طراحی سایت خرید و فروش بلیط

طراحی سایت خرید و فروش بلیط

طراحی سایت خرید و فروش بلیط یکی از مهمترین کانال ها برای جذب مشتری می باشد جاب تیم به صورت حرفه ای می تواند سایتهایی به این صورت را برای شما طراحی و پیاده سازی کند. یکی از پرمصرف ترین خدمات اینترنتی که کاربرد گسترده‌ای دارد خرید بلیط به صورت آنلاین از سایت است. طراحی سایت خرید بلیط امروزه افراد زیادی را از خرید بلیط به صورت حضوری معاف کرده و از صرف هزینه و زمان اضافی جلوگیری می‌کنند.

سایت‌های خرید بلیط با تکیه بر سیستم‌های قدرتمند و کارآمد راه اندازی می‌شوند، این موضوع نشان دهنده‌ی اهمیت طراحی سایت خرید بلیط است.

افراد برای اینکه بتوانند یک سایت خرید و فروش بلیط حرفه‌ای ایجاد کنند باید به افراد متخصص در این زمینه مراجعه کنند. با طراحی سایت خرید بلیط امکان فروش بلیطهای کنسرت، همایش‌، سینما و تئاتر فراهم می‌شود.

این نوع سایت‌ها بر پایه خرید و فروش اینترنتی بنا شده‌اند به همین دلیل باید از امنیت بالایی برخوردار باشند تا موجب افزایش درآمد و سوددهی شوند.  یکی از بهترین شرکت‌ها برای طراحی سایت خرید بلیط جاب تیم است. متخصصان جاب تیم با رعایت تمامی استانداردها در طراحی، وب سایتی را برای شما طراحی می‌کنند که بسیار کاربر پسند و حرفه‌ای باشد.

بیشتر بخوانید  : ریدیزاین سایت

طراحی سایت خرید و فروش بلیط با مشاوره جاب تیم

طراحی سایت بلیط همانطور که گفته شد بسیار مهم است و باید به بهترین شکل انجام شود. به همین منظور توصیه می‌شود پیش از اقدام به طراحی سایت بلیط با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید موانعی که بر سر راهتان است را شناسایی کرده و آن‌ها را از بین ببرید. کارشناسان این حوزه با در اختیار گذاشتن تجربه خود به شما کمک می‌کنند تا دید بهتری به این قضیه پیدا کنید. 


 جاب تیم خود را از سایر مجموعه‌ها تمایز بخشیده و با ارائه مشاوره طراحی سایت رایگان سعی در جلب اعتماد مشتریان خود دارد.  برای دریافت مشاوره طراحی سایت خرید بلیط رایگان کافی است با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا به سوالات شما به دقت پاسخ داده شود.

هزینه طراحی سایت خرید و فروش بلیط

قیمت طراحی سایت خرید بلیط به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت و نمی‌توان به صورت دقیق یک نرخ معین برای آن در نظر گرفت. برخی از معیارهای مهم در مشخص کردن تعرفه طراحی سایت بلیط به شرح زیر هستند.

 • زبان برنامه نویسی

زبان برنامه نویسی در طراحی سایت نقش بسزایی در مشخص کردن تعرفه نهایی دارد. اصولا از طراحی سایت وردپرس و کدنویسی اختصاصی برای سایت‌ها استفاده می‌کنند. 

مشخص است که وردپرس به دلیل قالب‌های آماده‌ای که دارد هزینه کمتری را برای کارفرما به وجود می‌آورد. این در صورتی است که برنامه نویسی اختصاصی سایت دارای قیمت بالاتری است. نکته‌ی قابل توجه این است که کدنویسی اختصاصی سایت مزایای بیشتری نسبت به وردپرس داشته و قابلیت‌های بهتری را در اختیار کاربران می‌گذارد.

 • تعداد امکانات سایت خرید بلیط

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در مشخص کردن قیمت طراحی سایت خرید و فروش بلیط امکانات هستند. به هر میزان سایت بلیط امکانات بهتری داشته باشد و تعداد قابلیت‌های آن نیز بالا تر باشند هزینه بیشتری به وجود می‌آورد.

 • شرکت و تیم طراح

شرکتی که برای طراحی سایت خرید بلیط به آن مراجعه می‌کنید نیز در مشخص کردن قیمت بسیار موثر هستند. زمانی که یک شرکت سابقه خوبی داشته و پروژه‌های انجام شده توسط آن بازخورد عالی از سوی کاربران داشته باشند به طبع قیمت بالاتری از شما دریافت خواهند کرد.

زمان طراحی سایت خرید و فروش بلیط

زمان طراحی سایت نیز با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می‌گردد. طراحی سایت با وردپرس حدودا زمانی معادل با 21 روز نیاز خواهد داشت. اما اگر کارفرما بخواهد از طراحی اختصاصی استفاده کند باید 21 تا 45 روزکاری برای آماده شدن سایت صبر کند.

جاب تیم شرایط ویژه‌ای را نیز برای افرادی که می‌خواهند سایت خرید بلیط را در کوتاه ترین زمان راه اندازی کنند در نظر گرفته است. در صورتی که طراحی سایت خرید بلیط سفارشی شود متخصصان، طراحی سایت با وردپرس را در 5 روز انجام داده و کدنویسی اختصاصی آن را نیز 15 روزه تحویل می‌دهند. تنها مورد مهمی که باید به آن توجه شود این است که در این مدت زمان UI سایت تایید شود. (طراحی رابط کاربری (UI))

امکانات خاص جاب تیم در طراحی سایت خرید و فروش بلیط

در فرایند طراحی سایت خرید و فروش بلیط توسط جاب تیم خدمات خاصی به کارفرما ارائه می‌گردد تا مراحل طراحی عملکرد بهتری داشته باشند. خدمات خاص جاب تیم برای طراحی سایت خرید بلیط عبارتند از:

 • ارائه مشاوره به کارفرما و راهنمایی او برای آگاهی یافتن از مراحل، قیمت، زمان و استراتژی‌های مناسب برای طراحی سایت خرید بلیت
 • برنامه ریزی جهت مشخص کردن راهکارهای مناسب برای پیشی گرفتن از رقبا و توسعه دادن سایت 
 • طراحی تم و قالب‌های مناسبی برای سایت خرید بلیت
 • تولید محتوای باکیفیت برای سایت و بارگذاری در صفحات 
 • اعمال خواسته‌های مورد نظر کارفرما در سایت پس از راه اندازی آن 
 • پشتیبانی یک سال از سایت و رفع تمامی مشکلات به صورت رایگان

بیشتر بدانیم : طراحی سایت دیجی کالا

مراحل طراحی سایت خرید و فروش بلیط

طراحی سایت خرید و فروش بلیط یک فرایند و روال خاص دارد که جاب تیم طی پروسه طراحی، تمامی مراحل را با توجه به تایید شما انجام می‌دهد. مراحل طراحی در جاب تیم عبارتند از:

 • در ابتدا مشاوره اختصاصی به صورت حضوری یا مجازی انجام می‌شود تا نیازها و انتظارات کارفرما برای متخصصان جاب تیم مشخص شوند. سپس با توجه به شرایط کارفرما بهترین پیشنهاد به او ارائه می‌شود.
 • پس از مشاوره برای کارفرمایانی که قصد طراحی سایت خرید بلیط دارند یک فرم بریف ارسال می‌گردد که باید آن را با توجه به خواسته‌های خود پر کنند.
 • پس از پر کردن فرم بریف جلسه‌ای میان جاب تیم و کارفرما برگزار خواهد شد.
 • سپس زمانی که تمامی مراحل بالا با موفقیت انجام شدند قراردادی بین کارفرما و جاب تیم عقد می‌گردد.
 • در اولین مرحله اجرایی طراحی وایرفریم و قالب سایت انجام می‌شود.
 • پس از آن صاحب سایت باید قالب سایت را مورد بررسی قرار داده و اگر قالب مورد تایید او واقع شد، جاب تیم به مرحله بعد می‌رود.
 • در مرحله بعد برنامه نویسی سایت توسط افراد متخصص آغاز می‌شود.
 • در این مرحله نسخه اولیه به کارفرما تحویل داده شده و با توجه به نظرات او تغییراتی در سایت اعمال می‌گردد.
 • پس از تغییرات در سایت نسخه نهایی تهیه شده و پروژه آماده تحویل است.
 • در مرحله آخر سایت در دسترس کاربران قرار گرفته و آماده به سئو و گوگل ادز است.

بیشتر بدانیم : خدمات گوگل ادوردز یا ادز (ads)

امروزه رفتن به سینما، تئاتر و کنسرت بخش بزرگی از سرگرمی ایرانی‌ها شده است، از این رو طراحی سایت خرید بلیط به افراد اجازه می‌دهد بدون نیاز به خرید فیزیکی و معطلی بلیت مورد نظر را انتخاب کرده و آن را خریداری کنید. این موضوع به رشد و توسعه هنر و فرهنگ در کشور نیز کمک زیادی خواهد کرد. برای اینکه یک سایت خوب و حرفه‌ای بسازید به شرکتی معتبر همچون جاب تیم مراجعه کنید تا سایت باکیفیتی در دسترس شما قرار گیرد.

همچنین اگر در طراحی سایت خرید بلیط خود امکاناتی نظیر خرید بلیط های مسافرتی هواپیمایی، اتوبوسی و قطار نیز استفاده کنید می توانید از امکانات طراحی سایت هتل نیز در سایت خود بهره ببرید و یک سایت خرید بلیط کاملا حرفه ای داشته باشید.