طراحی سایت مبلمان

طراحی سایت مبلمان برای تبلیغ و فروش آنلاین مبلمان ضروری است. همچنین به مشتریان بالقوه کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری در مورد شرکت شما و آنچه که شما برای ارائه دارید کسب کنند. به علاوه، یک وب سایت که خوب طراحی شده باشد می‌تواند به کسب و کار شما اعتبار بیافزاید.

طراحی سایت مبلمان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

هنگام طراحی سایت مبلمان، مهم است که همه چیز را ساده نگه دارید. وب سایت‌های مبلمان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در ادامه به چند نکته برای کمک به ایجاد یک وب سایت مبلمان عالی خواهیم پرداخت.

1. طراحی خود را ساده و آسان نگه دارید. بازدیدکنندگان باید بتوانند آنچه را که به دنبال آن هستند به سرعت و به راحتی پیدا کنند.

2. در طراحی سایت مبلمان اداری و خانگی از تصاویر واضح و با کیفیت از محصولات مبلمان خود استفاده کنید.

3. توضیحات مختصر و آموزنده محصول را بنویسید.

4. مطمئن شوید که وب سایت شما برای دستگاه‌های تلفن همراه بهینه شده است.

5. پشتیبانی مشتری و یا قابلیت چت زنده را ارائه دهید.

6. وب سایت خود را با آخرین روندها و محصولات در صنعت مبلمان به روز نگه دارید.

طراحی سایت مبلمان

مشاوره برای طراحی سایت فروش مبل یا مبلمان

شما به عنوان یک تولید کننده یا یک فروشنده به صورت عمده یا خورده و برحسب شرایط فعلی نیاز دارید تا قبل از هر چیزی مشاوره اصولی و دقیق برای طراحی سایت فروشگاهی یا برندینگ مبلمان داشته باشید برای همین همیشه توصیه میکنیم قبل از هر اقدامی با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم و بریف کامل کسب و کار انجام شود.

مشاوره رایگان طراحی سایت برای نمایشگاه مبلمان

نکات کلیدی طراحی سایت فروشگاه مبلمان خوب

نکات کلیدی که باید در طراحی سایت مبلمان خود در نظر بگیرید عبارتند از:

طراحی قابل استفاده

یکی از مهم ترین عوامل ایجاد یک طراحی وب سایت مبلمان ایده‌آل، قابلیت استفاده خوب و عملکرد خوب است. اول از همه باید یک وب سایت کاربر پسند و کاملاً کاربردی باشد. طراحی وب سایت مبلمان خوب باید فضای خالی زیادی داشته باشد که با تصاویر بزرگ و زیبا آراسته شود. طرحی که به متن اجازه می‌دهد فضایی برای تنفس داشته باشد.

از عکس های واضح و الهام بخش استفاده کنید

بهترین طراحی سایت مبلمان از عکس‌های واقعا خوب استفاده می‌کند. تصاویر محصول باید واضح و یکدست باشند و در صورت امکان همه اندازه‌های یکسانی داشته باشند. عکس‌ها باید روی یک پس‌زمینه واضح یا تصویری باشند که زیبایی مبلمان را به رخ بکشد. نکته دیگری که باید در نظر بگیرید، چیدمان صفحات شماست. سعی کنید از یک چیدمان ساده با فضاهای خالی زیاد استفاده کنید تا مبلمان به چشم بیاید و مطمئن شوید که از تصاویر باکیفیت استفاده کنید تا مشتریان بتوانند ایده خوبی از ظاهر مبلمان در خانه خود داشته باشند.

تصاویر خوب محصول  به تشویق مشتریان برای خرید کمک می‌کند. وقتی مردم می‌توانند ببینند مبلمان چقدر زیبا هستند، تمایل بیشتری به خرید آن پیدا می‌کنند؛ بنابراین قطعا ارزش وقت گذاشتن برای گرفتن عکس‌های خوب از محصولات مبلمان را دارد.

ناوبری آسان

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در هنگام ایجاد وب سایت مبلمان در نظر داشت، اطمینان از آسان بودن مسیریابی آن است. این به این معنی است که محتوای خود را به گونه ای سازماندهی کنید که کاربران به راحتی بتوانند آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند. می‌توانید این کار را با استفاده از عناوین واضح و مختصر و با گروه بندی منطقی موارد در کنار هم انجام دهید.

در نهایت، مطمئن شوید که وب سایت شما واکنش گرا باشد، به این معنی که طرح بندی خود را به طور خودکار بسته به دستگاه مورد استفاده تنظیم می‌کند. این امر اهمیت فزاینده ای پیدا می‌کند زیرا  امروزه افراد بیشتری از دستگاه های تلفن همراه خود برای مرور وب استفاده می‌کنند.

طراحی سایت اختصاصی مبل

هارمونی رنگ

هماهنگی رنگ برای هر وب سایت مبلمان ضروری است. وقتی نوبت به انتخاب رنگ برای وب سایت شما می‌رسد، مهم است که رنگ‌هایی را انتخاب کنید که ظاهر و احساس منسجمی ایجاد کنند.

رنگ‌های روشن بیش از حد می تواند خسته کننده و طاقت فرسا باشد، در حالی که بسیاری از رنگ‌های خاموش  و سرد می توانند خسته کننده و غیر جذاب باشند. با انتخاب دو یا سه رنگ مکمل، می توانید حس وحدت و انسجام ایجاد کنید که وب سایت شما را برای بازدیدکنندگان جذاب تر می‌کند.

هنگام انتخاب رنگ، توجه به نوع مبلمانی که می‌فروشید نیز مهم است. به عنوان مثال، اگر مبلمان مدرن می‌فروشید،  بهتر است از رنگ های الهام گرفته از مدرن مانند سیاه، سفید، خاکستری و سایه های آبی و سبز استفاده کنید.

بخش پرسش و پاسخ و وبلاگ برای آموزش مخاطبان

طراحی سایت مبلمان اداری یا منزل می‌تواند راهی عالی برای فروش محصولات شما و آموزش مخاطبان در مورد کسب و کار شما باشد. با این حال، چند نکته وجود دارد که باید در هنگام ایجاد وب سایت خود در نظر داشته باشید.

ابتدا، مطمئن شوید که یک بخش پرسش‌های متداول (سوالات متداول) ایجاد کرده‌اید. این به پاسخگویی به سوالاتی که مشتریان احتمالی در مورد مبلمان شما دارند کمک می‌کند. همچنین می‌توانید از این بخش برای رفع هر گونه نگرانی در مورد خرید اینترنتی مبلمان استفاده کنید.

دوم، یک بخش وبلاگ در وب سایت خود ایجاد کنید. این یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد محصولات جدید، پیشنهادات ویژه و نکاتی برای انتخاب مبلمان مناسب برای خانه شما است. با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات، مشتریان بالقوه به اعتماد میکنند و با این کار نشان می دهید که در صنعت مبلمان صاحب قدرت هستید.

نظرات مشتریان

افزودن نظرات مشتری به وب سایت شما راهی عالی برای نشان دادن این موضوع به مشتریان بالقوه است که مبلمان شما با کیفیت هستند و ارزش سرمایه گذاری را دارند. توصیفات مشتری همچنین می‌تواند به ایجاد اعتماد و اطمینان در برند شما کمک کند.

هنگام انتخاب توصیه‌های مشتری برای نمایش در وب سایت خود، حتما مواردی را انتخاب کنید که با نوع مبلمانی که می‌فروشید مرتبط باشد. به عنوان مثال، اگر در حوزه سرویس اتاق خواب فعالیت می‌کنید، به دنبال توصیفاتی باشید که نشان می‌دهد مشتریان چقدر از کیفیت تخت و کمد شما رضایت دارند.

برای استفاده حداکثری از توصیفات مشتریان، حتما از تصاویر و ویدئوهای باکیفیت استفاده کنید. این به مشتریان بالقوه کمک می‌کند تا تصور کنند که سایر مشتریان چقدر از کیفیت و متریال مبلمان شما  راضی و خشنود هستند.

طراحی مدرن

طراحی مدرن حرفه ای‌تر است. این  نوع طراحی می‌تواند به وب سایت شما ظاهری به روز و صیقلی بدهد که مشتریان بالقوه از آن استقبال کنند. طراحی سایت مبلمان به سبک مدرن به شما و کسب و کارتان کمک می‌کند تا از رقبا متمایز شوید و مشتریان بیشتری جذب کند. مشتریان بالقوه به دنبال مبلمانی هستند که هم شیک و هم کاربردی باشد؛ بنابراین یک طراحی مدرن نشان می‌دهد که مبلمان شما نیازهای آنها را برآورده می‌کند. علاوه بر این، یک وب سایت مدرن برای استفاده و پیمایش آسان خواهد بود که عامل مهم دیگری برای تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل است

سئو سایت مبلمان

یک وب سایت تجاری مبلمان کاربردی باید برای سئو آماده باشد. این بدان معنی است که وب سایت باید به گونه‌ای طراحی شود که موتورهای جستجو را مجبور کند تا محتوای سایت را خزیده و فهرست بندی کند. همچنین به معنای استفاده از کلمات کلیدی و عباراتی در وب سایت است که احتمالاً توسط افرادی که به دنبال مبلمان آنلاین هستند استفاده می شود.

سئو بخش مهمی از هر استراتژی بازاریابی آنلاین است و این چیزی است که باید از همان مراحل اولیه طراحی سایت مبلمان مورد توجه قرار گیرد. سئوکارهای مجرب و باتجربه زیادی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند تا سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید؛ بنابراین هیچ بهانه‌ای برای انجام ندادن آن وجود ندارد!

مشاوره طراحی سایت اختصاصی مبلمان

افزودن فرم تماس

گنجاندن فرم تماس در وب سایت شما برای کسب و کارهای مربوط به مبلمان ضروری است. این به مشتریان بالقوه این امکان را می‌دهد که به راحتی با شما در تماس باشند و در مورد خرید مبلمان شما سوال بپرسند یا پرس و جو کنند.

هنگام ایجاد فرم تماس خود، مطمئن شوید که تمام فیلدهای لازم مانند نام، آدرس ایمیل و شماره تلفن را وارد کنید. همچنین باید یک فیلد پیام اضافه کنید تا مشتریان بالقوه بتوانند پیامی دقیق برای شما بگذارند.

گنجاندن فرم تماس در وب سایت شما راهی عالی برای ایجاد اعتماد با مشتریان بالقوه است. با آسان کردن آنها برای برقراری ارتباط با شما، نشان خواهید داد که یک کسب و کار  قابل اعتماد و مطمئن و معتبر هستید.

مثال از یک طراحی سایت فروشگاه مبلمان به صورت برنامه نویسی شده

مشتری یکی از فروشندگان مبلمان در تهران است و تلاش خود را برای اجماع مبلمان و موارد مکمل انجام می دهد پس نیاز دارد که یک پوشش حداقلی از این موارد داشته باشد طراحی سایت براساس بریفی که تهیه شد استارت و طی جلسات متمادی به مرحله لانچ رسید یک سایت کامل با امکانات ویژه برای فروش و برندینگ که رضایت مشتری را جذب کرد.

ما نمونه را اولین عکس صفحه سایت در نظر گرفتیم تا زیبایی کار را بعنوان یک بازدید کننده ببینید

نمونه کار طراحی سایت مبلمان

قوانین یک سایت فروشگاهی مبلمان در طراحی

داشتن فروشگاه یک سری مزیت های خاصی برای شما به ارمغان می آورد و کمک میکند بیزینس شما در زمینه مبلمان در فضای آنلاین رشد کند اما این رشد باید براساس سهولت دسترسی کاربران به امکانات سایت شما باشد این امکانات که گاهی قوانین یک سایت خوب تلقی می شود به شرح موارد ذیل است:

 1. طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو)
 2. داشتن حداقل امکانات برای سئو در آینده
 3. کاربری راحت و آسان
 4. امکان دسترسی سریع به بخش های مختلف
 5. امکان انتخاب محصولات به صورت جزیی یه مکمل (ست مبل یا امکان فروش تکی برخی محصولات)
 6. جستجوی قدرتمند
 7. امکان ایجاد کد تخفیف
 8. امکان افزودن هدیه
 9. امکان افزودن بنر های مختلف برای بخش های قابل دید کاربر
 10. پرداخت آنلاین و یا حضوری به صورت انتخابی مشتری
 11. و...

 

با رعایت این نکات، می توانید  اقدام به طراحی سایت مبلمان اداری و منزل کنید که به شما کمک می‌کند محصولات خود را بفروشید و بین مخاطبان خود اعتماد ایجاد کنید. با گنجاندن محتوای باکیفیت، توصیه‌های مشتری و فرم تماس، می‌توانید وب سایتی ایجاد کنید که به شما در موفقیت در صنعت مبلمان کمک می‌کند.

جاب تیم  یک ارائه دهنده خدمات بازاریابی دیجیتال کامل است که راه حل‌های توسعه وب سایت را به مشاغل کوچک و بزرگ ارائه می‌دهد. ما در این مجموعه طیف گسترده ای از خدمات از جمله طراحی سایت، طراحی لوگو و سئو را عرضه می‌کنیم. تیم طراحان و توسعه دهندگان ما در زمینه خود متخصص هستند و سال ها تجربه دارند. ما همچنین نرخ های مقرون به صرفه ای را برای خدمات خود ارائه می دهیم. اگر به دنبال طراحی سایت مبلمان برای کسب و کارتان هستید تا از رقبا پیشی بگیرید همین امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد پروژه خود صحبت کنید.