طراحی سایت عمرانی و شرکت ساختمانی

طراحی سایت عمرانی یا ساختمانی به بیزینس شما کمک می کند تا در این حوزه در فضای آنلاین به صورت برندینگ فعالیت و رشد کنید.

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا اکثر شرکت‌ها و برندهای موفق اقدام به طراحی سایت می‌کنند؟ همه شرکت‌ها برای توسعه و گسترش نیازمند اعتماد مردم هستند. اما این اعتماد چگونه به دست می‌آید؟ خود شما چگونه می‌توانید به یک شرکت، تولید کننده و یا یک فروشنده اعتماد کنید؟ یا بهتر بگویم چگونه یک شرکت می‌تواند اعتماد شما را جلب کند؟ معمولا ما وقتی اعتماد می‌کنیم که یک نمونه کار دیده باشیم و یا نظر مثبت سایر مشتریان را شنیده باشیم. در دنیای امروز برخی از افراد برای پیگیری و اطمینان از کیفیت کار یک شرکت سایت آن را چک می‌کنند. بنابراین به جرات می‌توان گفت داشتن یک وب سایت به جلب اعتماد دیگران کمک می کند، زیرا به کمک آن می‌توانند نمونه کارها را ببینند. در بین تمامی شرکت‌های موجود شرکت‌های عمرانی و ساختمانی بیش از سایر شرکت‌ها به طراحی سایت سفارشی نیاز دارند تا بتوانند نمونه کار‌های خود را در آن به نمایش بگذارند. به همین دلیل در این مطلب در رابطه با طراحی سایت عمرانی و ساختمانی مطالب مهمی را گردآوری کرده‌ایم. همراه ما باشید.

برخی از نمونه کارها

طراحی سایت عمرانی چگونه باید باشد؟

طراحی سایت عمرانی باید به گونه‌ای باشد که یک شرکت عمرانی و ساختمانی را بهتر به مخاطب خود نشان دهد. اما این مسئله چگونه ممکن است؟ اگر شما صاحب یک شرکت عمرانی و ساختمانی هستید قطعا تا کنون پروژه‌های بزرگی را انجام داده‌اید از جمله: ساخت ساختمان، طراحی و ساخت پروژه های تجاری،‌ ساخت اماکن عمومی نظیر پارک ها، پروژه های سینمایی، فرهنگی و ورزشی، استخر و ...، پیمانکاری پروژه‌ های شهردای و یا ساخت پروژه‌های عظیم‌تری همچون سد، پالایشگاه و ... بنابراین طراحی سایت ساختمانی برای شما باید به گونه‌ای باشد که بدون هیچ محدودیتی رزومه قوی از شما را به مخاطب ارائه دهد و شما را به خوبی به بازدید کنندگان سایت معرفی کند. برای بهتر دیده شدن سایت و خدمات شما توسط مخاطب، شما باید پروژه‌هایی را که انجام داده‌اید را مرحله به مرحله در بخش گالری تصاویر بارگذاری کنید. یکی دیگر از راه‌های اعتبار بخشی و جذب مخاطب رتبه گرفتن سایت از گوگل است. اما چگونه می‌توان از گوگل رتبه گرفت یا به نوعی سایت را ارتقا داد؟ برای پاسخ این سوال بهتر است با مشاوران حرفه‌ای جاب تیم مشورت کنید. برای گرفتن مشاوره طراحی سایت به صورت رایگان از جاب تیم می‌توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

هنگام طراحی سایت عمرانی چه امکاناتی را باید برای آن در نظر گرفت؟

طراحی سایت عمرانی باید به گونه‌ای باشد که به خوبی شرکت مورد نظر را معرفی کند. برای معرفی شرکت عمرانی و ساختمانی لازم است که هنگام طراحی سایت ساختمانی بخش‌های زیر را در سایت داشته باشیم:

 • درباره ما : درباره ما درواقع اطلاعات اولیه شرکت را در خود جای داده است و معمولا شامل  سال تاسیس شرکت، استراتژی‌ها، اهداف و ماموریت‌ها، قابلیت‌ها و توانایی‌های شرکت می‌شود.
 • تماس با ما : این بخش به این معناست که مخاطب می‌تواند یا از طریق تماس و یا از طریق یک آدرس به شما دسترسی داشته باشد. این بخش شامل اطلاعات تماس، نمایش نقشه گوگل به کاربران و آدرس است.
 • معرفی خدمات : مخاطب باید بداند که شما در چه حوزه و یا زمینه‌ای فعالیت می‌کنید. برخی شرکت‌ها در سطح پروژ‌های عظیم مانند سد سازی و امثال آن فعالیت می‌کنند و برخی دیگر پروژه‌های کوچک ‌تر را می‌پذیرند. در این بخش تمامی زمینه‌های کاری که شرکت  قابلیت انجام آن را دارد، به صورت دسته‌بندی های مشخص برای مشتری تعریف می‌شوند.
 • معرفی پروژه‌ها : برای آنکه مشتری بتواند به شما اعتماد کرده و کار خود را به دست شما بسپارد نیازمند دیدن نمونه‌ کارهای شما است. معرفی نمونه کارها از مهم ترین اجزای طراحی سایت عمرانی به شمار می‌آید. در این بخش پروژه های انجام شده و در حال انجام به همراه اطلاعات و تصاویر مربوطه درج می‌شوند.
 • بخش گالری تصاویر و ویدئویی: همیشه تصاویر و ویدئوها جذابیت زیادی برای مخاطب دارند. به همین دلیل شما می‌توانید یک بخش جداگانه برای گالری تصاویر و ویدئوها در نظر بگیرید.
 • بخش پشتیبانی : در این بخش تعامل بین مخاطب و شما صورت می‌گیرد و چنانچه مخاطب سوالی داشته باشد می‌تواند با بخش پشتیبانی تماس بگیرد. و یا حتی از طریق پشتیبانی کار خود را سفارش دهد.
 • ایمنی و بهداشت: این بخش برای شرکت‌های بین‌المللی لازم است زیرا برای بسیاری از طرف‌های خارجی ایمنی و بهداشت  اهمیت ویژه ای دارد. بنابراین شما باید در هنگام طراحی سایت ساختمانی و عمرانی خود قسمت هایی مانند HSE و تحقیق و توسعه را در سایت خود درنظر داشته باشید.

طراحی سایت عمرانی: هنگام طراحی چه امکاناتی را باید برای آن در نظر گرفت؟

به جز طراحی بخش‌هایی که معرف شرکت عمرانی است باید امکانات زیر نیز هنگام طراحی سایت عمرانی در نظر گرفته شود. این امکانات شامل:

 • ارائه خدمات و فعالیت ها
 • طراحی و ایجا دسته بندی پروژه های در حال اجرا، انجام شده و آتی
 • اطلاع رسانی کامل و سریع
 • نمایش گرافیکی و جذاب پروژه ها به توضیحات آن ها
 • طراحی صفحۀ پرداخت آنلاین
 • نمایش ویدیوی پروژه ها
 • گالری تصاویر
 • طراحی فرم تماس با ما
 • طراحی فرم نظرسنجی
 • بهینه سازی
 • تبلیغات
 • درج امکانات ویژه نظیر مشاوره آنلاین و …

بیشتر بدانیم : خدمات پشتیبانی سایت + موارد، هزینه و تعرفه ها

طراحی سایت عمرانی و ساختمانی برای چه گروه‌هایی انجام می‌شود؟

 • مجریان پروژه های ساختمانی و شرکت های ساختمانی و مهندسان عمران
 • شرکت ها و تولیدکننده های تجهیزات مرتبط با صنعت ساختمانی
 • فروشندگان تجهیزات صنعت ساختمانی
 • شرکت های طراحی داخلی
 • فروشندگان وسایل و تجهیزات طراحی داخلی

اصول طراحی سایت ساختمانی و عمرانی چیست؟

برای آنکه سایت ما آمار بازدید بالایی داشته باشد و مخاطب را به خود جذب کند باید اصول طراحی سایت عمرانی را رعایت کنیم. در ادامه اصول طراحی سایت را بررسی خواهیم کرد.

طراحی ریسپانسیو

پیش از روی کار آمدن گوشی‌های هوشمند جستجوهای اینترنتی فقط به وسیله کامپیوتر صورت می‌گرفت، بنابراین سایت‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شدند که فقط در کامپیوتر قابلیت نمایش را داشتند. اما به جرات می‌توان گفت امروزه بیشترین سرچ‌ها توسط گوشی های هوشمند انجام می‌شود. بنابراین باید سایت‌ها به گونه‌ای طراحی شوند که قابلیت نمایش بر روی صفحه گوشی و یا تبلت را نیز داشته باشند. اینگونه طراحی را طراحی ریسپانسیو می‌گویند. بسیاری از شرکت‌ها فراموش می‌کنند که طراحی سایت عمرانی را به صورت ریسپانسیو انجام دهند. اما اگر شما طراحی سایت خود را به صورت ریسپانسیو انجام دهید از گوگل رتبه خواهید گرفت.

داشتن رابط کاربری قدرتمند

در واقع رابط کاربری یا UI عامل تعامل سایت با کاربر است که نقش بسیار موثری در جذب، حفظ و هدایت کاربر دارد. اگر UI سایت بصورت درست و کارشناسی شده طراحی شود کاربران به راحتی می‌توانند  با سایت شما تعامل برقرار کنند. برای داشتن رابط کاربری قدرتمند به هنگام طراحی سایت عمرانی باید بدانیم که کاربران با چه رابط کاربری راحت‌تر هستند. همچنین مهیا نمودن دسترسی آسان‌تر یکی از موارد قابل توجه است.

بیشتر بدانیم : طراحی رابط کاربری (UI)

باید بدانیم مخاطبان صنعت ساخت و ساز چه انتظاراتی از سایت دارند

هر شخصی با یک دیدگاه خاص و در جستجوی پاسخ به سوال ذهنی خود وارد سایت‌ شما می‌شود. چنانچه سایت طراحی شده بتواند به سوالات و انتظارات مخاطب پاسخ دهد، مخاطب خود را حفظ می‌کند در غیر این صورت مخاطب به جستجوی سایت دیگری می‌رود. بنابراین برای حفظ مخاطب و افزایش آمار بازدید سایت نیازمند شناخت نیاز مخاطبان خود هستید.

اصول طراحی سایت ساختمانی و عمرانی چیست؟

چگونه باید بازدید از سایت ساختمانی را هنگام طراحی سایت ساختمانی افزایش دهیم؟

جواب این سوال بسیار ساده است. برای جذب مخاطب و افزایش بازدید سایت ساختمانی هنگام طراحی باید به فضا و رنگ آن توجه کنیم. علاوه بر آن باید توجه داشته باشیم که طراحی سایت ساختمانی باید به گونه‌ای باشد که هر شخص با هر سطح از اطلاعات بتواند به راحتی به اطلاعات سایت دسترسی پیدا کند. یکی دیگر از عواملی که تاثیر بسزایی در افزایش آمار بازدید دارد رعایت اصول سئو سایت است. رعایت سئو سایت به موتورهای جستجوگر گوگل کمک می‌کندتا هنگام سرچ یک کلمه سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده شود. و اینگونه سایت شما ارتقا پیدا می‌کند. برای اینکه این اصول به درستی رعایت شوند شما باید طراحی سایت عمرانی خود را به دست یک شرکت معتبر بسپارید. اما کدام شرکت‌ها برای طراحی سایت ساختمانی بهترین شرکت هستند؟ برای پاسخ این سوال در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

کدام شرکت را برای سفارش طراحی سایت عمرانی و ساختمانی انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین شرکت باید بررسی کنیم که کدام شرکت تمامی اصول و قواعد طراحی سایت ساختمانی را رعایت می‌کند و به اصول سئو واقف است. یا اینکه یک شرکت چه برتری‌هایی نسبت به سایر شرکت‌ها در طراحی سایت عمرانی دارد؟ ما این بررسی را انجام داده‌ایم و مفتخریم که بگوییم قطعا جاب تیم یکی از بهترین انتخاب‌ها برای طراحی سایت عمرانی و ساختمانی است. زیرا به تمامی اصول و قوانین طراحی سایت عمرانی آشنایی دارد و علاوه بر آن آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان در زمینه طراحی سایت ساختمانی است. از دیگر برتری‌های جاب تیم نسبت به سایر شرکت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی سایت لاراول
 • طراحی سایت با قالب اختصاصی متناسب با نیازهای مشتری
 • قابلیت ارتقا و گسترش خدمات سایت در بلند مدت
 • طراحی سایت منطبق بر اصول سئو
 • طراحی سایت منطبق بر آخرین تکنولوژی های روز دنیا
 • استقرار سایت روی سرور پر قدرت با امنیت بالا
 • یکسال پشتیبانی رایگان

طراحی سایت عمرانی و ساختمانی: کدام شرکت را برای سفارش انتخاب کنیم؟

چگونه طراحی سایت عمرانی را سفارش دهیم؟

اولین مرحله برای ثبت سفارش طراحی سایت عمرانی ایجاد ارتباط است. به همین منظور شما باید با شماره تلفن‌هایی که در این مطلب در اختیار شما قرار داده‌ایم تماس بگیرید.

در مرحله بعد مشاوران جاب تیم نیاز شما را شناسایی کرده و مطابق با خواسته و سفارش شما سایت را طراحی می‌کنند.

پس از طراحی سایت شما در یک دوره آزمایشی فضای سایت را بررسی کرده و چنانچه قصد اضافه کردن صفحه و یا بخش دیگری به سایت را دارید آن را با جاب تیم مطرح کرده و جاب تیم آن را برای شما انجام می‌دهد.

پس از تایید نهایی شما سایت به شما تحویل داده می‌شود.

به شما آموزش‌های لازم جهت پشتیبانی سایت را می‌دهند هرچند که جاب تیم پشتیبانی سایت را یک سال به صورت رایگان برای شما انجام می‌دهد. اکنون سایت شما آماده ارائه به مخاطبان است.

مشاوره طراحی سایت ساختنانی و عمرانی

هزینه‌های طراحی سایت ساختمانی چگونه است؟

شاید جالب باشد بدانید که هزینه طراحی سایت ممکن است برابر با هزینه دوره‌های آموزش طراحی سایت باشد. و با خود بگویید به جای ثبت سفارش، دوره‌های آموزشی را می‌گذرانم!!!! پس هزینه فرصت و یا وقت شما چه می‌شود؟ هیچ چیز به اندازه زمان ارزشمند نیست. بنابراین بهتر روش واگذار کردن طراحی سایت عمرانی به شرکت‌های طراحی سایت است.

تعرفه‌ سایتی که سفارش می‌دهید کاملا به امکاناتی که برای سایت شما در نظر گرفته شده است بستگی دارد. امکاناتی مانند درگاه پرداخت آنلاین، اختصاص دادن هاست، دامنه سایت و ... پس به شما پیشنهاد می‌کنم برای بررسی دقیق هزینه طراحی سایت مورد نظر خود با مشاوران جاب تیم تماس بگیرید.

بیشتر بدانیم : طراحی وب سایت شخصی