سئو سایت وکیل

سئو سایت وکیل

مارکتینگ برای سایت های حقوقی با عنوان سئو در فضای آنلاین یکی از بهترین روش های جذب مخاطب و مشتری است.

دفاتر حقوقی برای به رسمیت شناخته شدن و برندسازی به سئو سایت وکیل نیاز دارند. بیش از 95% مردم برای یافتن وکیل آنلاین در گوگل جستجو می‌کنند. همچنین بهتر است بدانید بالغ بر 70% افراد پیش از اینکه به وکیل مراجعه کنند از سایت او بازدید می‌کنند. سایت وکیل زمانی در معرض دید مخاطبین قرار می‌گیرد که از سئوی اصولی برخوردار باشد.

سئو سایت وکیل موجب برندسازی شده و کاربران بیشتری را به بازدید از سایت هدایت می‌کند. همچنین برای گسترش کسب و کار به وکلا و موسسات حقوقی یاری خواهد رساند. سئو در این حوزه یکی از خدماتی است که جاب تیم به صورت تخصصی ارائه می‌دهد.
 

سئو سایت وکیل و اهمیت آن

وکلا به سبب شغلی که دارند هر روزه با افراد زیادی در ارتباط هستند و این موضوع برای گسترش و توسعه شغل آن‌ها بسیار کلیدی است. جذب مخاطب برای یک وکیل اهمیت فراوانی دارد، سئو سایت وکیل نیز منجر به افزایش مشتری می‌شود. سئو سایت وکیل باعث می‌شود سطح گسترده تری از جامعه را مورد هدف خود قرار دهید و به همین سبب موکلان بیشتری بدست آورید. این موضوع موجب افزایش درآمد شده و به برندسازی نیز می‌انجامد.

بیشتر بدانیم : سئو چیست؟

سئو سایت وکیل با مشاوره جاب تیم

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه سئو سایت وکیل با شماره‌ های موجود در سایت تماس بگیرید تا مشاوران جاب تیم  به تمامی سوالات شما به صورت تخصصی و کاملا رایگان پاسخ دهند. کارشناسان جاب تیم علم و دانش خود را در این زمینه در اختیارتان قرار می‌دهند تا به آگاهی کاملی در زمینه سئو سایت وکیل دست پیدا کنید. همچنین جاب تیم برای سئو سایت حقوقی به شما عزیزان یاری رسانده و پکیج‌های متنوع خود را در اختیارتان قرار می‌دهد تا با توجه به وضعیت سایت بهترین بسته را انتخاب کنید.

جاب تیم همچنین در زمینه سئو سایت وکیل خدمات خاص و ویژه‌ای را نیز به مشتریان خود عرضه می‌کند. برخی از این خدمات عبارتند از:

 • ارائه پروپوزال و بستن قرادادی تضمینی و رسمی
 • انجام فعالیت‌های روزانه روی سایت
 • سئو داخلی، خارجی و تکنیکال به صورت اختصاصی
 • تولید محتوای مستمر و یونیک برای سایت
 • ارائه گزارش به صورت روزانه و ماهانه 
 • ایجاد گروه واتساپ و تلگرام برای ارتباط نزدیک تر کارفرما با کارشناسان سئو

قیمت سئو سایت وکیل

سئو سایت وکیل قیمت مشخصی نداشته و هزینه آن به عوامل مختلف بستگی دارد. حوزه رقابتی، سختی کلمات کلیدی، وضعیت فعلی سایت و نوع سایت عواملی تاثیر گذار در مشخص کردن قیمت نهایی سئو سایت وکیل هستند. می‌توان گفت در حوزه سئو سایت وکیل کلمات کلیدی در تعیین هزینه بسیار موثر هستند.

ارزشمند بودن یک کلمه کلیدی با توجه به میزان محبوبیت آن بررسی خواهد شد. سئو سایت وکیل ازلحاظ قیمت کمی گران بوده و نیازمند زمان بیشتری است اما نتایج مطلوبی را به همراه دارد. یکی از ویژگی‌هایی که جاب تیم را از سایر آژانس‌ها متمایز می‌کند ضمانت انجام کار است. جاب تیم در صورت که نتواند سایت را با توجه به قرارداد به رتبه تعیین شده برساند تمام مبلغ دریافتی را به صورت کامل بازمی‌گرداند.

بیشتر بدانیم : سئو سایت خودرو

زمان سئو سایت وکیل

زمان سئو سایت وکیل نیز به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت و مدت زمان آن با توجه به سختی کلمات کلیدی، حوزه رقابت و استراتژی که مورد استفاده قرار گرفته مشخص می‌شود. سئو سایت وکیل دارای یک روال زمان بر است که برای رسیدن به نتیجه در آن باید صبور بود.

سئو با روش‌های بی کیفیت نیز انجام پذیر است، اما به همان سرعت به سایت آسیب زده و ممکن است الگوریتم‌های گوگل آن را شناسایی و حتی سایت را جریمه کنند. در نتیجه می‌توان گفت راه‌هایی که مورد تایید گوگل هستند اگرچه طولانی تر خواهند بود اما نتیجه‌ی مثبتی به دنبال خواهند داشت. 

مراحل سئو سایت وکیل

سئو سایت وکیل در جاب تیم یک فرایند خاص دارد که باید مرحله به مرحله با توجه به نظر سئوکاران انجام شود. مراحل سئو سایت در جاب تیم عبارتند از:

 • برای آشنایی با خدمات سئو سایت وکیل توسط جاب تیم و دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تعرفه و زمان سئو با شماره‌‌ ذکر شده تماس بگیرید.
 • در وهله اول کارشناسان آدرس سایت را دریافت کرده و آن را مورد آنالیز قرار می‌دهند. سپس یک بریف برای شما ارسال خواهد شد که باید آن را با توجه به شغل خود در حوزه وکالت تکمیل کنید.
 • سئوکاران جاب تیم کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار را بررسی کرده و پروپوزالی ارائه می‌کنند که به قرارداد ضمیمه می‌شود.
 • در مرحله بعد نمونه کارها و پکیج‌هایی با عنوان بسته A، بسته A+، بسته A++ وبسته Z در اختیارتان قرار می‌گیرد. جاب تیم در این زمان باید شما را در انتخاب بسته مناسب یاری رسانده و بهترین پکیج را برگزیند. 
 • در این مرحله قراردادی رسمی بین کارفرما و جاب تیم عقد می‌گردد.
 • یک گروه در واتساپ و تلگرام ایجاد می‌شود تا کارفرما به صورت مستقیم با جاب تیم در ارتباط باشد. 
 • گزارشات به صورت لحظه‌ای به کارفرما ارائه می‌شوند.
 • همچنین کارشناسان در هر ماه یک گزارش نهایی برای سئو سایت وکیل در اختیار کارفرما قرار می‌دهند.
 • جاب تیم در تمامی مراحل ارتباط خود را با کارفرما حفظ کرده و خواسته‌های او را در سایت لحاظ می‌کند.

بیشتر بدانیم: ریدیزاین یا باز طراحی سایت