سئو سایت هتل hotel website seo

فهرست مطالب برای مطالعه

اگر سایتی دارید که مشتری جذب نمی کند و یا فعالیت درشبکه های اجتماعی بدون استراتژی و اصول است.  و به دنبال یک تیم و شرکت با سایقه و دارای نمونه کار همراه با تجربه کافی هستید،دیگر نگران نباشید با سئو سایت هتل خود د رجاب تیم  مخاطبین بیشتری را به صورت اینترتی جذب کنید.


مراحل سئو سایت هتل در جاب تیم:

شناسایی مخاطبین هدف:
 برای موفقیت و رسیدن به اهداف سئو سایت هتل باید مخاطبین هدف خود را بشناسید تا بتوانید آن ها را جذب و تبدیل به مشتری کنید.باید بدانید مشتری های احتمالی شما چه کسانی می توانند باشیند و د رچه رده سنی هستند .چه افرادی و با چه ویژگی شخصیتی اقامکت د رهتل را انتخاب می کند، و هدف آن افراد گردشگری و تفریح بوده  و یا برای  تجارت و تفریح ؟


انتخاب کلمه کلیدی:


با شناسایی مخاطبین سایت خود حالا به راحتی می توانید کلمات اصلی و متناسب با سایت و خدماتی که ارائه می دهید را انتخاب کنید.


سئو محلی انجام دهید


به دلیل اینکه دردنیای امروز افراد بیشت راز طریق سرچ و اینترنت به بهترین رستوران و هتل ها مراجعه می کنند تا نزدیک ترین هتل و رستوران ها را بیابند. پس دیده شدن سایت هتل سما در گوگل می تواند برای شما بسیار مهم باشد چرا که با دیده شدن در گوگل د ر دسترس کاربر هستید .برای سدو محلی آدرس کسب و کا رخود را درگوگل ثبت کنید. 

 

تولید محتوا جذاب و کاربر پسند


با بازار یابی محتوایی و تولید محتوای جذاب  می توانید مزیت رقابتی ایجاد کنید و ازانواع محتوهای بلاگی ،محتوا ویدئویی ، پادکست و محتوای شبکه های اجتماعی ، سئو سایت هتل خود را بهینه کنید.
برندسازی
برندسازی به شناخته شدن و یا بهتر است به زبان خودمانی بگویم به سر زبان افتادن نام برند شما تاثیر می گذارد.و باعث اعتماد سازری و جلب نظر مخاطب نسبت به کسب و کارتان می شود.با سرمایه گذاری د رسئو سایت هتل خود می توناید در ذهن افراد هک شوید تا هنگاه مسافرت  انتخابشان برند و هتل شما باشد.

در سئو سایت هتل چه نکاتی را باید رعایت کرد؟


نکته اصلی م مهمه این است که بهینه سازی سایت خود به افراد متخصص بسپارید. مشاوره بگیرید و سپس اقدام به شروع کار کنید د درمراحل بعدی با شناسایی کاربر هدف خود و تولید محتوا و بهینه سازی را در راستای رضایت کاربر پیش برده و از لینک سازی بیش از حد و یا محتوای تکراری بپرهزید چرا که با جلب نظر و ترغیب مخاطب می توانید به فرو شبیشتر و یا برندینگ سایت هتل و یا مکان های اقامتی مانند مهمان سرای خود شوید.

سئو سایت هتل

خدمات و چک لیست سئو سایت هتل درجاب تیم:


•    آنالیز و بررسی سایت و رقبا
•    بررسی کلمات کلیدی
•    تدوین استراتژی مناسب کسب و کار
•    سئو داخلی و پیاده سازی استراتژی
•    سئو خارجی و ساخت بک لینک و انتشار رپورتاژ
•    امکان رزرو آنلاین هتل
•    ارائه گزارش کار روزانه
•    ارائه مشاوره 


تعرفه  و قیمت سئو سایت هتل


جاب تیم با تیم متخصص خود از طریق آنالیز و بررسی سایت شما  و رقبا و عواملی که در تعیین هزینه های سئو دخیل هستند به شما مشاوره داده و کارشناسان جاب تیم بعد از ارائه راهنمایی های لازم و پیشنهاد هایی که شما را در پیش برد اهداف و راستای فروش بیشتر سایت هتل ، قیمت نهایی را اعلام می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم جاب تیم در ارتباط باشید.