طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه موجب افزایش سطح اجتماعی، آموزشی و تبلیغ مدرسه می شود یک وب سایت برای مدرسه می تواند امکانات مختلفی را داشته باشد جاب تیم به صورت حرفه ای درخواست های شما را به واقعیت در این حوزه تبدیل می کند. امروزه با توجه به گسترش دنیا مجازی و بیماری کرونا بسیاری از آموزش ها به صورت آنلاین انجام می شود و والدین دانش آموزان علاقه دارند تا از امور مدرسه و آموزشی فرزندان خود به صورت مجازی و در کمترین زمان ممکن مطلع شوند که همین امر باعث شد تا بسیاری از مدارس، طراحی سایت مدرسه را جهت آموزش، انتشار اطلاعیه ها و افزایش درآمد خود انتخاب کنند. یکی از تخصص های جاب تیم طراحی سایت مدرسه توسط کارشناسان و متخصصان حرفه ای می باشد که آماده همکاری با تمامی مدارس و آموزشگاه در هر مقطع تحصیلی می باشد.

برخی از نمونه کارها

مزایا طراحی سایت مدرسه

مزایا طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه می تواند به عنوان پل ارتباطی دانش آموزان و اولیا با مدارس در فضای مجازی باشد که مزایا بسیار زیادی هم برای خود مدارس و هم دانش آموزان دارد.
در ادامه تعدادی از این مزایا را شرح خواهیم داد:

 • افزایش تعداد ثبت نام کنندگان
  با توجه به اینکه مدارس در ثبت نام دانش آموزان در رقابت هستند موردی که سبب تمایز مدرسه شما با سایر مدرسه ها می شود طراحی سایت مدرسه می باشد که ذهنیت و دید اولیا را جهت ثبت نام فرزندان خود را جلب می کند و باعث افزایش ثبت نام مدرسه خواهد شد.
 • مشارکت در امور مدرسه
  با توجه به امکانات و ویژگی های این نوع سایت که در ادامه به آن ها اشاره می شود، باعث می شود تا هم دانش آموزان و هم اولیا به صورت مجازی از تمامی امورات و جلسات مدرسه مطلع شوند.
 • بهبود سطح آموزشی
  از دیگر مزایایی که این سایت دارد بهبود و افزایش سطح آموزشی مدرسه می باشد که میتوان با قرار دادن جزوات و نکات آموزشی درون سایت باعث بهبود سطح دانش دانش آموزان شد.
 • شهرت مدرسه
  با توجه به توسعه فضای مجازی و اینترنت، طراحی سایت مدرسه نقش بسیار زیادی در معرفی مدارس دارد و امروزه طراحی سایت به عنوان یکی از روش های تبلیغات بوده که بسیار موثر و پر بازده برای یک مدرسه عمل می کند.

 

طراحی سایت مدرسه با مشاوره رایگان

قبل از طراحی سایت مدرسه نیاز به مشاوره طراحی سایت می باشد. به طور کلی مشاوره طراحی سایت امری تخصصی می باشد که با توجه به نیاز کاربران و وضعیت کسب و کار ها بهترین یشنهادات و نظرات به کارفرمایان ارائه می شود.
جاب تیم سعی می کند بهترین و تخصصی ترین مشاوره را به صورت کاملا رایگان در اختیار تمامی مدیران مدارسی که قصد ایجاد سایت مدرسه را داشته قرار بدهد. برای دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

طراحی سایت مدرسه چقدر زمان لازم دارد؟

جاب تیم برای طراحی سایت مدرسه به 21 الی 45 روز کاری زمان احتیاج دارد که این بتزه زمانی با توجه به نوع زبان طراحی سایت، تعداد صفحات سایت، امکانات سایت و ... قابل تغییر است. مثلا طراحی سایت وردپرس با تعداد صفحات کم نسبت به طراحی سایت با استفاده از کد نویسی سفارشی و امکانات متنوع زمان بسیار کمتری نیاز دارد.
شما عزیزانی که قصد طراحی سایت مدرسه را داشته می توانید جهت دریافت اطلاعات کامل تر در مورد زمان طراحی سایت با کارشناسان جاب تیم تماس حاصل کنید.

 

هزینه طراحی سایت مدرسه

به طور کلی نمیتوان هزینه نهایی طراحی سایت را دقیق اعلام کرد زیرا عوامل و موارد بسیار زیادی وجود دارد که بر قیمت نهایی طراحی سایت مدرسه اثر گذار است که در ادامه سعی می کنیم تعدادی از این عوامل را به صورت مختصر شرح دهیم:

هزینه طراحی سایت مدرسه

 • خدمات و امکانات سایت مدسه 

یکی از تاثیر گذار ترین موارد در قیمت نهایی سایت خدمات و ویژگی هایی است که در سایت وجود دارد که بدیهی است هر چه تعداد این امکانات و موارد بیشتر باشد هزینه نهایی طراحی سایت بیشتر خواهد شد.

 • نوع برنامه نویسی سایت مدرسه 

به طور کلی میتوان از دو روش برای طراحی سایت مدارس استفاده نمود. یکی از روش ها استفاده از کد نویسی سفارشی است که بنا بر امکانات و کیفیت بالاتری که نسبت به وردپرس و سایر قالب ها آماده دارد از هزینه نهایی بالاتری برخوردار است. جاب تیم برای طراحی سایت مدرسه با کمترین قیمت و امکانات معمول طراحی سایت وردپرس را به شما عزیزان پیشنهاد می دهد.

 • مدت زمان اجرا ایجاد سایت مدرسه 

یکی دیگر از عواملی که بر هزینه نهایی طراحی سایت مدرسه اثر دارد مدت زمان طراحی سایت می باشد که هر چع تعداد صفحات سایت بیشتر باشد و طراحی سایت با کد های تخصصی ایجاد شود نیازمند زمان بیشتری می باشد که همین امر باعث افزایش قیمت نهایی طراحی سایت مدرسه خواهد شد.

 • امکانات خاص سایت مدرسه

یکسری امکانات در طراحی سایت مدرسه به طور معمول باید درون سایت وجود داشته باشد اما جاب تیم با استفاده از تجربه بالا توانسته است یکسری امکانات خاص و ویژه ای که در ادامه به آن ها اشاره می شود را برای طراحی سایت مدرسه ایجاد کند که مزایای بیشتری را نسبت به سایر سایت ها خواهد داشت. به این نکته باید توجه داشته باشید که این امکانات سبب تمایز سایت شما و سایر رقبا خواهد شد که همین امر افزایش قیمت نهایی را با خود به همراه دارد.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت بازرگانی

 

طراحی سایت مدرسه در جاب تیم چه مراحلی دارد؟

 • مشاوره حضوری و تلفنی
 • پر کردن فرم اطلاعات
 • جلسه با کارفرما (آنلاین یا حضوری)
 • عقد قرارداد
 • طراحی قالب
 • بررسی قالب
 • شروع برنامه نویسی
 • تحویل نسخه اولیه
 • اعمال تغییرات در نسخه اولیه
 • تایید و تحویل نهایی سایت
 • آموزش کار با پنل سایت

در مورد ادمین سایت بیشتر بدانیم

 

طراحی سایت مدرسه چه امکاناتی دارد؟

در طراحی سایت مدرسه برای رفع نیاز دانش آموزان و اولیا باید یکسری امکانات ایجاد شود که این امکانات می تواند به صورت زیر باشد:

 • امکان قرار دادن تصاویر طراحی سایت مدرسه

در سایت مدرسه باید امکان بارگذاری تصاویر وجود داشته باشد تا اولیا و دانش آموزان بتوانند تصاویر مختلفی مانند تصاویر جشن ها، جلسات، نفرات برتر و ... را درون سایت مشاهده کنند.

 • امکان دانلود نرم افزار در سایت مدرسه

در سایت مدرسه باید امکانی وجود داشته تا باشد تا دانش آموزان بتوانند تمامی نرم افزار های مورد نیاز جهت شرکت در کلاس های آنلاین را به راحتی دانلود کنند.

 • مشاهده رزومه معلمان در طراحی سایت مدرسه

در راه اندازی سایت مدرسه باید امکانی وجود داشته باشد تا اولیا با تیم آموزش و معلمان مدرسه قبل از ثبت نام آشنا شده و با اطلاعات کامل نسبت به ثبت نام فرزند خود اقدام نمایند.

 • اخبار و اطلاعیه ها در سایت مدرسه

یکی از امکاناتی که در ایجاد سایت مدرسه حائز اهمیت می باشد قسمت اخبار و اطلاعیه ها می باشد که با توجه به این امکان دانش آموزان و اولیا از تمامی اخبار کلاس ها و مدرسه خود با خبر می شوند و وجود این امکان امری ضروری می باشد.

 • تقویم آموزشی سایت مدرسه

در راه اندازی سایت مدرسه باید امکانی وجود داشته باشد تا تقویم آموزشی هر سال متناسب با هر مقطع تحصیلی درون سایت وجود داشته باشند تا هم دانش آموزان و هم اولیا گرامی آن ها از زمان برگذاری آزمون ها و روند آموزشی اطلاعات کامل کسب کنند.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت مدرسه با امکانات خاص جاب تیم 

امکاناتی که به آن ها اشاره شد جز ابتدایی ترین امکانات طراحی سایت مدرسه بوده و باید درون سایت وجود داشته باشند. جاب تیم با توجه به مهارتی که در این زمینه دارد با ایجاد یکسری امکانات خاص سبب تمایز سایت با سایر رقبا شده که سبب بیشتر دیده شدن سایت و جلب توجه کاربران مجازی می شود. تعدادی از این امکانات خاص که در ایجاد سایت مدرسه توسط جاب تیم ایجاد می شود به صورت زیر می باشد:

 • امکان ثبت نام غیر حضوری طراحی سایت مدرسه

ما می توانیم در طراحی سایت مدرسه امکانی را ایجاد کنیم که اولیا بتوانند بدون مراجعه حضوری و کاملا آنلاین نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام کنند که همین امر سبب افزایش آمار ثبت نام مدرسه خواهد شد.

 • آزمون آنلاین سایت مدرسه

میتوان در ایجاد  سایت مدرسه امکانی ایجاد نمود که معلمان بتوانند به راحتی و با امنیت بالا آزمون های خود را برگذاری کنند.

 • پشتیبانی آنلاین راه اندازی سایت مدرسه

جاب تیم می تواند در راه اندازی این نوع سایت امکانی ایجاد کند که اولیا بتوانند به صورت مجازی بدون مراجعه حضوری به مدرسه وضعیت تحصیلی فرزندان خود را از طریق معلمان پیگر شوند.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت مدرسه چه ویژگی دارد؟

همانطور که گفته شد میتوان امکانات ویژه ای را با طراحی سایت مدرسه در اختیار دانش آموزان و اولیا قرار داد اما به این نکته نیز باید توجه کرد سایت مدرسه برای مدیران و معلمان مدارس نیز ویژگی هایی به همراه دارد که تعدادی از این ویژگی ها به صورت زیر می باشد:

 • پنل مخصوص معلمان
  با ایجاد یک پنل مختص معلمان میتوان ویژگی های بسیار زیادی را مانند قرار دادن نمرات دانش آموزان، قرار دادن فایل تمرینات، در ارتباط بودن با مدیران و اولیا و سایر ویژگی ها را در اختیار معلمان قرار داد.
 • تاریخچه مدرسه
  در طراحی سایت مدرسه میتوان صفحه ای را به معرفی مدارس اختصاص داد که با توجه میتوان افتخارات و ویژگی هایی از مدرسه را وارد کرد که باعث جلب توجه کاربران بشود و سبب ثبت نام شود.
 • صفحه تماس با ما
  با استفاده از این ویژگی درون سایت میتوان اطلاعاتی مانند شماره تماس، آدرس و موقعیت مکانی در گوگل و ... برای آن دسته از عزیزانی که فقط با نام مدرسه آشنا هستند قرار داد.
 • معرفی فضا های مختلف مدرسه
  با استفاده از طراحی سایت مدرسه میتوان تصاویری از بخش های مختلف مانند آزمایشگاه ها، سالن های ورزشی،سالن امتحانات و سایر مکان ها توجه کاربران را به تصاویر جلب کرد تا در صبت نام فرزندان خود در این واحد آموزشی مطمئن تر شوند.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت فیلم