سئو سایت خودرو

سئو سایت خودرو Car website SEO

خرید و فروش خودرو مثل بسیاری از کسب و کارها این روزها به فضای مجازی راه پیدا کرده است. سئو سایت خودرو سبب می‌شود سایت به جایگاه مناسبی ارتقا یافته و به کاربران در اینترنت نشان داده شود. 
زمانی که افراد در موتورهای جستجو به دنبال اطلاعاتی در زمینه خودرو هستند و یا قصد خرید و فروش خودرو دارند، گوگل سایت‌هایی را بر اساس کیفیت برای آن‌ها به نمایش می‌گذارد. اگر سئو سایت به صورت حرفه‌ای انجام شود، گوگل سایت را ارزشمند دانسته و رتبه خوبی برای آن در نظر می‌گیرد. 

در نتیجه برای این کسب و کار سئو سایت اقدامی ضروری است، به همین دلیل باید به دست افراد با تجربه و متخصص انجام شود تا به نتیجه برسد. یکی از شرکت‌های متخصص در زمینه سئو سایت خودرو جاب تیم است. کارشناسان جاب تیم خدمات متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهند و زمینه توسعه و پیشرفت سایت را با یک سئوی اصولی فراهم می‌کنند.
 

سئو سایت خودرو چه اهمیتی دارد؟

احتمالا زمانی که اقدام به فعالیت در سایت خودرو می‌کنید مخاطب خاصی نداشته باشید و به همین دلیل نتوانید از طریق سایت به درآمد مورد نظر خود دست پیدا کنید. سئو سایت خودرو باعث می‌شود رتبه سایت در موتورهای جستجو افزایش پیدا کرده و در نتیجه کاربران زیادی از سایت بازدید کنند.

 این موضوع باعث افزایش فروش شده و به کسب درآمد می‌انجامد. کاربران به سایت‌هایی که در صدر نتایج گوگل نشان داده می‌شوند اعتماد بیشتری می‌کنند و ترجیح می‌دهند تا از خدمات آن‌ها بهره مند شوند و این به سوددهی از طریق سایت خودرو کمک زیادی خواهد کرد. تمامی موارد ذکر شده نشان دهنده‌ی اهمیت و کاربرد سئو سایت خودرو هستند.

سئو سایت خودرو با مشاوره جاب تیم

دریافتیم که سئو سایت خودرو توسط ادمین سایت از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل بهتر است پیش از اینکه به سئو سایت اقدام کنید، در این زمینه از افرادی که تجربه کافی دارند مشاوره بگیرید. دریافت مشاوره باعث می‌شود دید بهتری به سئو و مراحل آن پیدا کنید. مشاوران جاب تیم به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی می‌کنند و ابهامات شما را برطرف خواهند کرد.

استراتژی‌های مناسب در جهت سئو سایت را در اختیارتان قرار می‌دهند و مراحل سئو سایت خودرو را به صورت شفاف شرح خواهند داد. برای دریافت مشاوره سئو و مشاوره طراحی سایت می‌توانید با شماره‌ های موجود در سایت تماس بگیرید. مجموعه جاب تیم خدمات متنوعی را نیز در صورت درخواست و سفارش سئو به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا فرایند سئو سایت خودرو به بهترین شکل انجام شود. این خدمات عبارتند از:

 • قراردادی تضمینی میان جاب تیم و شما بسته شده و پروپوزالی ارائه می‌شود.
 • به صورت روزانه روی سایت فعالیت انجام می‌شود.
 • تولید محتوا به صورت مستمر برای سایت انجام شده و بارگذاری آن روی صفحات سایت صورت می‌گیرد.
 • ایجاد گروه در تلگرام و واتساپ به منظور ارتباط نزدیک تر با سئوکاران
 • ارائه گزارش به صورت روزانه و ماهانه توسط کارشناسان سئو انجام خواهد شد.
 • سئو داخلی، خارجی و تکنیکال در جاب تیم به صورت تخصصی انجام می‌شود.

قیمت سئو سایت خودرو

قیمت سئو سایت خودرو با توجه به فاکتورهای مهمی مانند سختی کلمات کلیدی، حوزه رقابت و نوع سایت مشخص خواهد شد. با توجه به اینکه سایت‌های زیادی در زمینه خرید و فروش خودرو در دسترس کاربران قرار گرفته‌اند، به این نتیجه خواهیم رسید که زمینه‌ی رقابتی در این کسب و کار بسیار تنگاتنگ است، این موضوع در تعیین تعرفه سئو سایت نقش مهمی ایفا می‌کند. 

جاب تیم یک ویژگی خاص دارد که آن را با تمام شرکت‌ها متمایز می‌کند. جاب تیم ضمانت بازگشت وجه دارد، یعنی در صورتی که نتواند رتبه سایت را با توجه به قرارداد ارتقا بخشد تمام وجه دریافتی را به کارفرما بازمی‌گرداند.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت

زمان سئو سایت خودرو

سئو سایت خورو در حالت کلی یک فرایند زمان بر بوده و برای اینکه به نتیجه برسد باید صبور بود. انجام سئو برای سایت با توجه به نظر کارشناسان به طرق مختلف صورت می‌گیرد. راه‌های بی کیفیتی نیز وجود دارد که گوگل آن‌ها را رد کرده است.

استفاده از این روش‌ها اگر چه سایت را در زمان کوتاه تری سئو می‌کند اما اگر توسط گوگل شناسایی شود ممکن است حتی به پنالتی و جریمه شدن سایت بی‌انجامد. زمان سئو سایت خودرو به عواملی چون نوع کلمه و رقابت بستگی خواهد داشت و نمی‌توان به صورت دقیق برای آن یک بازه مشخص در نظر گرفت.

مراحل سئو سایت خودرو

مراحل سئو سایت خودرو در جاب تیم به صورت زیر انجام می‌شود.

سئو سایت خودرو چه مراحلی دارد

 •  در مرحله اول با جاب تیم تماس گرفته و به صورت رایگان در مورد مراحل، هزینه و زمان سئو سایت خودرو اطلاعات کسب کنید.
 • سپس آدرس سایت از شما دریافت می‌شود و آنالیز اولیه صورت می‌گیرد. سئوکاران وضعیت و فعالیت سایت را مورد بررسی قرار داده و رقبا را نیز شناسایی می‌کنند.
 • سپس کلمات مرتبط با کسب و کار مشخص کرده و پروپوزالی ارائه می‌شود. این پروپوزال در قرارداد ضمیمه خواهد شد. یک فرم بریف برای شما ارسال می‌شود که باید آن را تکمیل کنید.
 • پس از انجام مراحل بالا جاب تیم نمونه کارهای خود را در اختیارتان قرار می‌دهد تا آن‌ها را مشاهده کنید. سپس پکیج‌های متنوع خود را ارائه می‌دهد. با توجه به وضعیت و شرایط سایت باید پکیج مناسب را انتخاب کنید. اگر موفق به انتخاب بسته نشدید نگران نباشید، این وظیفه متخصصان جاب تیم است که در این حوزه به شما یاری برسانند.
 • بعد از انتخاب بسته، قراردادی رسمی عقد می‌شود و راه‌های مختلفی برای ارتباط گرفتن با سئوکاران ایجاد می‌شود تا کارشناسان بتوانند به صورت لحظه‌ای و ماهانه برایتان گزارش ارسال کنند.  

 جاب تیم در تمام مراحل سئو سایت در کنار کارفرما بوده و همواره سعی دارد تا رضایت مشتریان خود را جلب کند. کارشناسان سئو در جاب تیم نیاز مخاطبین را شناسایی می‌کنند و محتوای مناسب برای سایت تولید می‌کنند تا به رشد و پیشرفت سایت در این زمینه یاری برسانند.

بیشتر بدانیم : ریدیزاین یا باز طراحی سایت چیست؟