سئو سایت حقوقی

سئو سایت حقوقی فرآیندی است جهت بهبود رتبه‌بندی وب سایت شرکت حقوقی شما در موتورهای جستجو مانند گوگل. یک کمپین سئو موفق باعث می‌شود که شما در گوگل رتبه بالایی داشته باشید و کیفیت و کمیت ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. به عنوان یک استراتژی بازاریابی، سئو برای یک سایت حقوقی به تحقیقات عمیق کلمه کلیدی، بهینه سازی در محل، لینک سازی، بهینه سازی نمایه کسب و کار گوگل، توسعه محتوا و پیکربندی تجزیه و تحلیل نیاز دارد. وقتی به درستی انجام شود، سئو از روشهای تبلیغاتی دیگری که مشتریان بالقوه برای یافتن یک شرکت حقوقی استفاده می‌کنند، از جمله رسانه‌های اجتماعی بهتر عمل می‌کند. در این مقاله قصد داریم به اهمیت سئو سایت حقوقی بیشتر بپردازیم‌.

سئو سایت حقوقی

فهرست مطالب برای مطالعه

اهمیت سئو سایت حقوقی

سئو سایت حقوقی، زمانی که به درستی انجام شود، فرصت‌های متعددی را برای کسب و کار شما فراهم می‌کند. اگر محتوای خوب و با کیفیتی داشته باشید؛ برای کلمات کلیدی بیشتر رتبه بگیرید و ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید و بک لینک‌های رایگان را به طور طبیعی  ایجاد نمایید، شهرت خود را افزایش دهید؛ می‌توانید رتبه بالاتری کسب کنید و خود را به عنوان یک شرکت معتبر تثبیت نمایید. همچنین این امکان را می‌دهد که بازدیدکنندگان وب سایت را به مشتریان واقعی تبدیل کنید. 

هدف سئو سایت حقوقی 

سئو و بهینه سازی سایت حقوقی عملی است که با افزایش موقعیت وب سایت شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو، بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت وب سایت شرکت حقوقی شما هدایت می‌کند. اگر سایت حقوقی شما در بالای نتایج موتورهای جستجو، به ویژه در صفحه اول ظاهر شود، بازدیدکنندگان بیشتری برای وب سایت خود خواهید داشت. هنگامی که بازدیدکنندگان روی پیوند شما در نتایج موتورهای جستجو کلیک می‌کنند ( اگر وب سایت شما اطلاعات اولیه مورد نیاز  را در اختیار آنها قرار می دهد)، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدماتتان با شما تماس خواهند گرفت. یک چالش بزرگی که هنگام انجام سئو سایت حقوقی وجود دارد این است که چگونه شرکت حقوقی خود را به بالاترین نتایج موتورهای جستجو برسانید. با اینکه شرکت‌های زیادی وجود دارند که سئوی وب‌سایت‌ حقوقی را ارائه می‌دهند، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید در رتبه اول نتایج جستجوی قرار بگیرید. از این رو پیشنهاد می‌کنیم اینکار را به شرکت‌های متخصص و مجرب در  این زمینه بسپارید‌. راه‌های مختلفی برای بهبود شانس رتبه‌بندی شما در صفحه اول نتایج جستجو وجود دارد. اگر بتوانید فاکتورهای اساسی را که موتورهای جستجو ارزیابی می‌کنند در هنگام تصمیم‌گیری اینکه کدام وب‌سایت‌ها برای کاربران آنلاین ارزش بیشتری دارند، درک کنید، به راحتی می‌توانید مشتریان بالقوه را جلب کنید.

قیمت سئو سایت حقوقی

معمولاً هنگام خرید یک کالا یا خدمت، افراد انتظار دارند از مبلغی که قرار است هزینه کنند اطلاع دقیق داشته باشند. اما در مورد سئو سایت حقوقی نمی‌توان یک رقم دقیق را عنوان کرد. چرا که قیمت دقیق سئو سایت به عوامل متعدد و مختلفی بستگی دارد. به طور مثال میزان محتوا، میزان و نوع خدمات، انتظارات مشتری و بسیاری عوامل دیگر در قیمت نهایی موثر هستند. همچنین عملکرد رقبا نیز در این زمینه اهمیت دارد. تعداد و نوع کلمات کلیدی را نیز باید مد نظر قرار دهید. بک‌لینک‌ها، تولید محتوا، لوگوی انتخابی، شرکت انجام‌دهنده سئو و وضعیت فعلی وبسایت شما نیز در این زمینه بسیار مؤثر هستند.

یکی از ویژگی هایی که شرکت جاب تیم را با آژانس های دیگر که در زمینه خدمات و ارائه سئو سایت های حقوقی فعالیت می کنند، متمایز می نماید اجرای بند ضمانت انجام کار، می باشد. 

مزایای سئو برای سایت‌های حقوقی 

 • رسیدن به مشتریانی که به دنبال خدمات شما در منطقه شما هستند

تعداد کمی از روش‌های بازاریابی به این موضوع توجه می‌کنند که بتوانید به کاربرانی دسترسی پیدا کنید که فعالانه خدماتتان را در مناطق خدماتی شما جستجو می‌کنند. در واقع، اکثر روش‌ها (مانند رسانه‌های اجتماعی) به شما اجازه می‌دهند تا کاربران بدون هدف را جذب کنید. سئو سایت حقوقی به شما این امکان را می‌دهد تا عباراتی ("کلمات کلیدی") که کاربران به دنبال آنها هستند را هدف قرار دهید تا شرکت های حقوقی مانند شما را پیدا کنند.

 • هدایت کردن ترافیک ارگانیک برای مدت طولانی 

 هنگامی که وب سایت شما در جستجوی گوگل رتبه بندی می‌شود، پتانسیل جذب ترافیک ارگانیک را برای هفته‌ها یا حتی سال‌های آینده دارد. در واقع تا زمانی که مردم در حال جستجو هستند  و تا زمانی که شما رتبه خوبی داشته باشید؛ می‌توانید کاربران جدیدی را به سمت تان جذب کنید‌. سئو سایت حقوقی یک روش "ارگانیک" است زیرا می‌توانید بسیاری از استراتژی ها را به تنهایی و بدون پرداخت هزینه برای تبلیغات پیاده سازی کنید. 

 •  دیده شدن برند شرکت حقوقی

 در حالی که در سایر روش‌های بازاریابی اغلب  کاربران باید از قبل برند شما را بشناسند؛ سئو به شما این امکان را می‌دهد تا به افرادی دسترسی پیدا کنید که قبلاً نام شما را نشنیده‌اند. این کار با رتبه بندی برای کلمات کلیدی "بدون برند" انجام می‌شود. به عنوان مثال، فرض کنید خدمات حقوق خانواده ارائه می‌دهید. با استراتژی سئو سایت حقوقی مناسب، می‌توانید حتی با کاربرانی که قبلاً با شرکت حقوقی شما ملاقات نکرده‌اند، ارتباط برقرار کنید. اگر تازه یک شرکت حقوقی تاسیس کرده‌اید یا مدت‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کنید سئو می‌تواند به شما کمک کند تا کاربرانی که به دنبال خدمات حقوقی هستند شما را پیدا کنند. 

 • ارائه یک تجربه کاربری بهتر 

 بهینه سازی سرعت وب سایت، تجربه کاربری و زیرساخت برای ایجاد تجربه بهتر برای مشتریان بالقوه شما بسیار اهمیت دارد. با سئو سایت حقوقی سرعت بارگذاری وب سایت،  استراتژی پیوند داخلی، امنیت سایت و موارد دیگر را بهبود خواهید بخشید. تمام این موارد باعث می‌شود که کاربران سایت شما را سریع، ایمن و حرفه‌ای ببینند. در پیاده‌سازی سئو، باید یک توسعه‌دهنده وب مورد اعتماد را پیدا کنید تا این بهینه‌سازی‌های فنی را اعمال کند تا سایت شما نه تنها خوب به نظر برسد، بلکه دارای یک پایه سئو قوی باشد.

نکات و اصول سئو سایت حقوقی

 ایجاد یک استراتژی جامع سئو سایت حقوقی برای جذب مشتریان بیشتر و ادامه تولید محتوایی که مخاطبان شما را درگیر و در نهایت متحول کند، بسیار مهم است. از آنجایی که 75 درصد از کاربران اینترنت هرگز از صفحه اول نتایج جستجو عبور نمی‌کنند، ظاهر شدن در صفحه یک موتورهای جستجو می‌تواند مزایای بسیاری را برای شرکت‌های حقوقی فراهم کند، مانند: افزایش ترافیک  به وب سایت که موجب  تولید سرنخ های بیشتر و در نتیجه  بازگشت سرمایه می‌شود. برای اینکه سئو وب‌سایت‌های حقوقی منجر به افزایش بازدید از سایت شود باید استراتژی‌های مختلفی پیاده گردد که در ادامه به مهم‌ترین آن ها اشاره می‌کنیم. 

 • صفحات را به درستی ایندکس کنید

 صفحات ایندکس شده را به اندازه کافی در صفحات نتایج موتور جستجو نشان دهید که مشتریان بالقوه صفحات شما را در گوگل پیدا کنند. گوگل از یک الگوریتم پیچیده برای تصمیم گیری در مورد رتبه بندی صفحات برای کلمات کلیدی استفاده می‌کند. برای موفقیت در رتبه‌بندی گوگل، نحوه بهینه‌سازی وب‌سایت باید با الزامات دائماً در حال تغییر Google  مطابقت داشته باشد و این کار را به گونه‌ای انجام دهد که به کاربران و مشتریان بالقوه نیز اطلاعات مورد نیاز را به روشی کاربرپسند ارائه دهد.

 • تحقیق کلمات کلیدی

 تحقیق کلمات کلیدی شامل یافتن کلمات کلیدی برای استفاده در سایت شما است که  دارای ترافیک خوب و سطوح رقابتی قابل دستیابی هستند. برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی می‌توانید تمام تخصص ها، خدمات و مکان‌های شرکت حقوقی خود را یادداشت کنید و بر اساس  آن بهترین کلمات کلیدی را انتخاب نمایید. 

 • بهینه سازی محتوای وب سایت شرکت حقوقی

 به طور منظم محتوای تازه ایجاد کنید که با مخاطب هدف شما مرتبط باشد و از استراتژی کلمه کلیدی شما پشتیبانی کند. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما دارای کاربری آسان و کاربر پسند باشد.

 • سئوی محلی 

 همانطور که از نام آن پیداست، تلاش‌های سئوی شما باید بر جذب بهترین مشتریان احتمالی  در منطقه شما متمرکز باشد.

 •  ایجاد لینک

 برای رتبه‌بندی خوب، باید بک لینک‌های معتبر و با کیفیت  را از مجموعه‌ای از وب‌سایت‌های مرتبط به دست بیاورید.

 • مرتبط بودن محتوا

 مرتبط بودن محتوا شامل توضیحات متا، تگ‌های عنوان، لینک‌های داخلی و تگ‌های عنوان (H1، H2، و H3) است. اما  چیزی که اهمیت دارد مرتبط بودن مطالب در خود صفحه می‌باشد. شما باید هدف جستجوگر را برآورده کنید و به مشکلات آنها به طور موثر و جامع رسیدگی نمایید‌. به همین دلیل، چه وبلاگ نویسی برای سایت حقوقی باشد یا ایجاد یک محتوا باید هر دو شامل تحقیق در مورد کلمات کلیدی باشند. هنگامی که کلمات کلیدی مرتبط با خدمات حقوقی خود را که مشتریان احتمالی شما در جستجوی آن هستند، پیدا کردید، می‌توانید محتوایی ایجاد کنید که هدف کاربر را برآورده کند. ابزاری مانند Surfer SEO می‌تواند برای این کار مفید باشد. 

مراحل اصول سئو سایت های حقوقی در جاب تیم

وقتی صحبت از سئو به میان می‌آید، صنعت حقوقی یکی از رقابتی‌ترین صنعت‌ها است، بنابراین پیشی گرفتن از رقبا نیازمند اتخاذ یک رویکرد استراتژیک است. علاوه بر یافتن کلمات کلیدی مناسب، مهم است که بدانید رقبای شما برای کدام کلمات کلیدی رتبه خوبی دارند و برای کدام یک در SERP ها رتبه خوبی ندارند تا بتوانید استراتژی خود را بر اساس آن ترسیم کنید. در ادامه به چند نکته مهم که شرکت‌های حقوقی می‌توانند به منظور پیشی گرفتن از سایر رقبا در موتورهای جستجو از آنها پیروی کنند می‌پردازیم.

 • اولویت بندی کلمات کلیدی با حجم بالا اما رقابت کم  
 • رضایت موتورهای جستجو 
 • به کارگیری سئو داخلی و خارج از صفحه 
 • تولید محتوای بهتر نسبت به رقبا 
 • پیوند دادن اطلاعات به نشریات معتبر
 • ایجاد انواع محتوا( متن، تصویر و ویدیو)

مراحل انجام خدمات سئو سایت حقوقی در جاب تیم

 • اگر به این فکر افتاده اید که بر روی سئو سایت حقوقی خود کار کنید و مجموعه بزرگ جاب تیم را برای شروع انتخاب کرده اید طبق این مراحل می توانید با شماره 09308297906 با مجموعه آژانس جاب تیم در تماس باشید.
 • آدرس سایت را برای کارشناسان ارسال نمایید تا سایت را مورد بررسی اولیه قرار دهیم. در درجه اول باید فرم بریف اطلاعات مرتبط با شرکت را پر کنید و برای ما ارسال نمایید.
 • کارشناسان مجموعه، کلماتی که مرتبط با کسب و کار شماست را بررسی می نمایند و پروپوزالی را برای شما تهیه خواهند نمود. تیم سئو در صدد بررسی های بیشتر و دقیق تر در جهت تشخیص کلمات کلیدی مناسب برمی آید.  
 • با توجه به بررسی های انجام شده توسط کارشناسان ما پروپوزالی تخصصی سئو به شما ارائه می شود. این پروپوزال به قرارداد کارفرما ضمیمه خواهد شد. سپس در این بخش از کار پروپوزال نمونه کارها و پکیج هایی با عنوان بسته A، بسته A+، بسته A++ وبسته Z به شما معرفی خواهد شد. با توجه به تشخیص سئوکاران مجموعه، پکیجی برای شما در نظر گرفته می شود. در واقع این وظیفه تیم سئو جاب تیم است که با توجه به سختی کلمات، کارفرما را متقاعد نماید، کدام پکیج ها را انتخاب کند که تاثیر بیشتری بر روی سئو سایت حقوقی او داشته باشد. 
 • در بعضی مواقع نیز استفاده از تلفیقی از پکیج ها برای مسیر سئو سایت حقوقی شما مناسب تر می باشد تا سایتان بازدهی بیشتری داشته باشید. در صورتی که این موارد ذکر شده مورد تایید کارفرما باشد عقد قراردادی بین کارفرما و شرکت جاب تیم بسته می شود. 
 • برای ارتباط برقرار کردن با تیم سئو و کارفرما گروه واتساپ و تلگرامی توسط تیم سئو ساخته می شود. از این طریق تمامی کارهایی که سئوکاران در جهت بهینه سازی در سایت شما انجام می دهند ارسال خواهد شد.
 • گزارشات لحظه ای سئو سایت حقوقی که به صورت ماهیانه نیز برای شما گزارش های جامعی ارسال خواهیم کرد.
 • روال انجام امور سئو از طریق کانال های ارتباطی جهت کارفرما قابل مشاهده می باشد. ما متعد هستیم در بازه زمانی تعیین شده، با توجه به موارد درج شده در قرارداد، اگر در سایت مشتری به نتیجه مورد نظر نرسیم، هزینه عودت داده می شود.

گروه جاب تیم علاوه بر انجام امور سئو سایت، به بررسی ماهانه عملکرد آن می‌پردازد. این مجموعه با تشکیل یک گروه واتساپی، گزارش‌های ماهیانه را برای کارفرما ارسال می‌کند. در این گزارش، عملکرد سایت و نتیجه آنالیزهای ماهیانه به اطلاع کارفرما خواهد رسید. این موضوع به بهبود هر چه بیشتر و سریع‌تر وضعیت سایت کمک شایانی خواهد کرد.

مدت زمان اجرای سئو سایت حقوقی

برای رسیدن به نتیجه مطلوب در سئو سایت حقوقی باید صبور باشید. زیرا سئو سایت فرایندی است که زمان‌بر بوده و ظرف مدت کوتاهی نتیجه‌بخش نخواهد بود. در گذشته برای رسیدن به نتیجه مطلوب در زمان کوتاه‌تر از روش‌هایی مانند ساخت لینک‌های بی‌کیفیت و استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی استفاده می‌کردند. اما امروزه این روش‌ها نه تنها اثربخش نیستند، بلکه به سایت شما آسیب می‌رسانند. در نتیجه باید زمانی نسبتاً طولانی را برای سئو سایت خود در نظر بگیرید. 
پس فکر اینکه در مدتی کوتاه به نتیجه برسید را از سر خود بیرون کنید. صبوری کرده و از روش‌های درست برای سئو اقدام کنید. سرمایه‌گذاری در زمینه سئو سایت حقوقی، امری زمان‌بر است. اما می‌توان گفت بهترین کار است. چرا که یک سئو حرفه‌ای و اصولی، پیشرفت اصولی را نیز حاصل خواهد کرد. 

نمونه کارهای سئو سایت حقوقی

شرکت جاب تیم با کمک تیم حرفه ای و مجرب خود در این سال ها توانسته با مشاوره طراحی سایت و ارائه خدمات و پشتیبانی صفر تا صد و با تضمین کار، حین بستن قرارداد با کارفرما، رضایت مشتری های خود را جلب نماید. در این قسمت نمونه کارهای شرکت جاب تیم را تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

مشاوره سئو سایت حقوقی

آژانس جاب تیم در خدمات رسانی در حوزه سئو و مشاوره سئو به عنوان یک سئوکار حرفه ای زبان زده خاص و عام است و پکیج هایی را به شما ارائه می کند و در نهایت با تشخیص خود مسیر و زمانی را برای کسب رتبه برتر در گوگل در نظر می گیرد و در این مسیر راهنمایی و پشتیبانی لازم و گزارش کامل و دقیقی را به صورت ماهیانه ارائه خواهد کرد.

امروزه شرکت‌های حقوقی زیادی مشغول فعالیت هستند و با توجه به فضای رقابتی، داشتن یک سایت خوب می‌تواند موجب تمایز شما با سایر رقبا و جذب مخاطبان بیشتر شود. سئو سایت حقوقی اگر به درستی انجام شود موجب جذب ترافیک بیشتر و در نتیجه افزایش مشتریان واقعی می‌شود. برای پیاده‌سازی سئو پیشنهاد می‌کنیم این کار را به تیم حرفه‌ای و مشاوران سئو  جاب تیم بسپارید‌. این مجموعه با داشتن کارشناسان و متخصصان سئو می‌تواند بهترین سایت حقوقی را برای شما راه‌اندازی کند.