طراحی وب سایت تخصصی حرفه ای، نمونه کار + تعرفه 2024

طراحی سایت تخصصی

طراحی وب سایت تخصصی توسط جاب تیم برای بیزینس هایی انجام می شود که نیاز دارند خدمات، ظاهر، جامعه فکری جدید، امکان توسعه و ... داشته باشند.

طراحی تخصصی سایت بسیار مهم است چرا که هر بیزینسی باید متناسب با نیازهای خود باید سایتی مناسب داشته باشد در این بخش بعنوان یک کارفرما نیازمندید برخی از ابهامات را حل کنید مثل : بهترین شرکتی که می توانم برای طراحی به صورت تخصصی پیدا کنم کدام است؟، اصلا چرا باید این نوع طراحی را انتخاب کنم، چه مراحلی برای این امر وجود دارد و در هر مرحله چه موردی را دریافت خواهم کرد، این نوع طراحی چه ویژگی هایی نسبت به موارد دیگر دارد؟

همانطور که پیداست شاید سوالات زیادی شاید داشته باشید حتی قیمت و تعرفه نیز می تواند در انتخاب طراحی برای شما سوال باشد. هدف مهم برای شما از یک وب سایت تخصصی برطرف کردن نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهتر به آنهاست پس تصمیم می‌گیرید که یک وب سایت منحصر به فرد و سفارشی برای خدمت رسانی آماده کنید این نوع طراحی به شما کمک می کند تا از رقبا متمایز شوید، همچنین کمک می کند در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) رتبه بالاتری کسب کنید.

چرا همه کسب‌وکارها به یک وبسایت تخصصی نیاز دارند؟

تا چند سال قبل داشتن یک وبسایت حرفه‌ای برای کسب‌وکارها، تنها یک انتخاب بود؛ اما حالا این موضوع به امری بسیار ضروری تبدیل شده است. مشتریان امروزی به سختی به بیزینس‌هایی که وبسایتی ندارند، اعتماد می‌کنند. از طرفی طراحی یک سایت تخصصی کسب‌وکار شما را از رقبا متمایز می‌کند؛ بنابراین وجود سایت برای بیزینس‌ها کاملا اجباری است. 

برندسازی 

یک وبسایت تخصصی می‌تواند تصویر برند شما بهبود ببخشد و بیزینس‌تان را در چشم مخاطب قابل اعتمادتر نشان دهد. اگر برای طراحی سایت خود از گروه‌های با تجربه‌ای چون jobteam کمک بگیرید، ایرادات فنی کاهش می‌یابد و حتی بیزینس شما به این واسطه تبدیل به رهبر صنعت می‌شود. در نهایت آنچه که یک وبسایت برای کسب‌وکار شما به ارمغان می‌آورد، بیشتر تصورات ذهنی‌تان است. بیزینس‌های امروزی بدون سایت هیچ مشتری جذب نمی‌کنند؛ پس باید برای این مسئله، اهمیت خاصی قائل شوید. 

تجربه مثبت برای کاربران

یک وبسایت تخصصی در افزایش تجربه مثبت کاربران تاثیر زیادی می‌گذارد؛ زیرا سایت‌های حرفه‌ای فضای کاربری ساده‌ای دارند و مخاطبان از طریق پیمایش در آن‌ها به راحتی پاسخ سوالات خود را پیدا یا محصول مورد نظرشان را خریداری می‌کنند. این تجربه کاربری مثبت، در وفاداری مشتری‌های مختلف نیز موثر است. 

شبکه‌های اجتماعی هیچگاه جایگزین وبسایت حرفه‌ای نخواهند شد!

بسیاری از بیزینس‌های امروزی به خصوص کسب‌وکارهای کوچک پایه‌های فعالیت‌های مجازی خود را بر برنامه‌ها و شبکه‌های اجتماعی گوناگون بنا کرده‌اند؛ از این رو خود را بی‌نیاز از سایت می‌دانند. در حالی که این رفتار اشتباه است. شبکه‌های اجتماعی در جایگاه خود بسیار موثر هستند و به جذب مخاطب کمک زیادی می‌کنند؛ اما نکته اصلی اینجاست که مالکیت اصلی آن‌ها با شما نیست و از طرفی این شبکه‌ها سئو نمی‌شوند و جذب مخاطب از طریق آن‌ها، به اندازه سایت بالا نیست. 

این موضوع را هم در نظر داشته باشید که مشتریان به سایت اعتماد بیشتری دارند و راحت‌تر از آن خرید می‌کنند؛ زیرا می‌دانند وبسایت‌های حرفه‌ای برخلاف شبکه‌های اجتماعی بسیار قابل اعتماد‌ترند.

امنیت بالاتر

نکته دیگری که طراحی وبسایت حرفه‌ای را برای کسب‌وکارها ضروری می‌کند، امنیت بالای سایت‌ها است. تیم‌های ماهر و با تجربه‌ای چون jobteam به شما کمک می‌کنند سایتی امن را برای بیزینس خود طراحی کنید تا هکرها به راحتی به محتوای آن دستبرد نزنند. از طرفی سایت‌ها همیشه بروز هستند و مفید ترین اطلاعات را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. 

هزینه پایین

در حال حاضر طراحی وبسایت نسبت به سایر روش‌های مارکتینگ ساده‌تر شده و هزینه پایین‌تری دارد. با این اوصاف شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مناسب در ازای طراحی سایت حرفه‌ای به فروش بیشتر محصول یا خدمات خود کمک کنید.

طراحی تخصصی سایت مزایا و ویژگی ها

 1. یک وب سایت تخصصی یا منحصر به فرد و سفارشی کمک می کند تا از رقبا متمایز شوید.
 2. به لطف محتوا و ساختار بهینه آن، یک وب سایت خاص در SERP رتبه بالاتری خواهد داشت.
 3. امکانات خاص و امکان توسعه در آینده یکی دیگر از مزایای طراحی تخصصی خواهد بود
 4. نرخ تبدیل به مشتری چند برابر خواهد بود چون جوابگوی درخواست کامل مشتری است
 5. شما می توانید مرحله به مرحله درخواست گسترش امکانات سایت خود را داشته باشید

طراحی سایت تخصصی به افزایش نرخ تبدیل، ترافیک، درآمد و موارد دیگر رشد در کسب و کار کمک می کند در واقع کار به صورت تخصصی یک رویه حرفه ای برای خدمت رسانی برای مشتریان است و سعی در ایجاد تعامل بیشتر با مخاطبین دارد تا وجه تمایز بیشتری نسبت به رقبا برای مشتری داشته باشید.

نرم افزار erp مخصوص برای شرکت خودتان را داشته باشید

انتخاب درست طراح و تیم تخصصی طراحی سایت

وقتی از طراحی تخصصی سایت و دیگر پلتفرم های تحت وب صحبت می شود تعداد شرکت های ارائه دهنده این خدمات به شدت کم می شود چون اولویت اول داشتن متخصص در این زمینه است اما باز هم انتخاب درست کمی سخت خواهد بود ما برای انتخاب درست چند نکته را بازگو کردیم:

تجربه در طراحی تخصصی سایت

مطمئن باشید انتخاب یک تیم طراحی سایت تخصصی با تجربه یک سکوی پرتاب به سمت موفقیت آنلاین شما نیز خواهد بود حتما سعی کنید از یک تیم خوشنام و دارای فعالیت مستمر در این زمینه کمک بگیرید یک طراحی بد و غیر تخصصی می تواند وقت و هزینه شما را از بین ببرد؛ اما مساله مهم‌تر تجربه مشتری شماست که برای مدت‌ها دید منفی نسبت به بیزینس شما خواهند داشت.

نمونه طراحی های تخصصی

برای انتخاب درست حتما از تیم مورد نظر خود چند نمونه کار طراحی سایت تخصصی درخواست کنید دقت کنید فقط ظاهر زیبا نشانه قدرت و تخصص نیست بله فقط یکی از گزینه های انتخاب شما باید باشد یک تیم خوب نمونه طراحی های تخصصی زیادی خواهد داشت و دید شما را نسبت به مهارت خود کامل می توان روشن کند برای همین همیشه نمونه کار درخواست کنید.

مشاهده خدمات تخصصی جاب تیم در حوزه طراحی سایت : https://jobteam.ir/category/Website-Design

خدمات تخصصی طراحی سایت

به تمام خدماتی که توسط شرکت طراحی وب ارائه می شود توجه کنید. شما باید شرکتی را ترجیح دهید که بیشترین خدمات را ارائه می دهد تا مجبور نباشید بین توسعه دهندگان جابجا شوید. یک شرکت تخصصی طراحی وب باید تمام خدمات مورد نیاز یک وب سایت خاص را ارائه دهد. همه باید فراگیر باشند، از عناصر طراحی گرفته تا راه حل های میزبانی، برنامه ریزی محتوا تا حضور در رسانه های اجتماعی و سئو.

قیمت در طراحی تخصصی

شرکتی را صرفاً به این دلیل انتخاب نکنید که کمترین قیمت را ارائه می دهد. کیفیت کار باید در اولویت شما باشد. بهای امکانات تخصصی قیمت پایین نیست پس هیچوقت این مورد رو فراموش نکنید.

پشتیبانی پس از طراحی تخصصی در jobteam

یک شرکت طراحی وب تخصصی عالی برای مدت طولانی پس از توسعه پشتیبانی ارائه می دهد. پشتیبانی شامل تعمیر، نگهداری و باگ گیری سورس کد سایت خواهد بود. مزیت پشتیبانی درست این است که تمام مشکلات سایت شما در آینده به صورت مستمر بررسی و رفع می گردد حتی بدون نیاز به آگاهی شما.

از پشتیبانی سایت بیشتر بدانیم : پشتیبانی سایت + موارد، هزینه و تعرفه ها

پنل قدرتمند برای سایت تخصصی

وقتی یک ابزار در اختیار ما باشد که نتوانیم به دلخواه از این ابزار استفاده کنیم هیچ سودی برای ما نخواهد داشت برای همین در طراحی به صورت تخصصی سعی بر این است که یک پنل ساده، قدرتمند و در عین حال راحت برای محتوا گذاری و مدیریت بخش های مختلف سایت به شما ارائه شود.

تکنولوژی و زبان های مورد استفاده برای طراحی تخصصی سایت

همیشه به یاد داشته باشید که یک طراحی درست نیازمند آخرین نسخه های پایدار از زبان های برنامه نویسی موجود می باشد مثلا آخرین نسخه php پایدار فعلی نسخه 8 و بالاترین نسخه فریمورک لاراول نسخه 9 می باشد یک تیم حرفه ای سعی میکند با آخرین زبان ها طراحی خود را انجام دهد تا سایت شما دوام بیشتری در آینده داشته باشد.

مطالعه در مورد موجودیت و موضوع ریدیزاین یا باز طراحی سایت

گام های مختلف طراحی سایت تخصصی در jobteam

هر هنری نیاز به مراحلی برای بلوغ دارد در مجموعه ما نیز مراحلی برای طراحی سایت موجود است که کمک می کند نیازهای مشتری به صورت کامل بررسی و در چند مرحله کوتاه درخواست های مشتری پیاده سازی شود. این مراحل در مجموعه jobteam به ترتیب ذیل است:

طراحی سایت تخصصی

 1. ارسال بریف طراحی سایت و راهنمایی برای تکمیل آن برای کارفرما
 2. عقد قرارداد طراحی سایت
 3. طراحی وایرفریم صفحات مورد نیاز به کارفرما
 4. طراحی قدم به قدم
 5. تست نهایی مجموعه
 6. بارگذاری و تست نهایی کارفرما
 7. تحویل سایت

مطالعه در مورد وایرفریم : وایرفریم (wireframe) چیست؟

تخصص های دیگر مورد انتظار از یک تیم طراحی تخصصی سایت

بعد از طراحی سایت تخصصی ما نیازمند سئو هستیم و بقیه موارد مثل ایجاد کمپین های مختلف آنلاین و ... که همه این موارد نیازمند تجربه در بخش تکنیکال هم هست یعنی تیمی که تخصص های بالاتری داشته باشد تا بتواند تمام موارد مختلف را ارائه دهد در مورد این موضوع جاب تیم لیست خدمات ذیل را ارائه می کند دقت داشته باشید به علت تخصصی بودن خدمات فقط بخشی از این خدمات عنوان گردیده است

 • دیجیتال مارکتینگ
 • سئو
 • رپورتاژ
 • مشاوره و منتورینگ سئو
 • مدیریت اینستاگرام
 • تولید محتوای اینستاگرام
 • تبلیغات اینستاگرام
 • و تمام شبکه های اجتماعی دیگر
 • تولید محتوا متنی
 • تولید محتوا ویدیویی
 • و بقیه انواع تولید محتوا
 • طراحی سایت وردپرس
 • طراحی سایت تخصصی (لاراول)
 • طراحی لندینگ
 • مدیریت تیم برنامه نویسی 
 • طراحی crm
 • طراحی کاتالوگ
 • طراحی بنر
 • طراحی پوستر
 • طراحی لوگو
 • لوگو موشن
 • تدوین ویدیو
 • و خدمات تمام کارهای گرافیکی دیگر
 • آموزش تمام موارد یاد شده
 • و ...

منابع این محتوا:

linkedin.com

hubspot.com