه عمل کند. با ایجاد بخش بلاگ و ارائه محتوای های متنوع خدماتی و کاربردی میتوان شانس دیده شدن سایت توسط افراد و کاربران مجازی را افزایش داد که همین امر می تواند در افزایش میزان فروش بسیار اثر گذار باشد.

 • بخش تماس با ما سایت بیمه

در طراحی سایت بیمه برای افزایش اعتبار و اعتماد کاربران باید امکانی وجود داشته باشد که مخاطبان بتوانند به راحتی به صورت واقعی و حضوری نیز با شرکت و کارگذاری بیمه در ارتباط باشند. برای حل این موضوع در طراحی سایت امکانی قرار داده می شود که کاربران می توانند به راحتی به شماره، آدرس و موقعیت مکانی شرکت دسترسی داشته باشند.

 • فیلتر و دسته بندی مناسب در طراحی سایت بیمه

در طراحی سایت بیمه باید دسته بندی به صورت کاملا حرفه ای رعایت شود تا کاربران بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به انواع بیمه ها دسترسی داشته باشند. همچنین در طراحی سایت بیمه میتوان امکانی ایجاد نمود تا کاربران بتوانند بیمه مورد نظر خود را بر اساس قیمت و نوع بیمه فیلتر نمایند.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت خدماتی

امکانات خاص جاب تیم در طراحی سایت بیمه

جاب تیم در نظر دارد تا با ایجاد امکانات ویژه و متنوعی در طراحی سایت بیمه سبب گسترس کسب و کار، افزایش فروش و پیشی گرفتن از سایر رقبا شود. نمونه ای از امکانات ویژه ای که جاب تیم برای طراحی سایت بیمه در نظر گرفته است به صورت زیر می باشد:

 • امکان خرید قسطی بیمه در سایت

جاب تیم علاوه بر اینکه در تلاش است تا سبب گسترش کسب و کار شما کارفرمایان عزیز شود، در جهت رفاه کاربران و مخاطبان فضای مجازی نیز در تلاش است. به همین دلیل جاب تیم سعی دارد با توجه به قیمت بالا انواع بیمه نامه در طراحی سایت بیمه امکان خرید اقساطی را ایجاد نماید.

 • امکان استعلام سوابق در طراحی سایت بیمه

در طراحی سایت بیمه امکان جذاب و جالبی که میتوانیم ایجاد کنیم، امکان مشاهده سوابق بیمه نامه می باشد. کاربران و مخاطبان سایت می توانند با وارد کردن کد بیمه نامه خود به طور دقیق از سوابق بیمه نامه خود با خبر شوند و مورد بررسی قرار دهند.

 • طراحی و ایجاد امکان عضویت نمایندگان شرکت های بیمه مختلف

یکی از امکاناتی که جاب تیم سبب تمایز سایت شما با سایر رقبا در نظر گرفته است، امکان عضویت تمامی شرکت های بیمه در سایت شما می باشد. با توجه به این امکان تمامی نمایندگان شرکت های بیمه ای مختلف می توانند در سایت شما عضو شده و سبب افزایش اعتبار سایت شما شوند. همچنین این امکان می تواند در میزان فروش شما نیز بسیار موثر باشد.

 • امکان محاسبه آنلاین نرخ بیمه در سایت

امروزه با توجه به افزایش انواع بیمه نامه ها، کاربران سعی دارند قبل از انجام هر عمل، از میزان نرخ و تعرفه بیمه نامه خود اطلاعات کسب کنند. با توجه به این موضوع میتوان امکانی را در طراحی سایت بیمه ایجاد نمود تا کاربران و مخاطبان سایت بتوانند به صورت رایگان و آنلاین هزینه و نرخ بیمه نامه خود را بر اساس فاکتور های مختلف را بررسی و محاسبه نمایند.

برای بستن قرارداد طراحی سایت حتما مطالعه کنید: قرارداد طراحی سایت، مفاد قرارداد و دانلود فایل

هزینه طراحی سایت بیمه

هزینه نهایی طراحی سایت بیمه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و تا زمانی که این موارد مشخص نشوند نمیتوان قیمت نهایی طراحی سایت را اعلام نمود.
مواردی که بر قیمت نهایی طراحی سایت موثر است و می تواند باعث تغییر هزینه و تعرفه طراحی سایت شود به صورت زیر می باشد:

نوع طراحی سایت بیمه

مهم ترین عامل در تعیین قیمت نهایی طراحی سایت بیمه نوع طراحی سایت و زبان برنامه نویسی آن می باشد. با توجه به کیفیت بالا و امکانات بیشتری که طراحی سایت سفارشی با کد نویسی دارد نیاز به صرف هزینه بیشتری نسبت به طراحی سایت با قالب های آماده مانند وردپرس می باشد.
طراحی سایت با وردپرس برای سایت های کم حجم با امکانات قابل قبول انتخاب مناسب و با صرفه ای می باشد.

امکانات سایت بیمه

از عوامل دیگری که باعث افزایش هزینه نهایی طراحی سایت بیمه، تعداد و نوع امکانات سایت می باشد. هر چه تعداد امکانات بیشتر و متنوع تر باشد، هزینه نهایی طراحی سایت نیز به نسبت آن افزایش پیدا می کند.

 • فروشگاهی بودن یا نبودن
  ایجاد کردن امکان فروش محصولات و خدمات در طراحی سایت بیمه به علت بالا رفتن حجم محتوا و صفحات مستلزم پرداخت هزینه بیشتری خواهد بود.
 • پشتیبانی فنی
  بسیاری از کارفرمایان بعد از طراحی سایت نیازمند پشتیانی سایت در آینده می باشند که برای دریافت چنین خدماتی نیاز به پرداخت هزینه جدا می باشد.

البته به این نکته توجه داشته باشید که جاب تیم یک سال پشتیبانی رایگان را برای کارفرمایانی که قصد طراحی سایت دکوراسیون داخلی دارند را در نظر گرفته است و برای پشتیبانی فنی تا یک سال نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشد.

بیشتر بدانیم : پشتیبانی سایت + موارد، هزینه و تعرفه ها

عوامل گفته شده جزو عوامل اصلی و موثر بر قیمت و تعرفه طراحی سایت بوده و بدیهی است که موارد دیگری نیز وجود دارد که بر قیمت نهایی می توانند اثر گذار باشند که تعدادی از این موارد به صورت زیر است:

 • اختصاص هاست (حرفه ای)
 • دامنه (Com یا ir)
 • طراحی سفارشی قالب
 • گزارش گیری های مختلف از محصولات، کاربران، میزان فروش، نظرات کاربران، گزارش میزان ورودی و دیگر گزارش های مورد نیاز
 • چند فرشگاهی یا یک فروشگاه
 • درگاه پرداخت
 • بهینه سازی برای انواع موتورهای جستجو
 • آموزش نحوه استفاده
 • اجرا با cms یا برنامه نویسی اختصاصی
 • اپ اختصاصی (اندروید یا ios و هردو)

همانطور که مشاهده کردید قیمت نهایی طراحی سایت با عوامل بسیار زیادی مرتبط هستند که شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بیشتر بدانیم : متخصص سئو خوب در ایران

مراحل طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه در جاب تیم روال و مراحل مشخصی دارد که هر کدام از مراحل به ترتیب تا پیاده سازی سایت انجام خواهند شد که این مراحل به صورت زیر می باشد

 • مشاوره حضوری و تلفنی
  کارفرمایان در اولین قدم در طراحی سایت بیمه می توانند هم به صورت تلفنی و هم حضوری در تهران با مشاوران ما در جاب تیم تماس گرفته تا نیاز ها و انتظارات خود را از طراحی سایت را با ما در میان بگذارند و سپس با توجه به این موارد بهترین پیشنهادات خدمت این عزیزان ارائه خواهد شد
  همانطور که گفته شد تمامی این مشاوره ها به صورت کاملا رایگان می باشد.
 • پر کردن فرم اطلاعات
  بعد از انجام مشاوره طراحی سایت بیمه، کارفرمایانی که قصد ثبت سفارش را دارند، فرم اطلاعات و بریف مربوط به طراحی سایت را می بایست تکمیل نمایند
 • جلسه با کارفرما (آنلاین یا حضوری)
  بعد از تکمیل فرم بریف جلسه ای به صورت حضوری یا آنلاین بین کارفرما و طراحان جاب تیم صورت می گیرد.
 • عقد قرارداد
  بعد از طی کردن تمامی مراحل بالا قراردادی بین کارفرما و جاب تیم عقد می شود.
 • طراحی قالب
  اولین قدمی که بعد از عقد قرار داد برای طراحی سایت بیمه انجام می شود طراحی وایرفریم و قالب سایت می باشد.
 • بررسی قالب
  بعد از طراحی وایرفریم و قالب سایت، قالب توسط کارفرما بررسی شده و اگر کورد تایید بود مرحله بعدی آغاز خواهد شد.
 • شروع برنامه نویسی
  بعد از تایید شدن قالب و وایر فریم سایت برنامه نویسی سایت شروع خواهد شد.
 • تحویل نسخه اولیه
  بعد از اتمام برنامه نویسی نسخه اولبه طراحی سایت بیمه خدمت کارفرما ارائه می شود.
 • اعمال تغییرات در نسخه اولیه
  اگر کارفرما قصد ایجاد تغییراتی در نسخه اولیه را داشته باشد در این مرحله به جاب تیم اعلام کرده و تمامی تغییرات با خواسته کارفرما ایجاد خواهد شد.
 • تایید و تحویل نهایی سایت
  بعد ایجاد تغییرات خواسته شده پروژه آماده تحویل بوده و خدمت کارفرما تحویل داده خواهد شد.
 • آموزش کار با پنل سایت
  مرحله ای که جاب تیم در انتهای مراحل طراحی سایت بیمه برای کارفرمایان در نظر گرفته است، آموزش کار با پنل سایت می باشد که تمامی آموزش ها در این باره به صورت تخصصی خدمت کارفرمایان ارائه خواهد شد.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت ارز دیجیتال