سئو سایت حقوقی

سئو سایت حقوقی

سئو برای سایت حقوقی موجب رشد جایگاه کلمات کلیدی در نتایج موتورهای جستجو می شود. همچنین یکی از روش های برندینگ های برای وکلای حقوقی است دقت کنید کلمات کلیدی هدف براساس خدمات فعلی حقوقی باید و در پروسه اجرا قرار گیرد.

سئو سایت حقوقی موجب ارتقای رتبه سایت‌های حقوقی شده و کاربران بیشتری را به سوی آن‌ها هدایت خواهد کرد.سئو سایت حقوقی در حقیقت سبب نمایش سایت در صدر نتایج موتورهای جستجو می‌شود. در گذشته افراد برای اینکه بتوانند از خدمات حقوقی بهره مند شوند باید به صورت حضوری به موسسات مراجعه می‌کردند.اما امروزه غالب بر 90% افراد در فضای اینترنت به دنبال موسسات حقوقی می‌گردند تا بتوانند بهترین موسسه و وکیل را بیابند. 

سئو سایت حقوقی اقدامی تخصصی است به همین دلیل برای پیاده سازی آن روی سایت باید به کارشناسان سئو مراجعه کنید.جاب تیم از شرکت‌های موفق در زمینه خدمات سئو و طراحی سایت است که خدمات گوناگونی را جهت توسعه و پیشرفت سایت به مشتریان خود ارائه می‌‌دهد.
 

اهمیت سئو سایت حقوقی

امروزه رشد و توسعه کسب و کارهای گوناگون در دنیای دیجیتال بسیار حائز اهمیت است. با بکارگیری سئو سایت حقوقی می‌توانید برندسازی کرده و زمینه پیشرفت کسب و کار خود را فراهم سازید. سئو سایت حقوقی باعث بالا رفتن تعداد بازدید از سایت شده و کاربران را نیز افزایش می‌دهد. 

به مرور زمان درآمد از طریق سایت افزایش یافته و تعداد موکلین بالا خواهد رفت، به همین دلیل باید گفت سئو سایت حقوقی اهمیت زیادی برای یک سایت حقوقی داشته و در اعتمادسازی کاربران نقش مهمی را ایفا می‌کند.

سئو سایت حقوقی مشاوره اختصاصی با جاب تیم

سئو سایت حقوقی باید به صورت تخصصی انجام شود به همین دلیل توصیه میکنیم پیش از اقدام به سئو حتما با کارشناسان این زمینه صحبت کنید تا به اطلاعات کافی برسید. 
مشاوران جاب تیم به صورت کاملا رایگان در زمینه سئو سایت تجربه خود را در اختیارتان قرار می‌دهند. برای آگاهی بیشتر در مورد مراحل، قیمت و زمان سئو سایت حقوقی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

جاب تیم همچنین در زمینه سئو این نوع سایت امکانات خاصی را به مشتریان خود عرضه می‌کند. برخی از این امتیازات ویژه شامل موارد زیر هستند:

 • قراردادی رسمی بین کارفرما و جاب تیم عقد می‌گردد و پروپوزال ارائه می‌شود.
 • بر روی سایت به صورت روزانه فعالیت انجام می‌شود.
 • تمامی بخش‌های سئو سایت داخلی، سئو خارجی و تکنیکال به صورت تخصصی پیاده سازی خواهد شد.
 • به صورت مستمر برای سایت محتوا تولید می‌شود.
 • گزارش روزانه و ماهانه برای کارفرما ارسال خواهد شد.
 • یک گروه در واتساپ و تلگرام برای ارتباط بیشتر بین کارفرما و جاب تیم ایجاد می‌شود.

بیشتر بدانیم : قرارداد سئو + دانلود و نمونه 

قیمت سئو سایت حقوقی

قیمت سئو سایت حقوقی در یک بازه مشخص قرار نگرفته و عوامل مختلفی آن را تعیین می‌کنند. سختی کلمات کلیدی، نوع سایت و حوزه رقابتی از فاکتورهای تاثیرگذار در مشخص کردن قیمت سئو سایت حقوقی هستند. برای مثال برخی از کلمات رقابتی تر هستند و توسط کاربران سرچ بیشتری دارند، کار روی این نوع کلمات هزینه بیشتری داشته اما نتایج بهتری نیز برای سایت به همراه خواهد داشت. 

حوزه رقابتی نیز در این موضوع دخالت دارد، موسسات حقوقی در چند سال اخیر با ایجاد وب سایت‌ها تعامل بیشتری با مخاطبین خود برقرار می‌کنند. این موضوع، بازار کار را رقابتی تر کرده و در نتیجه تعرفه سئو سایت حقوقی را افزایش داده است. یکی از وجه تمایز‌های جاب تیم با سایر شرکت‌ها در زمینه قیمت سئو سایت ضمانت انجام کار است. در صورتی که سایت به رتبه‌ی مورد نظر در قرارداد دست پیدا نکند، جاب تیم تمام هزینه دریافتی را به کارفرما عودت می‌دهد.

زمان سئو سایت حقوقی

زمان سئو سایت حقوقی به عوامل مختلفی همچون نوع کلمه و رقابت بستگی خواهد داشت. سختی یک کلمه عاملی تاثیرگذار بر زمان سئو سایت است. روش‌های مختلفی برای سئو وجود دارند که برخی از آن‌ها توسط گوگل رد شده‌اند. استفاده از این روش‌ها ممکن است زمان سئو سایت را سرعت بخشد اما در مدت کوتاهی شناسایی می‌شود و ممکن است گوگل سایت را جریمه و یا پنالتی کند. در نتیجه باید گفت درست است که راه‌های مورد تایید گوگل به زمان بیشتری برای سئو سایت حقوقی نیاز دارند، اما مطمئن هستند و نتایج بهتری نیز به دنبال خواهند داشت.

بیشتر بدانیم : طراحی سایت خبری

مراحل سئو سایت حقوقی

فرایند سئو سایت در جاب تیم دارای یک روال خاص بوده که به صورت مرحله‌ای انجام خواهد شد. این مراحل به شرح زیر هستند.

 • در ابتدا با جاب تیم تماس گرفته تا در مورد نحوه سئو سایت، هزینه و زمان آن به اطلاعات کافی دست پیدا کنید و به دید بهتری نسبت به این موضوع برسید.
 • در مرحله بعد آدرس سایت توسط کارشناسان سئو گرفته شده و بررسی‌های اولیه جهت مشخص کردن وضعیت سایت صورت می‌گیرد.
 • سئوکاران جاب تیم کلمات مرتبط به کسب و کار حقوقی را مورد آنالیز قرار داده و پروپوزالی در این زمینه ارائه می‌دهند. این پروپوزال در قرار داد کارفرما ضمیمه خواهد شد.
 • سپس نمونه کارها و پکیج‌های متنوع جاب تیم برای کارفرما ارسال می‌شود تا بسته مناسب را انتخاب کند. در تعیین پکیج جاب تیم به کارفرما کمک خواهد کرد و ممکن است تلفیقی از چند بسته را برای تاثیر بیشتر سئو انتخاب کند.
 • پس از آن قراردادی میان جاب تیم و کارفرما عقد می‌گردد.
 • یک گروه در واتساپ و تلگرام ایجاد می‌شود تا کارفرما بتواند به صورت مستقیم با سئوکاران جاب تیم ارتباط برقرار کند و روی فعالیت‌های انجام شده روی سایت نظارت داشته باشد.
 • جاب تیم به صورت لحظه‌ای و در آخر هر ماه یک گزارش کامل از سئو سایت در اختیار کارفرما قرار می‌دهد.

بیشتر بدانیم : سئو سایت خبری