شرکت طراحی سایت در تهران

داشتن یک وب‌سایت و استراتژی حضور آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که  کسب و کار خود را به‌صورت آنلاین بازاریابی کنید. داشتن وب‌سایت مهم است زیرا به ایجاد اعتبار به‌عنوان یک تجارت به شما کمک می‌کند. وب‌سایت‌ها معمولاً نقشه و دستورالعمل‌هایی را به کسب و کارها عرضه می‌کنند تا بازدیدکنندگان  و مشتریان آنها را به‌راحتی پیدا کنند.  با این تفاصیل اگر به دنبال یک شرکت طراحی سایت در تهران هستید به مطالعه ادامه دهید.

طراحی سایت در تهران

فهرست مطالب برای مطالعه

طراحی سایت برای کسب و کارها چه مزایایی دارد؟

 • امروزه مردم دل‌مشغولی‌های زیادی دارند و فرصتی برای بازدید از مغازه‌ها پیدا نمی‌کنند. آنها قبل از خرید در اینترنت جستجو می‌کنند تا از محصول یا خدمات مطلع شوند. همچنین می‌توانند از طریق وب‌سایت شما درباره برند، ویژگی‌ها، قیمت، اندازه، رنگ و ... بدانند.
 • وقتی خدمات یا محصول خوبی ارائه می‌دهید، تبلیغات دهان ‌به ‌دهان می‌تواند کسب ‌وکار شما را گسترش دهد. اما یک وب‌سایت نه‌تنها به تجارت شما اعتبار می‌بخشد، بلکه به ایجاد این تصور مثبت کمک می‌کند که شرکت شما بزرگ‌تر و موفق‌تر است. یکی از چیزهای مهم در مورد اینترنت این است که اندازه شرکت شما واقعاً مهم نیست.طراحی وب‌سایت برای مشاغل کوچک مهم‌تر از مشاغل بزرگ است. وب‌سایت‌ها همیشه 24 ساعت شبانه‌روز در دسترس هستند. در نتیجه، مشتریان و مشتریان بالقوه شما می‌توانند از سایت شما بازدید کنند تا اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات جدید و آینده شما را که برای آنها مناسب است، را دریافت کنند.
 • استراتژی‌های بازاریابی متعددی وجود دارد که می‌توانید برای تبلیغ و بازاریابی کسب‌ و کار خود از آنها استفاده کنید. همه استراتژی‌های بازاریابی آنلاین و مؤثر بودن آنها ثابت شده است. اینکه کدام یک را انتخاب می‌کنید بستگی به نوع کسب ‌و کار شما دارد. راه‌اندازی وب‌سایت مهم است زیرا به ایجاد کسب ‌و کار شما کمک می‌کند. در واقع، امروزه مشتریان انتظار دارند که صاحبان مشاغل جدی حضور آنلاین داشته باشند. بهترین شرکت طراحی سایت تهران شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد؛ بنابراین اگر می‌خواهید در کسب و کارتان موفق باشید باید یک وب‌سایت حرفه‌ای داشته باشید. یک وبسایت خوب و حرفه‌ای برای بازاریابی در تمام جنبه‌های استراتژی دیجیتال مارکتینگ شما گسترش می‌یابد.
 • هر نوع ارتباط، محتوا یا تبلیغاتی که به‌صورت آنلاین قرار می‌دهید، مشتری را به وب‌سایت شما  می‌کشاند؛ بنابراین داشتن یک وب‌سایت برجسته و جذب مشتریان مهم‌تر از هر چیزی برای کسب و کار شماست.
 • یک وب‌سایت ابزار مهمی است حتی اگر در حال حاضر مشتریان کافی داشته باشید و به دنبال مشتریان جدید نباشید. اگر یک مشتری اصلی را از دست بدهید چه؟ یک سایت می‌تواند به شما در جذب کسب ‌و کار جدید کمک کند.
 • اینترنت بازاریابی نسبتاً ارزانی را ارائه می‌دهد. یک وب‌سایت مانند یک نماینده فروش است که 365 روز در سال در آنجا حضور دارد. یک سایت خوب می‌تواند یک شرکت کوچک را مانند یک بازیگر بزرگ جلوه دهد.این به شما امکان می‌دهد تلاش‌های خود را برای هدف قراردادن مشتریان خود به طور مؤثرتر تنظیم کنید. به همین دلیل مهم است که به طور مداوم بر ترافیک خود نظارت داشته باشید تا ببینید کدام محتوا بیشتر موردتوجه قرار می‌گیرد و تلاش‌های خود را براین ‌اساس بهینه کنید.
 • یک وب‌سایت باید سنگ بنای برندسازی شما باشد. یک مکان عالی برای توضیح به مشتریان است که چرا وجود دارید، چگونه با رقبا متفاوت هستید و چگونه می‌توانید آنچه را که نیاز دارند به آنها عرضه کنید. برای به‌دست‌آوردن بیشترین سود، زمانی را برای ایجاد یک برنامه بازاریابی دقیق اختصاص دهید تا به شما کمک کند تا برند خود را توسعه دهید و مشتریان را جذب کنید.
 • همین دلایل کافی است تا به دنبال  بهترین شرکت طراحی سایت تهران باشید تا در مورد ایجاد یک وب‌سایت حرفه‌ای برای کسب‌وکارتان صحبت کنید. . اگر حتی یک وب‌سایت معمولی ندارید، فرصت بزرگی را برای افزایش شهرت آنلاین خوب خود از دست می‌دهید. هر چه زودتر یک وب‌سایت ایجاد کنید، تا مشتریان بیشتری به برند شما اعتماد کنند. این یک راه ساده و ارزان برای افزایش درآمد، افزایش اعتبار شرکت و تثبیت جایگاه خود در صنعت است.

مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها

یک وبسایت خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

 • استفاده از یک وب‌سایت باکیفیت در دستگاه تلفن همراه آسان است. روند فعلی افزایش استفاده از تلفن همراه برای دسترسی به اینترنت به این معنی است که وب‌سایت شما باید به‌درستی ساخته و طراحی شود تا قابلیت پیمایش و مشاهده بهینه از طریق تلفن همراه را داشته باشد.
 • شرکت طراحی سایت در تهران، یک وب‌سایت باکیفیت و  به‌خوبی جلا داده شده را تحویل مشتری می‌دهد؛ این به این معنی است که هیچ غلط املایی یا گرامری ندارد،  دارای تصاویر واضح و باکیفیت است ، محتوای خوب، به‌روز و  باکیفیت دارد، سئو شده است، محتوای شما کامل و از نظر بصری جذاب است، فونت‌ها در کل وب‌سایت مطابقت دارند و رنگ و اندازه فونت به‌درستی انتخاب شده است.
 • وب‌سایت شما یک ابزار قدرتمند است؛ بنابراین این ابزار را به یک شرکت طراحی سایت در تهران با طراحان حرفه‌ای بسپارید تا یک وبسایت باکیفیت داشته باشید.
 • یک وب‌سایت خوب به‌راحتی در موتورهای جستجو پیدا می‌شود و زمانی که مردم محصولات شما را به‌صورت آنلاین جستجو می‌کنند، در رتبه بالایی قرار می‌گیرند. همچنین باید از نظر بصری جذاب باشد و به‌راحتی قابل پیمایش باشد. بازدیدکنندگان باید بتوانند آنچه را که به دنبال آن هستند بدون پیمایش یا کلیک زیاد پیدا کنند.
 • اگر رقبای شما دارای یک سایت مدرن و حرفه‌ای هستند، درحالی‌که استفاده از سایت شما سخت است و مشخصاً سال‌هاست که موردتوجه قرار نگرفته است و اگر تخصص داخلی برای ایجاد یک سایت مؤثر ندارید، بهتر است به سراغ یک شرکت طراحی سایت در تهران بروید.

بهترین شرکت طراحی سایت تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

اگر می‌خواهید پاسخ سوال «طراحان وب چه خدماتی ارائه می‌دهند؟» را بیابید، در ادامه می‌توانید پاسخ سوالاتان را بگیرید.

تعمیر و نگهداری مداوم وب سایت

حتی اگر وب سایت با یک سیستم مدیریت محتوا (مانند وردپرس) ساخته شده باشد که به مشتری امکان می‌دهد به راحتی محتوا را به تنهایی اضافه و مدیریت کند، باز هم در برخی موارد نیاز به نگهداری وجود دارد.

این تعمیر و نگهداری می‌تواند شامل تغییرات جزئی در طراحی یا چیدمان، بخش‌های جدید وب‌سایت یا جزئیات دیگری باشد که مشتری به تنهایی از طریق CMS قادر به رسیدگی به آن‌ها نیست.

پشتیبانی از وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای فوق العاده محبوب است که درصد زیادی از وب سایت‌های جدید بر روی این پلت فرم ساخته می‌شوند. طبق آمار، وردپرس 34 درصد از اینترنت را در اختیار دارد و این تعداد در حال افزایش است.

وردپرس یک CMS ایده آل برای بسیاری از مشاغل کوچک و متوسط است و همه از رایگان بودن آن لذت می‌برند. اما کاربران وردپرس ناگزیر به مشکلاتی هستند که نیاز به کمک دارند.

نقطه ضعف یک CMS رایگان این است که دریافت کمک و پشتیبانی می‌تواند یک چالش باشد به همین دلیل بسیاری از مشتریان به دنبال یک شرکت طراحی سایت در تهران  هستند این کار را برای آن‌ها انجام دهد، نه اینکه ساعت‌ها را صرف یافتن راه‌حل کنند.

میزبانی

مشتریان طراحی وب به هاست نیاز دارند و این یکی دیگر از خدماتی است که بهترین شرکت طراحی سایت تهران می‌تواند ارائه دهد.

طراحی لوگو

هر کسب و کاری به یک لوگو نیاز دارد و بسیاری از مشتریان طراحی وب نیز به دنبال طراح لوگو هستند. اگر یک سایت جدید برای یک استارت آپ ایجاد می‌کنید، احتمالاً به یک لوگو نیاز دارند. اگر در حال انجام طراحی مجدد وب سایت برای مشتری با یک تجارت موجود هستید، ممکن است زمان خوبی برای آن مشتری باشد تا تصویر برند خود را با یک لوگوی جدید به روز کند.

طراحی گرافیک

طراحی لوگو یکی از جنبه‌های طراحی گرافیکی است و چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توانید برای مشتریان خود طراحی کنید، مانند کارت ویزیت، بروشور و مواد بازاریابی، برچسب‌ها و موارد دیگر.

طراحی تبلیغاتی

اکثر مشتریان طراحی وب به نوعی تبلیغات انجام می‌دهند و ممکن است توانایی طراحی آن تبلیغات را نداشته باشند. این می‌تواند تبلیغات بنری باشد که به صورت آنلاین استفاده می‌شود، تبلیغات مجلات، بیلبوردها یا هر نوع تبلیغات دیگری. به همین ترجیح می‌دهند همه این کارهای تخصصی را به یک شرکت طراحی سایت در تهران  بسپارند.

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

سئو  موثرترین روش جذب مشتری است. اگر شما یک وب سایت برای مشتری طراحی می‌کنید، اگر در جذب ترافیک از موتورهای جستجو موثر باشد، آن مشتری می‌تواند ارزش بیشتری از وب سایت خود دریافت کند.

البته، همپوشانی‌هایی بین این دو سرویس وجود دارد. به‌عنوان یک طراح وب، باید وب‌سایت را به گونه‌ای ایجاد کنید که برای موتورهای جستجو مناسب باشد، اما خدمات سئوی کامل می‌تواند بسیار عمیق‌تر باشد. این ممکن است شامل سئوی درون صفحه و ایجاد صفحات یا محتوایی باشد که برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی خاص بهینه شده‌اند، یا می‌تواند شامل سئوی خارج از صفحه و ساخت لینک باشد.

 مدیریت شبکه‌های اجتماعی

بیشتر کسب ‌و کارها از شبکه‌های اجتماعی در برخی ظرفیت‌ها استفاده می‌کنند، اما تعداد کمی از آنها پتانسیل این شبکه‌ها را به حداکثر می‌رسانند. کارآفرینان و کسب‌ و کارهای کوچک اغلب وقت یا نیروی انسانی برای مدیریت مؤثر پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی خود را ندارند، و اینجاست که که بهترین شرکت طراحی سایت تهران وارد می‌شود.

طراحان سایت می‌توانند با مدیریت پروفایل‌های اجتماعی به مشتریان کمک کنند که وقت آنها را برای چیزهایی که برای کسب ‌و کارشان مهم‌تر است آزاد می‌کند. مهارتهای طراحی شما به عنوان یک طراح سایت نیز میتواند در اینجا مفید باشد. می‌توانید تصاویر و گرافیک‌هایی را برای استفاده در پروفایل‌های اجتماعی مشتریان خود ایجاد کنید که به برجسته‌تر شدن پروفایل‌های آنها کمک می‌کند.

مدیریت تبلیغات

بسیاری از کسب و کارها برای راه اندازی و مدیریت تبلیغات آنلاین به کمک نیاز دارند. تقاضای زیادی برای فریلنسرها و آژانس‌هایی که در زمینه تبلیغات گوگل ادوردز تخصص دارند وجود دارد.

به عنوان یک مدیر تبلیغات، می‌توانید برای مشتریان خود تبلیغات ایجاد کنید، کمپین‌ها را راه اندازی نمایید، به طور مداوم کمپین‌ها را آزمایش و مدیریت کنید و گزارش‌هایی ارائه دهید که نتایج را به مشتریان خود نشان دهد.

کپی رایتینگ

اگر شما به عنوان یک شرکت طراحی سایت در تهران  مهارت‌های نوشتن دارید، می‌توانید خدمات کپی رایتینگ را به مشتریان خود ارائه دهید. در بسیاری از موارد، این شامل نوشتن کپی یا متن برای صفحه فرود یا صفحه فروش است. این می‌تواند یک سرویس بسیار سودآور باشد زیرا کپی رایتینگ موثر می‌تواند نتایج چشمگیری از نظر فروش ایجاد کند.

 تحقیق کلمات کلیدی

قبلا به امکان ارائه خدمات سئو اشاره کردم. تحقیق کلمات کلیدی یکی از جنبه‌های مهم سئو است.  تحقیق کلمات کلیدی یک جنبه حیاتی در سئو است، اما بسیاری از مشتریان طراحی سایت نمی‌دانند چگونه این کار را انجام دهند، یا زمانی برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی خود ندارند.

خدمات تحقیق کلمات کلیدی  توسط زراحان سایت می‌تواند شامل شناسایی و پیشنهاد بهترین کلمات کلیدی برای مشتریان برای هدف قرار دادن وب سایت و محتوایی باشد که منتشر می‌کنند.  برای دریافت نتیجه بهتر، بهترین شرکت طراحی سایت تهران روی کلمات کلیدی کم رقابتی تمرکز می‌کند که به سایت‌های کوچکتر شانس واقعی برای رتبه بندی در صفحه اول گوگل را می‌دهد.

ایمیل مارکتینگ

 ایمیل مارکتینگ معمولاً یک بازگشت سرمایه (ROI) بسیار قوی ایجاد می‌کند؛ بنابراین ممکن است این حوزه‌ای باشد که مشتریان طراحی سایت مایل هستند و می‌توانند هزینه‌هایی برای حرفه‌ای مانند طراحی سایت خرج کنند.

خدمات شما به عنوان طراح سایت می‌تواند شامل طراحی ایمیل‌های HTML  (یا قالب‌های ایمیل HTML برای استفاده مشتریان شما)، و همچنین نوشتن متن، طراحی تصاویری برای استفاده در ایمیل‌ها و حتی راه‌اندازی و مدیریت کمپین‌ها باشد.

تجزیه و تحلیل

تقریباً همه مشتریان طراحی وب می‌خواهند به برخی از داده‌ها و تجزیه و تحلیل‌ها دسترسی داشته باشند تا بینشی در مورد اثربخشی سایت خود ارائه دهند. البته، گوگل آنالیتیکس یک برنامه رایگان قدرتمند است که مشتریان می‌توانند از آن استفاده کنند، اما GA می‌تواند کمی سخت و گیج کننده باشد. برخی از کسب و کارها ممکن است به دنبال یک متخصص باشند که در تفسیر گزارش‌های Google Analytics و اجرای هرگونه تغییری که برای بهبود نتایج مورد نیاز است کمک کند که در این صورت یک شرکت طراحی سایت در تهران می‌تواند سرویسی برای کمک به تجزیه و تحلیل ارائه کند.

مزایای بهترین شرکت طراحی سایت تهران

انواع طراحی سایت

طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت استاتیک ساده‌ترین راه برای مشاغل یا افرادی است که فقط می‌خواهند اطلاعات ساده‌ای در مورد خود یا شرکتشان در دنیای وب پست کنند. علاوه بر این، طراحی وب سایت استاتیک ساده‌ترین نوع وب سایت برای راه اندازی است که نیاز به کدنویسی چندانی ندارد اما دارای عملکردهای نسبتاً محدودی است. با این حال، اگر نیاز به به روز رسانی منظم یا مداوم برای وب سایت خود دارید، باید به سراغ خدمات وب سایت پویا بروید.

طراحی وبسایت استاتیک شامل یک وب سایت با صفحات وب است که با استفاده از فونت یا لوگوی مبتنی بر گرافیک به یکدیگر پیوند داده شده‌اند و حاوی متن و گرافیک  با طراحی ساده است. علاوه بر این، طراحان وب حرفه‌ای در بهترین شرکت طراحی سایت تهران  یک طراحی وب سایت جذاب، حرفه‌ای و منحصر به فرد ایجاد می‌کنند که به راحتی قابل پیمایش، سازگار با مرورگر و با گرافیک‌هایی که به راحتی قابل دانلود است.

طراحی سایت دینامیک

وب سایت دینامیک یا پویا وب سایتی است که هر بار که کاربر آن را مشاهده می‌کند انواع مختلفی از محتوا را نمایش می‌دهد. این نمایشگر بسته به تعدادی از عوامل مانند جمعیت بیننده، زمان روز، مکان، تنظیمات زبان و غیره تغییر می‌کند.

در حالی که صفحات ایستا قبل از تغییر محتوایشان نیاز به به روز رسانی دستی دارند، وب سایت‌های پویا هر بار که سایت را مشاهده کنید محتوای منحصر به فردی را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهند. این کار از طریق ترکیبی از برنامه نویسی سمت سرویس گیرنده و سمت سرور انجام می‌شود.

برنامه نویسی سمت کلاینت شامل کدهایی است که توسط مرورگر بیننده و با استفاده از زبان‌های برنامه نویسی مانند جاوا اسکریپت اجرا می‌شود. این اسکریپت مسئول ارائه تغییرات در صفحه وب به عنوان پاسخی به اقدامات انجام شده در آن، مانند کلیک‌های ماوس یا استفاده از صفحه کلید است.

طراحی  سایت سیال

هنگامی که اندازه مرورگر را تغییر می‌دهید، محتوای صفحه خود را پخش می‌کند تا در صورت باز شدن، عرض مرورگر را پر کند، از این رو اصطلاح طراحی سیال به آن گفته می‌شود. این کمک زیادی به خوب کار کردن کل وب سایت در مرورگرهای مختلف می‌کند و همچنین تنظیم عرض‌های چندگانه برای فیلم ها، محتواها، تصاویر برای تناسب با وضوح‌های مختلف صفحه برای طراحان سخت است.

طراحی سایت تک صفحه ای

وب سایت‌های تک صفحه‌ای داغ و محبوب هستند. بهترین صفحات منفرد آنهایی هستند که به شما کمک می‌کنند پیام خود را در چند اسکرول سریع منتقل کنید. آنها به خوبی طراحی شده‌اند و با اکثر مرورگرهای اینترنتی سازگار هستند. سایت‌های Ne page یک سفر خطی را برای کاربر فراهم می‌کنند و به‌ویژه برای دستگاه‌هایی که اسکرول شکل اصلی پیمایش است، خوب کار می‌کنند.

برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت تهران به چه نکاتی توجه کنیم؟

یکی از سخت‌ترین کارها برای بسیاری از صاحبان مشاغل راه اندازی یک وب سایت جدید است. هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت در تهران برای بازاریابی کسب و کار خود، نکات مهم زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. بسیاری از صاحبان کسب و کار به اندازه کافی عاقل هستند که بدانند برخی از کارها بهتر است به متخصصان واگذار شود و ترجیح می‌دهند آرامشی را که انتخاب یک شرکت طراحی سایت مناسب به ارمغان می‌آورد را داشته باشند.

بسیاری از شرکت‌های طراحی وب سایت برای انتخاب وجود دارند. تلاش برای اینکه بفهمید کدام یک برای کسب و کار شما مناسب است می‌تواند یک کار دلهره آور باشد. انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب یک تصمیم حیاتی است. شرکت مناسب اغلب می‌تواند منجر به یک جهش قابل توجه در موفقیت کسب و کار شما شود.

به هر حال، وب سایت شما اولین برداشتی است که بسیاری از مشتریان بالقوه خواهند داشت. این چهره کسب و کار شما خواهد بود و در بسیاری از موقعیت‌ها بهترین تولید کننده سرنخ است که شما دارید. سایت شما عامل محرکی خواهد بود که مردم تصمیم بگیرند با شما یا رقیب شما تجارت کنند یا خیر.

به همین دلیل بسیار مهم است که یک شرکت طراحی سایت در تهران را انتخاب کنید که به شما کمک کند به مخاطبان هدف خود برسید. آنها همچنین به شما در دستیابی به اهداف تجاری‌تان کمک می‌کنند و در نهایت به رشد کسب و کار شما به سطح بعدی کمک می‌کنند.

در ادامه به شما کمک می‌کنیم تشخیص دهید که آیا یک آژانس برای شما مناسب است یا خیر.

 انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت تهران

چند نکته مهم  برای انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت

 • آنها به ایده های شما گوش می‌دهند
 • آنها ایده‌های خود را مطرح می‌کنند
 • آنها یک تیم بازاریابی با تجربه دارند
 • آنها می‌دانند چگونه از CMS استفاده کنند
 • آنها مطالعات موردی (یا حداقل نمونه کارها) دارند
 • تیم طراحی اهمیت تبدیل‌ها را می‌داند
 • آنها یک رکورد ثابت دارند و جایی نمی‌روند( اعتماد به یک شرکت طراحی وب که احتمالا تا یک سال دیگر وجود نخواهد داشت، خطرناک است)
 • آنها تجربه کار در چندین صنعت را دارند
 • بهترین شرکت طراحی سایت تهران هر دو، تجربه ملی و تجربه محلی را دارد
 • آنها با آخرین روند طراحی همراه هستند
 • شرکت وب سایت شما باید درک کاملی از فضای دیجیتال نشان دهد و بتواند وب سایت شما را با تصویر بزرگ در ذهن بسازد
 • آنها یک فرآیند مستند برای موفقیت دارند
 • آنها اهدافی را تعیین می‌کنند، پیشرفت را اندازه می‌گیرند و همیشه هستند
 • برای به دست آوردن نتیجه می‌توانید به آنها اعتماد کنید
 • هزینه‌های منطقی و معقولی دارند