طراحی موکاپ

طراحی موکاپ

برای افرادی که قرار است به کمک وب سایت خود کسب و کارشان را رونق دهند، بسیار اهمیت دارد که به سفارش طراحی موکاپ بپردازند. در واقع موکاپ ها گونه‌ای از فایل‌ها هستند که به کمک آن وب مستران گرافیک فایل‌های پیش نمایش را تنظیم می‌کنند. اغلب اوقات موکاپ ها را در نرم‌افزارهایی مثل فتوشاپ به psd تبدیل می‌کنند و سپس آن را بر روی یک وب سایت پیاده سازی می‌نمایند. به طور کلی باید بگوییم که موکاپ ها به طراحانی که قرار است یک وب سایت را جذاب‌تر کنند این امکان را می‌دهد که در سبک نمایش، انتخاب رنگ و انتخاب سایز به بهترین شکل ممکن عمل کنند.

سفارش طراحی موکاپ

اگر به تازگی کسب و کاری را پایه گذاری کرده‌اید و برای تهیه نمونه کارهایی که به مشتری نشان دهید از البوم‌ها استفاده می‌کنید، سخت در اشتباه هستید چرا که در اینجا میزان هزینه‌هایی که شما دارید افزایش پیدا می‌کنند. حال اگر به شما بگوییم که با استفاده از موکاپ با هزینه‌ای کم می‌توانید همان کاری را که آلبوم‌ها انجام بدهند را انجام دهید، چه حالی پیدا می‌کنید؟ بله درست است. شما یا ثبت سفارش طراحی موکاپ در جاب تیم تمامی آنچه که انتظار دارید را به صورت یک طرح کلی به وجود می‌آورید و می‌توانید یک آلبوم فوق العاده را از نمونه کارهای مد نظر خود به وجود بیاورید.

مجموعه جاب تیم با توجه به این که آرشیوی بلند و بالا از موکاپ ها در اختیار دارد و همچنین به کمک عکاس‌های ماهری که استخدام کرده است، برترین و حرفه‌ای ترین موکاپ ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزانی که تمایل به استفاده کردن از موکاپ در هر زمینه از زمینه پوشاک گرفته تا کسب و کارهای صنعتی دارید، می‌توانید با مشاورین وب سایت ما در تماس باشید. در طراحی سایت پوشاک نیز میتوانید از موکاپ استفاده کنید.

سفارش طراحی موکاپ

هزینه طراحی موکاپ

هزینه‌های طراحی یک طرح گرافیک از آنچه که شما در ذهن دارید تا حد زیادی به میزان توقعات شما و آن چیزی که در نهایت قرار است دریافت کنید، بستگی دارد. این هزینه برای طراحی‌های کلی و ساده بسیار کمتر از طراحی‌هایی است که ریز به ریز انجام می‌شوند. علاوه بر این، جاب تیم به شما این اطمینان را می‌دهد که با هر بودجه و هر نیازی که دارید، به طراحی موکاپ بپردازید. لازم به ذکر است که خدمات ما در عین حال که کیفیت فوق العاده‌ای دارند و به صورت دقیق انجام می‌شوند، از قیمت‌های خوبی هم برخوردار هستند.

اهمیت استفاده از موکاپ

اهمیت سفارش طراحی موکاپ آنجایی خود را نشان می‌دهد که دیگر نیاز نیست که شما برای پیاده کردن طرح‌های مختلفی که در ذهن دارید، هزینه‌های بالایی را بپردازید. برای مثال اگر شغل شما طراحی باشد، حتما تا کنون طرحی را خلق کرده‌اید که مخاطب پسند نباشد. در این صورت اگر این طرح را به شکل یک موکاپ زنده سازی کنید و آن را در قالب یک فایل خاص به مخاطب ارائه دهید، تاثیر گذاری بیشتری را هم از آن مشاهده خواهید کرد.

قابلیت‌های موکاب یا موکاپ چیست؟

موکاپ هه اغلب در تمامی زمینه‌ها کاربرد دارند. در واقع قابلیت‌های مختلفی که‌ موکاپ ها دارند باعث شده است که کاربرد آن‌ها نیز افزایش پیدا کند. پس اگر شما هم تمایل به سفارش طراحی موکاپ دارید، باید این قابلیت‌ها را بشناسید:

  • نمایش تمام جزئیات: باید بدانید که طراحی‌های موکاپی قابلیت این را دارند که تمامی جزئیات از سایز یک طراحی گرفته تا رنگ و طرح آن را به کاربر نمایش دهند. از این رو مشتری قابلیت این را خواهد داشت که موکاپ را به خوبی ببیند و آن را درک کند. برای مثال اگر قرار است فردی کارت ویزیتی را خلق کند، این که فضای تجسم ذهنی را برای کاربر به وجود بیاورد، کمی دشوار است. در این جا می‌تواند جزئیات آنچه که در ذهن دارد را به کمک موکاپ به مخاطب خود ارائه کند.
  • اعمال تغییرات به سرعت: یکی دیگر از قابلیت‌هایی که طراحی موکاپ دارد این است که شما می‌توانید تغییراتی که قرار است در یک طرح اعمال کنید را به سریعترین شکل ممکن پیش ببرید. در اینجا امکان این که تک تک اجزایی که در یک تصویر وجود دارند را ویرایش کنید هم موجود است. حتی شما می‌توانید به کمک این قابلیت، نور فایل طراحی شده را تنظیم کنید و المان‌های مختلفی را به این فایل بیفزایید. از این رو بسیاری از وب مستران بر این باورند که طراحی موکاپ می‌تواند انعطاف پذیری بالایی داشته باشد.
  • جلب رضایت مشتری: گاهی ممکن است شما طرح‌هایی را ایجاد کنید که وقت زیادی را بر روی آن گذاشته‌اید و آنچه را که مشتری از شما خواسته است را پیاده سازی کرده‌اید اما این مشتری به هر دلیلی طرح مربوطه را نپذیرد و پسند نکند. کاری که موکاپ انجام می‌دهد این است که ابتدا یک فضای پیش فرض را از طرحی که می‌خواهد به وجود بیاید، کل می‌دهد و سپس اگر این فضا به تایید مخاطب رسید، آن را به چاپ می‌ساند.

مزایای طراحی موکاپ

شاید برای شما سوال پیش بیاید که چرا افراد طراحی موکاپ را یک اصل مهم می‌دانند. در اینجا باید به مزایایی که  طراحی موکاپ دارد، اشاره کنیم:

  • بررسی محصولات رقبا: ما به کمک موکاپ هایی که طراحی می‌کنید، می‌توانید نقاط قوت و نقاط ضعف محصولات برندهای رقیب را بشناسید و سپس از این نقاط ضعف و قوت، ایده‌های بهتری بگیرید.
  • چشم انداز واقع بینانه: زمانی که شما یک ایده را در ذهن خود خلق می‌کنید و سپس یک نمای کلی را از این ایده می‌سازید، چندان به جزئیات توجهی ندارید اما اگر از موکاپ ها یا موکاپ‌ها بهره ببرید، به راحتی تمامی تو رفتگی‌ها، بیرون آمدگی‌ها، جایگاه‌های قلم و بیرون آمدگی‌ها همه و همه نمایش داده می‌شوند.
  • جلب وفاداری مشتریان: موکاپ ها اغلب باعث می‌شوند که مشتریان یک برند نزدیکی ملموسی را با این برند احساس کنند. از این رو وفاداری آن‌ها نیز جذب می‌شود.

نحوه استفاده از قالب موکاپ

زمانی که شما به ثبت سفارش طراحی موکاپ می‌پردازید و سپس قالب‌های موکاپ را دریافت می‌کنید، باید از این قالب برای انجام اموری مثل نمایش دادن پیش نمایش‌ها برای مشتری، آماده کردن بازاریابی، آماده سازی تبلیغات، قراردادن موکاپ در کاغذهایی که موکاپ شده‌اند و در نهایت نشان دادن طرح نهایی استفاده کنید.‌ تمام کاری که پس از دریافت قالب‌های موکاپ باید انجام دهید این است که یک فایل تصویری را که اتفاقا رزولوشن بالای دارد را انتخاب کرده و سپس آن را اکسپورت کنید.